Binance maku apskats

Ja jūs meklējat Binance maku atsauksmes, iespējams, ka esat gatavs ienirt kriptogrāfijas pasaulē. Vai, iespējams, jūs jau esat pieredzējis kriptovalūtas veterāns un vienkārši meklējat uzticama maku alternatīva. Lai kāds būtu gadījums, šodien mēs labi apskatīsim Binance un visas tās kriptogrāfiskās atmiņas iespējas (un pēc tam dažas).

Ar kriptovalūtas katru dienu kļūst arvien pieņemamāka, ir jēga, ka kriptogrāfijas īpašnieki to meklē labākais veids, kā saglabāt viņu monētas drošībā. Kā jūs jau zināt, tirgū ir pieejamas diezgan daudzas iespējas – dažādi maku veidi, dažādas funkcijas un funkcionalitāte utt..

Ar to, ka Binance ir ļoti ievērojams vārds kriptogrāfijas ainā, tas ir arī dabiski, ka tam ir metaforisks palielināms stikls – galu galā ir noteikts standarts, pēc kura!

Tomēr bez turpmākas pāriešanas pārejam pie Binance maka pārskata un pārbaudiet, vai tā ir platforma, kurā vērts turēt savas monētas.

Plusi

  • Vairāku kriptovalūtu atbalsts
  • Ļoti droša
  • SegWit un Bech32 adrešu atbalsts
  • Iebūvēta apmaiņas funkcionalitāte
  • Viens no uzticamākajiem vārdiem kriptogrāfijas pasaulē

Cons

  • Viduvējs klientu atbalsts
  • Nav ideāli iesācējiem

Binance Wallet pārskats: Binance Wall VS Trust Wallet

Pats pirmais, kas mums jāapspriež, ir atšķirība starp monētas Binance maku, un Trust maku. Lai arī abi maki pieder Binance, viņi tādi ir divi dažādi projekti, un tādējādi tie ir pienācīgi jādiferencē.

Binance maks ir uz biržām balstīts veids, kā uzglabāt kriptonauda. Atšķirībā no tā, Trust maks ir arī maks, kas pieder Binance, bet ir pilnīgi atšķirīgs, veltīts produkts.

Dabiski, ka gan Binance seifam, gan Trust maku ir savi plusi un mīnusi – tie derēs arī dažādiem cilvēkiem. Šajā konkrētajā Binance seifa apskatā mēs pievērsīsimies pirmajam.

Patiesību sakot, Binance maka izmantošana, visticamāk, būs daudz izdevīgāka pieredze daudziem kriptogrāfijas entuziastiem visā pasaulē. Tas ir tāpēc, ka šis īpašais maks ir vairāk funkciju, ir ērtāk lietojams (Es mazliet nonākšu pie tā, ko es ar to domāju), un vienkārši tā ir pazīstamāki un uzticamāki, vispār.

Tātad, lai būtu pilnīgi skaidrs – tas tā ir Binance maka pārskats, un NAV Trust maku. Tomēr, ja tas nav pa ceļam, pārejam tieši uz funkciju un ieguvumu sarakstu!

Binance Wallet apskats: PROS

Binance saviem lietotājiem piedāvā plašu dažādu funkciju klāstu – tas ir acīmredzami, vienreiz aplūkojot lielāko daļu lietotāju Binance maku pārskatu. Mums tomēr jāsāk ar to, ka tas ir ļoti ērts maks.

Ļoti ērts ikdienas lietošanai

Viena no pirmajām lietām, kuru, visticamāk, redzēsit pieminēta vairākos dažādu lietotāju Binance seifu pārskatos, ir fakts, ka šis konkrētais maks ir ļoti ērti izmantot.

Ļaujiet man precizēt.


Neatkarīgi no tā, vai izmantojāt Binance seifa lietotni vai seifa tīmekļa pārlūkprogrammas versiju, tā būs platformas pilnīgu funkcionalitāti integrēta tajā. Cita starpā šī funkcionalitāte ietver kriptogrāfijas apmaiņa.

Turot jūsu monētas šajā konkrētajā makā jūs varēsiet tos uzreiz apmainīt un tirgot jebkurā konkrētā brīdī. Tas, patiesībā, ir pārsteidzošas ziņas abiem ilgtermiņa hodlers, un arī ikdienas tirgotāji, līdzīgi.

Binance seifa apskats: Binance funkcijas.

