Kā ieguldīt Ethereum? Vai jums vajadzētu ieguldīt Ethereum?

Pasaule kriptonauda ir pilns ar monētām, kurās ieguldīt, un, izvēloties tik daudz, lēmumu pieņemt var būt grūti. Es pieņemšu Ethereum ir viena no monētām, kuru ieguldīšana jūs visvairāk interesējat. Tas nāk ar labu iemeslu – otrā lielākā kriptonauda gadu gaitā ir izrādījusies pārsteidzoša investīcija. Tāpēc daudziem cilvēkiem tagad rodas jautājums – kā ieguldīt Ethereum?

Tātad, ko es šodien esmu jums nopircis?

Nu, šajā rokasgrāmatā es jums iemācīšu par Ethereum – par Ethereum ieguldījumu plusi un mīnusi, kā arī par to, kā ieguldīt Ethereum. Šīs rokasgrāmatas beigās jums būs labāka izpratne par Ethereum – un jūs varēsiet atbildēt uz jautājumiem “Vai Ethereum ir vērts iegādāties?” Un ja tā,, "kas ir labākā vieta lai uzzinātu, kā ieguldīt Ethereum?".

Kā ieguldīt Ethereum: vai Ethereum ir labs ieguldījums?

Daudziem ieguldījumi Ethereum ir pierādījusi lielisks lēmums. Vēl 2017. gada martā viena Ētera cena bija 30 USD. Cena uz 2018. gada martu ir 750 USD. Šajā viena gada periodā ETH vērtība pieauga 25 reizes, jeb 2500%. Tātad, ja jūs būtu ieguldījis 1000 USD 2017. gada martā Ethereum, tagad jums tas būtu apmēram 25 000 USD ETH.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ja 2017. gada martā esat ieguldījis 1000 ASV dolāru un pārdevis 2017. gada decembrī, kad Ethereum bija visaugstākais (1350 ASV dolāri par ETH), jūs būtu nopelnījis 45 000 ASV dolāru par savu nelielo ieguldījumu 1000 ASV dolāru apmērā.

Kā redzat, Ēteris līdz šim ir bijis labs ieguldījums. To ir iecienījuši daudzi investori, un tā ir milzīgs atbalsts no kriptogrāfijas nozares, jo to izmanto citi izstrādātāji sākt jaunus blokķēdes projektus.

Zemāk redzamajā diagrammā (ņemts no coinmarketcap.com)

Kā ieguldīt Ethereum: Ethereum diagrammas, salīdzinot ar Bitcoin.

Lai uzzinātu vairāk par Ethereum, nedaudz apskatīsim Ethereum vēsturi.

Ethereum vēsture

Ethereum ideju pirmo reizi ierosināja 2013. gada beigās Vitāliks Buterins, programmētājs, kurš uzskatīja, ka Bitcoin ir vajadzīgs veids, kā izstrādātāji var izveidot paši savas lietojumprogrammas blokķēdē. Kad šī ideja bija noraidīja Bitcoin izstrādātāji, Buterīns izveidoja Ethereum galveno komandu kopā ar trim citiem cilvēkiem: Mihai Alisie, Entonijs Di Jorio, un Čārlzs Hoskinsons.

2014. gada sākumā viņi sāka attīstīt Ethereum, un 2014. gada jūlijā – augustā viņi to finansēja un palaida tiešsaistes pūļa pārdošana tiešsaistē. Kopš tā laika Ethereum komanda ir veikusi daudzus uzlabojumus marķierī.

Ethereum Classic


Ja esat kādreiz meklējis, kā ieguldīt Ethereum, iespējams, atklājāt, ka ir divi Ethereum marķieri: Ethereum (ETH) un Ethereum Classic (ETC).

ETH ir Ethereum marķieris, kas ir visizplatītākais un izplatītākais. Tas ir marķieris, kuru izstrādātāji aktīvi uzlabo un atbalsta. Tas ir faktiski Ethereum otrā versija un rezultāts dakša.

