Jaxx maku apskats

Tātad, jūs esat iegādājies dažas kriptovalūtas un tagad esat iepazinies ar dažām Jaxx maks atsauksmes par to, vai šis maks ir labākā vieta, kur tos uzglabāt? Nu, šodien jūs to uzzināsiet! Šajā pilnīgajā Jaxx maku pārskatā es jums pastāstīšu viss, kas jums jāzina par attiecīgo maku.

Sākumā es jums došu pārskats kas patiesībā ir maks un cik ilgi tas ir bijis. Pēc tam mēs nonāksim līdz pilnīgai Jaxx maka pārskatīšanai maksas un funkcijas, sekoja pārskats par tās drošību. Visbeidzot, es jūs iepazīstināšu ar to, kā to iestatīt un kā to izmantot, ar dažiem patiešām noderīgiem ekrānuzņēmumiem!

Plusi

  • Atbalsta vairāk nekā 90 dažādas kriptovalūtas
  • Viegli izmantot
  • Iebūvēta apmaiņa
  • Pārī platformu savienošana pārī
  • Bezmaksas izmantot

Cons

  • Dažas bažas par drošību

Jaxx maka apskats: kas ir Jaxx maks?

Katrs lietotājs Jaxx seifa pārskats, iespējams, to jums pateiks Jaxx ir digitālo maku kas ļauj nosūtīt un saņemt virkni dažādu kriptovalūtu, kā arī nodrošināt lietotājiem drošu vietu to glabāšanai. Seifu 2014. gadā izveidoja Entonijs Diiorio, kurš ir viens no uzņēmuma dibinātājiem Ethereum!

INTERESANTS FAKTS

Saskaņā ar neseno Forbes bagātīgo sarakstu publikāciju, Entonijs Diiorio ir 8. bagātākais cilvēks kriptovalūtas pasaulē, un viņa aplēstā bagātība ir no 700 līdz 1 miljardam USD!

Jaxx maka pārskats: Entonijs Diiorio.

Jaxx maks ir a "vairāku valūtu maks", un ļauj vienā un tajā pašā vietā uzglabāt daudz dažādu kriptovalūtu. Faktiski 2021. gada jūlija rakstīšanas laikā Jaxx maku var uzglabāt vairāk nekā 90 dažādas monētas (dažus no tiem esmu uzskaitījis zemāk), visu laiku pievienojot arvien vairāk.

Jaxx maku apskats: atbalstītas kriptonauda.

Izlasot lietotāju Jaxx maka pārskatus, pamanīsit arī to, ka seifs ir pieejams lejupielādei lielākajā daļā ierīču veidu. Tas iekļauj Windows, Mac, un Linux darbvirsmas ierīcēm un Android un iOS mobilajām ierīcēm. Turklāt Jaxx maku ir iespējams izmantot arī kā Google Chrome paplašinājums, tas nozīmē, ka tai ir viegli piekļūt, lai kur jūs atrastos.

Jaxx maku apskats: atbalstītās platformas.

2018. gada martā Jaxx izstrādātāji to paziņoja viņu maks bija lejupielādēts vairāk nekā 1,2 miljonus reižu, padarot to par vienu no populārākajiem makiem tirgū!

Tātad, tagad, kad jums ir labs pārskats par Jaxx maku, šī Jaxx seifa pārskata nākamā daļa tiks tuvāk apskatīta tās galvenās iezīmes un priekšrocības.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Funkcijas un ieguvumi

Zemāk jūs atradīsit dažas no ievērojamākajām un parasti atsaucīgākajām Jaxx priekšrocībām.


Vairāku valūtu maks

Viena no labākajām Jaxx seifa izmantošanas īpašībām ir tā tas glabā daudz dažādu kriptovalūtu. Kā redzat iepriekš redzamajā sarakstā, tajā ietilpst tādas populāras monētas kā Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) un Ethereum (ETH). Tomēr tajā ir arī daudz mazāk populāru monētu, piemēram, Vienradzis Zelts (UKG), Vētra (STO) un Gnoze (GNO)!

