Pasaules ekonomikas foruma ziņojums par “Blockchain Jobs” nākotni 2020. gadā

Blockchain nākotne ir gaiša. Šīs diskusijas mērķis būs pārdomāt prognozes, kas izklāstītas Pasaules ekonomikas foruma nodarbinātības pārskatā 2020. gadā, lai atrastu, kur attēlā ietilpst blokķēde.

Blockchain tehnoloģija dažādu iemeslu dēļ neapšaubāmi ir viena no pieprasītākajām prasmēm mūsdienās. Tas ir bijis atbildīgs par daudzu jaunu darba lomu veicināšanu, kas ir radījis vairāk iespēju karjerai blokķēdē. Tāpēc, visticamāk, daudzi kandidāti, kas pretendē uz kandidātiem, meklēs ticamas iespējas iegūt blokķēdes darbus. Tā rezultātā neizbēgami jāmeklē prognozes attiecībā uz darbiem blokķēdes jomā.

Tā ir jauna tehnoloģija, un cilvēkiem neizbēgami ir jāmeklē stabilas iespējas, lai nodrošinātu savu karjeru bloku ķēdes platformās. Lasītāji var izmantot šo diskusiju, lai pārdomātu svarīgos faktorus, kas var virzīt darba tirgus attīstību no 2020. līdz 2025. gadam.

Pasaules ekonomikas forums pēdējo piecu gadu laikā pastāvīgi norāda uz darba nākotnes ieviešanu. Tas ir ne tikai noskaidrojis darbavietu potenciālu blokķēdē, bet arī ievērojamas darba ņēmēju pārvietošanas iespējas. Tehnoloģiskā automatizācija un paplašināšana atbalstīja uzticamas stratēģijas darba pārejas uzlabošanai, lai pielāgotos topošajām darba lomām.

The Darba nākotnes aptauja ir izšķirošs instruments īstermiņa un ilgtermiņa tendenču novērtēšanai līdzās tehnoloģiju ieviešanas ietekmei dažādos darba tirgos. Viens no būtiskākajiem apsekojuma akcentiem bija pārdomas par tehnoloģisko ieviešanu uzņēmumos ar prasmju un darba prasību svārstībām.

Aptauja sniedz interaktīvu un formulētu priekšstatu par darba tirgus jaunajām tendencēm. Tajā pašā laikā tas arī palīdzēja piekļūt labākas nākotnes darba plānošanas un stratēģēšanas iespējām. Ļaujiet mums redzēt, kā Pasaules ekonomikas foruma 2020. gada ziņojums par darba nākotni pārskata tehnoloģisko ieviešanu, lai atrastu piemērotību blokķēdes darbiem.

Reģistrēties tūlīt:Kā veidot savu karjeru uzņēmuma blokķēdes kursā

Blockchain potenciāls nākotnē

Pēdējo divu gadu laikā jaunās tehnoloģijas visā pasaulē ir sākušas iegūt dominanci. Saskaņā ar aptauju gandrīz 11% uzņēmumu bija ieinteresēti izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas vai blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanā. Ziņojumā norādīts, ka organizācijas, visticamāk, līdz 2025. gadam pieņems jaunas tehnoloģijas. Tāpēc e-komercija, mākoņdatošana un lielie dati savukārt kalpo kā augstas prioritātes, ņemot vērā pēdējo gadu tendences..

No otras puses, ir būtiskas prasības koncentrēties uz šifrēšanu. Tā rezultātā jūs varat pamanīt, ka darba nākotne ir ievērojami atkarīga no jaunajām ievainojamībām, kas ir ievērojamas digitālajā laikmetā. Tāpēc blokķēdes tehnoloģija šajā gadījumā var kalpot par ievērojamu atbalsta faktoru, risinot neaizsargātības problēmas.