Ja esat gatavs ilgi turēt kriptogrāfijas monētas, pirms domājat par to pārdošanu, tas viss ir lieliski un vienkārši – Binance ļauj to darīt bez bažām. Tomēr, ja jūs sasniegtu lielisku cenu par kādu konkrētu kriptogrāfiju pīķa laikā tirgus vēršu skrējiens, jūs varētu apsvērt iespēju pārdot savu monētu gabalu, lai pēc tam nopirktu vēl dažus pēc putekļu nosēdšanās.

Tas teica, dienas tirdzniecība patiešām ir tur, kur tā ir. Kripto dienu tirgotāji pastāvīgi seko jaunumiem, kas saistīti ar kriptovalūtu, jo viņiem tas ir jādara nekavējoties reaģēt uz tirgus izmaiņām lai maksimizētu to ieguvumus. Paskatieties, kas notika, kad Tesla nopirka Bitcoin – dažreiz tas ir dažu minūšu jautājums!

Binance maku pārskats: BTC cena pēc Tesla ieguldījuma.

Lietotāju Binance maka pārskati jums pateiks, ka šādā situācijā jūs varēsiet piekļūt saviem līdzekļiem, kas tiek glabāti Binance makā, un pēc tam tos uzreiz pārdot – nekādu kavējumu, verifikāciju, neviena no tām!

Izmantojot Binance maku, jūs varēsiet sekot līdzi tirgus tendencēm, un reaģēt savlaicīgi un atbilstoši. Milzīgs ieguvums neatkarīgi no tā, kāda veida kriptogrāfijas entuziasti jūs esat!

Ļoti drošs kriptovalūtas maks

Drošība ir pirmā lieta, ko cilvēki skatās, izvēloties labākais maciņš sev – tas ir arī vissvarīgākais aspekts, kas jāņem vērā.

Jebkurš un visu lietotāju Binance seifu pārskati jums pateiks, ka patiesībā nav svarīgi, cik makets ir “foršs” (nē, tas nav vārdi aukstā noliktava) vai cik funkcijas tas piedāvā lietotājam – ja tam trūkst drošības, tā nav optimāla izvēle, jebkādā veidā.

Tabula: Coinbase maka un Binance maka drošības funkcijas

Tas ir taisnība gan tad, ja meklējat Binance maku, gan arī izmantojat pašu Binance monētu maku. Turklāt jums jāapsver, ka termins “drošība” var nozīmēt dažas dažādas lietas – gan jūsu izvēlētajai kriptogrāfijas glabāšanas metodei vajadzētu būt abām saglabājiet monētas drošībā, un arī aizsargāt jebkuru jūsu personisko informāciju, ja esat to nodrošinājis (lai gan, godīgi sakot, tas galvenokārt attiecas uz aparatūras maki).

Tātad, vai Binance maks ir drošs?

Tā noteikti ir – ļoti daudz, patiesībā!

Binance maku apskats: drošības funkcijas.

Binance neapšaubāmi ir, viena no populārākajām ar kriptogrāfiju saistītajām platformām visā nozarē – tikai šim faktam jau vajadzētu pateikt, ka platformas piedāvātā seifa funkcionalitāte būs visaugstākā. Bet sarunas ir lētas – ļaujiet Binance drošības elementiem to uzslavēt!

Iesācējiem, izveidojot kontu, jūs varēsiet iespējot frontes drošības funkcijas, piemēram, divu faktoru autentifikācija (2FA) un universāla divu faktoru autentifikācija (U2F). Mūsdienās daudzi kriptovalūtas apmaiņa un karstajiem maciņiem ir šī funkcija – tomēr tam nevajadzētu atņemt nozīmīgumu! 2FA bieži ir labākais veids, kā aizsargāt savus aktīvus pret lielāko daļu uzlaušanas mēģinājumu.

Joprojām domājat, vai Binance maks ir drošs? Nu, jūs būsiet ļoti priecīgi to uzzināt platforma lielāko daļu lietotāju kriptovalūtu glabā saldētavās. Šis fakts pats par sevi ir daudzu lietotāju Binance seifu pārskatu galvenā uzmanība.

Binance seifa apskats: aparatūras drošības atslēgas vietnē Binance.

