Kā kļūt par blokķēdes inženieri

Vēlaties iegūt ienesīgu karjeru kā blokķēdes inženieris? Šeit mēs izklāstīsim, kādas prasmes jums būs nepieciešamas, un kā jūs tās apgūt.

Kurš gan nevēlas labāku karjeru? Nu, kad blokķēde lēnām pārņem tirgu, ir liels pieprasījums pēc atbilstoša darbaspēka, kas var darbināt sistēmu. Blockchain būtībā ir jauna veida tehnoloģija, kas nedaudz apgrūtina atbilstoša indivīda atrašanu, kurš ir pietiekami prasmīgs, lai to izvilktu. Tā rezultātā strauji pieaug nepieciešamība pēc blokķēdes inženieriem.

Ja vēlaties nodrošināt karjeru šajā jomā, tad jums ir paveicies, jo mēs norādīsim, kā kļūt par blokķēdes inženieri. Būtībā mēs aplūkosim, kādas prasmes vai izglītības kvalifikācija jums nepieciešama, lai iegūtu darbu kā blokķēdes inženieris.

Tātad, sāksim šo ceļvedi par to, kā kļūt par blokķēdes inženieri!

Reģistrēties tūlīt: Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Kas ir Blockchain inženieris?

Sāksim ar pamatiem. Blockchain inženieru nozīme būtībā ir kā digitālo bloku ķēdes ieviešana un izveide uzņēmuma risinājumiem. Parasti bloku ķēdes inženieri var strādāt tehnoloģiju konsultāciju uzņēmumos vai datu pakalpojumu uzņēmumos. Patiesībā tas ir pilnas slodzes darbs.

Bet jums jāpatur prātā, ka inženieris ne tikai izveidotu risinājumus, bet arī analizētu to, kas nepieciešams uzņēmumam. Turklāt šiem blokķēdes inženieru darbiem ir nepieciešams ieviest un attīstīt tādus priekšmetus kā aktīvi, akseleratori vai palīdzēt uzņēmumu infrastruktūras iestatīšanas procesā.

Tāpēc jums būs jāizmanto esošās platformas, piemēram, Hyperledger un Ethereum.

Jums, iespējams, būs jāanalizē kodi un pēc tam jānodrošina apmācība visiem jaunākajiem darbiniekiem. Tomēr blockchain inženieru darbi liks jums atbildēt par lietojumprogrammu izlaišanas datumiem vai visa projekta uzraudzību, lai pārliecinātos, ka tie ir pabeigti laikā.

Iespējams, jums būs jānodrošina aizmugures funkcionalitāte un jāizveido visi dokumenti arī infrastruktūrai. Bet pienākumi galvenokārt mainītos atkarībā no tā, kur jūs strādājat. Jebkurā gadījumā nākamreiz, kad kāds jums jautās, “kas ir blokķēdes inženieris”, esmu diezgan pārliecināts, ka jums tagad ir atbilde uz to. Mēs esam pārliecināti, ka tagad jūs zināt, ko nozīmē blockchain inženieris.

Jebkurā gadījumā pārejam uz nākamo daļu par to, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi.

Lasīt vairāk: Kā kļūt par sertificētu uzņēmuma Blockchain arhitektu (CEBA)?

Kas jums nepieciešams, lai kļūtu par blokķēdes inženieri


Iegūstiet zināšanas par Blockchain pamatiem

Pirms sākat ceļu kā blokķēdes inženieris, jums jāsāk mācīties par blokķēdes pamatiem. Tātad, sāciet ar dažādu blokķēdes terminu un leksiku apgūšanu. Būtībā bloku ķēdes definīcija, darba process, decentralizācija, vienprātības protokoli, viedie līgumi utt. Ir dažas lietas, ar kurām jāsāk.

Ja jūs neiegūstat informāciju par šiem pamatterminiem, jums būs grūti saprast šo jēdzienu. Mēģiniet lasīt arī par tehniskajiem tehniskajiem aspektiem. Lai to izdarītu, jūs varat pievienoties mūsu bloku ķēdes inženieru kursam un izlasīt populāru platformu rakstus.

Pārejam uz nākamo punktu, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi.

Uzziniet, kā darbojas Blockchain arhitektūra

Blokķēdes inženierim jābūt izcilai izpratnei par to, kā darbojas blokķēdes arhitektūra. Patiesībā tādiem jēdzieniem kā vienprātība, jaukšanas funkcijām vajadzētu būt kaut ko tādu, ko jūs varat saprast jebkurā laikā. Labākais veids, kā iepazīties ar viņiem, ir iet cauri uzņēmuma bloku ķēdes platformu dokumentiem.

