Ethereum Fork: Visu vienā apmācība

Kriptovalūtas dakšiņas tiek uzskatīti par a reta parādība kriptogrāfijas pasaulē. Daži ir plānoti, citi – ekstrēmu situāciju rezultāti. Lai kāds būtu viņu izskats, viena lieta ir droša – kad tās notiek, parasti ir lielas izmaiņas. Tāpēc šodien parunāsim Ethereum dakša (precīzāk sakot dakšas).

Mēs aptversim dakšu definīcijas vispār (kādi tie ir, kāpēc notiek un tā tālāk). Pēc tam mēs koncentrēsimies uz Ethereum dakšas – jūs uzzināsiet, kad tie notika, ko viņi mainīja un kāda būs nākotne.

Tāpat pirms došanās tālāk jums jāapzinās fakts, ka kriptonauda vienmēr jāuzglabā drošā vietā. Tātad, vienmēr izvēlieties drošākos un uzticamākos kriptogrāfijas maciņus.

Kas ir dakša?

A dakša kriptovalūtu pasaulē ir pazīstams kā izmaiņas šīs valūtas protokolā. Šāda veida izmaiņas veic derīgas iepriekšējās bloku versijas un pašreizējā versija nav derīga (vai otrādi).

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ir divu veidu dakšas, kas pazīstamas kā mīkstas dakšiņas un cietas dakšas.

Ethereum dakša: Ethereum dakša.

Mīkstas dakšiņas ir cieto versiju mīkstinātā versija. Viņus sauc par mīkstiem, jo ​​viņi neko nemaina ap protokola faktisko struktūru. Mīkstās dakšiņas var būt ieviesa izstrādātāji vai radītāji kriptovalūtas, lai veiktu noteiktus apkopes darbus, kaut ko kosmētiski modificētu vai mainītu dažus noteikumus, kas ap blokķēdi.

Dažas no populārākajām un biežākajām mīkstajām dakšām ir tās, kas maina konkrēta bloka izmēru. Izstrādātāji tos bieži ievieš, lai izlīdzinātu kalnrūpniecības procesus (pieņemot, ka mēs runājam par kriptonauda, ​​kas izmanto vienprātību “Darba pierādījums”).

Šīs dakšas kļūst pagaidu – daži ogļrači var izvēlēties tos izmantot, bet citi vienkārši noraidīt izmaiņas un turpiniet iegūt vecākās monētas versijas.

Cietās dakšas tomēr ir pavisam cits stāsts.

Cietas dakšas ir milzīgas izmaiņas attiecīgajā kriptovalūtā. Viņi maina pašu kriptovalūtas protokolu, padarot šī protokola vecākās versijas nederīgas. Ja tas (vecākā versija) turpina dzīvot, tas tiks sadalīts no jaunās versijas. Ethereum ir šādi piemēri, un mēs par tiem runāsim nākamajos punktos.

Cietās dakšas parasti ir ārkārtējos apstākļos. Viņi ir reti plānots – to parādīšanās lielākoties notiek nepieciešamības dēļ. Tam ir jēga, jo parasti nav likumīgu iemeslu, lai ieviestu cieto dakšiņu normāli funkcionējošā kriptovalūtā. Atslēgvārds ir parasti, lai gan – kā jūs to redzēsiet pietiekami drīz, Ethereum ir izņēmums.

Tagad, kad mēs esam vairāk vai mazāk savstarpēji saistīti un esam noņēmuši terminoloģiju, pārejam pie galvenās tēmas – Ethereum cietās dakšas.


Ethereum cietās dakšas

Galvenais iemesls, kāpēc mēs runājam tieši par Ethereum HARD dakšām, ir tas, ka tie ir tik kaitīgi un nozīmīgi Ethereum labklājībai, ka kļūst neiespējami ignorēt.

Ethereum Classic, Ēteris nulle un Metropole – šīs ir galvenās trīs Ethereum cietās dakšas, un mēs par tām runāsim zināmā mērā.

Ethereum Classic

Šī ir pati pirmā cietā dakša, kas bija Ethereum. Tas ir arī vispretrunīgākais no visām ETH cietajām dakšām.