Piezīme: Dakša ir tad, kad blokķēde tiek uzlabota vai mainīta tādā veidā, ka tā tiek atvienota no iepriekšējās versijas. Izmantosim kā piemēru iPhone 8 programmatūras atjauninājumu:

Džonam un Tomam abiem ir iPhone 8. Kad tiek izlaists jauns programmatūras atjauninājums, Toms nolemj atjaunināt savu iPhone 8. Tomēr Džons labprātāk paliek pie vecākas programmatūras versijas un nolemj neatjaunināt savu iPhone. Šādi darbojas dakša. Viņiem abiem joprojām ir iPhone 8, taču abiem iPhone tagad ir atšķirīgas funkcijas.

Kā ieguldīt Ethereum: ETC klēpjdatora ekrānā.

Monēta bija dakša, jo tika uzlauzta kriptogrāfijas birža, un tika nozagta daudz Ethereum Classic monētu. Lai sodītu hakerus, ēteriešu kopiena nolēma dakšas Ethereum Classic un pārtraukt Ethereum Classic marķiera izmantošanu. Tā vietā viņi izveidoja jauno Ethereum marķieri (ETH). To darot, Ethereum Classic zaudēja lielu vērtību un jaunais Ethereum marķieris kļuva vērtīgāks no abiem.

Forši, vai ne? Kauns jums, hakeri!

Pirms es jums saku, kā ieguldīt Ethereum, jums jāzina: vai Ethereum ir labs ieguldījums ilgtermiņā vai īstermiņā?

Vai man vajadzētu ieguldīt ilgtermiņā Ethereum? (1 gads + turēšanas laiks)

Kaut arī ieguldījumi Ethereum ir nopelnījuši agrākajiem investoriem daudz naudas, ir arī daži cilvēki zaudēta nauda. Patiesība ir tāda, ka visu kriptovalūtu cena katru dienu pieaug un samazinās. Tas ir ļoti dīvains un nepastāvīgs tirgus. Tāpēc, ja vēlaties ieguldīt Ethereum ilgtermiņā, jums ir jābūt gatavam turēties pie sava ieguldījuma neatkarīgi no tā – nekad nevajadzētu krist panikā!

Šeit ir daži iemesli, kāpēc Ethereum varētu būt spēcīgs ilgtermiņa ieguldījums.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ētera pieņemšana

Visa kriptogrāfijas nozare joprojām ir jauna, un, pieaugot, tai vajadzētu būt arī Ethereum. Tā ir viena no nedaudzajām monētām, kuru lieto SIO (Sākotnējie monētu piedāvājumi), kas nozīmē, ka tas darbojas kā jaunu marķieru palaišanas paliktnis. Tas padara Ethereum vērtīga platforma sabiedrībai, un tas arī nozīmē, ka ētera cena varētu turpināt augt, jo vairāk cilvēku turpina to izmantot.

Kā ieguldīt Ethereum: Ētera monēta uz datora mikroshēmas.

Pašlaik tiek apsvērta ETH viena no trim visbiežāk izmantotajām kriptovalūtām pirkumiem un maksājumiem. Tā kā nozare turpina pieaugt, ETH var palikt viena no galvenajām monētām, ko cilvēki izmantos darījumos.

Ņemot vērā šos divus faktorus, Ethereum var būt lielisks ilgtermiņa ieguldījums.

Blockchain uzlabojumi

Vēl viens iemesls, kas varētu padarīt Ethereum par labu ilgtermiņa ieguldījumu, ir tas nākotnē ir plānoti vēl uzlabojumi. Šie jaunie uzlabojumi varētu būt liels panākums Ethereum un izraisīt ETH cenas pieaugumu!

Pat ja ir jauni blokķēdes kas konkurē ar Ethereum, pareizais uzlabojumu kopums varētu noturēt Ethereum priekšā. Tas varētu dot faktu, ka tik daudz cilvēku jau lieto Ethereum milzīga priekšrocība vairāk nekā jaunāki, līdzīgi blokķēdes.

Pārbaudāmā tehnoloģija

Bitcoin un Ethereum pašlaik izmanto a PoW (Darba pierādījums) sistēma darījumu apstiprināšanai. Tomēr Ethereum šogad plāno veikt atjauninājumu, kas Ethereum pārcels uz PoS (Spēļu pierādījums) sistēma. Atšķirība starp abām sistēmām ir sarežģīta, bet vienkārši, tie ir divi dažādi veidi, kā pārbaudīt darījumus blokķēdē.

PoW metode prasa dārgs elektroenerģijas un skaitļošanas jaudas daudzums, kamēr PoS metode ir energoefektīvs un rentabls.

