G2 ziemas 2021. gada pārskati: nosaukts par labāko izpildītāju

G2.com, Inc. 2021. gada ziemas ziņojumi nav publicēti, un visi ir priecīgi uzzināt, ko viņi ir guvuši. Daudzi uzņēmumi meklē G2 ziemas 2021. gada pārskatus, kas atklāti gada pēdējā daļā. G2 ziņojumiem ir ievērojama ticamība, jo tie ir zināmi, lai pārskatītu visaugstāk novērtētos risinājumus tehnoloģiju jomā.

Mēs esam ļoti priecīgi paziņot, ka 101 Blockchains tika nosaukts par labāko izpildītāju divos Grid ziņojumos, ti, Grid Report tiešsaistes kursu nodrošinātājiem 2021. gada ziemā un Grid Report par tehnisko prasmju attīstību 2021. gada ziemā. Mēs jau esam ieguvuši labākās nozīmītes G2 vasaras 2020 pārskatos, un jaunie G2 rezultāti ir vairojuši mūsu pārliecību. Pārskatu rezultāti parāda ievērojamās stiprās puses, kas ir sekmējušas mūsu progresu, labāk apkalpojot klientus.

G2 2021. gada ziemas pārskati un mūsu panākumi 

Mēs, 101 Blockchains, esam pateicīgi mūsu masveida izglītojamo, ekspertu un praktiķu kopienai, kas mums palīdzēja sasniegt šo apbrīnojamo sniegumu G2 ziemas 2021. gada pārskatos. Mēs esam varējuši nopelnīt 7 dažādas jaunas nozīmītes par 2021. gadu. Izklausās motivējoši, vai ne?

G2 ir bijis uzticams pavadonis mūsu evolūcijas ceļojumā kā tiešsaistes kursu nodrošinātājs blokķēdes domēnā. G2 ziņojumu nozīme, palīdzot mums uzlabot savus pakalpojumus, lai apmierinātu mūsu izglītojamo vajadzības, ir neaizstājama. Tajā pašā laikā lietotāju atsauksmes var palīdzēt mums saprast mūsu stiprās puses un uzlabojamās jomas.

Pēc tam mēs izsakām sirsnīgu pateicību arī izglītojamajiem un klientiem par to, ka viņi atstāja viņu vērtīgās atsauksmes par mums G2. Mūsu klientu atbalsts ir ne tikai palīdzējis mums iegūt jaunas 101 Blockchains G2 nozīmītes, bet arī iedvesmojis mūs sasniegt labākus klientu panākumus. Tagad apskatīsim mūsu sasniegumus G2 ziņojumos par 2021. gada ziemu.

  • Augsta veiktspēja 2021. gada ziemā X2

Tīkla pārskati tiešsaistes kursu nodrošinātājiem 2021. gada ziemā un režģa pārskats par tehnisko prasmju attīstību 2021. gada ziemā arī ir apbalvojuši 101 bloķēšanas ķēdi ar “Augstas veiktspējas” emblēmu. “Augstas veiktspējas” emblēma 2021. gada ziemai skaidri norāda uz mūsu sniegumu dažādos klientu apmierinātības vērtējumu aspektos.

Turklāt 101 Blockchains G2 nozīmīšu reputāciju vienlīdz atbalsta arī mūsu rādītājs labāko izpildītāju kategorijā. 101 Blockchains ir ieguvis salīdzinoši augstāku punktu skaitu nekā citi konkurenti.

Lasiet arī: 101 Blockchains nosaukts par labāko izpildītāju ziņojumā G2 2020. gada kritums

  • Vislabākais mazo uzņēmumu tiešsaistes kursu nodrošinātājs

Nākamais sasniegums bija ‘High Performer’ emblēma mazo uzņēmumu tīkla pārskatā tiešsaistes kursu nodrošinātājiem 2021. gada ziemā. Mazo uzņēmumu tīkls tiešsaistes kursu nodrošinātājiem G2 ziemas 2021. gada ziņojumos mazo uzņēmumu produktus ierindo tiešsaistes kursu nodrošinātāju vidū..

Grid pārskatos pakalpojumu sniedzēji tiek sarindoti, pamatojoties uz klātbūtni tirgū un klientu apmierinātību. 101 Blockchains ir veiksmīgi sacenties ar daudziem citiem spēlētājiem labāko izpildītāju kategorijā, lai nopelnītu nozīmīti.

