Binance vs Bittrex – Kas ir labāka alternatīva

Binance un Bittrex: divas no populārākajām pieejamajām kriptovalūtu tirdzniecības biržām.

Mēs visi esam dzirdējuši par viņiem, bet vai jūs zināt atšķirības starp viņiem? Vai jūs zināt, kas jums ir labākais?

Laipni lūdzam vienā no visbiežāk apspriestajām tēmām kriptovalūtu pasaulē – Binance vs Bittrex. Tomēr mans plāns ir beigt debates ar šo ceļvedi.

Šajā ceļvedī es uzsvēršu visas galvenās atšķirības starp abām apmaiņām un palīdzēsim jums izlemt, kas jums ir vislabākais – Binance vai Bittrex.

Es apskatīšu viņu vēsturi, komandu un pakalpojumus, lai jūs varētu spriest par viņu uzticamību. Tad es veikšu pilnīgu Bittrex vs Binance salīdzinājumu par tādām lietām kā drošība, saskarne, darījumu laiks, maksas un citas lietas.

Līdz beigām jums būs skaidra izpratne par atšķirībām starp abām biržām un to, kādiem ieguldītāju veidiem katra birža ir labāka.

Tātad, sāksim!

Binance vs Bittrex: Kas ir Binance vai Bittrex?

Binance un Bittrex ir ļoti līdzīgi attiecībā uz to, ko viņi dara. Tāpat kā biržas vai forex biržas, arī Binance un Bittrex ļauj lietotājiem tirgot aktīvu. Tikai ar Binance un Bittrex aktīvi ir kriptonauda.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Dažās biržās jūs varat iegādāties kriptovalūtas ar fiat valūtām (USD, EUR utt.). Šīs biržas ir pazīstamas kā brokeru biržas.

Tomēr Binance un Bittrex jūs nevarat iegādāties kriptogrāfiju ar fiat. Tā vietā jūs varat iegādāties kriptonauda ar citām kriptovalūtām. Piemēram, jūs varat doties uz Binance, lai iegādātos OmiseGo (OMG), izmantojot Ether (ETH). Tāpēc to sauc par tirdzniecību, un Binance un Bittrex ir pazīstami kā tirdzniecības biržas.

Tātad, lai izmantotu Binance vai Bittrex, jums jau ir jāpieder nedaudz kriptogrāfijas. Ja vēlaties iegādāties kriptogrāfiju, ko izmantot Binance vai Bittrex, izlasiet mūs Kā nopirkt kriptovalūtu vadīt. Kad esat ieguvis savu kriptovalūtu, varat to pārskaitīt uz Binance vai Bittrex un sākt tirdzniecību.

Cilvēki izmanto tirdzniecības biržas daudzu iemeslu dēļ: daži to izmanto, lai katru dienu tirgotos ar peļņu, un citi to izmanto tikai, lai iegādātos kriptonauda, ​​kuru nevar nopirkt ar fiat. (Tā kā brokeru biržā / ar fiat jūs varat iegādāties tikai dažas atlasītas kriptovalūtas).

Paturot to prātā, sāksim Binance vs Bittrex izmeklēšanu, aplūkojot katras apmaiņas vēsturi un pamatus!


Binance

No Japānas Binance 2017. gada jūlijā sāka Changpeng Zhao, izmantojot ICO. Tas ir viens no veiksmīgākajiem SIO līdz šim.

Piezīme: ICO (Initial Coin Offering) ir kopfinansēšanas pasākums, kas tiek mitināts blokķēdē, izmantojot viedo līgumu. Lai uzzinātu vairāk par ICO, skatiet mūsu Kas ir ICO vadīt.

Džoo ir liela pieredze darbā kriptonauda tirgū. Viņš bija strādājis ar Blockchain.info un OKCoin pirms sākt darbu ar Binance.

Palaišanas brīdī Binance paaugstināja 15 miljoni ASV dolāru pārdodot 200 miljonus žetonu. Tā kļuva par lielāko kriptovalūtu tirdzniecības biržu nepilna gada laikā!

Pēc monētu tirgus vāciņš, Binance šobrīd (14.03.18) tirgo aptuveni 1,24 miljardus USD dienā! Tas ir traki!

Binance atbalsta simtiem monētu un ir kļuvusi par lielisku vietu jaunu monētu un žetonu popularitātes iegūšanai. Ja monēta / žetons ir norādīts Binance sarakstā, to redzēs daudz un daudz cilvēku. Tāpēc Binance var iekasēt daudz naudas jauniem kriptogrāfijas projektiem, kuri vēlas tikt iekļauti to biržā.

