Kā nokļūt Blockchain izstrādātāja darbā?

Šajā rakstā varat uzzināt par – blokķēdes izstrādātāja darbības jomām un lomām, kā arī nepieciešamajām prasmēm un kursiem, kas nepieciešami, lai iegūtu blokķēdes izstrādātāja darbu.

Ja esat ieguvis prasmes, tad blockchain izstrādātāja darba nolaišanai jums vajadzētu būt vieglam uzdevumam. Tomēr, tā kā blockchain izstrādātāja darba tirgus mainās, daudzi no jums tiek sajaukti ar prasmēm, kas jums nepieciešamas, lai par to kļūtu.

Patiesībā blockchain izstrādātāju darbi var būt ideāls karjeras ceļš jums, ja nodarbojaties ar blockchain tehnoloģiju. Alga ir milzīga, un iespējas, kas nāk ar šo amatu, ir neticamas!

Bet, pat ja jums var būt prasmes, jums tomēr var būt nepieciešams stimuls ar blockchain izstrādātāju kursu. Patiesībā šie kursi ir lieliski piemēroti, lai kļūtu par sertificētu blockchain izstrādātāju un tos demonstrētu intervijā.

Tādējādi šodien es koncentrēšos uz visu, kas jums jāzina par blokķēdes izstrādātāja darbu, un palīdzēsim jums veidot savu sapņu karjeru.

Reģistrētiestagad:Sertificēts Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kurss

Contents

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties Blockchain izstrādātāju darbus?

Ir daži iemesli, kāpēc daudziem no jums jādodas uz blockchain izstrādātāja karjeras ceļu. Šie ir –

Intelektuāli stimulējošs

Viens no blokķēdes izstrādātāja darba pamatcēloņiem ir tas, ka šī nozare ir intelektuāli stimulējoša. Mēs visi zinām, kā mūsu darba dažādība var pozitīvi ietekmēt mūsu rezultātus. Un blokķēdes industrija ir pilna ar daudzveidīgām iespējām.

Vēl jo vairāk, tas notiek vienā no aizraujošajām darba nozarēm, ko var izvēlēties jūsu karjeras ceļā. Turklāt praktiski nav ierobežojumu, un jūs varat izmantot blokķēdi gandrīz jebkurā nozarē, par kuru varat iedomāties.

Lielāks atalgojums

Vēl viens lielisks iemesls ir tas, ka tam ir augsta alga. Patiesībā blockchain izstrādātāja darbs var dot jums $ 150k vai pat vairāk. Acīmredzot uzņēmums noteiks jūsu algu, un tas būs atkarīgs no jūsu prasmju līmeņa.

Bet padomājiet par iespējām. Pat ja jūs esat tikai iesācējs un jums patiešām nav lielas pieredzes, jūsu alga būs vismaz USD 60 000–70 000 USD!

Tendences liecina, ka blockchain izstrādātāju alga pieaug. Pat bloku ķēdes izstrādātāju darbavietas iesācējiem vai sākuma līmeņa bloku ķēdes izstrādātāju darbavietas kļūst aizraujošas.

Jaunās tehnoloģijas

Blockchain ir bijis diezgan ilgu laiku, precīzāk kopš 2009. gada. Kaut arī tajā laikā daudzi neapzinājās slēpto vērtību šajā tehnoloģijā. Tomēr šobrīd cilvēki joprojām mēģina pilnveidot tehnoloģiju.

Tā rezultātā tur nav daudz profesionāļu, kas varētu strādāt bloku ķēdes izstrādātāju darbos. Tādējādi konkurence ir diezgan zema, un jūs varat viegli iegūt blockchain izstrādātāja darbu ar atbilstošām prasmēm.

Nākotnes tehnika

Strādājot bloku ķēdes izstrādātāja darbā, jūs būsiet ne tikai izstrādātājs, bet arī palīdzēsiet pašas nākotnes veidošanā. Jā, blokķēde ir nākotne, un arī jūs būsiet tajā daļa. Patiesībā sajūtai, ka jūs kaut ko maināt, ir milzīga loma mūsu biznesa pasaulē.

