Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Pēc Sākotnējais Bitcoin sākās panākumos, par šo kriptogrāfijas monētu sāka interesēties daudz jaunu kriptovalūtu entuziastu. Daži cilvēki vēlējās uzzināt tikai par to, kāds ir satraukums, bet citi bija ļoti pārliecināti par ieguldījumiem un naudas pelnīšanu no Bitcoin.

Pirms visa cita, a kriptovalūtu turošs maks pēdējās cilvēku grupas prioritātei jābūt ne tikai pilnībā funkcionējošai, bet arī ar augstu drošības līmeni. Tāpēc šodien mēs runāsim par drošākās Bitcoin maka iespējas un kur tos atrast.

Mēs sāksim ātri nosaukt dažus iemeslus Bitcoin vajadzētu būt a interešu punkts jebkuram potenciālie investori tur ārā. Tad es pārskatīšu dažādos makus, kas ir, runāšu par tiem plusi un mīnusi un redzam, vai mēs varam atrast un nosaukt visdrošākais Bitcoin maks, kas tur atrodas.

Bitcoin

Neatkarīgi no tā, kā jūs jūtaties par to, nevar noliegt, ka šī kriptonauda ir izraisījusi zināmu satraukumu ar pēkšņo un sprādzienbīstamo lēcienu galvenajā straumē.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Bet vai šī monēta ir tik laba un noderīga, cik tā ir iecerēta? Nu, pirms mēs mēģinām izdomāt drošākais Bitcoin maks, Es jums pastāstīšu par dažiem galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki mēdz tā domāt, un tad es ļaušu jums izlemt.

  • Anonimitāte. Bitcoin piedāvā absolūtu anonimitāti, kad runa ir par darījumiem, kurus veicat vai kuros piedalāties. Katru reizi, kad ievadāt vienu no šādiem darījumiem darījums, a izlases adrese tiek ģenerēts jūsu vārdā – nav iespējams izsekot šiem darījumiem – jūsu noslēpumi ir droši, izmantojot Bitcoin.
  • Decentralizācija. Bitcoin ir decentralizēti, kas nozīmē, ka tas nepieder nevienai personai vai organizācijai. Tas savukārt nozīmē, ka neviens nevar iesaistīties darījumā, kuru veicat ar citu personu vai uzņēmumu – attiecības ir tīri peer-to-peer nevienai trešajai pusei nepieļaujot ceļu.
  • Ātri un lēti. Salīdzinot ar citām Fiat metodēm maksājot vai nosūtot naudu, Bitcoin ir ļoti ātrs un ļoti lēts. Tā kā tā ir decentralizēta, neviena valdība nevar aplikt ar nodokļiem jūsu maksājumus un pārskaitījumus – lai kur jūs atrastos!

Tie ir galvenie punkti interesi, ko cilvēki uzsver, runājot par Bitcoin priekšrocībām. Ņemot vērā iepriekš sniegto informāciju, tas vismaz mazliet racionalizē Bitcoin popularitāti.

Dažādi Bitcoin maku veidi

Tur ir daudz dažādi droši Bitcoin maki… Bet jūs esat šeit, lai atrastu drošāko Bitcoin maku?

Nu, pirms mēs mēģinām atrast drošāko Bitcoin maku, mums vispirms vajadzētu iepazīties ar diviem galvenajiem maka veidiem, kas ir.

Karstie maki

Termins “karsts maks” attiecas uz digitāls (tiešsaistē vai datorā) maki. Šī ir programmatūra, kas glabā jūsu Bitcoin (vai jebkuru citu kriptovalūtu) šifrēts, tiešsaistes serveri.

Iespējams, ir droši teikt, ka digitālie maki ir vispopulārākā izvēle kad runa ir par Bitcoin glabāšanu. Protams, tam ir daži iemesli.

Pirmkārt, tie ir vispieejamākais iespēja tur. Viss, kas jums jādara, lai to iegūtu, ir vienkārši doties uz digitālā maka nodrošināšanu vietne un lejupielādējiet to. Jā, tas ir tik vienkārši.