  • Vislabākais mazo uzņēmumu tehnisko iemaņu attīstība

101 Blockchains ir nosaukts par labāko izpildītāju citā G2 pārskatu kategorijā 2021. gada ziemai mazo uzņēmumu tehnisko prasmju attīstībai. G2 ir pareizi atzinis blokķēdes vērtību kā svarīgu tehnisko prasmju prasību. Tāpēc mūsu salīdzinoši jaunā klātbūtne tirgū ar izcilu klientu apmierinātības kvalitāti ir devusi mums godu.

Mūsu klientu atbalstam ir izšķiroša nozīme, lai paplašinātu 101 Blockchains pakalpojumus. Arī viņu godīgās atsauksmes ir nepārtraukti uzlabojušas 101 Blockchains atpazīstamību. Tā rezultātā 101 Blockchains var piesaistīt plašāku auditoriju, pamatojoties uz viņu prasmēm un kompetencēm.


  • Lielais izpildītājs Eiropā

Saskaņā ar Eiropas reģionālo tiešsaistes kursu nodrošinātāju 2021. gada ziemas datiem saskaņā ar Eiropas reģionālo tiešsaistes kursu nodrošinātāju ziemu 2021. gadā 101 Blockchains ieguva „Augstas veiktspējas” emblēmu. Iemesls, kāpēc 101 Blockchains tika nosaukts par labāko tiešsaistes kursu nodrošinātāju vidū Eiropā, saskaņā ar G2 ziņojumiem ir salīdzinoši augstāks klientu apmierinātības rādītāji.

  • Biznesa vienkāršība ar atbalstu un atbalsta kvalitāte

101 Blockchains 2021. gada ziemas pārskatos ir varējis iegūt arī divas citas jaunas G2 nozīmītes. Attiecību indekss tehnisko prasmju attīstībai 2021. gada ziemā uzrādīja divas G2 nozīmītes –

  • Visvieglāk veikt darījumus
  • Labākais atbalsts

Attiecību datu rādītājos mēs spējām satīt dažus pamatīgus skaitļus, kas pārsniedz gaidīto vidējo. Šis sasniegums bija iespējams tikai pateicoties mūsu klientu atbalstam. Saskaņā ar attiecību indeksu, mēs saņēmām virs vidējā rādītāja attiecībā uz attiecību datiem vai ieteikumu iespējām. Turklāt attiecību indeksā tiek ņemta vērā arī uzņēmējdarbības vienkāršība un 101 Blockchains attiecību rādītāja kvalitāte.

Arī šajā gadījumā mēs esam ieguvuši augstākus punktus, salīdzinot ar vidējo rādītāju attiecībā uz uzņēmējdarbības vienkāršību. 101 Blockchains rezultāts atbalsta kvalitātes ziņā bija pilns, kas ir krietni virs vidējā. Tāpēc visaptverošam sniegumam bija izšķiroša loma, iegūstot G2 nozīmītes “Biznesa vienkāršība” un “Atbalsta kvalitāte”..

  • Mūsu klientu mīlestība

101 Blockchains ir nopelnījis vēl vienu daudzsološu atlīdzību un pievienojis vēl vienu ierakstu 101 Blockchains G2 nozīmītēs. Papildu atlīdzība ir emblēma “Lietotāji mūs mīl”. Tas ir skaidrs rādītājs tam, kā mūsu klienti novērtē mūsu piedāvājumus. Pēc tam, kad esam apkopojuši aptuveni 20 atsauksmes, G2 mūs apbalvoja ar emblēmu “Lietotāji mūs mīl”. Turklāt mēs arī izpildījām nosacījumus, lai iegūtu vidējo vērtējumu 4 zvaigznes par visiem vērtējumiem.

Jūs varat arī pārbaudīt, ko klienti saka par mums šeit.

Visu sniegumu G2 ziemas 2021. gada pārskatos

G2 ziemas 2021. gada pārskatu rezultāti sniedz daudzsološu prognozi 101 blokķēdei. Tagad mēs esam pārliecināti, ka varam apmierināt klientu vajadzības labāk nekā jebkurš cits. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs esam spējuši atšķirt savu identitāti kā vienu no labākajiem Blockchain sertifikātu un kursu nodrošinātājiem.

Tajā pašā laikā G2 pārskati arī parāda mūsu spēju uzturēt spēcīgus atbalsta mehānismus mūsu klientiem. Papildus stiprajām pusēm G2 ziņojumi arī izgaismo mūsu biznesa modeļa vājās vietas. Tātad, tagad mēs cenšamies strādāt ar apzinātiem lēmumiem par mūsu nākotnes iniciatīvām, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm, un savā segmentā pievienojam vēl vairāk G2 emblēmu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map