Ethereum dakša: Ethereum Classic.

Noteiktā laika posmā Ethereum izstrādātā komanda pamanīja, ka decentralizēta autonoma organizācija (DAO), kuru Ethereum bija izmantojis, tika uzlauzts. Lēmums ieviest cieto dakšiņu, kas atjaunotu visas nozagtās kriptogrāfijas monētas, bija ātrs, taču tas arī saņēma diezgan nelielu pretreakciju.

Ethereum atbalstītāji un entuziasti dalās divas nometnes. Pirmie mēs esam priecīgi, ka šī kriptovalūtas komanda gatavojās ātri rīkoties un neļāva šādai lietai pāriet. Cietā dakša nozīmētu, ka izstrādātāji ir iemācījušies savu mācību un tagad ir labāk sagatavoti par līdzīgiem uzlaušanas vai pārkāpuma mēģinājumiem nākotnē.

Tomēr daudzi cilvēki nepiekrita cietajai dakšai. Viņi uzskatīja, ka šīs pārmaiņas pārkāpj "decentralizēti". Šī cilvēku grupa uzskatīja, ka vienīgais veids, kā iegūt patiešām decentralizētu kriptonauda, ​​ir neiesaistīties un vienkārši iet pa straumi jo, tiklīdz izstrādātāji sāk rīkoties, tas izraisītu viļņošanās efekts un tas kļūtu par milzīgu paziņojumu nākotnei.

Galu galā Ethereum izstrādātāji sekoja lēmumam ieviest cieto dakšiņu. Kāds bija rezultāts? Nu, viena kriptonauda sadalījās divās daļās.

Lielākā daļa cilvēku, kuri nepiekrita šķelšanai beidzās pieturoties pie vecās versijas Ethereum, kas tagad ir pazīstams kā Ethereum classic.

Mūsdienās kriptovalūtu kopienā joprojām ir divas cilvēku nometnes – daži domā, ka izstrādātājiem bija taisnība, lai problēmu novērstu pēc iespējas ātrāk, bet citi uzteic cilvēkus, kuri pieturējās pie savas pārliecības un joprojām ir atbalstot Ethereum Classic.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ēteris Nulle

Ēteris nulle ir vēl viena plaši pazīstama Ethereum dakša. Tas nav tik ekstrēms kā Ethereum Classic – šis ir vērsts uz uzlabojumiem, nevis uz revolūciju.

Ethereum dakša: ētera nulle.

Ēteris nulle mērķis ir uzlabot darījumu ātruma ātrumu kas notiek Ethereum tīklā. Turklāt šī Ethereum dakša ir apņēmusies padarīt šos darījumus pilnīgi bezmaksas.

Daudzi kriptovalūtu pasaulē tos uzskata ļoti drosmīgi mērķi. EtherZero ir arī “Darba pierādījums” balstīta dakša – tas nozīmē vienīgais patiesi efektīvais veids raktuvēs tas būtu, izmantojot GPU platformu veidi. Lai gan ir vērts pieminēt, ka ir plānots ieviest masternodu (“Likmes pierādījums”) Sistēmu šajā Ethereum dakšiņā nākotnē.

Metropole

Metropole ir pašreizējā Ethereum dakša. Tomēr šī dakša netika izveidota ārkārtēju situāciju dēļ – tā ir daļa no plāna, kā uzlabot esošo Ethereum blokķēdi.

Metropolis sastāv no trīs fāzes. “Konstantinopoles” fāze šobrīd ir aktīvā (tiek uzskatīts, ka Bizantija ir beigusies).

Ethereum dakša: Ethereum Metropolis.

Ir a pāris galvenās iezīmes ka Metropolis Ethereum dakšas mērķis ir uzlabot.

Pirmkārt, Ethereum Metropolis dakšas apjomā daudz ar privātumu saistītas funkcijas saņems kapitālo remontu. Pašreizējie privātuma iestatījumi un opcijas, kas ir Ethereum tīklam, nemaz nav sliktas, taču jaunās funkcijas būs atjauninātas un būs garantētu lielāku privātumu darījumu laikā.

