Dash Mining: Pabeidziet Starter’s Guide to Mining Dash Coin

domuzīme digitālā naudaLai nopelnītu naudu, kriptovalūtas fani var darīt daudz. Dash mining ir viens no tiem. Izlasiet šo apmācību un uzziniet, kas ir Dash. Ja jums patīk lasītais, apsveriet Dash ieguvi pats.

Mēs jums pateiksim visu, kas jums jāzina, lai sāktu darbu šajā apmācībā. Kas ir domuzīmju ieguve, kāda aparatūra jums nepieciešama, cik daudz jūs varat sagaidīt raktuvēs? Uz visiem šiem jautājumiem mēs atbildēsim.

Turklāt, runājot par kriptovalūtu Dash, varat izvēlēties pirkt vai tirgot to. Ir vairākas platformas, kas ļauj to izdarīt. Coinbase un Binance ir daži no populārākajiem.

Vai esat gatavs uzzināt, kā iegūt domuzīmes monētu? Ejam!

Kas ir Dash Mining?

Pirms uzzināt, kas ir domuzīmes ieguve un kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu, mums vispirms ir jāapspriež pati Dash monēta. Kas zina, Dash ideja jums var šķist smieklīga un nevēlaties iesaistīties Dash monētu ieguves jomā.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kas ir domuzīme?

Dash ir altcoin. Tās dibinātāji izveidoja vārdu, apvienojot vārdus digitālā un skaidrā naudā. Tas ir altkoīns, kura mērķis ir veikt kriptovalūtu, kas ir noderīga maksājumiem. To apkopo process, kas pazīstams kā Dash monētu ieguve.

Visi kriptovalūtas reklamē kā nākamo evolūcijas soli finansēs. Tas tā nav. Lietotāja saskarne (User Interface) ir pārāk sarežģīta. Maksājumu process aizņem pārāk ilgu laiku. To ir grūti izmantot reālajā dzīvē.

Dash sola šīs problēmas atrisināt.

Šī kriptogrāfijas valūta pārorientē kalnraču stimulus, lai paātrinātu visu sistēmu.

Tas ir standarts, ka kalnraču, kas risina hash funkciju, saņem pilnu atlīdzību. Dash sistēma atlīdzību sadala trīs veidos. 45% nonāk kalnračā, 45% – Masternode, bet 10% – kasē.

Kas ir Masternodes? Tie ir lietotāji, kuriem pieder vismaz 1000 Dash un viņi piekrīt uzturēt savu sistēmu tiešsaistē visu diennakti. Masternodes uztur Dash InstantSend un PrivateSend funkcijas un balso par kritiskiem biznesa lēmumiem.

Paredzams, ka Masternodes vēlēsies pieņemt labāko lēmumu visiem. Galu galā vairāk nekā 1000 Dash, kas viņiem pieder, viņus stimulē pārliecināties, ka Dash ir veiksmīgs.

Definīcijas:

altcoin – kriptonauda, ​​kas izlaista pēc Bitcoin panākumiem.

hash funkcija – sarežģīta matemātikas problēma, kas šifrē blokķēdi.

kalnraču – blockchain lietotājs, kurš izmanto savu datoru, lai atrisinātu hash funkcijas. Funkcijas atrisināšana vispirms atalgo kalnraču ar atbilstošo monētu.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Kā Dash Mined?

Pirms uzzināt, kā rakt Dash monētu, jums jāapgūst tas, kas vispār nepieciešams. Dash ieguves process ir tāds pats kā visās citās kriptovalūtās. Jūs iestatāt datoru, savienojat to ar internetu un atstājat to mierā.

Cilvēki visā pasaulē katru sekundi veic darījumus un tos reģistrē. Problēma ir tā, ka cilvēki var mēģināt izvilināt sistēmu.

Lai to novērstu, Dash blokķēdē tiek izmantots jēdziens, kas pazīstams kā Darba pierādījums un kalnračiem.

Kalnraču datoros tiek atrisināta matemātikas problēma. Šī matemātikas problēma kļūst arvien grūtāka, jo vairāk vienlaikus ir kalnraču. Tas, kurš to vispirms atrisina, var izveidot jaunu bloku blokķēdē.

Ar šo darba pierādījumu kalnračnieks nopelna Dash par saviem centieniem. Tagad pārējā blokķēde pārbauda kalnrača virsgrāmatas versiju, salīdzinot ar viņu pašu.