Tomēr tas jums var būt nepatīkams uzdevums. Tādējādi jūs varat doties uz blokķēdes inženieru apmācību, lai labāk izmantotu zināšanas.

Ir dziļa izpratne un lietišķa izpratne par datu struktūrām

Otrkārt, jums ir jābūt padziļinātai datu struktūru izpratnei un piemērošanai. Blockchain inženieriem ir jāveic daudz pielāgojumu un jāspēlējas ar esošajām datu struktūrām, lai iegūtu vajadzīgo.

Tāpēc jums ir jāsaprot, kā darbojas Merkles koki, Patrīcijas koki utt. Parasti, lai nodrošinātu drošu platformu, blokķēde kopā ar kriptogrāfiju izmanto daudz datu struktūru. Bez zināšanām par datu struktūrām nekad nevar pilnībā saprast, kā sistēma darbojas. Vēl jo vairāk, pirms došanās uz šo interviju, vienmēr pārbaudiet blockchain inženiera amata aprakstu.

Vēlaties kļūt par Blockchain profesionāli? Pārbaudiet labākos padomus, lai eksperti sāktu Blockchain karjeru.

Esi uzlabots kriptogrāfijas meistars

Kriptogrāfija ir nepieciešama, lai saglabātu sistēmas drošību un nemainīgumu. Patiesībā jums ir jābūt diezgan efektīvam kriptogrāfijā, lai šifrētu datus bez jebkādām nepilnībām. Pat mazākais kļūdu daudzums var izraisīt visa projekta neveiksmi.

Tātad, pārliecinieties, ka esat uzzinājis, kā darbojas dažādās kriptogrāfijas metodes. Jums pat vajadzētu enerģiski praktizēt, lai pilnveidotu savu amatu. Nesaprotot to, nav iespējams kļūt par blokķēdes inženieri.

Pārejam uz nākamo punktu, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi.

Pārzināt priekšgala un aizmugures tīmekļa izstrādes pamatus

Blokķēdes inženieriem var būt nepieciešamas prasmes priekšējā un aizmugurējā tīmekļa izstrādē. Lai gan tas galvenokārt paredzēts blokķēdes izstrādātājiem, daudzi uzņēmumi pieprasa šo prasmi, pieņemot darbā. Tātad, zinot tā pamatus, tas ilgtermiņā nekaitēs.

Būtībā, izmantojot šo, jūs izstrādāsit lietotāja saskarnes, pieprasījumu apstrādi, API apstrādi utt.

Apskatīsim nākamo daļu, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi.

Esi eksperts dažādās programmēšanas valodās

Lai izstrādātu blokķēdes risinājumus, jums labi jāpārzina dažādas programmēšanas valodas. Patiesībā jums būs jāizmanto šīs valodas, lai kodētu tehnoloģiju pamatprincipus. Jebkurā gadījumā jums jāapgūst vismaz šīs četras programmēšanas valodas – C ++, Java, Python un Solidity.

Vienmēr tiek novērtēta citu valodu prasme. Tas noteikti palīdzēs jums kļūt par blokķēdes inženieri.

Sāciet tūlīt ar bezmaksas Blockchain pamata kursu!

Ir padziļināta izpratne par dažādām Blockchain platformām

Vēl viena no blockchain inženieru prasmēm, kas jums ir nepieciešama, ir dziļa dažādu blockchain platformu nepietiekama novērtēšana. Ar to mēs domājam, kā darbojas dažādi blokķēdes tehnoloģiju veidi, piemēram, publiski, privāti, federāli, ar atļauju un bez atļaujas. Bet kāpēc?

Pirms sākat strādāt pie sava risinājuma, jums jāzina, kura platforma tam ir piemērota.

Bez atbilstošas ​​platformas jūs nevarat izstrādāt efektīvu risinājumu uzņēmumiem. Skaidrs, ka privāta risinājuma publiskā platforma nebūtu labākā izvēle.

Pārejam uz nākamo punktu, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi.

Ir zināšanas par dažādu ekosistēmu vai standartu darbību

Lai kļūtu par blokķēdes inženieri, jums ir jābūt zināšanām par to, kā darbojas dažādi standarti vai ekosistēmas. Tā ir viena no blokķēdes inženieru prasmēm, ko uzņēmumi meklē, pieņemot darbā personālu.

