Ceļvedis par Ethereum iegādi

Kā nopirkt Ethereum?

Tas ir jautājums, ko visi uzdeva kopš Ethereum cena no 2017. gada sākuma bija USD 8 līdz vairāk nekā 1000 USD līdz 2017. gada beigām.

Vai jūs jau mazliet zināt par kriptovalūtas vai arī jūs neko nezināt par tēmu, šī rokasgrāmata ir vieta, kur sākt. Tas ļaus jums labi izprast dažādas platformas, kuras varat izmantot, lai iegādātos Ēteris (Ethereum valūta) un to, kā izlemt, kurš ir labākais un drošākais risinājums jums.

Kriptogrāfija ir jauna, pastāvīgi mainīga un tālu no vienkārša. Labās ziņas ir: es to padarīšu vienkāršu! Pirms es tomēr iemācīšu jums iegādāties Ethereum, es paskaidrošu, kā Ethereum darbojas. Tas ir daudz vairāk nekā digitālā nauda – Ethereum maina daudzu uzņēmumu darbību.

Paturiet to prātā, neatkarīgi no tā, vai tā ir tirgo kriptos vai vienkārši ieguldot ēterā, vienmēr pārliecinieties, ka izmantojat tikai visuzticamākās kriptovalūtas apmaiņas platformas.

Kā nopirkt Ethereum: kas ir Ethereum?

Lai saprastu Ethereum, jums vispirms ir jāsaprot tehnoloģija tas izmanto. Tās izmantotā tehnoloģija ir pazīstama kā “blokķēde”. Tas prasa dažus pētījumus, tāpēc es iesaku izlasīt mūsu "Blockchain paskaidrots" vadīt. Ja jums tomēr nav laika, šeit ir īss paskaidrojums.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Vienkāršāk sakot, blokshēma ir globāla datu bāze, kuru koplieto un pārvalda daudzi datori. Šos datorus sauc par “mezgliem”. Mezgli strādā kopā komandā, lai pārsūtītu informāciju datu bāzē un to pārbaudītu, izmantojot kriptogrāfija (drošais kods).

Kā nopirkt Ethereum: ETH monēta uz kalnrūpniecības platformas.

Tā kā datu bāzi koplieto daudzi dažādi mezgli, tā netiks slēgta, ja kāds no mezgliem neizdosies, salūzt vai tiks uzlauzts. Tas ir pazīstams kā decentralizēti, nozīme tas nedarbojas no viena centra, bet daudzi.

Piemēram, dažreiz, mēģinot piekļūt vietnei, un tā avarē, tas nozīmē, ka viņu serveris ir viena centrālā atrašanās vieta. Izmantojot blokķēdi, dīkstāves nekad nav! Ar dažādiem mezgliem, kas vienlaikus darbojas visā pasaulē, tas nevar avarēt. Tas ir tāpēc, ka informācija tiek koplietota visur, ne tikai vienā vietā! Tādējādi decentralizēts.

Kā Ethereum izmanto šo tehnoloģiju?

Sekojošs Bitcoin panākumi (pirmais lielākais blokķēdes tehnoloģijas pielietojums), Ethereum tika palaists 2015. gadā. Tas ir pazīstams kā “Blockchain 2.0”, Ethereum uzlabo blokķēdes darbību, ieviešot viedie līgumi.

Gudrs līgums ir līdzīgs solījums, kuru nevar izpildīt: kad tas ir ievietots vietā, to vairs nevar mainīt. Tas nodrošina daudz drošāku uzņēmējdarbības veidu.


Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Kā darbojas gudrs līgums?

Iedomāsimies, ka jūsu darba devējs ir informēts par tehnoloģijām un vēlas maksāt jums Ether. Darba devējs izveidos gudru līgumu, kas Ethereum blokķēdei paziņo maksā algu tev Ēterī katra mēneša 15. datumā. Kā redzat, viedie līgumi ļauj programmēt / automatizēt darījumus blokķēdē.

