Freewallet apskats

Meklējot dzīvotspējīgs kriptovalūtas maks pats sev šajās dienās var sagādāt mazliet nepatikšanas. Bieži vien izvēle ir bezgalīga – nepareiza izvēle var nozīmēt jūsu kriptogrāfijas līdzekļu beigas, un tas, iespējams, nevēlaties, lai tas notiktu. Nu, ja jūs paskatītos uz kādu lietotāju Freewallet Atsauksmes, iespējams, atklās, ka tieši šis seifs varētu atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Jāatzīst, ka tas patiesībā nav tas, ko jūs varat uzzināt, kamēr pats faktiski neizmantojat maku, vai ne? Nu, zināmā mērā – lai gan pats izmēģināt, tas var dot jums labāku priekšstatu par platformas galvenajām iezīmēm, jūs, iespējams, īsti nezināt, vai Freewallet ir drošs līdz notiek kaut kas slikts.

Protams, ja vēlaties atsaukties uz dažu lietotāju Freewallet atsauksmēm, tieši to atradīsit zemāk esošajā ceļvedī!

TL; DR: Freewallet noteikti ir viens no interesantākajiem makiem tirgū. Tas ir mobilo lietotņu un darbvirsmas maks, lai gan to varētu izmantot arī kā tiešsaistes krātuvi. Tajā ir integrēta Changelly ērtai apmaiņai, un tā atbalsta vairāk nekā 100 kriptogrāfijas valūtas un žetonus. Tomēr daži lietotāji, šķiet, nav pārliecināti par seifa drošības pusi.

Plusi

  • Atbalsta vairāk nekā 100 kriptonauda
  • Pienācīgi drošības pasākumi (2FA, pielāgoti PIN kodi)
  • Ļauj tirgoties ar fiat-crypto
  • Intuitīvs, vienkārši lietojams

Cons

  • Apšaubāms klientu atbalsts
  • Aizbildņa maks – drošības problēmas

Freewallet apskats: PROS

Tiem, kas nekad iepriekš nav dzirdējuši par zīmolu, ļaujiet man pateikt – jūs esat izvēlējies īsto laiku, lai sāktu lietotāju Freewallet pārskatu izmeklēšanu. Iemesls tam ir vienkāršs – pirms kāda laika meklējot mapi “Freewallet” Play veikalā radītu diezgan daudz dažādu rezultātu – arī vienu no negatīvākajiem aspektiem, par kuriem apgalvo lietotāju atsauksmes!

Uzrakstot šo Freewallet pārskatu, tomēr, mobilā ekrānā tiek parādīta tikai viena versija – labi, vismaz tas gadījums, kad es uzmeklēju attiecīgo produktu. Tas nozīmē, ka, apmeklējot Play veikalu darbvirsmā, jūs joprojām varēsit redzēt visus dažādos attiecīgā zīmola makus.

Redziet, pats zīmols – Freewallet – bija izveidojis atsevišķus seifus dažām no tām atbalstītajām monētām. Tas nozīmē, ka katrai jūsu rīcībā esošajai kriptogrāfijas monētai jums būs jālejupielādē atsevišķa lietotne – tas nav ideāli!

Freewallet apskats

Noteiktā brīdī Igaunijā dzimušais uzņēmums nolēma, ka tas patiesībā nav optimālākais veids, kā to darīt, un izveidoja īstais, pilnvērtīga un pašu nosaukta kriptovalūtas glabāšanas vietaFreewallet.

Viena no lielākajām produkta idejām un mērķiem tika virzīta uz mobilo kriptovalūtu maka tirgu – uzņēmuma mērķis bija izveidot a vienkārši lietojams, interaktīvs un dzīvotspējīgu mobilo maku. Sākotnēji tas ir pieejams arī tiešsaistes versijā!

Es tomēr tieku priekšā sev – sāksim lietas no sākuma un apskatīsim lietotāju Freewallet atsauksmes, kurās pieminēts faktiskās monētas, kuras maks atbalsta.

Atbalsta vairāk nekā 100 dažādas kriptovalūtas

Viens no lielākajiem jautājumiem, kas potenciālajiem lietotājiem rodas, aplūkojot dažus kriptogrāfijas maciņus, ir saistīts kriptovalūtu skaits, ko maciņi atbalsta. Izlasot lietotāju Freewallet atsauksmes, tas ir kaut kas arī acīmredzams.