Ir daudz ekosistēmu, piemēram, Hyperledger, Ethereum, Corda, Quorum un daudz ko citu. Patiesībā jums ir jāpēta, kā šie darbojas un kādus standartus viņi tajā izmanto. Turklāt šķiet, ka viņiem ir arī atvērtā koda kodi, ar kuriem jūs varat eksperimentēt.

Jo vairāk jūs par šiem pētīsit, jo vairāk jūs varēsiet izveidot labāku blokķēdes risinājumu. Turklāt jūs varētu veikt arī blockchain inženieru apmācību.

Ja esat iesācējs, tad savu karjeru vajadzētu sākt ar šo Blockchain iesācējiem ceļvedi.

Uzziniet, kā darbojas sadarbspēja

Savietojamība ir ienesīga iezīme, kuru katrs uzņēmuma uzņēmums vēlas savā risinājumā. Un tas noteikti būs nākamā lielā nākotnes iezīme. Tā kā šķiet, ka tehnoloģija arvien pieaug, daudziem risinājumiem joprojām trūkst savietojamības.

Pamatideja ir, lai risinājumu vidū būtu kopīgi standarti, lai tie varētu viegli sazināties savā starpā. Tātad, uzziniet, kā darbojas sadarbspēja, un īstenojiet tos risinājumos. Tas noteikti palīdzēs jums izmantot blokķēdes inženiera prasmes.

Esiet Blockchain izstrādes rīku meistars

Būdams inženieris blockchain, jums ir jāizstrādā daudz bloku ķēdes risinājumu. Vēl jo vairāk, jums tajā jābūt efektīvam un efektīvam. Tāpēc bloķēšanas ķēdes izstrādes rīku izmantošana būtu labākais izsaukums šeit.

Visi speciālisti izmanto attīstības rīkus, lai tauki izsekotu viņu risinājumiem. Tātad jums ir jāapgūst šie izstrādes rīki un jāiemācās tos efektīvi izmantot.

Ir stratēģiskas prasmes, lai ātri atrisinātu ar blokķēdi saistītu problēmu

Tā ir viena no blokķēdes inženiera iemaņām, kas jums jāpilnveido, pirms dodaties uz šo darbu. Vēl jo vairāk, pirms došanās uz šo interviju, vienmēr pārbaudiet blockchain inženiera amata aprakstu. Turklāt stratēģiskas prasmes ir nepieciešamas, lai atrisinātu visus jautājumus, ar kuriem var saskarties jūsu uzņēmums. Lielākajā daļā gadījumu uzņēmumiem nav pienācīgas idejas par to, kā viņi savā blokā var izmantot blokķēdi.

Šeit. Blockchain inženieri var izmantot savu radošumu, kritiskās domāšanas prasmes, lai noskaidrotu ideālu risinājumu uzņēmumam. Jebkurā gadījumā blokķēdes inženieru apmācības kurss noteikti var jums palīdzēt šajā jautājumā.

Pārejam uz nākamo punktu, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi.

Iegūstiet datorzinātņu grādu vai diplomu

Tā, iespējams, ir labākā kvalifikācija blokķēdes inženieru darbiem. Jums jāiegūst datorzinātņu grāds vai diploms. Turklāt tas noteikti palielinās jūsu izredzes tikt pieņemtam darbā arī uzņēmumā.

Arī grāds šajā jomā palīdzēs jums daudz labāk izprast tehnoloģijas tehniskos noteikumus. Tomēr jūs varat arī izvēlēties pieredzi programmatūras izstrādē, jo tas palīdzēs tikt galā ar bloka ķēdes risinājuma saistītajām problēmām.

Reģistrējieties Blockchain sertifikācijas programmai

Jūs varat reģistrēties blockchain sertifikācijas programmai, lai uzzinātu vairāk par to, kā blockchain ietekmē uzņēmumus visā pasaulē. Šie blokķēdes inženieru kursi palīdzēs jums iegūt zināšanas par dažādām platformām, piemēram, Hyperledger, Ethereum un Corda.

Vēl jo vairāk, tas arī palīdzēs jums apgūt blokķēdes tehnoloģijas pamatus. Būtībā šīs programmas galvenokārt paredzētas augstākajai vadībai, lēmumu pieņēmējiem, bloku ķēdes inženieriem, izstrādātājiem, inovāciju vadītājiem, konsultantiem, biznesa analītiķiem utt..

