Bithumb apskats

Sveiki, laipni lūdzam manā Bithumb pārskatā!

Vai jūs domājat par pērkot un pārdodot dažas kriptovalūtas vietnē Bithumb, bet vispirms vēlaties uzzināt, vai tie ir īstā apmaiņa jums? Vai varbūt jūs nervozējat par Bithumb tirdzniecību un pirms sākšanas vēlaties uzzināt vairāk par viņu drošības elementiem?

Jebkurā gadījumā es esmu tevi aptvēris! Šajā pilnīga Bithumb pārskatīšana, Es sākšu, sniedzot jums ātru pārskatu par to, kas ir Bithumb un kā viņi sākās. Pēc tam es eju cauri kā jūs faktiski varat iegādāties monētas un kāda veida maksas maiņas maksa.

Pēc tam es runāšu par monētu veids ka Bitumbam patīk uzskaitīt un kam apmaiņa ir vispiemērotākā. Visbeidzot, es jums apkopošu visu, uzskaitot viņu priekšrocības un trūkumus, kā arī sniedzot jums citus ieteicamās apmaiņas.

Izlasot to no sākuma līdz beigām, jums būs visa nepieciešamā informācija, lai izlemtu, vai tie atbilst jūsu kā tirdzniecības platformas prasībām.

Tātad, ko jūs gaidāt? Ļaujiet man jūs iepazīstināt ar Bithumb un sniegt jums padziļinātu Bithumb pārskatu!

Plusi

 • Live atbalsts
 • Liels tirdzniecības apjoms
 • Uzticama
 • Labi iesācējiem

Cons

 • Salīdzinoši lēns verifikācijas process
 • Uzlauzts 2017. gadā

Īss ievads Bithumb

Bithumb ir trešo personu apmaiņa kas ļauj pirkt, pārdot un tirgot dažādas kriptovalūtas. Viņi bija izveidots 2013. gadā uzņēmums, kura nosaukums ir BTC Korea.com Co. Ltd, un to galvenā mītne atrodas Dienvidkorejā. Kā tāds tas padara viņus par vienu no visizplatītākajām biržām nozarē!

Kopš to izlaišanas Bithumb ir kļuvis viena no lielākajām biržām pasaules tirdzniecības apjomam. Šī ir naudas summa, ar kuru cilvēki nodarbojas 24 stundu laikā. Patiesībā, rakstot 2018. gada jūnijā, Bithumb katru dienu tirgoja vidēji vairāk nekā 100 miljonus ASV dolāru, tomēr tas ir sasniedzis pat 2 miljardus ASV dolāru!

Bithumb Review ikdienas tirdzniecības apjoms

Avots: teātri

Bithumb arī nodrošina institucionālo ieguldītāju konti, kas ir viens no iemesliem, kāpēc tai ir tik liels tirdzniecības apjoms. Tas ir patiešām svarīgi, jo tas nodrošina, ka tirgū vienmēr ir pietiekami daudz likviditātes, lai veiktu tirdzniecību.

Dibinātāji Bithumb platformu izstrādāja tā, lai to varētu izmantot ikviens, tas nozīmē, ka tas ir ļoti lietotājam draudzīgs un lieliski piemērots iesācējiem. Lai gan liela daļa viņu tirgotāju ir no Dienvidkorejas, vietne atbalsta arī angļu, ķīniešu, japāņu, spāņu un pat hindi valodu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kas viņi ir un kad viņi tika dibināti, manā Bithumb pārskata nākamajā daļā tiks aplūkots, kā jūs varat iegādāties monētas un kāda veida maksa par tām.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Maksājuma veidi


Vienmēr ir svarīgi apsvērt, kas maksājuma metodes kriptogrāfijas valūtas maiņa atbalsta pirms reģistrēšanās, jo viņiem var nebūt opcijas, kuras meklējat.

Labā ziņa ir tā, ka Bithumb ir iespējas apstrādāt valūtas noguldījumi un izņemšana. Tomēr sliktā ziņa ir tā, ka tā ir pieejama tikai Dienvidkorejas iedzīvotājiem, kuri izmanto KRW!

Ja jūs lasāt šo Bithumb pārskatu un neesat no Dienvidkorejas, neuztraucieties, kā jūs joprojām varat noguldiet, izmantojot kriptovalūtu.

