Bitcoin alternatīva: labākie altkoīni un labākie Bitcoin konkurenti

Hei, kriptogrāfijas fani, šodien mans darbs ir palīdzēt jums atrast perfektu Bitcoin alternatīvu!

Bitcoin piesaistīja galveno uzmanību, kad 2017. gadā tas pieauga no zem 1000 USD līdz gandrīz 20 000 USD. Tas ne tikai deva milzīgu peļņu saviem investoriem, bet arī pavēra vārtus daudzām citām kriptovalūtām.

Daudzas no šīm kriptovalūtām arī iepriekš ir darbojušās ārkārtīgi labi un, iespējams, nodrošina labu alternatīvu populārākajai. Patiesībā dažas valūtas, piemēram, Litecoin un Ethereum, 2017. gadā ir devušas vairāk nekā 12000% peļņu!

Nav slikti, pareizi?!

Tātad, ja jūs jau esat ieguldījis Bitcoin un esat ieinteresēts uzzināt par labākajiem altkoīniem un atrast labākās alternatīvas, tad atrodaties īstajā vietā. Es iepazīstināšu ar 10 Bitcoin konkurentiem, tostarp tādus kā Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple un citus.

Šīs rokasgrāmatas beigās jums būs detalizēts Bitcoin alternatīvu salīdzinājums ar dažādiem galvenajiem faktoriem, tostarp tehnoloģiju, ātrumu, tirgus kapitalizāciju utt..

Piezīme: Tirgus kapitalizācija ir visu monētu kopējā vērtība. Piemēram, Bitcoin tirgus kapitalizācija (bieži dēvēta par “tirgus ierobežojumu”) ir apgrozībā esošo Bitcoins skaits, kas reizināts ar viena Bitcoin cenu. Tās vienādojums izskatīsies kā Total Bitcoins X Bitcoin Price = Bitcoin’s Market Cap.

Tātad. Sāksim ar līdz šim vispopulārāko alternatīvu Bitcoin: Ethereum.

Ethereum (ETH)

Ethereum 2015. gadā uzsāka tagad slavenais Vitāliks Buterins. Tās mērķis bija uzlabot Bitcoin tehnoloģiju, ieviešot programmēšanas valodu blokķēdē. Tā ir slavenākā Bitcoin alternatīva.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Par visiem Ethereum blokķēdes darījumiem ir jāmaksā par Ether izmantošanu, ko var dēvēt par Ethereum kriptonauda.

Apskatīsim, kā darbojas Ethereum:

  • Etera pašreizējā cena: 535 USD
  • Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 52,98 miljardi ASV dolāru
  • Maksimālais ēteru skaits: Atšķirībā no Bitcoin, kura piedāvājums ir ierobežots, ētera piegāde nav ierobežota. Tomēr ētera emisija ir ierobežota līdz 18 miljoniem ēteru gadā. Turklāt ar jauninājumiem, kas saistīti ar Ethereum izmantoto mehānismu, Vitāliks Buterins apgalvo, ka ētera kopējā summa nesasniegs 100 000 000
  • Tehnoloģija: Kaut arī Bitcoin ir tikai digitāla valūta, Ethereum ir daudz kas vairāk. Ethereum piedāvā programmēšanas valodu un platformu, uz kuras var veidot viedus līgumus un decentralizētas lietojumprogrammas.

Izstrādātājiem nav nepieciešams izstrādāt blokķēdi no nulles katrai lietojumprogrammai, jo viņi vienkārši var izmantot Ethereum kā bāzi.

Ethereum bija pirmā Bitcoin alternatīva, kas to piedāvāja. Sākumā tas bija pilnīgi unikāls, kas ir viens no galvenajiem tā popularitātes un panākumu cēloņiem.


  • Darījuma ātrums: Ethereum darījumu veikšana prasa dažas sekundes, salīdzinot ar 10 minūtēm vai ilgāk nekā Bitcoin darījumi.
  • Popularitāte: Ethereum ir otra populārākā kriptovalūta aiz Bitcoin.