Drošākais Bitcoin maks: digitālais maks.

Tur ir maksas digitālie maki, bet lielākā daļa no tiem ir pilnīgi bez maksas. Tas savukārt ļauj gandrīz ikvienam un ikvienam to iegūt un pārliecināties, vai tie ir piemēroti nosaukumam “drošākais Bitcoin maks”..

Vēl viens milzīgs iemesls viņu popularitātei ir fakts, ka viņi to var glabāt visas kriptovalūtas.

Tagad viens digitālais seifs NEVAR uzglabāt katru kriptonauda. Tomēr par katra kriptogrāfijas monēta pastāv, ir maks izveidots. Parasti komanda, kas ir atbildīga par kriptonauda izveidi vai attīstību, ir puiši, kas tai arī izveido maku.

Bieži vien ir arī digitālie maki daudzfunkcionāls. Daži maki piedāvā milzīgu funkciju dažādība, ne tikai vienkārša uzglabāšanas-apmaksas sistēma. Jūs varētu mainīt valodu, pārsūtīt mikromaksājumus utt.

Tur ir ievērojamas karsto maciņu ēnas, gan. Galvenais jautājums, kas cilvēkiem ir līdzi, ir drošība.

Digitālā kriptovalūtas glabāšanas programmatūra ir a pastāvīgs savienojums ar internetu. Jūsu dati tiek saglabāti tiešsaistes serveri. Ja kaut kas līdzīgs a tehniska kļūme vai a hakeru pārkāpums varētu notikt, jūsu kriptovalūtas uzkrājumiem ir milzīgs risks, ka jūs varētu krāpties un nozagt. Tas ir pasīvs, tomēr pastāvīgs jautājums, kas jāpatur prātā.

Dažas vietnes piedāvā labāk aizsargātas un drošākas maku versijas nekā citas, taču dienas beigās, ja jūsu ietaupījumi vienmēr ir tiešsaistē – tie ir pastāvīgi pakļauti riskam.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Auksti maki

Auksti maki ir fiziskās ierīces kas ir paredzēti, lai jūsu Bitcoin glabātu drošā un izturīgā vidē.

Šīs ierīces piedāvā: lielisks aizsardzības līmenis taču vēl nav tikpat populāri kā digitālie maki.

Galvenais iemesls tam ir viņu cena. Fiziskās kriptogrāfijas ierīces mēdz iegūt diezgan dārgi, it īpaši, ja salīdzina ar viņu bezmaksas pretversijas – digitālajiem maciņiem.

Vēl viena populāra sūdzība par aukstiem maciņiem ir tā, ka lielākā daļa no tām glabā tikai ļoti specifiskus kriptovalūtu veidus. Bitcoin, Ethereum, Ripple un cita veida populāri kriptogrāfijas ir labi, bet, runājot par tirgū mazāk zināmām vai mazāk populārām monētām, jūs varētu pacīnīties, lai atrastu ierīci, kas to glabātu.

Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Tomēr ir vērts pieminēt, ka aparatūras kriptogrāfijas monētu krātuve nav nepieciešams jebkura veida interneta savienojums – tas ir bezsaistes Bitcoin maks. Jūsu monētu dati tiek glabāti ierīces iekšienē – pat ja jūs tos pievienojat datoram, kurā ir taustiņu reģistrētājs vai kāda cita veida vīruss, jūs, visticamāk, esat drošībā..

“Superior” maks

Jūs, iespējams, saņemsiet dažādus viedokļus katru reizi, kad kādam jautāsiet, kāds ir labāks variants kriptovalūtas glabāšanas seifam – digitāls vai bezsaistes Bitcoin maki.

Daži cilvēki saka, ka tā ir vairāk vai mazāk subjektīvs – ka viss ir atkarīgs no cilvēka un konkrētās situācijas. Bet ir viens galvenais punkts kas jums būtu jāzina.

