Kā iegūt Bitcoin: vienkāršākie veidi, kā iegūt Bitcoin tiešsaistē un bezsaistē

Visi runā par Bitcoin. Jūs par to zināt maz, bet pietiekami, lai saprastu, ka šī kriptovalūta maina veidu, kā mēs domājam par naudu, un tagad jūs vēlaties zināt, kā iegūt Bitcoin.

Vai man ir taisnība? ES tā domāju…

Katrs Bitcoin ir vērts vairāk nekā 7000 ASV dolāri un daži cilvēki domā, ka tie varētu būt vairāk nekā 60 000 ASV dolāri līdz 2021. gada beigām. Tas ir daudz naudas, tāpēc noskaidrosim, kā iegūt Bitcoin!

Ir daži dažādi veidi, kā iegūt Bitcoin. Jūs varat iegādāties Bitcoin no tiešsaistes Bitcoin apmaiņas un maksāt ar kredītkarti. Vai arī jūs varat personīgi satikt pārdevēju un nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu. Jūs pat varat izveidot savu Bitcoin, izmantojot procesu, ko sauc par ieguvi!

Šajā ceļvedī es iemācīšu jums par to, kas ir Bitcoin, kā tas darbojas un kur to atrast. Es arī iemācīšu jums pareizo veidu, kā glabāt visu nepieciešamo informāciju, lai droši piekļūtu jaunajam Bitcoin.

Pirmās lietas, kas jāzina visiem iesācējiem, ir: kas ir Bitcoin un kā darbojas Bitcoin? Tātad, sāksim …

Bitcoin izcelsme

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā iegūt Bitcoin digitālo valūtu Digitālā valūta: Tā ir nauda, ​​kas pastāv tikai digitāli. Kā iegūt Bitcoin Peer to Peer Peer-to-peer: To nosūta no vienas personas otrai. Nav bankas vai PayPal – tos sauc par starpniekiem vai trešajām pusēm. Bitcoin nav starpnieku vai trešo personu. Kā iegūt Bitcoin publisku

Publiski: Visi Bitcoin darījumi tiek ierakstīti publiskajā virsgrāmatā, ko sauc par blokķēdi. Visi lietotāji, kuriem ir piekļuve internetam, var apskatīt Bitcoin blokķēdi un visus jebkad veiktos Bitcoin darījumus.

Kā iegūt Bitcoin šifrētu

Šifrēts: Informācija par darījumiem tiek šifrēta, izmantojot kriptogrāfiju. Tas nozīmē, ka, lai paslēptu lietotāju konta informāciju, tiek izmantoti īpaši kodi. Kripto nozīmē slēptu, tāpēc Bitcoin ir slēpta nauda!

Kā nokļūt Bitcoin decentralizētā veidā Decentralizēts: Bitcoin nav centra. To kontrolē lietotāji un datoru algoritmi. Neviens cilvēks, grupa vai valdība neizlemj, kā tas darbojas. Kā izplatīt Bitcoin Izplatīts: Tas nozīmē, ka Bitcoin blokķēde tiek glabāta tūkstošiem datoru (vai mezglu) visā pasaulē. Tas padara to ļoti grūti uzlaušanu. Kā iegūt Bitcoin nemainīgu Nemaināms: Tas nozīmē, ka pēc tam, kad darījums tiek pievienots Bitcoin blokķēdei, to nevar mainīt vai izdzēst. Kādreiz!

Tātad, tagad, ja kāds jums jautā: “Kas ir Bitcoin?” Jūs varat viņiem pateikt, ka tā ir decentralizēta vienādranga digitālā valūta, kas visu publisko darījumu reģistrēšanai izmanto publisko virsgrāmatu, ko sauc par blokķēdi. Tas ir tas, kas ir Bitcoin, bet kā darbojas Bitcoin?

Atbilde uz šo jautājumu ir ļoti svarīga Bitcoin sastāvdaļa. Tas ir arī pirmais mūsu sarakstā, kā iegūt Bitcoin. To sauc par kalnrūpniecību, tāpēc pieņemsim rakties, vai ne?