Tagad iedomāsimies iegādāties automašīnu, izmantojot viedo līgumu. Ja jūs maksājat par automašīnu nepieciešamo Etera summu (nosūtot to uz viedo līgumu), tad automašīnas īpašumtiesības jums automātiski tiek nosūtītas, izmantojot blokķēdi. Pēc tam šo darījumu pārbauda visi citi mezgli visā pasaulē un pievieno blokķēdei. Tas ir daudz drošāks veids, kā veikt uzņēmējdarbību.

Kas ir tik lieliski viedajā līgumā?

Gudri līgumi novērst nepieciešamību pēc trešās personas dažādos darījumu scenārijos! Tikko pieminētajos piemēros jūs parasti paļauties uz trešo pusi.

Darba devēja piemērā jūs paļautos uz banku, lai alga / nauda tiktu ieskaitīta jūsu kontā dienā, kad jums jāmaksā (jūsu “algas dienā”). Tā vietā izmantojot viedo līgumu, jums nav nepieciešama banka, lai apstrādātu jūsu darījumu – viedais līgums liek blokķēdei apstrādāt (nosūtīt, pārbaudīt utt.) Darījumu jūsu algas dienā.

Kā nopirkt Ethereum: ETH monēta zemē.

Automašīnas piemērā jūs parasti paļaujaties uz automašīnu pārstāvniecību un brokeri. Izmantojot viedos līgumus, nav automašīnu tirdzniecības pārstāvju vai brokeru, kuriem maksāt maksu!

Papildu piezīme: Ja jūs strādājāt ārzemēs, banka no jūsu darba devēja iekasēs daudz maksu, lai jūs samaksātu. Arī maksājuma apstrāde prasīs vairāk nekā 3 dienas. Izmantojot viedos līgumus, tas notiek gandrīz nekavējoties, un jūsu darba devējam nav bankas / trešās personas, kurai maksāt maksu. Tā ir vēl viena liela priekšrocība un iemesls viedo līgumu izmantošanai!

Degviela, kas to visu nodrošina

Tātad, jūs zināt, ko viedie līgumi tagad. Jūs zināt, ka Ethereum ir platforma / blokķēde, kas tos darbina. Bet kas ir tas, kas to visu pilnvaro? Šiem “mezgliem” noteikti ir jāizmanto elektrība, vai ne? Kas par to maksā?

Nu, šeit es jūs iepazīstinu Ēteris (ETH). Tas ir Ethereum valūta. Tā ir gāze, kas visu darbina. Faktiski to faktiski sauc par gāzi, kad mēs to izmantojam Ethereum darījumiem.

Mezgli, kas vada Ethereum, par viņu darbu tiek apmaksāti Ēterī. Tas apmaksā viņu elektroenerģijas izmaksas un arī dod peļņu. Šis process tiek saukts par kalnrūpniecība.

Kā nopirkt Ethereum: dažādas kriptogrāfijas monētas.

Sakarā ar pieprasījumu pēc Etera, tā ir ļoti šķidrs. Tas nozīmē, ka to var viegli konvertēt skaidrā naudā (fiat valūtās, t.i. USD, EUR, JPY utt.). Arī tā pieprasījuma dēļ ētera cena ir ļoti pieaugusi, tāpēc tajā investē miljoniem cilvēku.

Lai arī jūs zināt par Ēteru un tā pieprasījumu, tas tomēr ir mulsinoši, vai ne? Es esmu pārliecināts, ka jūs joprojām sev jautājat, kāpēc un kā iegādāties Ethereum. Tātad, iesim tajā.

Kāpēc es pirktu Ethereum?

Ja jums rodas jautājums: “Vai man vajadzētu iegādāties Ethereum?”, Iespējams, jums vajadzētu uzdot sev jautājumu: “Kāpēc es nevarētu nopirkt Ethereum?”. Tā ir otra populārākā kriptovalūta pasaulē, un tai ir pamatoti iemesli.

