Ethereum cenu prognoze: 2021. gads

Sveiki, laipni lūdzam pie mums Ethereum Cenu prognozēšanas 2021. gada ceļvedis!

Vai jūs šobrīd turat dažas Ethereum monētas un vēlaties uzzināt, kāda būs projekta nākotne? Vai varbūt jūs domājat, cik augstu Ethereum nonāks 2021. gadā? Katrā ziņā es esmu saņēmis visi jūsu jautājumi!

Interesants fakts: vai zinājāt, ka, ja 2016. gada sākumā jūs nopirktu Ethereum monētas 10 USD vērtībā, to vērtība 2017. gada beigās būtu bijusi lielāka par 10 000 USD!?

Šajā Ethereum cenu prognozēšanas ceļvedī es sākšu, īsi paskaidrojot kāds patiesībā ir Ethereum projekts, nodrošināt jūs ar ātrs pārskats kas jums jāņem vērā, pirms rīkoties pēc cenu prognozes.

Pēc tam es to izdarīšu apspriediet dažas populāras cenu prognozes ko veikuši dažādi analītiķi. Tad es jums sniegšu savu viedokli par to, vai, manuprāt, tas ir labs ieguldījums vai nē.

Piezīme: Ja Tu gribi saglabājiet kriptonauda drošībā, jums vajadzētu izvēlēties uzticami maki. Daži no ieteicamajiem variantiem ietver Virsgrāmata Nano S, Trezor modelis T. un Monētu bāze.

Tātad, ko jūs gaidāt? Sāksim ar to, lai uzzinātu, kas patiesībā ir Ethereum!

Kas ir Ethereum?

Ethereum bija dibināta 2015. gadā ko sauc krievu un kanādiešu izstrādātājs Vitāliks Buterins. Tas ir blokķēdes protokols, kas ļauj cilvēkiem no visas pasaules nosūtīt un saņemt līdzekļus bez trešās puses nepieciešamības.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Tomēr, atšķirībā no Bitcoin, Ethereum var izdarīt daudz vairāk nekā veikt finanšu darījumus. Tas kļuva par visu laiku pirmo blokķēdes projektu, kurā mitinājās kaut kas ar nosaukumu gudrs līgums tehnoloģija. Viedais līgums ir koda gabals, kas ļauj cilvēkiem noslēgt līgumu bez starpnieka vajadzības.

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Kad ir iestājušies noteikti nosacījumi, viedais līgums ir spējīgs automātiski pārvietot līdzekļus no vienas personas uz otru. Tāpat kā viedie līgumi, ikviens darījums, kas jebkad notiek Ethereum sistēmā, ir pieejams apskatei publiskajā blokķēdē, padarot tīklu caurspīdīgu.

Runājot par sniegumu, Ethereum spēj apstipriniet līdzekļu kustību aptuveni 16 sekundēs. Blokķēde katru sekundi spēj mērogot ne vairāk kā 15 darījumus, kas ir daudz mazāk nekā citi viedo līgumu protokoli, tomēr es vēlāk apspriedīšu, ko viņi plāno darīt, lai to palielinātu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kas patiesībā ir Ethereum, nākamajā Ethereum cenu prognozēšanas 2021. gada rokasgrāmatas daļā es apspriedīšu cenu prognozēšanas ceļvežu ievērošanas nozīmi piesardzīgi..


Brīdinājums par cenu prognozēm

Es domāju, ka būtu laba ideja ātri parunāt par dažām lietām, kas jāņem vērā, lasot kāda cita cenu prognozi. Īstenībā, neviens nevar paredzēt Ethereum nākotni. Lai gan dažiem cilvēkiem prognozes ir pareizas, ir arī citi, kas tos nepareizi.

Nekad nevar garantēt, ka kāda pareģošana piepildīsies, jo, ja tā būtu, mēs visi būtu ļoti bagāti un turīgi! Ir svarīgi pārliecināties, ka vienmēr veiciet savu neatkarīgo pētījumu un nekad neieguldiet tikai tāpēc, ka jums patīk cenu prognozes skaņa.

