Digibaitu cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam: tendences

Vai jūs pašlaik turat Digibyte monētas un meklējat Digibyte cenu prognozes? Vai varbūt jūs domājat par ieguldījumu veikšanu un vēlaties to izdomāt kur cena varētu aiziet tuvākajā nākotnē? Nu, jūs noteikti esat nonācis īstajā vietā!

Savā Digibyte cenu prognozēšanas ceļvedī es jums pastāstīšu visu, kas jums jāzina. Sākuma sadaļās es īsi aprakstīšu kāds ir Digibyte projekts, seko ātrs paskaidrojums par to, cik svarīgi ir piesardzīgi pieņemt cenu prognozes.

Pēc tam es apspriedīšu dažas pašreizējās Digibyte cenu prognozes 2021. gadam un pēc tam. Visbeidzot, es jums sniegšu savu viedokli par vai es domāju, ka Digibyte ir labs ieguldījums ņemot vērā tā priekšrocības un trūkumus.

Vienmēr atceries ka ir ļoti svarīgi saglabāt savu valūtu droši maki. Ieteicams izvēlēties aparatūras maki (Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T.), nevis tiešsaistes.

Tātad, ko jūs gaidāt? Mums ir daudz jārunā! Sāksim ar to, lai uzzinātu, kas patiesībā ir Digibyte monēta!

(Ja jau esat pārliecināts par savām Digibyte zināšanām, droši pārejiet uz nākamo sadaļu!)

Kas ir Digibyte?

Digibyte tika izveidots 2014. gadā tā vadošais izstrādātājs, Džareds Teits. Tas ir kriptovalūtas projekts, kura mērķis ir koncentrēties uz palielinātu darījumu ātrumu, decentralizāciju un drošību. Faktiski Digibyte tehnoloģija darbojas ievērojami labāk nekā lielākā daļa citu kriptovalūtu.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Piemēram, kamēr populāri blokķēdes, piemēram, Bitcoin vidējais darījums reizes 10 minūtes, Digibyte izdara to tikai 15 sekundes! Turklāt nesenie testi 2017. gada beigās sasniedza maksimālo jaudu 560 darījumi sekundē, un Digibyte komandas mērķis bija līdz 2035. gadam to palielināt līdz 280 000 sekundē!

No otras puses, Bitcoin tikai spēj pārvaldīt 7 darījumus sekundē un Ethereum arī nav daudz labāks, tikai 15 gadu vecumā. Digibyte tiek saukts arī par DGB un kopumā būs Apgrozībā ir 21 miljards monētu, kas gaidāms arī 2035. gadā.

Interesanti, ka Digibyte projekts kļuva par pirmo blokķēdi pasaulē, kas instalēja kaut ko sauc SegWit (Nošķirts liecinieks). Tas nozīmē ka darījumu apstiprinājumi tiek atdalīti no blokā glabātās informācijas, palīdzot ātrāk veikt darījumus.

Galu galā Digibyte komanda cer, ka tās tehnoloģija spēs darboties kā globāla maksājumu sistēma, ko izmanto cilvēki visā pasaulē.

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, kas patiesībā ir projekts, manā Digibyte cenu prognozēšanas ceļvedī nākamajā daļā būs īsi izskaidrots, kas jāņem vērā, lasot kriptovalūtas cenu prognozes.

Digibyte prognozes par cenu


Būtu lieliski, ja kriptovalūtas cenu prognozes vienmēr piepildītos, tomēr patiesībā lielākā daļa no tām to nedara. Patiesība ir tāda, ka nākotni neviens nevar paredzēt, it īpaši tik svārstīgā nozarē kā kriptonauda.

Neaizmirstiet, ka monētas vienā dienā var pieaugt un nokrist par 100% vai vairāk! Šie notikumi ir pilnīgi neparedzami, tāpēc nekad nesekojiet ažiotāžai, neveicot savu neatkarīgo pētījumu.

Digibaitu cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam

Lielisks neuzticamu cenu prognozēšanas avotu piemērs ir Džons Makafē, kurš bieži izlaiž Tweets, parādot savas kriptovalūtas prognozes. Kāpēc? Jo McAfee atzina, ka kriptogrāfijas projekti samaksājiet viņam vairāk nekā 100 000 USD par katru viņa paredzēto “pareģojumu”!