Ja jūs tikko sākat darbu kriptovalūtā un jums vēl nav monētu, vislabāk būtu atvērt kontu vietnē Monētu bāze. Coinbase ļauj uzreiz reģistrēt kontu un veikt iemaksu, izmantojot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu. Kad esat iegādājies vienu no populārākajām kriptovalūtām vietnē Coinbase, viss, kas jums jādara, ir pārsūtīt monētas uz Bithumb.

Tas ir tik vienkārši!

Salīdziniet Bithumb Side by Side ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Bithumb Side by Side ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Bithumb maksa – noguldījumi, izņemšana & Tirdzniecība

Depozīta maksa ir atkarīga no monētas veida, ar kuru vēlaties finansēt savu kontu. Kāda iemesla dēļ, kriptovalūtas piemēram, Ethereum, Ripple un EOS ir bez maksas, bet citi, piemēram, Bitcoin, Domuzīme un Litecoin veikt ļoti nelielu maksu. Piemēram, Bitcoin depozīts maksās 0,001 BTC.

Ir arī minimālie depozītu limiti, kas jums jāņem vērā, tomēr, rakstot šo Bithumb pārskatu, es atklāju, ka tie bija ļoti zemi. Piemēram, minimālais Litecoin depozīts ir 0,1 LTC un minimālais Ethereum Classic depozīts ir arī 0,1 ETC!

Runājot par kriptovalūtu izņemšanu no Bithumb, MAKSAS būs atkarīgas arī no monētas veida, kuru vēlaties izņemt. Piemēram, Ethereum maksā 0,01 ETH, bet Bitcoin – 0,001 BTC. Turpiniet pārbaudīt Bithumb vietni, lai uzzinātu jaunāko cenu sarakstu.

Tātad, kas par Bithumb maksu par tirdzniecību?

Vietne apgalvo, ka viņiem ir zemākās maksas nozarē. Tirdzniecības pamatmaksa, kuru iekasē Bithumb 0,15% no kopējās summas jūs pērkat vai pārdodat. Piemēram, ja jūs pērkat Ripple 1000 USD vērtībā, jums būs jāmaksā 0,15% no šīs summas, kas ir 1,50 USD.

pamatmaksa

Avots: bithumb

Tehniski runājot, tas patiesībā nav viszemākais šajā nozarē Binance iekasē tikai a vienota likme 0,1%. Tomēr faktiski ir iespējams iegūt lētākas likmes, ja izmantojat Bithumb kupons, kurai varat piekļūt savā kontā.

Tas samazina jūsu Bithumb maksu par tirdzniecību par 0,01% -0,07%. Ja jūs varat iegūt maksimālo atlaidi (kas tiek piešķirta par lieliem tirdzniecības apjomiem), tad Bithumb ir viens no lētākajiem nozarē!

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kā deponēt monētas un iekasētās Bithumb maksas, manā Bithumb pārskata nākamajā daļā tiks apskatīti monētu veidi, kurus varat iegādāties.

Monētu pieejamība

Rakstīšanas laikā to ir pavisam 103 dažādas monētas ka tu vari pirkt, pārdot un tirgoties Bithumb. Pieejamā monētas veids ir atkarīgs no tā, ko meklējat.

Viņi atbalstīt lielāko daļu populāro kriptovalūtu piemēram, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin un Bitcoin Cash. Viņi atbalsta arī mazāk populāras monētas, piemēram, Ethos, Augurs un Mūžība.

Bithumb apskats

Interesanti, ka tāpat kā lielākajai daļai citu Dienvidkorejas biržu, populāru monētu, piemēram, Bitcoin, cenas faktiski ir dārgākas nekā biržās, kas atrodas citās valstīs. Cilvēki domā, ka tas notiek tāpēc, ka Dienvidkorejas apmaiņa ir daudz profesionālāka nekā citas, kas ietver ātru izņemšanu un visaugstāko drošību.

Turklāt, tā kā kriptovalūtu tirdzniecība Ķīnā tagad ir aizliegta, daudzi Ķīnas tirgotāji izmanto apmaiņu Dienvidkorejā, lai apietu noteikumus.

Lai gan Bithumb ir viena no lielākajām biržām pasaulē, pieejamo monētu daudzums ir daudz mazāks, salīdzinot ar citiem. Piemēram, apmaiņa patīk Binance un Kriptopija ir simtiem dažādu kriptovalūtu tirdzniecībai, visu laiku pievienojot sarakstu.

Bithumb apskats

No otras puses, Bithumb ir izvēlīgāks monētās, kuras viņi uzskaita. Jaunākais papildinājums bija 2018. gada jūnijā, biržai pievienojot Cardano un Status Token. Lai gan tas var būt nepatīkami cilvēkiem, kuriem patīk izvēlēties daudz monētu, Bithumb komanda labprāt atbalsta tikai projektus, kuri, viņuprāt, ir likumīgi.