Mūsu pasaule šobrīd darbojas centralizēts modelis. Valūtas kursus, procentu likmes un nodokļus kontrolē centrālais punkts (t.i. bankas un valdības). Ethereum un tā viedie līgumi nodrošina jauns modelis – decentralizēts modelis. Investoriem un uzņēmumiem ir svarīgi piedalīties šajā jaunajā modelī, jo daudzi to uzskata par nākotni.

Kopš tā izveidošanas Ethereum cena ir ievērojami palielinājusies. 2017. gada 1. janvārī 1 ēteris bija vērts tikai 8,24 USD. Līdz 2018. gada 1. janvārim 1 ēteris bija vērts 747,52 USD. Tas ir vairāk nekā 9000% pieaugums!

Kā nopirkt Ethereum: ETH monēta pie tastatūras.

Kaut arī Ēteris nebija pirmā kriptonauda, ​​tā mācījās no kļūdām, kas radās pirms tam. Piemēram, tiek veikti Bitcoin darījumi vairāk nekā desmit minūtes apstrādāt. Ethereum darījumi tomēr var ilgt tikai sekundes apstrādāt.

Tā kā Ethereum un tā viedie līgumi maina pasaules darbību, noņemot trešās personas, vērtībai ir grūti noteikt cenu. Tas ir ļoti nepastāvīgs (cena katru dienu ļoti mainās) īstermiņā. Tomēr vispārējā ilgtermiņa prognoze ir tāda, ka Ethereum vērtība turpinās pieaugt, jo tā katru gadu kļūst arvien populārāka.

Kad pasaule izmantos Ethereum galvenajam mērķim (trešo personu noņemšanai), mēs uzzināsim, cik Ethereum patiesībā ir vērts. Pat ja tā ir, ētera un citu kriptovalūtu pirkšana un pārdošana ir ļoti populārs naudas pelnīšanas veids.

Tātad, tagad, kad jūs saprotat, kāpēc cilvēki iegulda Ethereum, kā jūs pērkat Ethereum?

Kā nopirkt Ethereum trīs vienkāršos soļos

Tagad, runājot par visu teikto un no ceļa, turpināsim runāt kā nopirkt Ethereum. To faktiski var izdarīt tikai ar dažiem vienkāršiem soļiem!

1. darbība: iegūstiet digitālo maku

Tā kā Ēteris ir digitāla valūta, jums to vajadzēs uzglabāt – digitālo maku. Tāpat kā parasto maku, tajā varat glabāt daudzas valūtas. Apmeklējot citas valstis, jūs varat pārvadāt ASV dolārus, eiro un mārciņas.

Tas pats attiecas uz digitālo valūtu – jūs varat uzglabāt daudz dažādu kriptovalūtu atkarībā no tā, kuru maku izmantojat. Ethereum jums jāizmanto ar Ethereum saderīgu maku.

Tu vari dabūt tīmekļa maki (pieejams pārlūkprogrammā), programmatūras maki (ko lejupielādējat) vai aparatūras maki (fizisks maks, kuru iegādājaties un pievienojat datoram, izmantojot USB).

Tīmekļa maki

Šī ir vismazāk droša iespēja, un mēs neiesakām to izmantot, ja uzglabājat summu, kas jums nozīmē ļoti daudz. Ja jūs to izmantojat, mēs iesakām MyEtherWallet, Migla un MetaMask.

Dodoties uz MyEtherWallet, noteikti atzīmējiet vietni ar grāmatzīmi pārlūkprogrammā, lai nodrošinātu papildu drošību.

Kā nopirkt Ethereum: kriptovalūtu tirdzniecība tīmekļa pārlūkprogrammā.

Ja neesat pārliecināts, kā pievienot vietnei grāmatzīmi, skatiet labajā pusē redzamo attēlu, kas ņemts no Google Chrome. Atrodoties vietnē, jūs noklikšķināt uz zvaigznītes, un tad, atverot jaunu cilni, tā tiks ievietota zem adreses joslas.

