Kā izņemt Bitcoin: kā to viegli izdarīt

Tātad, jūs esat nopelnījis savus miljonus, un tagad vēlaties uzzināt kā izņemt naudu Bitcoin? Nu, šī rokasgrāmata jums pateiks visu, kas jums jāzina!

Šajā rokasgrāmatā būs ietvertas metodes, kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, piemēram, bankas pārskaitījums, PayPal un pat cauri skaidras naudas iemaksa! Es jums parādīšu, kā izņemt Bitcoins skaidrā naudā brokeris (proti, Monētu bāze) un caur peer-to-peer apmaiņa. Un, lai jums būtu vieglāk, es iekļaušu arī dažus noderīgus attēlus.

Šīs rokasgrāmatas beigās jūs varēsiet izlemt, kura metode jums ir vislabākā.

Foršs fakts: vai zinājāt, ka katru dienu notiek Bitcoin darījumi vairāk nekā USD 2 miljardu vērtībā?!

Dažādas naudas izņemšanas metodes

Tur ir daudzas lietas apsvērt atgūstot Bitcoin. Šeit ir daži:

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

 • Vai vēlaties visvieglāk metodi vai lētākais metodi?
 • Vai vēlaties, lai nauda tiktu iemaksāta jūsu kontā bankas konts vai PayPal?
 • Cik ilgi vai Tu gribi pagaidi saņemt skaidru naudu?
 • Kurā valūtā vai jums ir jāmaina Bitcoin?

Šie ir daži no jautājumiem, kas jums būs jāuzdod sev. Tātad, izlasiet šādas metodes, kā izņemt naudu no Bitcoin, un pēc tam izlemiet, kas jums ir vislabākais.

Trešo pušu brokeru biržas

A trešās puses brokeris ir tikai vēl viens nosaukums apmaiņa. Lielākā daļa kriptovalūtu biržu neļauj jums noguldīt līdzekļus, izmantojot fiat nauda – tomēr daži to dara.

Tas darbojas šādi: jūs noguldāt savu Bitcoin valūtā, pēc tam, kad birža ir saņēmusi jūsu Bitcoin, jūs varat pieprasīt fiat valūtas izņemšanu. Visizplatītākais veids, kā to izdarīt, izmantojot bankas pārskaitījumu.

Lai pārliecinātos, ka brokeri neplīst naudas atmazgāšana saskaņā ar likumiem, jums būs jāizņem tas pats bankas konts, kurā veicāt depozītu. Ja jūs nekad neesat noguldījis fiat brokera biržā, tad vispirms jums būs jāveic vismaz vismaz viens depozīts.

Kā izņemt Bitcoin?

Tas var būt kaitinoši, es zinu … bet tā tas notiek.

Ja jūs nolemjat izņemt savu Bitcoin, izmantojot brokeru birža (piemēram, Monētu bāze), tad tas parasti prasīs apmēram 1-5 dienas lai nauda nonāktu jūsu kontā. ES klientiem maksājumi tiek veikti, izmantojot SEPA (izņemšana izmaksāta eiro). Tomēr, ja vēlaties pārdot Bitcoin par USD, brokeri parasti izmanto SWIFT maksājuma veidu.

Un tā, kā izņemt Bitcoin, izmantojot brokeru apmaiņu – izlaidiet nākamo sadaļu, lai izpildītu norādījumus, kā to izdarīt.


Tomēr, ja vēlaties jo vairāk anonīmi & mazāk laikietilpīga pieeja, apskatīsim, kā pārdot Bitcoin par naudu, izmantojot a peer-to-peer platforma!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Peer-to-Peer

Ja jums nepatīk doma, ka būs jāgaida trīs dienas, lai atgūtu Bitcoin, jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot vienādranga pārdošanas platformu, piemēram, LocalBitcoins.