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Kriptovalūtas tirgus ir viena no svārstīgākajām nozarēm pasaulē, cenām bieži iet uz augšu un uz leju bez skaidra iemesla, kāpēc. Tomēr, analizējot cenu prognozes, es domāju, ka vissvarīgākās lietas, kas jāņem vērā, ir reālās pasaules notikumi.

Tas ietver tādas lietas kā normatīvie akti, turpmākā attīstība, uzlabota tehnoloģija un partnerattiecības. No otras puses, citi cilvēki dod priekšroku lietošanai diagrammas analīze lai prognozētu nākotni, tāpēc jums ir atkarīgs no tā, kurai metodei vēlaties uzticēties.

Tātad, tagad, kad jūs zināt lietas, kas jāņem vērā, lasot prognozes, nākamā mana Ethereum cenu prognozēšanas 2021. gada rokasgrāmatas daļa notiks apspriediet dažas populāras cenu prognozes.

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Bobijs Ullery

Pirmo prognozi, par kuru es gribēju ar jums runāt, izlaida aicināja tiešsaistes analītiķis Bobijs Ulerijs. Ullery izmantotais modelis ir balstīts uz pasaules ekonomiku un pieņēmumu, ka blokķēdes tehnoloģijai būs daudz lielāka loma starptautiskajā tirdzniecībā.

Pēc analītiķa domām, Bitcoin un Ethereum vai katrs turēsies 25% no visas kriptovalūtu nozares, kas, pēc viņa prognozēm, būs kopā tirgus kapitalizācija 4,5 triljonu ASV dolāru apmērā 2021. gadā.

Tirgus kapitalizācija tiek izmantots, lai aprēķinātu kriptovalūtas kopējā vērtība, tāpat kā reālās pasaules uzņēmumi tiek vērtēti. To panāk, reizinot pašreizējo monētas tirgus cenu ar apgrozībā esošo monētu kopējo daudzumu.

Piemēram, ja monētas vērtība bija vērts 20 USD un tādi bija 10 miljoni monētu apgrozībā, tad kopējā tirgus kapitalizācija būtu 200 miljoni USD.

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Tagad Ethereum gadījumā, lai arī ir nav fiksētas padeves, Ullery izmanto 100 miljonu monētu kopējo tirāžu, jo tas notiks Vitālika Buterina ieteikumā.

Tātad, ņemot vērā visu iepriekš minēto, šī konkrētā Ethereum cenu prognoze 2021. gadā uzskata, ka Ethereum vērtība būs 11 375 USD. Tas Ethereum dotu kopējo tirgus kapitalizāciju vairāk nekā USD 1 triljona apmērā! Tātad, vai tas ir iespējams?

Lai piepildītos Ullery’s Ethereum 2021 cenu prognoze, tai tā būs jāpalielina visu laiku maksimums ir nedaudz virs 1300 USD, par 775%. Tas patiesībā nav nereāla prognoze, ja ņemat vērā, ka Ethereum 2017. gadā palielināja cenu par 10 000%! Bet ko jūs domājat?

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

LongForecast

Nākamo Ethereum cenu prognozi 2021. gadā, kuru es gribēju apspriest, veica prognozēšanas dienests LongForecast. Šis konkrētais analītiķis arī diezgan pozitīvi vērtē Ethereum nākotnes cenu.

Kā redzēsit zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, LongForecast lēš, ka 2021. gada decembrī Ethereum cena būs 3264 USD.

Šie skaitļi ir krietni virs visu laiku augstākā līmeņa, ko Ethereum piedzīvoja 2017. gada beigās, tāpēc analītiķis ir pārliecināts par savu nākotni. Tomēr šī prognozēšanas dienesta lielākā problēma ir tā, ka viņi nesniedziet paskaidrojumus par to, kā viņi izveidoja prognozi.

