Kā izveidot kriptovalūtu: padomi un ieteikumi

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par Bitcoin vai Ethereum un varbūt pat Ripple, taču patiesībā ir pieejami vairāk nekā tūkstotis dažādu monētu un žetonu. Patiesībā, saskaņā ar Vikipēdija, visā pasaulē tiek izmantotas vairāk nekā 1384 kriptovalūtas. Tas ir daudz kriptogrāfiju! Tātad, kāpēc ne pievienot iepakojumam? Nu, iespējams, jūs varēsit pēc tam, kad es iemācīšu jums izveidot kriptonauda.

Lai gan mēs sākam darbu, jums jāzina trīs lietas:

Idejas logotips Kā izveidot kriptovalūtu

TEV VAJAG

LABA IDEJA

Žetona / monētas veidošana žetona / monētas veidošanas nolūkā ir lemta neveiksmei. Tam ir jābūt mērķim (tai ir jāpiešķir pievienotā vērtība pasaulei).

Cilvēku uzticības logotips, kas jums palīdzēs Kā izveidot kriptonauda

JUMS JĀPELNO

Cilvēku uzticība

Lai to izdarītu, jums jāveido “kopiena”. Tas attiecas uz jūsu kriptonauda. Kriptogrāfijas kopienas uzturēšana ir smags darbs, tāpēc pievērsiet šim jautājumam daudz uzmanības.

Iegulšanas logotips, kā izveidot kriptonauda

TEV NEPIECIEŠAMS KODĒT & KRIPTO DROŠĪBAS ZINĀŠANAS

Jā, jūs varat nolīgt “talantu”, taču jums ir jāsaprot, kā darbosies jūsu žetons / monēta.

Šīs rokasgrāmatas beigās: jūs sapratīsit, kā izveidot kriptonauda, ​​un cik svarīgi ir veidot uzticību cilvēkiem, kuri atbalsta jūsu kriptonauda!

Šī rokasgrāmata arī palīdzēs jums saprast, cik svarīgi ir izveidot labu kriptogrāfijas ideju un mērķi (un kāpēc jums vajadzēs daudz rezerves skaidras naudas, lai palīdzētu finansēt šo projektu!).


Tomēr, ja jūs nolemjat, ka tā vietā, lai izveidotu kriptonauda, jūs vēlaties iegādāties, Man ir dažas dažādas platformas, kuras jūs varat piedāvāt: Coinbase, Binance un Coinmama. Izmantojot šīs platformas, jūs uzreiz varēsit iegādāties Bitcoin, Ethereum vai jebkuru citu kriptovalūtu!

Tāpat vienmēr izvēlieties a uzticams un drošs kriptovalūtas maks lai jūsu īpašumi būtu aizsargāti, neatkarīgi no tā, vai nolemjat izveidot kriptonauda vai vienkārši nopirkt dažas monētas. Ieteicams iet aparatūras maki, piemēram, Ledger Nano X un Trezor Model T.

Kā sākt darbu

Patiesā “darba sākšana” sākas ar jūsu ideju, bet mēs pie tās nonāksim vēlāk. Pirmkārt, parunāsim mazliet par tehnoloģijām.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Ir divi galvenie kriptovalūtas veidošanas veidi:

 • Veidojiet savu blokķēdi – tai būs sava “monēta”
 • Lai izveidotu lietojumprogrammu, izmantojiet NEO, Ethereum vai līdzīgu platformu – tam būs savs ‘marķieris’

Tātad, pirmā lieta, kas jums jāizlemj, izdomājot, kā izveidot kriptonauda, ​​ir tas, vai jūs gatavojaties veidot “žetonu” vai “monētu”. Vai jūs gatavojaties sākt no nulles? Vai arī izveidojiet marķieri tehnoloģijai, kas jau ir uzticama un pieejama?

Monētas un žetoni ir kriptonauda. Atšķirība ir: monēta pieder tās blokķēdei, turpretī žetons ir veidots uz esošas blokķēdes. Tātad blokķēdē var būt tūkstošiem žetonu, turpretī monētas var būt tikai viena.

Šeit ir dažas no populārākajām monētām:

Kā izveidot kriptonauda

Dažas no šīm blokķēdes tehnoloģijām var izmantot, lai palīdzētu izveidot žetonus. Vispopulārākā lietojumprogrammu un žetonu veidošanas blokķēde ir Ethereum.

Ethereum vs NEO: populārākā žetonu izvēle

Kā izveidot kriptonauda

ETH

✓ Vietējā virtuālā mašīna

✗ Darbojas ar kalnrūpniecības pierādījumu līdz

lai pierādītu likmes tīkla jaunināšanu

✓ Vidējais darbvirsmas maks

✓ Kvalitatīvas trešo pušu iespējas

✓ Aparatūras maks

Kā izveidot kriptonauda

NEO

✓ Vietējā virtuālā mašīna

✗ Mezglu, deleģēto un balsošanas sistēmas

pašlaik nepilnīgi, plāni nav zināmi

✓ Vidējais darbvirsmas maks

✗ Minimālās trešo pušu iespējas

✗ Nav aparatūras maka

Marķierus, kas veidoti uz Ethereum, sauc par ERC-20 marķieriem. Ethereum blokķēde ir lielisks spēles laukums cilvēkiem, kuri cenšas uzzināt, kā izveidot kriptonauda, ​​jo Ethereum blokķēde bija pirmā, kas piedāvāja šo pakalpojumu, un ir ļoti uzticama.