Pārdodot Bitcoins citiem cilvēkiem vietnē LocalBitcoins, varat izlemt, kuru maksājuma veidu vēlaties izmantot pircējiem. Tie ietver:

 • Skaidras naudas iemaksa: Jūs varat lūgt pircēju iemaksājiet skaidru naudu savā bankas kontā. Tomēr jums vienmēr to vajadzētu lūgt personu apliecinošs dokuments un maksājuma apliecinājums pirms izlaižat savus Bitcoins viņiem.
 • Bankas pārskaitījums: Jūs varat lūgt pircēju nosūtīt jums bankas pārskaitījuma maksājumu. Pirms izmēģināt šo metodi, kā izņemt naudu no Bitcoin, noteikti turpiniet pircējam pieprasīt personu apliecinošu dokumentu. Kad esat saņēmis naudu, jūs varat atbrīvot Bitcoins viņiem.
 • Tiekamies personīgi par naudu: Jūs varat noorganizēt tikšanos ar pircēju, kurš jums ir vietējs, un viņi jums samaksās skaidrā naudā par jūsu Bitcoins.

P2P pārdošana ir droši, ja zināt, ko darāt. Tomēr ir svarīgi zināt krāpniekus. LocalBitcoins piedāvā labu drošības līmeni, jo viņiem ir darījuma darījums. Tādējādi jūsu Bitcoins tiek bloķēts, līdz apstiprināt, ka maksājums ir saņemts no pircēja.

Kā izņemt Bitcoin: LocalBitcoins.

Varu derēt, ka jūs joprojām esat nedaudz sajaucies par darījuma darījumu, tāpēc izmantosim piemēru:

 1. Džons vēlas nopirkt 1 Bitcoin. Tā kā viņš ir no Lielbritānijas, viņš savā valstī meklē pārdevējus.
 2. Džons redz, ka Maiks pārdod 1 Bitcoin par izdevīgu cenu, kā arī viņš pieņem bankas pārskaitījumu kā maksājuma iespēju.
 3. Džons nosūta Maikam savu pieprasījumu par 1 Bitcoin, un Maiks pieņem.
 4. Maiks nodod savu 1 Bitcoin darījuma depozītā. Tas tur Bitcoin, līdz Džons pārskaita naudu Maikam.
 5. Džons pārskaita norunāto summu Maika bankas kontā.
 6. Kad Maiks ir saņēmis maksājumu, viņš atbrīvo no darījuma Bitcoins, kas pēc tam tiek nosūtīts uz Jāņa kontu.

Tieši tā! Tagad jūs zināt, kā pārdot Bitcoin par skaidru naudu, izmantojot P2P apmaiņu!

Kā izņemt naudu no Bitcoin, izmantojot brokeru biržu

Tātad, tagad, kad jūs zināt atšķirību starp divām labvēlīgākajām metodēm, es jums parādīšu, kā to izdarīt izņemt Bitcoins skaidrā naudā, izmantojot brokeru biržas!

Monētu bāze

Monētu bāze ir vispopulārākā brokeru birža Bitcoin pirkšanai un pārdošanai. Viņi apstrādā vairāk Bitcoin darījumu nekā jebkurš cits brokeris, un viņu klientu skaits ir 13 miljoni.

 • Atteikšanās metodes: Coinbase ļauj jums pārdot Bitcoins par naudu, kuru pēc tam varat izņemt savā bankas kontā. Jūs varat izņemt savu Bitcoin tikai bankas kontā, kuru jau esat izmantojis kriptovalūtas iegādei Coinbase. Tātad, ja vēl neesat to izdarījis, iesaku vispirms iegādāties nelielu daudzumu kriptonauda.
 • Maksa: Maksa ir atkarīga no valsts, kurā atrodas jūsu banka. Piemēram, ja vēlaties pārdot Bitcoin par USD, pārskaitījums ir 25 USD. Ja jūs atrodaties ES un jums ir SEPA, tas maksā tikai 0,15 USD!
 • Izmaksas laiki: Izņemšanas laiks ir atkarīgs arī no valsts, kurā atrodas jūsu banka. ASV izņemšana parasti notiek starp 4-6 darba dienām, kamēr notiek ES izstāšanās 1-3 darba dienas.