Kā darbojas Bitcoin?

Izmantosim piemēru, lai padarītu to mazliet jautrāku…

Dionne ir parādā Warwick 10 ASV dolārus (USD). Dionnes kontā nav naudas, taču viņa tik un tā mēģina nosūtīt 10 USD uz Vorvika kontu. Bankas darbinieki pārbauda, ​​vai Dionnes kontā nav 10 USD. Viņi pārtrauc darījumu, kad saprot, ka Dionnei nav naudas, ko nosūtīt.

To sauc par verifikāciju. Tas ir viens no vissvarīgākajiem bankas darbiem. Bitcoin arī jāpārbauda darījumi savā blokķēdē. Tas nodrošina, ka visi darījumi, kas tiek pievienoti blokķēdei, ir reāli un derīgi. Bitcoin ir īpaši lietotāji, kurus sauc par kalnračiem, kuri pārbauda darījumus. Tas darbojas šādi, izmantojot Dionne un Warwick piemēru:

 1. Dionnei ir 10 BTC, kuras viņa vēlas nosūtīt Warwick
 2. Kalnrači šifrē šo informāciju un pievieno to citai darījumu informācijai. Viņi to turpina, līdz viņiem ir pietiekami daudz informācijas, lai izveidotu bloku.

 3. Jaunajam blokam jāpiešķir koda numurs, kas to savienos ar pārējo blokķēdi. Visi ogļrači strādā ļoti smagi, cenšoties uzminēt, kāds ir šis skaitlis. Tā ir kā loterija!
 4. Kad tiek atrasts laimējušais numurs, visi pārējie kalnrači pārbauda informāciju jaunajā blokā, salīdzinot ar informāciju, kas jau pastāv blokķēdē. Ja informācija ir derīga, jauno bloku var pievienot blokķēdei.
 5. Vorviks no Dionnes saņem 10 BTC.

Bitcoin nemaksā kalnračiem par šo darbu, tāpat kā banka maksā saviem darbiniekiem. Tā vietā kalnračs, kurš uzminē jaunā bloka koda numuru, uzvar jaunu Bitcoin. Katra jauna darījumu bloka uzvarētājam tiek piešķirta atlīdzība 12,5 BTC, kas tiek pārbaudīts un pievienots blokķēdei.

Kā redzat, kļūšana par Bitcoin kalnraču ir lielisks veids, kā iegūt Bitcoin!

Kalnrūpniecības Bitcoin

Kā iegūt Bitcoin ar ieguvi

Bitcoin kalnračiem ir nepieciešami ļoti jaudīgi datori, lai veiktu darbu, kas saistīts ar darījumu pārbaudi un jaunu bloku pievienošanu blokķēdei. Jaudīgākām mašīnām ir lielākas iespējas uzminēt laimēto koda numuru nekā mājas datoriem, piemēram, klēpjdatoriem un personālajiem datoriem.

Lielākā daļa Bitcoin kalnraču izmanto īpašu aprīkojumu, ko sauc par ASIC un kas paredzēts viena darba veikšanai, raktuves Bitcoin iegūšanai. ASIC kalnrači nav lēti! Apskatīsim dažas cenas:

 • Bitmain Antminer V9: 15 USD
 • Halong Mining DragonMint: 2226,92 USD
 • Bitmain Antminer S9: 5 999 USD

Atlīdzība par katru izrakto bloku ir 12,5 BTC. Tas ir aptuveni simts tūkstošu ASV dolāru vērtībā! Tomēr ASIC kalnrači ir dārgi, trokšņaini un kļūst ļoti karsti! Pat ja izmantojat Antminer S9, jūsu izredzes uzminēt koda numuru pats ir diezgan mazs. Tāpēc lielākā daļa kalnraču pievienojas ieguves baseiniem. Tātad, kādi ir Bitcoins ieguves baseini?

