CoinExchange apskats

CoinExchange ir vairs nav pieejams! Tas bija slēgts jau 2019. gadā finanšu jautājumu dēļ. Tomēr nav pilnīgi par ko uztraukties, ir vēl labākas platformas ko es gribētu ieteikt. Pārbaudiet TOP 3 kriptovalūtas apmaiņa:

  • Binance
  • Monētu bāze
  • Krakena

Skaidrības labad jūs joprojām varēsit atrast rūpīgu CoinExchange pārskatu zemāk.

Vai jūs interesē kriptovalūtu tirdzniecība, bet nezināt, ar ko sākt? Es zinu šo sajūtu … To ir vienkārši par daudz dažādas apmaiņas no kuriem izvēlēties, un katrs no tiem tiek tirgots ar dažāda veida tirgotājiem.

Tomēr, tā kā jūs nonācāt līdz šim pārskatam, es pieņemu, ka jūs apsverat CoinExchange. Šodien es jūs iepazīstināšu ar CoinExchange un visus aspektus kas jums jāzina par šo platformu.

Es sākšu šo CoinExchange pārskatu ar uzņēmuma fons, seko plusi un mīnusi, kā arī a soli pa solim par to, kā izmantot platformu un veikt pirmo darījumu.

Tātad līdz šī CoinExchange pārskata beigām jums būs viss nepieciešamo informāciju pieņemt galīgo lēmumu par to, vai CoinExchange ir pareizā platforma jūsu vajadzībām!

Nu, ko jūs gaidāt? Uzzināsim vairāk par CoinExchange!

Plusi

  • Vienkārša platforma
  • Anonymoustrading
  • Laba drošība

Cons

  • Nav valūtas noguldījumu
  • Augstas maksas
  • Nelietderīgs klientu atbalsts

Kas ir CoinExchange?

CoinExchange ir trešā puse kriptovalūtas maiņa kas specializējas alt monētās. Tagad, pirms es turpinu, es tikai gribēju pārliecināties, ka jūs saprotat, kas ir altkoīns, jo daudzi cilvēki sajaucas ar šo terminu.

Lielākā daļa cilvēku atsaucas uz altcoinjebkura cita kriptovalūta tas ir Bitcoin. Tas ir nepareizi. Altcoin ir kriptonauda, ​​kurai ir savu vietējo blokķēdi, patīk Ethereum vai Ripple. Ja tam nav savas unikālās blokķēdes, bet tā ir veidota uz Ethereum vai NEO utt., Tad tā ir žetons!

Kriptovalūtas logotipi

Tagad, kad esmu to noskaidrojis, ejam tālāk!

CoinExchange ir kriptogrāfijas – kriptogrāfijas platforma, tas nozīmē, ka tas nav iesaistīts reālās pasaules valūtās, piemēram, USD / GBP / EUR. Tā vietā jūs iemaksājat tādu kriptovalūtu kā Ethereum un pēc tam pārdodat to citai kriptovalūtai. Tas pats attiecas uz izņemšana – jūs varat izņemt tikai kriptonauda.

Diemžēl, kaut arī visu dienu esmu mēģinājis uzzināt CoinExchange.io atrašanās vietu, es nevarēju atrast noderīgu informāciju. Tas ir mazliet satraucoši, TBH.

Jebkurā gadījumā, ja jūs meklējat altkoīnu vai žetonu, kas nav ļoti populārs, tad ir liela iespēja, ka tas tiks iekļauts CoinExchange. Patiesībā ir vairāk nekā 400 dažādu kriptovalūtu pāru pieejams platformā, kas ir diezgan daudz, ja man jautā.


Piezīme: Kriptogrāfijas valūtu savienošana tiek izmantota, lai aprakstītu divas dažādas monētas, kuras var tirgot savā starpā. Piemēram, ja vēlaties tirgoties Bitcoin (BTC) ar Litecoin (LTC), jums būs jāatrod a BTC / LTC vai LTC / BTC savienošana pārī! Arī reālajā pasaulē bankas izmanto pārus, piemēram, USD / GBP vai EUR / YEN!

Vēl viena lieta, ko dara CoinExchange, ir jauna uzņēmēja ICO. Būtībā, kad tiks uzsākts jauns kriptovalūtas projekts, projekts CoinExchange uzskaitīs savu monētu vai žetonu, lai cilvēki varētu ieguldīt.

Tātad, tagad jūs zināt īsu informāciju par uzņēmumu, šī CoinExchange pārskata nākamā daļa tiks koncentrēta uz priekšrocības un trūkumi

CoinExchange apskats: priekšrocības & Trūkumi

✓ Tirdzniecības maksas. Viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, izvēloties biržu, ir tirdzniecības maksas. CoinExchange iekasē fiksētu summu 0,15% gan monētu pirkšanai, gan pārdošanai.