Šī ir patiešām svarīga informācija, taču šķiet, ka tā ir izlaista. Manuprāt, lai cenu prognoze būtu derīga, ir jābūt prognozes iemesls tas ir teikts. Tāpēc jums vajadzētu būt piesardzīgiem attiecībā uz prognozēm, kuras atrodat tiešsaistē.

CoinKir

Pārejot uz nākamo Ethereum cenu prognozi, kuru atradu, bija CoinKir. Tas tika izgatavots 2020. gada CoinKir lietošanai tehniskā cenu analīze veikt nākotnes prognozes. Tas ir, kad jūs aplūkojat vēsturiskās cenu kustības un meklējat tendences, kas nākotnē varētu atkārtoties.

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Šī ir populāra stratēģija, kuru izmanto reālajos pasaules finanšu tirgos. Tomēr finanšu tirgiem bieži vien ir jāpārbauda vairāk nekā 50 gadu dati, kas nav kriptonauda tirgiem. Neskatoties uz to, saskaņā ar CoinKir teikto Ethereum cenai līdz decembrim vajadzēja sasniegt 1455 USD. Patiesību sakot, tas bija ļoti tuvu patiesībai, kā tas bija 2021. gada janvāra Ethereum vērtība ir nedaudz lielāka par 1400 USD.

Tātad, tagad, kad jūs zināt par dažām populārākajām ETH nākotnes prognozēm, manā Ethereum 2021 cenu prognozes ceļveža nākamajā daļā tiks aplūkoti daži no notikumi reālajā pasaulē, kas varētu ietekmēt tā cenu!

Ethereum reālās pasaules notikumi

Jūs varētu atcerēties, kā es iepriekš apspriedu, ka Ethereum blokķēde spēj tikai apstrādāt apmēram 15 darījumi sekundē. Tā faktiski ir milzīga projekta problēma, jo tā ir ievērojami jāpalielina, lai apmierinātu globālo pieprasījumu.

Piemēram, 2017. gada beigās a jauns decentralizācijas pieteikums (dApp) piezvanīja CryptoKitties apstrādāja tik daudz darījumu, ka tas gandrīz nogāza tīklu! Tas bija tikai viens dApp, tāpēc padomājiet par to, cik slikti būtu, ja citi dApps kļūtu arvien populārāki?

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Tā rezultātā tagad ir citas viedās līgumu blokķēdes kas darbojas daudz labāk nekā Ethereum. Piemēram, NEO var apstrādāt darījumus tūkstošos sekundē, un ir citi blokķēdes tiek būvētas apgalvo, ka spēj apstrādāt miljonus sekundē!

Ethereum komanda atzina šos izaicinājumus un ir dažas idejas, pie kurām viņi strādā, un katram no viņiem ir iespējamā atbilde uz jautājumu “Kāpēc Ethereum iet uz augšu?” nākotnē.

Tātad, sāksim ar likmju pierādīšanu!

Likmes pierādījums

Katrai blokķēdes platformai ir savs “vienprātības mehānisms”, kas nosaka kā tiek pārbaudīti darījumi tīklā. Ethereum izmanto tāds pats modelis kā Bitcoin, ko sauc par “darba pierādījumu”.

The darba pierādījums mehānisms rada patiešām sarežģītas mīklas, kuras neviens cilvēks nevar atrisināt, tāpēc viņi to arī izdara nepieciešami jaudīgi datori tā vietā. Nodrošinot, ka jums ir pareizais aprīkojums, jūs varat savienot savu ierīci ar sistēmu, lai palīdzētu atrisināt mīklu. Ja jums veicas, jūs nopelnāt kriptovalūtu kā atlīdzību. To sauc kalnrūpniecība.

Problēma ir tā, ka darba pierādīšana prasa ļoti daudz liels elektroenerģijas daudzums. Turklāt, tā kā mīkla kļūst arvien grūtāka, jo vairāk lietotāju sāk rakt kriptonauda, ​​jums tas tiešām ir nepieciešams dārga aparatūra lai būtu iespēja iegūt atlīdzību.

