Vairāk nekā 50 populārākie DeFi projekti 2020. gadā un pēc tam

Vai meklējat Defi projektus? Ja jūs to darāt, tad esat nonācis īstajā vietā.

Decentralizētās finanses (DeFi) ir bijušas pilsētas sarunas aptuveni pēdējo gadu. Tas ir strauji pieaudzis, kur jūs varat, daudzi uzņēmumi un uzņēmumi iegulda finanšu ekosistēmas izveidē ar blokķēdi. DeFi darbojas decentralizētās biržās, maksājumu tīklos, galvenajā infrastruktūras attīstībā, investīciju dzinējos, stabilās monētās un citur! Īsāk sakot, decentralizētā finanšu ekosistēma vairojas.

Šie projekti ietilpst arī kategorijā “labākie decentralizētie finanšu projekti” un “visaugstāk decentralizētie finanšu pieteikumi”. 

Raksta mērķis ir uzskaitīt labākos DeFi projektus. Starp DeFi projektiem mēs uzskaitīsim arī Ethereum DeFi projektus. Tātad, bez kavēšanās, uzskaitīsim zemāk galvenos DeFi lietojumprogrammu projektus.

Reģistrēties tūlīt: Ievads DeFi kursā

Vairāk nekā 50 populārākie DeFi projekti

Maksājumi

OmiseGO: OmiseGo piedāvā tūlītējus vienādranga darījumus, kas finanšu iestādēm ļauj veikt reāllaika darījumus. Tas var darboties visā pasaulē aktīvu klasēs, ģeogrāfiskajās teritorijās un lietojumprogrammās.

Tintes protokols: Tintes protokols ir vēl viens uzticams vienādranga darījums jebkurā platformā. Tas darbojas ar XNK marķieri un piedāvā arī darījuma iespējas. Īsāk sakot, tas ir decentralizēts tirgus.

Murkšķis: Groundhog ļauj izveidot uz kriptogrāfijas balstītu abonementu. Vienkārši sakot, tas ļauj klientiem veikt periodiskus maksājumus Ethereum. Maksājumus var veikt DAI, ETH vai ERC-20 žetonā.

Pieprasīt tīklu: Pieprasījumu tīkls piedāvā atvērtu tīklu darījumu pieprasījumiem. Turklāt to var izmantot personas un lietotnes, izmantojot IPFS un Ethereum.

Stabilas monētas

Dvīņu dolārs: Dvīņu dolārs tiek nodrošināts ar ASV dolāru ar attiecību 1: 1. To izsniedz Gemini Trust Company LLC. Tas palīdz visos šifrēšanas izmantošanas gadījumos, ieskaitot ieguldījumus, aizdevumus, izdevumus un citus.

Rezerve: Vēl viena stabila monēta, kas piedāvā stabilu decentralizētu valūtu. Tas piedāvā trīs veidu aktīvus labāk decentralizētai valūtai, ieskaitot rezerves stablecoin, nodrošinājuma žetonus un rezerves akcijas žetonus.

Dai: Dai ir piesaistīts USD. Tas izmanto Ethereum tīklu, un MakaiDAO sistēma pārvalda Dai.

TrueUSD: TrueUSD ir pirmais regulētais stablecoin, kas tiek nodrošināts pret ASV dolāru 1: 1. Turklāt tas piedāvā vieglu izpirkšanu, pārredzamību, likvīdu, ētisku utt.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par stablecoins? Pārbaudiet mūsu ceļvedi par stablecoins tieši tagad!

Infrastruktūra

0x: 0x piedāvā decentralizētu infrastruktūru, kas piedāvā vienaudžu digitālo aktīvu apmaiņu.

Norēķināties: Tā ir vietējā operētājsistēma, kas paredzēta decentralizētai finansēšanai. Tas izmanto DeFi protokolu priekšrocības. 

Konteksts: Tas mērog Ethereum ar valsts kanālu palīdzību. Tā ir P2P mikromaksājumu infrastruktūra. Tas ir arī atvērtā koda.

OxCert: OxCert ir atvērtā koda sistēma, kas ļauj izstrādātājiem pārvaldīt, izveidot un apmainīt digitālos līdzekļus (ERC-721). Tas darbojas arī ar ERC-20 vērtības marķieriem. Tas piedāvā pilnu rīku komplektu mērogojamu un drošu dApps izveidei.

