Kā kļūt par Blockchain ekspertu?

Šajā rakstā ir runāts par – blokķēdes eksperta lomu, paredzamo algu, kāpēc un kā kļūt par blokķēdes profesionāli, kā arī top blokķēdes sertifikātus un kursus, lai kļūtu par sertificētu ekspertu.

Pieprasījums pēc blokķēdes ekspertu prasmēm katru dienu pieaug. Pašlaik daudzi uzņēmumu uzņēmumi meklē profesionāļus ar blokķēdes zināšanu bāzi. Vēl jo vairāk, tā kā ir tikai nedaudz profesionāļu, kuri zina, kā rīkoties ar blokķēdes tīkliem, blokķēdes ekspertu nepieciešamība ir visu laiku augstākā līmenī.

Parasti šīs pozīcijas atalgojuma likme ir salīdzinoši augsta, pat var būt pat augstāka nekā parasti programmatūras izstrādātājiem.

Acīmredzot, ja jūs varat iegūt blockchain ekspertu sertifikātu, tad jūsu izredzes uz labu darbu ir lielas. Tāpēc mēs esam šeit, lai palīdzētu jums saprast, kā kļūt par blokķēdes ekspertu.

Tātad, sekojiet līdzi un pienācīgi ievērojiet vadlīnijas.

Reģistrēties Tagad: sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Contents

Kas ir Blockchain eksperts?

Pirmkārt, sāksim ar to, kurš vispirms ir blokķēdes eksperts. Vienkārši sakot, blockchain eksperts ir tāds, kurš saprot, kā darbojas visas blockchain platformas, ir programmēšanas valodu apguve un var integrēt risinājumus uzņēmuma uzņēmumos ar uzņēmuma blockchain risinājumiem.

Vēl jo vairāk, viņš / viņa spēj apstrādāt visus protokolus un noteikumus, kas seko blokķēdes risinājumam. Turklāt blokķēdes eksperts zināja blokķēdes pamatus un var izmantot savu zināšanu bāzi, lai ieviestu jaunus biznesa modeļus.

Tāpat blokķēdes ekspertam būtu jāzina – blokķēdes tehnoloģijas pamati, viedie līgumi, blokķēdes drošība, vienprātības algoritmi un metodes, izmantošanas gadījumi utt..

Bez šīm zināšanām jūs, iespējams, nevarat būt blokķēdes eksperts.

Tādējādi ir absolūti svarīgi zināt, kā kļūt par blokķēdes ekspertu.

Blockchain eksperts


Blockchain ekspertu alga

Pirms mēs pārietam uz darbībām, kas jums jāveic, lai kļūtu par blokķēdes ekspertu, redzēsim, kāds ir algu statuss blokķēdes ekspertiem.

Kā jūs droši vien varat uzminēt, algu statuss blockchain ekspertiem ir diezgan augsts. Patiesībā pieaugošais pieprasījums pēc viņu zināšanām katru gadu pieaug. Tā rezultātā arī algu diapazons turpina pieaugt.

Jebkurā gadījumā tas parasti svārstās no $ 68k līdz $ 108k katru gadu! Turklāt, ja esat tikai iesācējs, varat sagaidīt, ka uzņēmumā katru gadu sāksit ar vairāk nekā 60 000 USD. Tādējādi, jo pieredzējušāks vai izveicīgāks kļūsiet, jo vairāk palielināsies alga.

Daudzi uzņēmumi ir gatavi maksāt skaistu algu, lai jūs pieņemtu darbā. Tātad, ja jūs varat parādīt, ka jums ir spēja attaisnot visas viņu cerības, tad jūs varat saņemt vairāk algas nekā mēs gaidījām.

Galu galā tas viss attiecas uz pašu uzņēmumu.

Jebkurā gadījumā pietiekami daudz par sertificētu blokķēdes ekspertu algu, redzēsim, kā jūs faktiski varat izmantot visas blokķēdes ekspertu prasmes.

Tātad, pārbaudīsim nākamo daļu, kā kļūt par blokķēdes ekspertu ceļvedi.

Blockchain ekspertu darbi: soļi, kas jums jāveic

Ir daži pasākumi, kas jums jāveic, lai iegūtu darbu blockchain ekspertam. Tātad, pārbaudiet tos un noteikti sekojiet tiem.