Tāpēc Ethereum vēlas mainīt savu vienprātības mehānismu uz likmju pierādīšanu. Modelis darbojas atšķirīgi no darba pierādīšanas, jo tas padara taisnīgāku citu cilvēku iesaistīšanos ieguves procesā, kā arī prasa daudz mazāk elektroenerģijas.

Izmantojot Spēļu pierādījums, jūsu izredzes iegūt ieguves atlīdzību ir pamatojoties uz jūsu rīcībā esošo summu “Iesaistīts”, kas nozīmē monētu skaitu, kuras esat ieguldījis sistēmā. Teorija ir tāda, ka jo vairāk jums ir monētu, jo lielāka motivācija jums būs jānodrošina, lai blokķēde paliek drošs un drošs.

Tātad, tas ir drošs pierādījums. Šīs Ethereum cenu prognozēšanas rokasgrāmatas nākamā daļa būs vērsta uz to, kā viņi plāno uzlabot darījumu skaitu, ko tīkls var apstrādāt jebkurā brīdī.

Dalīšanās

Dalīšanās ir protokols izstrādātāji strādā pie tā, lai mainītu darījumu verifikācijas veidu. Saskaņā ar pašreizējo modeli ir nepieciešams katrs atsevišķais mezgls, kas atbalsta blokķēdi apstipriniet katru darījumu kas ir iesniegts.

Ethereum cenu prognoze 2021. gads

Piezīme: Mezgls tiek izmantots, lai aprakstītu ierīci, kas ir savienota ar blokķēdi, lai palīdzētu pārbaudīt darījumus. Jo vairāk ir mezglu, jo drošāks ir tīkls. Rakstīšanas laikā 2018. gada jūnijā Ethereum ir vairāk nekā 16 000 atsevišķu mezglu! ATJAUNINĀT 2021. GADU: Tur ir apmēram 8000 aktīvi ETH mezgli.

Jebkurā gadījumā, piemēram, iedomāsimies to 100 darījumi ir nosūtīti Ethereum sistēmā. Tas nozīmē, ka viņiem visiem jābūt pārbaudīja blokķēde pirms tie tiek apstiprināti. Tas nozīmētu, ka visiem 8000 mezgliem būtu jāpārbauda visi 100 darījumi atsevišķi, kas nav pārāk efektīvi.

Sharding tomēr dara lietas savādāk. Tā saliek mezglus grupās. Katru mezglu grupu sauc par “šķembu”, un dažādas grupas strādā pie dažādām darījuma daļām. Galu galā tas rada vairāk efektīvs veids, kā apstiprināt darījumus un ļaut tīklam palielināt apjomu, ko tas var apstrādāt katru sekundi.

Plazma

Plazmas protokols ir saistīta ar nevajadzīgi dati un vēlas noņemiet to no galvenās blokķēdes, lai atbrīvotu vietu. Piemēram, kad kāds izveido jaunu viedo līgumu, tas automātiski tiek nosūtīts uz galveno Ethereum blokķēde. Pat ja viedais līgums var nebūt pabeigts ilgu laiku (vai, iespējams, nekad nemaz), tas tomēr tiek nosūtīts blokķēdei.

Tas ir sagādāja daudz problēmu jo mezgliem joprojām ir jāpārbauda darījumi, tas nozīmē, ka tas ir palēnina tīkla darbību. Plazmas šķīdums tiek plānots izveidojot papildu slāni virs galvenās blokķēdes, kas tiks izmantota nepilnīgiem viedajiem līgumiem.

Kad viedais līgums ir darbojies, to var nosūtīt uz galveno blokķēdi. Vitāliks Buterins ir paziņojis, ka vēlas instalēt gan plazmu, gan šķembas, kas nozīmē, ka, ja tas izdosies, Ethereum blokķēde drīz varētu apstrādāt tūkstošiem, potenciāli miljoniem darījumu sekundē!

