CEX.io pārskats

Ja vēlaties sākt kriptovalūtu pirkšana un pārdošana piemēram, Bitcoin, Ether, Dash vai Stellar, tomēr nezina, kuru apmaiņu izmantot CEX.io pārskats vajadzētu palīdzēt jums izlemt.

Šajā pārskatā es apskatīšu šādas tēmas:

 • Kas ir CEX.io?
 • Īsa CEX.io vēsture.
 • Platformas priekšrocības un trūkumi.
 • Digitālās valūtas, kuras varat iegādāties, pārdot un tirgot.

Šīs CEX.io pārskata beigās jūs jāspēj izlemt ja CEX.io ir pareizā kriptovalūtas maiņas vieta jums. Jums būs arī jāzina par tā sākumu, drošības elementiem, piedāvātajām monētām, maksām un daudz ko citu.

Ar tik daudz, lai segtu, iespējams, mums vajadzētu sākt! Apskatīsim, ko piedāvā šī populārā birža.

Plusi

 • Viegli izdomāt
 • Dažādi tirdzniecības pāri
 • Liels atbalsts

Cons

 • Varētu pietrūkt monētu variantu

CEX.io apskats: Kas ir CEX.io?

Sāksim šo CEX.io pārskatu no pamatiem. CEX.io ir kriptovalūtas apmaiņas platforma. Tā pieņem vairāki noguldījumu veidi un atbalsta dažādi digitālie aktīvi. Tas ir lieliski piemērots gan pieredzējušiem lietotājiem, gan iesācējiem, kas sākuši pirkt un pārdot kriptovalūtas.

Ja jūs domājat: vai CEX.io ir likumīgs? Vai arī CEX.io ir droša? Atbilde ir Jā un nē. Vietne noteikti ir likumīga, jo tā ir reģistrēta Amerikas Savienotajās Valstīs kā naudas pakalpojumu bizness. Aģentūru, kurai tā ir licencēta, sauc par Finanšu noziegumu apkarošanas tīkls (FinCEN). Tas nozīmē, ka ir maz ticams, ka viņi pēkšņi uz jums izvelk izietu!

CEX.io pārskats

CEX.io arī nodrošina lietotājiem aizsardzību saskaņā ar a otrā līmeņa DSS sertifikāts. Tas nozīmē, ka tas ir pierādījis sevi kā noteiktu drošības līmeni maksājumu karšu datu uzglabāšanai, apstrādei un pārsūtīšanai.

Tas nozīmē, ka CEX.io nevajadzētu uzskatīt par pilnīgi drošu. Galu galā tā ir kriptovalūtas maiņa. Fakts, ka viņi uzglabā milzīgu daudzumu dažādu valūtu, padara to par hakeru lielu mērķi.

Digitālās valūtas vēsture ir pilna ar uzlaušanas gadījumiem, un nekas neliecina, ka nākotne būs citāda. Tāpēc jums vajadzētu nekad neglabājiet savu kriptovalūtu biržā! Tā vietā jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot drošu maku, piemēram, MyEtherWallet vai Izceļošana.

Pēc tam apskatīsim, kā apmaiņa pārtapa par uzticamu platformu, kāda tā ir šodien.

CEX.io vēsture

CEX.io bija dibināta Londonā, Lielbritānijā, iekšā 2013. gads. Sākotnēji tas bija mākoņu ieguves pakalpojumu sniedzējs, kuram pieder GHash.io kalnrūpniecības baseins. Vēl 2014. gadā GHash bija viens no lielākajiem kalnrūpniecības baseiniem apkārt.

2015. gada sākumā CEX.io pieņēma lēmumu pārtraukt pakalpojumu sniegšanu mākoņu ieguves pakalpojumi. Tas bija balstīts uz zems Bitcoin cena tajā laikā, kā arī fakts, ka uzņēmumam nepiederēja kalnrūpniecības aparatūra. GHash.io ieguves baseins tika pārtraukts. Tomēr CEX.io dzīvotu tikai un vienīgi kā kriptonauda apmaiņas platforma.


Piezīme: Mākoņu ieguve ir kriptovalūtas ieguves process grupā vai baseinā. Lietotāji koplieto apstrādes jaudu mākonī, kas nozīmē, ka viņiem nav nepieciešama sava aparatūra. Viņiem tiek izmaksāta daļa no katras nopelnītās bloka atlīdzības. Salīdziniet CEX blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet CEX blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

CEX.io priekšrocības un trūkumi

Ļaujiet man sniegt jums plusi un mīnusi kriptovalūtas apmaiņas platformas CEX.io.