Redzi, saldētavas ir gandrīz nekad nav izveidots savienojums ar internetu – atklāti sakot, tas nozīmē, ka potenciālais hakeris nekādā gadījumā nespēs tos sasniegt. Tas pats notiek arī ar Binance monētu maku – kamēr aparatūras ierīces, kuras Binance izmanto, visticamāk, ir nedaudz atšķirīgas nekā patēriņa klases maki, jēdziens joprojām paliek nemainīgs.

Atkal – tas ir pārsteidzoši! Tas nozīmē, ka lielākajai daļai jūsu monētu būs vislabākā iespējamā aizsardzība, kāda tur ir! Tomēr, ja jūs joprojām neesat pārliecināts par Binance seifa drošības funkciju, man ir vēl viena liela, unikāla funkcija, par kuru jums pastāstīt – Binance SAFU fonds.

Binance galvenokārt ir kriptovalūtas birža, un tā iekasē no lietotājiem dažas īpašas maksas par darījumiem. Līdz ar to platforma ņem daļu no šīm maksām (apmēram 10%) un velta tos fondam ar noteiktu mērķiapdrošināšana.

Binance maku apskats: SAFU fonds.

Citiem vārdiem sakot, ja kaut kas notiks ar Binance un tā drošības elementi tiktu apdraudēti, pastāv diezgan lielas izredzes, ka jums tiks atlīdzināti zaudējumi. Tas ir patiesi apbrīnojama pārliecība, un tas, kas uzsvērts arī vairāku lietotāju Binance maku pārskatos!

Vairāku parakstu funkcionalitāte, pielāgotus PIN kodus, uz sēklām balstīta atkopšanas metode – ir daudz dažādu, mazāku funkciju, ko Binance nodrošina saviem lietotājiem, ciktāl tas attiecas uz viņu kriptogrāfijas aktīvu drošību. Tātad, ja jūs joprojām domājat “vai Binance maks ir drošs?”, Esiet drošs – tas ir viens no drošākajiem apmaiņas makiem tur!

Atbalsta milzīgu kriptovalūtu dažādību

Neatkarīgi no tā, vai jūs jau esat pieredzējis kriptogrāfijas tirgotājs (hodlers?), vai pilnīgs jaunpienācējs uz vietas, iespējams, ka jūs vēlaties atrast seifs, kas atbalsta plašu dažādas kriptovalūtas. Izmantojot Binance seifa lietotni, jūs tieši to iegūsit!

Kaut arī daudzi cilvēki salīdzina pašreizējos tirgus bullīšu rādītājus ar 2017. un 2018. gada rādītājiem, patiesībā ir tas, ka daudzas lietas ir diezgan atšķirīgas. Viena no galvenajām atšķirībām ir tā cilvēki tagad ir daudz zinošāki par kriptovalūtām nekā dažus gadus atpakaļ.

Binance maku apskats: atbalstītās monētas.

Tas savukārt nozīmē, ka runā arvien vairāk lietotāju Binance seifa pārskatu plaša kriptogrāfijas aktīvu izvēle, un ne tikai Bitcoin vai Ethereum. Plašās diskusijas norāda uz to, ka cilvēki labprāt iegādājas un eksperimentē arī ar plašu monētu sortimentu!

Binance monētu maks ļauj jums to izdarīt. Patiesībā to nevar nenovērtēt, kaut arī šķiet, ka tas bieži netiek pieminēts lietotāju Binance seifu pārskatos – šis konkrētais apmaiņas seifs droši vien atbalsta visplašākais kriptovalūtu klāsts visā tirgū!

No lietu apmaiņas puses Binance vienmēr ir bijusi pazīstama ar to, ka piedāvā saviem lietotājiem pārsteidzoša kriptogrāfijas tirdzniecības pāru izvēle un daudzveidība – tas ir viens no galvenajiem šīs biržas pārdošanas punktiem. Ja ir kāda kriptogrāfijas monēta, par kuru esat dzirdējis, ir arī diezgan liela iespēja, ka arī Binance to atbalsta.

Binance maku apskats: tirdzniecības pāri.

Pēc tam būtu tikai loģiski, ka platforma ļaus jums uzglabāt arī visas šīs dažādās kriptovalūtas. Izmantojot Binance makus, jūs noteikti to darīsit!

Tomēr atkal tas tā ir pilnīgi pārsteidzoši no lietotāja viedokļa neatkarīgi no tā, kāds jūs esat kriptogrāfijas entuziasts. Ilgtermiņa hodlers varēs uzglabāt plašu kriptogrāfijas aktīvu izvēli, savukārt dienas tirgotājiem būs iespēja atrast dažus nišas altcoin dārgakmeņus spēlēties.