Pat ar saraksta maksu viņi iekasē maksu, Binance ir pievienojis monētas savai platformai par ļoti ātru likmi. Kā parādīts zemāk redzamajā attēlā, tam ir pat cilne ar nosaukumu “Launchpad”, kurā ir redzami gaidāmie blokķēdes projekti un to monētu palaišana.

Šī ir kļuvusi par ļoti populāru vietu investoriem, kuri meklē jaunus projektus, kuros ieguldīt.

Binance LaunchPad bloku ķēdes projekti

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Bittrex

Bittrex, kas dibināts 2014. gadā, ir viena no vecākajām kriptovalūtu biržām. To dibināja Bils Šihara un Riči Lai Lasvegasā, ASV, un tas joprojām darbojas no turienes.

Salīdzinot Binance pret Bittrex, Bittrex ir pastāvējis daudz ilgāk nekā Binance, un tāpēc tam ir vairāk pierādītu sasniegumu.

Pēc monētu tirgus vāciņš, Bittrex apgrozījums ir aptuveni 240 miljoni USD dienā! Tas nav gluži tik daudz kā Binance 1,24 miljardi ASV dolāru, taču tas joprojām ir milzīgs.

Cita starpā Bittrex ieguva popularitāti, jo piedāvāja daudzas jaunas monētas, kad lielākā daļa citu biržu piedāvāja tikai dažas lielas kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Pašlaik Bittrex atbalsta aptuveni 190 + monētas, taču pēdējā laikā jaunu monētu pievienošana ir bijusi lēna. Patiesībā Bittrex trūkst lielākās daļas ICO darbības. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tas ir sācis zaudēt lietotājus – investori, kuri vēlas iegādāties svaigus žetonus tieši no SIO, ir spiesti doties uz citām biržām, lai atrastu vēlamo žetonu..

Tātad, tagad, kad mēs zinām mazliet vairāk par šīm divām biržām un to sākšanu, mēs varam pāriet uz populārāko tirdzniecības biržu funkciju salīdzinājumu.

Binance vs Bittrex: salīdzinājums

Es vēlētos jūs detalizēti salīdzināt ar šīm divām apmaiņām, koncentrējoties uz vissvarīgākajiem jautājumiem, kas palīdz jums izlemt, kas jums ir piemērotāks. Pirmais punkts ir maksas …

Maksas

Gan Binance, gan Bittrex iekasē tirdzniecības maksu. Abas biržas iekasē maksu par darījumu:

 • Binance nodevas: 0,1% tirdzniecības maksa

Turklāt, ja jums ir Binance (BNB) marķieri, varat izmantot BNB, lai noklusējuma veidā samaksātu par darījumu maksu. Ja jūs to darāt, jūsu maksa ir tikai 0,05%!

Piezīme: BNB marķieris ir pati Binance kriptovalūta. Es par to vairāk runāšu vēlāk.

 • Bittrex nodevas: Vienota tirdzniecības maksa 0,25%

Kā redzat, cīņā Binance pret Bittrex – Binance ir skaidrs uzvarētājs, ciktāl tas attiecas uz tirdzniecības maksām. Šīs maksas var būtiski mainīt, it īpaši, ja tirgojat daudz un / vai katru dienu.

Pārejot no viena svarīga faktora uz nākamo, redzēsim, cik labi Binance un Bittrex darbojas ar savu drošību.

Drošība

Simtiem miljonu dolāru zaudēti uzlaušanas dēļ kriptovalūtas biržās, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi zināt, cik drošas ir šīs divas valūtas maiņas. Apskatīsim, kā viņi saskan …

Binance

Binance piedāvā e-pasta apstiprinājumus pārskaitījumiem un divfaktoru autentifikāciju, lai pieteiktos. Tas nozīmē, ka jums būs jāapstiprina katra atsaukšana, ko veicat no Binance, izmantojot savu e-pasta adresi – jūs katru reizi saņemsit e-pastu ar apstiprinājuma saiti. pārsūtiet no sava Binance maka uz jebkuru citu maku.

Šīs ir tikai funkcijas, kas ļauj aizsargāt savu kontu. Bet, lai aizsargātu faktiskos serverus, kuros darbojas Binance, Binance ir savas drošības funkcijas. Šo funkciju dēļ Binance vēl ir veiksmīgi jāuzlauza.

Bittrex

Binance pret Bittrex saspēlē Bittrex piedāvātais nodrošinājums ir tāds pats kā Binance piedāvātais nodrošinājums. Tas piedāvā divu faktoru autentifikāciju un e-pasta apstiprinājumus.