Tas nozīmē, ka tad, kad jaunās kriptovalūtas pirmo reizi tiek izlaistas pēc tām ICO, var paiet ilgs laiks, līdz monēta tiek iekļauta Bithumb sarakstā. Tomēr vēsture liecina, ka tad, kad Bithumb galu galā tiek pievienota monēta, tā piedzīvo vērtības pieaugumu!

Pilns kriptovalūtu saraksts, kas pieejami tirdzniecībai vietnē Bithumb, pārbaudiet šeit.

Bithumb pārskatīšanas kriptovalūtu saraksts, kas ir pieejams tirdzniecībai vietnē Bithumb

Avots: monētu tirgus vāciņš

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kādas monētas varat iegādāties, un par maksu, kas tiek iekasēta, manā Bithumb pārskata nākamajā daļā tiks aplūkots, cik viegli vai grūti ir reģistrēties!

Pierakstīšanās Bithumb

Šajā Bithumb pārskatā es domāju, ka vienkāršākais veids, kā izskaidrot, cik viegli ir atvērt kontu, ir parādīt, izmantojot dažus ekrānuzņēmumus! Tādā veidā, ja jums ir kādas grūtības, jūs vienmēr varat sekot manam soli pa solim.

Pirms dodos tālāk, ir svarīgi informēt jūs, ka 2018. gada maijā Bithumb komanda paziņoja, ka ierobežos kontu reģistrāciju no 11 valstīm.

Šīs konkrētās valstis tiek raksturotas kā Valstis, kas nesadarbojas, un teritorijas (NCCT) Finanšu darbības darba grupa, un problēmas ir saistītas ar naudas atmazgāšanas trūkumiem.

Jebkurā gadījumā iedziļināsimies tajā!

Pirmā lieta, kas jums jādara, ir apmeklēt oficiālo Bithumb vietni, ko varat darīt šeit.

Pēc tam noklikšķiniet uz Pierakstīties pogu.

Bithumb apskats

Šī ir reģistrēšanās procesa daļa, kurā jums tas būs nepieciešams sniegt pamatinformāciju. Jūs ievērosiet, ka atšķirībā no noteiktām apmaiņām, Bithumb prasa vēl dažas detaļas, tomēr viņiem tas jādara, lai pārliecinātos, ka tie nepārkāpj Korejas noteikumus.

Jums jāievada sava e-pasta adrese un pēc tam noklikšķiniet uz Atzīmējiet dublikātu. Jums arī jāatzīmē izvēles rūtiņa, lai viņi zinātu, ka jūs NAV robots!

Bithumb apskats

Pēc tam jums būs jāievada sava valstspiederība. Jums arī jāievada savs mobilā tālruņa numurs. Ir svarīgi ievadīt pareizo numuru, jo tas būs nepieciešams, lai pabeigtu reģistrāciju.

Bithumb apskats

Kad esat ievadījis sava mobilā tālruņa numuru, noklikšķiniet uz SMS pieprasījums. Pēc tam jums tiks nosūtīts 6 ciparu kods, kas jums jāievada Mobilā tālruņa verifikācijas numurs lodziņā.

Pēc tam jums būs jāievada sava personīgā informācija. Tas ietver jūsu pilns vārds, dzimšanas datums un dzimums. Jums arī jāievada savs pilna mājas adrese.

Bithumb apskats

Tagad jums būs jāizveido stingra parole. Tam jābūt no 8 līdz 12 rakstzīmēm, un jums tas atkārtoti jāievada zemāk esošajā lodziņā. Jums jāizvēlas arī četrciparu piespraudes numurs. Pārliecinieties, ka tas ir kaut kas tāds, ko neviens nevarētu uzminēt, piemēram, 1234. gads vai jūsu dzimšanas datums.

Bithumb apskats

Jums ir jāatzīmē arī divi noteikumu un nosacījumu lodziņi. Iespējams, vislabāk ir tos izlasīt, lai pārliecinātos, ka saprotat Bithumb noteikumus.

Bithumb apskats

Kad esat apmierināts ar visu ievadīto informāciju, noklikšķiniet uz Pierakstīties pogu. Pēc tam jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts, uz kura jums jānoklikšķina, kad tas ieradīsies.

Apsveicam, jums tagad ir konts Bithumb!