Galu galā lielākais, kas ietekmē monētas cenu kustību, ir reāli notikumi, piemēram, uzlabota tehnoloģija, regulējums un jaunas partnerattiecības. Vienkārši pārliecinieties, ka jūs neieguldiet naudu, pamatojoties tikai uz cenu prognozēm. Veiciet pēc iespējas vairāk pētījumu un domājiet par visu, ko esat izlasījis!

Tagad, kad esmu to paveicis, nākamajā Digibyte cenu prognozēšanas rokasgrāmatas daļā tiks aplūkoti daži no nozīmīgākās cenu pārmaiņas tās vēsturē!

Digibaitu iepriekšējo cenu kustība

Pirms aplūkoju dažas Digibyte cenu prognozes 2021. gadam, es domāju, ka būtu laba ideja ātri ieskatīties, kā monēta ir darbojusies līdz šim.

Interesanti, ka no tā gada dibināta 2014. gadā līdz 2017. gada maijam, DGB monēta bija praktiski nevērtīgs! Pat ja tehnoloģija darbojās daudz labāk nekā lielākā daļa citu blokķēdes projektu, tas izrādījās neviens par to nezināja. Digibyte vērtība patiesībā nepārvietojās virs 0,0002 USD par monētu, ikdienas tirdzniecības apjomi reti pārsniedza 100 000 USD.

Digibaitu cenas prognoze: Digibaitu cena.

Tad pēkšņi nez no kurienes tā vērtība visu laiku palielinājās līdz 0,056 USD mazāk nekā pāris nedēļās. Precīzs iemesls tam joprojām nav zināms, tomēr vienīgais notikums, kas notika tajā laikā, bija vienkāršs izstrādātāju čivināt, apgalvojot, ka viņi plāno padarīt “Decentralizētu, Blockchain, CyberSecurity par frāzi un vēl svarīgāk par realitāti”.

Tas ir labs piemērs cik svārstīgi var būt kriptovalūtu tirgi! Patiesībā cenu kustība bija tik ievērojama, ka tā arī ir tirgus kapitalizācija (Es runāšu par to, kāpēc tas ir svarīgi vēlāk) pieauga no tikai 14 miljoniem USD līdz pat 500 miljoniem USD!

Digibaitu cenu prognozes Twitter ieraksts

Virzoties uz priekšu, Digibyte to piedzīvoja veiksmīgākais periods starp 2017. gada decembris un 2018. gada janvāris, kur tā vērtība aizgāja līdz galam līdz 0,129 USD par monētu, tirgus kapitalizācijas sasniegšana vairāk nekā 1,2 miljardi USD!

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka lielākā daļa no kriptovalūtu nozares pieredzēja rekordaugsti augstumi tajā pašā periodā un, tāpat kā Digibyte, lielākā daļa no viņiem 2018. gada sākumā zaudēja izcilu peļņu.

Cits nozīmīgs cenu noteikšanas notikums notika 2018. gada aprīlī, kur pazuda DGB cena no 0,017 līdz 0,049 ASV dolāriem, pieaugums par vairāk nekā 188% tikai 4 nedēļās. Pēc tam cena 2020. gadā nokritās līdz 0,004 USD, un tagad (2021. gada janvāris) tā ir 0,025 USD vērtībā. Atkal cena ievērojami pieauga.

Galvenais iemesls šim pēkšņajam cenu pieaugumam bija: Ābra (patiešām populāra digitālā seifa lietotne) paziņojot, ka viņi sāks pieņemt DGB monētu. Šī bija svarīga attīstība, jo lietotne to ļauj cilvēkiem pirkt un pārdot vairāk nekā 20 dažādas monētas kā arī fiat valūta.

Tāpēc tagad, kad jūs zināt svarīgāko cenu kustību vēsturi, manā Digibyte cenu prognozēšanas ceļvedī nākamajā daļā tiks aplūkotas dažas populāras prognozes 2021. gadam.

Digibaitu cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam!

Kā gan labāk sākt, ja uzzināt, kas dibinātājam Džaredam Teitsam šķiet, kas notiks ar DGB vērtību? Pēc Digibyte kopienas cilvēku domām, Teits uzskata, ka vērtība galu galā nonāks starp USD 1 un USD 10. Tomēr šai prognozei ir neliela problēma.

Tas ir tāpēc, ka ir ļoti neparasti, ka organizācijas vadītājs gan reālajā, gan kriptovalūtu industrijā prognozē pašu projekta vērtību. Tas ir tāpat kā Marks Cukerbergs, paziņojot, ka, viņaprāt, Facebook akciju vērtība pieaugs līdz 1000 ASV dolāriem par akciju!