Tātad tagad, kad dodaties uz MyEtherWallet, vienmēr noklikšķiniet uz grāmatzīmes, nevis rakstāt “MyEtherWallet”!

Programmatūras maki

Tie ir maki, kurus lejupielādējat datorā, planšetdatorā vai mobilajā tālrunī. Tie piedāvā labāku drošību nekā tīmekļa maki. ES iesaku Izceļošana un Jaxx.

Exodus nav pieejams mobilajā ierīcē, taču ir fantastisks dizains un to ir viegli lietot. Es iesaku Jaxx par to lieliska mobilā lietotne! Vēl viena laba lieta par Exodus un Jaxx ir tā, ka jūs varat tos izmantot, lai konvertētu no vienas kriptogrāfijas valūtas uz citu. Piemēram, jūs varat pārvērst Eteru par Bitcoin.

Aparatūras maki

Otra iespēja ir pirkt aparatūras maku. Aparatūras maki ir drošākais veids, kā uzglabāt ēteru un citas kriptovalūtas.

Tās ir mazas elektroniskas ierīces, kas savienojas ar datoru, izmantojot USB. Jūsu kriptogrāfija joprojām tiks saglabāta blokķēdē un tiešsaistes kontā, bet bez aparatūras maka nevar piekļūt kontam. Kamēr jūs aizsargājat aparatūras maku, jūs nevarat uzlauzt!

Aparatūras maciņiem iesaku TREZOR un Virsgrāmata Nano S.

Lai kuru maku izvēlētos, jums būs ETH adrese, tiklīdz būsit izveidojis, lejupielādējis vai iegādājies maku. Pērkot Ethereum, tā ir adrese, kur to nosūtīsit.

2. solis: Pērciet Ethereum

Digitālās valūtas ir atvērts tirgus, kas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties, kā iegādāties Ether. Tas dod jums lielāku kontroli un ļauj veidot savu portfeli, kā vien vēlaties.

Piezīme. Ikvienam, kurš nav mazliet investīciju meklētājs, jūsu “portfelis” ir jūsu ieguldījumu kolekcija.

Lai zinātu, kā iegādāties Ethereum, vispirms jāzina, kur nopirkt Ethereum. Jūs varat iegādāties Ether no daudzām dažādām biržām (tiešsaistes platformām). Jūs varat arī izmantot ShapeShift lai pārvērstu citas kriptovalūtas ēterā vai pirktu no citas personas, izmantojot LocalEthereum.

Lai nopirktu ēteri, izmantojot fiat valūtas (USD, GBP, EUR, JPY utt.), Jums būs jāatver konts kādā no šīm biržām. Uz katra no tiem jūs varat nopirkt Ethereum ar kredītkarti un bankas pārskaitījumu.

Monētu bāze

Monētu bāze ir populārākā digitālā valūtas maiņa un ir arī lietotājam draudzīgākais. Tas ir tik vienkārši, kā lejupielādēt lietotni vai apmeklēt vietni.

Jūs varat maksāt, izmantojot bankas pārskaitījumu Coinbase, un tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties Ethereum. Tomēr tas nav pieejams visās valstīs, tāpēc pārliecinieties, ka varat to izmantot savā.

Coinbase maksa ir 1,49% – 3,99%. Katram maksājuma veidam maksa ir atšķirīga – maksa par debetkarti / kredītkarti ir lielāka nekā maksa par bankas pārskaitījumu.

Kā nopirkt Ethereum ar Coinbase:

1. Vispirms atveriet Coinbase kontu. Vienkārši dodieties uz Coinbase vietnē, noklikšķiniet uz “pierakstīties” un ierakstiet nepieciešamo lodziņu.

Kā nopirkt Ethereum: Coinbase sākumlapa.

