Bitcoin Cash VS Bitcoin: kuru izvēlēties

Cash Cash vs Bitcoin – divu kriptogrāfijas titānu karš!

Vai zinājāt, ka Bitcoin Cash ir cēlies no paša Bitcoin? Pareizi – Bitcoin Cash mezgli kādreiz bija daļa no Bitcoin blokķēde. Bitcoin Cash ir Bitcoin dakša.

Bet kurā no diviem izvēlēties investēt? Kāda ir atšķirība starp Bitcoin Cash VS Bitcoin? Kas ir “dakša”? Ir tik daudz jautājumu, un Es esmu šeit, lai atbildētu uz visiem!

Šīs rokasgrāmatas beigās jūs uzzināsiet atšķirību starp divām atšķirīgām kriptovalūtas – Cash Cash vs Bitcoin.

Jūs uzzināsiet vairāk par viņu vēsture, vērtība un viņu nākotnes potenciālu. Pēc tam jums vajadzētu būt iespējai izlemt, kurā vēlaties ieguldīt, vai arī vēlaties ieguldīt abos.

Vispirms apskatīsim nedaudz par Bitcoin un tā fons. Tad es paskaidrošu, kas ir dakša. Pēc tam mēs apskatīsim stāstu par Bitcoin Cash un tā funkcijām.

Pirms steidzaties tieši ceļvedī, jums jāzina a daži svarīgi aspekti. Vispirms noteikti izvēlieties uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas platformas pērkot BTC (Monētu bāze ir viena no ieteicamajām iespējām), vai izmantojiet vienkāršāko veidu, kā iegādāties Bitcoins ar savu kredītkarti – Simplex.

Otrkārt, kriptonauda būtu jāuzglabā droši maki. Virsgrāmata Nano S un Trezors ir daži no visvairāk ieteicamajiem un uzticami aparatūras maki.

Ja jūs jau esat iepazinies ar Bitcoin un Bitcoin Cash un esat tikai šeit, lai salīdzinātu, pārejiet uz sadaļu ar nosaukumu Bitcoin Cash VS Bitcoin: Cenu karš!

Bitcoin

Bitcoin bija pirmā kriptonauda un daudzus gadus tas nebija ļoti zināms. Tā ir tāpat kā jebkura cita reālā valūta. To var izmantot, lai pirktu, pārdotu un tirgotu preces, pakalpojumus, ieguldījumus un daudz ko citu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

The blockchain tehnoloģija ka tas ir izgatavots, neļauj to viltot. Tas arī nozīmē, ka ir nav īpašumā, emitēts vai kontrolēts jebkura atsevišķa grupa vai partija.

Piemēram, ASV dolārs izsniedz ASV valdība un ir kontrolē bankas. Šajā scenārijā centrālā partija ir valdība un bankas. Pārskaitot dolārus draugam, jūs paļaujaties uz banku, kas atļauj un apstrādā darījumu.

Bitcoin, no otras puses, ir nav izdevusi vai kontrolējusi neviena centrālā iestāde. Darījumus blokķēdē pārbauda datori, kas darbojas blokķēdē, un šie datori var piederēt jebkuram – blokķēde ir decentralizēti.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: kuru izvēlēties

Uz blokķēde, darījumi ir glabā un iesniedz blokos. Datori vienlaikus pārbauda visu darījumu bloku, atrisinot sarežģītu matemātikas problēmu. Kad problēma ir atrisināta, tiek pārbaudīti darījumi blokā un tiek izveidots jauns Bitcoin – tas tiek dots datoram, kas atrisināja problēmu. Šo procesu sauc kalnrūpniecība!

The kopējais Bitcoin skaits kas pastāvēs, ir ierobežots līdz 21 miljonam. Kaut arī Bitcoin ir jau vairāk nekā 16 miljoni, paies ilgs laiks, līdz Bitcoin skaits sasniegs 21 miljonu! Tas ir tāpēc, ka ik pēc 4 gadiem, izveidotais Bitcoin daudzums vienā blokā ir pārgriež uz pusēm.

