Top 10 kriptovalūtas, par kurām jums jāzina

Mēs atcerēsimies 2017. gadu kā gadu, kad kriptonauda uzsprāga un izpelnījās galveno uzmanību. Nāc 2018, arvien vairāk cilvēku mēģina iegūt roku kādai darbībai kriptogrāfijas telpā. Tas galvenokārt ietver cilvēkus, kuriem nav ne mazākās nojausmas par pamatā esošo tehnoloģiju un viņi vienkārši vēlas ātri nopelnīt naudu. Cilvēki nespēj saprast, ka tāpat kā jebkurš cits ieguldījums, arī kriptovalūtas prasa pacietību un labi izpildītu plānu. Šajā rakstā mēs iesakām 10 labākās kriptovalūtas, kuras jums vajadzētu pievērst uzmanību.

Runājot par kriptovalūtām, ir divas galvenās ieguldījumu stratēģijas – ilgtermiņa un īstermiņa ieguldījumu plāni. Veicot ilgtermiņa ieguldījumu, cilvēki mēdz turēties pie saviem kriptogrāfijas vismaz sešus mēnešus vai vienu gadu. No otras puses, cilvēki, kas iegulda īstermiņā, galvenokārt meklē ātru peļņu. Pirms ieguldāt kādā no stratēģijām šajās 10 populārākajās kriptovalūtās, jums vajadzētu izpētīt valūtas ar vislielāko potenciālu un to pamatā esošo tehnoloģiju. Nirt dziļi kriptogrāfijas ziņas un uzziniet, ko uzņēmums plāno darīt nākotnē. Uzziniet par cilvēkiem, ar kuriem viņi sadarbojas, kā arī par to, vai viņi plāno atrisināt kādas reālās problēmas.

Top 10 kriptovalūtas, kuras skatīties 2018. gadā:

Bitcoin (BTC)

Vecākā kriptonauda joprojām dominē tirgū ar 40% tirgus daļu. Bitcoin joprojām ir viens no 2018. gada 10 galvenajiem kriptovalūtām. Tas joprojām veido spēcīgu lietu sev, it īpaši pirmreizējiem kriptogrāfijas investoriem. Ieguldījumi Bitcoin tomēr var būt sarežģīti, ņemot vērā tā dinamiskās cenu svārstības. Investori varētu vēlēties meklēt strauju cenu kritumu, lai to izdarītu par zemāku cenu. Turklāt izlasiet jaunumus un uzziniet, vai uzņēmums veic tehniskus uzlabojumus savā tehnoloģijā. Tas var vēl vairāk paaugstināt cenu.

Ethereum (ETH)

Protams, 2018. gadā Ethereum ir jāiekļūst 10 labāko kriptovalūtu sarakstā. Tas pēdējā laikā izpelnījās daudzu ietekmīgu cilvēku uzmanību, kas varētu radīt labākas izredzes. Ethereum ir vairāk nekā tikai kriptonauda, ​​bet arī platforma citiem izstrādātājiem to izveidei pašu blokķēdes. Tas nozīmē, ka izredzes, ka ETH nes augļus ieguldījumiem, ir ļoti lielas. Ethereum arī šogad vēlas ieviest revolucionāras izmaiņas savā tehnoloģijā. Tas ietver jaunu, gandrīz gatavu protokolu ieviešanu.

Ripple (XRP)

Ripple ir vēl viena daudzsološa kriptonauda, ​​kas 2017. gadā reģistrēja pieaugumu par 36000%. Iespējams, ka pagājušajā gadā esat izlaidis vislabākās iespējas ieguldīt Ripple. Tomēr tas joprojām padara gudru izvēli 2018. gadā un tādējādi iekļūst top 10 kriptonauda sarakstā. Starptautisks darījums, izmantojot tradicionālo maksājumu sistēmu, ilgst no 2 līdz 10 darba dienām. Tikmēr Ripple to var izdarīt dažu sekunžu laikā. Tāpēc daudzas maksājumu iestādes, piemēram, American Express, JP Morgan un Santander, jau ievieš Ripple tehnoloģiju.

Izlasiet arī Ethereum pret Ripple: dziļuma salīdzinājums.

Litecoin (LTC)

Tāpat kā citas iepriekš minētās monētas, arī Litecoin 2017. gadā pieauga par 8000%. No 4 USD janvārī līdz 358 USD decembra mēnesī tas guva milzīgu peļņu agrīnajiem investoriem. Šie cilvēki varēja redzēt tā potenciālu pirms ievērojamās izaugsmes. Viena no 10 populārākajām kriptovalūtām, kas plāno uzlabot Bitcoin tehnoloģiju, pirmo zibens tīkla darījumu pabeidza 2017. gada maijā. Šis darījums ļāva nosūtīt no Cīrihes uz Sanfrancisko vienā sekundē 0,00000001 Litecoin. Kad tehnoloģija ir pilnībā ieviesta valūtā, var sekot vēl viens ievērojams cenu lēciens.

Domuzīme

Vēl viens daudzsološs Altcoin 2018. gadam ir Dash (dublēts ar Digital Cash). Tā tirgus ierobežojums ir 4,8 miljardi ASV dolāru, un platformā katru dienu tiek veikti darījumi 100 miljonu ASV dolāru vērtībā. Dash, kas tika palaists 2015. gadā, ir valūta, kuras pamatā ir Bitcoin projekts. Tā ir iecerējusi kļūt par lietotājam draudzīgāko un pielāgojamāko maksājumu sistēmu pasaulē. Tā ir viena no visvairāk decentralizētajām valūtām, kas pastāv šobrīd, tādējādi naudas ieguldīšana Dash var būt auglīga.

