Ethereum nākotne: jaunākās Ethereum ziņas

Jūs šobrīd esat Ethereum investors un vēlaties uzzināt, kāda būs nākotne? Vai varbūt jūs domājat par pirkumu un vēlaties uzzināt, vai tagad ir piemērots laiks? Nu, neskaties tālāk, jo es jums pastāstīšu visu, kas jums jāzina par Ethereum nākotni!

Starp citu, vai zinājāt, ka 2017. gadā Ethereum cena pieauga par gandrīz 10 000%? Traki, pareizi?!

Jebkurā gadījumā šajā Ethereum ceļveža sākumā es sākšu, īsi paskaidrojot, kas patiesībā ir projekts, kam seko pārskats par dažiem jautājumiem, kas ietekmēs tā cenu.

Pēc tam es apspriedīšu dažus iespējamos risinājumus, ar kuriem Ethereum komanda strādā, lai novērstu viņu mērogojamības problēmas. Visbeidzot, es apspriedīšu dažas populāras cenu prognozes un sniegšu jums savu viedokli par to, vai es domāju, ka tas ir labs ieguldījums.

Tātad, ko jūs gaidāt? Sāksim ar pārliecību, ka mēs zinām, kas patiesībā ir Ethereum!

(Ja jau esat pārliecināts par savām zināšanām par Ethereum fonu un koncepciju, droši pārejiet uz nākamo sadaļu!)

Īss Ethereum ievads

Ethereum 2015. gadā izveidoja vadošais izstrādātājs Vitāliks Buterins, un tagad tā ir otra vērtīgākā monēta kriptovalūtu industrijā.

Tas bija pirmais blokķēdes projekts, kurā tika instalēta viedo līgumu tehnoloģija, kas ļauj cilvēkiem noslēgt līgumu bez trešās puses nepieciešamības. Tas bija arī pirmais blokķēde, kurā tika iekļauta programmēšanas valoda.

Ethereum izpilddirektors Vitaliks Buterins

Ethereum var arī uzņemt decentralizētas lietojumprogrammas (dApps), kas ir lietotnes, kas darbojas bez centrālā vadības punkta, padarot tās taisnīgas un pārredzamas. Viens no veiksmīgākajiem Ethereum uzbūvētajiem dApps ir CryptoKitties, kas ir platforma, kas ļauj cilvēkiem pirkt, pārdot un pat maizīt virtuālos kaķus!

Papildus tam Ethereum ir arī sava kriptovalūta, ko sauc par Ēteru. Tāpat kā Bitcoin, arī Ethereum ļauj sūtīt un saņemt monētas starp maciņiem. Darījumu vidējā vērtība ir aptuveni 16 sekundes, un maksimālā summa, ko blokķēde var apstrādāt, ir 15 darījumi katru sekundi.

Tāpat kā Bitcoin, arī Ethereum blokķēde izmanto vienprātības mehānismu ar nosaukumu Proof-of-Work, tomēr, kā es paskaidrošu vēlāk, mērogojamības problēmu dēļ viņi to vēlas mainīt uz kaut ko citu.

Ethereum blokķēde arī ļauj tās lietotājam izveidot jaunus marķierus, kurus galvenokārt sauc par ERC-20 marķieriem.

Tagad, kad jūs zināt, ko dara Ethereum projekts, manā Ethereum ceļveža nākamajā daļā tiks aplūkoti platformas mērogojamības jautājumi.


Ethereum nākotne

Kaut arī Ethereum blokķēde ir otra populārākā kriptonauda nozarē, tai faktiski ir daži jautājumi par mērogojamību. (Mērogojamība attiecas uz to darījumu skaitu, kurus blokķēde var apstrādāt sekundē.)

Kā jau minēju iepriekš, Ethereum spēj apstrādāt tikai 15 darījumus sekundē. Projekta pirmajās dienās tā nebija problēma, jo maz cilvēku to izmantoja. Tomēr, tā kā Ethereum ir kļuvis populārāks, tas ir kļuvis par lielāko Ethereum blokķēdes problēmu.