Iedomājieties, ka jums ir desmit Bitcoins. Pēc pašreizējās Bitcoin cenas tas ir daudz naudas! Jūs veicat savu pētījumu un atrodat maku, kas, šķiet, atbilst jūsu vajadzībām un cerībām. Jūs pārsūtāt visu Bitcoin uz šo maku un turpiniet savu dzīvi.

Pēc nedēļas jūs uzzināt, ka visi jūsu līdzekļi ir bijuši… nozagts. Viņi vairs nav mūžīgi, tāpēc ka ir uzlauzts jūsu izmantotais maks.

Vai jūs saprotat to, ko es cenšos pateikt? Ja nē, ļaujiet man atkārtot: ir nekas svarīgāks, kad runa ir par kriptovalūtas makiem, kā drošība. Ja jūsu Bitcoins tiek nozagti un jūs paliekat tukšām rokām, vai jūs iebildīsit, ka lietotāja saskarne ir mazliet neveikla? Vai arī jums rūpēs, lai pārsūtīšanas ātrums būtu labākais nozarē? Iespējams, ka nē, jo tajā brīdī jums vairs nebūs ko pārsūtīt.

Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Drošība vajadzētu būt pirmā lieta tas uztrauc jūs, izvēloties seifu, neatkarīgi no tā, vai tas ir digitāls vai an bezsaistes Bitcoin maks. Drošs Bitcoin maks var būt grūts, tas var ciest dizaina dzīvoklī vai pat būt nedaudz lēns – ja tas garantē drošību, tam vajadzētu būt neuzmanīgam.

Ar to sakot, pārbaudīsim daži no populārākajiem un labi novērtēts (un droši!) maki kas šobrīd dominē tirgū.

Labākie karstie maki

Mēs sāksim runāt par labākajiem pieejamajiem digitālajiem makiem.

Monētu bāze

Pat ja Monētu bāze ir digitālais maks, tas ir diezgan netradicionāls.

Šo karsto maku daudzi uzskata par drošākais pieejamais Bitcoin maks. Tā ir daudzfunkcionāls, (tas nozīmē, ka pārskaitīšanas, pirkšanas un pārdošanas likmes ir super ātri un BEZMAKSAS), ir draudzīgs iesācējiem un labi optimizēts.

Kas ir super forši par Coinbase, ir tas, ka tā piedāvā jums 100% apdrošināšana jūsu kriptonauda. Tas nozīmē, ka šī vietne GARANTIJAS jūs, ka jūsu kriptogrāfijas ir drošs un drošs. Turklāt jūs varat pievienot pārbaudes (piemēram, divpakāpju verifikācija), un tie pat piedāvā iespēju saglabāt jūsu kriptogrāfijas “velvēs”, lai nodrošinātu maksimālu drošību.

Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Nu, tur ir noķert: Monētu bāze pieņem tikai Bitcoin un Ethereum. Lai gan, ņemot vērā to, ka jūs lasāt ceļvedi ar nosaukumu “Kā atrast drošāko Bitcoin maku?”, Jūs, iespējams, nemeklējat citus kriptogrāfijas valūtas maciņus, vai jūs?

ATJAUNINĀT 2021. GADU: Coinbase tagad pieņem vairāk nekā 30 kriptovalūtas, ieskaitot Bitcoin, Ethereum, Litecoin un citas populāras monētas.

Jaxx

Jaxx droši vien varētu uzskatīt par hibrīds maks – tas bieži ietilpst kategorijā “drošākais Bitcoin maks”, taču ir mazliet grūti pateikt, par kāda veida maku mēs runājam.

Redzi, Jaxx var izmantot kā a digitālais maks tiešsaistē vai no jūsu darbvirsma, bet tā galvenā iezīme ir tā, ka tā ir pasaulē pirmais viedtālruņa maks – šis fakts to gandrīz iekļauj fizisko seifu kategorijā.

Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Jaxx ir lielisks, kad runa ir droši Bitcoin maki – tam ir visas obligātās funkcijas, kas nepieciešamas drošam un drošam digitālajam seifam.