Lasiet arī: Blockchain tirdzniecības finansēs – Power Point prezentācija

Investīcijas

Iestatiet: TokenSet ļauj investoriem pārvaldīt savus kriptogrāfiskos ieguldījumus vienā platformā. Tā piedāvā aktīvu pārvaldības stratēģijas. Izmantojot rīku, tirgotājs var ietaupīt pūles un laiku, saglabāt kontroli pār sevi un izmantot pārbaudītas stratēģijas.

Harbour: Harbour ir digitāla platforma, kas ļauj pārvaldīt ieguldījumu abonementus un tos automatizēt. Tas arī ļauj ieguldītājam veikt pienācīgu ieguldītāju pārvaldību.

Betoken: Betoken ir pūļa darbināms aktīvu pārvaldības protokols, kas ļauj automatizēt ieguldījumus. Turklāt tās galvenās iezīmes, tostarp aktīva pārvaldība, lietotājiem piederoša, lietotāju vadīta, pilnīga nodrošināšana un bez maksas.

Polimātu tīkls: Polymath Network marķieri piedāvā infrastruktūru digitālo vērtspapīru izveidei, pārvaldīšanai un emitēšanai.

Likviditāte un biržas

Noņemt: Unisawp protokols automatizē Ethereum marķiera apmaiņu. Tās galvenā iezīme ietver formalizētu modeli, atvērtā pirmkoda saskarni un bezmaksas izmantojamu platformu.

Marmors: Marmors piedāvā aizdevumus Ethereum. 

IDEX: IDEX ir decentralizēta Ethereum žetonu apmaiņas platforma, kas piedāvā reāllaika tirdzniecību ar blokķēdi.

Gaisa apmaiņa: Airswap piedāvā vienādranga tirdzniecību tīklā Ethereum. Turklāt to ir viegli izmantot ar galvenajām funkcijām, piemēram, bez maksas, bez depozītiem, bez reģistrēšanās, droša, intuitīva un likvīda.

Lasīt vairāk: Blockchain tirdzniecības finansēšanai – labāka tirdzniecības finansēšanas pieredze?

Atvasinājumi

bZx: bZx ir atvērto finanšu protokols, ko var izmantot, lai izveidotu lietojumprogrammas, kas dod iespēju tirgotājiem, aizņēmējiem un aizdevējiem. Tās galvenās iezīmes ir pasīvie ienākumi, minimāls risks un zemākas maksas.

TIRGUS protokols: TIRGUS protokols ļauj lietotājam tirgot tradicionālos aktīvus, kriptovalūtas un tirdzniecības akcijas.

MainīgaisL: VariabL neuzticamā, efektīvā un drošā veidā piedāvā atvasinājumus Ethereum.

dYdX: Tā ir tradicionāla atvērtā koda kriptogrāfisko aktīvu tirdzniecības platforma.

KYC

Ziedēt: Izveidojiet atkārtoti lietojamu, drošu, uzticamu un universālu digitālo identitāti.

Pilsoniskā: Civic ir drošs identitātes risinājums, kur personas un uzņēmumi to var izmantot, lai aizsargātu un kontrolētu savu identitāti. Tā ir droša ID platforma un piedāvā atkārtoti lietojamu KYC.

SelfKey: SelfKey ļauj lietotājam vienu reizi veikt savu KYC procesu un saglabāt to savā makā. Pēc tam KYC informāciju var izmantot kā jūsu digitālo identitāti jebkurā platformā, kurā tiek izmantota digitālā identitāte. 

Sovrins: Sovrin ir vēl viena digitālā ID platforma, kas ļauj lietotājiem tiešsaistē pārvaldīt savu digitālo ID. Tas ļauj jums izveidot patstāvīgu suverēnu identitāti.

Tirgus laukums

Gitcoin: GitCoin ļauj izstrādātājiem veikt kopfinansējumu atvērtā koda programmatūras projektiem. Tā ir ekosistēma 

Bounties tīkls: Bounties tīkls palīdz dalībniekiem veidot projektus Ethereum tīklā. Pēc tam dalībnieki var dot ieguldījumu un pēc tam samaksāt, izmantojot tīklu. 

Izcelsme: Izcelsmes mērķis ir izveidot decentralizētus tirgus laukumus.

TruSet: TruSet ļauj kopienas dalībniekiem apkopot, koplietot un apstiprināt uzņēmējdarbībai kritiskus atsauces datus. Tas ir balstīts uz Ethereum blokķēdi.

Kreditēšana un kredīts

ETH aizdevums: ETHLend ir piezemēšanās platforma, kas ir uzbūvēta virs Ethereum tīkla. Lietotājs var ņemt aizdevumus un arī definēt aizdevuma pieprasījuma noteikumus. Kad aizdevums būs nodrošināts, jūs saņemsiet līdzekļus. Tam ir zemas maksas, aizdevuma ilgums gadā no 1 līdz 12 mēnešiem un 3% minimālā gada procentu likme. 

