Ethereum vs Bitcoin: Vai Ethereum ir labāka Bitcoin alternatīva?

Ieejot jaunajā un aizraujošajā kriptogrāfijas pasaulē, būs viena no pirmajām lietām, ko sev jautāsi atšķirības starp Ethereum vs Bitcoin. Tas ir diezgan mulsinoši, vai ne?

Jūs varat domāt par Bitcoin un Ethereum, kā to dara daudzi no mums, kā Apple un Microsoft par kriptogrāfiju. Tomēr atšķirībā no Apple un Microsoft tie ir pavisam citādāks viens no otra. Abiem ir ļoti atšķirīgi mērķi prātā.

Faktiski citas kriptovalūtas salīdzina daudz tuvāk Bitcoin un Ethereum nekā Bitcoin un Ethereum. Piemēram, Litecoin ir daudz vairāk līdzīgs Bitcoin nekā Ethereum ir, un NEO ir daudz vairāk līdzīgs Ethereum nekā Bitcoin ir.

Tas pats attiecas arī uz laiku tirgo kriptos, arī – izmantojot labākās apmaiņas (t.i.. Binance vai Monētu bāze), jūs redzēsiet, ka arī cenas ievērojami atšķiras. Es pie tā nokļūšu citā rakstā.

Piezīme: uzglabājot Bitcoin, Ethereum vai jebkuru citu kriptovalūtu, noteikti izvēlieties uzticamu maku. Ieteicamākās iespējas ietver Virsgrāmata Nano S, Monētu bāze un Trezor modelis T.. Turklāt, ja vēlaties uzreiz iegādāties kriptovalūtas, to varat viegli izdarīt, izmantojot Vienkāršs.

Pagaidām pievērsīsimies Ethereum vs Bitcoin.

Kriptovalūtu salīdzināšana

Kad paskatās Ethereum pret Bitcoin, jūs to varat redzēt viņu mērķi lielā mērā atšķiras. Skatoties uz viņu tirgus statistika, lai gan atšķirība ir diezgan maza – Bitcoin tirgus kapitalizācija ir 147,3 USD kamēr Ethereum tirgus kapitalizācija ir 84,2 miljardi ASV dolāru.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Piezīme: tirgus kapitalizācija (bieži dēvēta par “tirgus ierobežojumu”) ir visu esošo monētu kopējā vērtība. Piemēram, Bitcoin tirgus ierobežojums 147,3 miljardu dolāru apmērā nozīmē, ka visu Bitcoins vērtība kopā ir 147,3 miljardi dolāru.

Tātad, papildus statistikai, kā precīzi sakrīt Bitcoin un Ethereum?

Daudzi iesācēji kriptonauda uzskatu, ka Ethereum ir tikai kā finanšu valūta, piemēram, Bitcoin. Tas ir nepareizi daudzu iemeslu dēļ; apskatīsim pamatus.

Ethereum vs Bitcoin: pamati

Šeit es apskatīšu dažas iezīmes un fakti Bitcoin un Ethereum.

Bitcoin

 • Uzsākta 2009. gadā, Bitcoin bija pirmā kriptogrāfijas valūta un pirmā tās izmantošana blockchain tehnoloģija;
 • Bitcoin ir digitālā valūta;
 • Tās mērķis ir novērst globālo finanšu problēmas, kuras bieži dēvē par “cilvēku banku”;
 • Bitcoin neprasa trešo personu, piemēram, PayPal vai banku;
 • Izveidots kā alternatīva parastajām / fiat valūtām (t.i. USD, EUR, JPY utt.);
 • Izmanto manuāliem darījumiem, piemēram, preču / pakalpojumu iegādei vai naudas saņemšanai;
 • Tas ir ļoti šķidrs (tas ir tirdzniecības apjoms 8,9 miljoni ASV dolāru pēdējās 24 stundās), kas nozīmē, ka jūs varat viegli konvertēt Bitcoin skaidrā naudā;
 • Lai pabeigtu Bitcoin darījumus, nepieciešamas minūtes.

Ethereum VS Bitcoin: Bitcoin galvenā lapa.