Kā ieguldīt Ethereum? Vai jums vajadzētu ieguldīt Ethereum?

Ja Ethereum izdosies ieviest pierādījumus par likmēm, tas varētu padarīt Ethereum daudz vērtīgāks un vairāk decentralizēti nekā Bitcoin. Tas nozīmē, ka Ethereum tīkls varētu kļūt drošāks nekā Bitcoin. Pašlaik tikai tie, kas var atļauties visspēcīgākais kalnrūpniecības aprīkojums var cerēt kļūt par veiksmīgiem Bitcoin un Ethereum kalnračiem.

Ilgtermiņa investīciju trūkumi ēterā

 • Tur ir labākas investīcijas ko jūs varētu izgatavot šajā nozarē. Kaut arī jūs varētu nopelnīt labu naudu, ieguldot Ethereum, ir arī citi kriptogrāfijas ieguldījumi, kas varētu nopelnīt vairāk naudas.
 • Turot ilgtermiņā, pazīstams arī kā HODL (Turēšanās pie mīļās dzīves), neļauj jums izmantot priekšrocības kriptogrāfijas tirgus nepastāvību un gūt īstermiņa peļņu.
 • Pat ja Ethereum šodien ir viena no lielākajām kriptovalūtām, neviens nezina, vai varētu nākt cita monēta, kas kļūtu populārāka un priekšroka. Kaut arī daudzi cilvēki spriež, ka Ethereum paliks augšpusē, varētu rasties labāks risinājums, kas varētu aizstāt to. Vienkārši nav garantiju.
 • Valdības noteikumi Tas varētu notikt vietā, kas varētu izraisīt Ethereum cenas kritumu – jums vienmēr vajadzētu sekot jaunākajiem noteikumiem! Ja būtu ieviesti noteikumi, kas varētu nopietni kaitēt Ētera cenai, jums vajadzētu apsvērt iespēju ieguldīt.

Vai man īstermiņā būtu jāiegulda Ethereum? (0-12 mēnešu turēšanas laiks)

Ideja ir aktīvi tirgot ēteri, lai bloķētu jūsu peļņu. Tas ir tāpēc, ka kriptogrāfijas tirgus ir tik svārstīgs, ka Ethereum cena visu laiku pieaug un krītas. Tātad ir daudz iespēju gūt ātru peļņu.

Tirdzniecība ar ēteri

Ja jūs pērkat Ether, kad cena ir zema, tad to varat pārdot, kad cena pieaug, un varat bloķēt savu peļņu, pirms žetona cena atkal samazinās. Tad, kad cena atkal samazināsies, jūs varat atpirkt savu ETH un atkārtot ciklu, lai iegūtu lielāku peļņu.

Piemēram, ja esat iegādājies 1000 USD vērtībā ETH jūs to darījāt jau 2017. gada martā un turējāt to ilgtermiņā līdz 2018. gada martam Ethereum 25 000 USD vērtībā tieši tagad. Tomēr, ja jūs 2017. gada decembrī būtu pārdevis savu Ethereum, jūs būtu ieslēdzis apmēram 45 000 ASV dolāru. Pēc tam jūs varētu izmantot daļu no šīs naudas, lai atkārtoti ieguldītu ēterā, lai to noturētu citai peļņas kopai.

To darot, jūs jau būtu atguvis naudu par ieguldījumiem un pozicionēja sevi nopelnīt vēl vairāk naudas.

Ethereum nākotne

Sakarā ar to, ka daudzi ICO tuvāko mēnešu laikā plāno atbrīvot paši savus žetonus Ethereum tīklā, daudzi sagaida redzēt, ka Ethereum atkal pieaug līdz visu laiku augstajai vērtībai un pat to iztur. Šī iemesla dēļ pirkšana ēterā, kamēr tā vērtība joprojām tiek uzskatīta par zemu, var radīt labu iespēju ieguldīt.

Ja Ethereum cena tuvākajā nākotnē paaugstināsies, es ieteiktu bloķēt savu peļņu, kad jūs to redzat, jo nekas nākotnē nav garantēts. Pat ja jūs, iespējams, redzat cenu pieaugumu, tā tikpat viegli varētu atkal sākt pazemināties.