Jūs esat tagad klasificēts kā 1. līmenis, kas nozīmē, ka tu spēj tirgot uzreiz neko nedarot tālāk. Tomēr, ja vēlaties tirgot patiešām lielas summas, jums būs jāatjaunina konts uz nākamo līmeni.

Tas prasīs augšupielādēt kādu personu apliecinošu dokumentu, piemēram, pasi un dzīvesvietas apliecinājumu. Diemžēl vietnē Bithumb nav skaidri norādīts, cik daudz jūs varat iemaksāt un izņemt, pirms jums tas jādara, tāpēc vislabāk ir tieši sazināties ar viņiem.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kā reģistrēties, nākamajā Bithumb pārskata daļā tiks aplūkots, kuriem tirgotājiem birža ir vispiemērotākā.

Kam vajadzētu izmantot Bithumb?

Jūs varētu atcerēties, kā es iepriekš minēju, ka Bithumb platforma ir lieliska iesācējiem. Vietne ir patiešām skaidra un izmanto vienkāršas krāsas. Arī viss ir labi apzīmēts, padarot tirdzniecību ļoti taisnu.

Bithumb apskats

Vēl labāk, jūs varat arī spēlēties, izmantojot virtuālos kredītus, kas dod jums lielisku iespēju izmēģināt platformu pirms reālu līdzekļu izmantošanas. Tomēr pirms virtuālā režīma izmantošanas vispirms būs jāatver konts.

No otras puses, platforma Bithumb ir piemērots arī profesionāliem tirgotājiem! Ir daudz dažādu tirdzniecības rīku, kurus varat izmantot, piemēram, diagrammu analīze un svečturu joslas. Turklāt, tā kā Bithumb ir viens no lielākajiem tirdzniecības apjomiem pasaulē, vienmēr ir laba likviditāte cilvēkiem, kuri vēlas tirgot patiešām lielas summas.

Ir arī a forša funkcija sauc par “pārskaitījumu”, kas ļauj cilvēkiem pārsūtīt līdzekļus starptautiski!

Galu galā neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis tirgotājs, Bithumb platforma ir lieliska visiem tirgotājiem.

Runājot par klientu atbalstu, Bithumb apmaiņai ir 24/7 tiešraides tērzēšana arī tālruņa atbalstu. Tas nozīmē, ka, ja rodas problēmas ar kontu, jūs vienmēr varat saņemt palīdzību.

Bithumb apskats

Ir arī svarīgi atcerēties, ka Bithumb jūs nevarēsiet tirgoties anonīmi. Lai gan jūs, iespējams, veicat depozītu un izņemat tikai kriptonauda, ​​jums tomēr ir jāsniedz pilns personiskās informācijas klāsts. Ja tas neizklausās pēc kaut kā, ko vēlaties darīt, Bithumb, iespējams, nav vislabākā apmaiņa jums.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kam apmaiņa ir vispiemērotākā, manā Bithumb pārskata nākamajā daļā tiks aplūkots, cik droša ir platforma.

Bithumb apskats: vai Bithumb ir drošs?

Pirms grūti nopelnītās skaidras naudas iemaksas trešās puses biržā, vienmēr ir svarīgi vispirms to uzzināt cik droša viņi ir.

Tātad, vai Bithumb ir drošs? Pirmkārt, kriptovalūtu regulēšana Dienvidkorejā ir nedaudz spēcīgāka, tāpēc apmaiņa ir atbildīga par to saglabāt klientu līdzekļus drošībā.

Iespējams, esat pamanījis iepriekš minētos reģistrēšanās norādījumus, kas jums jāsniedz pilnīga un pilnīga personiskā informācija. Tas nodrošina, ka vienai personai var atvērt tikai vienu kontu, kā arī ierobežo anonīmu tirdzniecību.

Es arī minēju, ka jums ir nepieciešams ne tikai nodrošināt jūsu Mobilā telefona numurs bet arī Apstiprināt tā arī. Turklāt Bithumb ļauj iestatīt divu faktoru autentifikācija. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad piesakāties vai mēģināt izņemt līdzekļus, jums jāievada numurs, kas tiek nosūtīts uz jūsu mobilo tālruni.

Vietne izmanto arī šifrēšanas tehnoloģiju, kas vēl vairāk aizsargā jūsu personisko informāciju no hakeriem.

Bithumb Hack?!