Lai gan tā nav zemākā maksa nozarē, tā ir daudz zemāka nekā daudzas citas kriptovalūtu biržas var jums piedāvāt. Protams, es par to nerunāju visvairāk ieteiktās apmaiņas, tie piedāvā vēl zemākas maksas.

Bezmaksas noguldījumi. Vienīgais, par ko būs jāmaksā, ir maksa par blokķēdes darījumu, kas parasti nemaz nemaksā daudz.

Vienkārša platforma. Tiklīdz jūs apmeklējat CoinExchange vietni, vispirms pamanīsit, cik viegli to izmantot. Tas nozīmē, ka tas ir tikai lieliski piemērots iesācējiem. Turklāt, tā kā apmaiņā tiek izmantots ļoti maz krāsu, tas ir ļoti patīkami acīm!

Monētu klāsts. Viena no lielākajām priekšrocībām ir tā, ka CoinExchnage piedāvā simtiem dažādu monētas pirkšanai, pārdošanai un tirdzniecībai. Jūs varēsiet atrast ne tikai populārākās monētas, piemēram, BTC vai ETH, bet arī mazāk populāras iespējas.

Anonīma tirdzniecība. Daudzi no lielākajiem kriptovalūtu biržas jums to lūgs iesniegt ID pirms jūs varat tirgoties. Tas ir nav prasība CoinExchange, kas nozīmē, ka jūs varat iegādāties, pārdot un tirgot monētas anonīmi.

Labi drošības rīki. 2018. gada februārī CoinExchange nolēma visus lietotājus iestatīt Divu faktoru autentifikācija (2FA). Tas nozīmē, ka, lai tirgotu vai izņemtu monētas, jums būs jāapstiprina kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu mobilo tālruni. Tas papildina jūsu līdzekļu drošību!

Tagad, kad esmu apspriedis visas priekšrocības, ir pienācis laiks to apskatīt CoinExchange trūkumi.

Nav informācijas par uzņēmumu. Lielākās bažas, kas man rodas saistībā ar CoinExchange, ir tas, ka viņi neuzskaitiet nekādu informāciju par viņu uzņēmumu. Neviens nezina, kur tā atrodas, kad platforma tika izveidota vai kam tā pieder.

Iemesls, kāpēc šī ir problēma, ir tāda, ka, ja notiek kaut kas slikts, piemēram, CoinExchange nozog visu cilvēku monētas, nebūtu iespējams uzzināt, kas to darīja. To sauc atbildība un CoinExchange ir neviena no tām.

Klientu atbalsts. Vēl viens trūkums, kas, manuprāt, ir svarīgi pieminēt šajā CoinExchange pārskatā, ir tas, ka viņu klientu atbalsts ir vājš. Nav tiešraides tērzēšanas vai tālruņa atbalsta, un vienīgais veids, kā saņemt palīdzību, ir tiešsaistes biļetes izmantošana. Viņu palīdzības sadaļa arī ir diezgan ierobežota.

Nav Fiat valūtas noguldījumu. Vienmēr ir vilšanās, ja kriptovalūtas maiņa neļauj jums noguldīt līdzekļus, izmantojot ikdienas maksāšanas metodes piemēram, debetkarte / kredītkarte vai bankas konts.

Augsta izņemšanas maksa. Lai gan CoinExchange maksas ir skaidri redzamas, kad es veltīju laiku, lai tās analizētu, es to pamanīju daži ir diezgan dārgi. Piemēram, ja vēlaties atsaukt Ethereum (ETH), tas jums izmaksās 0,01 ETH. Tas, iespējams, neizklausās tik daudz, bet, ja Ethereum atgriezīsies līdz iepriekšējai 1000 ASV dolāru atzīmei, tas jums izmaksās 10 USD.

Minimālais noguldījums. CoinExchange ir augsts minimālais depozīts uz dažām viņu monētām. Piemēram, ja vēlaties noguldīt Ethereum (ETH), jums jāiemaksā vismaz 0,1 ETH! Kā es paskaidroju savā iepriekšējā trūkumā, ja Ethereum būtu 1000 USD, tas nozīmētu minimālo depozītu 100 USD apmērā!

Zemi tirdzniecības apjomi. Salīdzinot ar citām biržām, CoinExchange ir mazs tirdzniecības apjoms. Pat viņu populārākie tirdzniecības pāri 24 stundu laikā nesasniedz vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru, un dažu monētu tirdzniecības apjoms ir mazāks par 10 ASV dolāriem dienā! Tas var apgrūtināt monētu pirkšanu un pārdošanu.

Tehniskas problēmas. 2018. gada sākumā CoinExchange nācās izmantot a cits domēna vārds (www.coinexchange2.com) kā viņu serveri samazinājās. Vēlāk viņi teica, ka tas notika tāpēc, ka viņu domēns bija iekļauts melnajā sarakstā.

