Iepazīstinām ar IOTA monētu: kas ir IOTA?

Tātad, jūs interesē salīdzinoši jauns un aizraujošs kriptonaudaIOTA monēta. Tas nozīmē, ka jums nav ne jausmas, kas tas ir vai kā tas darbojas? Neuztraucieties, jūs esat apskatījis IOTA monētu jautājumu.

Spoilera brīdinājums: vai zinājāt, ka IOTA faktiski nav blokķēdes?

Jebkurā gadījumā šajā “kas ir IOTA monēta?” rokasgrāmatā, es sākšu, izskaidrojot pašus projekta pamatus, kā arī to, kā darbojas tehnoloģija. Es paskaidrošu visu iespējami vienkāršākā veidā, izmantojot reālās pasaules piemēri.

Pēc tam es parunāšu par IOTA pašreizējais attīstības posms un cik drošs (vai nedrošs) ir viņu protokols.

Tātad, izlasot šo rokasgrāmatu, jūs vairs neprasīsit "kas ir IOTA?". Patiesībā jūs gandrīz būsiet šīs tēmas eksperts. Ja arī jūs sāktu interesēties par dažu IOTA monētu iegūšanu, pirms to dariet, konsultējieties ar finanšu konsultantu un izmantojiet uzticama apmaiņa, piemēram, Binance. Turklāt vienmēr glabājiet kriptonauda drošos makos, piemēram, Ledger Nano S un Trezor.

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Minimālās darījumu maksas
 • Ļoti mērogojams
 • Unikāls Wok protokola pierādījums

Cons

 • Dažas bažas par drošību
 • Tehniskas nepilnības

IOTA monētas pamati


IOTA monētas oficiālais logotips

IOTA projektu sākotnēji izveidoja 2015. gada beigās Sergejs Īvančeglo, Deivids Sontesbo, Serguei Popovs un Dominiks Šieners. Kopš IOTA darbības uzsākšanas to pārvalda IOTA fonds, kas atrodas Vācijā.

Tāpat kā daudzi citi kriptovalūtu projekti, arī IOTA to vēlējās izveidojiet maksājumu sistēmu, kuru varētu apstrādāt ātrāk, drošāk, lētāk, un mērogojamāki darījumi.

Tomēr IOTA nevēlas aprobežoties tikai ar finanšu darījumiem, bet arī ar atļaut jebkuru datu pārvietošanu no vienas mašīnas uz otru.

Arī IOTA projektam ir sava kriptovalūta, ko sauc MIOTA. Tomēr, lai viss būtu vienkārši, es to dēvēšu par IOTA monētu!

Pirms IOTA oficiālās darbības uzsākšanas tā piesaistīja līdzekļus sākotnējais monētu piedāvājums (ICO). Kopumā projekts tika saņemts vairāk nekā 3000 Bitcoin, kas tajā laikā bija USD 434 000 vērtībā. Kopš tā laika tirgus kapitalizācija no IOTA ir sasniegusi vairāk nekā 14 miljardi USD!

Viens no IOTA monētu projekta interesantākajiem jēdzieniem ir tas, ka tas netiek izmantots blockchain tehnoloģija patīk Bitcoin vai Ethereum. Tā vietā tā izmanto kaut ko, ko sauc par a Virzīts aciklisks grafiks, ko IOTA sauc par “Tangle”. IOTA monētu decentralizēta lietojumprogramma

Tas nozīmē, ka visi datu fragmenti ir saistīti kopā – ieskatieties zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā. IOTA monētu vietnes darījums un malas

Nākamā manaKas ir IOTA”Ceļvedī tiks aplūkots, kā tiek apstiprināti darījumi!

IOTA Mining – kā tīkls apstiprina darījumus?

Vēl viena interesanta lieta par Tangle ir tā tajā neizmanto kalnračus.

Piemēram, kad darījumi tiek apstiprināti Bitcoin, cilvēki, kas brīvprātīgi piesaista savu papildu skaitļošanas jaudu, ir apbalvots ar papildu Bitcoin par to resursu izmantošanu. Šie ogļrači faktiski nav iesaistīti pašā darījumā. Tā vietā viņi apstiprina citu cilvēku darījumus.

Šis konkrētais vienprātības mehānisms tiek saukts Darba pierādījums (PoW). Lietojot vienīgo PoW, jautājums ir tāds tas kļūst arvien dārgāks lai apstiprinātu darījumu laika gaitā. Tas ir tāpēc, ka ieguves grūtības kļūst arvien grūtākas, kas nozīmē, ka ir nepieciešama lielāka skaitļošanas jauda un elektroenerģija.