Tabula: kriptovalūtas, ko atbalsta Coinbase Wallet un Jaxx

Tas padara to ideāli piemērotu cilvēkiem, kuriem ir daudz dažādu kriptovalūtu jo pretējā gadījumā viņiem katra monēta būtu jāuzglabā atsevišķā makā. Iedomājieties, cik neapmierinoši būtu, ja jūs turētu BTC, ETH un LTC, bet katram no tiem būtu jālejupielādē atšķirīgs maks.?

Pārī savienošana pāri platformām

Es minēju iepriekš visas dažādās ierīces Jaxx maku varat lejupielādēt vietnē. Nu, Jaxx ir arī pārsteidzoša funkcija, ko sauc pārplatformu savienošana pārī – tas savieno visus seifus kopā!

Piemēram, ja lejupielādējat Jaxx maku savā Android mobilajā ierīcē un darbvirsmā, visi jūsu līdzekļi ir pieejami abās ierīcēs. Tas ir liels ieguvums, jo, ja seifs nav savienots pārī ar platformām, makam jūs varētu izmantot tikai vienu ierīci..

Iekšējā kriptovalūtas maiņa

Vēl viena fantastiska Jaxx seifa izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tam ir ShapeShift API ir iebūvēts. ShapeShift ir trešās puses apmaiņas pakalpojums kas ļauj apmainīt vienu kriptovalūtu pret citu, visu Jaxx makā!

Jaxx maku apskats: iekšējā apmaiņa.

Tas nozīmē, ka, ja jūs turējāt Bitcoin, bet nolēmu, ka vēlaties mainīt dažus pret Ethereum, jūs to varētu izdarīt Jaxx maka ietvaros! Tomēr bez šī apmaiņas pakalpojuma jums tas būtu nepieciešams nosūtiet savus līdzekļus uz citu kriptovalūtas biržu, veikt tirdzniecību, un tad izņemiet tos atpakaļ savā Jaxx seifā.

Lietotājdraudzīgums

Ar vairāk nekā viens miljons lietotāju lejupielāžu, Jaxx makam ir viena no lietotājam draudzīgākajām pieejamajām saskarnēm. Tas ir lieliski, jo padara to perfektu gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem kriptovalūtas lietotājiem.

Patiesi, jums pat nav vajadzīgas Jaxx maku atsauksmes, lai to jums pateiktu – kā redzat no zemāk redzamā ekrānuzņēmuma, platforma ir tiešām vienkāršas krāsas, skaidrs teksts un tas ir ļoti viegli apskatīt savu darījumu vēsturi.

Jaxx maku apskats: saskarnes dizains.

QR skenēšana

Ja jūs esat ērtības, tad jums patiks QR skenēšanas funkcija kas ir pieejams Jaxx seifā. Ļaujiet man paskaidrot: pirmkārt, ja vēlaties izņemt nedaudz Bitcoin no kriptogrāfijas valūtas maiņas uz Jaxx maku, tā vietā, lai ievadītu savu garo Bitcoin maka adresi, varat vienkārši skenējiet kodu ar savu mobilo tālruni!

Jaxx maka QR skenēšanas funkcija ir arī patiešām noderīga, ja vēlaties nosūtiet kādam monētas, atrodoties ceļā. Piemēram, ja jūs atrastos reālās pasaules veikalā, kurā tiek pieņemta kriptonauda, ​​jūs vienkārši varat skenēt veikala īpašnieka ierīci, un Jaxx maksā pārskaitījums!

Maksas

Neatkarīgi no tā, kurā ierīcē vēlaties instalēt seifu, Jaxx maks ir pilnīgi bez maksas! Tas ir izdevīgs darījums!

Protams, Jaxx nav bizness, lai zaudētu naudu, tāpēc viņi gūst peļņu, kad lietotāji apmainās ar kriptovalūtām, izmantojot ShapeShift API. Runājot par kriptovalūtu sūtīšanu uz citu maku, tomēr, jūs maksāsiet tikai blokķēdes tīkla maksu, kas mainās atkarībā no monētas un cik aizņemts ir tīkls. Jaxx no tā nepelna naudu.

