Pievienojieties kopienai vietnē Linkedin

Mēs priecājamies jūs iepazīstināt ar 101 Blockchains kopienu vietnē Linkedin. Ļaujiet ienirt dziļi, lai uzzinātu vairāk par Blockchain kopienu un to, kā tas jums nāktu par labu!

Vēlme mācīties ir viena no galvenajām motivācijām jebkuras jaunas tehnoloģijas attīstībai. Viena no jaunākajām tehnoloģijām, kas pārveido nozares visā pasaulē, ir Blockchain tehnoloģija. Pasaule lēnām atzīst Blockchain potenciālu ārpus kriptonauda. Blockchain ne tikai nodrošina vienkāršākas un ļoti efektīvas pieejas uzņēmumiem, lai pārveidotu savu parasto darbību, bet arī sniedz uzlabotas karjeras iespējas daudziem topošajiem profesionāļiem visā pasaulē.

Pievienojies tagad: 101 Blockchains Linkedin kopiena

Turklāt palielinās pieprasījums pēc uzticamām platformām, lai iegūtu nozares zināšanas par Enterprise Blockchain un pētniecības resursiem. 101 Blockchains kopiena ir viena no uzticamām un uzticamām izvēlēm, lai stiprinātu jūsu zināšanas par Enterprise Blockchain un uzturētu jaunākās nozares tendences. Vai vēlaties uzzināt vairāk par vienu no ļoti aktīvajām, uzticamajām un uzticamajām Enterprise Blockchain tiešsaistes kopienām? Turpini lasīt!

101 Blockchains ir faktiski ieguvis atzīšanu par vienu no ievērojamākajām neatkarīgajām, uz pētniecību balstītajām zināšanu platformām un Enterprise Blockchains profesionāļu sertifikācijas iestādi. Ar pastāvīgu 101 Blockchains sekotāju skaita pieaugumu mēs nolēmām attīstīt kopienas pieredzi visiem lietotājiem.

101 Blockchains kopienas galvenais mērķis ir apvienot Enterprise Blockchain profesionāļus, korporatīvos (lielos un mazos) lietotājus, tehnoloģiju entuziastus, pētījumu analītiķus un partnerus, lai izveidotu, patērētu un dalītos vērtīgā informācijā un atziņās par Enterprise Blockchain tehnoloģiju. Sniegsim īsu paskaidrojumu par to, kas mums ir Blockchain kopiena vietnē LinkedIn patiesībā ir.

Kas ir 101 Blockchains kopiena?

101 Blockchains kopiena kalpo kā ideāla platforma, lai tiktos ar Enterprise Blockchain profesionāļiem, digitālajiem novatoriem un nozares ekspertiem, tiecoties uzlabot personisko izaugsmi, izmantojot Enterprise Blockchains iespējas..

Mūsu kopienas primārais mērķis

Kā jau minēts, 101 Blockchains kopienas galvenais mērķis ir tikšanās vietas nodrošināšana visiem, kas interesējas par Enterprise Blockchains. Turklāt Kopiena ir arī 101 Blockchains diskusiju foruma loma. LinkedIn 101 Blockchains grupa nodrošina lielisku platformu, lai veicinātu brīvu viedokļu un ideju apmaiņu.

Vissvarīgākais ir tas, ka kurētā viedokļu apmaiņa palīdz mazināt pārkāpumus, kas parasti parādās diskusiju forumos. Turklāt Kopiena arī veicina dalībnieku iesaistīšanos 101 blokķēdes tīmekļa semināros un tiešraides konferencēs.

Turklāt mūsu redzējums attiecas arī uz pasaules, kas ir labi informēta par Enterprise Blockchains tehnoloģiju, izveidi. Kopiena sniedz 101 Blockchain analītiķa uzticamas atbildes uz Kopienas locekļu jautājumiem. Tātad, mēs varam strādāt, lai sasniegtu mūsu ilgtermiņa mērķi aiz mūsu Enterprise Blockchain foruma, t.i., vienu galamērķi visām zināšanām par Enterprise Blockchains.

Ko jūs varat sagaidīt no 101 Blockchains kopienas?

Tagad, kad jūs zināt mūsu 101 Blockchains kopienas pamatus un mērķus, jums ir jāizpēta tas, ko mēs varam piedāvāt sabiedrībā.

  • Visaptveroša nozares informācija

Ar Blockchain ekspertu komandu mēs ar Blockchain kopienas starpniecību informējam jūs par Blockchain nozares jaunākajām ziņām, atjauninājumiem un tendencēm. Kopiena veicina nepārtraukti atjauninātas informācijas pieejamību bez jebkādām ekstremitātēm. Visi kopienas dalībnieki tiek mudināti dalīties pieredzē un zināšanās, kā arī pārņemt informāciju, ar kuru dalās citi.

  • Atjaunināts un uzlabots saturs

Mūsu redakcijas komanda pastāvīgi strādā pie tā, lai bagātinātu 101 Blockchains kopienā pieejamo saturu. Sākot ar jaunumiem par jaunākajām tendencēm līdz informācijai par uzņēmuma bloku ķēdes sertifikātiem un ideju laboratorijas tīmekļa semināriem, mēs to visu apskatīsim mūsu kopienā. Turklāt kopienas locekļi vienmēr tiek informēti par paziņojumiem par jauniem un svarīgiem paziņojumiem.