The nākamā Digibyte cenu prognoze Es gribēju apspriest ar jums platformu ar nosaukumu “jiomobilephone1500”. Izklausās likumīgi? Noskaidrosim! Pēc analītiķa domām, viņi prognozē, ka līdz 2021. gada beigām DGB cena pieaugs līdz 9,20 USD.

Digibaitu cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam

Iemesls, kāpēc tas izklausās ļoti maz ticams, ir saistīts ar tirgus kapitalizācijas darbību. Tas ir tas, kā jūs izstrādājat projekta kopējo vērtību, ko varat izdarīt, reizinot monētas pašreizējo tirgus vērtību ar kopējo piegādāto monētu daudzumu.

Piemēram, ja būtu 10 miljoni monētu un monētas pašreizējā tirgus vērtība būtu 1 USD, tad kopējā tirgus kapitalizācija būtu 10 miljoni USD!

Tātad, atgriežoties pie iepriekš minētās cenu prognozes 9,20 USD un izmantojot aplēsto kopējo apgrozījumu 11 miljardu monētu, tas vērtētu Digibyte projektu 101 miljardā USD! Lai gan kriptovalūtu tirgi ir pilnīgi neparedzami, iespējams, būtu vajadzīgs brīnums, lai Digibyte tik īsā laikā palielinātu savu cenu tik daudz.

Kāpēc? Nu, pirmkārt, tā visu laiku augstākā 2018. gada janvārī bija tikai zem 500 miljoniem USD, tas nozīmē, ka tas būtu jāpalielina par vairāk nekā 20 000%. Otrkārt, tas redzētu, ka Digibyte apsteigs katru kriptovalūtu, izņemot Bitcoin, kas, visticamāk, ir maz ticams.

Tātad, kādas citas Digibyte cenu prognozes ir 2021. gadā? Nu, nākamo, ko domāju ieminēties, publicēja analītiķis sauca “CoinFan”. CoinFan izplatītā Digibyte cenu prognoze ir mazāk optimistiska nekā "jiomobilephone1500"!

Prognozē ir lielas atšķirības starp minimālo un maksimālo cenu, kas apgrūtina analīzi. Tāpēc vislabāk ir izmantot minimālo prognozi kā vadlīniju. Interesanti, ka CoinFan uzskata, ka DGB cena lēnām pieaugs visā 2021. gadā, gadu beidzot ar 0,242 dolāriem.

Tas īsti nesniedz mums ticamu prognozi, jo saskaņā ar analīzi jūsu Digibyte ieguldījums varēja arī 1) samazinājums par 67% vai 2) palielinājums līdz 138%!

Šīs 2021. gada Digibyte cenu prognozes ir lielisks piemērs tam neuzticami prognozēšanas pakalpojumi var būt. Vissvarīgākais, ko visas iepriekš minētās prognozes nespēj pieminēt, ir iemesls. Ir jābūt iemeslam cenu kāpumam vai kritumam, tomēr, ja analītiķi nepasaka, kā viņi izteica prognozi, to ir ļoti grūti uztvert nopietni!

ATJAUNINĀT 2021. GADU: DigiByte pašreizējā cena ir 0,02 USD. Lieki piebilst, ka neviena no prognozēm, šķiet, nepiepildās.

Jebkurā gadījumā mana Digibyte cenu prognozēšanas rokasgrāmatas nākamā daļa tiks aplūkota pēc 2021. gada. Vai mēs redzēsim kaut ko ticamāku? Paskatīsimies!

Digibaitu cenu prognozēšana pēc 2021. gada!

Pirmā Digibyte cenu prognoze, par kuru vēlējos ar jums runāt, bija viena izlaida Coinliker dažus gadus atpakaļ. Kā redzēsit zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, viņi uzskata, ka līdz 2023. gada jūnijam Digibyte cena pieaugs līdz 3,5 USD.

Digibaitu cenu prognoze

Vai tas ir uzticams? Nu, a cena 3,5 USD kopējā tirgus kapitalizācija būtu aptuveni 100 miljardi USD. Tas būtu diezgan ievērojams pieaugums, jo tas redzētu Digibyte ievadīšanu top 10 kriptovalūtu klasifikācija.