Pārvērtiet Bitcoin skaidrā naudā, izmantojot Coinbase

Lai kaut ko atvieglotu jums, tagad es jums parādīšu, kā skaidrā naudā izņemt Bitcoin vietnē Coinbase.

1. Pirmkārt, jums tas būs nepieciešams atveriet kontu Coinbase, saistiet savu bankas kontu un veiciet depozītu. Ja jums nepieciešama palīdzība, kā to izdarīt, skatiet mūsu ceļvedi šeit. Ja to jau esat izdarījis, pārejiet pie 2. darbības!

2. Kad esat izveidojis savu kontu, jums tas būs nepieciešams nosūtiet savu Bitcoin uz savu Coinbase Bitcoin adresi! Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz cilnes konti, atveriet savu Bitcoin maku un noklikšķiniet uz “Saņemt”. Pēc tam jums tiks parādīta jūsu Bitcoin Coinbase maka adrese. Šī ir adrese, uz kuru jums jānosūta Bitcoin.

3. Kad viss ir iestatīts, noklikšķiniet uz Pirkt Pārdot lapas augšdaļā.

Kā izņemt naudu no Bitcoin: Coinbase pirkšana / pārdošana.

4. Pēc tam noklikšķiniet uz Pārdod.Kā izņemt Bitcoin: Coinbase pērk / pārdod Bitcoin.

5. Nākamais solis, kā izņemt Bitcoin, atrodas makā. Pieņemot, ka tagad esat nosūtījis savu Bitcoin uz savu Coinbase maku, šeit vajadzētu redzēt savu Bitcoin maku un noklusējuma fiat valūtu. Tālāk redzamajā piemērā es atvēru kontu no ES, tāpēc mans depozīta maks ir eiro (EUR).

Tas mainīsies atkarībā no atrašanās vietas. Piemēram, ASV klientiem ir iespēja izņemt USD, un japāņu lietotāji var atteikties no JPY.

Kā izņemt Bitcoin: Coinbase uzreiz pārdod Bitcoin.

Jūs arī redzēsiet jūsu izņemšanas limits. Ja jūs jau esat verificējis savu kontu, jūsu ierobežojumi būs diezgan augsti. Tomēr, ja jums tas jāpalielina, noklikšķiniet uz Skatiet ierobežojumus un izpildiet papildu verifikācijas instrukcijas!

6. Pirms varat atteikties, jums tas jādara apmaini savu Bitcoin pret vietējo valūtu. Savā piemērā es apmainu Bitcoin pret eiro (EUR). Ievadiet Bitcoin daudzumu, kuru vēlaties pārdot, un tiks atjaunināts fiat valūtas ekvivalents.

7. Kad esat noklikšķinājis uz Pārdod Bitcoin uzreiz, jūsu līdzekļi tagad būs jūsu fiat valūtas makā.

8. Labi, tāpēc mēs esam pēdējā solī, kā izņemt Bitcoin no bankas konta. Noklikšķiniet uz sava fiat valūtas maka (piemēram, EUR / USD / YEN) un noklikšķiniet uz atsaukt. Jūsu bankas konta informācija jau tiks saglabāta, kad to iestatīsit agrāk.

Kā izņemt Bitcoin: Bitcoin par dažiem eiro.

Apsveicam! Tagad jūs zināt, kā pārvērst Bitcoin USD, EUR un citās fiat valūtās, izmantojot Monētu bāze! Neaizmirstiet, ka varat izmantot daudz citu brokeru. Vēl viena populāra Bitcoin pārdevēju izvēle ir Kraken!

Krakena

Krakena ir vēl viena populāra birža, kas ļauj veikt valūtas noguldījumus un naudas izņemšanu. Tas ir bijis kopš 2011. gada, un tajā tiek apstrādāti visvairāk darījumu no Bitcoin uz eiro. Tomēr viņi atbalsta arī citas galvenās valūtas, piemēram, USD, CAD un JPY!