Turklāt izredzes uz darbu blokķēdē šķiet gaišākas, jo jūs varat izpētīt nodarbinātības iespējas dažādās nozarēs. Blokķēdes ieviešanas perspektīvas dažādās nozarēs kalpo kā uzticamas iespējas kandidātiem apsvērt iespēju veikt uz blokķēdes balstītus darbus. Šeit ir sniegts pārskats par numuriem par bloku ķēdes pieņemšanas iespējām dažādās nozarēs.

Blockchain pieņemšana dažādās nozarēs

Darbs blokķēdē


Gandrīz 31% lauksaimniecības organizāciju, 40% automobiļu organizāciju un 41% patērētāju organizāciju ir izrādījušas interesi par blokķēdes pieņemšanu. Vislielākā bloku ķēdes tehnoloģiju ieviešanas iespēju daļa ir redzama digitālo komunikāciju un informācijas tehnoloģiju, kā arī finanšu pakalpojumu uzņēmumu gadījumā.

Nākamā daudzsološākā nozare, kas piedāvā blokķēdes pieņemšanas iespējas, attiecas uz veselības un veselības aprūpes uzņēmumiem, kur adopcijas līmenis ir 72%. Blokķēdi, visticamāk, pieņem arī aptuveni 61% uzņēmumu izglītības jomā un 50% uzņēmumu enerģētikas un komunālo pakalpojumu nozarē.

Interesanti, ka aptuveni 40% ziņojumā aptaujāto valdības un valsts sektora aģentūru pauda interesi par blokķēdes pieņemšanu.

Blockchain pieņemšana dažādās nozarēs arī radītu pieprasījumu pēc blockchain darbavietām. Pēc tam tas arī veicinās dažādu nozaru uzņēmumu nākotnes izaugsmi. Tajā pašā laikā ir neizbēgami gaidīt milzīgu pieprasījuma pieaugumu pēc jaunām prasmju kopām un jaunām darba lomām.

Tā rezultātā ar blokķēdi saistītu darbu nākotnē noteikti notiks darbaspēka traucējumi. Tehnoloģiju ieviešana noteikti ietekmēs strādājošo darbu, pārveidojot dažus cilvēka uzdevumus par mašīnu atbildību.

Pēc tam traucējumu līmenis būtu ievērojami atkarīgs no darba ņēmēja nodarbošanās un prasmēm. Uzņēmumi acīmredzami būtu atkarīgi no darbaspēka pārstrukturēšanas, ja tiktu pieņemta blokķēdes tehnoloģija. Tātad, uz ko organizācijas galvenokārt nodarbosies ar jaunajiem darbaspēka traucējumiem?

Lasiet arī:Uzņēmumu saraksts, kas izmanto Blockchain tehnoloģiju

Uzņēmumu mērķi darbaspēka pārstrukturēšanā

Saskaņā ar Darba nākotnes ziņojumu 2020. gadam uzņēmumiem ir dažādi mērķi, kas ir viņu darbaspēka pārstrukturēšanas pamatā. Ir skaidrs, ka jaunu tehnoloģiju, piemēram, blokķēdes, ienākšana prasa pašreizējās darbaspēka struktūras pārskatīšanu uzņēmumos. Tomēr uzņēmumiem ir arī daudzas citas cerības, kad viņi nāk klajā ar sludinājumiem par darbu blokķēdes ekosistēmā. Pirmkārt, apmēram 55% ziņojumā aptaujāto uzņēmumu pauda interesi par savas vērtības ķēdes struktūras pārveidošanu.

Pēc tam aptuveni 43% organizāciju paziņoja, ka vēlas panākt esošā darbaspēka samazināšanu. No otras puses, 34% organizāciju vēlējās nodrošināt darbaspēka paplašināšanos, izmantojot visaptverošu tehnoloģisko integrāciju. Turklāt aptuveni 41% aptaujā iekļauto organizāciju vēlas paplašināt darbuzņēmēju izmantošanu darbam, kas saistīts ar specializācijas uzdevumiem.