Tā rezultātā arī lēni un dārgi darījumi. Vissvarīgākais, tas nozīmē, ka Bitcoin blokķēde spēj tikai apstiprināt ne vairāk kā 7 darījumus sekundē.

IOTA tīklā viss darbojas citādi, kā ikvienam, kurš vēlas izmantot sistēmu naudas pārsūtīšanai, ir jāpiedalās tīklā, apstiprinot citu personu darījumus. Šeit ir piemērs, kā tas darbojas:

 1. Džons sūta līdzekļus Čārlijam.
 2. Pārsūtīšanas laikā Džonam ir jāapstiprina darījumi arī ar diviem citiem cilvēkiem – Billiju un Keitu.
 3. Viņš to dara, veicinot savu skaitļošanas jaudu.
 4. Nākamreiz, kad Billijs vai Keita vēlas kādam nosūtīt naudu, viņiem ir jādara tas pats, apstiprinot divu citu cilvēku darījumus.

Ideja ir tāda, ka arvien vairāk cilvēku izmanto IOTA sistēmu, tīkls kļūst arvien mērogojamāks. Tas nozīmē, ka patiesībā, darījumu skaits, ko tīkls var apstrādāt katru sekundi, nav ierobežots, kas nozīmē, ka tas ir “bezgalīgi pielāgojams”.

IOTA Tange salīdzinājums ar Blockchain

Interesanti, ka IOTA komanda paziņo, ka šis nelielais ieguldījums ir joprojām ir PoW veids, tomēr tā ir daudz efektīvāka sistēma!

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kā tiek apstiprināti darījumi, tiks aplūkota šī IOTA monētu ceļveža nākamā daļa darījumu maksas.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

IOTA monētu darījumu maksa

Vēl viena Tangle priekšrocība ir tā, ka nav IOTA kalnrūpniecības, darījumi būtībā ir bez maksas. Tas ir tāpēc, ka visi sniedz ieguldījumu tīklā, apstiprinot citus darījumus, tas nozīmē, ka vienīgās izmaksas ir neliels nepieciešamais papildu elektroenerģijas daudzums. Tas ir ļoti pievilcīgi daudziem cilvēkiem un padara IOTA monētu par ideālu maksājumu sistēmu.

Noņemot nepieciešamību maksāt transakcijas maksu, apstrādei var izmantot arī IOTA monētu protokolu mikromaksājumi. Mikromaksājums ir nosaukuma robežās – patiešām neliela naudas summa.

Piemērs nozarei, kurai būtu izdevīgi izmantot IOTA mikromaksājumiem, ir saistīto saišu nodrošinātāji. Tas ir tad, kad kāds savā vietnē reklamē uzņēmumu un, kad lietotājs uz tā noklikšķina, vietne nopelna nelielu naudas summu kā komisijas maksu.

Tomēr tradicionālās maksājumu sistēmas to nespēj izdarīt, jo tās iekasē tik lielas darījumu maksas. Blokķēdes, piemēram, Bitcoin, nevar tikt galā ar mikromaksājumiem, un viņu maksa ir pārāk augsta. Faktiski 2017. gada decembra beigās Bitcoin maksa sasniedza 40 USD par darījumu!

IOTA monētu darījumu ātrums

Tā kā IOTA joprojām ir sākuma stadijā, oficiāla darījuma laika vēl nav. Ir dažādi faktori, kas nosaka, cik ātri līdzekļi nonāk jūsu makā, un es to paskaidrošu tālāk.

Pirmkārt, tā kā visiem, kas vēlas nosūtīt līdzekļus, ir jāapstiprina divi iepriekšējie darījumi, viņiem ir jāveic ļoti ātra PoW darbība. Cik ilgs laiks būs atkarīgs no lietotāja datora ātruma. Jo ātrāk tas spēj atrisināt PoW mīklu, jo ātrāk tas var pārbaudīt kāda darījumu.

Otrkārt, es jau iepriekš minēju, ka, tā kā arvien vairāk cilvēku izmanto IOTA monētu tīklu, tas var apstrādāt arvien vairāk darījumu. Tomēr, tā kā IOTA joprojām ir jauns projekts, vēl daudzi cilvēki to neizmanto.

Visu nedēļu mēs esam rīkojuši stresstestus. Tas sāk izskatīties patiešām labi, drīzumā gaidāms publisks izlaidums. 1000 TPS nākamais. # IOTA pic.twitter.com/Nk0H3v410T

– Dominiks Šieners (@DomSchiener) 2017. gada 29. aprīlis

Lai pārliecinātos, ka tīkls darbojas, IOTA komanda ir instalējusi kaut ko tādu, ko sauc par “koordinators”. Tas ir tāpat kā centralizēts protokols, kas veic to pašu uzdevumu kā atsevišķi lietotāji. Kad IOTA kļūst arvien mainstream un piesaista vairāk lietotāju, tai vairs nebūs vajadzīgs koordinators.