Kalnrūpniecības baseini

Kalnrūpniecības baseini ir Bitcoin kalnraču grupas, kas savu kombinēto skaitļošanas jaudu izmanto Bitcoin iegūšanai. Kalnrači pēc tam dala atlīdzību, kad tiek iegūti jauni bloki. Jums pat nav jāpērk nekāds kalnrūpniecības aprīkojums. Jūs varat iznomāt ieguves enerģiju no baseina tādās vietnēs kā HashFlare. Tas nozīmē, ka jūs saņemat daļu no atlīdzības bez smaga darba!

Neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlaties, kā iegūt Bitcoin, jums būs nepieciešama vieta, kur glabāt nepieciešamo informāciju, lai piekļūtu savam Bitcoin. Šo krātuvi sauc par Bitcoin maku. Maki ir diezgan svarīgi, tāpēc ļaujiet man pastāstīt vairāk …

Bitcoin maki

Bitcoin makā ir divu veidu informācija. Tās ir privātā un publiskā atslēga. Padomājiet par Bitcoin maku kā savu e-pasta adresi.

Kad kāds vēlas nosūtīt jums e-pastu, viņš izmanto jūsu e-pasta adresi, vai ne? Nu, kad kāds vēlas nosūtīt jums Bitcoin, viņš izmantos jūsu publisko atslēgu. Jūs varat koplietot savas publiskās atslēgas ar visiem.

Ja vēlaties izlasīt savus e-pastus vai nosūtīt jaunu e-pastu, konta atvēršanai izmantojat paroli. Jūsu privātās atslēgas ir kā parole jūsu Bitcoin. Tas nozīmē, ka tikai jums vajadzētu redzēt savas privātās atslēgas! Ir dažādi Bitcoin maki. Bitcoin maki var būt:

Kā iegūt Bitcoin mobilo maku Mobilais

Lai piekļūtu savam Bitcoin, varat izmantot mobilo tālruni. Copay un Airbitz abi piedāvā mobilos Bitcoin makus iOS un Android tālruņiem. Izmantojot mobilo Bitcoin maku, jūs iegūsit ļoti labu iemeslu nezaudēt tālruni!

Kā iegūt Bitcoin darbvirsmas maku Darbvirsma Šis ir programmatūras seifs, kuru instalējat tieši klēpjdatorā vai personālajā datorā. Electrum ir populārs darbvirsmas maks, kas pieejams Mac, Linux un Windows sistēmām. Citi, par kuriem vērts padomāt, darbvirsmas maki ir Izceļošana un Armory. Galda maki ir tikpat droši kā dators, kurā tie ir instalēti.

Kā iegūt Bitcoin tiešsaistes maku Tiešsaistē Šāda veida maku parasti piedāvā Bitcoin apmaiņa (un es par tiem runāšu pēc brīža!). Tiešsaistes maki var būt noderīgi, pērkot un tirgojot Bitcoin. Tomēr jums nekad nevajadzētu atstāt savu Bitcoin tiešsaistes makā.

Kā iegūt Bitcoin aparatūras maku Aparatūra Jūs varat glabāt atslēgas uz noņemama aparatūras maka. Tie ir kā USB atmiņas kartes Bitcoin. Tie var būt dārgi, bet arī ļoti droši. Populārākie zīmoli ietver Virsgrāmata Nano S kuru jūs varat iegādāties 80 USD vai Trezors maku, kas ir aptuveni 100 USD.

Kā iegūt Bitcoin papīra maku Papīrs Viens no drošākajiem Bitcoin glabāšanas veidiem ir papīra maks. Tie ir jūsu publiskās atslēgas un privātās atslēgas izdrukas. Jūs varat izgatavot papīra maku bez maksas šeit. Laba lieta papīra makos ir tā, ka tie ir ļoti droši. Slikti ir tas, ka tie ir izgatavoti no papīra! Neuzslapiniet tos un neļaujiet tantes sunim spēlēties ar viņiem!

Katram maka veidam ir plusi un mīnusi. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu vairāk nekā viens. Maku, kas ir savienots ar internetu, sauc par karsto krātuvi. Bezsaistē esošos seifus sauc par saldētavu. Labākais veids, kā saglabāt savas publiskās un privātās atslēgas, ir karsto un auksto maciņu sajaukums. Lai kādu maku izmantotu, turiet tos prom no šī suņa!