Īsāk sakot, ja kriptogrāfijas šķirne ir tas, kas jums patīk, un jūs arī vēlaties saglabāt savu portfeli pēc iespējas daudzveidīgāku, tad lielākā daļa lietotāju Binance maku pārskatu jums pateiks, ka šī platforma noteikti ir pareizais ceļš!

Pilns SegWit adrešu atbalsts, daļējs Bech32 atbalsts

Ja esat izlasījis virsrakstu un domājat, ka tas ir “pārāk tehnisks”, lai jūs saprastu, neuztraucieties – tas viss patiesībā ir patiešām vienkāršs. Pirmkārt, atbrīvosimies no terminoloģijas.

Kad vien jūs runājat Bitcoin – neatkarīgi no tā, vai tas ir starp lietotāju Binance seifa atsauksmēm vai jebkur citur – tas jums vienmēr būs trīs veidu BTC maku adreses apspriest – Legacy, SegWit, un Vietējais SegWit (tos sauc arī par “Bech32”).

Mantotās adreses ir vienkārši – tos var identificēt ar faktu, ka tie sāksies ar “1”, Un ir vecākā forma no BTC maka adresēm. Tad ir SegWit adreses – tie sāksies ar “3”. Atšķirībā no tā, jaunāko Bitcoin adrešu atkārtojumu sauc par “Vietējais SegWit”Un sāksies arbc1”.

Binance maka pārskats: Bitcoin SegWit adreses.

Tad kāpēc – kāpēc šim Binance maka apskatam ir viss nozīmīgums? Nu, SegWit un Vietējās SegWit adreses ir sava iemesla dēļ – tās ir bijušas izveidots ar mīkstu Bitcoin dakšiņu, un ļauj jums veikt darījumus daudz ātrāk un vienmērīgāk.

Negatīvās puses? Rakstot šo pārskatu, ne visas apmaiņas (un maki) atbalsta vietējās SegWit (Bech32) adreses.

Binance atbalsta SegWit adreses. Tas faktiski sāka atbalstīt šo funkciju tikai ļoti vēlu 2020. gadā! Runājot par Bech32 (vietējo SegWit), lietas tomēr ir nedaudz sarežģītākas. Kaut arī attiecīgais apmaiņas seifs ļauj izmantot Bech32 adreses, tas neļauj jums izveidot makus ar tiem, šajā laikā.

Tomēr – ja tiek piešķirts, ka jūs varēsiet veikt darījumus ar Bitcoin blokķēde daudz ātrāk nekā ar mantoto adresi ir satriecoši!

Salīdziniet Binance maku blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Binance maku blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Binance Wallet apskats: CONS

Tagad, kad mēs esam apsprieduši visas galvenās priekšrocības un funkcijas monētas Binance maku, mums būtu jārisina arī dažas bažas, kas varētu rasties platformas lietotājiem, un jāapspriež, cik nozīmīgi viņi ir lietu lielajā shēmā.

Kad tas būs izdarīts, es jums arī pateikšu kā sākt lietot Binance maku – turies apkārt!

Iespējams, ka tas ir nedaudz sarežģīts iesācējiem

Viena no biežākajām sūdzībām, kas cilvēkiem šķiet par Binance monētu maku, ir fakts, ka to var būt mazliet grūti izmantot. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūs tikko sākat darbu un pat neesat to darījis iegādājāties savas pirmās kriptogrāfijas monētas.

Vai tiešām Binance seifa lietošana ir tik sarežģīta, kā tas ir paredzēts? Nu, tas ir atkarīgs!

Platformas “grūtības” aspekts rodas no tā, ka Binance piedāvā saviem lietotājiem liels funkciju un pielāgošanas iespēju saraksts, un arī tāpēc maksas modeli ka birža strādā, ir mazliet samocīts.

Funkcionāli, tas ir mazliet “ciešanas no panākumiem” veida darījums – citiem vārdiem sakot, tā ir laba problēma! Protams, jūs, iespējams, jutīsities mazliet apmaldījies, pirmo reizi piesakoties platformā, vai redzēsit tajā pieejamās padziļinātās kriptogrāfijas diagrammas, taču, pieraduši, būsiet pateicīgs par visu papildu funkcionalitāti!

