Ethereum vs Ethereum Classic: Ethereum sadalījums

2016. gada stāsts par Ethereum split un Ethereum vs Ethereum Classic ir ļoti interesants un svarīgs stāsts, ko dzirdēt. Tas ir tāpēc, ka daži cilvēki domāja, ka tā ir lieliska ideja, bet citi to ienīda!

Šī viegli sekojošā rokasgrāmata sāksies ar paskaidrojumu, kāpēc notika sadalīšana un kā tā izveidoja pilnīgi jaunu blokķēdi un kriptovalūtu ar nosaukumu Ethereum Classic.

Pēc tam es paskaidrošu, kā abi blokķēdes atšķiras un kā katra to valūta ir bijusi cenu ziņā kopš sadalīšanas.

Kad būsiet izlasījis manu Ethereum vs Ethereum Classic ceļvedi no sākuma līdz beigām, jūs pats varēsiet izlemt, kurš no tiem dod priekšroku! Vai nu kā investors, vai kā lietotājs.

Tātad, ko jūs gaidāt? Ejam un uzzinām, kas tieši notika Ethereum sadalījumā!

Ethereum vs Ethereum Classic: kā tas viss sākās

Ethereum, kas tika izlaists 2015. gadā pēc tam, kad Vitalik Buterin to izveidoja 2014. gadā, radīja blokķēdes iespējas, kas pārsniedz finanšu darījumus. Atšķirībā no Bitcoin, kas ir piemērots tikai līdzekļu pārskaitīšanai, Ethereum ļauj cilvēkiem izveidot kaut ko, ko sauc par viedajiem līgumiem.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Gudrs līgums ļauj diviem vai vairākiem cilvēkiem noslēgt līgumu, neprasot trešo personu. Būtībā iedomājieties, ka vēlaties katru gadu automātiski nosūtīt draugam dažus līdzekļus viņu dzimšanas dienā.

Jā, jūs to varētu izdarīt pats, ieejot vietējā bankā, bet cik forši būtu izveidot viedu līgumu, lai jūs to varētu nosūtīt automātiski bez bankas nepieciešamības?

Šī ir tikai ļoti maza daļa no viedajiem līgumiem; iespējas, kuras viņi paver, ir bezgalīgas. Viedus līgumus var izveidot gandrīz jebkuram. Īre, apdrošināšana, spēles, balsošana, investīcijas un vēl daudz kas cits!

Viņi garantē, ka līgums tiks izpildīts godīgi – tas nozīmē, ka nevienam nav jāuzticas.

Lai uzzinātu vairāk par viedajiem līgumiem, varat izlasīt mūsu Kas ir viedais līgums vadīt. Vienkārši pārliecinieties, ka esat atgriezies, jo Ethereum vs Ethereum Classic dalītais stāsts drīz kļūs patiešām interesants!

Tātad, zinot, cik lieliski bija viedie līgumi, kāds nolēma izveidot jaunu projektu ar nosaukumu DAO, kas apzīmēja Decentralizēto autonomo organizāciju. DAO koncepcija bija kā riska kapitāla fonds, kas darbotos decentralizētā ekosistēmā.

Lai projekts sāktos, tam bija nepieciešami lieli ieguldījumi no kriptovalūtu kopienas. Kad es saku liels, es domāju ļoti lielu. Faktiski tikai 28 dienu laikā ETH tika savākti 150 miljoni ASV dolāru!


Cilvēki bija tik satraukti par DAO projektu, ka tas savāca gandrīz 14% no visām apgrozībā esošajām ETH monētām!

Tas, kas notika tālāk, jūs šokēs. Pēc tam, kad DAO bija pabeigusi investīciju kampaņu, tā tika uzlauzta! Kāds nozaga vairāk nekā 1/3 jeb 50 miljonus dolāru no DAO maka.

Tas nebija drošības jautājums ar Ethereum blokķēdi, tas bija tāpēc, ka DAO izstrādātāji pieļāva kļūdu, veidojot tehnoloģiju.

Pēc uzbrukuma kriptonauda investori uztraucās, ka tā cena var samazināties, vēl vairāk, ETH vērtība ātri pieauga no $ 20 līdz $ 13.

Sakarā ar to, kā tika izveidots DAO viedais līgums, hakeris nevarēja piekļūt nozagtajiem 50 miljoniem ASV dolāru tikai pēc 28 dienām! Tātad Ethereum kopienai bija jāizlemj, ko darīt ar to.

Ethereum izstrādātāji ieteica divas iespējamās iespējas.

  • Izveidojiet cietu Ethereum blokķēdes dakšiņu
  • Neko nedarīt

Šeit sākās Ethereum vs Ethereum Classic argumenti, un šeit ir iemesls!

Izveidojiet cieto dakšiņu

Ja neesat pārliecināts, kas ir smags darbs, tas būtībā nozīmē, ka tiek veiktas izmaiņas sākotnējā blokķēdes kodā. Tad blokķēde sadalās divās daļās. (Jaunais sastāv no mezgliem / datoriem blokķēdē, kas lejupielādēja atjauninājumu).