Tagad, ja tas ir jūsu pirmais kripto seifs, kuru vēlaties izmantot, vai ja jūs esat pilnīgi jauns kripto tēmā, jūs varētu domāt – kāpēc uz Zemes kādam rūp monētu skaits seifs atbalsta? Vai jums nav tikai viena kriptonauda, ​​un viss?


Tabula: Binance seifa un Freewallet atbalstītās monētas

Nu labi, – bieži tas tā īsti nav.

Jūs redzat, ka ar laiku kriptovalūtu skaits, kas tur atrodas, palielinās diezgan dramatiski. Nozīmē, ka katru dienu ap stūri var parādīties jauna kriptogrāfijas monēta. Protams, katra no šīm monētām varētu nozīmēt jaunas investīciju iespējas.

Freewallet apskats: Freewallet funkcijas.

Daudzos gadījumos tā arī ir – tāpēc mūsdienās cilvēki mēdz vienlaikus turēt ievērojamu daudzumu dažādu kriptogrāfisko monētu. Būtu jēga, ka viņi to vēlētos glabājiet tos visus vienā makā, pārāk (kaut arī tā ne vienmēr ir laba ideja).

Tieši šeit parādās lietotāju Freewallet atsauksmes. Ja paskatījāties uz dažām vecākām atsauksmēm, pamanījāt, ka pirms kāda laika Freewallet atbalstīja tikai dažas monētas, un jums bija jālejupielādē cita seifa lietotnes versija. katru monētu uzglabāt.

Kā jūs varat iedomāties, tas ir diezgan sarežģīts.

Tagad lietas ir daudz optimizētāka – jūs varat uzglabāt līdz 100 dažādām kriptovalūtām un ERC-20 žetoniem vienā Freewallet lietotnē. Tas ir diezgan uzlabojums!

Kā jūs varat iedomāties, tas ir lielisks jaunums vairākām valūtām HODLers – lielākā daļa pozitīvo Freewallet atsauksmju arī šo faktu vēl vairāk pierādīs.

Iebūvētās apmaiņas iespējas (Changelly)

Ja mums, cilvēkiem, ir kāda lieta, ko ļoti vērtējam attiecībā uz lietotnēm un datorprogrammām, tam tā arī ir jābūt ērtības.

Nu, vismaz tas ir viens no paņēmieniem – citiem vārdiem sakot, cilvēkiem tas patīk, kad viņi to var veikt vairākas darbības vienā lietojumprogrammā, bez nepieciešamības doties uz kādu citu vietu internetā (vai instalēt kādu papildu programmatūru), lai to izdarītu.

Runājot par Freewallet pārskatiem un kriptogrāfijas valūtām, vispār vajadzētu būt vienai no lielākajām šādām ērtībām spēja iegādāties kriptogrāfijas monētas tieši no seifa, kurā tās turat.

Freewallet apskats

Protams, arī Freewallet ir šāda funkcionalitāte.

Jūs atradīsit, ka vietnē Freewallet ir integrēta apmaiņa kas ļauj iegādāties un tirgot kriptovalūtas pēc vēlēšanās. Attiecīgā apmaiņa ir Čanelija – viena no populārākajām un uzticamākajām kriptogrāfijas biržām nozarē!

Lai gan tas, protams, nav nekas tik jauns, kad runa ir par kriptogrāfijas maciņiem (lielākā daļa no augstākās klases maki mūsdienās ir integrētas apmaiņas), joprojām ir lieliski zināt, ka šāda iespēja pastāv ar Freewallet. Turklāt fakts, ka zīmols izmanto uzticamas apmaiņas pakalpojumus, ir vēl labāk!

Pienācīgas drošības funkcijas

Kā jūs varētu sagaidīt, drošība ir vissvarīgākā iezīme, kad runa ir par kriptonauda maku – neatkarīgi no tā, vai jūs lasāt Freewallet pārskatus vai citus, jūs varat būt pārliecināts, ka drošības aspekts būs izšķirošs, kad jūsu kriptogrāfijas līdzekļus glabās makā..