Ethereum

 • Izlaists 2015. gadā, Ethereum blokķēdes plaši pazīstamais sinonīms ir “Blockchain 2.0”;
 • Gudri līgumi ieprogrammēt darījumus (ko sīkāk paskaidrošu šajā rokasgrāmatā);
 • Tā viedie līgumi novērš vajadzību pēc trešām pusēm daudzās sistēmās, ne tikai finanšu sistēmās;
 • Tas nodrošina platformu viedo līgumu lietotņu (pazīstams kā dApps) izveidei;
 • Tas nodrošina programmēšanas valodu, ko sauc Cietība, lai izveidotu dApps ar;
 • Ēteris ir tā valūta, tā veic darījumus ar Ethereum blokķēdi;
 • Ēteris ir ļoti šķidrs (tās tirdzniecības apjoms pēdējās 24 stundās ir 2,4 miljoni USD);
 • Ethereum darījumu veikšanai nepieciešamas sekundes.

Ethereum VS Bitcoin: Ethereum platforma.

Galvenās atšķirības

Apskatīsim galvenās atšķirības starp Ethereum vs Bitcoin, no kurām dažas varat redzēt, salīdzinot tikko minētos pamatus!

Viņu koncepcijas

Kad jūs domājat par Bitcoin, domājiet par “digitālo naudu”. Kad jūs domājat par Ethereum, domājiet par “gudriem līgumiem”. Tas ir vienkāršākais veids, kā saprast un atcerēties primāro atšķirību starp Bitcoin un Ethereum!

Viņu mērķi

Bitcoin ir vērtības krājums un veids, kā nosūtīt naudu kādam. Ethereum ir arī veids, kā nosūtīt naudu kādam, bet tikai tad, kad notiek noteiktas lietas.

Ethereum atšķiras arī ar to, ka kalpo kā ēkas platforma dApps/ viedie līgumi, kas ļauj tai nosūtīt žetonus, kas attēlo vērtības. Šīs vērtības var būt lietas, kas nav digitālās valūtas, padarot to atšķirīgu no Bitcoin.

Viņu darījumi

Bitcoin darījumi izskatās šādi:

Jade nosūta Petei 10 BTC (Bitcoins).

Ethereum darījumi notiek ar viedajiem līgumiem un izskatās šādi:

Nosūtiet 10 ETH (ēterus) no Jade uz Pītu ja Jade bilance ir 15 ETH, un datums ir 12.01.2020.

Tātad, Bitcoin darījumi ir rokasgrāmata un Ethereum darījumi ir automātiska / programmējama!

Darījumu ātrums

Ethereum bloķēšanas laiks (darījuma ātrums) ir taisnīgs sekundes. Bitcoin bloķēšanas laiks tomēr ir minūtes.

Valūtas: Ēteris vs Bitcoin

 • Ēteris ir paredzēts Ethereum tīkla un enerģijas darījumu veicināšanai – domājiet par to kā par gāzi.
 • Bitcoin tiek izmantota reālo darījumu vērtība – domājiet par to kā par naudu.

Viņu monētu piegāde

Bitcoin ir ierobežots līdz 21 000 000 monētām. Tas rada piedāvājumu un pieprasījumu, kas ir vērtīgi vērtības uzkrāšanai.

Ethereum tomēr ir ierobežots. Ētera ražošana notiek nepārtraukti. Ētera piegāde laika gaitā tomēr ievērojami palēnināsies.

Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins to paziņoja monētu kopējais skaits tuvākajā nākotnē nepārsniegs 100 000 000 ETH.

Viņu laikmeti

Ethereum ir 6 gadus jaunāks nekā Bitcoin un ir tālāk attīstīta.

Ethereum vs Bitcoin: sadalīšana

Ir grūti saprast atšķirības starp Bitcoin un Ethereum, ja neesat pazīstams ar visiem izdomātajiem, tehniskajiem vārdiem, kurus izmanto kriptogrāfijas geeks.

Sakausim dažus žargonus, vai ne?