Ieteicams pārbaudīt mūsu sertificēto uzņēmuma blokķēdes profesionālo kursu, jo tas piedāvā visas vērtības, kas jums būs nepieciešamas, lai nodrošinātu darbu kā blokķēdes inženieris.

Sertifikācija nodrošina jūsu prasmju pārbaudi un paaugstina jūsu Blockchain karjeru nākamajā līmenī. Tātad, iegūstiet savu Blockchain ekspertu sertifikātu un veiciet savu Blockchain karjeru uz priekšu.

Kāpēc jums vajadzētu kļūt par Blockchain inženieri?

Tagad jūs zināt, kā kļūt par blokķēdes inženieri, bet kāpēc jums tas vispirms jāapsver? Izpētīsim dažus ieguvumus, ko šis karjeras ceļš jums šobrīd var piedāvāt.

Labāka samaksa un drošība ilgtermiņā

Nu, es nemelošu, bet blokķēdes inženieris jau pašā sākumā saņem krietnu algu. Patiesībā šī joma ir salīdzinoši jaunāka, un pareizais talants joprojām ir ierobežots. Tāpēc uzņēmumi ir gatavi maksāt vairāk algas, lai algotu pareizo blokķēdes inženieri.

Labākā daļa ir tā, ka viņi pat ir gatavi jums piedāvāt blokķēdes inženieru apmācību, lai palīdzētu jums pielāgoties viņu videi. Pat ja viņi to nedara, varat apgūt inženieru bloku ķēdi, lai labāk izprastu uzņēmuma ekosistēmu.

Vēl viena liela daļa ir tā, ka daudzi uzņēmumi piedāvā stimulus un atlīdzības politiku. Tie būtībā ir žetonu bāzes uzņēmumi. Tātad ilgtermiņā jums būs pilnībā nodrošināta karjera.

Liels pieprasījums pēc Blockchain inženieriem

Nodrošināt darbu šajā telpā ir vieglāk nekā tradicionāli. Jau tagad ir ierobežots cilvēku skaits, kuri ir kvalificēti, lai izvilktu jebkuru blokķēdes risinājumu izstrādi. Rezultātā pieprasījums ir milzīgs, un piedāvājums ir diezgan zems.

Ja jums ir atbilstošas ​​prasmes, ko piedāvāt uzņēmumiem, viņi ir gatavi tevi aplūkot tieši tad un tur.

Piedāvā lielāku elastību darba vietā

Vēl viens liels šīs karjeras ieguvums ir tas, ka šie uzņēmumi vēlas piedāvāt jums vislabāko darba vidi. Tātad jūs iegūsiet draudzīgu, novatorisku darba vietu ar sadarbības kolēģiem. Vēl jo vairāk, ja jūs vairāk domājat “darbs no mājām”, tad arī jūs varat saņemt iespēju.

Patiesībā vairāk uzņēmumu tagad piedāvā šo iespēju, un tas palielina produktivitāti!

Darbs pie pilnīgi jaunas tehnoloģijas

Visbeidzot, šajā karjeras laikā jums patīk baudīt darbu pie pilnīgi jaunas tehnoloģijas, ar kuru neviens cits šobrīd nestrādā. Darbiniekos šobrīd ir tikai nedaudz darbinieku, un jūs kļūsiet par vienu no viņiem.

Faktiski blokķēde būs nākotnes degviela. Tātad savā ziņā jūs būsiet tieši atbildīgs par vismaz daļu no šīm revolucionārajām pārmaiņām. Vienkārši padomājiet par iespējām! Vai ne par to visi sapņo?

Reģistrēties tūlīt: Kā veidot savu karjeru uzņēmuma blokķēdes kursā

Secinājums

Mēs esam nonākuši pie tā, kā kļūt par blokķēdes inženiera ceļvedi. Cerams, ka šī rokasgrāmata jums palīdzēja ar visām zināšanām, kas jums nepieciešamas. Būtībā blokķēde ir šeit, lai paliktu, un darba iegūšana šajā telpā var būt vislabākā lieta jūsu karjerā šobrīd.

Jūs varat izmēģināt mūsu Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursu, lai gūtu lielāku ieskatu arī blockchain uzņēmuma sfērā. Apmācības kurss noteikti var palīdzēt jums veidot sevi par labāku blokķēdes inženieri.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map