Binance maka pārskats: kriptogrāfijas depozīta process.

Runājot par maksām, tās arī var būt sadalīts vienkāršākos, pieejamākas daļas. Ja lasāt Binance maka pārskatus tikai tāpēc, ka esat meklējot maku, un vienalga par apmaiņu, tad maksas pat īsti uz jums neattiecas – protams, izņemot tos, kas saistīti ar maku.

Īsāk sakot, ja jūs esat pilnīgi jauns cilvēks kriptogrāfijas ainā un joprojām mēģināt atrast savu pamatu, pārliecinieties, ka konkrētais Binance seifs sākotnēji varētu būt nedaudz mulsinošs. Tomēr, ja esat spītīgs par atrašanu augstas klases kriptogrāfijas maks, tad tas noteikti nav jautājums!

Viduvējs klientu atbalsts

Jāatzīst, klientu atbalsts ir vēl viena svarīga jebkuras ar kriptogrāfiju saistītas platformas iezīme. Tas jo īpaši attiecas uz valūtām un seifiem – šāda veida platformas ir dažādu kriptogrāfisko līdzekļu kustības priekšgalā, un tāpēc lietotājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi varēs saņemt palīdzību par visiem jautājumiem, ar kuriem viņi var saskarties.

Šajā ziņā Binance ir mazliet … Viduvējs. Vismaz šāds noskaņojums var rasties, lasot lietotāju Binance seifa pārskatus.

Binance maku apskats: klientu atbalsts.

Lai gan man personīgi bija tikai laba pieredze saistībā ar Binance seifa lietotnes atbalstu, vairāki lietotāji to piemin reakcijas laiks var būt ļoti atšķirīgs, un ka atbalsta komanda dažreiz patiesībā efektīvi nerisina viņu problēmas.

Tas noteikti ir jāpatur prātā! Ciktāl tas attiecas uz attiecīgo maku, tas nekādā ziņā nav “tirgotājs” (pieļaujot, ka Binance seifa izmantošana nodrošinās jums milzīgu nozīmīgu priekšrocību sarakstu), tomēr tas ir arī ievērības cienīgs.

Binance maka pārskats: FAQ.

Iedomājieties, ja jūs to darītu saskarties ar tehnisku problēmu pārsūtīšanas laikā. Vairumā šādu situāciju ir ļoti svarīgi saņemt pienācīgu klientu atbalstu cik ātri vien cilvēciski iespējams! Ja jūsu izvēlētā platforma šajā ziņā nav pārsteidzoša, tas var izraisīt dažus lielus zaudējumus – zaudējumus, kurus varēja novērst.

Tagad, acīmredzot, Binance nav īsti pazīstama ar daudzām tehniskām vai citām problēmām. Tomēr tas joprojām neattaisno attiecīgo problēmu! Kad esat uzzinājis, vai Binance ir vai nav seifs, jūs, iespējams, nevēlaties, lai nākamā lieta, ko uzzināt par maku, būtu saistīta ar klientu atbalsta jautājumiem!

Kā lietot Binance maku?

Tātad, tagad mēs esam apsprieduši visus ievērojamākos attiecīgā maka plusus un mīnusus un apskatījuši dažādus lietotājus Binance maks atsauksmes. Pēdējā lieta, kas mums jādara, ir pārbaudīt kā darbojas Binance maks, un kā no tā var veikt dažādas darbības un darījumus.

Kā reģistrēties Binance makā?

Vispirms augšā, reģistrācijas procesu. Atklāti sakot, ir ievērības cienīgs, ka reģistrējas vietnē Binance apmaiņu ir tas pats, kas reģistrēties seifā – tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki brīnās, vai Binance vispirms ir maks! Lai gan tas var šķist mulsinoši, tā patiešām nav – tas tā vienkārši ir lielāko daļu valūtas naudas tirgū.

1. solis: Iet uz Binance oficiālajā vietnē. Ekrāna augšējā labajā stūrī redzēsit “Reģistrēties”Poga. Nospiediet to.

Binance maku apskats: Binance mājas lapa.

2. solis: Šeit jums tiks piedāvāts izveidot jaunu kontu, izmantojot e-pastu vai mobilo tālruni. Es eju pa e-pastu – tātad, e-pasta adresi jāievada, kā arī pielāgotu paroli izveidots.

Binance maku apskats: izveidojiet bezmaksas kontu.

