Bitcoin nākotne: kāda ir Bitcoin prognoze?

Labdien un laipni lūdzam šajā rakstā par Bitcoin nākotni. Šajā rokasgrāmatā es runāšu par dažādām tēmām. Tie ietver:

 • Kas ir Bitcoin?
 • Bitcoin nesenā vēsture.
 • Bitcoin pašreizējā lietojamība.
 • Tās dažādie lietošanas gadījumi.
 • Izstrādātāji Bitcoin centieniem paplašināt tīklu.
 • Bitcoin nākotne ar dažām negatīvām BTC cenu prognozēm un dažām pozitīvām Bitcoin prognozēm.
 • Mans viedoklis par Bitcoin nākotni.

Raksta beigās es ceru, ka jūs daudz uzzināsiet par šo unikālo kriptovalūtu. Es arī ceru, ka jūs precīzi sapratīsit, kāpēc Bitcoin ir unikāls un ka neviena cita digitālā monēta, lai arī tā ātri var veikt darījumus, nekad nevarēs izveidot to, kas ir Bitcoin.

Kā parasti, mums ir daudz, lai tiktu cauri. Sāksim!

Kur Bitcoin nāca?

Bitcoin ir vienādranga digitālā nauda. Tas ir pilnībā decentralizēts. Tas nozīmē, ka neviena iestāde nevar to izveidot vairāk vai izlemt, kam ir kāda daļa. Tīkla noteikumi nosaka visu. Šos noteikumus nav iespējams mainīt, ja visas puses par tiem nevienojas. Nespēja mainīt noteikumus ir pazīstama kā pretestība cenzūrai. Šī ir ļoti spēcīga Bitcoin kvalitāte.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Bitcoin izveidoja anonīms izstrādātājs vai izstrādātāju komanda ar nosaukumu Satoshi Nakamoto. Satoshi bija labs lēmums palikt anonīms. Tīkls tagad pastāv pilnīgi bez vadības – patiess decentralizācijas eksperiments.

Bitcoin mūsdienās

Deviņu gadu laikā kopš tā izveidošanas Bitcoin ir gājis tālu. Sākotnēji par to zināja tikai daži kriptogrāfi, kuri ap 2009. – 2011. Gadu apsprieda idejas forumos. Tā atrada agrīnas lietošanas gadījumu kā maksājuma veidu noziedzniekiem, kuri izmanto tumšo tīmekli, un tieši pateicoties šai lietošanai Bitcoin 2013. gadā piesaistīja savu pirmo galveno uzmanību.

Tomēr, tā kā vairāk cilvēku saprot Bitcoin un tā potenciāli revolucionārās īpašības, vairāk cilvēku redz vērtību, kā to turēt. Tā kā tā fiksētais piedāvājums ir 21 miljons vienību, pieaugot pieprasījumam, un piedāvājums paliek nemainīgs, cena iet uz augšu.

Bitcoin nākotne

Tas piesaista vairāk cilvēku, lai uzzinātu par Bitcoin, un cena turpina pieaugt, jo arī viņi redz vērtību, saglabājot dažus savus ietaupījumus valūtā.

2017. gadā šī vienmērīgā izaugsme ieslēdza lielu ātrumu. Dažiem labvēlīgiem ziņu notikumiem Bitcoin atkal parādīja virsrakstus. Pirmais bija tieši gada sākumā, kad Bitcoin cena pirmo reizi aptuveni divu gadu laikā beidzot pārsniedza 1000 USD. Vēršu skrējiens bija kustībā un visiem lika domāt, kāda ir Bitcoin nākotne.

Citi faktori, kas šajā periodā palielināja Bitcoin pamatvērtību, bija mēroga debašu noregulēšana, programmatūras jaunināšanas SegWit aktivizēšana un gaidāmā Bitcoin nākotnes darījumu uzsākšana no CBOE un CME grupas puses. Visi šie faktori parādīja, ka Bitcoin nogatavojas, un tas pamato augstāku cenu. Tomēr, tā kā arvien vairāk ziņu publikāciju sāka ziņot par Bitcoin cenu pieaugumu, vairāk cilvēku sāka iepirkties tikai finansiālu iemeslu dēļ. 