Tātad pašreizējā attīstības stadijā, darījumi varētu aizņemt pāris minūtes, vai, ja tīkls nedarbojas labi, tas varētu aizņemt daudz ilgāku laiku. Galu galā, lai IOTA monētu tīkls darbotos pilnā mērā, tā izmantošanai ir vajadzīgi daudzi cilvēki.

Komanda strādā pie protokola ar nosaukumu “Flash Channels”, kas, pēc tās domām, spēs uzreiz apstiprināt darījumus. Ja viņi spēs to sasniegt, tā varētu kļūt par ātrāku kriptonauda pasaulē!

Vai IOTA ir droša?

Tātad, IOTA monētu projektam ir dažas lielas ambīcijas, tomēr ir patiešām svarīgi saprast, ka tie joprojām ir izstrādes stadijā. Patiesībā tīkls jau ir piedzīvojis diezgan daudz tehnisku problēmu, kuras es apspriedīšu tālāk.

Koordinatora protokols, kuru es minēju iepriekš, ir centralizēti, kas nozīmē, ka, ja tas pārstāj darboties pareizi, tas var apdraudēt visu tīklu. Tas jau ir noticis vairākas reizes, un vienā brīdī IOTA sistēma vairākas dienas nebija izmantojama.

Centralizētais koordinators ir uzstādīts arī, lai aizsargātu tīklu no 34% uzbrukuma. Tas ir tad, kad kāds iegūst tik lielu skaitļošanas jaudu tīklā, ka spēj tajā veikt izmaiņas.

Galu galā tika nozagti vismaz 3,94 miljonu ASV dolāru vērti IOTA. To veicināja DDoS uzbrukums visiem publiskajiem mezgliem.

– nic karteris (@nic__carter) 2018. gada 21. janvāris

Arī Bitcoin ir pakļauts līdzīga uzbrukuma riskam; tomēr hakeriem būtu jāiegūst 51% no kopējās jaukšanas jaudas. Tagad tas ir praktiski neiespējami, jo Bitcoin blokķēdē ir tik daudz kalnraču.

Tomēr IOTA gadījumā, ja koordinators samazinās, tad tīkls ir pakļauts lielam riskam. Lai gan IOTA mērķis ir būt pilnīgi decentralizēti, to nevarēs sasniegt, kamēr tā nespēs darboties bez centralizētā koordinatora.

Arī par to ir bažas IOTA monētu sistēma varētu būt atkārtotas uzbrukuma risks. Atkārtots uzbrukums ir tad, kad hakeri to spēj atkārtojiet darījumu, nezinot sūtītājam. Ja tas izdosies, viņi var nozagt monētas no kāda personiskā maka.

Iepazīstinām ar IOTA monētu: kas ir IOTA?

Vairāk sliktu ziņu IOTA projektam – 2017. gada beigās pētnieki plkst Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (MIT) izlaida akadēmisku darbu, kurā tika apgalvots, ka IOTA tīklam ir daudz drošības trūkumu. MIT ir viena no labākajām universitātēm pasaulē, un visi viņu veiktie pētījumi tiek cienīti.

Visi iepriekš minētie jautājumi norāda, ka IOTA monētu projekts nebūt nav gatavs produkts. Patiesībā nav oficiāla datuma, kas norādītu, kad tas būs, tāpēc vislabāk ir turpināt pārbaudīt viņu izstrādes emuāru, kuram varat piekļūt, noklikšķinot uz šīs saites.

Ir ļoti svarīgi pieminēt, ka, ja jūs nopietni uztverat savu drošību, jums vajadzētu iegādāties IOTA no uzticamas kriptogrāfijas apmaiņas, Binance ir viena no ieteicamajām iespējām. Uzglabājiet arī savus aktīvus hack-proof maki, piemēram, Ledger Nano S un Trezor.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, kur atrodas IOTA monētu komanda ar savu progresu, es tagad runāšu par to, kā IOTA monētu var izmantot un ļaunprātīgi izmantot.

Kā IOTA var izmantot & Ļaunprātīgi

Ja IOTA spēj sasniegt visus savus mērķus, tad ir daži patiešām labi lietojumi reālajā pasaulē, uz kuriem to varētu attiecināt. Pirmkārt, ja platforma to spēj process tūlītējs, bezmaksas un neierobežoti darījumi, tas būtu ideāli kā globāla maksājumu sistēma.

Varētu gan privātpersonas, gan organizācijas nosūtīt līdzekļus uz un no jebkuras vietas pasaulē, nospiežot pogu. Es arī iepriekš minēju, ka, tā kā darījumi ir bez maksas, tas ir lieliski piemērots arī mikro maksājumu nozarei.