Uzziniet par tehnoloģiju un uzņēmumu uzņēmumiem

Darbs blokķēdes ekspertam faktiski prasa augstu zināšanu bāzi gan par blokķēdes tehnoloģiju, gan uzņēmējdarbības modeļiem. Ja jūs zināt tikai to, kā izmantot tehnoloģiju vai kā to attīstīt, jūs nevarat atrast labu darbu lielos uzņēmumos.

Kāpēc? Nu, jums ir jāsaprot, kā šie uzņēmumi virza savu biznesu, lai jūs varētu izmantot savus risinājumus, lai padarītu to efektīvāku.

Patiesībā, tikai zinot savienot abas šīs nozares, jūs patiešām varat iegūt kompetenci tajā.

Izprotiet decentralizētas un izplatītas grāmatas

Izprast izplatītās grāmatas vai decentralizētos tīklus ir ļoti svarīgi. Jums jāsaprot, kā abas šīs tehnoloģijas atšķiras un kur tās jāizmanto. Tātad jums vajadzētu sākt izpētīt, kā darbojas šīs dažādās grāmatas.

Vēl jo vairāk, jums vajadzētu saprast, kā izmantot šos risinājumus arī noteiktos scenārijos.

Neievērojot baltos laikrakstus, ne izmantojot kursu, lai par to uzzinātu, to nenovērtēšana būtu grūts aicinājums.

Tādējādi iestāšanās kursos var gūt labumu arī jums.

Esi speciālists dažādās programmēšanas valodās

Nu, jūs nevarat kļūt par blokķēdes ekspertu, ja nezināt, kā lietot programmēšanas valodas. Tātad ir jāapgūst arī dažādas programmēšanas valodas. Vēl jo vairāk, šī ir viena no jūsu veiksmīgā dzīvesveida vajadzībām.

Visos blokķēdes eksperta darbos obligāti jābūt speciālistam dažādās programmēšanas valodās.

Tādējādi jums noteikti jākoncentrējas uz Python, JavaScript, C ++, Java, Solidity utt.

Attīstiet savas starpdisciplinārās plašās prasmes

Ja jums ir tikai tehniskas zināšanas, tas jums nepalīdzēs iegūt labu darbu. Jums ir jācenšas attīstīt arī plašas starpdisciplīnu prasmes. Kādas ir šīs prasmes, jūs jautājat? Šīs prasmes galvenokārt ir radoša domāšana, pielāgošanās spējas, efektivitātes analīze, veiklība, DevOps utt.

Kā jūs droši vien saprotat, bez šīm prasmēm jūs nevarat stratēģēt savus blokķēdes risinājumus.

Tādējādi to izstrāde palīdzēs vēl vairāk demonstrēt savus talantus intervijas procesā.

Izpētiet dažādas Blockchain platformas

Sāciet pētīt dažādas blokķēdes platformas. Patiesībā ne visas bloku ķēdes platformas faktiski darbojas tāpat kā jūs domājat. Vēl jo vairāk, ir noteiktas platformas, kas darbojas pilnīgi savādāk nekā vispārējā ideja.

Tātad, jums ir jāapgūst arī par viņiem.

Jums tas būs nepieciešams, kad jūs stratēģizēsit savu uzņēmumu nākamo biznesa risinājumu, izmantojot blokķēdi.

Tātad, pārliecinieties, ka zināt, kā viņi visi darbojas.

Uzziniet par uzņēmuma biznesa procesiem

Nu, bloku ķēdes eksperta darbam ir jāapgūst arī uzņēmuma biznesa procesi. Ja vēlaties strādāt augstākā līmeņa uzņēmumā, jums jāpiedāvā viņiem prasme, no kuras viņi nevar atteikties. Viens no tiem ir zināšanas par viņu biznesa procesiem.

Tāpēc noteikti izpētiet, kā darbojas dažādi uzņēmumi vai kā viņi veic uzņēmējdarbību, un saglabājiet atbilstību tirgū.

Tas arī palīdzēs jums izvirzīt novatoriskas idejas, kas arī jūsu uzņēmumam piesaistīs vairāk uzņēmējdarbības.

Zināšanas, kā atrisināt Blockchain uzņēmuma problēmas

Uzņēmumu uzņēmumiem ir daudz jautājumu. Sākot izmantot pilnīgi jaunu tehnoloģiju esošajā biznesa modelī, jūs sastapsieties ar daudzām problēmām. Bet, ja jūs nezināt, kā tos atrisināt, tas var izraisīt daudz citu problēmu.