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Decentralizēts

Abas kriptovalūtas šajā Ethereum vs Bitcoin salīdzinājumā ir decentralizēti. Ja kaut kas ir decentralizēts, tas nav vienā centrālā pozīcijā (duh). Tā vietā to veido dažādu pozīciju, nozīmes, kolekcija tam nav centra. Šeit rodas vārds “decentralizēts”!

Lai to lietotu tīklā, padomājiet Facebook serveri uz brīdi. Tie darbojas tikai caur Facebook un Facebook. Tas padara viņus centralizētus, jo viņiem ir centrālais punkts, kas ir pats Facebook. Ja tika uzlauzta Facebook kiberdrošība, tiek apdraudēts viss viņu serveris un tajā glabātie dati.

Ethereum VS Bitcoin: Bitcoin atlikumi.

Tas ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc centralizētie tīkli var kļūt būtisks jautājums.

Ja Facebook tīkls / serveri būtu decentralizēti, hakerim nebūtu centrāla uzbrukuma punkta. Decentralizētā tīklā serveri veido un uztur datoru kolekcija, kas pieder daudziem dažādiem cilvēkiem / uzņēmumiem, nevis atrodas centrā..

Šādi hakerim būtu nepieciešams uzlauzt daudz un dažādus cilvēkus / uzņēmumus, lai veiksmīgi uzbruktu tīklam.

Īsāk sakot: decentralizācija nozīmē, ka nav centrālā neveiksmes punkta, nav centrālā kontroles punkta un centrālā uzticības punkta. Tāpēc daudzi ir vienisprātis, ka decentralizētie tīkli ir nākotne!

Tajā pašā ziņā ir svarīgi saprast, ka, kad tīkli ir decentralizēti, pastāv neviens nav vainīgs gadījumā, ja kriptonauda tiek pazaudēta. Tāpēc jums vajadzētu pārliecināties saglabājiet monētas drošībā un izvēlieties drošus makus, piemēram, Virsgrāmata Nano S, Monētu bāze un Trezor modelis T..

Blokķēde

Pat ja jūs esat pavisam jauns kripto, es pieņemšu minējumu, par kuru jūs jau esat dzirdējis blockchain tehnoloģija. Tā ir mazliet aktuāla tēma.

Blokķēde ir sabiedrība, izplatītā virsgrāmata – iedomājieties tikai Excel izklājlapu, kurā katrs no blokiem satur darījumu datus un kuriem ir vienāda, fiksēta jauda.

Virsgrāmata turpina augt un augt, jo pievienojas vairāk bloku. Bloki summējas hronoloģiski, izmantojot kriptogrāfijas paņēmieni. Kriptogrāfijas metodes, kas nodrošina, ka bloki nevar atgriezties. Atvainojiet hakerus.

Blokķēdē virsgrāmata tiek “sadalīta”. Sadalītā virsgrāmata nozīmē daudzas atsevišķas datorsistēmas (mezglus), kas darbojas kopā. Mezgli apstrādā datus virsgrāmatā un pārbauda tos, strādājot kā viena liela komanda.

Ethereum VS Bitcoin: par ETH.

Tādā veidā nav iespējams pārbaudīt viltotu darījumu, jo tam būtu nepieciešama blokķēdes vienprātība (grupas vienošanās). Tātad, jo vairāk mezglu / datoru, jo drošāka ir blokķēde!

Izplatītā virsgrāmata glabā pārbaudītos blokus. To var koplietot un lejupielādēt visi citi tīkla mezgli. Šis verifikācijas process ir pazīstams kā kalnrūpniecība, un tam nepieciešama elektrība un apkope. Šo prasību dēļ kalnrači saņem atlīdzību ar blokķēdes vietējo valūtu. Tas ir tipiskas kriptovalūtas ekosistēmas pamats.

Precīzs Bitcoin mezglu skaits nav zināms, taču daži avoti lēš, ka tas ir lielāks par 100 000! Iedomājieties, kā mēģināt uzlauzt pusi no tā!

Lai uzzinātu vairāk par blokķēdes tehnoloģiju, pārbaudiet mūsu "Blockchain paskaidrots" vadīt.

