Lielā izpārdošana ir atgriezusies ar pārsteidzošu piedāvājumu!

Vai esat nokavējis 101 Blockchains Black Friday izpārdošanu? Uztraukumam nav absolūti nekāda pamata, jo Ziemassvētku vecītis atnes 101 Blockchains Grand Sale ar ārkārtas supersaudzētāja piedāvājumu.

Brīvdienu laiks ir klāt! Ar Ziemassvētkiem visapkārt ir daudz svētku gara, kas drīz ieradīsies pēc dažām dienām. Mēs, 101 Blockchains, esam gatavi piedāvāt ideālu piedāvājumu visiem, kas interesējas par blockchain jomu.

Šī lielā pārdošana būs iespēja visiem izglītojamajiem un blokķēdes praktiķiem iegūt labākos blokķēdes mācību resursus par rentablām cenām. Ja jūs domājat par to, ko sagaidīt no pārdošanas, šī diskusija palīdzēs jums orientēties svarīgā 101 Blockchains Ziemassvētku izpārdošanas detalizētajā informācijā.

101 Blockchains Grand Sale 2020 augstais punkts

Tātad, pirmais jautājums, kas lidinās tavā prātā, būtu – ko man glabā 101 Blockchains Grand Sale? Atklāsim! 101 Blockchains Grand Sale piedāvā vienotu 40% vietni. Pārdošana sāksies 2020. gada 23. decembrī un ilgs līdz 2021. gada 3. decembrim. Tāpēc Lielā izpārdošana ir lieliska iespēja izglītojamiem reģistrēties vēlamajos kursos un sertifikātos ar atlaidēm. Interesanti, ka Grand Sale piedāvājumi attieksies uz visiem 101 Blockchains kursiem un sertifikātiem.

Pat jaunizveidotie kursi arī nonāks Grand Sale darbības jomā. Ja esat nokavējis melnās piektdienas izpārdošanu 101 blokķēdē, jums jāizmanto šī iespēja. Jūs varat reģistrēties sertifikācijas un apmācības kursos 101 Blockchains Jaungada izpārdošanā ar 40% atlaidi par blockchain kursiem un sertifikātiem.

40% atlaide būs piemērojama visā vietnē 101 Blockchains visiem sertifikātiem un apmācības kursiem. Viss, kas jums nepieciešams, ir tikai izmantot kupona kodu ‘HAPPYDEAL’ norēķināšanās laikā, un jūs varēsiet izmantot atlaidi. Interesanti, ka nav nekādu priekšnoteikumu vai nosacījumu, kas jāizpilda, lai lielāko daļu no Grand Block pārdošanas veiktu 101 Blockchains.

Jums nav jāveic nekādas sarežģītas procedūras. Vienkārši izmantojiet vienu kuponu, lai ietaupītu!

101 bloķēšanas ķēde – īstā vieta karjeras vēlmju apmierināšanai

Ja jums ir šaubas par 101 Blockchain izvēli, lai sasniegtu jūsu karjeras vēlmes, vispirms tas ir jāizlasa. Tā kā šobrīd ir pieejams tik daudz bloku ķēdes apmācības un sertifikācijas pakalpojumu sniedzēju, ir saprātīgi novērtēt lēmumus izvēlēties 101 bloku ķēdes. Pirmkārt, 101 Blockchains ir veltīts tikai blockchain izglītībai un pētniecībai. Tas nenodarbojas ar citām tehniskām disciplīnām, tādējādi vienmērīgi koncentrējoties uz blokķēdi.

Mēs piedāvājam labu pārliecību par labākajiem nozares standarta blokķēdes treniņiem un sertifikātiem Blockchain pretendentiem. Pēc tam 101 Blockchains ir pazīstams nosaukums un ir saistīts ar daudziem ievērojamiem uzņēmumiem, piemēram, Cisco, Deloitte, Oracle un citiem. Tajā pašā laikā 101 Blockchains bauda arī vairāk nekā 11 000 uzņēmuma blockchain praktiķu uzticību, tādējādi nostiprinot uzticamību. Tātad, tas ir pilnīgi saprātīgi, ja vēlaties gūt labumu no pārsteidzošā darījuma 101 Blockchains Grand Sale.

101 Blockchains apskats vienā no uzticamākajām platformām G2 notīrīs visas jūsu šaubas. 101 Blockchains ir nosaukts par “labāko izpildītāju” G2 ziemas 2021. gada ziņojumos, kopā 7 nozīmītes Tīkla pārskatos tiešsaistes kursu nodrošinātājiem un Tīkla ziņojumā par tehnisko prasmju attīstību.