Zcash (ZEC)

Zcash ir viens no jaunākajiem dalībniekiem kriptonauda telpā, un šobrīd apgrozībā ir 21 miljons USD. Lai gan viņu darījumi notiek uz publisko blokķēdi, tas lietotājiem dod iespēju pilnībā anonimizēt. Tas var slēpt informāciju par saņēmēju, kā arī saņēmēju. Tomēr tas joprojām ļauj lietotājiem saņemt viņu veikto darījumu ierakstu kopiju. Ar ZEC cilvēki var ievērot naudas atmazgāšanas un nodokļu likumus visā pasaulē, turpinot izmantot kriptonauda. Tas ir veidots uz Bitcoin kodola, taču sola labāku lietotāju privātumu un anonimitāti nekā šobrīd citas digitālās valūtas. Kriptogrāfijas entuziasti parasti pievērš lielāku uzmanību kriptovalūtām, kas orientētas uz privātumu. Tas nozīmē, ka Zcash ir diezgan droša likme attiecībā uz ieguldījumiem 2018. gadā.

Monero (XMR)

Ja esat lietotāju privātuma aizstāvis, tad Monero ir vēl viena dalībniece 2018. gada 10 labāko kriptovalūtu sarakstā, kas ir pelnījusi jūsu naudu. Darījumi ar Monero blokķēdi ir pilnīgi izsekojami, pateicoties kombinētai slepenu adrešu un zvana struktūru izmantošanai. Kopš tās darbības sākuma 2014. gadā Monero ir piedzīvojis 13000% pieaugumu. Ir lielas izredzes, ka tā varētu turpināt augt arī šogad. Turklāt tas arī nodrošina, ka neviens nevar izsekot jūsu IP adresēm un jūsu ģeogrāfiskajai atrašanās vietai. Visi šie iemesli padara to par perfektu kriptogrāfiju, kurā ieguldīt 2018. gadā.

IOTA (MIOTA)

 

To uzsāka 2015. gadā neticami talantīgu cilvēku komanda, IOTA plāno izjaukt kriptovalūtas telpu. To plāno darīt ar savu unikālo pieeju digitālajiem darījumiem. Iznāca gandrīz katrs otrais kriptogrāfiskais solījums būt decentralizētākam par citiem. Tikmēr IOTA ideoloģija nodrošināt bezmaksas darījumus (neatkarīgi no biļešu lieluma) tās tīklā ir pārspīlēta ar investoriem. Tas jau ir saistīts ar tādiem uzņēmumiem kā Deutsche Telekom, Fujitsu un Microsoft. Tā plāno kļūt par standarta maksājumu sistēmu, kuru pieņem gan jaunie uzņēmumi, gan korporatīvie uzņēmumi. Nebrīnieties, ja tā kļūst par noklusējuma maksājumu sistēmu lietu internetā. Šī ir bijusi vēl viena būtiska lieta viņu ceļvedī.

Jaudas virsgrāmata $ POWR

Power Ledger ir nolicis unikālāko koncepciju, kādu kādu laiku esam redzējuši kriptogrāfiskajā telpā. Austrālijas blokķēdes kriptonauda ļauj decentralizēt atjaunojamās enerģijas tirdzniecību savā platformā. Mājas un uzņēmumi var pārdot savu papildu saules enerģiju mikrotīkliem. Apmaiņā viņi var nopirkt lētāku elektroenerģiju, nekā piedāvā tradicionālie avoti. Tā ir viena no tām kriptovalūtām, kurai būs atšķirība reālajā pasaulē. Tāpēc mēs nevaram apgalvot, ka tam ir milzīgs potenciāls, un tādējādi tas iekļūst 2018. gada 10 labāko kriptovalūtu sarakstā.

VeChain (VEN)

Vēl viena aizraujoša kriptovalūta, no kuras jāuzmanās 2018. gadā, ir VeChain. To vada talantīgais Saulainais Liu, kurš bija C līmeņa izpilddirektors pasaules top Fortune 500 uzņēmumos. Tā kā tā ir salīdzinoši jaunāka valūta, tā mērķis ir racionalizēt Ķīnas korporatīvo uzņēmumu piegādes ķēdi. Patiesībā tas jau ir sadarbojies ar Ķīnas Bright Foods. Tā kā lielākie uzņēmumi jau ir sadarbojušies ar VeChain, citi uzņēmumi varētu sekot šim piemēram. Tas varētu radīt labākas izredzes gan uzņēmumam, gan investoriem.

Izlasiet arī,

Pētījumi ir visa atslēga:

Tas viss teica, paturiet prātā, ka kriptonauda ir neticami svārstīga un prognozes visu laiku izrādās nepareizas. Ja jūs vēlaties būt miljonārs, ieguldot digitālajās valūtās, jums vajadzētu būt gatavam arī zaudēt savu naudu. Pat neliela kļūda kodā var izpausties kā ievērojamas kriptovalūtas cenas izmaiņas. Tāpēc jums ir nepieciešams ienirt dziļi kriptovalūtās un katru dienu zināt visu, kas notiek tās pasaulē.

Izvēlieties, kā turpināt ieguldījumus kriptovalūtās. Lai veiktu ilgtermiņa ieguldījumu plānu, jums, iespējams, vajadzēs ilgāk turēties pie kriptogrāfijas. No otras puses, īstermiņa ieguldījumi nozīmē ātru naudu. Atcerieties, ko kriptovalūtas eksperti vienmēr ir teikuši. Otra sliktākā kļūda, ko cilvēks var pieļaut, ir ieguldīt vairāk, nekā viņš var atļauties zaudēt. Tomēr pirmais paliek vispār neko neieguldīt.

 

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map