Kā ieguldīt Ethereum? Vai jums vajadzētu ieguldīt Ethereum?

Atcerieties, ka tādi ir daudzi faktori, kas veicina monētas cenas svārstīgumu, piemēram, noteikumi, konkurence, un tirgus manipulācijas. Lai nopelnītu naudu no jebkura kriptogrāfijas, jums ir jābūt idejai par to, kad jūs ņemsit savu peļņu. Dažreiz pārāk ilga gaidīšana var zaudēt naudu.

Īstermiņa investīciju trūkumi ETH:

 • Runājot par peļņu, ko varat gūt ar īstermiņa ieguldījumiem, tirgū ir arī citas monētas, kurās jūs varētu ieguldīt darīt labāk nekā Ethereum.
 • Ar valdībām visā pasaulē jaunu noteikumu izveidošana kriptogrāfijas tirgum, daži no šiem noteikumiem varētu ietekmēt Ethereum vērtību un lietojamību. Piemēram, regulējums, kas uzliek nodokļus katra jūsu veiktā darījuma peļņai, var ietekmēt jūsu peļņu, veicot īstermiņa ieguldījumus vai aktīvi tirgojoties.
 • Tā kā bankas un kredītkaršu kompānijas liedz cilvēkiem izmantot debetkartes un kredītkartes kriptogrāfijas iegādei, jaunas naudas plūsma, kas ienāk tirgū, ir palēninājusies. Tas noved pie monētu pieauguma palēnināšanās, padarot īstermiņa ieguldījumus ne tik rentablus.
 • Aktīva tirdzniecība kriptogrāfijas tirgos ir riskanta, ja neesat pieredzējis tirgotājs, kurš labi pārzina tirgus darbību.

Pirms ieguldāt Ethereum

Pirms es jums saku, kā ieguldīt Ethereum, jums jāpārliecinās, vai esat to izdarījis drošs maks jūsu Ethereum uzglabāšanai. Monētu glabāšana tiešsaistes apmaiņā varētu būt riskanta. Apmaiņa var uzlauzt, un jūsu monētas varētu tikt nozagtas. Labākais veids, kā aizsargāt savu kriptovalūtu, ir tas, ka jums ir maks, kurā jūs pilnībā kontrolējat savu privāto atslēgu.

Piezīme: Jūsu privātā atslēga ir veids, kā piekļūstat savam makam (piemēram, parole). Ja kāds piekļūst jūsu makam, viņš var nozagt jūsu līdzekļus.

Zemāk ir daži maki, kurus varat izmantot Ethereum uzglabāšanai.

MEW (MyEtherWallet) – tīmekļa maks

MEW ir a bez maksas, atvērtais avots, klienta puses interfeiss kas ļauj jums izveidot Ethereum maku. Atšķirībā no dažiem citiem tīmekļa makiem, MEW ļauj kontrolēt privāto atslēgu. Tas ir diezgan drošs un ļauj tur uzglabāt arī citus ERC-20 marķierus.

Jūs varat uzzināt vairāk par MEW mūsu vietnē MyEtherWallet apskats.

Ledger Nano S – aparatūras maks

A aparatūras maks ir tā, kas ļauj saglabāt monētas bezsaistē, kur tās nevar uzlauzt vai nozagt. Šī ir drošākā metode jūsu kriptovalūtu glabāšanai, un jūs varat uzglabāt daudz dažādu kriptovalūtu virsgrāmata Nano S. Vienīgais, kas jums jādara, ir saglabājiet fizisko ierīci drošībā. Aparatūras maki ir par cenu ap $ 70- $ 100.

Exodus – programmatūras maks

Uzskatīts pasaulē pirmais darbvirsmas maks kas atbalsta vairākas kriptovalūtas, šim maciņam ir pievilcīgs displejs, kas ļauj ērti apskatīt jūsu kriptogrāfijas atlikumus. Tas ļauj datoru izmantot kā maku.

Kā ieguldīt Ethereum? Vai jums vajadzētu ieguldīt Ethereum?

Neskatoties uz to, ka, lai to izmantotu, jums jābūt tiešsaistē, jūsu privātās atslēgas tiek glabātas jūsu mašīnā. Tas nodrošina vairākas atkopšanas iespējas, ja jūsu dators bija bojāts vai esat aizmirsis paroli.