Kā redzams zemāk esošajā momentuzņēmumā, Ethereum cena pieauga par aptuveni 17000% no 9 USD 2017. gada janvārī līdz 1389 USD 2018. gada janvārī. Tas ir milzīgi!

Ethereum cenu prognozēšanas diagrammas

Bitcoin Cash (BCH)

Lieliska Bitcoin alternatīva ir pati Bitcoin dakša, Bitcoin Cash (BCH). Jūs varat domāt par Bitcoin dakšu kā par Bitcoin bērnu.

Dakša notiek, kad tiek veikts atjauninājums blokķēdei, bet ne visi lietotāji, kas darbojas blokķēdē, tam piekrīt. Tātad, tiek izgatavota jauna kriptonauda / dakša. Atjauninājums tagad darbojas savā blokķēdē, kas ir pazīstama kā dakša. Sākotnējā blokķēde paliek nemainīga.

Šajā gadījumā Bitcoin Cash ir atjauninājums. Ne visi piekrita atjauninājumam, tāpēc tā vietā tika izgatavota dakša, un tās kriptonauda tika nosaukta par Bitcoin Cash.

Tas notika 2016. gada beigās.

Pašreizējā BCH cena: 940 USD

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 16,07 miljardi USD

Maksimālais BCH skaits: Tāpat kā Bitcoin, arī BCH maksimālā piegāde ir ierobežota līdz 21 miljonam.

Tehnoloģija: BCH tika izveidots ar mērķi atrisināt 2 galvenās Bitcoin tehnoloģiskās problēmas:

  • Mērogojamība – BCH darījumi ir ātrāki nekā Bitcoin darījumi, ļaujot tam uzņemt vairāk darījumu sekundē.
  • Darījumu izmaksas – Darījumu maksa ar BCH ir gandrīz 5-10 reizes lētāka nekā Bitcoin darījumu maksa!

Bitcoin Cash savā blokķēdē izmanto lielāku “bloku”, salīdzinot ar Bitcoin blokķēdi.

Piezīme: Blockchain ir visu kriptovalūtu pamattehnoloģija.

Darījuma ātrums: Kā jau minēju iepriekš, BCH piedāvā labāku darījumu ātrumu, kas ir viena no jomām, kurā tai ir priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin.

Popularitāte: Bitcoin Cash ir viens no labākajiem veiksmes stāstiem kriptonauda pasaulē. Neskatoties uz to, ka ir viens no jaunākajiem, tas ir kļuvis par ceturto lielāko kriptonauda un Bitcoin alternatīvu.

Kā parāda šī diagramma no coinmarketcap.com, Tas pieauga no aptuveni 500 USD 2017. gada jūlijā līdz aptuveni 4000 USD 2017. gada decembrī. Tas ir aptuveni 10000% pieaugums mazāk nekā sešos mēnešos!

Bitcoin alternatīvās Bitcoin naudas diagrammas

Trons (TRX)

Tron, kuru dibināja 2017. gada septembrī pašreizējais izpilddirektors Džastins Suns, ir uz blokķēdēm balstīta platforma, kuras mērķis ir decentralizēt pasaules izklaides un satura koplietošanas industriju.

Tron vai TRX ir kriptonauda, ​​kas tiek izmantota šajā platformā, lai veiktu darījumus. Jūs varat kopīgot savu saturu vietnē Tron un saņemt par to samaksu tieši no sava satura tiešajiem patērētājiem. Tātad, pieņemsim redzēt Trona funkcijas kā Bitcoin alternatīvu.

Pašreizējā TRX cena: 0,049 USD

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 3,22 miljardi ASV dolāru

Maksimālais TRX skaits:  TRX piegāde ir ierobežota, taču tā ir pieejama ar milzīgu 100 miljardu daudzumu.