Tādējādi, jo vairāk jūs jūtaties par to kaislīgi, jo labāks būs jūsu rezultāts. Un tāpēc iegūt blokķēdes izstrādātāja darbu ir vienkārši ideāli piemērots jums.

Saskaņā ar neseno aptauju vairāk nekā 68% izstrādātāju uzskata blokķēdi par pozitīvu tehnoloģiju, un gandrīz 30% redz, ka šī tehnoloģija maina nākotni.

Attālais darbs

Pasaule attālinās no veciem garlaicīgiem 9 līdz 5 darbiem. Patiesībā daudziem izstrādātājiem tagad patīk strādāt mājās, nevis uzturēt stingru ikdienas grafiku.

Tādējādi daudzi uzņēmumu uzņēmumi tagad pieņem darbā bloku ķēdes izstrādātājus un piedāvā viņiem bloku ķēdes attālinātos darbus, lai tos saglabātu uzņēmumā.

Tā kā izstrādātāju piedāvājums ir diezgan mazs, uzņēmumu uzņēmumi ir gatavi ievērot daudz noteikumu, lai jūs justos ērti.

Ja godīgi, tas šobrīd ir milzīgs plus punkts.

Kā iegūt Blockchain izstrādātāja darbu?

Blockchain izstrādātāja darbs

Blockchain izstrādātāja darbs: prasmes, kuras jums jāizmanto

Ir dažas prasmes, kas jums nepieciešamas, lai iegūtu blokķēdes izstrādātāja darbu. Tādējādi mēs esam izveidojuši jums sarakstu. Pārbaudiet to no apakšas –

Piemīt kalibrs uzņēmumu uzņēmējdarbībā un tehnikā

Blockchain izstrādātāju darbavietām vienmēr būs nepieciešama augsta līmeņa uzņēmējdarbība un tehnoloģija. Jums, iespējams, ir tehniskās prasmes, taču, nepietiekami novērtējot uzņēmuma uzņēmējdarbību, jūs nevarat piedāvāt maksimālo rezultātu, kādu uzņēmumi vēlas.

Patiesībā uzņēmumi neinvestēs jaunās tehnoloģijās, ja tas viņiem nedos ienākumus. Patiesībā uz to balstās viss bloku ķēdes darbs.

Tātad tas ir ļoti nepieciešams arī jūsu CV.

Izprotiet decentralizētas un izplatītas grāmatas

Tālāk seko tehniskās prasmes, kas jums ir nepieciešamas. Pirmkārt, jums ir jāsaprot, kā darbojas citas izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas un decentralizētās platformas. Patiesībā blokķēde nav vienīgā tehnoloģija, kas var piedāvāt neuzticamu vidi.

Tādēļ, ja izpētīsit, kā darbojas pārējās grāmatas, tas palīdzēs jums daudz labāk izprast blokķēdes jēdzienu. Jums vajadzētu saprast arī galvenās atšķirības starp blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju.

Parasti blockchain izstrādātāja darbs prasīs, lai jums būtu zināšanas par to.

Esi speciālists dažādās programmēšanas valodās

Jūs nevarat cerēt, ka kļūsiet par blokķēdes izstrādātāju, neko nezinot par programmēšanas valodām. Tie ir jūsu panākumu galvenais balsts. Vēl vairāk, lai apgūtu karjeru augstākās klases uzņēmumos, nepietiek tikai ar vienas programmēšanas valodas apguvi.

Tādējādi izvēlieties vairāku valodu apguvi un palieliniet savas zināšanas tajās. Patiesībā, zinot Python, Solidity, Java, C ++, vajadzētu rīkoties.

Tomēr arī citu valodu apguve var jums palīdzēt.

Asināt starpdisciplīnu plašās prasmes

Jūs zināt, ka tikai ar tehniskām vai uzņēmējdarbībā balstītām zināšanām joprojām nepietiek. Vai Tu zini kapēc? Tas tāpēc, ka šodien uzņēmumi piedalās ļoti konkurētspējīgā spēlē, lai saglabātu savu nozīmi.