Tātad, tagad, kad jūs zināt visas priekšrocības, nākamajā Jaxx maka pārskata sadaļā tiks aplūkoti tā drošības elementi!

Salīdziniet Jaxx blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Jaxx blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Vai Jaxx maks ir drošs? Drošības pārskats

Izvēloties kriptonauda maku, ir patiešām svarīgi ņemt vērā cik tas ir drošs. Tas vienmēr ir labi, ja seifam ir jaukas funkcijas, piemēram, draudzīgums lietotājam un vairāku valūtu atbalsts. Tomēr, ja drošība ir vāja, jums, iespējams, būs jāmeklē citur.

Tātad, noskaidrosim – vai Jaxx maks ir drošs?

Personiskā kontrole

Pirmkārt, lejupielādējot seifu, jums netiks prasīta nekāda personiskā informācija. Tas ir lieliski piemērots tiem, kas mīl privātumu, un tas nozīmē arī to, ka jums un tikai jums būs piekļuve savām privātajām atslēgām. Nekad neaizmirstiet, ja pazaudēsiet privātās atslēgas, jūsu līdzekļi būs pazuduši uz visiem laikiem.

Jaxx maku apskats

Jaxx komanda nekad ir piekļuve jūsu privātajām atslēgām, kādas tās ir tur lokāli jūsu ierīcē. Lai gan tas piešķir papildu drošības līmeni, tas nozīmē, ka, ja jūs uzlauztu, viņi nevarētu atgūt jūsu līdzekļus.

Rezerves sēkla

Lai vēl vairāk aizsargātu jūsu maku, ieteicams veiciet regulāru dublējumu. Šeit jūs saņemat sēklas frāzi (piemēram, paroli), kuru varat pierakstīt glabāšanai. Tas ir lieliski, ja ierīce (-es) ir bojāta (-as), jo to varat izmantot, lai atjaunotu seifa atslēgas.

Pierakstīšanās drošība

Diemžēl, tur nav divu faktoru autentifikācija (2FA) vai vairāku parakstu atbalsts Jaxx seifā. Spriežot pēc lietotāju Jaxx maku atsauksmju piedāvātajām atsauksmēm, tas ir viens no maka galvenajiem trūkumiem, arī.

2FA funkcija, kas pieejama citos makos, nozīmē, ka pirms darījuma veikšanas (piemēram, naudas nosūtīšana vai pat pieteikšanās) jāievada kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu personīgo mobilo tālruni..

Jaxx maku apskats

Vairāku parakstu atbalsts ir tad, kad jums tas nepieciešams apstipriniet pieteikšanos vairāk nekā vienā ierīcē. Žēl, ka neviena no šīm funkcijām nav pieejama.

Vai Jaxx iepriekš ir uzlauzts?

Jaxx blockchain maks pieredzējis liels kapāt 2017. gada beigās, kur vairāk nekā 400 000 USD vērtībā Ethereum (ETH) tika nozagts no lietotāja maka. Datorurķēšana bija iespējama, kad lietotājs lejupielādēja Jaxx maku uz "cietumā salauzts" iPhone. Tas ir tad, kad mobilais tālrunis tiek atbloķēts, lai tam varētu piekļūt jebkurā tīklā.

Tomēr tas nozīmē arī to nav garantijas, ka lejupielādētās lietotnes ir drošas. Tā rezultātā hakeris varēja iegūt lietotāja rezerves frāzi, kas ļāva viņam monētas pārsūtīt uz savu personīgo maku..

Jaxx maku apskats

Lai gan tas nebija pilnībā Jaxx vaina, problēma bija tā, ka viņi faktiski apzinājās ievainojamību, bet viņi neko nedarīja, lai to labotu. Jaxx izstrādātāji apgalvoja, ka viņi nevēlējās veikt lielas izmaiņas platformā, jo tas būtu apgrūtinājis seifa lietošanu.