Ja abas spēles sakrīt, blokķēde sasniedz vienprātību un process sākas no jauna.

Cilvēki, kuri veic Dash monētu ieguves operācijas, ir būtiski svarīgi blokķēdes funkcionalitātei. Ir svarīgi strādāt, kas arī var tikt ļoti labi kompensēts, izmantojot kādu jaudīgu aprīkojumu.

Kas man ir vajadzīgs manai domuzīmei?

Lai sāktu Dash ieguvi, jums ir nepieciešamas divas lietas: dators un interneta savienojums.

Ir trīs atšķirīgi veidi, kā nokļūt Dash monētu ieguvē. Jūs varat izmantot sava datora procesoru. Procesu var palaist, izmantojot GPU. Vai arī varat izmantot specializētus ASIC datorus.

Dash ieguves process, kas balstīts uz CPU, ir vislētākais. Tas ir arī vislēnākais. Centrālais procesors ir daudz lēnāks nekā abas pārējās iespējas. Intel i7 8700k ir viens no labākajiem patērētāju procesoriem tirgū, kura hashrate ir aptuveni 500 h / s.

Mining Dash ar GPU ir dārgāks, bet arī ātrāks. 900 USD vērtīgs NVIDIA GTX 1080Ti varētu iegūt līdz pat 32 Mh / s, kas ir vairāk nekā būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar procesoru ieguvi.

Labākais un ieteicamais veids, kā pāriet uz Dash ieguvi, ir ASIC datora izmantošana.

ASIC (Application Specific Integrated Circuit) mašīnas ir pielāgotas īpašu uzdevumu veikšanai. Šajā gadījumā tā ir hash funkciju risināšana, kas ir saistītas ar Dash ieguvi. Vairāk par tiem mēs runāsim nākamajā sadaļā.

Aparatūra

Dash ieguves aparatūraKas ir ASIC dators?

ASIC datori ir īpaši pielāgotas mašīnas. X11 ASIC mašīnu gadījumā šis mērķis ir Dash ieguve. Šo procesoru veidotāji noņem visu nevajadzīgo, pat Facebook. Jā, arī mēs esam šausmās!

Tā rezultātā ASIC hashrate ir nesalīdzināms ar to, ko pat labākie GPU var ievietot. 133 dolāru vērtā Bitmain Antminer D3 hashrate ir 17 GH / s.

Salīdzinājumam:

– i7 8700k = 500 hash / s

– GTX 1080 Ti = 32 000 000 hash / s

– Bitmain Antminer D3 = 17 000 000 000 hash / s

GPU ko?

Antminer D3 nekādā ziņā nav pat labākais ASIC. Ir mašīnas ar pat 540 GH / s un cenu zīmi, kas pārsniedz 15 000 USD.

Kāpēc hasrats ir svarīgs?

Mēs esam nometuši dažus hashrate numurus uz jūsu galvas, bet neesam runājuši par to, kāpēc tie ir svarīgi Dash kalnrūpniecībā.

Vienkārši sakot, jaukšanas ātrums atspoguļo jaukšanas funkcijas risināšanas ātrumu. Hashrate palielināšana ir vitāli svarīga.

Kāpēc?

Tā kā tikai Dash tiek kompensēta pirmā persona, kas atrisina jaucējfunkciju. Ja jūsu sistēma ir pārāk lēna, jūs nekad nesaņemsiet algu.

Dash Mining izmaksas

Lai gan ir taisnība, ka Dash ieguve nelīmē jūs pie jūsu sēdekļa, tai ir dažas izmaksas, kas saistītas ar laika ieguldījumu.

Pirmkārt, jums būs jāpērk ASIC kalnrūpniecībai. Mašīna nedarbojas cerībās un sapņos. Lai tā darbotos, nepieciešama elektrība. Lai palaistu Antminer D3, nepieciešams 930 W, un tas ir viens no mazāk enerģijas izsalkušajiem ASIC.

Ja ar to nepietiek, sistēma darbojas ar pilnu jaudu 24 stundas diennaktī, kā rezultātā tā nolietojas un istabu, kurā atrodas, pārvērš par saunu. ASIC pirkšana un sagaidīšana, ka tas ilgs vairākus gadus, nav reāli.