  • Labāko ekspertu piekļuve tīmekļa semināriem

101 Blockchains domnīcas Webinar sērija ir arī vēl viena daudzsološa mūsu kopienas uzmanības centrā. Lai uzlabotu savas stratēģiskās un praktiskās zināšanas, varat piekļūt Enterprise Blockchain tīmekļa semināriem, ko veic mūsu kopienas labākie nozares eksperti. Piemēram, jūs varat atrast uzticamu ieskatu par Enterprise Blockchain tēmām, piemēram, izmantojot Enterprise Blockchains, lai uzlabotu uzņēmumu savstarpējos darījumus. Vēl viena svarīga mūsu Kopienas tīmekļa semināra tēma ietver digitālo identitāšu nozīmi IoT / nākotnes mobilitātes scenārijos.

  • Iesaistošas, pārdomātas un interaktīvas diskusijas

Diskusija bez jebkādas turpmākas darbības vienkārši nav tik efektīva kā vajadzētu. Tēmas eksperti mūsu kopienā apspriež ne tikai to, kā izmantot Enterprise Blockchain platformas. Jūs varat atrast viktorīnas, aptaujas un jautājumus, kas mūsu kopienā izraisa interesantas un ieskatīgas diskusijas. Tā vietā, lai tikai kopīgotu saturu, mūsu kopiena veicina aktīvu dialogu par dažādām tendencēm un tēmām Enterprise Blockchain ekosistēmā.

  • Uzņēmumu blokķēdes pētījumu masveida kopums

Nākamais pārsteidzošais 101 Blockchains kopienas izcilais notikums ir iespēja izpētīt plašāku Enterprise Blockchain pētījumu klāstu. Jūs varat atrast jaunākos pētījumus Enterprise Blockchain tehnoloģiju jomā, lai paplašinātu savu zināšanu loku. Praktiskās rokasgrāmatas varētu arī sniegt jums atbilstošu palīdzību, lai izprastu Enterprise Blockchain tehnoloģijas īstenošanu dzīvē.

Daži no ievērojamiem pētniecības materiāliem mūsu kopienā koncentrējas uz decentralizēto ekosistēmu Blockchain, Hyperledger, Enterprise Blockchains, Corda Blockchain un Blockchain-as-a-Service. Papildus šiem resursiem varat piekļūt arī e-grāmatām un infografikām, lai mācītos elastīgi un vieglāk. Kopumā mūsu kopiena var izrādīties ideāls pamats, lai uzlabotu jūsu uzņēmuma Blockchain mācīšanās panākumus.

Uzsvars uz uzņēmumu blokķēdes lietošanas gadījumiem

Diskusijas par Enterprise Blockchain praktiskās izmantošanas gadījumiem dažādās Kopienas nozarēs ir labvēlīgas arī daudziem dalībniekiem. Paskaidrojums par uzņēmumu blokķēdes praktiskās izmantošanas gadījumiem ar nozares ekspertu ieskatiem sniedz padziļinātu izpratni par uzņēmuma blokķēdes tehnoloģiju. Turklāt uzmanība praktiski vērtīgiem lietošanas gadījumiem mūsu Kopienas diskusijās nodrošina ieguvumus visiem dalībniekiem.

Uzņēmumi (lieli un mazi) var atklāt jaunas pieejas uzņēmējdarbības vienkāršošanai, savukārt vadītāji var izpētīt efektīvas pieejas pieskaitāmo izmaksu samazināšanai. No otras puses, praktizētāji var noteikt labākus veidus, kā uzlabot savas zināšanas, izmantojot ieskatu par uzņēmuma Blockchain tehnoloģijas praktiskās izmantošanas gadījumiem.

Pievienojieties mūsu 101 Blockchains kopienai tūlīt!

Ja vēlaties maksimāli izmantot Enterprise Blockchains, tad tagad kļūstiet par daļu no 101 Blockchains kopienas! Pievienojieties milzīgai ģimenei, kurā piedalās līdzstrādnieki no visām Enterprise Blockchain ainavas jomām, un uzlabojiet savu Enterprise Blockchain pieredzi. Mūsu kopiena vēlas iegūt vislabāko pieredzi visiem dalībniekiem, vienlaikus iegūstot zināšanas par Enterprise Blockchains. Tātad, lai nodrošinātu mūsu Kopienas satura kvalitāti, jums jāievēro noteikti noteikumi, kas nodrošinās vienmērīgu Kopienas darbību.

Dienas beigās visi šeit vēlas būt iesaistošas ​​un vērtīgas diskusijas, un mūsu centieni ļoti cenšas panākt to pašu. Radošumam nav ierobežojumu, un Enterprise Blockchain nākotne ir ļoti atkarīga no tā. Tātad, kas varētu būt labāka vieta jaunām domām nekā mūsu uzņēmums Blockchain kopiena? Savienojiet tūlīt, lai ienāktu ideju, domu, zināšanu, viedokļu, ziņu, tendenču pasaulē – tas viss ir saistīts ar Enterprise Blockchain!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me