Tehnoloģija: Tiešs TRX un Bitcoin tehnoloģijas salīdzinājums var nebūt iespējams, jo abiem tiem ir ļoti atšķirīgi mērķi.

Kaut arī Bitcoin mērķis ir aizstāt tādas valūtas kā EUR vai USD, šī Bitcoin alternatīva tiek izmantota savā platformā satura pārdošanai un pirkšanai.

Tas tiek darīts, apvienojot gan satura veidotājus, gan tā patērētājus vienā blokķēdē un izslēdzot starpniekus.

Ātrums: Tron darījumu ātrums ir 1000 darījumi sekundē pret Bitcoin vidējo rādītāju 7-8 darījumi sekundē.

Popularitāte: Trons ir ieguvis milzīgu popularitāti, jo šķiet, ka tā ir nākamā lielā lieta spēļu, izklaides un satura industrijā.

Tā redzēja milzīgu tirgus kapitalizācijas pieaugumu 2017. gadā un ir viena no nedaudzajām kriptovalūtām, kas 2018. gadā parādīja pienācīgu sniegumu.

Bitcoin alternatīvās tronu monētu diagrammas

Ripple (XRP)

Vēl viena Bitcoin alternatīva Ripple tika dibināta 2012. gadā tikai ar vienu mērķi: atrisināt problēmas, kas saistītas ar starptautiskajiem darījumiem. Pārrobežu darījumi ir ne tikai lēni, bet arī ļoti dārgi.

Atšķirībā no citām kriptovalūtām, Ripple izmanto daudz centralizētāku pieeju kriptovalūtai. Tomēr tas joprojām darbojas kā lēts un ātrs pārrobežu darījumu risinājums. Tas jau ir sadarbojies ar dažām milzīgām centrālajām bankām!

Apskatīsim, kas padara to par vienu no lielākajiem altkoīniem.

Pašreizējā XRP cena: 0,859 USD

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 33,63 miljardi ASV dolāru

Maksimālais XRP skaits: Tāpat kā Bitcoin, arī XRP piegāde ir ierobežota, un šis skaitlis ir 100 miljardi XRP. Atšķirība ir tāda, ka Bitcoins tiek veidoti pakāpeniski, izmantojot ieguves procesu, bet ar Ripple viss XRP jau ir izveidots! Viņi visi tika izveidoti, kad sākās Ripple.

Kā jau minēts iepriekš, šī Bitcoin alternatīva ir diezgan centralizēta salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām. Tāpēc nav pārsteigums, ka 50 miljardi XRP (puse no kopējā piedāvājuma) pieder Ripple laboratorijām (uzņēmums, kas atrodas aiz Ripple).

Tehnoloģija: Kā jau minēju iepriekš, Ripple mērķis ir padarīt starptautiskos darījumus lētākus, ātrākus un pārredzamākus. Starptautiskais bankas pārskaitījums, kas var ilgt apmēram nedēļu, var notikt dažu sekunžu laikā, izmantojot Ripple.

Ripple tehnoloģija ir diezgan atšķirīga no Bitcoin. Bitcoin izmanto blokķēdi, kamēr Ripple ir veidots uz kaut ko līdzīgu – Distributed Consensus Ledger System.

Bitcoin ir 100% decentralizēts, kur lēmumus pieņem kopiena. Ripple tomēr vada privāta organizācija, kurai ir tiesības pieņemt lielāko daļu lēmumu pašai Ripple.

Ātrums: Ripple darījumi aizņem dažas sekundes, kas ir daudz ātrāk nekā 10 minūtes, kas nepieciešamas Bitcoin darījumiem. Padarot Ripple par lielisku Bitcoin alternatīvu, kad runa ir par ātrumu!

Popularitāte: Ripple var uzskatīt par vienu no veiksmīgākajām 2017. gada kriptovalūtām. Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, tas pieauga no gandrīz nulles 2017. gada janvārī līdz aptuveni 3.65 USD 2018. gada janvārī. Tas ir vairāk nekā 56 000% atdeve!