Ja nepieciešamas nelielas izmaiņas, to sauc par mīkstu dakšiņu; ja nepieciešamas lielas izmaiņas, to sauc par cieto dakšiņu!

Ierosinātā ideja bija tāda, ka, tā kā bija nozagts tik daudz naudas un ka nauda hakeriem būs pieejama 28 dienu laikā, jāizgatavo cieta dakša.

Lai saprastu, kas ir cietā dakša, padomājiet par izmantoto datoru.

  1. Iedomājieties, ka kādu dienu saņemat paziņojumu no Windows, kurā teikts, ka jums bija 28 dienas, lai jauninātu datoru uz jaunāko versiju, pretējā gadījumā tas vairs nespēs atpazīt jaunus atjauninājumus.
  2. Ja jūs izvēlētos to jaunināt, jūsu dators atpazīs tikai tos atjauninājumus, kas notika pirms cietās dakšas!
  3. Kriptovalūtas pasaulē ikviens, kurš neveic jaunināšanu uz jauno programmatūru, nevarēs apstiprināt jaunus darījumus!

Pabeidzot cieto dakšu, tas ļautu Ethereum izstrādātājiem atmaksāt visiem cilvēkiem, kuri zaudēja naudu, ieguldot DAO.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Neko nedarīt

Daži cilvēki uzskatīja, ka, izveidojot cieto sākotnējā blokķēdes dakšiņu, tas būtu pretrunā ar pārliecību, ka blokķēdes būtu decentralizētas.

Lai gan šie cilvēki saprata, ka daudzi cilvēki zaudēja savu naudu, viņi domāja, ka svarīgāk ir ļaut Ethereum turpināt tā, kā tas bija.

Ethereum vs Ethereum Classic komikss

Viņi apgalvoja, ka uzlaušana notika nevis Ethereum blokķēdes dēļ, bet gan sliktas drošības dēļ DAO projekta ietvaros. Galu galā “kods ir likums”, un to nevar atcelt!

Kas tika nolemts? Ethereum vs Ethereum Classic Split

Tā kā izmaiņas blokķēdē nevar veikt bez balsošanas, Ethereum kopienai bija jāizlemj, kura opcija ir labākā. Kuru variantu jūs būtu izvēlējies?

Nu, lielākā daļa cilvēku nolēma, ka ir paredzēts pārāk daudz naudas, lai neko nedarītu, tāpēc viņi izveidoja cietu dakšiņu!

Pēc lēmuma pieņemšanas Ethereum blokķēde saglabāja savu nosaukumu, bet tagad darbojās ar cietu dakšiņu.

Cilvēki, kas nepiekrita dakšai, nolēma palikt sākotnējā blokķēdē. Tomēr tagad to sauca par Ethereum Classic!

Tātad tagad jūs zināt, kā sākās arguments Ethereum vs Ethereum Classic un kāpēc tas beidzās ar šķelšanos! Tagad es izskaidrošu galvenās atšķirības starp abiem blokķēdēm!

Ethereum vs Ethereum Classic

Ethereum vs Ethereum Classic: atšķirības

Patiesībā starp Ethereum un Ethereum classic vispār nav lielas atšķirības! Jums jāatceras, ka cietā dakša tika izgatavota, lai izdzēstu USD 150 miljonus, kas tika nosūtīti DAO, nevis lai veiktu īpašus tehnoloģiju jauninājumus..

Neaizmirstiet, ka jūs, iespējams, redzēsiet, ka cilvēki Ethereum sadalījumu raksturo kā ETC pret ETH. Šie ir tikai valūtas kodi, kas tiek izmantoti, lai aprakstītu Ethereum Classic (ETC) un Ethereum (ETH)!

Pārejam tālāk un redzēsim, kā Ethereum vs Ethereum Classic sadalījums ir veicies līdz šim!

Ethereum vs Ethereum Classic: stāsts līdz šim

Tagad jums vajadzētu labi izprast Ethereum vs Ethereum Classic stāstu un to līdzību. Noskaidrosim, kā viņi abi ir darbojušies kopš 2016. gada sadalījuma!

Ethereum ir izrādījies ļoti, ļoti labi. Faktiski tikai 2017. gadā tā palielināja savu vērtību par vairāk nekā 10 000%! Un tagad ir otrā populārākā blokķēde aiz Bitcoin

Ir diezgan daudz iemeslu, kāpēc Ethereum ir veicies tik labi. Pirmkārt, kad tiek izveidotas jaunas kriptovalūtas, daudzi no viņiem nolemj veidot savu projektu Ethereum blokķēdes augšpusē.

Šī ne tikai piešķir Ethereum pievienoto vērtību, bet arī palielina tā reputāciju un palielina pieprasījumu pēc Etera. Tā kā tas ir nepieciešams visiem darījumiem, ko veic lietojumprogrammas, kas izveidotas uz Ethereum.