Tā kā vairāk cilvēku mēģina iegūt dažus Bitcoin un radīšanas ātrums samazinās, parasti tiek uzskatīts, ka vērtība pieaugs. Tāpēc tik daudzi cilvēki tagad ir traki par Bitcoin!

Šodien, Bitcoin ir visvērtīgākā pašreiz tirgū esošā kriptovalūta. Kamēr citas valūtas ir mēģinājums pārsniegt Bitcoin un samazinātu tā pārsvaru pār digitālo monētu sektoru, Bitcoin Cash var būt izņēmums, pateicoties atšķirībai starp Bitcoin un Bitcoin Cash!

Tā kā Bitcoin Cash ir Bitcoin dakša, pirms pāreju uz Bitcoin Cash, es paskaidrošu, kas ir dakša!

Dakša

Tur ir diezgan daudz Bitcoin dakšu, bet neviens no tiem nav tik izmantots vai tik labi pazīstams kā Bitcoin Cash. A dakša tiek izveidots, kad tiek atjaunināts blokķēdes sākotnējais kods bet tikai daži no blokķēdes mezgliem (datoriem) pieņem atjauninājumu.

The oriģinālā blokķēde (piemēram, Bitcoin) paliek nemainīgs, un atjauninātie mezgli atdalās no sākotnējās blokķēdes un izveido jaunu blokķēdi (piemēram, Bitcoin Cash) un monētas uz blokķēdes kļūt atsevišķi un unikāls no sākotnējā blokķēdē esošajiem.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: kuru izvēlēties

Ikviens, kurš turēja oriģinālo monētu brīdī, kad tā bija dakša, būs automātiski iegūt dakšu versiju monētas, kuru viņi turēja. Tātad, kad Bitcoin izveidoja Bitcoin Cash, kāds, kuram bija 10 BTC, automātiski būtu saņēmis noteiktu skaitu BCH, kas atbilst viņu 10 BTC vērtībai.

Tagad parunāsim par pašu Bitcoin Cash!

Bitcoin Cash

Tāpat kā Bitcoin, Bitcoin Cash ir kriptonauda ar to pašu blokķēdi. Tas darbojas tāpat kā digitālā valūta un jauna BCH (Bitcoin Cash) tiek izveidots, izmantojot Bitcoin Cash ieguvi. Tas tika izveidots 2016. gada beigās, padarot to daudz jaunāku par Bitcoin.

Bitcoin tika izveidots, lai izveidotu Bitcoin Cash, jo Bitcoin izstrādātāji vēlējās veikt dažas svarīgas izmaiņas Bitcoin. Bitcoin kopienas izstrādātāji nevarēja vienoties par dažām izmaiņām, kuras viņi vēlējās veikt. Tātad, a neliela šo izstrādātāju grupa izveidoja Bitcoin izveidot jauna versija tā paša koda ar dažām izmaiņām.

The izmaiņas, kas padara visu atšķirīgo starp Bitcoin Cash VS Bitcoin, ir šādas:

  • Bitcoin Cash ir lētāka pārskaitījuma maksa (aptuveni 0,20 USD par darījumu), tāpēc darījumu veikšana BCH ietaupīs vairāk naudas nekā BTC izmantošana. BTC darījums var maksāt aptuveni USD 1 USD par darījumu, lai gan iepriekš tas ir pieaudzis līdz USD 25 vienam darījumam!
  • BCH ir ātrāks pārsūtīšanas laiks. Tātad, jums nav jāgaida 10 minūtes, kas nepieciešamas, lai pārbaudītu Bitcoin darījumu!
  • BCH var apstrādāt vairāk darījumu sekundē. Tas nozīmē, ka vairāk cilvēku vienlaicīgi var izmantot BCH nekā ar BTC.