Jaunu un samazinošu darbavietu stāvoklis

Pasaules ekonomikas foruma ziņojuma “Darba nākotne 2020” rezultāti skaidri atspoguļo arī topošo un samazināto darba vietu stāvokli. Pamatojoties uz ziņojuma secinājumiem, uzņēmumiem būs lieko lomu ievērojams samazinājums no 15,4% līdz 9%. Tajā pašā laikā ziņojumā ir norādīts arī 5,7% pieaugums jaunajām profesijām, piemēram, blokķēdes darbiem. Tāpēc ziņojumā skaidri noteikts, ka līdz 2025. gadam parādīsies gandrīz 97 miljoni jaunu lomu, tādējādi sniedzot labvēlīgus solījumus blokķēdes profesijām.

Tāpēc jūs varat skaidri atzīmēt, kā ziņojumā “Darba nākotne” blokķēde tiek parādīta kā viena no jaunajām pieprasītajām prasmēm. Turklāt ir arī viegli saprast, kā ziņojums koncentrējas uz dažādiem darbaspēka pārstrukturēšanas faktoriem. Tātad, skaidri redzot uzņēmumu pamatmērķus, mainot darbaspēka struktūru, lai apmierinātu mūsdienu biznesa prasības, var sākt novērtēt karjeras iespējamību blokķēdē.

Lasīt vairāk: Kā uzplaukst Blockchain darba tirgus!

Šaubas par darbiem blokķēdē varētu atrast perfektu atbildi, pārdomājot svarīgos iemeslus, kas veicina viņu pieprasījumu. Blockchain parādījās kā pamata tehnoloģija Bitcoin un joprojām ir ražīga tehnoloģija dažādu nozaru lietojumprogrammām.

Vadošās valsts aģentūras un lielie tehnoloģiju uzņēmumi, kā arī jaunie uzņēmumi ir izrādījuši interesi par blokķēdi, tādējādi palielinot tā pieprasījumu. Tātad ievērojami pieaudzis arī pieprasījums pēc darbībām, kuru pamatā ir blokķēdes. Tomēr, vai ir saprātīgi turpināt karjeru tehnoloģijā, kas ir ieradusies nesen un iegūst eksponenciāli pieaugošu popularitāti? Ja esat pietiekami ambiciozs, lai sāktu karjeru blokķēdē, jums jāaplūko šādi iemesli.

Pievilcīgas algu paketes

Viens no pirmajiem iemesliem, lai dotos uz blokķēdes darbiem, tieši attiecas uz ienesīgām algu paketēm. Blockchain ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, un ir grūti atrast daudz cilvēku ar vēlamo blokķēdes pieredzi viņu biznesa mērķiem. Tāpēc kandidāti ar bloka ķēdes pieredzi noteikti var komandēt augstāku algu aprēķinus no labākajiem uzņēmumiem.

Vissvarīgākais ir tas, ka topošie profesionāļi var izmantot algu priekšrocības gan tehniskiem, gan netehniskiem darbiem ar daudzsološām priekšrocībām salīdzinājumā ar citiem parastajiem darbiem. Turklāt ieņēmumu sadales modeļi, kas saistīti ar darbiem blokķēdes jomā, var arī nodrošināt labāku peļņu un augstākus stimulus.

Iepazīstieties ar top 10 visvairāk apmaksātajiem blockchain darbiem tirgū.

Elastība attālinātai darbībai

Nākamais kritiskais iemesls, kāpēc izvēlēties darbu blokķēdē, atspoguļo elastības iespējas ar tāldarbu. Attālināta darba pieaugošā tendence pēdējā laikā ir piesaistījusi gan uzņēmumu, gan darbinieku uzmanību. Pēc globālās pandēmijas darbinieki ir sapratuši atrašanās vietas elastības priekšrocības, nevis paliek pie došanās uz biroju.