Otrkārt, vācot līdzekļus, lielākā daļa SIO (sākotnējie monētu piedāvājumi) tagad Bitcoin vietā pieprasa Ethereum. Attiecīgās summas parasti ir diezgan lielas, tāpēc tas atkal palielina pieprasījumu pēc Ētera!

Piezīme: SIO ir veids, kā piesaistīt jaunus kriptovalūtu projektus. Viņi parasti pieprasa Ethereum un pretī ieguldītājiem piešķir jaunizveidoto marķieri / kriptovalūtu!

Treškārt, sākotnējā izstrādes komanda, kas izveidoja Ethereum, pārcēlās uz grūti izveidoto blokķēdi, atstājot Ethereum Classic aiz sevis. Tas ietver Vitaliku Buterinu, kurš ir viens no cienījamākajiem izstrādātājiem bloku ķēdes kopienā!

Tas cilvēkiem dod lielāku pārliecību par Ethereum projektu, tāpēc tas ir paveicies tik labi.

Kaut arī Ethereum Classic ir mazāk populārs nekā Ethereum, tas joprojām ir kļuvis par vispāratzītu monētu. 2017. gadā tā guva vairāk nekā 1500% pieaugumu, tomēr tas ir daudz mazāk nekā Ethereum izaugsme.

Ethereum vs Ethereum Classic diagramma

Viens no iemesliem ir tas, ka izstrādes komanda nav tik pazīstama kā Ethereum. Tas cilvēkiem dod mazāku pārliecību par to, ko viņi var sasniegt.

Kaut arī mazāk cilvēku lieto Ethereum Classic, tas tomēr nozīmē, ka darījumus var apstrādāt ātrāk, jo tīkls ir mazāk aizņemts!

Tagad, kad jums ir laba izpratne par abu monētu veiktspēju kopš sadalīšanas, redzēsim, vai es varu jums palīdzēt izlemt, kuru izvēlēties!

Ethereum vs Ethereum Classic: kas jums jāizmanto?

Izlemt, kuru kriptovalūtu izmantot, ir grūti atbildēt. Lietā Ethereum vs Ethereum Classic nav šaubu, ka Ethereum ir kļuvis daudz veiksmīgāks nekā Ethereum Classic, kas ir skaidri redzams tā vērtībā.

Tas ir ne tikai populārs investoriem un ICO, bet arī daudzas jaunas kriptovalūtas arī veido savu platformu Ethereum blokķēdes augšpusē. Šie pozitīvie faktori ir padarījuši Ethereum par otro populārāko kriptovalūtas projektu.

Tomēr varbūt jūs nepiekrītat cietajai dakšai tāpat kā Ethereum Classic? Ja uzskatāt, ka tam nevajadzēja notikt, pastāv potenciāls, ka ilgtermiņā arvien vairāk cilvēku tam piekritīs.

Viena no interesantākajām lietām, ko gaidīt, ir iespējamā jaunināšana no Proof-of-Work uz Proof of Stake. Tas ievērojami samazinās enerģijas daudzumu, kas mezgliem / datoriem vajadzīgs Ethereum darījumu pārbaudei!

Ethereum izstrādātāji strādā arī pie jauniem protokoliem gaidāmajam Proof of Stake pārslēgšanai. Kas palielinās to darījumu skaitu, kurus Ethereum blokķēde var apstrādāt sekundē?

Ja ETC paliks kā darba pierādījums, tā būs lielākā atšķirība tehnoloģijā, kāda jebkad bijusi diviem Ethereums.

Ethereum vs Ethereum Classic: Secinājums

Ja esat izlasījis mūsu Ethereum vs Ethereum Classic ceļvedi no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu labi saprast, kāpēc notika sadalīšana! Jums vairs nebūs jautājums, kas ir Ethereum Classic?!

Kā jūs tagad zināt, tas ir patiešām interesants stāsts un kaut kas tāds, par ko cilvēki joprojām nepiekrīt līdz šai dienai! Ja jūs tajā laikā būtu bijis iesaistīts Ethereum, vai jūs būtu vēlējies darīt dakšiņu vai nedarīt neko?

Jums arī tagad vajadzētu būt iespējai pieņemt lēmumu par to, kura monēta, jūsuprāt, kļūs par visveiksmīgāko nākotnē. Kaut arī Ethereum līdz šim ir veicies vislabāk, vai jūs domājat, ka arī Ethereum Classic veiksies labi?

Lieliski ir tas, ka abas monētas ir ļoti viegli nopērkamas, jo vairumā biržu tās ir uzskaitītas!

Tātad, ko jūs domājāt par manu Ethereum vs Ethereum Classic ceļvedi? Es labprāt dzirdētu jūsu domas!

Vai jums pieder monētas ar kādu no blokķēdēm, ja tā, tad kuru? Varbūt esat nolēmis ieguldīt abos!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map