Tiem, kas domā, vai Freewallet ir drošs, paturiet prātā, ka ir daži šī produkta aspekti, kas padara to par mazliet riskantu izvēli – tomēr mēs pie tā nonāksim savlaicīgi. Pirmkārt, pieminēsim dažus pasākumus, kas ir ieviesti Freewallet un kas ir paredzēti, lai garantētu jūsu monētu labklājību.

Freewallet, šķiet, glabā visas jūsu kriptogrāfijas monētas aukstuma uzglabāšanas vieta – tas ir labi. Termins “saldētava” būtībā attiecas uz vietu, kas nav izveidots savienojums ar internetu – Flipide tiešsaistes un programmatūras / lietotnes makus sauc par “karstajiem makiem”..

Freewallet apskats: Freewallet drošības funkcijas.

Bet pagaidiet … Freewallet ir lietotnes maks, vai ne? Vai tas to nedara par “karstās uzglabāšanas” iespēju?

, tā dara.

Tātad … Kā tad monētas tiek turētas saldētavā??

Vienkārši – kamēr visa jūsu valūta tiek turēta saldētavās, Freewallet vienkārši parāda līdzsvaru, kāds jums ir lietotnē. Citiem vārdiem sakot, lietotāju Freewallet atsauksmes jums pateiks, ka, lai gan jūsu monētas tiek turētas drošībā, lietotne vienkārši parāda līdzsvaru seifā.

Freewallet arī izmanto divu faktoru autentifikācija – šī ir lieliska ziņa. Lai gan tas ir kaut kas, kas jāuzskata par “normālu”, kad runa ir par jebkāda veida kriptogrāfijas glabāšanas vietu, diemžēl tā joprojām nav – tur ir daudz maku, kas neizmanto 2FA.

Atklāti sakot, ja jūs domājat, vai Freewallet ir drošs, varat būt drošs – kaut arī makam nav zināmas vēstures,uzlauzts”, Tā izmanto arī 2FA, kas nodrošina tā drošību vēl vairāk.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Freewallet apskats: CONS

Tagad, kad mēs esam apsprieduši dažas no spilgtākajām Freewallet funkcijām (un priekšrocībām) un apskatījuši dažas lietotāju Freewallet atsauksmes, apspriedīsim arī dažus mazāk pozitīvos attiecīgā maka aspektus.

‘Karsts maks’, brīvības atņemšanas maks – jūsu privātās atslēgas jums nepieder

Lielākajā daļā Freewallet atsauksmju paustās galvenās bažas ir saistītas ar lietu drošības puse. Proti, fakts, ka Freewallet ir brīvības atņemšanas pakalpojumu sniedzējs.

Kriptogrāfijas valūtā termins “brīvības atņemšana” faktiski tiek uzskatīts par diezgan negatīva gaisma. Arī tam ir diezgan vienkāršs iemesls – ja maks ir “brīvības atņemšanas”, tas vienkārši to nozīmē visas tajā atrastās privātās atslēgas nepieder jums – tā vietā tos uzņēmums tur aiz maka.

Freewallet apskats

Ļaujiet man to izteikt šādi – jūsu kriptogrāfijas ietaupījumi ir maka nodrošinātāju žēlastībā, un jums jāuzticas, ka viņi rīkosies godīgi un godīgi.

Nav ļoti nomierinoša, vai ne? Nu, tagad jūs varat redzēt, no kurienes rodas jautājums.

Ir taisnība, ka, izlasot Freewallet lietotāju atsauksmes, jūs atradīsit, ka patiesībā nav sūdzību par to, ka “kaut kas faktiski notiek” ar kāda cilvēka kriptogrāfijas aktīviem. Tomēr visi un visi kriptogrāfijas entuziasti jums pateiks, ka tas joprojām ir kaut kas jums vajadzētu būt piesardzīgiem – brīvības atņemšanas maki jāpārbauda caur un caur.

Apšaubāms klientu atbalsts

Tagad tas ir diezgan interesants punkts, kad runa ir par negatīvākām lietotāju Freewallet atsauksmēm.

Freewallet klientu atbalsts ir aktīvs – to nevar noliegt. Jūs redzēsiet, kā viņu aģenti atbild uz šķietami katru kritiku vai pat uz dažiem vispārīgākiem komentāriem internetā. Aktivitāte tomēr ne vienmēr nozīmē, ka esat būt noderīgs.