2. Pēc tam atveriet e-pasta iesūtni un atrodiet e-pastu, kuru Coinbase jums ir nosūtījis. Noklikšķiniet uz saites un piesakieties Pārbaudiet savu e-pasta adresi.

3. Kad esat pieteicies, jums jāpārbauda tālruņa numurs. Ievadiet savu tālruņa numuru un noklikšķiniet uz “nosūtīt kodu”. Coinbase jums nosūtīs īsziņu ar kodu. Ievadiet šo kodu Coinbase lodziņā.

4. Tagad, kad esat reģistrējies, pievienojiet savu apmaksas veids. Izvēlieties debetkarti / kredītkarti vai bankas pārskaitījumu.

5. Blakus ‘Ether’ atlasiet ‘Buy / Sell’ un izvēlieties / ievadiet ētera daudzumu, kuru vēlaties iegādāties. Jūs varat maksāt ar USD, GBP vai EUR.

Kā nopirkt Ethereum: Ethereum pirkšana un pārdošana Coinbase.

6. Noklikšķiniet uz “Pirkt ETH”.

CEX.io

CEX.io ir vēl viena viegli lietojama apmaiņa, lai gan vietne ir vienkāršāka nekā lietotne. Viena no lielākajām CEX.io priekšrocībām ir tā, ka tā ir pieejama vairākās valstīs nekā Coinbase.

Kā nopirkt ēteri ar CEX.IO:

1. Reģistrējieties CEX.IO kontam: noklikšķiniet uz ‘Reģistrēties’ CEX.io mājaslapas augšējā labajā stūrī. Ierakstiet savu informāciju vajadzīgajos lodziņos vai noklikšķiniet uz ‘Pieteikties ar Facebook’, ja vēlaties reģistrēties izmantot Facebook.

Kā nopirkt Ethereum: piesakoties CEX.IO kontā.

2. Atveriet e-pasta iesūtni un atrodiet e-pastu, kuru CEX.IO jums ir nosūtījis. Noklikšķiniet uz saites e-pastā uz Pārbaudiet savu e-pasta adresi.

Kā nopirkt Ethereum: Cex.io e-pasta apstiprinājums.

3. Pēc tam CEX.IO lūgs jums iespējot divu faktoru autentifikācija. Tas nodrošina papildu drošības līmeni jūsu konta drošībai.

4. Nākamajā lappusē būs uzraksts ‘Pirkt BTC’, kad pirmo reizi tajā nokļūsiet. Noklikšķiniet uz “BTC”, un jūs redzēsiet izvēlni. Izvēlnē atlasiet “ETH”.

Kā nopirkt Ethereum: kriptovalūtas pirkšana ar VISA vai Mastercard.

5. Blakus ‘Buy ETH’ redzēsiet ‘For USD’. Ja vēlaties izmantot citu valūtu, noklikšķiniet uz ‘USD’ un redzēsiet citu izvēlni. Izvēlnē izvēlieties EUR vai GBP. Šīs pašlaik ir vienīgās fiat valūtas, kuras varat izmantot, lai iegādātos ēteri vietnē CEX.io – varbūt viņi to atjauninās!

Kā nopirkt Ethereum: kriptovalūtas pirkšana ar dažādām valūtām.

6. Izvēlieties / ievadiet vajadzīgo Ethereum daudzumu un pēc tam noklikšķiniet uz PIRKT.

Coinmama

Izlaista 2013. gadā, arī Coinmama ir ļoti draudzīgs iesācējiem. Jūs varat iegādāties tikai Ether un Bitcoin, taču tiem ir zemas maksas un tiek pieņemta debetkarte / kredītkarte & bankas pārskaitījums. Piezīme: Coinmama pieņem tikai USD un EUR.