Vēl jo vairāk, šie uzņēmumi meklē ekspertus, kuri ātri var atrisināt visas problēmas. Tas varētu šķist grūts uzdevums, taču, ja jūs atjaunināt visus tehniskos un biznesa aspektus, varat to viegli izdarīt.

Izprotiet Blockchain arhitektūras modeļus

Nākamais solis jūsu ceļojumā ir saprast, kā darbojas dažādi blokķēdes arhitektūras modeļi. Tātad, lai to izdarītu, jums tie ir jāsadala pa vienam un jāaplūko to kodols.

Jums nav obligāti jākļūst par blokķēdes arhitektu, taču pārliecinieties, ka esat izgājis gadījumu izpēti, jo tie jums ļoti palīdzēs. Jūs vienmēr varat piedalīties tiešsaistes kursos, lai izprastu arī šos modeļus.

Jebkurā gadījumā šis solis ir patiešām svarīgs. Tāpēc nekad neizlaidiet šo.

Uzziniet par Blockchain ekosistēmām un standartiem

Dažādās blokķēdes platformās tiek izmantoti dažādi standarti. Ir svarīgi uzzināt par visiem tiem. Nākotnē jums var nākties integrēt savietojamību starp citiem tīkliem. Tātad, ja izmantojat jaunus standartus, kas var radīt daudz problēmu jūsu risinājumiem.

Tādējādi iemācīšanās izmantot kopīgus standartus un to nenovērtēšana ir milzīgs plus punkts. Lai būtu atklāti, jums ir jāizpēta arī dažādas blokķēdes ekosistēmas.

Jebkurā gadījumā, cerams, ka pie mums jūs uzzināsiet par tiem īsā laikā.

Iegūstiet Blockchain sertifikātu

Ekspertu blokķēdes sertifikācija ir obligāta bloku ķēdes ekspertu darbiem. Faktiski sertifikāts var patiešām uzlabot jūsu CV. Vēl jo vairāk, tas ir lielisks veids, kā intervijās demonstrēt savus talantus.

Es domāju, tas ir lielisks veids, kā viņiem paziņot, ka jūs zināt, ko jūs darāt. Turklāt jūs vienmēr varat lūgt lielu algu, izmantojot arī šo sertifikātu.

Acīmredzot, ja jūs varat iegūt blockchain ekspertu sertifikātu, tad jūsu izredzes uz labu darbu ir lielas.

Iemācieties izmantot Blockchain izstrādes rīkus

Vēl viens svarīgs solis bloku ķēdes eksperta darbos ir blockchain izstrādes rīku izmantošana. Strādājot uzņēmuma vidē, jums būs jāizmanto daudzi rīki, lai labāk racionalizētu savu darbu.

Bet jūs to nevarat izdarīt, ja nezināt, kā tos vispirms izmantot. Tātad, blokķēdes ekspertam jāiemācās izmantot šos rīkus. Patiesībā šie rīki vai veidnes padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāku. Vēl jo vairāk, tie palīdzēs jums pabeigt risinājumu daudz ātrāk nekā paredzēts.

Reģistrējieties Blockchain kursam

Labākais, ko jūs varat darīt, ir reģistrēties kursiem par blokķēdi. Patiesībā blokķēdes kurss patiešām var palīdzēt jums saprast un prasmes apgūt ātrāk, nekā jūs gaidījāt.

Šie kursi ir aprīkoti, lai palīdzētu jums uzzināt par tehnoloģijām un arī to, kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju savā labā.

Tomēr noteikti apmeklējiet likumīgus kursus, jo viltus kursi var patiesi kavēt arī jūsu CV.

Mēs iesakām izmēģināt mūsu kursus, jo mēs piedāvājam labāko no vislabāk atjauninātās informācijas tirgū.

Kāpēc izvēlēties Blockchain ekspertu sertifikāciju?

Jums droši vien ir jautājums, vai pareizā izvēle ir blockchain ekspertu sertifikācija? Nu, godīgi sakot, blockchain ekspertu sertifikācija var patiešām uzlabot jūsu CV. Vēl jo vairāk, tas ir lielisks veids, kā intervijās demonstrēt savus talantus.

Tas ir lielisks veids, kā informēt viņus, ka jūs zināt, ko darāt. Turklāt jūs vienmēr varat lūgt lielu algu, izmantojot arī šo sertifikātu.