PROS CONS
 • Lieliska atbalsta sadaļa. Ja jūs mēģināt saprast, kā kaut ko darīt vietnē CEX.io, iespējams, atbalsta sadaļā ir lapa, kas to izskaidro ļoti detalizēti. Ja nē, platforma piedāvā ērti lietojamu e-pasta atbalsta veidlapu.
 • Birža piedāvā izvēlēties vairākus dažādus tirdzniecības pārus un vairākas fiat valūtas. Tas nozīmē, ka jūs varat pirkt un pārdot dažādus kriptogrāfijas ar izvēlēto valūtu. Vispirms nav jāatgriežas pie Bitcoin. Mazāk tirdzniecību nozīmē mazāku maksu!
 • Viegli izmantot un orientēties. Pat uzlabotie tirdzniecības logi ir tīri un bez traucējumiem. Tas padara CEX.io vietnes pārlūkošanu patīkamu un lieliski iesācējiem.
 • Maržas tirdzniecības iespējas (tirdzniecība, izmantojot aizņemto naudu). Šī ir ļoti riskanta tirdzniecības forma, un iesācējiem tā absolūti nav ieteicama!
 • Reģistrēts un drošs. Uzņēmums ir reģistrēts kā naudas pakalpojumu bizness FinCEN ASV. Tam ir arī otrā līmeņa DSS sertifikāts.
 • CEX.io nav pieejams ļoti garš kriptovalūtu saraksts. Ja tas nekad nav bijis kriptovalūtas desmitniekā pēc tirgus ierobežojuma, varat būt drošs, ka nevarēsiet to iegādāties vietnē CEX.io. Tas ir šī CEX.io pārskata trūkums.
 • Tāpat kā jebkurai apmaiņai, ir svarīgi neuzticēties pārāk daudz tās drošībai. Katra apmaiņa varēja tikt uzlauzta. Tāpēc ir svarīgi neatstāt naudu vietnē, kā jau teicu iepriekš. Tas attiecas gan uz fiat valūtu, gan uz kriptovalūtu.

Kādas monētas var iegādāties vietnē CEX.io?

Ir a maz dažādu digitālo līdzekļu ka vietnē CEX.io jūs varat iegādāties, izmantojot vai nu Bitcoin, vai fiat valūtu. Tālāk esmu uzskaitījis dažus populārākos līdzekļus, kas pašlaik ir pieejami.

CEX.io pārskats

CEX.io piedāvā arī dažādas citas, mazāk populāras monētas.

Maksājumu veidi un Fiat valūtas

Viena no labākajām lietām par CEX.io ir tā, ka platforma pieņem daudz dažādu fiat valūtu. Tas padara to noderīgu cilvēkiem no daudzām dažādām valstīm. Lūk saraksts fiat valūtas kas tiek atbalstīti CEX.io:

 • ASV dolārs (USD)
 • Eiro (EUR)
 • Sterliņu mārciņa (GBP)
 • Rublis (RUB)

CEX.io pārskats: kriptogrāfijas pirkšana.

CEX.io arī pieņem dažādas norēķinu metodes lai finansētu kontu vai nu ar šīm fiat valūtām, vai ar kriptovalūtu:

 • VISA
 • MASTERCARD
 • S.W.I.F.T.
 • ACH
 • Ātrāki maksājumi
 • Sepa
 • QIWI
 • Skrill

Tāpēc maksājuma veidu dažādība jaunajiem lietotājiem padara visu ļoti vienkāršu.

CEX.io pārskats: konta verifikācija

Tur ir dažāda līmeņa kontus vietnē CEX.io. Viņi ir:

CEX.io Pārskatiet dažādus kontu līmeņusDažādu līmeņu konti vietnē CEX.io: Basic, Verified, Verified Plus, Corporate

Ar katru kontu nāk līmenis dažādas priekšrocības. Tie ietver papildu maksājumu iespējas, kā arī augstākus ierobežojumus darījumiem un naudas izņemšanai.

The korporatīvais un verificētais plus konti ir domāti pieredzējušāki lietotāji. Tāpēc es par tiem neiedziļināšos pārāk detalizēti.

Tomēr pat jaunie lietotāji, visticamāk, vēlēsies sasniegt “verificēto” konta līmeni. Pēc sadaļas par pamata kontiem esmu izskaidrojis šādas darbības priekšrocības.

Pamata konti

Pamata konti vietnē CEX.io ir noklusējuma konts ko izveidosiet, tiklīdz reģistrēsieties vietnē CEX.io. Vienīgais maksājuma veids, kas pieņemts par fiat depozītiem, izmantojot pamata kontu, ir Visa vai MasterCard.

Atsevišķiem maksājuma veidiem ir savas “ieteicamās” maksimālās un minimālās depozīta summas.

Verificētie konti

Ja lietotāji vēlas izņemt fiat līdzekļus vai palielināt maksājumu limitus, viņiem jāpārbauda viņu identitāte. Neuztraucieties tomēr. Tas ir viegli. Nākamā šī CEX.io pārskata daļa precīzi paskaidros, kā to izdarīt. Pēc tam es pārbaudīšu verificēta lietotāja konta precīzās priekšrocības.