Lai sniegtu priekšstatu par to, cik ierobežots tas ir, NEO bloku ķēde (kas var apstrādāt arī viedos līgumus), kā ziņots, var apstrādāt līdz 10 000 darījumu sekundē. Ja Ethereum izstrādātāji neatrisinās mērogojamības problēmu, organizācijas var apsvērt iespēju izmantot citus blokķēdes, lai mitinātu savus viedos līgumus un dApps, nevis Ethereum. Ja tas notiks Ethereum nākotnē, tā cena, visticamāk, sabruks.

Tātad, kā redzat, šis jautājums ir ārkārtīgi svarīgs.

Par laimi, Ethereum izstrādātāji ir pilnībā informēti par šiem jautājumiem, un tie pašlaik veic dažas būtiskas izmaiņas. Apskatīsim iespējamos risinājumus sīkāk.

Spēļu pierādījums (Casper)

Vai atceraties, kā es jau iepriekš minēju, ka Ethereum blokķēdē tiek izmantots vienprātības mehānisms, kas apliecina darbu? Nu, tas ir viens no iemesliem, kas novedis pie viņu tehniskajām problēmām. Rezultātā komanda apsver iespēju pāriet uz Proof-of-Stake.

Darba pierādīšana prasa, lai kalnrači izmantotu savu papildu skaitļošanas jaudu, lai atrisinātu patiešām sarežģītas mīklas. Tam, kam ir visspēcīgākā aparatūras ierīce, ir vislielākās izredzes iegūt ieguves atlīdzību. Visi mēģina atrisināt mīklu vienlaicīgi, un uzvarētājs ir kalnračnieks, kurš to vispirms atrisina.

Īpašais pierādījums ir atšķirīgs, jo kalnrači visi nemēģina vienlaikus atrisināt mīklu. Tā vietā viņi strādā pa vienam. Viņus izvēlas raktuvēs pēc nejaušības principa, lai gan viņiem ir jāspēlē vairāki ēteri, lai būtu iespēja tikt izraudzītiem.

Darījumu skaitu, ko viņi var veikt / pārbaudīt, nosaka pēc viņu veiktās summas. Ja kalnračiem ir 10 ETH, viņi var iegūt 10 ETH vērtus darījumus. Lai precizētu, tas nozīmē, ka viņi var veikt raktuves, līdz viņu izrakto darījumu vērtība ir vienāda ar viņu piesaistīto summu.

Ir daudz priekšrocību, ko Ethereum varētu dot pierādījums par likmēm. Pirmais ir paaugstināta energoefektivitāte. Tīkls “Pierādījums par darbu” prasa ļoti lielu elektroenerģijas daudzumu, jo visi ogļrači strādā pie vienām un tām pašām mīklas, izšķērdīgi sadedzinot savu skaitļošanas jaudu. No otras puses, “Proof-of-Stake” darbojas uz sistēmu pa vienam, tas nozīmē, ka tiek patērēts daudz mazāk kopējās elektroenerģijas.

Ethereum nākotne, izmantojot pierādījumus par likmēm, arī samazinās centralizācijas riskus. Darba pierādījums ļauj kalnraču grupām pievienoties saviem resursiem, lai palielinātu izredzes iegūt ieguves atlīdzību. Problēma ir tā, ka tas mazam cilvēku skaitam dod lielu ietekmi uz tīklu, īpaši tiem, kas kontrolē lielus kalnraču kopumus. Tomēr likmju pierādīšana to ļoti apgrūtina.

Ethereum izstrādātāji kustību no darba pierādīšanas uz likmes pierādīšanu sauc par “Casper projektu”, un to vada Vlads Zamfirs..

?! mans pirmais publiskais projekta Casper the Friendly Ghost spec. a "pareizi pēc konstrukcijas" blockchain vienprātības protokolshttps://t.co/8Y01zzS31t

– Vlads Zamfirs (@VladZamfir) 2017. gada 2. novembris

Kaut arī Casper jaunināšana pirmo reizi tika apspriesta 2017. gada vidū, komanda vēl ir jāpabeidz pie tā strādāt. Tika uzskatīts, ka tas tiks uzstādīts 2018. gada laikā.

Tagad, kad jūs zināt par Casper projektu, nākamā mana nākotnes Ethereum ceļveža daļa apskatīs viņu jauninājumu “Plazma”.