Drošība, ko tā nodrošina saviem serveriem, šķiet, darbojas diezgan labi, tāpat kā Binance. Savā ilgajā, aptuveni 4 gadus ilgajā darbībā tā nekad nav bijusi uzlauzta.

Var droši teikt, ka abi ir vienlīdz labi, ciktāl tas attiecas uz drošības aspektu.

Tomēr jums vajadzētu nekad atstājiet biržā lielu daudzumu kriptogrāfijas. Ne Bittrex, ne Binance, ne kādā biržā. Kriptogrāfijas glabāšana biržā ir vismazāk drošs veids, kā uzglabāt kriptogrāfiju. Tā vietā jums vajadzētu apsvērt programmatūras vai aparatūras maku.

Aparatūras maki ir visdrošākais veids, un es iesaku Ledger Nano S. Arī Trezor maks ir ļoti labs. Ir grūti izlemt, kuru izmantot, tāpēc izlasiet manu Trezor vs virsgrāmata pārskatiet, ja vēlaties kādu palīdzību.

Uzstādīšana un lietošanas ērtums

Uzstādīt

Runājot par Binance vs Bittrex konta izveidi un lietošanu – abas biržas ir diezgan līdzīgas.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Bittrex vai Binance, jums ir jāpārliecinās par sevi pēc reģistrēšanās. Sniedzamā informācija ietver e-pasta adresi, personas apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju, kontakta numuru un adresi utt.

Pēc reģistrēšanās un verifikācijas jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu, kurā teikts, ka varat sākt tirdzniecību.

Lai gan reģistrēties Binance un Bittrex ir viegli un vienkārši, tas ne vienmēr ir pieejams. Ar to es gribu teikt, ka Binance un Bittrex ir bijuši tik aizņemti ar reģistrāciju (viņi saņem desmitiem tūkstošu reģistrāciju dienā), ka dažreiz viņi neļauj jaunajiem lietotājiem reģistrēties.

Tātad, pirms izlemjat reģistrēties, pārliecinieties, vai esat uzzinājis, vai viņi pašlaik pieņem jaunus lietotājus.

Klikšķis šeit reģistrēties Binance un šeit reģistrēties vietnē Bittrex.

Lietošanas ērtums

Neviena no minētajām tirdzniecības biržām neiegūst punktus cīņā Binance vs Bittrex, neviena no tām nav lieliska lietošanas ērtībai – es iesaku skatīties dažas YouTube apmācības, ja esat pilnīgi iesācējs. Kā redzat zemāk esošajos attēlos, tie iesācējiem izskatās diezgan sarežģīti un nedraudzīgi.

Binance interfeiss

Binance saskarni ir grūti saprast uzreiz, un lietotājam ir jāpavada laiks, lai to pierastu. Vienā ekrānā notiek daudzas lietas – lai arī tas ir lieliski pieredzējušiem tirgotājiem, iesācējiem tas var izskatīties diezgan biedējoši.

Binance platformas saskarne

Bittrex interfeiss

Bittrex ir nedaudz lietotājam draudzīgāks interfeiss, salīdzinot ar Binance, taču tas joprojām nav tik vienkārši, kā tas varētu būt iesācējiem. Tomēr to ir vieglāk izmantot, un tā diagrammas ir mazliet vienkāršāk lasāmas iesācējiem.

Atšķirībā no Binance, Bittrex ir pieejamas arī 1 minūtes diagrammas.

Bittrex platformas saskarne

Ja mums jāizlemj uzvarētājs Binance vs Bittrex par lietošanas ērtumu, tad tas būtu Bittrex. Bittrex ir laba Binance alternatīva, ciktāl tas attiecas uz saskarni.

Lai gan esmu teicis, ka Binance un Bittrex nav draudzīgākās vietnes iesācējiem, ir svarīgi atzīmēt, ka tas ir tas pats lielākajai daļai tirdzniecības biržu. Ļoti reti var atrast tirdzniecības biržu, kas ir tikpat draudzīga kā starpniecības birža (piemēram, Coinbase, Coinmama utt.).

Patiesībā, ja mēs runājam tikai par tirdzniecības biržām, Binance un Bittrex būtu tur augšā starp maniem labākajiem iesācējiem draudzīgākajiem.

Tātad, tagad, kad esam apskatījuši pašas Binance vs Bittrex platformas, parunāsim par viņu klientu atbalstu. Klientu atbalstam var būt ļoti svarīga loma, jo lielākajai daļai šo platformu lietotāju ir pavisam jauna kriptogrāfiskā tirdzniecība.