Ir daudz citu iemeslu, lai iegūtu sertifikātu. Apskatīsim, kāpēc jums vajadzētu to darīt.

Tehnoloģiju revolucionārā nākotne

Sāksim ar pamatiem. Mēs visi zinām, ka blokķēde ir viena no revolucionārajām tehnoloģijām, kas mainīs nākotnes redzējumu. Tomēr pašlaik tikai 0,5% cilvēku izmanto šo tehnoloģiju.

No otras puses, šodien internetu lieto vairāk nekā 3,77 miljardi cilvēku. Tātad, padomājiet par plašo iespēju, ko varat izmantot tikai no šīs perspektīvas.

Blockchain eksperti var viegli saprast, kā lietas darbojas un kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju savā labā. Un tas ir ļoti iemesls sertifikāta iegūšanai.

Liels pieprasījums pēc Blockchain ekspertiem

Mūsdienās vienmēr ir liels pieprasījums pēc blokķēdes ekspertiem. Tā kā ir mazāk cilvēku, kuri tiek izgriezti, lai kļūtu par ekspertu, uzņēmumi meklē profesionāļus, kuri varētu uzņemties darba pienākumus.

Patiesībā blokķēdes tehnoloģija nav vienkārša tehnoloģija, lai sāktu. Tādējādi tikai daži cilvēki saprot, kā tas darbojas.

Tāpēc sertifikāta iegūšana patiešām var mainīt to, kā kļūt par blokķēdes ekspertu.

Milzīga biznesa infrastruktūra

Jūs varat izmantot blockchain gandrīz jebko. Padomājot par to, blockchain rada jaunu biznesa infrastruktūru. Vēl jo vairāk, šī infrastruktūra nemaz nav maza. Tikai bloku ķēdes eksperti var pilnībā kontrolēt iespējas un izmantot tās saviem labumiem.

Šī infrastruktūra spēj pārveidot jebkuru uzņēmumu pilnīgi citā biznesa ceļā. Vēl jo vairāk, tas ir kaut kas, kas var palielināt ieņēmumus par labu.

Viedāka investīciju zināšanu bāze

Tikai tad, kad saprotat, kā tehnoloģija darbojas, varat to patiesi izmantot gudrāku investīciju plānu izstrādē. Patiesībā ieguldījumi blokķēdes tehnoloģijā šobrīd var šķist risks.

Vēl jo vairāk, ne visi risinājumi ir riska vērti, un jums ir jāsaprot arī atšķirības starp tiem.

Arī kriptovalūtas ir milzīga daļa no tā. Ja jūs vēlaties tos ieguldīt, prāts arī saņem sertifikātu, lai labāk spriestu.

Potenciāli neaizsargātas informācijas nodrošināšana

Tīkla drošība vienmēr ir jebkura uzņēmuma galvenā problēma. Patiesībā kiberdraudi ir nozīmīgi un turpina pieaugt neatkarīgi no tā, kādus pasākumus mēs veicam. Tātad, kā mēs varam novērst noziedznieku uzlaušanu mūsu sistēmās?

Liekas, ka blokķēdei ir ideāla atbilde. Tas ir vairāk nekā spējīgs risināt jebkurus pārkāpējus jautājumus. Tātad, ja jūs meklējat veidu, kā to nodrošināt, vai vēlaties izmantot blokķēdi savam drošības projektam, tad vislabākais variants ir iegūt blokķēdes ekspertu sertifikāciju..

Masveida rūpniecības iespējas

Rūpniecības tirgos dominē blokķēde. Vēl jo vairāk, banku sektors nav vienīgais sektors, kas var izmantot blokķēdi. Citas nozares, piemēram, veselības aprūpe, piegādes ķēde, mazumtirdzniecība, valdības sektori, no tā gūst milzīgu impulsu.

Vai jūs to saprotat? Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot šo iespēju un novērst savu biznesu. Bet tam jums ir jāsaprot blokķēdes jēdziens un kā jūs to varat izmantot.

Tātad, blockchain ekspertu sertifikācija ir ideāls aicinājums uz to.

Integrācija ar citām tehnoloģijām

Jūs zināt, ka blokķēde iet roku rokā arī ar citām tehnoloģijām. Patiesībā blokķēde nav vienīgā topošā tehnoloģija. Jau tagad ir dažas potenciālās tehnoloģijas, kas var efektīvāk strādāt ar blokķēdi.