Kā nopirkt ēteri ar Coinmama:

1. Pierakstieties Coinmama: dodieties uz Coinmama mājas lapā un lapas labajā pusē zem ‘Reģistrēties’ redzēsiet veidlapu. Veidlapas lodziņos ierakstiet / ievadiet savu informāciju. Noklikšķiniet uz “Reģistrēties”. Atveriet e-pasta iesūtni un atrodiet e-pastu, kuru Coinmama jums ir nosūtījis. Noklikšķiniet uz saites e-pastā uz Pārbaudiet savu e-pasta adresi.

Kā nopirkt Ethereum: reģistrēšanās vietnē Coinmama.

2. Tagad, kad esat reģistrējies, jums jāpiesakās savā Coinmama kontā. Kad esat pieteicies, noklikšķiniet uz cilnes Verificēt savu kontu un pārbaudiet sevi: vispirms noklikšķiniet uz Mans konts, pēc tam kreisajā pusē atlasiet Verificēt manu kontu. Aizpildiet veidlapu ar savu informāciju un pievienojiet savu valsts identifikācijas numuru.

Kā nopirkt Ethereum: konta verificēšana vietnē Coinmama.

3. Nākamajā lapā jums tas būs nepieciešams augšupielādējiet pases vai valsts identitātes kartes priekšpuses un aizmugures kopijas. Tad jums vajadzēs nofotografēt sevi, turot rokā papīra lapu, uz kuras uzrakstīts ‘Coinmama’ ar šodienas datumu. Coinmama sniedz tālāk sniegto piemēru, lai jūs varētu iegūt šīs tiesības.

Kā nopirkt Ethereum: Norādījumi, kā verificēt ID karti vietnē Coinmama.

4. Kad esat uzņēmis savus fotoattēlus, pievienojiet tos tiešsaistes veidlapai un noklikšķiniet uz Augšupielādēt. Jūs saņemsit šādu ziņojumu:

Kā nopirkt Ethereum: Coinmama konta statuss.

5. Lūdzu, ņemiet vērā: Jums būs jāpārbauda savs konts katru reizi, kad vēlaties ieguldīt lielākos Etera daudzumos. Šī pirmā pārbaude ļaus jums iegādāties līdz USD 10 000. Pārējās summas var redzēt šajā ekrānuzņēmumā.

6. Noklikšķiniet uz ‘ETHER’. Tas ir izvēlnē vietnes augšdaļā.

Kā nopirkt Ethereum: Ether iegāde vietnē Coinmama.

7. Izvēlieties / ievadiet vajadzīgo ētera daudzumu un noklikšķiniet uz “nopirkt tūlīt”.

8. Noklikšķiniet uz kredītkartes / debetkartes, izmantojot Simplex..

9. Ierakstiet sava seifa adresi (tas ir no maka, kuru izveidojāt 1. darbībā) lodziņā “Lūdzu, ievietojiet savu Ethereum seifa adresi” un noklikšķiniet uz “Pabeigt maksājumu”..

10. Ekrāna lodziņos ierakstiet maksājuma informāciju un noklikšķiniet uz “Maksāt tūlīt”..

11. Jūsu Ēteris tiks nosūtīts no Coinmama uz jūsu maku. Dažreiz tas var ilgt sekundes, bet citreiz – kad Ethereum tīkls ir aizņemts – tas var ilgt līdz stundai. Kad Ethereum tīkls ir patiešām ļoti aizņemts, tas var aizņemt vairāk nekā stundu. Šis ir jautājums, pie kura strādā Ethereum.

3. solis: uzglabājiet ēteri

Tātad, jūs esat iegādājies savu ēteri. Apsveicam! Tagad jums būs jānosūta ēteris uz maku, kurā izveidojāt 1. solis. Tas ir tāpēc, ka tā ir daudz drošāk uzglabāt ēteri savā makā, nekā tas ir apmaiņas centrā.

Es jums parādīšu, kā nosūtīt savu ēteri uz savu maku no Coinbase un CEX.io. Ja jūs iegādājāties ēteri vietnē Coinmama, jums nekas nav jādara – kad jūs to pērkat, ēteris tiek nosūtīts tieši uz jūsu maku..