Tagad aplūkosim dažus citus veidus, kā panākt, lai Bitcoins tiktu ievietoti jūsu makos …

Kā iegūt Bitcoin: Bitcoin Online iegāde

Vieglākais veids, kā iegūt Bitcoin, ir iegādāties dažus. Populārākais veids, kā nopirkt Bitcoin, ir Bitcoin biržā. Tātad, kas ir Bitcoin apmaiņa?

Kriptovalūtu tirdzniecības platformas

Bitcoin biržas ir tiešsaistes tirgus vietas, kur jūs varat pirkt vai pārdot Bitcoin. Dažādas Bitcoin biržas piedāvā dažādus pakalpojumus. Lielākajai daļai lietotāju būs jāreģistrējas, izmantojot personas informāciju. Bitcoin biržas arī iekasē maksu par saviem pakalpojumiem. Šeit ir daži no populārākajiem apmaiņas veidiem, kurus varat izmēģināt:

 • Monētu bāze ir tiešsaistes brokeru birža, kas nozīmē, ka tā pērk jums Bitcoin par noteiktu cenu. Coinbase ir ļoti populāra platforma lietotājiem, kuri pirmo reizi pērk Bitcoin. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā iegūt Bitcoin. Tam ir arī lieliskas drošības funkcijas, kas ietver savu tiešsaistes maku. Lietotāji var iegādāties Bitcoin ar fiat valūtām un citām kriptovalūtām, piemēram, Litecoin vai Ether. Piezīme: Fiat valūtas ir valstu oficiālās valūtas. Viņus atbalsta valstu valdības. Fiat valūtu piemēri ir Japānas jena (JPY), Kanādas dolārs (CAD) un Polijas zlots (PLN).
 • Bitfinex ir tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurā pircēji un pārdevēji var tirgoties ar Bitcoin par dažādām cenām. Lietotāji var pirkt un pārdot Bitcoin ar fiat valūtām un citām kriptovalūtām. Bitfinex piedāvā lietotājiem uzlabotas tirdzniecības funkcijas ar daudz dažādu monētu tirdzniecību, piemēram, Ripple, EOS, Dash un Monero. Tas var apgrūtināt biržas izmantošanu jaunajiem tirgotājiem.
 • Bittrex ir vēl viena tiešsaistes tirdzniecības birža, kas piedāvā milzīgu kriptovalūtu izvēli tirdzniecībai. Tomēr tas nepiedāvā fiat valūtas tirdzniecību. Tas nozīmē, ka tas nav lielisks veids, kā iegūt Bitcoin, ja vien jums jau nepieder citas kriptovalūtas. Iesācējiem vajadzētu izvairīties no tādām apmaiņām kā Bittrex, kamēr viņiem nav lielāka tirdzniecības pieredze.

Ja jūs domājat par to, kā iegūt Bitcoins tiešsaistē, Coinbase ir labākā vieta jums. Tā ir lieliska vietne jaunajiem kriptogrāfijas lietotājiem, lai ātri, droši un lēti nopirktu Bitcoin.

Varbūt vēlaties izkļūt no mājas un nopirkt Bitcoin ar skaidru naudu? Tad jums jāzina, kā iegūt Bitcoin savā reģionā!

Bitcoin pirkšana … reālajā pasaulē!

Kā iegūt Bitcoin reālajā pasaulē

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

LocalBitcoins

Labākā vieta, kur apmeklēt, ja vēlaties uzzināt, kā iegūt Bitcoin jūsu vietējā teritorijā, ir LocalBitcoins.com. Šī vietne palīdzēs jums atrast cilvēkus savā dzimtajā pilsētā, kuri vēlas pārdot Bitcoin.

LocalBitcoins ir peer-to-peer apmaiņa, un tirgotāji vēlas pārdot Bitcoin vairāk nekā 15 000 pilsētas 248. lpp dažādas valstis. LocalBitcoins ir lielisks veids, kā vienlaicīgi iepazīties ar kriptogrāfijas kopienu un iegādāties Bitcoin! Cena, ko maksājat par Bitcoin peer-to-peer, tomēr var būt augstāka, nekā jūs maksāsiet par kriptogrāfijas biržām.