Atbalsts

Vēl viens aspekts, no kura mēs varam spriest par Binance vs Bittrex aizvien esošo komandu spējām, ir klientu atbalsts.

Bittrex klientu atbalsts

Nesen Bittrex ir saņēmis daudz sūdzību par klientu atbalsta trūkumu. Visā internetā lietotāji ir teikuši, ka Bittrex ir lēni atbildējis uz klientu jautājumiem.

Iepriekš bija gadījumi, kad Bittrex klienti bija noraizējušies par pārredzamības trūkumu, ko parādīja Bittrex komanda.

Tas izraisīja daudz raižu un neuzticēšanos, īpaši tad, kad daudzi Bittrex klienti pagājušajā gadā faktiski nespēja izņemt savu kriptovalūtu. Diemžēl situāciju pasliktināja Bittrex komandas reakcijas trūkums …

Binance klientu atbalsts

Salīdzinot Binance pret Bittrex un viņu klientu atbalstu, Binance nav bijis tik daudz sūdzību kā Bittrex, tāpēc tas noteikti ir punktu guvējs. Viņi atbild klientiem pa e-pastu & sociālie mediji, un, šķiet, arī viņiem nav vajadzīgs ilgs laiks, lai to izdarītu!

Pieaugot datplūsmai viņu platformā, Binance ir saskārusies ar dažām tehniskām problēmām, taču, šķiet, ka viņi par to labi rūpējas un atbild uz visiem klientu jautājumiem

Es teiktu, ka Binance ir uzvarētājs šajā jautājumā un nodrošina labu Bittrex alternatīvu, ciktāl tas attiecas uz klientu atbalstu.

Mobilā tirdzniecība

Binance šeit ir priekšrocība, jo tajā ir mobilās lietotnes gan Android, gan iOS lietotājiem. Bittrex nav lietotnes, un arī tās vietni nav ļoti viegli izmantot viedtālruņos.

Mūsdienu sabiedrībā viedtālruņi ir aizstājuši datorus ar daudziem dažādiem uzdevumiem. Daudzi lietotāji dod priekšroku piekļuvei kriptovalūtas apmaiņai no sava tālruņa. Mobilās tirdzniecības aspektā Binance ir skaidrs ieguvējs!

Binance (BNB) monēta

Kā solīts šīs rokasgrāmatas sākumā, tagad es jums nedaudz pastāstīšu par BNB monētu. Šajā Binance pret Bittrex salīdzinājumā BNB monēta piedāvā Binance lielākas priekšrocības!

BNB ir marķieris, ko Binance izveidoja un izlaida savā ICO. To var tirgot pret jebkuru citu kriptovalūtu Binance biržā. Turklāt, ja tirgojat, izmantojot BNB, ietaupāt 50% no darījumu maksas! Tā nav gluži maza summa, vai ne?

Otrkārt, ja Binance birža darbojas labi un turpina pieaugt, ir pilnīgi iespējams, ka arī BNB cena pieaugs. Tātad ir iespēja gūt labu peļņu no paša BNB marķiera.

Faktiski Binance BNB marķieris bija viena no vislabākajām kriptovalūtām 2017. gadā. Kā redzat zemāk redzamajā diagrammā, tas nepārsniedzot gadu, sasniedza gandrīz nulles līmeni, lai pieskartos augstākajam apmēram USD 24 dolāriem.

Binance monētu diagrammas

BNB 2018. gada 14. martā palielinājās par aptuveni 25%, pateicoties paziņojumam, ka Binance uzsāk savu publisko blokķēdi. Binance to dara izveidot jaunu decentralizētu apmaiņu. Ja tas notiks, Binance kļūs vairāk par kopienu, nevis par uzņēmumu, kas lietotājiem var būt laba ziņa.

Bittrex nav savas monētas, un tā vēl nav paziņojusi, ka kaut ko tādu palaistu tirgū. Varbūt Bittrex vēlāk izdarīs kaut ko līdzīgu, varbūt nedarīs. Redzēsim!

Tātad, tagad esmu apskatījis lielāko daļu galveno punktu, kas jums jāzina, pirms izlemt, kura apmaiņa jums ir piemērotāka – Bittrex vai Binance. Atkārtosim apskatīto, izceļot plusi un mīnusus.