Jūs varētu atcerēties, kā es jau iepriekš minēju, ka Digibyte darbojas daudz labāk nekā lielākā daļa citu kriptovalūtu, tāpēc patiesībā tas faktiski būtu saprātīga lieta notikt. Piemēram, Litecoin, kas rakstīšanas laikā ir sestā vērtīgākā monēta, var pārvaldīt tikai 2,5 minūšu darījumu ātrumu.

Kāpēc tas ir vērts tik daudz vairāk, kad Digibyte var apstrādāt darījumus tikai 15 sekundēs? Ja komanda spēj veikt patiešām labu mārketingu un popularizēt savas tehnoloģijas, nebūtu neiespējami, ka šī Coinliker prognoze piepildītos.

Tātad, kā ar 2021. gadu? Es sastapu Digibyte cenu prognozi, ko kāds piezvanīja Kripto Ginters. Lai gan viņš nav labi pazīstams analītiķis, viņa prognozēšanas process, iespējams, bija vislabākais pieejamais.

Tas ir tāpēc, ka viņš sīki izskaidroja, kā un kāpēc nonāca pie savas prognozes, nevis tikai publicēja aplēses bez jebkāda pamatojuma.

Digibaitu cenu prognoze

Saskaņā ar Crypto Gunter teikto, Digibyte cena pieaugs līdz Dažu gadu laikā 20 USD. Ja tas notiktu, DGB monētas kopējā tirgus kapitalizācija būtu 220 miljardi USD, kas padarītu to par visvērtīgāko kriptonauda šajā nozarē.

Tomēr pieņēmums ir pamatojoties uz kaut ko nozīmīgu. Crypto_Gunter apgalvo, ka ideālajai DGB monētas cenai vajadzētu būt 1/1000 no tā, ko vērts Bitcoin. Piemēram, ja Bitcoin vērtība bija 10 000 USD, tad Digibyte vērtībai vajadzētu būt 10 USD. Izmantojot iepriekšminētās Digibyte cenu prognozes teoriju, Bitcoin būtu jāsasniedz 20 000 USD, lai DGB monēta palielinātu līdz 20 USD.

Ja joprojām neesat pārliecināts, nākamā mana Digibyte cenu prognozēšanas rokasgrāmatas daļa aplūko viņu nākotnes plānus, lai noskaidrotu, vai ir kādi iespējami notikumi, kas varētu palīdzēt cenai pieaugt!

Digibyte nākotne

Tātad. Izpētīsim būtiska Digibyte nākotne: viņu ceļvedis, partnerības un apmaiņas saraksti.

Ceļveža mērķi

Lai gan Digibyte izstrādātājiem nav reāla ceļveža, viņiem ir dažādi attīstības idejas ka viņi apsver. Pirmkārt, viņi apsver iespēju: ieguves algoritmu mijmaiņa. Šobrīd blockchain izmanto 5 dažādas versijas, tomēr komanda domā mainīt vienu no tiem, lai kalnrūpniecība kļūtu vēl decentralizētāka.

Tomēr lielākais attīstības mērķis ir tas, ko sauc Digibyte "4.1.3. Kodols". Kad protokols ir izveidots, tas lietotājiem ļaus izveidot un noslēgt viedos līgumus. Tas būtu milzīgs jaunums Digibyte un, visticamāk, izraisītu tās DGB monētas cenas pieaugumu.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Partnerattiecības

Digibyte komanda apgalvo, ka viņi aktīvi meklē partnerattiecības ar korporatīvajām organizācijām. Ja liels uzņēmums DGB monētu izmantotu savās sistēmās, tas varētu ļoti pozitīvi ietekmēt tās cenu.

2018. gada februārī Digibyte paziņoja, ka viņi tikko izmantoja a PR aģentūra, kas palīdzētu viņiem tirgoties un popularizēt viņu tehnoloģijas. Tas bija lielisks solis un noteikti palīdzēs viņiem izveidot jaunas partnerattiecības.

Apmaiņa

Digibaitu monēta tagad ir iekļauta daudzu dažādu kriptovalūtu biržās. Pašlaik, visvairāk ieteiktās kriptogrāfijas apmaiņas kas atbalsta DGB monētas Monētu bāze un Binance. Šīs platformas ir drošas, uzticamas, piedāvā ļoti zemas maksas un simtiem dažādu kriptovalūtu, no kurām izvēlēties.