Visas šīs izmaiņas ir saistītas ar faktu, ka a Bitcoin Cash bloks (blokķēdē) ir astoņas reizes lielāks nekā Bitcoin bloks. Tas padara BCH ātrāku, lētāku un pielāgojamāku nekā Bitcoin. Tāpēc Bitcoin nauda katru dienu kļūst arvien pieņemamāka.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: Cenu karš

Kā minēts iepriekš, kriptonauda patīk Bitcoin vai Bitcoin Cash iegūst to vērtību no tā, cik viņi ir pieņemts, izmantots un pieprasīts. Mēs tos varam analizēt IA (ieguldījumu atdeve) un vērtības pieaugums.

Viņi ir abi vērtības turētāji, un, lai arī līdz šim Bitcoin bija vislielākās vērtības turētājs, Bitcoin Cash ātri iegūst lietotājus un vērtību.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: kuru izvēlēties

Bitcoin Cash ir daudz jaunāks par Bitcoin. Tātad tas joprojām ir tverot un apzinoties savu vietu kriptogrāfijas tirgū. Daudzi cilvēki domā, ka Bitcoin Cash varētu aizņemt lielu daļu no Bitcoin tirgus daļas, padarot to par jauno dominējošo kriptogrāfiju nozarē. Tas ir tāpēc, ka Bitcoin Cash ir pievērsies mērogošanas jautājumiem, ar kuriem saskaras Bitcoin, ļaujot vairākiem cilvēkiem to izmantot viegli un ar zemāku maksu.

Ja Bitcoin izstrādātāju kopiena neatrod veidu, kā vienoties par savstarpēju Bitcoin koda atjaunināšanu, lai novērstu tās problēmas, Bitcoin var zaudēt karā starp BTC VS BCH. Tas nozīmē, ka vairāk cilvēku, visticamāk, pāries uz BCH izmantošanu kā galveno vērtības un darījumu valūtas krājumu.

Nesenā pagātnē, Bitcoin Cash ir bijis vērts tik zemu kā 5% no Bitcoin, uz pat 33%. Pašlaik tas uzturas 10-15% robežās no Bitcoin cenas. Zemāk ir redzamas BCH VS BTC cenu diagrammas pēdējo deviņu mēnešu laikā.

(Oranža līnija ir no BCH līdz BTC)

Bitcoin Cash cenu diagramma

Bitcoin cenu diagramma

ATJAUNINĀT 2021. GADU: Bitcoin nauda šobrīd ir vērts 226,83 USD un Bitcoin ir vērts 10 258,22 USD, kas nozīmē, ka 1 Bitcoin ir 44,90 Bitcoin Cash.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: kuru izvēlēties

Viena no lietām, kas kavē BCH straujo izaugsmi, ir neskaidrības cilvēkiem ir starp Bitcoin un Bitcoin Cash. Daudzi iesācēju investori uzskata, ka Bitcoin Cash ir lētāks Bitcoin ar zemāku ieejas punktu tirgū. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir ļoti līdzīgi vārdi un tie nāk no vienas un tās pašas firmas un kopienas.

The apjukums ir novedis arī pie tā, ka Bitcoin Cash ir saņēmusi negatīvu uzmanību kā kopijas valūta, kas ir vienkārši skaidras naudas satveršana, kuras mērķis ir piesaistīt jaunus kriptogrāfijas investorus viltus Bitcoin iegādei. Tomēr tā nav taisnība.

BCH nav viltus Bitcoin, taču tas ļoti labi var būt labāks.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: funkcijas

Bitcoin Cash priekšrocības

The galvenā Bitcoin Cash priekšrocība tas ir tā lētāk un ātrāk izmantot. Tas ir tāpēc, ka tas ir vairāk mērogojams, tas nozīmē, ka vairāk cilvēku jebkurā brīdī var veikt darījumus ar blokķēdi.

Tās izstrādes komanda ir ātri ieviest risinājumus kas padara blokķēdi mērogojamāku. Kas dod tai lielu nākotnes potenciālu adoptēšanai un izmantošanai.