Redzi, ka ir diezgan daudz lietotāju sūdzību, kurās runā par klientu atbalsta esamību rupjš, vai pat piekāpīgs, dažreiz. Pat tiešsaistes publiskajās telpās (t.i., Trustpilot), iespējams, varēsiet saskarties ar lietotāju un klientu atbalsta mijiedarbību, kas ir… Nu, mazāk nekā patīkama.

Freewallet apskats

Klientu atbalsts kopumā ir diezgan strīdīgs temats, kad runa ir par kriptovalūtas makiem. Šķiet, ka ir tikai daži maki, kuriem faktiski ir visaptverošs klientu atbalsts – citiem vai nu nav, vai nu, vai … Trūkst atbalsta iespēju.

Jebkurā gadījumā ir vērts norādīt, ka, runājot par faktiskiem tehniskiem jautājumiem vai īpašiem jautājumiem, kas lietotājiem varētu rasties, kad runa ir par attiecīgo maku (ti, vai Freewallet ir drošs, un ko tas dara, lai nodrošinātu jūsu līdzekļu drošību?) , klientu atbalsts patiesībā to dara, šķiet noderīgi.

Tabula: Uzņēmuma Ledger Nano X un Freewallet informācija

Tā noteikti ir laba lieta, ņemiet vērā! Neatkarīgi no tā, vai tas ir pozitīvs vai negatīvs klienta Freewallet pārskats – ja jums rodas tehniskas problēmas ar jūsu maku, jums vajadzētu būt iespējai saņemt atbildes un palīdzību, kas jums varētu būt nepieciešama.

Salīdziniet Freewallet blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Freewallet blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Cena

Pirms mēs pārejam uz šī Freewallet pārskata sadaļu “Kā”, ātri parunāsim cenas un Freewallet maksas – kā jūs pats drīz redzēsiet, tas nav īsti vienkārša tēma, ko atritināt.

Kā varētu liecināt produkta nosaukums, Freewallet faktiski ir, bez maksas lejupielādēt un izmantot. Jums nav jāmaksā par kriptogrāfijas līdzekļu glabāšanu makā – tas ir labi!

Grūtības sākas, kad paskatās maksa, kas tiek iekasēta, veicot darījumus no seifa.

Freewallet apskats: Freewallet maksas.

Kā redzat, tāpat kā ar jebkuru citu maku, kurā ir integrēta valūtas maiņas sistēma, ir arī tādi noteiktas īpašas maksas, kas tiek piemērotas, veicot darījumu. Šīs maksas ir nav salabots, tādā ziņā, ka tie būs lielāki atbilstoši kriptovalūtas apjomam, kādu jūs tērējat.

Tomēr saskaņā ar dažu lietotāju Freewallet atsauksmēm šeit ir jautājums uzņēmums faktiski iekasē diezgan augstas Freewallet maksas par darījumiem. Uzņēmums pats norāda, ka viņu maksas modelis ir “konkurētspējīgs”, un tomēr tas joprojām ir lietotāju diskusiju punkts.

Kā lietot Freewallet?

Mēs esam apskatījuši Freewallet plusi un mīnusi, tas nozīmē, ka jums vajadzētu būt diezgan laba ideja par maka apkārtējām sarežģītībām un viedokļiem, kas lietotājiem ir saistībā ar tā seifu. pakalpojumus un funkcionalitāte.

Tagad, ja esat izlasījis Freewallet pārskatu un nolēmis, ka seifs ir vērts dot, jums būtu labi saprast kā to izmantot, pirms sākat iestatīšanas procesu.

Kā uzstādīt un iestatīt Freewallet?

Vienkāršības un skaidrības labad es jums parādīšu, kā izveidot darbvirsmas Freewallet versiju. Tie paši principi tiek piemēroti, veidojot arī mobilo maku, tāpēc jums jāspēj sekot līdzi diezgan viegli!

1. solis: Apmeklējums Freewallet oficiālā vietne, un pārvietojieties, lai izveidotu jaunu kontu.