Kopumā, šī ir vienīgā ievainojamība, ko Jaxx maks ir piedzīvojis kopš tā palaišanas 2014. gadā. Tātad, kamēr jūs aizsargājat savas privātās atslēgas, nemēģiniet lejupielādēt lietotni cietumā salauztā tālrunī un veiciet regulāru dublēšanu, tad jūsu līdzekļiem jābūt drošiem.

Tagad, kad zināt, ka Jaxx seifs ir drošs, nākamā šī Jaxx maka pārskata daļa parādīs, kā to iestatīt!

Kā izveidot Jaxx maku?

Ja līdz šim esat izlasījis šo Jaxx blockchain maka pārskatu, jūs to zināt Jaxx var instalēt lielākajā daļā ierīču tipu. Tagad es jums parādīšu, kā to iestatīt, izmantojot darbvirsmas maku, tomēr instalēšanas process ir līdzīgs visiem ierīču veidiem.

1. Pirmkārt, jums būs jāapmeklē Jaxx oficiālajā vietnē un lejupielādējiet pareizo failu atbilstoši ierīces tipam.

Jaxx maku apskats: darba sākšana.

2. Pirms lejupielādes sākuma Jaxx sniegs jums “kontrolsummu”. Tas ļauj jums pārbaudīt, vai lejupielādētais fails ir īsts, saskaņojot to ar pārbaudes summu, kas norādīta, kad to instalējat.

Jaxx maka pārskats: iestatīšana.

3. Lejupielādes fails ir aptuveni 65mb, tāpēc, iespējams, būs jāgaida dažas minūtes atkarībā no interneta ātruma. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz .EXE failu.

Jaxx maku apskats: lejupielāde.

4. Tagad Jaxx izraksta nepieciešamos failus jūsu ierīcē.

Jaxx maka pārskats: instalēšanas process.

5. Kad Jaxx blockchain maks ir instalēts, jūs redzēsiet šādu platformu. Pēc noklusējuma ekrānā tiks parādīta informācija par jūsu Bitcoin maku. Tas iekļauj savu personīgo seifa adresi, līdzsvars, ASV dolāru ekvivalents, un jūsu QR kods.

Jaxx maku apskats: QR kods.

6. Jaxx seifs ļauj uzglabāt vairāk nekā 90 dažādas monētas. Noskaidrosim, kā pārbaudīt citu kriptovalūtu – es meklēšu Civic (CVC).

7. Maka augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz izvēlnes ikonas.

Jaxx maku apskats: darījumu vēsture.

8. Ritiniet uz leju un meklējiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties pārbaudīt. Kā redzat, Civic (CVC) nav atzīmēts, tāpēc man ir jāatzīmē izvēles rūtiņa.

Jaxx maka pārskats: īpašas kriptogrāfijas valūtas pārbaude.

9. Pēc tam seifa augšdaļā noklikšķiniet uz mazās bultiņas (kas vērsta pa labi).

Jaxx maku apskats: atlases process.

10. Turpiniet klikšķināt uz bultiņas, līdz redzat vajadzīgo kriptovalūtu. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz tā.

Jaxx maku apskats: konkrētas kriptas monētas izvēle.

11. Kā redzat zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, tagad varat redzēt visu nepieciešamo informāciju par izvēlēto monētu.

Jaxx maku apskats: kriptonauda atlikuma pārbaude.

Apsveicam, jūs tagad zināt, kā uzstādīt Jaxx maku! Turpinot mūsu Jaxx maku pārskatīšanu, es parādīšu, kā nosūtīt un saņemt monētas!

Kā lietot Jaxx maku?

Vispirms sūtīšanas process.

Līdzekļu sūtīšana

1. Pirmkārt, jums jāatrod kriptovalūta, kuru vēlaties nosūtīt. Neaizmirstiet, iespējams, jums jāpārliecinās, vai iestatījumu izvēlnē ir atzīmēta izvēles rūtiņa (8. darbība iepriekš).