Tas ir arī lētāk pārvietoties starp biržām. Ikreiz, kad tā cena pieaug, tas ir lielisks tirdzniecības aktīvs pret Bitcoin un stabils ieguldījums, lai ierobežotu pret Bitcoin, ja Bitcoin kādu dienu zaudēs savu dominējošo stāvokli tirgū..

Piezīme: Nekas šajā rakstā nav finanšu padoms! Jums vajadzētu vienmēr pirms ieguldīšanas konsultējieties ar finanšu konsultantu. Tāpat vienmēr izvēlieties uzticamus kriptovalūtas makus, piemēram, Virsgrāmata Nano S, Monētu bāze un Trezors, lai jūsu monētas būtu drošas!

Bitcoin Cash trūkumi

Bitcoin Cash nav tik daudz ieguldītāju uzticības kā Bitcoin. Arī tā pieņemšanas līmenis un tirgus izplatība ir daudz zemāka nekā Bitcoin. Tas ir daudz saistīts ar faktu, ka šī monēta ir daudz jaunāka nekā Bitcoin.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: kuru izvēlēties

Bitcoin Cash ieguve ir salīdzinoši tāda pati kā Bitcoin ieguve. Tas nozīmē, ka kāds, kurš iegūst Bitcoin Cash, padara daudz mazāk peļņas nekā kāds, kurš iegūst Bitcoin ar tādu pašu aprīkojumu. Šī iemesla dēļ kalnrači nav tik ātri, lai iegūtu Bitcoin Cash.

Visbeidzot, runājot par tirdzniecību, BCH ir daudz mazāk tirdzniecības pāru nekā BTC, padarot to mazāk tirgojamu nekā Bitcoin. Visi šie trūkumi palīdz padarīt Bitcoin Cash pieņemšanas likmes un cenas daudz zemākas nekā Bitcoin.

Bitcoin priekšrocības salīdzinājumā ar Bitcoin Cash

Kā sākotnējā kriptonauda, Bitcoin ir visa sektora bāzes valūta. Tas ir tas, pret ko tiek tirgotas visas pārējās kriptovalūtas (kā arī lielākoties ETH), un tas ir tirgojams lielākajā daļā biržu. Bitcoin ir vispopulārākais un tam ir visvairāk tirdzniecības pāru ar citām kriptovalūtām.

Sākot ar 2018. gada 23. martu, Bitcoin veido 44,5% no visa kriptogrāfijas sektora kapitāla un tiek uzskatīts par strauji augošas nozares zelta standartu.

ATJAUNINĀT 2021. GADU: Bitcoin šobrīd ir tā vērts 57,3% visas kriptogrāfijas nozares.

The lielākā priekšrocība Bitcoin ir vairāk nekā Bitcoin Cash ir tā kopiena un kulta līdzība: tā ir pirmā kriptovalūta, par kuru kāds dzird. Tas ir super, ļoti populārs – ja jūsu vecmāmiņa zina par vienu kriptonauda, ​​es jums derēšu par 100 ASV dolāriem, tas ir Bitcoin!

Bitcoin trūkumi salīdzinājumā ar Bitcoin Cash

The Bitcoin trūkumi salīdzinot ar Bitcoin Cash galvenokārt ņem vērā mērogojamība jautājumiem saskaras ar Bitcoin. Bitcoin ir vecāki, lēnāk un maksā daudz vairāk par vienu darījumu. Visticamāk, pieaugot nozarei, Bitcoin turpinās zaudēt savu dominanci pār šīm citām monētām.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: Bitcoin lietotne.

Vēl viens trūkums ir tas, ka galvenā izstrādes komanda Bitcoin nav tik labi apvienots kā citas kriptogrāfijas komandas, piemēram, piemēram, Ether. Šķiet, ka viņi ir sadalīti kā grupa un trūkst skaidras vadības.

Tas padara mērogošanas risinājumu ieviešanu grūtāk vienoties un ieviest tīklā – tas nepavisam nav labi!