Tādējādi bloku ķēdes izstrādātāja darbam galvenokārt nepieciešamas papildu starpdisciplīnu prasmes, kas palīdzēs saglabāt atbilstību tirgū.

Tās galvenokārt ir veiklība, radošā domāšana, prasmju analizēšana, kritiskā domāšana, pielāgošanās spējas, DevOps utt.

Izprotiet dažādas Blockchain platformas

Jūs zināt, ka dažādu blokķēdes platformu izpratnei ir izšķiroša nozīme arī blokķēdes izstrādātāja darba nolaišanā. Patiesībā, pirms sākat strādāt pie risinājuma, jums jāizlemj, kurai platformai jābūt jūsu risinājuma pamatā.

Daudzos gadījumos uzņēmumi mēdz pieļaut daudz kļūdu lēmuma pieņemšanas posmā. Tā rezultātā daudzi no risinājumiem galu galā neizdodas.

Bet, ja jūs zināt, kā darbojas katra bloku ķēdes platforma, jūs viegli varat stratēģēt savus risinājumus.

Pārzināt uzņēmuma biznesa procesus

Vēlaties strādāt uzņēmuma vidē, labi?

Kurš to nedara!?

Bet, ja jūs patiešām plānojat to darīt, pārliecinieties, ka zināt, kā šie uzņēmumi vada savus procesus. Ja jums par to nav pieredzes vai pat zināšanu bāzes, jūs nevarat nākt klajā ar uzkrītošām biznesa idejām.

Tā rezultātā šajos uzņēmumos būs grūti spīdēt un ieviest labākus uzņēmumu blokķēdes risinājumus.

Zināšanas, kā ātri atrisināt Blockchain Enterprise problēmas

Ātrāka risinājuma atrisināšana blokķēdes uzņēmumā nodrošinās jūsu bloku ķēdes izstrādātāja darbu. Patiesībā tikai nedaudz profesionāļu var ātrāk atrisināt visas viņu ceļā mestās problēmas. Jāiet arī viņu kurpē.

Mēs zinām, ka tas ir grūts uzdevums, taču jebkura jautājuma vienkāršošana dos jums priekšrocības jūsu darbā. Turklāt, jo sarežģītāk jūs meklējat savus risinājumus, jo vairāk laika prasīs, lai jūs uzzinātu problēmas.

Jebkurā gadījumā pāriesim pie nākamās prasmes, kā kļūt par blokķēdes izstrādātāja ceļvedi.

Spēj sadalīt Blockchain arhitektūras modeļus

Blockchain arhitektūras modeļu sadalīšana ir nākamais solis jūsu blockchain izstrādātāja darba braucienā. Jums nav obligāti jākļūst par blokķēdes arhitektu, taču tā ir milzīga prasme, par kuru jums jāzina. Tomēr, lai tos sadalītu, jums enerģiski jāiziet gadījumu izpēte.

Jebkurā gadījumā uzņēmumu uzņēmumi vienmēr meklē profesionāļus, kuri zina, ar ko viņš / viņa strādā vai pie kā strādā.

Tātad, pārliecinieties, vai esat nopietni mācījies vai pievienojieties kursam, lai uzzinātu par viņiem.

Ja jūs meklējat sertifikātu par blokķēdes arhitektūru, jums vajadzētu pārbaudīt mūsu sertificēto uzņēmumu bloku ķēdes arhitekta (CEBA) kursu

Izprotiet Blockchain ekosistēmas un standartus

Vēl viena prasme izkraut jūs no blockchain izstrādātāja darba ir plašākas zināšanas par blockchain ekosistēmām un standartiem. Būtībā blokķēdē ir daudz dažādu ekosistēmu. Vēl jo vairāk, šķiet, ka šīs ekosistēmas ļoti atšķiras viena no otras.

Tādējādi visās platformās mēdz izmantot arī dažādus standartus. Tātad, tas var kļūt diezgan neskaidrs, kādu ekosistēmu vai standartu izmantot jūsu risinājumam.