Tāpēc tagad, kad jums ir dažas lietas, kas jāpievērš uzmanībai, nākamajā Digibyte cenu prognozēšanas rokasgrāmatas daļā es jums sniegšu savu viedokli par to, vai es domāju, ka tas ir labs ieguldījums vai nē!

Vai Digibyte ir labs ieguldījums?

Pirms dodos tālāk, es domāju, ka man jāpiemin, ka es jums nedodu finanšu vai ieguldījumu konsultācijas. Viss šajā Digibyte cenu prognozēšanas ceļvedī ir vai nu mans, vai citu analītiķu viedoklis.

Ja tomēr izlemjat doties un veikt ieguldījumu, jums vienmēr vajadzētu a) iepriekš veiciet savus pētījumus un b) nekad neieguldiet tikai cenu prognozes dēļ.

Jebkurā gadījumā es domāju, ka Digibyte projekts ir patiešām daudzsološa kriptonauda. Jāatzīst, esmu ļoti pārsteigts, ka tas nav darbojies labāk. Kāpēc? Nu, kā jau minēju iepriekš, Digibyte blokķēde ir daudz ātrāka nekā lielākā daļa citu nozares kriptovalūtu.

Digibaitu cenu prognoze 2021. gadā un pēc tam

Faktiskā tehnoloģija ir viena no vissvarīgākajām kriptogrāfijas projekta daļām, pretējā gadījumā cilvēki to nekad neizmantotu. Tāpēc es domāju, ka Digibyte komanda jākoncentrējas uz mārketingu un veicināšana, lai arvien vairāk cilvēku varētu uzzināt, cik laba ir viņu blokķēde!

Tas ne tikai piesaistītu vairāk lietotāju Digibyte, bet arī palīdzētu projektam izveidot jaunu partnerattiecības ar lielām organizācijām, ko komanda vēlas darīt.

Man patīk arī komandas jaunināšanas skaņa, kas veiksmīgas darbības gadījumā ļaus cilvēkiem to izdarīt izveidot viedie līgumi Digibyte platformas augšpusē. Es personīgi uzskatu, ka, ja viņi to spēs, tas varētu redzēt DGB monētas cenu ļoti strauju pieaugumu!

No otras puses, manas lielākās bailes ir, ja Bitcoin jaunināšana uz Zibens tīkls ir veiksmīgs, tas varētu ietekmēt citas kriptovalūtas, tostarp Digibyte. Tas ir tāpēc, ka jaunināšana varētu ļaut Bitcoin veikt vēl ātrākus, lētākus un pielāgojamākus darījumus. Ja tas notiks, cilvēki varētu nolemt tā vietā izmantot Bitcoin, jo tā ir vispopulārākā kriptonauda nozarē.

Galu galā Digibyte monētu projektam nākamie 12 mēneši būs ļoti interesanti. Ja viņi spēj izveidot jaunas partnerattiecības, uzlabot savu tehnoloģiju, lai atļautu viedus līgumus un uzlabotu mārketingu, lietas varētu būt ļoti labs par savu cenu. Tomēr, ja iepriekš minētie notikumi nenotiks drīz, cena varētu iet uz citu pusi.

Secinājums

Un ar to es beidzu Digibyte cenu prognozēšanas ceļvedis. Es ceru, ka jums tas šķita gan interesanti, gan izglītojoši! Ja jūs to izlasīsit no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu to labi izprast ko dara projekts un ko viņi cer sasniegt nākotnē.

Esmu apspriedis arī dažādus Digibyte cenu prognoze 2021. gads, kā arī iekšā 2021. gads un pēc tam. Ko jūs domājat par iepriekšminēto analītiķu prognozēm? Vai jūs piekrītat kādam no tiem? Ja jā, tad kāpēc?

Dažas no prognozēm bija pamatotas, tomēr tas ir nomākti, ja analītiķi nepaskaidro savu pamatojumu!

Visbeidzot, es jums arī devu a saraksts ar lietām, kurām vajadzētu pievērst uzmanību un kas varētu ietekmēt cenu monētas Digibyte, kā arī savu viedokli par to, vai es domāju, ka tas ir labs ieguldījums. Ja izlemjat iegādāties Digibyte monētu, ieteicams to izdarīt, izmantojot Monētu bāze vai Binance – visuzticamākās kriptogrāfijas apmaiņas.

Ļaujiet man uzzināt visas savas domas komentāru sadaļā zemāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map