Viedie līgumi

Gudri līgumi ir decentralizēts rīks. Ethereum vs Bitcoin kaujā Ethereum bija tas, kurš pasaulei ieviesa viedus līgumus. Izmantojot viedos līgumus, jūs varat noteikt nosacījumus izraisīt darījumu kad tie notiek.

Tā kā viedos līgumus par Ethereum nodrošina blokķēde, izstrādātāji var izveidot tādas lietojumprogrammas nekad nedariet bezsaistē un trešās personas tos nevar rediģēt.

Iedomājieties, vai mums būtu šī vara ar parastajiem līgumiem, kurus pašlaik izmantojam ikdienas dzīvē! Jūs vienmēr saņemat maksājumus savlaicīgi, un nekad netiksiet pārāk maz apmaksāts, tas ir skaidrs.

Šie tomēr ir tikai divi no neskaitāmajiem piemēriem.

Ethereum VS Bitcoin: par Bitcoin.

Labs veids, kā domāt par viedajiem līgumiem, ir iedomāties mājas iegādi. Parasti šim procesam ir nepieciešamas trešās personas, piemēram, advokāts un brokeris. Ar gudru līgumu, tiek nosūtītas mājas īpašumtiesības automātiski, kad nosacījums ir izpildīts.

Tas izskatās apmēram šādi: Džons pārskaita 200 ETH. Maksājums tiek pārbaudīts, un viņš iegūst mājas īpašumtiesības.

Tas ir piemērojams daudziem dažādiem scenārijiem. Padomā automašīnu dīleriem, banku sistēmas, e-komercija, e-pasta sistēmas, loterijas, utt.

Tāpēc Ethereum veidošanas iespējas ir bezgalīgas.

Ethereum vs Bitcoin: Secinājumi

Bitcoin un Ethereum ir ļoti dažādiem mērķiem!

EthereumMērķis ir piedāvāt un palaist decentralizētas viedo līgumu lietojumprogrammas darbojas ar blokķēdes tehnoloģiju, kas nedarbojas bezsaistē un tos nevar mainīt. Tas lietotājiem nodrošina platformu un programmēšanas valodu, uz kuras veidot lietojumprogrammas.

BitcoinMērķis tomēr lielā mērā atšķiras. Tas kalpo kā decentralizēts vērtības krājums – a peer-to-peer digitālā valūta, ko izmanto finanšu darījumiem. Tas novērš nepieciešamību pēc trešām pusēm pēc maksājumu tehnoloģijas.

Noslēgumā jāsaka, ka primārās atšķirības, kas atšķir Ethereum un Bitcoin, ir to mērķi un jēdzieni. Arī Ethereum bloku ķēde vada viedos līgumus Bitcoin nedarbojas un tā vietā koncentrējas tikai uz manuālo maksājumu tehnoloģiju.

Vai Ethereum ir labāks par Bitcoin?

Ir skaidrs, ka gan Bitcoin, gan Ethereum izmantošanai ir priekšrocības. Bitcoin ir zemāka monētu piegāde un ir šķidrāks nekā Ethereum, bet Ethereum ir labāka tehnoloģija un nodrošina vairāk izmantošanas veidu nekā to dara Bitcoin.

Pamatojoties uz faktu, Ethereum ir vairāk izmantošanas gadījumu nekā Bitcoin – un tāpēc tas kalpo lielākam mērķim – es to varu teikt tā patiešām ir labāka Bitcoin alternatīva.

Ethereum VS Bitcoin: ETH pamats.

Varbūt tā nav labākā Bitcoin alternatīva, jo ir arī citas kriptovalūtas, kurām ir tāds pats mērķis kā Bitcoin un kuras darbojas ar jaunākām tehnoloģijām un protokoliem.

Tas nenozīmē, ka šīs citas alternatīvas ir labākas par Ethereum. Tas tikai nozīmē, ka, tā kā tie ir vairāk līdzīgi Bitcoin, viens no tiem var būt labākā Bitcoin alternatīva. Tas nenozīmē, ka viņi ir labāka Ethereum alternatīva!

Kurai ir labāka tehnoloģija?