Bitcoin Cash VS Bitcoin: kur tos var nopirkt?

Viena no populārākajām biržām, lai iegādātos gan Bitcoin, gan Bitcoin Cash, ir Monētu bāze.

Šajā platformā varat izmantot fiat, lai iegādātos populāras kriptovalūtas (ieskaitot Bitcoin un Bitcoin Cash), izmantojot jūsu kredītkarti, bankas kontu un daudz ko citu. Diemžēl Coinbase ir pieejama tikai 32 valstīs:

ASV, Kanāda, Lielbritānija, Šveice, Zviedrija, Spānija, Slovēnija, Sanmarīno, Portugāle, Polija, Norvēģija, Nīderlande, Monako, Malta, Lihtenšteina, Latvija, Džersija, Itālija, Īrija, Ungārija, Grieķija, Somija, Dānija, Čehija, Kipra, Horvātija, Bulgārija, Beļģija, Austrija, Austrālija un Singapūra.

ATJAUNINĀT 2021. GADU: Coinbase pašlaik ir pieejama vairāk nekā 100 valstīs.

Ja izmantojat brokeri, kas nepārdod BCH, bet pārdod BTC, jūs vienmēr varat iegādāties Bitcoin un apmainīt to pret Bitcoin Cash tirdzniecības platformā, piemēram, Binance.

Pēdējais un vienkāršākais veids, kā iegādāties kredītkarti BTC un BCH, ir Vienkāršs – apstrāde bez krāpšanas tiešsaistē.

Bitcoin Cash VS Bitcoin: Secinājums

Daudziem cilvēkiem tas šķiet Cash Cash vs Bitcoin ir karš, un tam vienam jābūt labākam par otru. Praktisku apsvērumu dēļ, Bitcoin Cash ir ātrāks un lētāks aktīvs izmantot darījumiem ar blokķēdi.

Bet Bitcoin, būt oriģināla kriptonauda, ir visvairāk pieņemts un šobrīd lielākais vērtības krājums kriptotirgū. Tas man liek domāt, ka abas šīs monētas, attīstoties un nobriedot, var palikt kā rūpniecības nozares štāpeļšķiedrām.

BCH var kļūt par galveno instrumentu darījumiem un naudas pārvietošanai, jo vairāk lietotāju to pieņem. BTC var turpināt izmantot kā vērtības krājumu, kas tiek apsvērts digitālās valūtas zelts. Gan laika gaitā pieaug vērtība, gan pieņemšana, padarot tos par cienīgiem ieguldījumiem ikvienam ieguldītājam, kuru izpētīt un apsvērt.

Tagad, kad jūs zināt atšķirības starp šīm divām monētām, jūs varat labāk izlemiet, kā vēlaties ieguldīt tajos un kā jūs tos izmantosiet.

Piemēram, varat ieguldīt Bitcoin Cash, lai to izmantotu kā galveno valūtas formu, ar kuru veikt darījumus. Tomēr jūs varētu ieguldīt Bitcoin tādā veidā, kā jūs ieguldītu zeltā – par ieguldījumu priekšrocības.

Jautājums ir, kurš ir tas, kas jums patīk? Un par ko? Vai jūs dodat priekšroku Bitcoin kā ieguldījumam, bet Bitcoin Cash kā izmantojamai monētai? Kāds ir jūsu viedoklis par Bitcoin Cash VS Bitcoin? Ļaujiet man zināt!

Svarīga piezīme: Vienmēr veiciet tālākus, neatkarīgus pētījumus un pirms ieguldīšanas vienmēr konsultējieties ar finanšu investoru. Tāpat paturiet prātā, ka ir svarīgi saglabāt jūsu kriptovalūtas drošie digitālie maki, piemēram, Virsgrāmata Nano S, Trezor modelis T. un Monētu bāze. Iegādājoties BTC un BCH, ieteicams izvēlēties Vienkāršs – droša maksājumu apstrāde.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map