2. solis: Ievadiet savu e-pasta adresi un izveidojiet paroli. Pārliecinieties, vai tā ir jauna parole, kuru iepriekš neesat izmantojis nekur citur!

Freewallet apskats

3. solis: Jums tiks dota iespēja izveidot pasūtījums, 4 ciparu PIN kods. Tas ir papildu pievienots drošības slānis.

Freewallet apskats

4. solis: Tas ir viss – jūs atrodaties Freewallet mājaslapā!

Freewallet apskats: Freewallet sākumlapa.

Kā jūs pats redzat, Freewallet vietnes izveides process ir ļoti vienkārši – viss, kas nepieciešams, ir 4 mazi soļi, un jūs esat iestatīts!

Kā pārsūtīt kriptogrāfijas monētas uz Freewallet?

Ja vēlaties pārskaitīt esošos līdzekļus uz attiecīgo maku, lietotāju Freewallet atsauksmes jums pateiks, ka arī šis process ir pats par sevi saprotams. Lai to izdarītu, ir šādas darbības:

1. solis: No Freewallet mājas lapā, pārejiet uzSaņemt”Sadaļā.

2. solis: Izvēlieties kriptonauda, ​​kuru vēlaties saņemt. Manā gadījumā es izvēlos Ethereum.

Freewallet atsauksmes: izvēlieties kriptogrāfisko monētu, kuru vēlaties saņemt.

3. solis: Izvēloties kriptonauda, ​​kuru vēlaties saņemt, jums tiks nodrošināta pielāgotu kriptogrāfijas maka adresi, un varēsiet pārskaitīt savus kriptogrāfijas līdzekļus uz attiecīgo maku. To var izdarīt arī ar lietotāja ID, un pat var nodot citus Ar Ethereum saistītās valūtas (lasīt: žetonus)!

Freewallet atsauksmes: dažādi kriptos saņemšanas veidi.

Vēlreiz – vienkārši un vienkārši!

Kā nopirkt kriptovalūtas vietnē Freewallet?

Visbeidzot, apskatīsim kriptovalūtu pirkšanas procesu Freewallet.

1. solis: No seifa pirmo lapu, pārejiet uzPērciet ar karti”Sadaļā.

Pārskati Freewallet: kriptogrāfijas monētu iegāde ar karti.

2. solis: Izvēlieties kriptogrāfijas monētu, kuru vēlaties iegādāties. Vēlreiz šī piemēra dēļ es izvēlos Ethereum.

Freewallet atsauksmes: izvēlieties monētu, kuru vēlaties iegādāties.

3. solis: Tagad varat ievadīt attiecīgi ETH vai USD summu, kuru vēlaties saņemt vai iztērēt. Šeit patiešām patīkami ir tas, ka jums ir iespēja redzēt, cik maksās arī jūsu darījums!

Freewallet apskats

4. solis: Kad tas būs izdarīts, jūs arī būsiet novirzīts uz partnera vietni vietnē FreewalletVienkāršs. Neuztraucieties, jo tas ir ļoti uzticams starpnieks starp kriptogrāfijas apmaiņas platformām un kriptogrāfijas uztvērējiem.

Freewallet atsauksmes: maksājuma informācijas ievadīšana.

Jums, iespējams, būs jāpārbauda sava identitāte, taču, kad tas būs izdarīts, darījums tiks pabeigts. Tas ir viss – jums tagad ir kriptonauda!

Secinājumi

Tā kā viss ir pateikts un nav pa ceļam, paliek tikai viens jautājums – ir Freewallet vērts ieskatīties un izmēģināt?

Nu, lai gan tas ir grūts zvans, es to teiktu bet esi piesardzīgs.

Tu redzi, pats produkts ir lielisks – vienkārši lietojams, atbalsta veselu virkni valūtu utt. Jebkurš lietotājs Freewallet pārskats varēs jums pateikt to pašu (izņemot, iespējams, dažas maksas, kas pārsniedz vidējo Freewallet maksas).

Vai Freewallet tomēr ir drošs? Nu, tas ir jautājums – kaut arī tajā tiek izmantotas dažas augstas klases drošības funkcijas, fakts, ka tas ir brīvības atņemšanas līdzeklis varbūt joprojām dažus cilvēkus izmetīs. Tomēr atkal – pats maks ir lielisks!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map