3. solis: Tu saņemsi konta verifikācijas pieprasījums uz savu e-pasta adresi – vienkārši ievadiet ciparus no sava e-pasta uz vietni Binance, kad tiek prasīts.

Binance maku apskats: konta verifikācija.

4. solis: Kad būsiet veicis visas verifikācijas un apstiprināšanas darbības, jums tas būs nepieciešams ielogojieties savā kontā ar informāciju, kuru esat sniedzis reģistrācijas procesa sākumā. Tieši tā!

Binance seifa apskats: Binance mājas lapa (pieteicies).

Kas attiecas uz Binance monētu maka reģistrācijas procesu, lietas ir ļoti vienkāršas un, vēl svarīgāk,, ātri! Atkal – neatkarīgi no tā, vai reģistrējaties seifā vai apmaiņas centrā, process paliek nemainīgs. Tas ļauj Binance optimizēt reģistrācijas procesus pilnā mērā nodrošinot vienmērīga un viegla pieredze.

To sakot, cilvēki, kuriem rodas jautājums, kā darbojas Binance maks, visticamāk, jau ir pagājuši šajā posmā un meklē faktiskos produkta funkcionalitātes aspektus. Tātad, pārejam pie tā!

Kā lietot Seifu?

Apspriedīsim dažādas Binance seifā pieejamās funkcijas.

1. solis: No Binance mājas lapā (pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas) pārejiet uz ekrāna augšējo labo stūri uzMaksCilni. Šeit jūs redzēsiet dažādu funkciju sarakstu, kuras varat izvēlēties – sāksim ar “Pārskats”.

Binance maka pārskats: cilne Binance maku.

2. solis: Šeit jūs varēsiet redzēt sava maka atlikumus BTC. Papildus tam jūs varat redzēt visas funkcijas, kuras jūsu seifs (-i) varēs veikt – P2P tirdzniecība, maržinālo kontu tirdzniecība, krājkonta vadība, kalnrūpniecības fondu fondu glabāšana, un tā tālāk.

Binance maku apskats: seifa pārskats.

Varat pārvaldīt un aktivizēt dažādas seifa sadaļas, kuras vēlaties izmantot un izmantot, kā arī nekavējoties sāciet pārskaitīt līdzekļus. Process ir patiešām vienkāršs – jums tiks piedāvāts uznirstošais logs, un jums vienkārši būs jāaizpilda veidlapa.

Binance seifa apskats: aktīvu pārskaitīšana ar Binance.

3. solis: Līdzekļu noguldīšana pie sava maciņa arī tas ir ļoti vienkārši. Kad esat noklikšķinājis uzDepozīts”Lapas augšdaļā jums tiks dotas četras izvēles iespējas – iemaksāt kriptogrāfiju vai skaidru naudu, vai iegādājieties dažas kriptovalūtas ar kredītkarti vai debetkarti, vai izmantojot P2P savienojumu.

Binance maku apskats: fondu depozīta metodes.

Ja atceraties, šī Binance maka pārskata sākumā mēs esam apsprieduši faktu, ka varat pirkt un tirgot kriptovalūtas tieši no seifa saskarnes, un ka tas ir pārsteidzoši, ciktāl tas attiecas uz ērtībām. Nu, tas ir tas!

Izņemšana ir arī diezgan vienkārša, it īpaši, ja jūs jau iepriekš esat izņēmis dažas kriptovalūtas. Tas teica, jūs faktiski varēsiet izņemt fiat naudu, arī tas – ārkārtīgi reti!

Tā, protams, ir Binance apmaiņas daļas iezīme – lietotāju Binance seifu atsauksmes jums to pateiks tik daudz. Tomēr daži citi augstas klases valūtas portfeļi ļauj to lietotājiem faktiski izņemt fiat naudu savos bankas kontos!

Turpinot maku, jūs ātri uzzināsiet, ka tam ir daudz funkciju, kas visas ir saistītas ar dažādiem pakalpojumiem un iespējām, ko piedāvā Binance.

Šeit arī rodas iepriekšminētā “sarežģītības” daļa – jo Binance maks ir tik cieši savijušies ar platformas maiņas daļu, tam ir milzīgs funkciju klāsts, taču tas ir arī sarežģītāks nekā citi līdzīgi maki.