Blockchain tehnoloģija joprojām ir agrīnā vecumā. Tāpēc Ethereum un Bitcoin saņem pastāvīgus atjauninājumus. Tomēr, Ethereum šobrīd ir skaidrs uzvarētājs. Lūk, kāpēc:

 • Ethereum izmanto viedie līgumi. Viedos kontaktus varat izmantot daudzām lietām, nekā varat izmantot Bitcoin.
 • Ethereum blokķēde tika izlaista 2015. gadā. Tas ir 6 gadus jaunāks un tālāk attīstīta salīdzinot ar Bitcoin blokķēdi (izlaista 2009. gadā).
 • Ethereum blokķēde ir papildu uzlabotā versija no Bitcoin blokķēdes. Tas novērš dažus tā jautājumus un ievieš jaunas funkcijas, piemēram, viedos līgumus.
 • Ethereum’s maksa par darījumiem ir lētāka nekā Bitcoin darījumu maksas.
 • Darījumi maksā ne tikai lētāk, bet, kā jau minēju iepriekš, tie ir daudz ātrāk, arī.

Var Bitcoin un Ethereum Live blakus?

No Ethereum koncepcijas ir skaidrs to nav plāno būt Bitcoin alternatīva. Tā vietā tā darbojas blakus tai, kad tā tiecas pēc cita mērķa.

Ņemot to visu vērā, ir svarīgi atcerēties to, kaut arī Ēteris nav paredzēts kā vērtības krājums, tas noteikti ir kļuvis par vienu. Šeit ir daži ikdienas dzīves piemēri:

 • Tirgojami tāpat kā visas citas kriptovalūtas.
 • Ieguves rūpniecība Ethereum vs Bitcoin ir kļuvusi par daudz ciešāku konkurenci. Ēteru katru dienu iegūst arvien vairāk ogļraču, kas nozīmē, ka tā ir ļoti vēlama vērtība.
 • Uzņēmumi to izmanto, lai samaksātu saviem darbiniekiem.
 • Daži uzņēmumi pieņem Ether kā maksājuma veidu, tostarp tādi kā Microsoft un Intel!

Tātad, tirgus pašreizējā stāvoklī, jā, abiem noteikti ir vieta, kur dzīvot blakus. Lai gan, ja būtu tikai viena vieta, Ethereum, visticamāk, dominētu tirgū, jo tas nodrošina viedus līgumus, kā arī vērtības krātuvi.

Tātad, kurš no tiem? Bitcoin vai Ethereum?

Ethereum vs Bitcoin kaujā, ja man vajadzētu izvēlēties vienu, tas tā būtu Ethereum! Tas ir tāpēc, ka tam ir neierobežoti lietošanas gadījumi, tā kā Bitcoin risina tikai maksājumu un banku jautājumus. Bitcoin var būt labāka pozīcija tirgū, bet Ethereum ir labākas tehnoloģijas un lielāks potenciāls.

Tomēr, ja vēlaties tirgoties ar kādu no iepriekšminētajām kriptovalūtām, pārliecinieties, vai to darāt izmantojot uzticamu un uzticamu apmaiņuMonētu bāze vai Binance ir divas no labākajām iespējām.

Tāpat nekad neglabājiet savas kriptovalūtas apmaiņā, izvēlieties uzticami maki tā vietā. Virsgrāmata Nano S un Trezor modelis T. ir vieni no ieteicamākajiem.

Ko tu domā? Paziņojiet mums!

Jautrs fakts un papildu (lai arī neliela) Ethereum vs Bitcoin atšķirība:

Bitcoin dibinātājs paliek anonīms līdz šai dienai. Tā vietā, lai izmantotu īstu vārdu, dibinātājs, dibinot projektu, izmantoja pseidonīmu “Satoshi Nakamoto”, tāpēc kriptogrāfijas kopiena atsaucas uz Bitcoin dibinātāju. Tas ir arī tas, kā radās termins “Satoshi” (Bitcoin nomināls).

Ethereum dibinātājs tomēr ir 26 gadus vecais “kripto-brīnumbērns” Vitāliks Buterins, par kuru jūs varat lasīt vairāk šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map