2017. gada jūnijā tika ziņots, ka Bithumb serveri tika uzlauzti, rezultātā aptuveni zaudējumi 100 miljardi uzvarēja. Tajā laikā tas sasniedza aptuveni 94 miljonus ASV dolāru. Saskaņā ar ziņojumiem, vairāk nekā 31 000 individuālo kontu bija piekļūt hakeri, tas nozīmē, ka daudzi cilvēki zaudēja savu naudu.

Atbildot uz to, Bithumb komanda paziņoja, ka atmaksās visiem, uz kuriem tas attiecas, maksimāli līdz 900 USD. Kaut arī apmaiņa kopš tā laika nav piedzīvojis nevienu uzlaušanu (vismaz, ka mēs zinām), tas ir ļoti noraizējies par to, ka hakeri varēja pārkāpt savas drošības kontroles.

Bithumb pārskata citāts

“Turklāt locekļiem, kuriem šī incidenta dēļ rodas papildu zaudējumi, mēs pārstāvju biržas ietvaros atbildīgā veidā atlīdzināsim visu zaudējumu summu, jo zaudējumu summa ir noteikta.”

Bithumb

Tam jums vajadzētu būt spēcīgam atgādinājumam, ka valūtas maiņas centrā vienmēr vajadzētu turēt tikai nelielu daudzumu kriptonauda, ​​kā jūs nekad nevarat būt 100% pārliecināts ka viņi netiks uzlauzti.

Papildu jautājums, ko apmaiņa nesen piedzīvoja, bija padziļināta izmeklēšana Korejas varas iestādes. Tas ietvēra valsts nodokļu departamentu, finanšu izlūkošanas vienību un arī finanšu regulatorus.

Aģentūras izmeklēja, vai Bithumb rīkojas saskaņā ar likumu, un, kad sākotnēji tika ziņotas ziņas par izmeklēšanu, dažādas kriptovalūtas cenas samazinājās. Tomēr labā ziņa ir tā, ka 2018. gada jūnijā tika ziņots, ka apmaiņa tika atbrīvota no jebkuras nepareizas darbības.

Galu galā Bithumb ir izveidota patiešām laba drošības kontrole, lai nodrošinātu jūsu līdzekļu drošību. Viņi neatļauj anonīmus kontus, un viņiem ir darbinieku komanda, kas tur, lai uzraudzītu aizdomīgas darbības. Lai arī neviena kriptovalūta nekad nav 100% droša, Bithumb ir viens no drošākajiem.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, ka Bithumb ir drošībā, mana Bithumb pārskata pēdējā daļā tiks aplūkotas apmaiņas priekšrocības un trūkumi.

Bithumb apskats: priekšrocības un trūkumi

Le ieskatās Bithumb plusi un mīnusi.

PROS CONS
 • Izveidots 2013. gadā, padarot tos par vienu no visizplatītākajām apmaiņām
 • Ļoti zemas maksas
 • Liels tirdzniecības apjoms – vienmēr laba likviditāte
 • Diennakts atbalsts – gan tiešsaistes tērzēšana, gan tālrunis
 • Laba drošības kontrole
 • Ideāli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem
 • Fiat valūtas noguldījumi tikai Dienvidkorejas rezidentiem
 • Exchange tika uzlauzts 2017. gadā un izmeklēts 2018. gadā
 • Lēns verifikācijas process paaugstinātām robežām

Secinājums

Un ar to es beidzu Bithumb pārskatīšana! Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, jums vajadzētu labi iedomāties, vai Bithumb ir pareizā apmaiņa jums.

Šajā pārskatā es aplūkoju Bithumb maksas, atbalstītās monētas un depozīta metodes. Es arī izgāju kopā ar jums reģistrēšanās procesu un iekļāvu dažus pakāpeniskus ekrānuzņēmumus.

Bithumb atšķiras no lielākās daļas kriptovalūtu apmaiņas, kuras esmu pārskatījis, jo viņi to lūdz daudz personīgās informācijas reģistrējoties. Pat ja jūs lietojat kriptonauda tikai depozītam un naudas izņemšanai, jums joprojām ir jāsniedz informācija par savu identitāti.

Tomēr es personīgi domāju, ka Bithumb ir lieliska apmaiņa, lai gan viņi 2017. gadā piedzīvoja uzlaušanu. Es tikai pārliecinos, ka es pārāk ilgi neturēju savus līdzekļus tur – tāpat kā es to nedaru ar jebkuru apmaiņu.

Ja jums ir kādas bažas, pārbaudiet drošākas apmaiņas platformas, piemēram, Monētu bāze, Binance un Krakena. Viņi ir pilnīgi tā vērti.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map