Pēdējie punkti

Līdz šim brīdim jums vajadzētu būt diezgan laba ideja par plusi un mīnusi Binance maku. Mēs esam apsprieduši dažādas lietotāju Binance maku atsauksmes, apskatījušas izmantojamības aspekts platformas un arī izrakstījies dažas no galvenajām iezīmēm ko tā piedāvā.

Ņemot vērā visu teikto un paveikto, vai es pats ieteiktu apmaiņas maku kādam, kurš jautā: “Vai Binance ir seifs?”, Vai personai, kura meklē drošs kriptogrāfijas maks, vispār?

, Es noteikti gribētu.

Binance seifs ir unikāls produkts gan attiecībā uz kriptovalūtas makiem kopumā, gan pat dažiem īpašiem kriptogrāfijas glabāšanas pakalpojumiem, kuru pamatā ir apmaiņa. Tas ir taisnība tikai tāpēc, ka funkcionalitāti, ko tā nodrošina saviem lietotājiem.

Binance seifa apskats: Binance iezīmes.

Maks ir universāls – tajā var ievietot milzīgu dažādas kriptovalūtas, un pat dažas izvēlas fiat valūtas, arī! Papildus tam jūs varat nosūtīt, depozīts, un izņemt visas iepriekš minētās valūtas, bez jebkādiem jautājumiem – viss, kas jums jādara, ir nokārtot dažas KYC verifikācijas pārbaudes, un tev ir labi iet!

Tā kā Binance ir arī apmaiņa, tā ir milzīga atbildība par visas platformas drošību, gan attiecībā uz lietotāju informāciju, gan arī kriptogrāfisko līdzekļu glabāšanu. Jāatzīst, platformai ar to nav problēmu – tas regulāri uzlabo lietu drošības pusi, un, lai gan Binance agrāk ir bijuši daži žagas, vietne noteikti ir uzlabojusies un ieguvusi plašu uzticību.

Vienīgās “negatīvās” lietas, kas tiek pieminētas dažādu lietotāju Binance maku pārskatos, ir saistītas apmaiņas maka sarežģītība, un arī daži mazāk nekā ideāls klientu atbalsts. Bijušais “jautājums” patiesībā nav milzīgs faktors – lai gan jums, iespējams, būs jāpavada laiks Binance, mēģinot noskaidrot lietas, jums nevajadzētu saskarties ar nepārspējamiem šķēršļiem.

Binance maku apskats: BNB monētu diagrammas.

Vēl viena pieminēšanas vērta lieta ir tā, ka tāpat kā daudziem citiem valūtas maiņas maciņiem, arī Binance ir vietējais lietderības marķieris – monētu Binance (BNB). Spriežot pēc šī marķiera cenu un apjoma diagrammas, varētu likties, ka cilvēki to patiešām izmanto diezgan bieži!

Viens no šī marķiera galvenajiem mērķiem ir risināt Binance nodevu likmes – ar BNB marķiera palīdzību jūs varētu novērst milzīgu maksu daļu, tādējādi eksponenciāli palielinot potenciālos ieguvumus! Tomēr tas vairāk attiecas uz apmaiņu nekā uz seifu – tomēr, ja vēlaties uzzināt vairāk, varat pārbaudīt mūsu Binance apmaiņas pārskats, arī.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Secinājumi

Ja esat to paveicis tik tālu – paldies! Es tiešām zinu, ka vienā reizē ir daudz informācijas, un tāpēc es patiesi novērtēju, ka jūs turaties līdz manim!

Lai gan ir daudz jāapsver, mans spriedums paliek nemainīgs – ja jūs to meklējat augstas klases kriptonauda maks, Binance vajadzētu būt vienai no pirmajām vietām, kuru apmeklējat.

Ja tomēr jūs interesē vairāk aparatūras šifrēšanas krātuve, tad jums vajadzētu pagriezties pret makiem, piemēram, virsgrāmata Nano X, vai Trezor modelis T. Tas nodrošinās vislabāko iespējamo drošību, ko var nopirkt par naudu, bet, jā, jā – tam būs sava cena.

Tabula: Binance Wallet un Ledger Nano X cenu noteikšanas iespējas

Visbeidzot, noteikti pārbaudiet labākās kriptovalūtu biržas tirgū – kad jums ir pārsteidzošs maks, varat sākt to piepildīt ar savām iecienītākajām kriptogrāfijas monētām!

Vēlreiz paldies, ka izlasījāt šo Binance seifa pārskatu un līdz nākamajai reizei! Priekā!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map