Iegūstiet 101 Blockchains Grand Sale priekšrocības

Tagad jūs varētu domāt par 101 Blockchains Grand Sale potenciālajiem ieguvumiem. Lielās izpārdošanas priekšrocības sniedzas tālāk nekā atlaides. Šeit ir daži unikālie veidi, kā piedāvājumi 101 Blockchains lielā izpārdošanas laikā var jums palīdzēt.

 • Sagatavojieties Blockchain sertifikātiem par zemām izmaksām

Tiešsaistes blokķēdes sertifikācijas apmācība vienlaikus kļūst vieglāka un rentablāka 101 Blockchains Ziemassvētku izpārdošanā. Pārdošana nodrošina vienotu 40% atlaidi blokķēdes sertifikātiem un palīdz jums gūt labumu no platformas sertifikācijas piedāvājumiem. 101 Blockchains nodrošina trīs blockchain sertifikātus un pielāgotus apmācības kursus ar tiem. Šeit ir trīs ievērojamie sertifikāti, kas pieejami 101 Blockchains,

 • Sertificēts uzņēmuma Blockchain Professional
 • Sertificēts uzņēmuma Blockchain arhitekts
 • Sertificēts Blockchain drošības eksperts

101 Blockchains Grand Sale piedāvā sertifikācijas apmācības kursus ar milzīgu atlaidi. Turklāt saprātīgi plānotie sertifikācijas mācību kursu grafiki 4 nedēļu laikā nodrošina ērtāku kursu pabeigšanu. Tātad, šajos Ziemassvētkos jums ir lieliska iespēja kļūt par sertificētu blokķēdes profesionāli ar 101 blokķēdi!

 • Dodiet draugiem mācīšanās dāvanu

Otrs svarīgais ieguvums, ko varat gūt no 101 Blockchains Grand Sale, ir bezierunu 40% atlaide blockchain apmācības kursiem. Ja vēlaties attīstīt savas blokķēdes prasmes, tad šis ir īstais laiks, lai reģistrētos iecienītākajos blokķēdes apmācības kursos. Tajā pašā laikā jūs varat arī reģistrēties apmācības kursiem 101 Blockchains Ziemassvētku izpārdošanas laikā kā dāvanas saviem mīļajiem.

Nav labākas dāvanas kā dāvana mācīties. Tātad, Ziemassvētkos vai Jaunajā gadā varat pasniegt savam draugam blokķēdes apmācības kursu. Tā kā 101 Blockchains Ziemassvētku izpārdošanas laikā jums nav jātērē bagātība apmācības kursos, varat viegli paplašināt savu saņēmēju sarakstu. Šeit ir 101 Blockchains apmācības kurss, kurā varat reģistrēties ar 40% atlaidi Grand Sale.

 1. Uzņēmumu bloku ķēdes un piegāžu pārvaldība
 2. Uzņēmuma Blockchains darbināmās veidnes & Rīki
 3. Uzņēmumu blokķēdes un tirdzniecības finansēšana

Jūs varat arī izmantot 40% atlaidi šim nesen uzsāktajam kursam 101 Blockchains,

 1. Ievads DeFi – decentralizēts finanšu kurss
 2. Kā veidot savu karjeru uzņēmumu blokķēdēs
 • Ienirstiet Blockchain bez šaubām

Pēdējais un vissvarīgākais ieguvums, ko jūs varat iegūt no 101 Blockchains Sale, tieši attiecas uz Blockchain mācīšanās iespējām. Blockchain ir futūristiska tehnoloģija, un, lai palielinātu iesaistīšanos nozarē, ir nepieciešams sākotnējs stimuls mācīšanās ziņā. Izmantojot rentablos mācību resursus, kas pieejami Grand Sale, jūs varat izvairīties no jebkādām šaubām par blokķēdes apguvi.

Gatavojieties izmantot 101 Blockchains Grand Sale priekšrocības

Tātad, mēs visi esam gatavi atvērt savu Grand Sale šogad – 2020. gada 23. decembrī. Pārdošana ilgs līdz 2021. gada 3. janvārim, un tā nodrošinās 40% atlaidi visā vietnē visiem 101 Blockchains kursiem un sertifikātiem. Pārdošana ir lieliska iespēja svinēt Ziemassvētkus un Jauno gadu ar mācīšanās dāvanu.

Tā kā pasaule gatavojas pilnīgi jaunam posmam 2021. gadā, ir saprātīgi sagatavoties tehnoloģijai, kas dominēs nākotnē. Ja vēlaties uzzināt par blokķēdi un veidot tajā savu karjeru, tas varētu būt īstais laiks. Tātad, izveidojiet vēlmju sarakstu un gatavojieties izmantot 101 Blockchains Grand Sale priekšrocības!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map