Daudzi no šiem cilvēkiem, kuri iepirkās 2017. gada otrajā pusē, tik tikko saprata, ko viņi pērk. Viņi vienkārši vēlējās nopelnīt naudu. Pilnībā nepārdodot to, kas ir potenciāli revolucionārs jaunievedums Bitcoin, viņi ielej naudu. Šī “mēmā nauda”, kā to sauc daudzi investori, radīja 2017. gada beigu burbuli.


Bitcoin diagrammas prognozē Bitcoin nākotni

Decembra / janvāra avārija

Ieguldījumos vai tirdzniecībā ir vecs teiciens “pērc baumas, pārdod ziņas”. Būtībā tas nozīmē, ka, ja kaut kas pozitīvs izklausās, kā tas varētu notikt, jums vajadzētu iegādāties ar to saistīto aktīvu. Kad kaut kas galu galā notiek, jums jāpārdod aktīvs. Šī mentalitāte, visticamāk, ir izraisījusi avāriju, kuru tirgus vēl šodien atgūst.

Būtībā daudzi pieredzējuši tirgotāji paredzēja, ka CME grupas un CBOE nākotnes darījumi nebūs tik liels ziņu notikums, kā nepieredzējušie investori bija cerējuši, ka viņi to darīs. Laikā, kad tie sāka darboties, tirgus jau bija uzpūsts pilna mēroga burbulī. Arī cenai tuvojoties 20 000 ASV dolāru pretestības līmenim, visticamāk, ka Bitcoin nākotnē varētu būt kaut kas no vilciena.

Bitcoin diagrammas prognozē Bitcoin nākotni

Manuprāt, gada nogales avāriju, pirmkārt, izraisīja pieredzējuši tirgotāji, kas pārdeva tuvu virsotnei un izraisīja nelielu cenu kritumu. Ja tie, kas bija iegādājušies vēlākā gada laikā, patiešām būtu zinājuši, ar ko viņi nodarbojas, viņi būtu turējuši savas monētas caur šo cenu un turpinātu atbalstīt cenu.

Tomēr, baidoties, ka tuvojas avārija, šī nepieredzējušo investoru masa, kas bija atbildīga par lielāko peļņu no aptuveni 6000 līdz 20 000 ASV dolāru, sāka pēkšņi pārdot. Baidoties no avārijas un vairāk rūpējoties par cenu, nevis par Bitcoin pamatvērtību, viņi radīja avāriju, no kuras baidījās.

Bitcoin lietojamība

Runājot par tā lietojamību, Bitcoin vēl nekad nav bijis tik noderīgs. Ir visdažādākās lietas, kuras var iegādāties, izmantojot Bitcoin. Ir daudz tiešsaistes mazumtirgotāju, kas tos pieņem. Vienu no lielākajām sauc Overstock.com.

pārsniegt krājumus

Gandrīz visu nepieciešamo atvaļinājumā var apmaksāt arī Bitcoin. Kad esat tur, varat iegādāties naktsmītnes, lidojumus un maltītes ārpus mājas. Ja jūs nolemjat, ka jums patīk vieta, uz kuru ceļojāt, jūs pat varat izmantot Bitcoin, lai tur nopirktu māju!

Jūs varat arī maksāt par daudziem pakalpojumiem no cilvēkiem, kas arī izmanto Bitcoin. Tie ietver izstrādātāju, rakstnieku, mākslinieku un daudz ko citu ārštata pakalpojumus. Mūsdienās pat ir iespējams maksāt par striptizētājiem Lasvegasā, izmantojot Bitcoin!

Visiem pārējiem, kas jums varētu būt nepieciešami, ir dāvanu karšu pakalpojumi, piemēram, eGifter. Viņi ļāva saviem lietotājiem apmainīt kriptovalūtas pret dāvanu kartēm dažādiem uzņēmumiem. Tie ietver Amazon, Tesco, Pizza Express un daudz ko citu. Tas ļauj izmantot Bitcoin, lai nopirktu gandrīz visu iespējamo!