Tātad, ja jūs strādājat pie šīm tehnoloģijām un vēlaties integrēt blokķēdi ar tām, jums noteikti vajadzētu uzzināt par tām jau pašā sākumā.

Tādējādi sertifikāts jums ļoti palīdzēs šajā jautājumā.

Iemaņas ātrāk

Sertifikācija ir labākais veids, kā ātrāk apgūt zināšanas šajā mainīgajā pasaulē. Patiesībā, visu darot patstāvīgi bez pienācīgas vadīšanas, var paiet daudz laika. Daudzos gadījumos lielākā daļa no jums var pat nezināt, kurš ceļš jums jāiet vai kādas prasmes ir piemērotas reālajai darba pieredzei.

Tādējādi iesācēji var daudz ciest, neraugoties uz visu iespējamo, lai iegūtu labu darbu šajā nozarē. Tomēr bloķēšanas ķēdes ekspertu sertifikācija noteikti novirzīs jūs uz jūsu pareizo ceļu.

Augstas darba perspektīvas

Ja godīgi, bloku ķēdes ekspertu darba tirgus izskatās daudz gaišāks nekā citi darbi. Sākot no kriptogrāfijas uzņēmumiem līdz vairāk izveidotiem uzņēmumiem visur, pēc tā ir liels pieprasījums. Jūs varat arī sagaidīt labas darba vietas.

Patiesībā arī šie darba amati ir ļoti cienījami un vēlami. Jums noteikti patiks papildu iespējas, kas nāk ar šīm pozīcijām.

Pārņemiet kontroli pār traucējumiem

Blockchain izjauc to, kā mēs veicam uzņēmējdarbību šajā pasaulē. Patiesībā blokķēde līdz 2030. gadam mainīs gandrīz katru atsevišķo nozari. Tātad, ja jūs tam neesat gatavs, tad kā jūs varat plānot palikt ieņēmumu sacensībā.

Tādējādi tikai kļūšana par blokķēdes ekspertu novedīs pie tā, ka jūs pārņemsit kontroli pār tā radīto haosu. Tādēļ tikai pēc tam jūs varat izmantot šo rīku un palikt sacensībās.

Kļūstiet par Blockchain ekspertu, izmantojot šos Blockchain kursus

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Šis blokķēdes kurss ir lieliski piemērots blokķēdes ekspertu darbiem. Patiesībā mūsu sertifikācijas kurss pievērsīsies tam, lai palīdzētu jums iemācīt, kā darbojas blokķēde un kā jūs varat to izmantot uzņēmuma risinājumos.

Tas aptvers arī to, kā blokķēde ietekmē noteiktas nozares un kā jūs varat to izmantot savā labā.

Īsāk sakot, šis sertifikācijas kurss ir lieliski piemērots jūsu blokķēdes ceļojumam.

Reģistrēties Tagad: sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kursu pārskats
Blockchain tehnoloģijas pamati
 • Kas ir blokķēde?
 • Kā darbojas blokķēde?
 • Darba pierādījums
 • Privātie un publiskie blokķēdes
 • Gudrs līgums
Detalizēta dažādu uzņēmumu blokķēdes platformu analīze
 • Hyperledger audums
 • Ethereum
 • Corda
Tirdzniecības finansēšana un Blockchain
 • Dažādi tirdzniecības finansēšanas blokķēdes risinājumi
 • Ripple pamati
 • Kriptovalūtas un kriptogrāfijas aktīvi
Blockchain lietojumprogrammas uzņēmumu industrijai
 • Blokķēdes un piegādes ķēdes vadība
 • Blockchain-digital-transformācija
 • Blockchain piegādes ķēdes reālas izmantošanas gadījumi
Top Blockchain lietošanas gadījumi
 • Reālās pasaules uzņēmumi, kas izmanto blokķēdi

Jums ir arī noteikti bonusa materiāli.

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Tas ir vēl viens lielisks kurss, lai iegūtu blokķēdes ekspertu darbus. Šajā blokķēdes kursā jūs sapratīsit, kā izmantot blokķēdes piegādes ķēdes nozarēs. Tātad, ja jūs vēlaties strādāt šajā nozarē, pārliecinieties, ka dodat mūsu kursam iespēju.

Šeit jūs saņemsiet visu, kas nepieciešams jūsu piegādes ķēdes un blokķēdes kompetencei.