Plazma

Vitaliks Buterins pirmo reizi paziņoja par plazmas projektu 2017. gada augustā, un tas tiek izstrādāts, lai atrisinātu Ethereum mērogojamības problēmas. Būtībā plazma ir protokols, kas ļaus Ethereum blokķēdei novērst nepieciešamību apstrādāt nevajadzīgus datus. Tas to darīs, izveidojot otro slāni virs galvenā blokķēdes.

Tas joprojām varēs apstrādāt viedos līgumus, tomēr bloku ķēdē tos ievietos tikai pēc līguma pabeigšanas. Tas ievērojami samazinās skaitļošanas jaudas apjomu, kas blokķēdei nepieciešams darījumu apstiprināšanai, un tas arī ietaupīs daudz atmiņas.

Plazmas protokols arī paātrinās darījumu laiku, kas ļaus tīklam uzņemt dApps, nepalēninot sistēmas darbību.

Plazmas attīstība joprojām ir ražošanas sākumposmā, tāpēc mēs vēl neesam pārliecināti, kad tā tiks uzstādīta Ethereum blokķēdes augšpusē..

Nākamajā manas Ethereum rokasgrāmatas nākotnes daļā tiks aplūkota vēl viena iespēja, kuru arī Ethereum apsver.

Dalīšanās

Tāpat kā plazmas protokola gadījumā, arī Sharding tiek izstrādāts, lai atrisinātu mērogojamības jautājumus. Pirms saprotam, ko darīs Sharding, mēģināsim saprast, kas ir faktiskais jautājums.

Šobrīd katram mezglam, kas ir savienots ar Ethereum blokķēdi, jāpārbauda katrs transakcija, kas tai tiek veikta. Piemēram, ja nākamajā blokā ir jāpārbauda 4000 darījumu, tad katram mezglam ir jāpārbauda visi 4000 darījumi.

Lai gan tas patiešām ir labs drošībai, tas nozīmē arī to, ka tīkls darbojas tikpat ātri kā atsevišķi savienotie mezgli.

Nāk drupināšana.https://t.co/Aqo9MBiCj0 pic.twitter.com/FXEQeiKGDr

– Vitalik Ētera nedevējs (@VitalikButerin) 2018. gada 30. aprīlis

Sharding darīs visu savādāk. Kad tas būs uzstādīts, tīkls tiks sadalīts mazākās daļās, katru daļu nosaucot par šķembu. Katram atsevišķam šķembai būs dažādas darījumu vēstures, pie kurām katrs mezgls var patstāvīgi strādāt. Cerams, ka tas ievērojami palielinās darījumu skaitu, kurus Ethereum blokķēde var apstrādāt, jo tam nav nepieciešams katrs mezgls, lai apstiprinātu katru atsevišķo darījumu.

Lai pārliecinātos, ka saprotat drupināšanu, padomājiet par strādnieku grupu, kas uzkopj māju. Pašreizējā Ethereum blokķēdē strādnieku grupa katrs atsevišķi iztīrīja katru atsevišķo telpu.

Tas nozīmē, ka katram darbiniekam būs jātīra vannas istaba, virtuve, ēdamistaba un visas guļamistabas. Vai tas ir efektīvs? Noteikti nē! Izmantojot sadrupināšanas protokolu, katram darba ņēmējam tiks dota viena telpa tīrīšanai, kas nozīmē, ka viņi varēs darbu pabeigt ievērojami ātrāk!

Vitāliks Buterins paskaidroja, ka slāņa viens (Sharding) un otrais (Plasma) risinājumus var uzstādīt blakus. Buterins ir arī paziņojis, ka tikai Sharding varētu palielināt Ethereum mērogojamības robežu vismaz 100 reizes. Kad pievienosiet plazmā, Ethereum varētu apstrādāt desmitiem tūkstošu darījumu sekundē!

Tātad, tagad, kad jūs zināt par Sharding un Plasma, nākamā mana nākotnes Ethereum ceļveža daļa apskatīs, kas ir Raiden projekts!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Raiden

Raiden projektu (vai Raiden tīklu) būvē trešās puses organizācija, kas nav Ethereum komandas daļa. Idejas centrā ir maksājumu darījumu veikšana "ārpus ķēdes". Tas nozīmē, ka darījumi nav jāapstrādā un jāapstiprina visai blokķēdei.