Sliktas atsauksmes. Kad es meklēju kriptonauda forumos lietotāju atsauksmes vietnē CoinExchange, es pamanīju, ka ir daudz sliktu klientu pieredzes. Tādas lietas kā aizkavēta izņemšana un dīkstāves.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

CoinExchange apskats: monētas, maksas un pārbaude

Kā jau minēju iepriekš šajā CoinExchange pārskatā, tādi ir simtiem dažādu monētu nodrošina uzņēmums! Jūs varat izvēlēties BTC, ETH, XRP, LTC, USDT, un daudzas citas iespējas.

Kad runa ir par tirdzniecības maksas, viņi ir 0,15% katru reizi, kad tu pirkt vai pārdot monēta un noguldījumi ir bez maksas! Binance, tomēr iekasē maksu mazāk nekā 0,1%, tas ir pat lētāk.

Kad runa ir par pārbaude, tur ir nav jānosūta dokumentācija. Patiesībā jums nav jāsniedz cita personiskā informācija, izņemot e-pasta adresi.

Tas ir liels ieguvums tiem, kas to vēlas tirgoties anonīmi. Nav arī izņemšanas ierobežojumu, tāpēc līdzekļu pārvietošana ir ļoti vienkārša.

Salīdziniet CoinExchange blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet CoinExchange blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Kam vajadzētu izmantot CoinExchange?

Ja esat izlasījis šo CoinExchange pārskatiet līdz šim brīdim, jums jāzina abi plusi un mīnusi šīs apmaiņas platformas. Viens no pozitīvajiem ir tas, ka platforma ir viegli izmantot – padarot to piemērotu iesācējiem vai tiem, kuriem ir maz pieredzes.

Vēl viena iezīme, kas varētu patikt cilvēkiem, ir tas, ka jūs nav jāsniedz nekāda personas apliecība vai personas informācija lai sāktu. Patiesībā neatkarīgi no tā, cik daudz jūs tirgojat, jūs varat piekļūt visiem CoinExchange pakalpojumiem bez ierobežojumiem.

Es arī domāju, ka CoinExchange ir labs tiem, kam patīk pirkt mazāk populāras monētas kas parasti ir lēti. Lai gan šāda veida monētas var būt riskanti ieguldījumi, dažreiz tās var būt arī izdevīgas.

Es neieteiktu CoinExchange tiem, kas vēlas tirgot patiešām lielas summas. Tas ir tāpēc, ka viņi izvēlas palikt anonīmi. Tātad, ja kaut kas noietu greizi, līdzekļi būtu pazuduši uz visiem laikiem.

Lai gan zādzība var notikt ar jebkuru trešo personu apmaiņu, vismaz citas biržas labprāt identificē sevi. Ja jūs meklējat tikai kur noguldīt nelielas summas, tad CoinExchange varētu būt piemērots jūsu vajadzībām!

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kādi lietotāji CoinExchange vislabāk atbilst, es jums došu soli pa solim par to, kā atvērt kontu! Tas ir patiešām viegls process un prasīs tikai 5 minūtes!

Kā izveidot kontu?

1. Pirmkārt, jums būs jāapmeklē oficiālā CoinExchange vietne.

2. Pēc tam noklikšķiniet uz zaļās krāsas Reģistrējies tagad.

CoinExchange apskats: kriptonauda altcoin apmaiņas reģistrācija

3. Tagad jums būs jāievada sava e-pasta adrese un jāizvēlas lietotājvārds. Jums būs jāizvēlas arī patiešām spēcīga parole. Pēc tam noklikšķiniet Reģistrēties.

CoinExchange apskats: Kā nopirkt MiNEX vietnē Coinexchange

4. Pēc tam jums tas būs nepieciešams apstipriniet savu e-pastu adresi, noklikšķinot uz saites, kuru CoinExchange jums nosūta. Un bums, jums tagad ir konts!

CoinExchange apskats: konta iestatījumi un drošība vietnē Coinexchange

5. Tagad būtu piemērots laiks, lai iestatītu konta drošību, jo tas būs jādara, pirms varat tirgoties. Klikšķiniet uz Konta iestatījumi & Drošība.

6. Noklikšķiniet uz Google autentifikators un izpildiet norādījumus, lai savienotu CoinExchange kontu ar mobilo tālruni!

Kā nopirkt monētas vietnē CoinExchange.io?

Tātad, tagad, kad jums ir konts CoinExchange, ir pienācis laiks iegādāties monētas! Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noguldīt dažus līdzekļus. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir iegādāties Ethereum ar Monētu bāze un pēc tam pārsūtiet monētas uz CoinExchange.

Pirmkārt, jums ir jāizveido konts Coinbase. Pēc tam, kad esat pārbaudījis savu identitāti un izveidojis debetkarti / kredītkarti, varat iegādāties Ethereum.