Tas ir ne tikai populārs investoru, bet arī lietotāju vidū. To reālajā pasaulē pārbauda tādas organizācijas kā American Express un Santandera.

Bitcoin alternatīvās pulsācijas cenu prognozēšanas diagrammas

EOS

EOS ir blokķēde, kas nodrošina programmēšanas platformu, līdzīgu Ethereum. Tas tiek izstrādāts kā platforma, kuru var izmantot decentralizētu lietojumprogrammu un viedo līgumu veidošanai.

Tomēr EOS platforma joprojām tiek izstrādāta, un paredzams, ka tā tiks palaista 2018. gada jūnijā.

EOS dibināja Dens Larimers, kurš jau ir labi zināms bloku ķēdes izveidē Bitshares un Steemit.

EOS pašreizējā cena: 10,49 ASV dolāri

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 8,44 miljardi ASV dolāru

Maksimālais EOS skaits: Maksimālais EOS piedāvājums ir ierobežots līdz 900 miljoniem.

Tehnoloģija: EOS ir līdzīgs Ethereum un atšķiras no Bitcoin. Kaut arī Bitcoin ir tikai digitāla valūta, šī Bitcoin alternatīva ir decentralizēta atvērtā koda programmatūra.

Tas nozīmē, ka daudzas citas lietojumprogrammas var izveidot virs EOS platformas. Tās mērķis ir padarīt viedo līgumu izstrādi vieglu, tāpat kā Ethereum.

Piezīme: Viedie līgumi ir līgumi, kas balstīti uz blokķēdi un kuri tiek izpildīti, izpildot noteiktus iepriekš iestatītus nosacījumus.

Būtiska atšķirība starp EOS un Ethereum ir tā, ka EOS izmantos dPoS variantu (delegated-Proof-of-Stake), turpretī Ethereum šobrīd izmanto Workof. DPoS vienprātība ir daļa no EOS mehānisma un ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc EOS apgalvo, ka viņu blokķēde būs daudz mērogojamāka nekā Ethereum.

Ātrums: Tā kā platforma vēl nav palaista, mēs joprojām nezinām EOS darījumu ātrumu.

Popularitāte: Jau pirms platformas palaišanas EOS monēta ir ieguvusi lielu popularitāti. Tas tiek uztverts kā kaut kas tāds, kas vēl vairāk uzlabos tehnoloģiju, ko izstrādāja Ethereum. Tāpēc tā varētu būt lieliska Ethereum vai Bitcoin alternatīva.

EOS bija viens no veiksmīgākajiem SIO 2017. gadā – tas piesaistīja vairāk nekā 700 miljonus ASV dolāru!

EOS cena pieauga no aptuveni 4 USD 2017. gada jūlijā līdz augstākajai 18 USD 2018. gada janvārī. Kā redzams zemāk esošajā momentuzņēmumā, tā ir viena no monētām, kurai šobrīd ir pozitīva izaugsme.

Bitcoin alternatīvās EOS diagrammas

Litecoin

Bitcoin vs Litecoin … Ja ir kāda kriptovalūta, kuru var salīdzināt ar Bitcoin un saukt par Bitcoin alternatīvu, tad tā ir Litecoin.

Litecoin, kas ir arī digitālā valūta, 2011. gadā izveidoja bijušais Google darbinieks Čārlijs Lī. Litecoin tika uzbūvēts tajā pašā blokķēdē kā Bitcoin, ar nolūku tajā uzlabot.

Un tas tā arī notika! Tas uzlaboja darījumu ātrumu!

Faktiski to sauc par “Lite” monētu, jo tās darījumi ir aptuveni četras reizes ātrāki nekā Bitcoin.

Pašreizējā Litecoin cena: 142,74 ASV dolāri

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 8,01 miljards ASV dolāru

Maksimālais Litecoin skaits: Litecoin maksimālais piedāvājums ir ierobežots līdz 84 miljoniem, kas ir diezgan daudz lielāks nekā Bitcoin.