Binance vs Bittrex: plusi & Cons

Binance

Plusi

 • Zema tirdzniecības maksa – 0,1% par darījumu
 • Regulāri tiek pievienotas daudzas jaunas monētas un ICO
 • Ir savs marķieris – BNB monēta, kuru var izmantot tirdzniecībai par mazāku maksu – 0,05%
 • Pagaidām drošības pārkāpumi nav notikuši
 • Komanda, kas atbalsta apmaiņu, ir ļoti pieredzējusi un dinamiska – viņi strādā arī pie sava blokķēdes palaišanas
 • Ir mobilās lietotnes iOS un Android

Cons

 • Interfeiss nav ļoti lietotājam draudzīgs
 • Ļoti jauna apmaiņa, tāpēc tai joprojām ir jāpierāda sevi ilgtermiņā
 • Klientu atbalsts ir labāks nekā Bittrex, taču tas vēl jāuzlabo
 • Nepieņem fiat valūtu (USD, EUR, JPY utt.)

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Bittrex

Plusi

 • Ir pierādīts, ka viņa pieredze ir aptuveni 4 gadi – laba reputācija
 • Nekad nav uzlauzts – arī Binance, bet Bittrex ir darbojies 3 gadus ilgāk nekā Binance, tāpēc tas ir izdzīvojis ilgāk, bez uzlaušanas
 • Vieglāk saprotams nekā Binance iesācējam
 • Atbalsta vairāk nekā 190 monētas

Cons

 • Augstas tirdzniecības maksas – 0,25% par darījumu
 • Klientu atbalsta reakcijas un pārredzamības trūkums
 • Regulāri nepievieno jaunas monētas
 • Viņiem nav savas monētas vai žetona, kā to dara Binance
 • Nepieņem fiat valūtu (USD, EUR, JPY utt.)
 • Viņiem nav mobilās lietotnes

Binance vs Bittrex: uz kuru apmaiņu jums vajadzētu doties?

Abas ir ļoti populāras biržas, un tās izmanto liels skaits lietotāju visā pasaulē. Tātad, tas, vai izvēlējāties Binance vai Bittrex, patiešām ir atkarīgs no tā, kas vissvarīgākais ir jums personīgi.

Kas ir tas, ko meklējat apmaiņā?

Ja jūs meklējat apmaiņu ar uzticamību un draudzīgumu lietotājam, iespējams, Bittrex ir jūsu ieguvējs. Ja jūsu tirdzniecības apjoms būs mazs un tāpēc jums nav iebildumu maksāt lielāku maksu, Bittrex varētu strādāt jums.

Bet, ja jūs plānojat ieguldīt gaidāmajos ICO un nesen iekļautajās monētās, iespējams, jums vajadzētu atrast Bittrex alternatīvu … Binance, varbūt?

Binance ir lieliska iespēja, ja jūs meklējat biržu, lai nopirktu nesen uzskaitītas monētas un žetonus tieši no ICO. Viņi regulāri pievieno jaunas monētas un ātri reaģē uz ziņojumiem. Un visredzamākais iemesls Binance izvēlei, it īpaši, ja jūsu tirdzniecības apjoms ir augsts, ir zemākas maksas, ko piedāvā Binance.

(Atcerieties, ka, ja jūs tirgojat ar BNB, jūs ietaupāt vēl 50% no savas tirdzniecības maksas.)

Binance ir izveidojis sev tik labu reputāciju tik īsā laikā – tas ir neticami. Man vienīgais lielākais mīnuss ir tas, ka viņiem ir jāizdzīvo ilgāk, bez uzlaušanas, lai pierādītu sevi.

Viņiem līdz šim ļoti labi veicas drošības ziņā, bet vai viņi to var turpināt? Man patīk tā cerēt.

Daudzi nopietni tirgotāji izmanto gan Binance, gan Bittrex kopā. Tādā veidā viņi iegūst abu labākās īpašības. Jums kā iesācējam tas, iespējams, nav jādara, un tā vietā jūs varat izvēlēties tikai vienu – atkarībā no tā, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Binance vs Bittrex: Pēdējās domas

Tagad jums ir laba izpratne par to, kas ir Bittrex vs Binance, kad tie sākās un kā viņi atšķiras viens no otra. Jūs zināt, kā viņi salīdzina tirdzniecības maksu, atbalstīto monētu, lietotājdraudzīguma, drošības, komandas un citu svarīgu faktoru ziņā.

Izmantojot katras apmaiņas plusus un mīnusus, jums vajadzētu būt iespējai izlemt, kura apmaiņa jums un jūsu vajadzībām ir vislabākā.

Tātad, es ceru, ka jums patika šī rokasgrāmata un ka tā jums palīdzēja pieņemt lēmumu par Binance vs Bittrex! Ļaujiet man zināt, kurš no jums dod priekšroku, kas jums patīk tajā un kā jūs domājat, ka to varētu uzlabot vēl vairāk! Es labprāt dzirdētu jūsu domas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map