Bitcoin nākotne

Bitcoin nākotne lielā mērā būs atkarīga no tā, kura lietošanas gadījumā tā tiek izmantota biežāk. Šķiet, ka ir divi galvenie Bitcoin izmantošanas gadījumu piemēri. Viens no tiem ir apmaiņas līdzeklis un viens ir vērtības krājums.

Bitcoin kā vērtības krājums

Viens no lielākajiem Bitcoin lietošanas gadījumiem ir vērtības krājums. Tas var šķist nedaudz dumjš, kad mēs tikko runājām par to, ka tas sabruka, bet vienkārši dzirdiet mani!

Teorētiski Bitcoin faktiski veido lielisku vērtības krājumu tā pašreizējā formā. Vienīgais iemesls, kāpēc tā neuzvedas tāpat kā cilvēki, ir atkarīga no cilvēku alkatības un naivuma par to, kas tas ir un kāpēc tas ir īpašs. Tātad pašai vērtībai ir galvenā loma Bitcoin nākotnē.

Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks to ir pielīdzinājis “digitālajam zeltam”. Arī tas daudzos veidos izturas labāk nekā zelts. To ir vieglāk uzglabāt, vieglāk transportēt, to nevar no jums paņemt ar varu, un daudzums ir zināms. Zelts ir problemātisks visu šo iemeslu dēļ.

Bitcoin nākotne 5

Ja jūs cenšaties saprast, kāpēc par kaut ko, ko neredzat (Bitcoin), var runāt tāpat kā par Zeltu, ļaujiet man paskaidrot kaut ko par vērtību, kurai ir milzīga loma Bitcoin nākotnē.

Kas ir vērtība jebkurā gadījumā?

Vērtību rada cilvēki. Padomājiet par dimantu vai zeltu. Tas neko nedara. Jūs to nevarat ēst un nevarat izmantot, lai jūs sasildītu.

To tiešām var pārdot tikai tad, ja kāds par to maksās. Ja jūs aizietu uz attālu džungļu cilti, kas nenovērtē zeltu, un mēģinātu to viņiem pārdot, viņi, iespējams, par jums pasmietos.

Kā būtu ar šo piemēru. Sākas trešais pasaules karš un pēkšņi viss bankas sabrukums un dolāri jūsu kabatā kļūst nevērtīgi. Neviens vairs nevēlas šo papīru ar prezidenta seju. Tāpēc tam nav vērtības. Šajā piemērā pārtika, ieroči un munīcija būtu visvairāk vēlamās preces, un to vērtība pieaugtu.

Pats zelts ir mazliet datēta prece. Kā jau teicu, jūs to nevarat labi uzglabāt, jūs nevarat ar to labi ceļot, un to ir viegli nozagt kādam. Tā ir vērtīga tikai tāpēc, ka kā globāla sabiedrība mēs esam nolēmuši, ka tā ir. Ja mēs kā globāla sabiedrība nolemjam, ka Bitcoin šim nolūkam ir labāks par zeltu, tas pēkšņi pilda šo lomu. Cilvēki jau pamostas šai realitātei, jo planēta ir nolēmusi aktīvā uzglabāt vairāk nekā 100 miljardus USD.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Bitcoin kā apmaiņas līdzeklis

Vēl viens Bitcoin izmantošanas gadījums ir tā izmantošana kā apmaiņas līdzeklis. Kā jau iepriekš minēts, Bitcoin jau tiek izmantots visā pasaulē kā apmaiņas līdzeklis. Vai Bitcoin nākotne varētu kļūt par galveno darījuma nesēju?

Diemžēl pašreizējā formā tas nav tik labs, lai to izmantotu kā apmaiņas līdzekli. Bitcoin ir digitālā valūta, kuras pamatā ir blokshēma. Tas tika veidots tā, lai tas būtu pēc iespējas drošāks un neaizsargātāks pret uzbrukumiem. Tas nozīmē, ka šai drošībai ir jāupurē ātrums.