Vēl viena milzīga pārmaiņa, ko Ethereum Metropolis dakša vēlas ieviest, ir “Likmes pierādījums”Uz konsensu balstīta sistēma, nevis pašreizējā“ Darba pierādījums ”.

Ja tas tiktu izdarīts, tas likvidētu Ethereum ieguvi kopumā. Tā vietā jūs varētu likt dažas savas Ethereum monētas par iespēju automātiski pārbaudīt darījumus, kas notiek Ethereum blokķēdē, un, savukārt, saņemtu noteiktu summu ieņēmumu.

Ethereum ieguve (GPU, CPU, ASIC, Cloud) ir ārkārtīgi populārs aktivitāte starp šiem kriptogrāfijas monētu faniem, tāpēc tas ir liels diskusiju punkts. Kaut arī PoS sistēma teorētiski paātrinātu un izlīdzinātu procesus, kas notiek tīklā, šādu izmaiņu rezultātā masveida ieguve aprīkojuma izgāztuve kas varētu nozīmēt kaitīgas ieguves platformu sastāvdaļu cenu izmaiņas.

Ātri apskatīsim divus Ethereum Metropolis dakšas fāzes.

Bizantija bija posms, kura mērķis bija izveidot Ethereum platformu drošāk un labāk optimizēts. Tas tika darīts pa vienam solim, bet sākotnējais mērķis bija padarīt tīklu drošāku un plūstošāku lietošanai.

Konstantinopole mērķis ir pabeigt Bizantijas procesus un pēc tam koncentrēties viens liels mērķis – sagatavot Ethereum blokķēdi pārejai starp PoW un PoS sistēmām. Tas pats par sevi ir milzīgs mērķis, un tam būs vajadzīgs diezgan ilgs laiks, lai to pilnībā iedarbinātu.

Rāmums

Ethereum rāmums tiek uzskatīts par pēdējo lielo soli Ethereum attīstībā. Rāmums ir veltīts vienam mērķim un tikai vienam mērķim – Ethereum blokķēdes pārejai no PoW uz PoS.

Ethereum Fork: Visu vienā apmācība

Bizantija un Konstantinopole ir divas galvenās sagatavošanās fāzes. Šajā laikā tiks veikti noteikti darījumi, izmantojot konsoles pierādījumu, lai sāktu sistēmas sagatavošanu pārejai.

Ethereum rāmums ir a milzīgs pagrieziena punkts Ethereum, jo ​​tas praktiski mainītu visu, pie kā cilvēki ir pieraduši, kad runa ir par šīs kriptogrāfijas ieguvi. Saskaņā ar Ethereum ceļvedi pārejai uz “tīro PoS” vajadzētu būt kaut kad 2021. gadā.

Ethereum dakšas kopsavilkums

Veiksim ātru pārskatu par to, ko mēs šajā jautājumā esam apskatījuši ETH cietā dakša vadīt.

Kriptovalūtas dakšas ir notikumi kriptovalūtas blokķēde kuru mērķis ir mainīt konkrētus attiecīgā kripta aspektus. Dakšas ir divu veidu – mīkstās un cietās.

Mīkstas dakšiņas mainās nelielas un kosmētikas problēmas, kamēr cietās dakšas parasti ir pilnīgas spēļu mainītāji.

Ethereum dzīves laikā ir bijuši (un joprojām būs) trīs lielas ETH cietās dakšas – Ethereum Classic, EtherZero un Metropolis.

The Metropolis Ethereum dakša (kas ir pašreizējā dakša) gala mērķis ir sagatavot Ethereum pārejai no darba pierādījumu sistēmas balstīta altkoīna uz pierādījumu par likmi.

Rāmums būs pēdējais solis iepriekšminētā uzdevuma izpildē, un tas ir paredzēts kādā brīdī 2021. gadā..

Secinājums

Pasaule kriptovalūtas ir pastāvīgi atrodot jaunus un dažādus veidus, kā attīstīties un virzīties uz priekšu, vai tas būtu no tehnoloģiskā viedokļa, vai informācijas ziņā.