Uz to arī tiek cerēts IOTA varēs apstrādāt ne tikai finanšu darījumus, ko komanda dēvē par “Machine-to-Machine Economy”. Viens piemērs tam ir elektrisko transportlīdzekļu uzlādes nozarē.

Iepazīstinām ar IOTA monētu: kas ir IOTA?

IOTA nesen paziņoja, ka Nīderlandē ir uzbūvējusi automašīnu uzlādes iekārtu, kas ļaus cilvēkiem automātiski maksāt par izmantoto elektrību. Elektriskajai automašīnai tiks uzstādīts automātisks skaitītājs, kas automātiski aprēķinās, cik daudz elektrības tika izlietots, un pēc tam veiks samaksu.

To varētu attiecināt uz pilnīgi visu, kas nepieciešams datu pārsūtīšanai no vienas ierīces uz otru.

Vēl viena reāla IOTA priekšrocība ir tā tas tiek veidots tā, lai būtu izturīgs pret kvantu uzbrukumu. Kvantu skaitļošana ir patiešām progresīva zinātnes joma, kas vēl nav faktiski izgudrots, bet tādas organizācijas kā NASA un CIP strādā pie tā.

Pašreizējā tehnoloģija, kuras pamatā ir pirmās un otrās paaudzes blokķēdes, piemēram, Bitcoin un Ethereum kriptogrāfija, ko šobrīd praktiski nav iespējams uzlauzt. Tomēr teorija ir tāda, ka pēc tam, kad ir uzbūvēti kvantu datori, viņi varēs viegli ignorēt šos blokķēdes.

Lai pārliecinātos, ka IOTA ir pilnībā aizsargāta pret jebkādiem nākotnes kvantu uzbrukumiem, tā izstrādā protokolu, kas būs izturīgs pret to!

Plusi & IOTA mīnusi

Es to zinu "Kas ir IOTA monēta" ceļvedis jau ir sniedzis jums daudz informācijas, bet es tagad to visu apkopošu ar dažiem plusiem un mīnusiem!

īkšķus augšā PRO

✓ Bezmaksas darījumi

✓ Neierobežota mērogošana

✓ Var apstrādāt jebkurus datus, ne tikai finanšu darījumus

✓ cer panākt tūlītējus darījumus

✓ Nav IOTA kalnrūpniecības – katrs sniedz ieguldījumu

Kvantu izturīgs

īķšķi lejā CONS

✗ Pagaidām nav gatavā produkta

✗ Nav skaidrs, kad projekts būs gatavs

✗ Pašlaik jāizmanto centralizēts koordinators

✗ Ir pieredzējis daudz tehnisku kļūdu un kļūdu

✗ Daudzi (ieskaitot MIT) domā, ka tam ir patiešām slikta drošība

Salīdziniet IOTA blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet IOTA blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Pēc manām domām, IOTA ir daudz iespēju, ko izmantot globālā mērogā. Kamēr komanda var atdzīvināt savus mērķus, tad es domāju, ka projekts gūs milzīgus panākumus.

Jebkurā gadījumā ar to beidzas Kas ir IOTA monētu ceļvedis! Es zinu, ka liela daļa manis sniegtās informācijas var šķist patiešām sarežģīta, taču es ceru, ka jums manie paskaidrojumi ir pietiekami viegli sagremojami.

Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, jums vajadzētu labi saprast, kas ir IOTA monētu projekts un ko viņi plāno darīt. Jums vajadzētu arī labi izprast, kā tehnoloģija darbojas.

Es runāju arī par to, ko komanda ir sasniegusi līdz šim un pie kā viņiem vēl jāstrādā. Cerams, ka jūs saprotat, ka projekta ideja ir fantastiski, bet, kamēr viņiem nav gatavā produkta, tas ir tikai teorētiski.

Ja pats plānojat iegādāties dažas IOTA (vai drīzāk MIOTA) monētas, pārliecinieties, vai izmantojat uzticama apmaiņaBinance šķiet viens no lietotāju iecienītākajiem! Neaizmirstiet arī turēt savus aktīvus drošā kriptovalūtas makā – Ledger Nano S un Trezor ir vienas no ieteicamākajām iespējām.

Ja esat mazliet apmaldījies, šeit ir daži vienkārši soļi kā iegūt un uzglabāt IOTA monētu:

1. Iegūstiet drošu kriptogrāfijas maku – Ledger Nano S vai Trezor ir ļoti ieteicami.

2. Pierakstieties Binance.

3. Iegādājieties IOTA monētas no Binance.

4. Nosūtiet savas IOTA monētas uz izvēlēto maku.

Tieši tā! Process ir patiešām vienkāršs.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map