Tehnoloģija: Litecoin ir diezgan līdzīgs Bitcoin gan tehnoloģiju, gan funkciju ziņā. Šī Bitcoin alternatīva ir tikai digitālā valūta, atšķirībā no citām monētām, piemēram, Ethereum, kurām ir daudz funkciju.

Lielākā atšķirība abu monētu tehnoloģijā ir darījumu ātrums. Litecoin ir spējis uzlabot darījumu ātrumu, jo tas ir veicis izmaiņas Bitcoin pamatalgoritmā.

Darījumu ātrums: Bitcoin darījuma pabeigšana prasa apmēram 10 minūtes, savukārt Litecoin darījuma veikšana prasa tikai 2,5 minūtes.

Popularitāte: Es teiktu, ka Litecoin ir tuvākais Bitcoin konkurents. Tas padara Litecoin plaši populāru investoru un lietotāju vidū.

Litecoin ir izturējis laika pārbaudi, jo tas ir bijis gandrīz 7 gadus. Tas pieauga no aptuveni 4 ASV dolāriem 2017. gada janvārī līdz 350 USD 2017. gada decembrī, dodot peļņu vairāk nekā 8000%!

Bitcoin alternatīvās Litecoin diagrammas

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic tika izlaists 2016. gada jūlijā, izveidojot cietu Ethereum dakšiņu.

Ethereum izveidoja decentralizētu autonomo organizāciju (DAO), lai savāktu tai līdzekļus. DAO drošības pārkāpuma rezultātā tika nozagti 50 miljoni ASV dolāru. Lai atgūtu šos 50 miljonus dolāru, Ethereum bija grūti izveidots 2 blokķēdēs (un kriptovalūtās) – Ethereum (ETH) & Ethereum Classic (ETC).

Tātad, atšķirībā no Litecoin un Bitcoin Cash, šāda veida Bitcoin alternatīvas izveides mērķis nebija saistīts ar tehnoloģiskiem uzlabojumiem.

Pašreizējā ETC cena: 18,19 ASV dolāri

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 1,84 miljardi ASV dolāru

Maksimālais ETC skaits: Atšķirībā no Ethereum, kura piegāde nav ierobežota, tika pieņemts lēmums ierobežot ETC piegādi līdz 230 miljoni 2017. gadā.

Tehnoloģija: Kā jau minēju, Ethereum classic tehnoloģija ir ārkārtīgi līdzīga paša Ethereum tehnoloģijai.

Salīdzinājumā ar Bitcoin, ETC darbojas ne tikai kā digitālā valūta. Tas nodrošina platformu izstrādātājiem, kuri vēlas izveidot viedus līgumus un DApps.

Tā kā ETC ir cieta dakša, Ethereum kodā veiktās izmaiņas netiek atkārtotas ETC kodā. Tagad, kad Ethereum ir spēcīgāka izstrādātāju kopiena, tehnoloģisko uzlabojumu jomā tas ir tālu priekšā ETC.

Darījuma ātrums: Tāpat kā Ethereum, arī Ethereum classic darījumu ātrums ir dažas sekundes.

Popularitāte: Ethereum classic ir mazāk populārs nekā gan Ethereum, gan Bitcoin. Tas pieauga no 1,50 ASV dolāriem 2017. gada janvārī līdz augstākajam līmenim – 43,50 ASV dolāriem 2018. gada janvārī, nodrošinot ienesīgumu aptuveni 2900%. Tas ir 29 reizes lielāks pieaugums, kas tik un tā ir milzīgs!

Kā redzat zemāk redzamajā diagrammā, ETC ir darbojies labi, bet ne tik labi, kā top Bitcoin alternatīvās kriptonauda.