Jūs varat uzzināt vairāk par Izceļošana maku mūsu Izceļošana Wallet reskats.

Jaxx – mobilais maks

Šis maka tips ir domāts jūsu mobilajām ierīcēm, taču to var izmantot arī darbvirsmā. Jaxx atbalsta arī vairākas kriptovalūtas. Tas lepojas elegants dizains, izturīga drošība, un privātās atslēgas, kas nekad neatstāj jūsu ierīci. Tajā ir arī sēklas taustiņi, lai atgūtu maku.

Kā ieguldīt Ethereum?

Uzzinot, kā ieguldīt Ethereum, jums palīdzēs, veicot ieguldījumus dažās citās kriptovalūtās (piemēram, Bitcoin un Litecoin). Viņi seko līdzīgam procesam. Pirmkārt, jums jāizmanto brokeris vai P2P birža. Pēc tam, kad esat iegādājies monētas, jums tas jādara nosūtiet tos uz drošu maku.

Kā ieguldīt Ethereum ar Fiat valūtu

Brokeru biržas

Brokeru apmaiņa ļauj apmaini savu fiat valūtu pret kriptovalūtu. Lai gan ir diezgan daudz kripto brokeru biržu, tikai neliela daļa no tām tiek uzskatītas par cienījamām. Trīs galvenās brokeru biržas ir Monētu bāze, CoinMama, un Cex.io.

Kā ieguldīt Ethereum: Coinbase maks.

Viss, kas jums jādara, ir Pierakstīties, apstipriniet savu identitāti, iemaksājiet savus līdzekļus kontā un pēc tam iegādājieties savu ETH. Pēc tam varat nosūtīt ETH no sava brokera apmaiņas maka uz Ether maku, izmantojot norādīto seifa publisko atslēgu (seifa adresi).

Brokeru biržas izmantošanas plusi:

 • Ļoti profesionāls un labi finansēts
 • Laba klientu apkalpošana
 • Viegli orientēties un iemācīties to izmantot
 • Ideāli ieguldītājiem iesācējiem
 • Var izmantot bankas kartes vai kredītkartes, lai iemaksātu skaidru naudu kriptogrāfijai
 • Drošāka nekā lielākā daļa citu biržu

Brokeru biržas izmantošanas mīnusi:

 • Augstas darījumu maksas
 • Saskaņā ar KYC noteikumiem, tāpēc ir nepieciešama ID verifikācija
 • To var pārbaudīt un informāciju par jūsu darījumiem nodot nodokļu iestādēm
 • Jums nepieder brokera apmaiņas maka privātās atslēgas

P2P apmaiņas izmantošana

Otrs veids, kā iegādāties Ethereum ar fiat valūta ir iet cauri a peer-to-peer (P2P) apmaiņa. Izmantojot P2P apmaiņu, jūs varat anonīmi nopērciet ETH bez jebkādām ID prasībām. Pircēji un pārdevēji var sazināties un savstarpēji izlemt par cenu un maksājuma veidiem.

Populārākā P2P platforma Ether iegādei ir LocalEthereum. Kā tas darbojas, jūs pērkat Ethereum tieši no kāda, kam tas jau ir, un viņi to pārskaita no sava maka uz jūsu.

Pros par P2P apmaiņas izmantošanu:

 • Peer-to-peer pārdošana saglabā darījumus anonīmus
 • Pircēji un pārdevēji var vienoties un vienoties par cenu

Mīnusi P2P apmaiņas izmantošanai:

 • Visaugstākā maksa starp biržām
 • Pārdevēji par savām monētām parasti pieprasa vairāk nekā tirgus cenu
 • Nav labi lieliem pirkumiem
 • Daži cilvēki šajos tīklos var jūs izkrāpt

Kā ieguldīt Ethereum, izmantojot citas kriptovalūtas

Centralizētas kriptogrāfiskās tirdzniecības biržas

Ja jums jau ir kāds kripto, piemēram, Bitcoin, jūs varat izmantojiet to, lai iegādātos Ether. Viens veids, kā to izdarīt, ir izmantot centralizētu apmaiņu. Izmantojot centralizētu biržu, jūs varat tirgot vienu kriptogrāfiju pret citu un maksāt nelielu darījuma maksu. Populārākās kripto apmaiņas ir Krakena, Binance, un GDAX.