Kad arvien vairāk cilvēku pievēršas attālinātam darbam, blokķēdes uzņēmumi piedāvā viegli pieejamu priekšrocību savam darbaspēkam. Uz bloku ķēdi orientēti uzņēmumi ļauj attālinātai darbībai atvērt iespējas uzlabot viņu darbaspēka produktivitāti.

Personāla likviditāte

Vēl viena ievērojama priekšrocība, kas saistīta ar darbiem blokķēdes jomā, ir personāla likviditātes iespēja. Lielākā daļa jaunizveidoto uzņēmumu personālam piešķir pašu kapitālu, un likviditātes gadījumā darbiniekiem ir jāgaida, kamēr viņi pārdos savu daļu un iegūs valūtu. Vairumā gadījumu pašu kapitāla likvidācijas process ir sarežģīts, un tā rezultātā tiek piešķirtas ļoti ierobežotas dotācijas, kas parasti uzliek ierobežojumus sekundārajam biznesam.

No otras puses, blokķēdes uzņēmumu darbinieki var saņemt marķieri, kas aizstāj uz pašu kapitālu balstītas kompensācijas. Žetoni kalpo kā iedzimtas šķidras akcijas, kuras darbinieki var konvertēt valūtā atbilstoši viņu ērtībām un vēlmēm.

Tāpēc tagad ir pilnīgi skaidrs, ka blokķēdes darbi noteikti nodrošina konkurences priekšrocības karjeras attīstībā. Salīdzinājumā ar citām jaunajām tehnoloģijām, blockchain ir veiksmīgi izmantojis dažas no galvenajām nozarēm, piemēram, izglītība, enerģētika un komunālie pakalpojumi, finanšu pakalpojumi un patērētāju organizācijas.

Izpildiet mūsu ceļvedi, kur mēs izskaidrojam, kā jūs varat iegūt darbu ar blokķēdi!

Tātad ir pilnīgi saprātīgi, ka ikviens profesionālis, kurš vēlas, domā par potenciālajām iespējām, kādas var rast darba lomu ziņā. Apskatīsim dažādas darbspējīgas, uz blokķēdi balstītas darba lomas, kuras pievērsīs uzmanību 2021. gadā.

Tehniskās Blockchain darba lomas

Parasti blockchain ekosistēmā jūs varat atrast tehniskas un netehniskas pozīcijas darbam. Atkarībā no jūsu esošo prasmju kopuma un karjeras vēlmēm, jūs varat izdarīt saprātīgu izvēli, lai turpinātu savu blokķēdes karjeru. Tātad, vispirms īsi pārdomāsim dažas tehniskās darba lomas blokķēdē un kādas blokķēdes prasmes jums būs nepieciešamas.

Darbi ar Blockchain

Blockchain izstrādātājs

Blockchain izstrādātāji bauda vienu no vadošajām pozīcijām starp blockchain balstītiem darbiem, kuriem ir liels pieprasījums. Arī blokķēdes izstrādātāji ir atbildīgi par uzņēmuma lietojumprogrammu un risinājumu izveidi, pamatojoties uz blokķēdes pamatu. Blokķēdes izstrādātāja darbs parasti ir sarežģīts nekā parastais lietojumprogrammu izstrādātājs. Tajā pašā laikā bloku ķēdes izstrādātājiem, visticamāk, būs lielāks atalgojuma skaits salīdzinājumā ar parastajiem programmatūras izstrādātājiem.

Izlasiet mūsu visaptverošo ceļvedi par to, kā nosūtīt blokķēdes izstrādātāja darbu un sākt savu blokķēdes apmācību tūlīt!

Blockchain Solution arhitekts

Blockchain risinājumu arhitekti ir atbildīgi par blockchain pieņemšanas vadīšanu, saskaņojot to ar biznesa specifikācijām. Blokķēdes risinājumu arhitekta darbs lielā mērā koncentrējas uz uzņēmuma prasības pārveidošanu atbilstošos blokķēdes risinājumos. Pēc tam viņi var ieviest nozares paraugpraksi un pieredzi risinājumu dizaina pilnveidošanā atbilstoši savām lietošanas gadījuma prasībām.