Galvenais padoms: Vienmēr uzmanieties, pērkot Bitcoins peer-to-peer. Ja jūs personīgi satiekat pārdevēju, paņemiet draugu un vienmēr dariet to publiskā vietā!

Bitcoin bankomāts

Ja jūtaties kā pastaigājies, bet nevēlaties pievienoties kriptogrāfijas kopienai, jums ir vēl viena iespēja – Bitcoin bankomāti. Kas gan ir Bitcoins bankomāti?

Nu, Bitcoin bankomāti ir kā parasti bankomāti, taču jūs sūtāt Bitcoin uz maku, nevis izņemat skaidru naudu. Monētu bankomātu radars palīdzēs jums atrast Bitcoin bankomātu kaut kur netālu no jums. Vietnē ir uzskaitīti Bitcoin bankomāti 70 valstis, tāpēc ieskatieties.

Viss, kas jums nepieciešams, ir bankas karte, Bitcoin maks un karte! Tomēr jums vajadzētu atcerēties, ka Bitcoin bankomāti ir diezgan dārgs veids, kā iegādāties Bitcoin.

Tagad jūs zināt, kā iegūt Bitcoins ar kalnrūpniecību, tiešsaistes apmaiņu, skaidru naudu un pat bankomātiem. Tālāk es vēlos pastāstīt par dažiem citiem veidiem, kā iegūt Bitcoin …

Nopelnīt Bitcoin

Viens lielisks veids, kā iegūt Bitcoin, ir to nopelnīt. Cilvēkiem kļūst vieglāk pieņemt Bitcoin kā samaksu par paveikto darbu. Tātad, ja jūs vadāt biznesu vai esat pašnodarbināts, vienkārši lūdziet klientiem maksāt jums Bitcoin. Uzņēmumiem, kuri vēlas saņemt samaksu Bitcoin, ir pieejama daudz palīdzības. Viens ļoti ieteicams pakalpojums ir BitPay.

Kā iegūt Bitcoin BitPay

Vēl viens veids, kā ikviens var izmantot, lai nopelnītu Bitcoin, ir Bitcoin jaucējkrāni. Tātad, kādi ir Bitcoins krāni? Bitcoin jaucējkrāni ir vietnes vai lietotnes, kas apbalvo lietotājus ar Bitcoin par captcha vai uzdevuma izpildi. Tas var būt tikpat vienkārši, kā skatīties reklāmas, bet tas var būt arī tikpat garlaicīgi kā reklāmas!

Cipveida un AirDrips ļaujiet lietotājiem nopelnīt Bitcoin, aizpildot aptaujas un spēlējot spēles. Daži kritiķi domā, ka Bitcoin krāni ir izkrāpšana, tāpēc esiet piesardzīgs. Jūs varētu stundām ilgi pildīt uzdevumus un neko nesaņemt!

Pēdējās domas

Tagad jūs zināt, kā iegūt Bitcoin. Tālāk viss, kas jums jādara tālāk, ir izlemt, kurš veids jums ir vislabākais. Izvēlieties pakalpojumu, kuru izmantot jūs jūtaties ērti.

Daži kripto iesācēji ir ieguvuši lieliskas tehnoloģiju prasmes. Viņi varētu vēlēties izmēģināt Bitcoin ieguvi. Citi varētu lieliski izkļūt un iegūt draugus. Viņiem vienaudžu apmaiņa varētu būt labākā vieta, kur iegūt Bitcoins.

Lielākajai daļai kripto iesācēju tiešsaistes Bitcoin apmaiņa būs labākās vietas Bitcoin iegūšanai. Vietnes, piemēram, Coinbase un Bitfinex, ir lētas, viegli lietojamas un drošas.

Tagad jūs zināt, kā sākt savu Bitcoin piedzīvojumu. Kā jūs iegūsiet Bitcoin? Neatkarīgi no tā, kā izvēlaties, esiet drošs un informējiet mani, kā jums klājas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me