Tā vietā tikai abām darījumā iesaistītajām pusēm jāpanāk vienprātība. Ikviens, kurš vēlas noslēgt līgumu, var atvērt jaunu "kanāls" papildus Ethereum protokolam, kuru var izmantot tikai darījumā iesaistītie.

Vienīgā reize, kad lietotājiem jāatgriežas "uz ķēdes" ir tad, kad viņi vēlas tērēt savus žetonus ārpus platformas Raiden.

Interesanti, ka Vitāliks Buterins faktiski ir izteicies negatīvi par Raiden projektu, konkrētāk, par viņu iemesliem veikt ICO. Buterins apšaubīja, kāpēc viņiem ir jāizveido žetons un jāpiesaista līdzekļi. Neskatoties uz to, Raidena piesaistīja vairāk nekā 33 miljonus ASV dolāru.

Piezīme: ICO (Initial Coin Offering) ir kopfinansēšanas pasākums, kurā kriptovalūtas marķieris tiek piedāvāts pirmo reizi. Investori iegādājas marķieri, un saņemtie līdzekļi tiek izmantoti projekta izstrādei.

Tagad, kad jums ir laba izpratne par galvenajiem projekta notikumiem, kurus varētu instalēt Ethereum bloku ķēdes augšdaļā, manā Ethereum ziņu ceļveža nākamajā daļā tiks aplūkotas dažas iespējamās Ethereum nākotnes prognozes.

Ethereum cenas nākotne

Ir svarīgi informēt jūs, ka, ja kāds no iepriekš minētajiem risinājumiem tiks veiksmīgi ieviests, Ethereum cena, visticamāk, pieaugs.

Iemesls tam ir tāds, ka, lai arī tīkls spēj apstrādāt tikai 15 darījumus sekundē, tas joprojām ir otra vērtīgākā kriptonauda nozarē. Iedomājieties, cik labi monēta varētu paveikt, ja tā spētu palielināt šo skaitli līdz tūkstošiem darījumu sekundē?

Jebkurā gadījumā es gribēju apspriest dažas pašreiz pastāvošās Ethereum prognozes. Pirmā populārā Ethereum prognoze, ar kuru es saskāros, bija Gaurav Iyer no Profit Confidential. Iyer apgalvo, ka Ethereum mērogojamības problēmas ir ierobežojušas Ethereum cenu uz priekšu. Tomēr viņš uzskata, ka, tiklīdz tas tiks atrisināts, 2021. gadā Ethereum cena varētu sasniegt 1500 USD.

Augstākā cena, kuru Ethereum jebkad ir sasniedzis, ir 1377 USD, ko tā sasniedza 2018. gada janvārī. Ja Iyer’s Ethereum nākotnes prognozes ir pareizas, tai būs jāsasniedz jauns visu laiku augstākais līmenis.

Vēl viena prognoze, ar kuru es saskāros, bija Investing Haven. Prognozēšanas dienestam ir nedaudz atšķirīga pieeja, jo viņi ir izmantojuši tehnisko diagrammu analīzi, pamatojoties uz iepriekšējiem piedāvājuma un pieprasījuma datiem.

Investing Haven saka, ka Ethereum nākotnes cena līdz 2021. gadam sasniegs 1000 ASV dolārus. Lai gan šī ir tehniski pozitīva prognoze (jo tā ir daudz augstāka nekā 2018. gada jūnija cena), tā ir ļoti konservatīva. Iemesls tam ir tāds, ka 1000 ASV dolāri no 2018. gada janvāra joprojām neapsteigs Ethereum visu laiku augstāko līmeni, kas nozīmē, ka viņi sagaida, ka izaugsme būs ļoti lēna.

Trešajā Ethereum prognožu prognozē es paskatījos uz WalletInvestor, kurš uzskata, ka Ethereum līdz 2021. gada jūnijam sasniegs 1221 USD, kas ir pavisam nedaudz līdz Ethereum visu laiku augstākajam līmenim. Diemžēl WalletInvestor nesniedz nekādus paskaidrojumus par to, kā viņi sasniedza savu prognozi, kas apgrūtina analīzi.