Tomēr Jaxx’s dēļ pastāvīga atjaunināšana un jaunas integrācijas, iesācējiem, kuri nav pieredzējuši kriptovalūtu jomā, var būt grūti to sajust.

Labākie aukstie maki

Tagad es jums pastāstīšu par diviem labākajiem aukstajiem makiem.

Trezors

Trezors tiek uzskatīta par oriģinālo aparatūras Bitcoin krātuvi. Ja meklējat drošāko Bitcoin maku, Trezor, iespējams, vajadzētu būt kaut kur šī saraksta augšdaļā.

Kā atrast drošāko Bitcoin maku?

Trezor visspēcīgākā kvalitāte ir tā drošība. Šo aparatūru dažkārt sauc par fizisko seifu glabātuve – jūs to varētu pievienot jebkurai ierīcei, neatkarīgi no tā, vai tā ir tīra vai bojāta ar ļaunprātīgu programmatūru, un tā jūsu atslēgas būtu drošas (tomēr nemēģiniet. Nopietni.).

Trezor standarta izmaksas ap 99 USD – tas tiek uzskatīts par zināmu etalona cenu attiecībā uz labiem un cienījamiem aukstiem maciņiem, un Trezor ir spēcīgs sāncensis “drošākajam Bitcoin maka” vietai..

Virsgrāmata Nano S

Galvenais Trezor konkurents Virsgrāmata Nano S piedāvā ļoti līdzīgu lietotāja pieredzi un drošības funkcijas, taču par konkurētspējīgu cenu.

Drošākais Bitcoin maks: Virsgrāmatas maki.

Virsgrāmatas izmaksas ap 65 USD USD un ir kompakts un pilnībā funkcionāls. Tā ir lieliska Trezor alternatīva, un šīs divas aparatūras ierīces dominē drošu un uzticamu bezsaistes Bitcoin maku tirgū.

Drošākais Bitcoin maks?

Jūs tagad zināt par divi no populārākajiem kriptonauda maku veidiem, viņu stiprās un vājās puses. Tātad … Kāds tur ir drošākais Bitcoin maks?

Ja makus vērtējam tikai pēc to drošuma, Monētu bāze un Virsgrāmata iespējams, ir jūsu labākās likmes, ja runa ir attiecīgi par karstajiem un aukstajiem maciņiem.

Tas nenozīmē, ka pārējie maki ir nedroši vai neuzticami – vienkārši Ledger un Coinbase ir gandrīz pilnībā dominēja tirgū UN viņiem ir ļoti spēcīgs un ilgtspējīgs pamats apgalvojumiem par viņu drošību.

Secinājums

Šī rokasgrāmata ir meklējusi visdrošāko Bitcoin maku. Vai mums izdevās? Nu, es nedomāju, ka ir a vienpusēja atbilde uz šo jautājumu.

Atrašana un prezentēšana drošākais Bitcoin maks nav viegli. Ne tāpēc, ka trūkst informācijas vai kompetences – vienkārši tāpēc, ka tādas ir diezgan daudz sāncenšu par “drošākā Bitcoin maka” vietu. Laika gaitā kļūst arvien grūtāk izvēlēties un izvēlēties pareizo.

Esmu devis tikai divi piemēri katrs digitālajiem un fiziskajiem makiem. Pārskatot, tas ir tikai skrāpējums uz dažādu dažādu maku virsmas. Bet manis pieminētie maki (Virsgrāmata, Trezors un Monētu bāze) ir galvenie spēles dalībnieki – viņiem visiem ir daudzu gadu reputācija, tehnoloģiju attīstība un vispārēja attīstība zem viņu jostām. Ir grūti paredzēt, kāda veida uz drošību balstītas tehnoloģijas mēs redzēsim, teiksim, pēc pieciem gadiem.

Ja piekrītat, ka šajā rokasgrāmatā nosauktie maki ir piemēroti nosaukumam “labākais Bitcoin maks”, nevilcinieties un izmēģiniet tos paši!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me