Bet, ja jūs tos tad saprotat perfekti, jums vajadzētu būt viegli.

Pārzināt priekšējās un aizmugurējās tīmekļa izstrādes

Ja esat jebkāda veida izstrādātājs, jums jāapgūst priekšgala un aizmugures tīmekļa izstrāde. Vēl jo vairāk, bez šīs prasmes jūs pat neuzskatīs par amatu. Visiem uzņēmumiem tā ir galvenā prasība.

Tātad, zinot priekšējo un aizmugures tīmekļa izstrādi, jums ir ārkārtīgi nepieciešams. Šeit jūs galvenokārt strādājat ar pieprasījumu apstrādi, lietotāja saskarnēm, API un tā tālāk.

Jebkurā gadījumā pāriesim pie nākamās prasmes, kā kļūt par blokķēdes izstrādātāja ceļvedi.

Citas zināšanas par izstrādes rīkiem

Lai veiktu blokķēdes izstrādātāja darbu, jums jāiemācās izmantot dažādus blokķēdes rīkus. Kāpēc? Nu, jo šie rīki ir ļoti piemēroti un spēj samazināt jūsu laiku, īstenojot jebkuru projektu.

Patiesībā daudzi izstrādātāji mīl šos izstrādātāju rīkus. Tādējādi uzņēmumi arī sagaida, ka jūs par tiem zināt. Jebkurā gadījumā, ja jūs joprojām neizmantojat izstrādes rīkus, mēs iesakām viņiem nošaut.

Reģistrējieties Blockchain kursam

Jūs, kļūstot par sertificētu blokķēdes izstrādātāju, šobrīd var būt labākais jūsu karjerā. Tādējādi jums noteikti jāpiesakās blockchain izstrādātāju kursos, kas var ievērojami uzlabot jūsu CV.

Tomēr jums jāzina viltoti vai neprasmīgi kursi, kas var kavēt jūsu CV, nevis bagātināt to.

Lai jums palīdzētu, mums ir plaša kursu kolekcija, ko jūs varētu izmēģināt. Mēs varam jums apliecināt, ka šie kursi palīdzēs jums kļūt par sertificētu blokķēdes izstrādātāju.

Tāpēc, pabeidzot kursu, jūs varat viegli nokļūt blockchain izstrādātāja darbā.

Blockchain kursi, kas palīdzēs veidot karjeru

Mūsu blokķēdes izstrādātāju kursi noteikti palīdzēs jums veidot savu karjeru īsā laikā. Noteikti ievērojiet mūsu vadlīnijas par blockchain izstrādātāja karjeras ceļu. Jebkurā gadījumā apskatīsim, kuri no mūsu kursiem jums šobrīd ir pieejami –

Sertifikāti

Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional

Ja vēlaties iegūt sertifikātus, jums noteikti vajadzētu sākt ar mūsu sertificēto uzņēmumu blokķēdes profesionālo kursu. Patiesībā tas ir viens no blokķēdes izstrādātāju kursiem, kas jūs vadīs pa blokķēdes vispārējo ekosistēmu.

Tātad, tikai izmantojot šo sertifikācijas programmu, jūs varat viegli iegūt darbu blockchain izstrādātājam. Arī šī programma palīdzēs jums kļūt par sertificētu blockchain izstrādātāju. Daudzi uzņēmumu uzņēmumi meklē šo kvalifikāciju, pieņemot darbā.

Pārskats

Mūsu blokķēdes sertifikācijas kurss palīdzēs jums izprast dažādus blokķēdes tehnoloģijas aspektus. Patiesībā šis kurss galvenokārt koncentrēsies uz blokķēdes ietekmi uz uzņēmumu biznesu. Tātad, pabeidzot mūsu kursu, jūs drīz uzzināsiet, kā jūs varat izmantot šo tehnoloģiju savā uzņēmumā.