2. Es savā piemērā gatavojos sūtīt Ethereum. Noklikšķiniet uz Nosūtīt pogu ekrāna augšdaļā.

Jaxx maka apskats: kriptonauda sūtīšana.

3. Pēc tam parādīsies lodziņš, kurā jāievada seifa adrese, kurai vēlaties nosūtīt monētas.

Jaxx maku apskats: adreses saņemšana.

4. Šeit jums ir divas iespējas. Vai nu nokopējiet un ielīmējiet šeit vēlamo adresi, vai arī, ja izmantojat mobilā tālruņa ierīci, varat to izdarīt noklikšķiniet uz svītrkoda attēla un nofotografējiet uztvērēja svītrkodu kas automātiski ievadīs pilnu maka adresi.

Jaxx maka pārskats: skenējiet QR kodu.

5. Visbeidzot, ievadiet monētu skaitu, kuru vēlaties nosūtīt, un noklikšķiniet Nosūtīt. Kā redzat zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, ievadot nosūtītās kriptovalūtas summu, ASV ekvivalents tiks atjaunināts.

Jaxx seifa apskats: summu un citu skaitļu izvēle.

Līdzekļu saņemšana

Ja jūs vēlaties saņemt līdzekļus savā Jaxx seifā, jums ir patiešām laba funkcija ģenerēt QR kodu ar precīzu summu – Es jums parādīšu, kā zemāk.

Tomēr, ja jūs nevēlaties izmantot QR kodu, vienkārši nospiediet saņemt, nokopējiet saņemšanas (publisko) adresi un pēc tam nosūtiet to personai, kas jums sūta monētas..

1. Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Saņemt. Tā kā iepriekšējā piemērā es izmantoju Ethereum (ETH), es to izmantošu vēlreiz. Pirms to izdarīšanas neaizmirstiet mainīt to uz kriptovalūtu, kuru vēlaties saņemt.

Jaxx maku apskats: līdzekļu saņemšana.

2. Pēc tam ievadiet monētu skaitu, kuru vēlaties saņemt. Kā redzēsit zemāk redzamajā ekrānuzņēmumā, tiek atjaunināti ASV dolāru ekvivalenti. Ja summas izskatās pareizi, noklikšķiniet uz zaļās krāsas Ģenerēt pogu.

Jaxx maku apskats: pārbaudiet saņemšanas summu.

3. Tagad jums parādīs Jaxx maku unikāls svītrkods. Ja kāds to skenēs, viņu maciņš zinās, ka tam jānosūta 2ETH uz jūsu Jaxx maku! Tas ir patiešām noderīgi, ja jums ir jānosūta līdzekļi no trešās puses apmaiņas uz savu Jaxx blockchain maku!

Jaxx maka pārskats: ETH pieprasīšana no adreses.

Secinājums

Tātad, es ceru, ka jums tas ir paticis Jaxx maciņa apskats! Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu labi saprast, kas ir Jaxx maks un kā tas darbojas.

Tas iekļauj pārskats par visām tās galvenajām iezīmēm, piemēram, Jaxx maku nodevas, lietotāja interfeiss, atbalstītās valūtas, un ShapeShift API protokols! Esmu arī apspriedis drošība no seifa.

Lai gan maks ir viens no drošākajiem, tas sagādā vilšanos tam nav 2FA vai vairāku parakstu opcijas, pierakstoties. Tas, ka komanda 2017. gada beigās nenovērsa drošības ievainojamību, arī ir saistīts.

Tabula: Trezor modeļa T un Jaxx savienojamības iespējas

Es arī tev devu soli pa solim par to, kā izveidot Jaxx maku, kā arī par to, kā nosūtīt un saņemt līdzekļus.

Personīgi, Man ļoti patīk Jaxx maks tā ērtībai. Gan mobilajās, gan stacionārajās ierīcēs man ir Jaxx maks, tāpēc es varu vienmēr nosūtīt un saņemt līdzekļus!

Lai nu kā, pagaidām tas ir viss. Ja jums šķiet, ka tur ir labāks programmatūras seifs, lūdzu, dariet to zināmu zemāk esošajos komentāros!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map