CEX.io pārskats

Kā iegūt verificētu CEX.io kontu: 1. posms

Lietotājiem ir jāiesniedz daži Personīgā informācija un dokumenti lai sasniegtu verificētā konta līmeni. Tomēr tas viss ir standarta materiāls. Informācija ir nepieciešama, lai pārliecinātos, ka uzņēmums to ievēro naudas atmazgāšanas novēršana (AML) un pazīsti savu klientu (KYC) noteikumiem. Sāksim konta verifikācijas pārskatīšanu CEX.io.

Tālāk esmu uzskaitījis visus nepieciešamos nepieciešamos dokumentus un to, kā tos iesniegt vietnē CEX.io. Rūpīgi veiciet šīs darbības. Ja nedodat dokumentu tā, kā to vēlas uzņēmums, tas noraidīs jūsu pieprasījumu par konta jaunināšanu, un jums būs jāsāk no jauna. Pērkot un pārdodot kriptovalūtu, tas varētu nozīmēt, ka jūs palaidīsit garām milzīgas cenu svārstības!

 • Pirmkārt, jums jāiesniedz informācija no valdības izdota personu apliecinošs dokuments. Tā var būt jūsu pase, ID karte vai vadītāja apliecība.
 • Aizpildiet veidlapu ar savu personisko informāciju. Tas ietver dzimumu, vārdu, vidējo vārdu (pēc izvēles) uzvārdu, dzimšanas datumu, dzimšanas vietu, kontakta numuru un saiti uz sociālajiem medijiem (pēc izvēles).
 • Pēc tam lietotājiem jāaizpilda viņu adreses. Tas ietver dzīvesvietas adresi (kur jūs dzīvojat laikā, kad reģistrējaties vietnē CEX.io) un jūsu pastāvīgo adresi. Ja abi ir vienādi, ir iespēja to pateikt apmaiņai. Noklikšķiniet uz lodziņa ar nosaukumu “tāds pats kā dzīvojamais”. Tas atrodas blakus laukiem “Pastāvīgā adrese”.

  CEX.io pārskats

 • Nākamais solis jūsu identitātes pārbaudē ir iesniegt skenēšanu vai fotogrāfiju no dažiem personu apliecinoši dokumenti. Tiem jāatbilst šādām prasībām:
 • Izdošanas datumam jābūt nākotnē (dokumentam jābūt derīgam tā iesniegšanas dienā).
 • Jāiesniedz dokumenta abu pušu kopijas.
 • Skenētajiem attēliem jābūt pilnkrāsu un ar augstu izšķirtspēju.
 • Dokumentiem jābūt vai nu jpg, gif, png, tiff vai pdf formātā.
 • Faila lielums nedrīkst pārsniegt 15 MB.
 • Fotogrāfija vai skenētais materiāls nedrīkst būt vecāks par trim mēnešiem.
 • Dokumenti jāaizpilda, izmantojot latīņu alfabētu (a, b, c, d…)

  CEX.io pārskats

Kā iegūt CEX.io verificēto kontu: 2. posms

Turpināsim vai CEX.io pārskatu par pārbaudes process. Pēc tam lietotājiem jāiesniedz personu apliecinošs dokuments, pašbilde, kurā viņi tur dokumentu, un adreses apliecinājums.

Personas dokumentam jābūt izdevusi valdība un tam jābūt tādam pašam, kādu izmantojāt, lai aizpildītu iepriekš minēto veidlapu. Pieņemtie personu apliecinošie dokumenti ir personas apliecība, pase, vadītāja apliecība.

Pašbildē, kurā atrodas personu apliecinošs dokuments, jāietver dokumenta īpašnieks (jūs), kurš tur dokumentu. Ir diezgan daudz vadlīniju, un var būt grūti iegūt pietiekami skaidru kadru. Šī iemesla dēļ varētu būt labāk piesaistīt draugu vai radinieku, kas palīdzētu jums uzņemt “selfiju”. The fotografēt jāatbilst šādiem kritērijiem:

 • Jums noteikti jāskatās tieši uz kameru.
 • Fonam jābūt gaišam vai neitrālam.
 • Pašam pašbildei jābūt pilnā krāsā.
 • Nav “sarkano acu”.
 • Nekas neaizsedz jūsu sejas skatu (saulesbrilles, cepures, galvas lentes, bandānas utt.)
 • Informācijai dokumentā jābūt skaidri redzamai.