Pros par centralizētas tirdzniecības biržas izmantošanu:

 • Var tirgot dažādas dažādas monētas ETH
 • Liels lietotāju skaits atvieglo monētu likvidēšanu un tirdzniecību
 • Lietotāju saskarnēs ir viegli orientēties un mācīties
 • Vairumā gadījumu to var izmantot anonīmi
 • Zemākā maksa starp biržām
 • Parasti ir pieejama klientu apkalpošana

Centralizētās tirdzniecības biržas izmantošanas mīnusi:

 • Jums nepieder privātās apmaiņas maka atslēgas
 • Jūs nevarat iegādāties ar skaidru naudu vai izņemt no tās
 • Dažās biržās, piemēram, Binance, lieliem darījumiem (2+ BTC) ir nepieciešama ID pārbaude
 • Apmaiņu var uzlauzt, un jūsu monētas tika nozagtas.

Decentralizēta tirdzniecības birža

Cits veids, kā ieguldīt Ethereum kopā ar citiem kriptotipiem, ir izmantot decentralizēta tirdzniecības birža. Izmantojot šāda veida apmaiņu, jūs glabājat savas privātās atslēgas, un monētas nekad netiek glabātas to galvenajos serveros. Atkal jūs izmantojat šīs biržas, lai savstarpēji tirgotu kriptovalūtas.

Kā ieguldīt Ethereum: IDEX birža.

Vispopulārākās ir EtherDelta un IDEX.

Pros par decentralizētas apmaiņas izmantošanu:

 • Jūs joprojām pilnībā kontrolējat savu privāto atslēgu, savienojot maku ar centrāli
 • Šāda veida apmaiņu nevar uzlauzt, un tāpēc jūsu monētas nevar nozagt
 • Visi darījumi ir anonīmi, neatkarīgi no tā, cik tie ir lieli

Decentralizētas apmaiņas izmantošanas mīnusi:

 • Mazāks tirgotāju un investoru skaits varētu nozīmēt lēnākus darījumus
 • Uz platformas atrodas tikai ierobežots skaits monētu, un tās var izmantot tirdzniecībai ar ēteri
 • Parasti nav klientu apkalpošanas
 • Lietotāju saskarnes parasti ir grūtāk iemācīties

Un jums tas ir – vairāki veidi, kā ieguldīt Ethereum.

Secinājumi

Tieši tagad, Es ieteiktu Ethereum kā labu ieguldījumu. Pēdējā laikā ir kritušās vairuma kriptovalūtu cenas, tāpat samazinājās arī Ētera cena. Tātad, ja jūs meklējat, kā ieguldīt Ethereum, tagad būtu piemērots laiks to darīt.

Šis gads Ethereum varētu būt labs gads. Iznāk daudz labu ICO, kas izmanto Ethereum blokķēdi. Viņi arī vēlas izlaist jaunus atjauninājumus, kas varētu atrisināt mērogojamības problēmas (kas varētu būt milzīgs!).

Šie faktori mums norāda, ka ir lielas izredzes, ka ETH sadārdzināsies no tā, kur tas ir tagad, un ka tā varētu būt viena no drošākajām kriptovalūtām, kurā ieguldīt šobrīd.

Tas, vai jūs pērkat ETH ilgtermiņā vai īstermiņā, ir pilnībā atkarīgs no jums un kādi ir jūsu ieguldījumu mērķi. Jūs varat nopelnīt naudu, izmantojot jebkuru no stratēģijām. Labākais, ko jūs varat darīt, ir vienmēr veiciet rūpīgu izpēti, pirms veicat ieguldījumu. Ir prātīgi runāt ar finanšu konsultantu vai profesionāli, kurš var sniegt dažus pamatotus padomus par jūsu finansēm.

Viens svarīgs noteikums visiem investoriem ir šāds: oieguldiet tikai to, ko esat gatavs zaudēt. Kripto pasaule ir nepastāvīgs un jauns; jebkas var notikt. Neveiciet ieguldījumus, kurus nevarat atļauties, un veiciet izpēti, pirms ieguldāt naudu.

Lai uzzinātu vairāk par Ethereum kā par ieguldījumu izvēli, skatiet mūsu Ethereum cenu prognoze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map