 • Atteikšanās metodes: Ja vēlaties pārvērst savu Bitcoin skaidrā naudā ar Kraken, varat izņemt uz vietējo bankas kontu.
 • Maksas: Maksa par izņemšanu Krakenā ir ļoti zems. Piemēram, SEPA naudas izņemšana ir tikai € 0.09! Un, ja vēlaties pārdot Bitcoin par USD, izmantojot vietējo ASV banku, tas ir tikai 5,00 USD!
 • Izmaksas laiks: Tas prasa starp 1-5 darba dienām lai Kraken izņemšana nonāktu jūsu bankas kontā.

Pārvērtiet Bitcoin skaidrā naudā, izmantojot vienaudžu apmaiņu

Tagad, kad jūs zināt, kā izņemt Bitcoin, izmantojot brokeri, ļaujiet man parādīt, kā to izdarīt, izmantojot peer-to-peer apmaiņa. Ir daži, no kuriem izvēlēties, tomēr tas, kuru es visvairāk iesaku, ir Vietējie Bitcoins.

LocalBitcoins tika izveidots 2012. gadā un tagad atbalsta gandrīz katrā pasaules valstī. Tātad, neatkarīgi no tā, no kurienes jūs esat, jums vajadzētu būt iespējai atrast pircējus, kuriem pārdot savu Bitcoin.

P2P lieliskā lieta ir tā, ka jūs varat pieprasiet jebkuru vēlamo maksājuma veidu. Šeit ir daži dažādu vietnēs LocalBitcoins pieejamo maksājumu veidu piemēri:

 • Vietējais bankas pārskaitījums
 • Starptautiskā bankas vadība
 • PayPal
 • Skrill
 • Payoneer
 • Rietumu savienība
 • Dāvanu kuponi
 • Tīmekļa nauda
 • Bankas skaidras naudas iemaksa
 • Netellers

Pārdevēji, kuri zina, kā izņemt naudu no Bitcoin, var arī izvēlēties cenu, par kādu viņi vēlētos pārdot savu Bitcoin. To var izdarīt līdz reklāmas izveidošana, kas iekasēs jums maksu 1% apmērā no kopējās pārdošanas.

Tomēr, ja jūs pārdodat pircējam, kurš ir norādījis cenu, kuru vēlas maksāt, maksa netiek iekasēta.

Ir arī tāda reitingu sistēma kā eBay, kur jūs varat atstājiet atsauksmes pircējam vai pārdevējam. Tas palīdz saglabāt drošību, izvēloties pircēju. Ja esat iesācējs, iesaku pārdot tikai tiem pircējiem, kuriem ir 100% pozitīvas atsauksmes.

Kā izņemt Bitcoin?

Vietējie Bitcoins ļauj arī jums palikt anonīmiem (izvēloties tādus maksājuma veidus kā tīmekļa nauda vai dāvanu kuponi), it īpaši, ja izmantojat arī a uzticams un drošs VPN lai nodrošinātu savienojumu. Tomēr daži pārdevēji nolemj lūgt jaunajiem pircējiem (tiem, kuriem nav atsauksmes) sniegt identifikācijas datus.

Šeit ir detalizēts ceļvedis, kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā, izmantojot vienaudžu apmaiņu:

Kā izņemt naudu no Bitcoin, izmantojot LocalBitcoins

1. Pirmkārt, jums būs jāatver konts vietnē Local Bitcoins. To var izdarīt līdz noklikšķinot šeit.

Kā izņemt Bitcoin: LocalBitcoins.

2. Izvēlieties lietotājvārdu un stingru paroli. Jums arī vajag ievadiet un apstipriniet savu e-pasta adresi.

3. Kad esat pieteicies, noklikšķiniet uz Pārdod Bitcoins lapas augšdaļā.

Kā izņemt naudu no Bitcoin: pārdodiet Bitcoins vietējos Bitcoins.