Lai maksimāli palielinātu Bitcoin tīkla drošību, starp katra bloka izveidi ir ilgs laiks. Lai gan tas padara daudz dārgāku uzbrukumu tīklam jebkurā laika periodā, tas nozīmē arī to, ka darījumi notiek lēni.

Vēl viena problēma ar blokķēdi, kas atbalsta Bitcoin, ir tāda, ka blokā ir tikai noteikts daudzums vietas. Tas nozīmē, ka tad, kad tīklu vienlaikus lieto daudzi cilvēki, ne visi pieprasītie darījumi var iekļauties blokos. Tas izveido sava veida gaidīšanas sarakstu.

Tā kā datori, kas pārbauda tīklu (kalnrači), cenšas gūt peļņu, tie iekļauj darījumus, kuriem ir vislielākās maksas nākamajā blokā. Tas rada situāciju, kad cilvēki turpina palielināt maksu, lai mēģinātu panākt, lai tīkls pamanītu viņu darījumus.

Bitcoin mērogošana palīdz

Pagājušajā gadā, pirms Bitcoin tīklam tika pievienots viens no ļoti gaidītajiem mērogošanas atjauninājumiem, Bitcoin izmantošana bija tik populāra, ka darījumi maksāja pat 20 USD. Skaidrs, ka Bitcoin kā apmaiņas līdzeklis nedarbojas tik labi, kā tas var būt kā vērtības krājums. Galu galā, kurš vēlas nogaidīt 20 minūtes un maksāt $ 1 par savu $ 1 tasi kafijas.

Augstas darījumu maksas ir piemērotas, ja veicat vienu darījumu drošā glabāšanas risinājumā un pametat to (izmantojiet Bitcoin kā vērtības krātuvi). Tomēr tie nav lieliski piemēroti ikdienas pirkumiem.

Par laimi, ir dažas idejas, kā padarīt Bitcoin noderīgāku kā apmaiņas līdzekli.

SegWit

Pirmais Bitcoin mērogojamības risinājums, kas tika veiksmīgi pievienots tīklam, bija pazīstams kā SegWit. Šis programmatūras jauninājums darbojas, sadalot ar darījumiem saistītos datus tā, lai ne visi no tiem tiktu saglabāti blokķēdē.

Tas nozīmē, ka katrā blokā var ievietot vairāk darījumu, jo katrs aizņem apmēram pusi vietas. Kad visas Bitcoin adreses pāriet uz SegWit formātu, tīkla jauda būs aptuveni divkāršojusies. Tas ir lieliski Bitcoin nākotnei.

SegWit beidzot tika aktivizēts 2017. gada augustā. Zemāk redzamajā diagrammā varat redzēt, kā tirgus reaģēja uz jaunināšanu.

Bitcoin diagrammas prognozē Bitcoin nākotni

Kopš SegWit ir aktīvs tīklā, maksa par darījumiem pakāpeniski samazinās līdz līmenim, kas padara Bitcoin daudz izmantojamāku vidējiem pirkumiem. Darījumi var notikt aptuveni 10 minūtēs un maksāt mazāk nekā dolāru. Ja jūs pērkat kaut ko 30 USD vai vairāk vērts, tā ir diezgan pareiza summa. Tomēr tas nav tik ļoti samazinājis maksu, ka patiesas mikromaksājumi ir realitāte.

Zibens tīkls

Viena ideja, kuras pamatā Bitcoin izstrādātājiem ir nācies paplašināt tīklu un samazināt tajā veikto mazo darījumu skaitu, tiek dēvēta par Lightning Network. Tas joprojām tiek izstrādāts, taču ideja ir tāda, ka lietotāji var izveidot maksājumu kanālus, ja viņi plāno veikt daudz darījumu starp sevi un vienu pārdevēju..