Turklāt mūsu kurss koncentrējas uz taktiku, kuru varat izmantot, lai saglabātu atbilstību un saglabātu standartu saviem klientiem. Patiesībā teorētiski ir daudz tā izmantošanas gadījumu, taču mēs aplūkosim tā reālos piemērus un palīdzēsim jums izveidot ceļvedi.

Īsāk sakot, viss kurss ir paredzēts, lai palīdzētu jums iegūt bloku ķēdes izstrādātāja darbu.

Reģistrēties tagad: Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifikāts

Ko tas saturēs?
 1. Blockchain tehnoloģiju pamati
 • Blockchain pamati
 • Kā jūs varat izveidot blokus?
 • Privātie un publiskie blokķēdes
 • Darba pierādījums
 • Gudrs līgums
 1. Dažādu uzņēmumu bloku ķēdes platformu pamati
 • Hyperledger audums
 • Ethereum
 • Corda
 1. Blockchain tirdzniecības finansēšanā
 • Blockchain risinājumi tirdzniecības finansēšanā
 • Ripple pamati
 • Kriptovalūtas un kriptogrāfijas aktīvi
 1. Uzņēmējdarbības nozarē balstītas Blockchain lietotnes
 • piegādes ķēdes vadība un blokķēde
 • Reālās pasaules lietās blockchain piegādes ķēdes pārvaldība
 • Blockchain digitālā pārveidošana
 1. Blockchain lietošanas gadījumi

Jums ir arī ekskluzīvi bonusa materiāli.

Kursi

Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldība

Piegādes ķēdes vadība šobrīd ir viena no topošajām blokķēdes izstrādātāja darba prasībām. Patiesībā šķiet, ka blokķēdei ir diezgan spēcīga ietekme uz piegādes ķēdi un piegādes ķēdes pārvaldību.

Tāpēc mums noteikti ir paredzēts kurss, kas koncentrēsies tikai uz blokķēdes un piegādes ķēdes pārvaldību.

Patiesībā tas ir viens no mūsu populārajiem blockchain izstrādātāju kursiem, kurus izmēģināt. Mēs varam jums apliecināt, ka šis kurss noteikti palīdzēs jums saprast, kā kļūt par blokķēdes izstrādātāju.

Jebkurā gadījumā šis kurss ir vairāk nekā aprīkots, lai jūs varētu atrast darbu blokķēdes izstrādātājam piegādes ķēdes nozarēs.

Pārskats

Patiesībā šis kurss ir paredzēts tikai piegādes ķēdes vadības nozares darbiniekiem. Ja jūs interesē darbs šajā nozarē, šī kursa apmeklēšana var būt labākais lēmums jūsu dzīvē. Jebkurā gadījumā, protams, jūs uzzināsiet, kā blokķēde maina piegādes izmaiņu pārvaldības darbību.

Vēl jo vairāk, jūs sapratīsit, kā jebkurš piegādes ķēdes process darbojas uzņēmuma vidē. Šī zināšanu bāze palīdzēs jums atrast darbu blockchain izstrādātājam.

Kurss galvenokārt koncentrēsies uz šīs nozares jautājumiem un to, kā blokķēde tos risina. Vēl jo vairāk, ir daudz platformu, kas piemērotas piegādes ķēdēm, mēs arī tās aptversim.

Tātad, jūs varat sagaidīt, ka uzzināsiet daudz informācijas par savu blokķēdes izstrādātāja darbu.

Reģistrēties Tagad: Uzņēmumu bloku ķēdes un piegādes ķēžu pārvaldības kurss

Ko tas saturēs?
 1. Piegādes ķēdes pārvaldības pamati
 • Kāda ir piegādes ķēde?
 • Piegādes ķēdes vadītāja pienākumi un prasmes
 1. Vērtības radīšana SCM
 • Jūsu uzņēmuma vērtības novērtēšana ar apgrozāmo kapitālu
 • Jūsu SCM modeļu novērtēšana ar ekonomiskās pievienotās vērtības (EVA) modeli
 • Piegādes ķēdes vadība, kas ietekmē apgrozāmos līdzekļus
 1. Piegādes ķēdes lietošanas gadījumu blokķēde
 • Blokķēdes ietekme piegādes ķēdes pārvaldībā
 • Piegādes ķēdes lietojumprogrammas, izmantojot blokķēdi
 1. Kā ieviest piegādes ķēdē balstītus blokķēdes risinājumus

Jums ir arī ekskluzīvi bonusa materiāli.

Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Vēl viena no populārākajām atlasēm no mūsu bloku ķēdes izstrādātāju kursu saraksta ir “uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss”. Patiesībā šis kurss ir paredzēts arī konkrētai nozarei – Trade Finance.

Tāpat kā piegādes ķēdes sektors, arī šis sektors pakāpeniski zied, pateicoties blokķēdei. Tādējādi daudzi no šīs nišas uzņēmumiem izsludina blockchain izstrādātāju darbavietas. Tātad, jūs varat sagaidīt, ka iegūsit daudz iespēju arī šajā nozarē.

Jebkurā gadījumā, lai palīdzētu jums uzziedēt šajā nozarē, mums izdevās iekļaut visu, kas jums jāzina šajā kursā.

Tātad, pārliecinieties, ka to pārbaudāt, ja vēlaties iegūt bloku ķēdes izstrādātāja darbu.

Pārskats

Jums noteikti patiks šis kurss. Pirmajā nodarbībā tas risinās par dažādiem tirdzniecības finansēšanas scenārijiem. Vēlāk tas aptver galvenos jautājumus, ar kuriem šī nozare šobrīd nodarbojas. Tālāk mēs aplūkosim, kā blokķēde var viegli atrisināt visus jautājumus.

Vēl jo vairāk, jūs arī uzzināsiet par uzņēmumiem, kas dažādos veidos izmanto blokķēdi, lai sasniegtu savu mērķi. Tas jums palīdzēs izstrādāt savu stratēģiju, vienlaikus saglabājot standartus.

Reģistrēties Tagad: Uzņēmumu bloku ķēdes un tirdzniecības finanšu kurss

Ko tas saturēs?
 1. Tirdzniecības finanšu procesu pamati
 • Tirdzniecības finanses-pamati
 • Tirdzniecības, finanšu, rūpniecības jautājumi
 1. Blockchains ietekme uz tirdzniecības finanšu procesu
 • Kā tirdzniecības finansējums var gūt labumu no blokķēdes?
 • Blockchain balstītu iniciatīvu analīze
 • Dažādu blokķēdes platformu pamati tirdzniecības finansēšanā
 1. Izmantojiet Blockchain gadījumus tirdzniecības finansēšanai
 • Pārrobežu maksājumi
 • Akreditīvs (LC)
 • Pavadzīme (BoL)
 1. Dažādas uz Blockchain balstītas tirdzniecības finanšu platformas
 • TradeLens
 • Kontūra
 • Marko Polo
 • Tirdzniecība
 1. Citi Blockchain balstītas tirdzniecības finansēšanas sasniegumi
 • TradeTrust
 • Digitālo standartu iniciatīva

Veidnes

Enterprise Blockchains veidnes

Jūsu blockchain izstrādātāja darbā jums ir jāizmanto daudz rīku, lai lietas paveiktu ātrāk. Tādējādi mēs jums palīdzēsim ar mūsu rīcībā esošajām blokķēdes veidnēm. Patiesībā visas mūsu veidnes sniegs tikai izvadi, pamatojoties uz jūsu ieguldījumiem.

Tātad, pārliecinieties, ka esat aizpildījis opcijas, lai iegūtu pareizu rezultātu. Piemēram, vai jums ir nepieciešama blokķēdes veidne, būs noteiktas stratēģiskas iespējas. Ja, analizējot jūsu uzņēmuma prasības, tiek secināts, ka jums nav nepieciešama blokķēde, tas jums to parādīs.

Tātad, redzat, mēs nevienam neliekam izmantot blokķēdi, pat ja tas nav nepieciešams.