4. Tad jums jāizvēlas valsts, kurā atrodas jūsu ideālie pircēji. Es iesaku izmantot savu valsti (protams), tomēr tas ir atkarīgs no jums. Šajā piemērā es izvēlējos Lielbritāniju. Jums jāievada arī pārdotā Bitcoin summa.

Kā izņemt naudu no Bitcoin: pārdodiet Bitcoins Lielbritānijā vietnē LocalBitcoins.

5. Kā jūs redzēsiet tālāk, ir daudz dažādu veidu, kā izņemt savu Bitcoin.

Kā izņemt naudu Bitcoin: pārdevēju meklēšana vietnē LocalBitcoins.

6. Šajā piemērā es jums parādīšu kā izņemt Bitcoin, izmantojot PayPal. Kā redzat, pircējam ir 100% vērtējums un viņš ir veicis vairāk nekā 1000 darījumus! Tā ir nopietna, likumīga pircēja pazīme.

7. Apstipriniet pārdotā Bitcoin daudzumu un ievadiet savu PayPal e-pasta adresi. Pēc tam noklikšķiniet uz Nosūtīt tirdzniecības pieprasījumu.

Kā izņemt Bitcoin: pārdodot Bitcoins, izmantojot PayPal vietnē LocalBitcoins.Kā izņemt Bitcoin: LocalBitcoins pārdod iestatījumus.

8. Pēc tam jūsu pircējs saņems paziņojumu par to, ka vēlaties viņiem pārdot savus Bitcoins. Kad viņi pieņems, pēc tam jūs nosūtīsit savus Bitcoins uz LocalBitcoins darījumu (es jau iepriekš paskaidroju darījumu, atceraties?). Tātad, pircējs nesaņems jūsu Bitcoins, kamēr viņš jums nebūs samaksājis, un jūs apstiprināt, ka viņš to ir izdarījis.

9. Pircējam ir jāsazinās ar jums, lai paziņotu, ka līdzekļi ir nosūtīti. Pārbaudiet, vai līdzekļi ir nonākuši jūsu PayPal, pēc tam noklikšķiniet uz Maksājums saņemts, un jūs esat pabeidzis.

Apsveicam! Tagad jūs zināt, kā izņemt naudu no Bitcoin, izmantojot P2P apmaiņu.

Kad esat kļuvis pieredzējis ar Vietējie Bitcoins, jūs varat praktizēt pārdošanu, izmantojot dažādas maksāšanas metodes. Labi ir tas, ka daži maksājuma veidi ļauj pārdot savus Bitcoins par augstāku cenu – tāpēc ir vērts pierast.

Tā ir arī laba ideja uzstādīt reklāmu. Lai gan jums tas maksās 1%, jūs varat iestatīt savu cenu un izvēlēties savu maksājuma veidu. Šajā gadījumā jūs saņemsit paziņojumu no pircējiem, kad viņi vēlas iegādāties no jums.

LocalBitcoins ir tikai viena no P2P biržām, kas ļauj jums izņemt savu Bitcoin naudu – ir daudz citu. Svarīgi atcerēties, ka apmaiņai ir darījuma depozīts un NEKAD nosūtiet savu Bitcoin pircējam, pirms viņi ir samaksājuši!

Secinājumi

Ja esat izlasījis šo rokasgrāmatu no sākuma līdz beigām, jums tas tagad būtu jāzina kā izņemt naudu no Bitcoin! Mēs jums parādījām divas dažādas metodes – brokera apmaiņas veids (Monētu bāze), un arī vienādranga veidā.

Viņiem abiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Monētu bāze var būt ērtāk un drošāk iesācējiem, kamēr LocalBitcoins ļauj palikt anonīmi un pārdot par augstāku cenu.

Tātad, kam jūs dodat priekšroku? Vai jūs izmantojat brokeri, lai izņemtu Bitcoin, vai P2P apmaiņu?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map