SĀLS: SALT ir vēl viena populāra kreditēšanas platforma, kas nodrošina visaptverošu pārklājumu, nodrošinājuma makus, aizdevumu veselību un daudz ko citu. Turklāt tas piedāvā aizdevumus, kurus nodrošina XRP, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash, Pax Gold, Crypto, Ether un Bitcoin.

Saliktās finanses: Tas ir uz algoritmiem balstīts atvērtā koda protokols efektīviem naudas tirgiem, pamatojoties uz Ethereum. 

NUO: NUO ļauj aizņemties un aizdot kriptovalūtu ar brīvības atņemšanu nesaistītu veidu. Jūs varat aizņemties ar Leverage, aizdot & nopelnīt procentus. Turklāt dažas no galvenajām iezīmēm ietver vairāku aktīvu, pielāgojamu, nodrošinātu, viedo kontu, Meta Tx, Instant.

Prognozēšanas tirgus

Bodhi: Bodhi ir decentralizēts prognozēšanas tirgus risinājums. Tas piedāvā Windows, Mac un Linux darbvirsmas lietojumprogrammas. Tam ir arī tīmekļa versija.

Augurs: Augur ir derību platforma bez ierobežojuma. Viņi izlaiž savu jauno lietotni, kurai nav ierobežojumu, DAI / USD derības, universāla piekļuve un kopienas diskusijas.

Gnoze: Gnosis piedāvā jaunu tirgus mehānismu, kas tic pārdalītai nākotnei. Turklāt tas palīdz izplatīt stimulus, aktīvus, idejas un informāciju.

Plīvurs: Plīvurs ir prognožu tirgus, kas piedāvā vienaudžu prognozēšanu. Patiesībā tas ir veidots virs atvērtiem protokoliem. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot savus prognožu tirgus.

Maki

MetaMask: MetaMask ir populārs Ethereum maks, kas darbojas pārlūkprogrammā. Tas ir pārlūka paplašinājums, kas var izveidot savienojumu ar Ethereum tīklu un pārlūkprogrammā darbojošos dApps.

Argent: Argent ir moderns maks, kas ir pieejams vietnēs AppStore un GooglePay. Turklāt tas ļauj uzglabāt ERC-20 žetonus un mijiedarboties arī ar decentralizētām lietotnēm.

Trestoloģija: Trustology piedāvā pielāgotu veidu, kā uzglabāt kriptogrāfijas aktīvus.

Zerions: Zerion piedāvā vienkāršu saskarni, lai piekļūtu decentralizētam finansējumam. Tas ļauj lietotājiem ieguldīt, aizņemties un nopelnīt procentus kriptogrāfijas aktīvos.

Apdrošināšana

Nexus Mutual: Nexus Material piedāvā apdrošināšanu par gudru līguma neizdošanos. Turklāt tas ir uz blockchain balstīts risinājums. Lietotājam ir jāsaņem piedāvājums viedā līguma seguma iegādei.

Etherisc: Etherisc ir decentralizēts apdrošināšanas protokols, kas ļauj uzņēmumiem un izstrādātājiem veidot apdrošināšanas produktus. 

iXledger: Platforma piedāvā novatorisku apdrošināšanas platformu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

VouchForMe: VouchForMe izmanto sociālo tīklu iespējas, lai samazinātu apdrošināšanas izmaksas. Patiesībā lietotājs, kurš apdrošinās, var savākt kuponus no sociālajiem medijiem un samazinātas apdrošināšanas prēmiju izmaksas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par DeFi lietojumprogrammām? Pārbaudiet vairāk no mūsu decentralizēto finanšu lietojumprogrammu ceļveža tagad!

Secinājums

Iesācējiem, kuri vēlas turpināt karjeru DeFi vai vēlas iemācīties attīstīt šos DeFi projektus, mēs iesakām mūsu decentralizēto finanšu kursu. Sāciet savu blokķēdes braucienu tūlīt!

Tas mūs noved pie mūsu vairāk nekā 50 Top DeFi projektu beigām. Tātad, ko jūs domājat par viņiem? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

* Atruna: rakstu nevajadzētu uztvert kā tādu, un tas nav paredzēts konsultācijām par ieguldījumiem. Šajā rakstā izteiktās prasības nav ieguldījumu konsultācijas, un tās nevajadzētu uztvert kā tādas. Veiciet savus pētījumus! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me