Reģistrēties tūlīt:Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekta (CEBA) kurss

Uzņēmuma Blockchain konsultants

Uzņēmumu blokķēdes konsultanti ir arī viena no ievērojamākajām pieprasītajām darba lomām, kas dominē blokķēdes darba tirgū. Blockchain konsultanta darbi kā uzņēmumu blockchain konsultanti galvenokārt koncentrējas uz uzņēmumu virzīšanu, izmantojot blockchain pieņemšanas ceļojumu. Uzņēmuma bloku ķēdes konsultanta darba loma visaptveroši darbojas, lai paredzētu jaunās tendences. Viņi arī vienoti pārskata biznesa prasības, lai ierosinātu dzīvotspējīgus un visproduktīvākos risinājumus.

Uzziniet, kā jūs varat kļūt arī par sertificētu uzņēmumu blokķēdes profesionāli (CEBP) un sākt ienesīgu karjeru.

Turklāt uzņēmumu blokķēdes konsultantiem ir arī izšķiroša loma, atbalstot uzņēmumu apmācību un izglītību par blokķēdes tehnoloģiju. Tomēr uzņēmuma bloku ķēdes konsultantu darbi ir ļoti visaptveroši un prasa ievērojamu apmācību un profesionālu pieredzi. Tātad, jūs varētu iegūt labākas izredzes uzņēmuma bloku ķēdes konsultanta darbā ar dažiem ticamiem bloku ķēdes sertifikātiem un oficiālu apmācību.

Vai vēlaties iegūt sertifikātu, lai veicinātu karjeru? Pārbaudiet labākos blokķēdes sertifikātus, kur jūs varat saņemt apmācību no labākajiem labākajiem tirgus ekspertiem.

Netehniskas Blockchain darba lomas

Blokķēdes karjeras pasaulē ir arī dažas netehniskas pozīcijas, kurām nav nepieciešama tehniskā raitība. Dažas no ievērojamākajām netehniskajām darba lomām blokķēdē nodarbojas ar operācijām un dizainu vai strādā ar citiem blokķēdē balstītiem uzņēmumiem. Vēl viens ievērojams ieraksts starp netehniskām pozīcijām starp bloku ķēdes tehnoloģiju darbiem attiecas uz lomām, kas vērstas uz klientu. Klientu atbalsta vadītāji blokķēdē var izmantot savas uzņēmējdarbības prasmes, apzinoties blokķēdes tehnoloģiju, lai atrisinātu klientu sūdzības.

Kā norādīts Linkedin ziņojumā, Blockchain ir visaugstākā prasme.

Secinājums

Tāpēc ir skaidri redzams, ka blokķēdes darbu nākotne nākamajos gados ir diezgan gaiša. Tomēr visiem kandidātiem ir arī svarīgi ievērot labāko praksi, lai nodrošinātu karjeru uz blokķēdes balstītām darba lomām. Darba nākotnes ziņojums 2020 ir uzticams rādītājs darba iespējām, kas parādās blokķēdes nozarē.

Jūs varat izmēģināt un atrast vēlamos darbus blokķēdē, izmantojot visaptverošas apmācības un karjeras konsultācijas atbilstoši savām vajadzībām. Ilgtermiņā jums būtu jārisina arī sertifikāti, lai uzlabotu savu pievilcību darbā. Tātad, dodieties uz priekšu un sāciet apmācību jau tagad, lai iegūtu gaišu nākotni blokķēdes karjerā!

Ja esat tikai iesācējs un vēlaties sākt apmācību kā profesionālis, varat pārbaudīt mūsu sertificēto uzņēmuma blokķēdes profesionālo kursu. Novēlam jums visu to labāko jūsu turpmākajos centienos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map