Kad kanāls ir atvērts, viņi to ielādē ar kādu Bitcoin un var turpināt veikt bezmaksas darījumus, izmantojot šo Bitcoin, līdz kanāls ir slēgts. Kad tas ir slēgts, visi darījumi tiek norēķināti kā viens darījums, un pārdevējam tiek samaksāts. Tīklam tiek maksāta arī vienreizēja maksa, lai atjauninātu blokķēdi.

Kad zibens tīkls tiek palaists, tam vajadzētu palīdzēt noturēt mikrotransakcijas ārpus blokķēdes un tādējādi atbrīvot tīklu, samazinot maksu visiem lietotājiem. Tas varētu būt sākums jaunai Bitcoin nākotnes nodaļai.

Bitcoin cenas nākotne

Gadu gaitā ir bijušas daudzas dažādas Bitcoin prognozes. Tie svārstās no negatīvā līdz ļoti optimistiskajam. Apskatīsim dažus slavenākus piemērus. Atšķirībā no cenu prognozēm dažādiem altkoīniem apkārt, Bitcoin cenu prognozes bieži veic cilvēki ar finansiālu vai tehnoloģisku izcelsmi. Tas padara viņus par uzticamākiem. Tas nozīmē, ka neviens īsti nevar zināt, kas notiks!

Negatīvas BTC cenu prognozes

Patīk Džeimijs Dimons no JP Morgan, kā arī Čārlijs Mungers un Vorens Bufets no Berkshire Hathaway, patiesībā nav snieguši skaitliskas Bitcoin projekcijas. Tomēr viņi ir pret anti-Bitcoin. Ja tiek nospiests skaitlis, kuru Bitcoin galu galā varētu sasniegt, tas, iespējams, būtu nulle no visiem trim.

Pagājušā gada septembrī Džeimijs Dimons slaveno noraidīja Bitcoin kā “krāpšanos”. Viņš devās tik tālu, lai teiktu, ka kāds no viņa darbiniekiem, kas tiek tirgots ar Bitcoin, tiks atlaists. Drīzāk uzjautrinoši vēlāk tika konstatēts, ka JP Morgan pērk Bitcoin, un Dimons tika apsūdzēts par tirgus ļaunprātīgu izmantošanu par viņa iepriekšējiem komentāriem.

Bitcoin nākotne 7

Tā vienkārši nav reāla lieta, galu galā tā tiks slēgta.

JPMorgan Chase izpilddirektors Džeimijs Dimons

Tikmēr Vorenam Bufetam, visticamāk, vajadzētu ņemt balvu par visradošāko apvainojumu, kas jebkad ticis iekasēts Bitcoin. 87 gadus vecais miljardieris teica, ka digitālā valūta ir “iespējams, žurku indes kvadrāts”. Viņš arī ir atzinis, ka viņš nav pārāk labs, lai identificētu tehnoloģiju tendences.

.@WarrenBuffett par bitcoin tikko: “iespējams, tas ir žurku indes kvadrātā.” # brk2018

– Bekijs Ātrs (@BeckyQuick) 2018. gada 5. maijs

Visbeidzot, arī Buffet blakussēdētājs Čārlijs Mungers jau agrāk ir protestējis pret Bitcoin. Šī gada sākumā viņš paziņoja, ka tā bija “putekļu aktivitāte”, un patiesībā nepiedāvāja daudz ko citu šī viedokļa izskaidrošanai..

Interesanti, ka šīs trīs ir dažas no skaļākajām balsīm pret Bitcoin, un tās visas nāk no tradicionālo finanšu pasaules. Nav nejaušība, ka tradicionālā finansēšana ir arī nozare, kuru visvairāk apdraud Bitcoin tīkla traucējošais potenciāls. Tas man kaut kā atgādina to veco teicienu, ka tītari vienmēr balso pret Ziemassvētkiem.

Pozitīvas Bitcoin projekcijas

Esmu pārliecināts, ka šī ir šī raksta “Bitcoin nākotne” daļa, kuru jūs gaidījāt – pozitīvās Bitcoin prognozes!