Tomēr daudzos gadījumos, lai izveidotu savu risinājumu, jums var būt nepieciešama atbilstoša stratēģija. Tādā gadījumā jūs varat vienkārši izmantot citas mūsu veidnes, lai to noskaidrotu, neizlaižot sviedrus.

Reģistrēties Tagad: Enterprise Blockchains Templates kurss

Kādas veidnes jūs saņemsiet?
 • Vai jums ir nepieciešama blokķēde? – Tas palīdzēs jums piezvanīt, ja jums ir nepieciešama blokķēde vai nē.
 • Blockchain projekta gatavība – tas palīdzēs jums uzzināt, kad jūsu projekts ir gatavs uzsākšanai, un noskaidrot visas pamatā esošās problēmas.
 • Uzņēmuma Blockchain projekta prezentēšana – izmantojot šo veidni, varat padarīt savu prezentāciju klientiem ienesīgāku.
 • Piegādes ķēdes biznesa kartēšana Vs. Enterprise Blockchain – izmantojot šo veidni, jūs varat kartēt savus piegādes ķēdes modeļus pret uzņēmuma blockchain platformām.

Jums ir arī ekskluzīvi bonusa materiāli.

Kā mūsu Blockchain kursi var palīdzēt jūsu Blockchain karjerai

Mēs nodrošinām, ka mūsu bloku ķēdes kursi aptver visu nepieciešamo jūsu bloku ķēdes izstrādātāja karjeras ceļam. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas palīdzēs jums bez problēmām sagatavoties uzņēmuma intervijām.

Patiesībā mūsu kursi atšķiras no citām sertifikācijas programmām tirgū. Pirmkārt, mūsu kursi koncentrēsies uz blokķēdes apvienošanu ar uzņēmuma procesiem. Pašlaik uzņēmumu uzņēmumi meklē profesionāļus, kuri var apvienot blokķēdi biznesā.

Tādējādi uzņēmumi vēlas izmantot šo tehnoloģiju, lai palielinātu savus ieņēmumus un vienkāršotu procesus. Tā rezultātā jums ir svarīgi uzzināt arī par uzņēmuma biznesa modeļiem. Tāpat jums ir jāsaprot, kā noteiktas bloku ķēdes daļas ietekmē šos modeļus.

Tāpēc mūsu kursi ir pilnībā aprīkoti, lai palīdzētu jums uzzināt par uzņēmējdarbības rezultātiem. Tādējādi tas palīdzēs jums stratēģēt un ātri pieņemt lēmumus sava uzņēmuma labā.

Otrkārt, mēs izstrādājam visas mūsu nodarbības, pamatojoties uz pašreizējiem tirgus rezultātiem. Tātad, ja kaut kas tirgū mainīsies, mēs noteikti atjaunināsim savas nodarbības. Šī ir viena no iezīmēm, kuras, šķiet, trūkst citiem kursiem tirgū.

Tādējādi jūsu bloku ķēdes izstrādātāja karjeras ceļš kļūs vienmērīgs!

Noslēguma domas

Blockchain izstrādātāja darbs ir patiešām ienesīga karjeras izvēle jebkurai personai, kas nodarbojas ar tīmekļa attīstību un blockchain. Patiesībā pieprasījums pēc blokķēdes izstrādātājiem ir visu laiku augstākais. Tādējādi jūs iegūsiet daudz iespēju, jo daudzi uzņēmumi tagad piedāvā darbu blockchain izstrādātājam.

Nemaz nerunājot par algu un iespēju strādāt uzņēmuma vidē, tas ir patiešām izcils.

Līdz šim mēs esam paskaidrojuši, kā kļūt par blokķēdes izstrādātāju. Cerams, ka tagad jūs zināt, kādi pasākumi jums jāveic, un cik ātri jūs varat apgūt prasmes. Pirmajā posmā tas var šķist nedaudz sarežģīts, taču, pārvietojoties tālāk, tas kļūs vieglāk.

Vissvarīgākais ir tas, ka neaizmirstiet pārbaudīt mūsu profesionālo blokshēmas sertifikātu un parādīt to savam intervētājam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map