Ethereum ilgtermiņa cenu prognozes nākotne

Pēdējo Ethereum cenu prognozi, ar kuru es saskāros, sagatavoja LongForecast, kurai ir interesants ieskats 2021. gadā. Pēc viņu analīzes komandas domām, Ethereum 2021. gadā sāksies tikpat zemu kā 363 ASV dolāri, tomēr tā visa gada laikā lēnām pieaugs, beidzoties ar 841 USD..

Ir sarūgtinoši, ka LongForecast nepaskaidro, kāpēc viņi uzskata, ka Ethereum cena sāksies 2021. gadā tik zema, kā arī kāpēc viņi domā, ka tā atjaunosies vēlāk gadā.

Kā jūs redzat Etherum nākotnes cenu attīstību 2021. gadā un pēc tam? Vai jūs piekrītat kādam no iepriekš minētajiem analītiķiem? Ethereum ceļveža nākotnes pēdējā daļā es jums došu savu viedokli par to, kā es redzu nākotni.

Mans viedoklis par Ethereum nākotni

Pirms es eju tālāk, ir svarīgi atcerēties, ka jums nekad nevajadzētu ieguldīt naudu kriptovalūtā, pamatojoties tikai uz cenu prognozēm. Nekad neaizmirstiet, ka Ethereum prognozes ir nekas cits kā viedokļi.

Ja viņiem vienmēr būtu taisnība, mēs visi būtu ļoti bagāti cilvēki! Vissvarīgākais ir tas, ka pirms investīciju lēmuma pieņemšanas vienmēr ir jāveic paši pētījumi.

Jebkurā gadījumā, tagad, kad man tas ir izdevies, es gribēju ātri paziņot, kā es redzu Ethereum nākotni. Es patiešām ticu, ka tas viss būs saistīts ar Ethereum spēju būtiski uzlabot tā mērogojamības līmeni.

Pašreizējā situācijā 15 darījumi sekundē nav pietiekami labi.

et btc

Ir daudz dažādu viedo līgumu platformu, kas var darboties daudz labāk. Ja Ethereum ātri nenovērš problēmas, viņi var zaudēt saviem konkurējošajiem blokķēdēm.

Tomēr Ethereum projektā ir daži no labākajiem nozares izstrādātājiem, un es pilnībā ticu, ka viņi varēs ne tikai pāriet uz Proof-of-Stake, bet arī instalēt savus Sharding un Plasma protokolus. Kad viņi spēs to izdarīt, es domāju, ka cena ievērojami pieaugs.

No otras puses, 2018. gads ir bijis grūts laiks visai kriptovalūtu nozarei, un, kad Bitcoin zaudē vērtību, vairums citu monētu parasti seko.

Kopumā es domāju, ka Ethereum blokķēde ir ļoti labs projekts, kas turpinās dominēt viedo līgumu nozarē. 2021. gads būs ļoti interesants gads, tāpēc es iesaku jums turpināt pārbaudīt Ethereum ziņu atjauninājumus par to attīstības gaitu.

Secinājums

Un ar to mana Ethereum ceļveža nākotne ir beigusies. Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu labi saprast, kas ir projekts, kā arī to aktuālās problēmas ar darba pierādīšanu un mērogošanu.

Es apspriedu arī dažus no plānotajiem jauninājumiem, kurus Ethereum komanda plāno instalēt tuvākajā nākotnē, un to, kā tas palīdzēs uzlabot blokķēdi. Pēc tam es pieminēju arī dažas Ethereum prognožu prognozes un es jums sniedzu savu viedokli par to, kā es redzu Ethereum nākotni.

Kā jūs domājat, kas notiks? Vai jūs domājat, ka likmju pierādīšanas, plazmas un šķembu kombinācija atrisinās Ethereum mērogojamības problēmas? Ja tā, cik jūs domājat, cik augsta būs tā cena?

Galu galā Ethereum ir patiešām spēcīga konkurence viedo līgumu nozarē, taču es domāju, ka kā pirmais un oriģināls projekts to darīs, viņi vienmēr būs tirgus līderi. Tomēr viņiem ir jāpārliecinās, ka nepieciešamo izmaiņu veikšana neaizņem pārāk daudz laika.

Paziņojiet man savas domas un viedokļus komentāru sadaļā zemāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map