Ja tas tā ir, pastāv ļoti lielas izredzes, ka tas būs iemesls, kāpēc Ethereum tuvākajā nākotnē iet uz augšu. Daudzi analītiķi uzskata, ka šīs problēmas tomēr kavē projekta izaugsmi, pēc izmaiņu ieviešanas, kas zina, cik augstu Ethereum var sasniegt.

Tomēr ir ļoti svarīgi atcerēties, ka visi trīs iepriekš uzskaitītie risinājumi joprojām ir izstrādes sākumā, tāpēc nav zināms, kad tie būs patiesi gatavi. Vislabāk ir regulāri pārbaudīt atjauninājumus tiešsaistē.

Tātad, tagad, kad jūs zināt par tehniskajiem uzlabojumiem, ar kuriem komanda strādā, un kā tas varētu ietekmēt tās cenu, nākamajā Ethereum 2021 cenu prognozēšanas rokasgrāmatas daļā tiks aplūkots, kas, manuprāt, varētu notikt …

How Hlabi Wslims Etur Ej iekšā Mans viedoklis

Pirms es apspriedu savu viedokli par Ethereum nākotni, es gribēju to skaidri pateikt Es nedodu jums ieguldījumu vai finanšu konsultācijas. Dienas beigās neviens nezina atbildi uz jautājumu “Cik augstu Ethereum var nonākt?”

Pirmkārt, Ethereum ir vispirms un oriģināls viedo līgumu blokķēdes projekts, tieši tāpēc tas ir bijis otra populārākā kriptovalūta tik ilgi. Cilvēki ne tikai uzticas platformai, bet zina, ka arī komanda ir patiešām talantīga. Tāpēc es domāju, ka Ethereum vienmēr būs viedo līgumu platforma numur viens.

Tomēr nav garantiju, jo izstrādātājiem patiešām ir jāsakārto Ethereum mērogojamības problēmas. Ir lieliski, ka viņi strādā pie daudz dažādu ideju, bet ja viņi to dara aizņemt pārāk ilgi vai tas ir nav veiksmīgs, tad citi blokķēdes varētu pārņemt.

Ethereum cenu prognoze: ETH monēta.

Pat ja kriptovalūtu tirgi ir vēl viņu pirmajās dienās un nav garantiju, kas notiks, es uzskatu, ka Ethereum to var izdarīt. Cilvēkus uztrauc turpmākie noteikumi, tomēr, manuprāt, tas būs labi.

Piemēram, Japāna pilnībā regulē kriptovalūtu nozari tāpat kā viņi regulē savu finanšu pakalpojumu nozari. Tā rezultātā Japānai ir viens no lielākajiem kriptovalūtas tirdzniecības apjomiem, kā arī vairāk nekā 200 000 dažādu reālās pasaules veikalu kas to pieņem.

Ethereum cenu prognoze 2021. gadā: Secinājums

Tātad, tas ir manas beigas Ethereum cenu prognoze 2021. gada ceļvedis! Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu būt informētam par projektu un uzņēmuma plāniem.

Tur ir vairākas Ethereum cenu prognozes, un, lai gan daži no viņiem šķiet ļoti nereāli, citi ir diezgan negatīvi. Kas ir svarīgi atcerēties, ka neviens precīzi nezina, kāda būs Ethereum nākotne. Tātad, pirms ieguldīšanas, jums vienmēr jāveic papildu pētījumi.

Tagad, ja jūs jau iegādājāties dažus ETH monētas ieslēgts Monētu bāze, Binance vai pat Vienkāršs – ātra un droša maksājumu apstrāde, jāatceras arī turēt kriptovalūtas droši maki visu laiku.

Ja neesat pārliecināts, kuru maku izvēlēties, šeit ir top 3 iespējas kas jums jāņem vērā:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map