Tātad jums ir jāpumpē elektrība, jāuztur pārnesumi un jāuztur mašīna vēsā stāvoklī. Pūles nav tā vērtas, ja neiegūstat nevienu domuzīmi, jo jūsu sistēma ir pārāk lēna, vai ne?

Kalnrūpniecības baseini

Ja sākāt pārdomāt visu Dash ieguves ideju pēc pēdējās sadaļas izlasīšanas, labi! Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā to dara īstie Dash kalnrači.

Kas ir ieguves baseini?

Dash ieguve - baseina jaukšanas ātrumsKā jūs, iespējams, pamanījāt, domuzīmju ieguve var būt dārga un neauglīga darbība. Interneta lietotāji atrada risinājumu (protams). Šis risinājums ir ieguves baseini.

Ieguves baseinu ideja ir tāda, ka jo vairāk cilvēku strādā pie kādas problēmas, jo lielāka iespēja uzvarēt. Padomājiet par to šādi:

Jūs varat krāsot žogu viens pats stundas laikā vai lūgt trīs draugus palīdzēt un krāsot to 15 minūtēs.

Dash ieguves baseins savieno datorus visā pasaulē ar vienu mērķi: Dash ieguve. Šie datori visi risina vienu un to pašu matemātikas problēmu, vienlaikus daloties apstrādes jaudā.

Pieņemsim, ka baseins iegūst tiesības izveidot nākamo bloku Dash blokķēdē. Tagad visi, kas piedalījās, iegūst daļu no uzvarētā Dash baseina. Atalgojuma lielums ir atkarīgs no ieguldītā darba apjoma. Un tas mūs atkal atgriež pie hashrate.

Kā es varu pievienoties kalnrūpniecības baseinam?

Pirmā lieta, ko vēlaties darīt, ir ielēkt dash.org forumos un redzēt, kas tiek teikts par domuzīmes ieguvi baseinā. Reddit un skeptiski domājoši google meklējumi ir arī pasakaina ideja.

Mēs varētu jums iedot sarakstu ar mūsu iecienītākajiem kalnrūpniecības baseiniem, bet gudrs vīrietis reiz teica: dodiet cilvēkam zivis, un jūs viņu dienu pabarojat; iemāci viņam makšķerēt, un tu viņu baro visu mūžu.

Jūs vēlaties iemācīties makšķerēt, labi?

Bez norādītā kalnrūpniecības baseina, uz kuru doties, mēs nevaram pateikt, kā to izveidot. Pat ja mēs to izdarītu, viņi var kaut ko mainīt līdz brīdim, kad izlasīsit šo apmācību.

Ir godīgi teikt, ka jebkuram cienījamam un veiksmīgam kalnrūpniecības baseinam būs apmācības. Galu galā People = Processing Dash ieguves baseins.

Mākoņu ieguve

Nav šaubu, ka Dash ieguve ar ASIC nodrošina vislabāko hashrate. Pievienošanās labam kalnrūpniecības baseinam palīdz plūdu vietā iegūt pastāvīgu Dash pilienu, kad paveicas.

Elektroenerģijas izmaksas un uzturēšanas darbi tomēr var mazināt peļņu. Tehnoloģiju mīlošajam Dash kalnračam tā varētu būt daļa no prieka. Ko darīt, ja jūs neesat tehniķis un tomēr nevēlaties kavēties ar aparatūru? Par to rūpējas mākoņu ieguve.

Kas ir mākoņu ieguve?

Kur ir problēma, vienmēr rodas risinājums. Mākoņu ieguve ir risinājums. Tas ir nelaimes gadījums domuzīmes kalnračam, kurš nevēlas maksāt vairāk par elektrību un uzturēt platformu.

Mākoņu ieguves pakalpojumi darbojas, piedāvājot iznomāt domuzīmju ieguves platformas. Jūs izvēlaties vēlamo plānu, samaksājat par to un sākat rakt.

Jo vairāk jūs maksājat, jo lielāku hashrate jūs saņemat. Jo lielāku hashrate jūs saņemat, jo vairāk Dash jūs nopelnāt. Kad jūs nopelnāt Dash, mākoņu ieguves pakalpojums veic nelielu samazinājumu. To izmanto, lai samaksātu par elektrības un aparatūras uzturēšanu viņu galā.