Bitcoin alternatīvās Ethereum klasiskās diagrammas

NEO

NEO, kas sākotnēji saucās AntShares, tika izveidots Ķīnā 2014. gadā. To bieži dēvē par “Chinese Ethereum”, jo tāpat kā Ethereum, NEO ir arī platforma, ko izmanto decentralizētu lietojumprogrammu veidošanai..

Kopš tās izlaišanas Neo ir guvis milzīgu progresu, un to var uzskatīt par vienu no top Bitcoin alternatīvām.

Pašreizējā NEO cena: 73,92 ASV dolāri

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 4,80 miljardi ASV dolāru

Maksimālais NEO skaits: Maksimālais NEO piedāvājums ir ierobežots līdz 100 miljoniem.

Tehnoloģija: Tāpat kā ETH un EOS gadījumā, NEO ir daudz vairāk nekā tikai digitāla valūta. Tas arī nodrošina platformu viedo līgumu un DApps izstrādei.

NEO izmanto unikālu blokķēdes algoritmu, kas uzlabo Ethereum modeli. Da Hongfei, NEO izpilddirektors, saka “Tās tehnoloģija rāda labākus solījumus attiecībā uz augstu noteiktību, augstu mērogojamību un labāku saderību starp lietojumprogrammām”

Darījuma ātrums: Pret Bitcoin 7-10 darījumiem sekundē NEO var rīkoties aptuveni 10 000 darījumu sekundē. Šis ievērojamais uzlabojums padara NEO ātru un pielāgojamu.

Popularitāte: NEO ir Ķīnas lielākā monēta un viena no populārākajām monētām kopumā. Iepriekš tas ir darbojies ārkārtīgi labi, jo tas pieauga no aptuveni 0,16 USD 2017. gada janvārī līdz aptuveni 162 USD 2018. gada janvārī.

Vai varat uzminēt, cik liela varētu būt atdeve?

… tas ir aptuveni 111 400%! Tas ir gandrīz dubultā atdeve, ko Ripple radīja!

Tātad, jā, NEO ir lielisks projekts un fantastiska Bitcoin alternatīva.

Bitcoin alternatīvās NEO monētu diagrammas

Binances monēta (BNB)

Binance monēta ir kriptonauda, ​​ko izlaiž viena no lielākajām pieejamajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām – Binance. Tas tika izlaists kā daļa no viņu ICO, kas tika izmantots, lai savāktu līdzekļus platformai 2017. gada jūlijā.

BNB monētu var izmantot Binance tirdzniecībai par lētāku likmi. Tirgojoties ar BNB, jūs saņemat 50% atlaidi tirdzniecības maksām. Šķiet, ka tā ir tā vienīgā funkcija, kas to padara diezgan unikālu, salīdzinot ar citām populārākajām kriptovalūtām.

Apskatīsim tā pamatus.

Pašreizējā BNB cena: 12,98 USD

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 1,48 miljardi ASV dolāru

Maksimālais BNB skaits: Maksimālais BNB daudzums ir ierobežots līdz 194 972 068 monētām.

Tehnoloģija: BNB ir ERC-20 marķieris. Tas nozīmē, ka tas tika izveidots Ethereum blokķēdē un paliek Ethereum tīklā.

Piezīme: ERC-20 ir tehnisks standarts, ko izmanto viedajiem līgumiem Ethereum blokķēdē.

Nesen gan Binance paziņoja par plāniem izveidot savu blokķēdi ar nosaukumu Binance Chain. Šī ir daļa no viņu pārejas no uzņēmuma uz sabiedrību – viņi veido decentralizētu apmaiņu.

Darījuma ātrums: BNB monētas, kas ir Bitcoin alternatīva, darījumi ir ātrāki nekā pats Bitcoin, jo tie darbojas Ethereum tīklā, tas nozīmē, ka tie tiek apstrādāti tikai dažās sekundēs, nevis desmit minūtēs.