Kriptovalūtas dakšiņas parasti ir ļoti pretrunīgi notikumi kriptogrāfisko kopienu ietvaros. Tas tiešām ir atkarīgs no dakšu jauninājumiem vai izmaiņām, taču neatkarīgi no nodoma cilvēki vienmēr būs sadalīts divās grupās – tiem, kam tas patīk, un tiem, kuri to ienīst.

Mīkstas dakšiņas parasti tiek pieņemti vieglāk nekā grūti. Tas galvenokārt ir saistīts ar to, ka to mērķis nav kaut ko būtiski mainīt blokķēdē. Lielākajai daļai cilvēku pat varētu patikt dažas mīkstas dakšiņas – it īpaši kosmētiskās pārmaiņus.

Tomēr cietās dakšas vienmēr ir diskusijas punkts. Izmaiņas, kuras tās rada, reti tiek veiktas ar vienpusēju reakciju.

Ethereum dakšas ir interesantas. Visi trīs cietie ir bijuši ļoti svarīgi lūzuma punkti Ethereum dzīves laikā. Ethereum Classic tomēr bija vispretrunīgākais – šī cietā dakša izraisīja galvenās filozofiskās diskusijas kriptovalūtu kopienās visā pasaulē. Pirmo reizi decentralizācijas tēma kļuva tik plaši pieminēta un apspriesta.

Ethereum dakša: Ethereum POS.

Par cik Ethereum Classic bija pretrunīgs, Metropolis Ethereum dakša ir nozīmīga.

Tiklīdz Ethereum Serenity sāk spēlēt, neviens nezina, kas notiks ar ekonomiku. Pēkšņi būs tūkstošiem un tūkstošiem kalnrūpniecības platformu, GPU, ASIC un citu ar kriptonauda saistītu ierīču, kas vairs netiks izmantotas.

Cilvēki ir parasti nav gatavs par tik dramatiskām izmaiņām. Dabiski, ka daļa no kriptogrāfijas ieguves populācijas atradīs noteiktus specifiskus nepilnības un izejas – tālākpārdot GPU, iznomāt platformas vai pat sākt rakt citas kriptovalūtas, aizmirstot Ethereum kopumā.

Pēdējā daļa, iespējams, būtu sliktākajā gadījumā par Ethereum. Visas kriptovalūtas ir tikpat vērtas, cik cilvēki tās izmanto – ja samazināsies lietotāju skaits, samazināsies arī kriptogrāfijas atbilstība un, savukārt, tā cena.

Tieši tāpēc, vismaz runājot par šo Ethereum dakšu, iepriekš ir ieguldīts daudz sagatavošanās un pūļu – Serenity nav paredzēts līdz nākamajam gadam, un izstrādes komanda cer mazināt dažus sākotnējos pretreakcijas gadījumus, kurus šī cietā dakša ir ieguvusi.

Viens no galvenajiem Ethereum komandas mērķiem ir parādīt, cik izdevīgs un ātrs ir Likmes sistēmas pierādījums ir salīdzinājumā ar darba pierādījumu. Tas novērš daudz PoW sistēmas trūkumi (elektrības, dzesēšanas un ierīču izmaksas, vajadzība pēc milzīgas un atvērtas teritorijas utt.).

Arī summa, ko kāds viņiem izmaksā, ir atkarīga no summas, kuru viņi piesaistīja – jo vairāk jūs ceļat uz galda, jo vairāk jūs saņemat. Tas stimulē cilvēkus piedalīties tirdzniecībā, pirkšanā un pārdošanā – lai iegūtu vairāk monētu un gūtu lielākus ienākumus.

Turklāt, ja jums ir bagātīgs daudzums ētera, jums tas noteikti jāglabā drošā vietā un jāizvēlas aparatūras maki, piemēram, Virsgrāmata Nano S un Trezors.

Nu, tas bija Ethereum dakšu ceļvedis. Es ceru, ka jums tas šķita interesanti un uzzinājāt kaut ko jaunu par Ethereum un citām dakšām kopumā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map