Pieņemsim, ka jūs maksājāt 500 USD par 2 gadu plānu ar hashrātu 50 GH / s. Skaitļi, starp citu, ir iedomāti. Jums vajadzēja sešus mēnešus, lai iegūtu pietiekami daudz Dash, lai segtu 500 USD izdevumus. Viss, ko jūs nopelnāt pēc tam, ir peļņa pēc mākoņu ieguves pakalpojuma apkopes samazināšanas.

Ja jūs nopirktu pakalpojumu rīt un Dash cenu raķetes līdz 5000 USD nedēļā, jūs arī sāktu gūt peļņu daudz ātrāk.

Lielākā mākoņu ieguves priekšrocība ir tā, ka jūsu mājas nebūs krāsns.

Sargieties!

Mākoņu ieguve var izklausīties kā vislabākā lieta, kāda jebkad bijusi, taču jums vajadzētu būt rūpīgam un apzināties krāpšanos.

Visā pasaulē ir daudz cienījamu un uzticamu mākoņu ieguves pakalpojumu. Ir vēl vairāk scam vietņu, kas jums sola debesis un nodrošina zilch.

Kā uzzināt, vai jūsu apsvērtais pakalpojums ir krāpšanās? Veiciet rūpīgu Google meklēšanu, apvaicājieties forumos un ieskatieties skeptiski.

Ja tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, tas varētu būt krāpšanās. Ja tas jums kaut ko sola par neko, tas, iespējams, ir krāpšanās.

Labi, kas man vēl vajadzīgs?

Pieņemsim, ka jums ir uzstādīta mašīna, kas ir gatava raktuvēm vai mākoņpakalpojumiem, kuriem uzticaties un vēlaties izmēģināt. Arī jūs zināt, kā rakt man Dash monētu, un jūs ļoti vēlaties sākt darbu.

Turiet zirgus, jo jums joprojām ir jāuzstāda dažas citas lietas.

Pirmkārt, jums vajadzēs kaut kur glabāt Dash. Par to jums būs jāiegūst maks. Jūsu Dash nav glabāts tieši makā. Galu galā tas ir tikai ieraksts par blokķēdi. Tā vietā jums ir nepieciešams maks, lai saglabātu privāto atslēgu. Publiskā adrese, kas identificē jūsu darījumus, piesaista privāto atslēgu.

Privātās atslēgas nozaudēšana vai nozagšana ir katastrofa, jo nav iespēju pierādīt, ka tā ir jūsu. Nepierādot īpašumtiesības, jūs nevarat atgūt līdzekļus. Ir vairāki dažādi kriptogrāfijas valūtas maki, tostarp:

  • Aparatūras maki
  • Papīra maki
  • Maka lietotnes
  • Web maki

Maka paņemšana ir izšķirošs lēmums. Jūsu izvēle ir atkarīga no vēlamās drošības un ērtības attiecības.

Aparatūras maks ir drošākais variants, bet arī vismazāk ērts. Aparatūras maki ir mazas ierīces, kas vajadzības gadījumā var izveidot savienojumu ar internetu. Lai gan ir iespējams, ka aparatūras maku var uzlauzt, tas ir izaicinājums. Salīdzinājumam, maka lietotnes un vietnes ir daudz neaizsargātākas.

Ja jūs nolemjat iegūt a aparatūras maks, apsveriet Ledger Nano X un Trezor Model T. Viņi abi ir ļoti droši un uzticami.

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Labākais veids, kā privāto atslēgu uzglabāt no hakeriem drošā vietā, ir uz papīra. To nav iespējams nekādi uzlauzt. Problēma ir tā, ka papīra gabalus ir viegli pazaudēt un sadedzināt ugunī.

Ja vēlaties izmantot Dash, lai samaksātu par lietām, kā paredzēts, jums būs jāriskē ar lietotni vai kādu citu praktisku metodi. Jūs varētu mēģināt saglabāt naudas tērēšanu savā Dash seifa lietotnē un pārējo pārskaitīt uz drošāku maku.

Ja jūs nolemjat sākt tirdzniecību Dash, ir ļoti ieteicams izvēlēties vienu no šiem trīs iespējas: Coinbase, Binance un Coinmama.

Kamēr jums ir domuzīme, ko zaudēt, apziņa par drošību vienmēr ir labākā politika.

Mēs ceram, ka šī apmācība palīdzēja jums noskaidrot, kā vislabāk iegūt dažas Dash rokas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map