Dzīvesvietas dokumenta apliecinājumam jābūt arī fotoattēlam vai skenētam dokumentam. Tajā jānorāda jūsu adrese (tā, kas norādīta verifikācijas veidlapā). The šādi tiks pieņemti kā dzīvesvietas apliecinošs dokuments:

 • Komunālo pakalpojumu rēķins (nevis mobilais tālrunis, TV līgums vai drukāti rēķini par internetu).
 • Elektrības rēķins.
 • bankas rēķins.
 • Nodokļu deklarācija vai domes nodokļu rēķins.

CEX.io atbalsts dokumentu tiek norādīts, ka tiks pieņemti arī citi dzīvesvietas apliecinoši dokumenti. Tomēr tas neietver elektroniskos rēķinus un izrakstus, tiešsaistes ekrānuzņēmumus, rēķinus par mobilajiem tālruņiem un kredītkaršu izrakstus.

CEX.io apskats: Verificēta konta priekšrocības

Kā jau minēju, lietotāji ar a verificēts konts var izmantot vairāk maksājuma metodes un tiem ir augstāki depozīta un izņemšanas limiti. Ir arī svarīgi, lai lietotājiem būtu verificēts konts, ja viņi vēlas izņemt naudu valūtās. Tāpēc ir ļoti svarīgi to pieminēt CEX.io pārskatā.

Ar kontu a augstāks līmenis nekā pamata (verificēts, pārbaudīts plus vai korporatīvs) jūs varat iemaksāt un izņemt, izmantojot bankas pārskaitījumus un jebkuru no kriptovalūtām, kas norādītas vietnē CEX.io (iepriekš).

Visu šo augstākā līmeņa kontu kopējie kontu limiti ir neierobežoti, taču katram maksājuma veidam ir daži ieteiktie depozīta un izņemšanas limiti. Šoreiz mēs tos neesam uzskaitījuši, jo tie ir milzīgi!

CEX.io apskats: kam vajadzētu izmantot CEX.io?

CEX.io pārskatā ir ļoti svarīgi pieminēt mērķa lietotājus. CEX.io ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Tālāk mēs esam uzskaitījuši dažas funkcijas, kas padara kontu par labu abiem lietotāju tipiem.

Kāpēc CEX.io ir labs iesācējiem? Tam ir daži iemesli:

 • Ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss. Pat ja jums nav pieredzes kriptovalūtas apmaiņas platformas izmantošanā, CEX.io būs ļoti viegli noskaidrot.
 • Lieliska atbalsta sadaļa. Jaunajiem tirgotājiem vai investoriem var būt mazliet biedējoši pirmo reizi iegādāties digitālo valūtu. Vietnes atbalsta sadaļā ir daudzi FAQ un, ja ar to nepietiek, sazināties ar CEX.io ir viegli, pateicoties e-pasta pieprasījuma veidlapai.
 • Lietotājiem ir jāmeklē vairāk uzlabotas pirkšanas un pārdošanas iespējas. Tas padara procesu mazāk biedējošu, jo dažas apmaiņas sveic lietotājus ar tādu lapu kā zemāk redzamā. Viņiem tas, saprotams, ir ļoti mulsinoši:

  CEX.io pārskats

Avots: cledd

Kāpēc CEX.io ir labs pieredzējušiem lietotājiem? Lūk, atbilde:

 • Tas piedāvā visas pirkšanas iespējas jūs varētu sagaidīt no uzlabotas platformas. Tie tiek parādīti uz tīras un viegli orientējamas platformas (attēlā iepriekš).
 • Tā var tirdzniecība ar starpību (izmantojot aizņemto naudu). Atkal tas absolūti nav ieteicams nevienam jaunam lietotājam!
 • Bez robežām verificētiem lietotājiem. Ja esat galvenais tirgotājs, varēsiet gūt milzīgu peļņu un bez grūtībām to izņemt, izmantojot dažādas depozīta un izņemšanas metodes. Diezgan forši, eh?

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Secinājumi

Tātad, tas ir mūsu pārskats par vienu no populārākajiem pasaulē fiat-to-crypto apmaiņa. Ar daudzajām depozīta iespējām, vairākiem digitālajiem aktīviem un lietotājam draudzīgu dizainu ir skaidrs, kāpēc CEX.io ir bijis tik veiksmīgs pēdējos gados.

Tagad, kad esat beidzis lasīt šo rokasgrāmatu, jums vajadzētu labāk izprast, kas ir CEX.io platforma un vai tā ir piemērota tieši jums. Ja jūs domājat, ka jums ir labāka platforma, jums tas jādara pārbaudiet Coinbase, Binance un Kraken.

Tātad, ko jūs domājat? Vai CEX.io ir scam? Vai tas nav tā, kā šķiet? Vai arī patiesībā tā ir uzticama, vērtīga apmaiņa? Vai jūs to izmantosiet savām kriptovalūtas vajadzībām? Rakstiet zemāk esošajos komentāros!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map