Šajā raksta sadaļā es aplūkošu trīs kosmosa labāko domātāju BTC cenu prognozes. Tur ir reālistisks, optimistisks un pilnīgi savvaļas!

Mūsu pirmā BTC cenu prognoze nāk no personas ar pieredzi ieguldījumos un tehnoloģijās. Aleksis Ohanians ir sociālo mediju foruma Reddit līdzdibinātājs. Viņš ir arī ieguldītājs dažādos blokķēdes projektos.

Aleksis ir ļoti bullish attiecībā uz Bitcoin un blockchain tehnoloģijām kopumā. Viņš uzskata, ka līdz 2021. gada beigām Bitcoin būs pārvarējis neseno lejupslīdi un atgriezies augšupejošā trajektorijā. Patiesībā viņš domā, ka tā sasniegs visu laiku augstāko līmeni – gandrīz 20 000 USD vēlāk šogad.Bitcoin nākotne 9

Gada beigās Bitcoin būs 20 000 USD.

Interneta uzņēmējs & ieguldītājs,

Aleksis Ohanians

Toms Lī

Vēl pozitīvāka Bitcoin projekcija nāk no Toma Lī. Lī ir ieguvis tradicionālās finanses. Iepriekš viņš strādāja par stratēģi JP Morgan un tagad strādā Fundstrat.

Lī uzskata, ka kaut kad šī gada beigās mēs redzēsim USD 25 000. Viņš arī uzskata, ka līdz 2021. gada beigām mēs redzēsim 64 000 USD lielu Bitcoin. Lī Bitcoin prognozes ticamāku padara fakts, ka viņam iepriekš bija taisnība. Viņš tika izsmiets par savu iepriekšējo zvanu par USD 10 000 USD kādā brīdī 2017. gadā. Protams, cena galu galā gandrīz divkāršoja šo skaitli!

Džons Makafē

Visbeidzot, mēs ejam uz nedaudz mazāk ticamu. Šī Bitcoin nākotnes Bitcoin prognoze nāk no Džona Makafija. Makafijs ir slavens ar pretvīrusu produktu klāstu un pēdējos gados ir kļuvis par kaut ko kriptonauda guru.

Bitcoin nākotne 10Digitālajā valūtas telpā viņš ir visslavenākais ar cenu prognozi 1 miljona ASV dolāru apmērā. Tomēr plašsaziņas līdzekļu uzmanību viņš ir piesaistījis ne tikai viņa galējā BTC cenu prognoze. Tas ir tas, ko viņš teica, ka darītu, ja cena nesasniegtu 1 miljonu ASV dolāru.

Pagājušajā gadā McAfee paziņoja, ka viņš ēdīs pats savu vīrišķību, tiešraidē televīzijā, ja cena līdz 2021. gadam nesasniegs 500 000 ASV dolāru. Pusceļā pēc 2017. gada vēršu skrējiena viņš ievērojami dubultoja likmi, ko izdarīja pret sevi, vienlaikus saglabājot zaudēto. . Džons vai nu zina kaut ko tādu, ko mēs nezinām, vai ir absolūti traks!

Mans viedoklis par Bitcoin nākotni

Tātad, gandrīz visi esam paveikuši šo rakstu “Bitcoin nākotne”. Man ir tikai laiks, lai pievienotu tai savas domas. Pirms es to daru, man jāatgādina, ka tas nekādā ziņā nav uzskatāms par ieguldījumu konsultāciju. Tas ir tikai mans viedoklis par Bitcoin nākotni. Ja vēlaties ieguldīt Bitcoin, ir svarīgi to darīt, jo ticat tehnoloģijai. Lai pilnībā ticētu tehnoloģijai, vispirms ir jāsaprot šī tehnoloģija.