ETH sūtīšana no Monētu bāze

 1. Vietnes augšdaļā esošajā izvēlnē atlasiet Sūtīt / pieprasīt.
 2. Ierakstiet / ievadiet sava maka adresi, kuru izveidojāt 1. darbībā.
 3. Ierakstiet / ievadiet Ether summu, kuru vēlaties nosūtīt, un noklikšķiniet uz “nosūtīt līdzekļus”.
 4. Coinbase nosūtīs jums īsziņu ar kodu. Ievadiet šo kodu lodziņā.
 5. Noklikšķiniet uz “apstiprināt”.

ETH sūtīšana no CEX.io

 1. Augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz cilnes FINANSES.
 2. Ritiniet lejup pa lapu, līdz redzat “ETH”.
 3. Noklikšķiniet uz pogas “atsaukt”, kas atrodas blakus vārdam “ETH”..
 4. Labajā lodziņā ierakstiet / ievadiet nosūtītā ētera daudzumu. Tas atrodas zem ‘Atlasīt valūtu un summu’.
 5. Lodziņā lapas centrā ierakstiet / ievadiet sava maka adresi, kuru izveidojāt 1. darbībā. Tas atrodas zem “Zemāk ievadiet saņēmēja adresi”.
 6. Noklikšķiniet uz Izņemt.

Secinājums

Tātad, jūs tagad zināt, kur un kā nopirkt Ethereum. Vai nu esat to jau iegādājies, vai arī domājat par to un joprojām domājat, kurš ir labākais veids, kā iegādāties Ethereum.

Ja jums joprojām rodas jautājums, izmantosim šajā rokasgrāmatā sniegto informāciju, lai palīdzētu jums izlemt.

Apmaksas veids

Ja vēlaties maksāt GBP, jums vajadzētu izmantot Monētu bāze jo pārējās biržas nepieņem GBP. Coinmama pieņem tikai EUR un USD, bet CEX.io pieņem RUB, kā arī EUR un USD. Tātad, ja vēlaties izmantot EUR vai USD, varat izmantot jebkuru no trim biržām. Bet, ja vēlaties izmantot RUB, jums būs jāizmanto CEX.io!

Atrašanās vieta

Ja jūs dzīvojat ASV, visticamāk, jums tas būs jāizmanto Monētu bāze vai Coinmama. Tas ir tāpēc, ka CEX.io ir pieejams tikai dažos ASV štatos. Ja jūs dzīvojat Francijā, Vācijā, Ķīnā, Japānā vai Dienvidāfrikā (un daudzās citās Āzijas un Āfrikas valstīs), jūs nevarat izmantot Monētu bāze, tāpēc jums būs jāizvēlas Coinmama vai CEX.io.

Padoms: Coinmama ir pieejama visās valstīs!

Maksas

Salīdzināsim kredītkartes / debetkartes maksu katrā biržā / platformā:

Tātad, izvairieties no Coinmama, ja maksa jums ir svarīga!

Lietošanas ērtums

Monētu bāze ir lietotājam draudzīgākais – vietni un lietotni (pieejama gan iOS, gan Android) ir ļoti viegli izmantot.

Coinmama, tomēr nosūtiet savu Ēteru tieši uz savu maku, lai jums tas nebūtu jādara pats. Tas ietaupa visu mūsu rokasgrāmatas 3. darbību!

CEX.io joprojām lietotāju draudzīgs, bet ne tik daudz kā šie divi.

Tur jums tas ir. Es ceru, ka jūs tagad varat droši pieņemt lēmumu un sākt savu Ethereum ceļojumu. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties to uzdot mums!

Piezīme: Veicot jebkādus ieguldījumus, ir svarīgi padomāt par visiem saistītajiem riskiem. Mums vienmēr ir jāveic savi pētījumi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map