Reģistrēties Tagad: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Kursu pārskats
Ievads piegādes ķēdes pārvaldībā
 • Kādas ir piegādes ķēdes un piegādes ķēdes pārvaldība?
 • Kādus pienākumus veic piegādes ķēdes vadītājs?
Kā jūs varat izveidot vērtību SCM?
 • Uzņēmuma vērtības analīze, izmantojot apgrozāmos līdzekļus
 • Jūsu SCM modeļu analīze un EVA (ekonomiskās pievienotās vērtības) modeļa izmantošana
 • Piegādes ķēdes vadība un apgrozāmā kapitāla attiecība
Reālas lietošanas gadījumi piegādes ķēdes un blokķēdes integrācijai
 • Kā blokķēde ietekmē piegādes ķēdes pārvaldību?
 • Blokķēdes lietojumprogrammas piegādes ķēdē
Piegādes ķēžu pārvaldības risinājumu ieviešana, pamatojoties uz blokķēdēm
 • Īstenošanas process

Jums ir arī noteikti bonusa materiāli.

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Ja jūs interesē iegūt blokķēdes ekspertu darbus tirdzniecības finanšu nozarēs, tad šis kurss jums ir ideāls. Patiesībā šajā kursā mēs aplūkosim visu, kas saistīts ar tirdzniecības finansēšanu un blokķēdi.

Mēs sāksim ar dažādiem tirdzniecības finanšu elementiem un lēnām palīdzēsim jums arī stratēģēt risinājumus.

Reģistrēties Tagad: Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss

Kursu pārskats
Ievads tirdzniecības finansēšanā
 • Tirdzniecības finansēšanas pamati
 • Kādi ir tirdzniecības finanšu jautājumi?
Kā Blockchain ietekmē tirdzniecības finanšu nozares?
 • Kā blokķēde var nākt par labu tirdzniecības finanšu uzņēmumiem?
 • Tirdzniecības finansēšanas blokķēdes iniciatīvu novērtēšana
 • Dažādu blokķēdes platformu sadalīšana tirdzniecības finanšu nozarē
Blockchain, mainot dažādus tirdzniecības finanšu elementus
 • Akreditīvs (LC)
 • Pārrobežu maksājumi
 • Pavadzīme (BoL)
Blockchain lietojumprogrammas tirdzniecības finansēšanā
 • Tirdzniecība
 • Marko Polo
 • TradeLens
 • Kontūra
Dažādas izmaiņas Blockchain tirdzniecības finansēšanā
 • Digitālo standartu iniciatīva
 • TradeTrust

Enterprise Blockchains veidnes

Kā jūs jau zināt, bloku ķēdes veidņu vai izstrādes rīku apguve ir obligāta prasme bloku ķēdes ekspertu darbos. Tāpēc mēs piedāvājam jums savu galīgo blokķēdes veidņu kolekciju.

Jūs ne tikai iegūstat veidnes, bet arī pastāstīsim, kā jūs varat tās precīzi izmantot. Tātad, redzat, šīs veidnes noteikti palīdzēs jums racionalizēt savu risinājumu izstrādi.

Reģistrēties Tagad: Enterprise Blockchains Templates kurss

Mūsu veidņu kolekcija
 • Vai jums ir nepieciešama blokķēde?
 • Blockchain projekta gatavība
 • Uzņēmuma Blockchain projekta prezentēšana
 • Piegādes ķēdes biznesa kartēšana Vs. Uzņēmuma blokķēde

Jums ir arī noteikti bonusa materiāli.

Secinājumi

Blockchain ir jauna tehnoloģija, kas mainīs pasauli. Jebkurā gadījumā jūs nevarat aizmirst, ko tas dara vai ko tas sasniegs nākotnē. Ja vēlaties izmantot šo iespēju, jums vajadzētu doties uz blokķēdes ekspertu darbiem, kas nodrošinās jūsu nākotni.

Nu, tagad jūs zināt, kā kļūt par blokķēdes ekspertu. Mēs esam diezgan pārliecināti, ka, ievērojot mūsu vadlīnijas, jūs noteikti spīdēsit kā eksperts uzņēmumu uzņēmumos.

Pārbaudiet arī mūsu kursu kolekciju, jo mēs piedāvājam labāko no labākajiem tirgū. Mēs lepojamies ar mūsu kursu kvalitāti, un mēs noteikti zinām, ka tie var palīdzēt jūsu karjerā kļūt par sertificētu blokķēdes profesionāli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map