Popularitāte: Ņemot vērā lielo Binance tirdzniecības apjomu, BNB, protams, ir kļuvusi par ļoti populāru monētu. Tā kā BNB monētai ir stabils Binance biržas atbalsts, lietotāji un investori ir uzticējušies tai.

BNB pieauga no 0,10 USD līdz aptuveni 24 USD 6 mēnešu laikā pēc darbības uzsākšanas. Un tas joprojām ir viens no labākajiem altkoīniem, īpaši labuma dēļ, ko tas sniedz, tirgojoties Binance biržā.

Bitcoin alternatīvās binance monētu diagrammas

Cardano (ADA)

Pēdējā Bitcoin alternatīva mūsu sarakstā ir Cardano. Atbrīvots 2017. gada septembrī, Cardano ir viens no jaunākajiem un tomēr viens no pieprasītākajiem kriptovalūtas projektiem. Cardano izveidoja Čārlzs Hoskinsons, kurš ir arī viens no Ethereum līdzdibinātājiem.

Kamēr Bitcoin bija 1. paaudze un Ethereum bija 2. blokķēdes paaudze, Cardano tiek uzskatīts par nākamo (3.) paaudzi progresīvo tehnoloģiju dēļ. Arī EOS un NEO pieder pie šīs klasifikācijas.

Cardano vietējā kriptovalūta ir pazīstama kā ADA. Tāpēc salīdzināsim Cardanos Bitcoin alternatīvu.

Pašreizējā ADA cena: 0,28 USD

Pašreizējā tirgus kapitalizācija: 7,35 miljardi ASV dolāru

Maksimālais ADA skaits: Kopējais ADA piedāvājums, kas jebkad pastāvēs, ir 31 112 483 745.

Tehnoloģija: Cardano apgalvo, ka ir blokķēdes 3. paaudze, jo tā mēģina atrisināt savu priekšgājēju – Bitcoin un Ethereum – problēmas.

Ar tehnoloģiju jaunināšanas palīdzību tas atrisina trīs problēmas: mērogojamību, sadarbspēju un ilgtspēju.

Tas varētu arī radīt spēcīgu konkurenci XRP, jo tā ir vērsta uz to, lai starptautiskie maksājumu darījumi būtu vienmērīgāki.

Darījuma ātrums: Cardanos Bitcoin alternatīvas apstrādes jauda pašlaik ir 257 darījumi sekundē kas ir daudz augstāks nekā Bitcoin, bet ne tik augsts kā NEO.

Popularitāte: Cardano ir guvis milzīgu popularitāti, pateicoties solītajiem tehnoloģiskajiem uzlabojumiem. Vēl viens faktors, kas tam ir palīdzējis, bez šaubām ir fakts, ka tā dibinātājs Čārlzs Hoskinsons ir tik labi izveidots skaitlis blokķēdes telpā.

ADA ir jaunākā kriptovalūta šajā sarakstā, un tā nav devusi tik lielu atdevi kā citas kriptovalūtas. Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, tas pieauga no aptuveni 0,20 ASV dolāriem tās palaišanas laikā līdz augstākajai 1,20 ASV dolāru cenai 2018. gada janvārī.

Neskatoties uz to, Cardano ir spējis sasniegt ļoti augstu tirgus kapitalizāciju un ļoti īsā laikā ir kļuvis par vienu no labākajiem altkoīniem.

Bitcoin alternatīvās Cardano monētu kartes

Noslēguma vārdi

Un tur jums tas ir, garš saraksts ar lieliskām Bitcoin alternatīvām! Neapšaubāmi, Bitcoin joprojām ir kriptovalūtu karalis, taču tur ir daudz Bitcoin konkurentu, kurus ir vērts izpētīt kā Bitcoin alternatīvu.

Tātad, kura no šīm Bitcoin alternatīvām, jūsuprāt, ir labākā? Vai arī, ja mēs neesam uzskaitījuši jūsu iecienītāko alternatīvu Bitcoin, paziņojiet mums, kurš tas ir!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map