Kaut arī šādi raksti dod jums labu pamatu jūsu pašu pētījumiem, ar tiem nepietiek. Ir ļoti svarīgi, lai jūs to ņemtu par sākuma punktu un veiktu pēc iespējas vairāk pētījumu. Ja jūs joprojām vēlaties ieguldīt, jums tas jādara piesardzīgi un tikai ar naudu, kuru varat atļauties zaudēt.

Brīdinot no ceļa, lūk, ko es domāju par Bitcoin nākotni.

Bitcoin ir unikāli izvietots kriptovalūtas telpā. Tas ir ieguvis ne tikai milzīgas priekšrocības pirmajiem virzītājiem, bet tam ir daži elementi, kurus šodien neviena cita digitālā valūta nevar sasniegt.

Pirmkārt, tam nav vadītāja. Nav neviena, ko varas iestādes varētu ieslodzīt, ja valūta sāk apdraudēt tradicionālās valūtas.

Otrkārt, tā ir neapšaubāmi visvairāk pret cenzūru izturīgā valūta. Ja tīkls nevēlas, lai notiktu izmaiņas, tās vienkārši nenotiks. Šī ir viena no spēcīgākajām Bitcoin īpašībām.

Visbeidzot, tā ir patiesi decentralizēta. Tas lielā mērā ir saistīts ar tā organisko izaugsmi, un šo izaugsmi nevar atkal sasniegt tagad, kad cilvēki ienirst projektos, lai bagātinātu sevi. Bitcoin attīstījās par globālo zvēru, kāds tas ir šodien zem radara. Tas parādījās tikai tad, kad bija gatavs to darīt.

Šīs unikālās īpašības, ņemot vērā kopā, padara Bitcoin par kaut ko planētai neticami vērtīgu. Ir svarīgi, lai cilvēkiem būtu tādas vērtības krājums, kas nav potenciāli nomācošu valdību un to iestāžu kontrolē. Bitcoin pārstāv nākotni ar patiesu finansiālu brīvību visiem. Tas ir tas, kas daudziem investoriem vēl jāapzinās. Patiesā Bitcoin vērtība parādīsies, kad ir visgrūtākais un negodīgākais laiks.

Lai gan valdības var mēģināt to regulēt, visi zaudējumi, ko var nodarīt Bitcoin, ir tikai īslaicīgi. To tagad nevar apturēt, un jebkura valdība, kas vēlas no cilvēkiem atņemt pilnīgas finanšu brīvības instrumentu, nekavējoties jāapšauba un jāgāž.

Secinājums

Tātad, viss. Tas ir mans raksts par Bitcoin nākotni. Vai jūs kaut ko iemācījāties? Vai jums šķita patīkami lasīt? ES ceru!

Raksta laikā es esmu daudz apskatījis. Iespējams, ir prātīgi ātri atkārtot. Es apspriedu:

 • Kas ir Bitcoin?
 • Bitcoin jaunākā vēsture.
 • Bitcoin izmantojamība šodien.
 • Dažādi Bitcoin lietošanas gadījumi.
 • Bitcoin izstrādātāju centieni paplašināt tīklu.
 • Bitcoin nākotne. Es apskatīju gan negatīvās BTC cenu prognozes, gan pozitīvās.
 • Manas domas par Bitcoin nākotni.

Es ļoti ceru, ka jūs kaut ko uzzinājāt no šī raksta. Tas aptver daudzus svarīgākos kriptovalūtas jēdzienus. Daudziem, kas nokļūst kosmosā, Bitcoin var šķist novecojis un patīk vecas ziņas. Viņiem ir viegli aizmirst būtiskos aspektus, kas vispirms padara digitālās valūtas vērtību.

Bitcoin tika izveidots kā reakcija uz centrālo baņķieristu nežēlīgo un postošo praksi pēdējās finanšu avārijas laikā. Tas ir daudz vairāk nekā veids, kā nopelnīt naudu visā pasaulē, vai “ātri bagātināties” shēma.

Jebkurā gadījumā, tagad, kad mēs visi esam paveikuši, kāda būs Bitcoin nākotne? Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas. Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet šo pilnīgo Bitcoin prognožu ceļvedi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map