1. Noklikšķiniet uz Pirkt Pārdot.

Coinexchange apskats

2. Pēc tam noklikšķiniet uz Ethereum.

Coinexchange apskats

3. Ritiniet uz leju un ievadiet Ethereum daudzumu, kuru vēlaties iegādāties. Es pērku 125 Eiro vērtībā. Neaizmirstiet, ka, iemaksājot ETH CoinExchange, tam jābūt vismaz 0,1 ETH!

Coinexchange apskats

4. Visbeidzot, noklikšķiniet uz Pērciet Ethereum uzreiz. Tagad jums ir savas Ethereum monētas!

ETH pārsūtīšana uz CoinExchange

1. Coinbase ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Konti.

Coinexchange apskats

2. Pēc tam atlasiet Ethereum un noklikšķiniet uz Nosūtīt.

Coinexchange apskats

3. Šeit jums būs jāievada sava CoinExchange maka adrese. Tātad, atveriet jaunu cilni un piesakieties savā CoinExchange kontā.

4. Ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Mans Konts, tad noklikšķiniet uz Atlikumi.

Coinexchange apskats

5. Šīs lapas ielāde var aizņemt kādu laiku, bet, tiklīdz tā ir izveidota, ievadiet Ethereum meklēšanas lodziņā.

Coinexchange apskats

6. Atrodiet līniju, kurā redzams Ethereum (ETH), un pēc tam noklikšķiniet uz zilās krāsas Darbības pogu. Nolaižamajā sarakstā atlasiet Depozīts ETH.

Coinexchange apskats

7. CoinExchange tagad jūs brīdinās, ka minimālais depozīts ir 0,1 ETH. Pēc tam noklikšķiniet uz Ģenerēt jaunu adresi.

Coinexchange apskats

8. Tagad jūs redzēsiet savu personīgo depozīta adresi Ethereum. Kopējiet to uz starpliktuvi!Coinexchange apskats

9. Visbeidzot, atgriezieties cilnē Coinbase un ielīmējiet tikko nokopēto seifa adresi. Kad esat noklikšķinājis uz Nosūtīt, līdzekļiem vajadzētu nokļūt CoinExchange kontā 10 minūšu laikā.

Kā lietot CoinExchange.io

Tagad, kad jūsu CoinExchange depozīts ir dzēsts, es jums parādīšu, kā veikt pirmo darījumu! Es jums parādīšu, kā nopirkt žetonu ar nosaukumu Minex (MNX), tomēr jūs varat piemērot šo pašu procesu monētai, kuru vēlaties iegādāties.

Coinexchange apskats

1. Noklikšķiniet uz Atlasiet tirgu un pēc tam izvēlieties ETH Ethereum.

Coinexchange apskats

2. Pēc tam noklikšķiniet uz Atlasiet vienu vai vairākus tirgus un pēc tam meklējiet monētu, kuru vēlaties iegādāties. Kad pērku Minex, pēc tam noklikšķinu uz MINEX / ETH savienošana pārī.Coinexchange apskats

3. Vēlreiz noklikšķiniet uz valūtas savienošanas pārī.

Coinexchange apskats

4. Tagad jūs atradīsieties monētas, kuru vēlaties iegādāties, tirdzniecības ekrānā! Ritiniet uz leju zem diagrammas un meklējiet zaļo krāsu Pērciet Minex lodziņā.

Coinexchange apskats

5. In Summa lodziņā ievadiet iegādāto monētu skaitu.

6. Visbeidzot, noklikšķiniet uz zaļās krāsas Iesniegt pirkšanas pasūtījumu pogu, lai pabeigtu tirdzniecību!

Secinājums

Ar to viss beidzas CoinExchange pārskatīšana! Es ceru, ka jums tas šķita interesanti un kaut ko no tā uzzinājāt. Ja jūs to izlasīsit no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu to labi izprast kā notiek apmaiņa, tās priekšrocības un trūkumi, un kā sākt tirdzniecību.

CoinExchange noteikti ir nav tas labākais apmainīt tur, bet, ja jūs meklējat tirdzniecību daudz jaunu altkoīni un žetoni, tad šī varētu būt pareizā apmaiņa jums.

Mans vienīgais ieteikums ir nenoguldīt milzīgas monētas, jo mani uztrauc viņu lēmums palikt anonīms. Vissvarīgākais ir tas, ka nekad netirgo summu, kuru nevar atļauties zaudēt!

Ja vēlaties atrast citu, drošāku kriptonauda apmaiņu, jums vajadzētu pārbaudīt Binance, Monētu bāze un Krakena. Tās ir visuzticamākās kriptovalūtu biržas. Tie nodrošina ne tikai spēcīgu drošību un ilgu kriptovalūtu sarakstu, bet arī zemas maksas un noderīgu klientu atbalstu.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map