NEO ir ļoti līdzīgs, bet tā vietā izmanto NEP-5 standarts marķieris un ļauj cilvēkiem izmantot NEO blokķēdi, lai izveidotu lietojumprogrammas un marķierus. Tā ir otra populārākā platforma!

Ethereum var būt uzticības un popularitātes priekšrocība, bet NEO ir sava priekšrocība. Izmantojot NEO, varat veidot daudzas dažādas programmēšanas valodas, tostarp C ++ un Java. Ethereum var veidot tikai, izmantojot Solidity (Ethereum programmēšanas valoda).

Tas nozīmē, ka izstrādātājiem, kuri izmanto NEO, nav jāapgūst jauna valoda, tā vietā viņi var izmantot valodu, kas viņiem jau ir pazīstama.

Tātad, kuru jūs vēlaties uzzināt, kā izveidot kriptonauda? Ja vēlaties izmantot Ethereum, jums būs jāapgūst Solidity. Ja izmantojat NEO, varat izmantot jau esošu valodu, kas jums jau var būt pazīstama.

Labās ziņas ir tādas: stingrību nav grūti iemācīties. Lai atvieglotu mācīšanos, tā tika veidota līdzīgi Python, JavaScript un C ++. Turklāt mums ir savs interaktīvais Solidity apmācības kurss, kas māca jums valodu, parādot, kā soli pa solim izveidot savu Solidity spēli. Tas ir jauns, jautrs mācību veids: to sauc par Space Doggos.

Turklāt, ja jūs interesē pērkot šīs kriptovalūtas, to varat izdarīt vietnē Coinbase vai Binance.

“Monētas” un “Žetona” veidošana

Bitcoin logo

MONĒTA:

✓ Ir sava Blockchain

✗ Ļoti dārgi

✗ aizņem daudz laika

Bitcoin logo

TOKEN:

✓ Uzbūvēta uz esošās blokķēdes

✓ Nav dārga

✓ Neņem daudz laika

Liela izvēle ir izlemt, vai jums ir nepieciešama monēta vai žetons: tas nosaka daudzas lietas jūsu projektam, tostarp iztērējamo naudas summu.

Mācīšanās izveidot kriptonauda (kas prasa blokķēdes izveidi no nulles) ir ļoti dārga un prasa daudz laika. Jums nepieciešama arī pārsteidzoša izstrādātāju komanda!

Tomēr, ja jums nav nepieciešama jūsu blokķēde, varat vienkārši izveidot marķieri. Tādā veidā, nevis veidojot savu blokķēdi, jūs varat vienkārši izveidot lietotni, kas darbojas uz esošas bloku ķēdes – piemēram, Ethereum vai NEO.

Jā, marķiera un lietotnes (dApp / decentralizēta lietojumprogramma) izveide joprojām prasa daudz laika, naudas un lielisku izstrādātāju komandu. Bet to izdarīt ir daudz vieglāk un lētāk nekā izveidot monētu / veidot savu blokķēdi!

Sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO)

Kad tradicionāls uzņēmums nolemj iziet biržā, uzņēmums piedāvā sākotnējo publisko piedāvājumu – tas ir veids, kā piesaistīt līdzekļus apmaiņā pret akcijām.

Nu, sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO) ir ļoti līdzīgi. SIO ir tas, kā blokķēdes lietpratīgi uzņēmumi vāc līdzekļus saviem kriptogrāfijas projektiem. Bet tā vietā, lai investori pirktu akcijas, viņi saņem “žetonus”.

INTERESANTS FAKTS

Mēģina izdomāt, kā izveidot kriptonauda, ​​tāpēc ICO var būt ļoti, ļoti noderīgi. Tā kā kriptogrāfijas sektors pašlaik ir ļoti populārs, tagad tas varētu būt lielisks laiks, lai to sāktu!

Klēpjdators ar ICO un Bitcoin logotipu

Uzticības iegūšanai ir milzīga loma ICO panākumos. Visveiksmīgākie ICO ir tie, kuriem ir spēcīga izstrādātāju / dibinātāju komanda un stabils ceļvedis. Ceļvedī ieguldītājiem ir norādīts, ko projekts plāno sasniegt nākotnē un kā viņi plāno izmantot līdzekļus.

Tagad pievērsīsimies dziļākai kriptovalūtas izveidei. Bet vispirms es izdarīšu dažus pieņēmumus.

 1. Jūsu bankā nav miljoniem dolāru, lai izveidotu savu blokķēdes kriptovalūtas “monētu”
 2. Jūs labāk izvēlaties vieglāku ceļu un izveidojat dApp un marķieri, balstoties uz esošu, uzticamu blokķēdi

Tātad, es paliku pie mazāk tehniskas, lētākas un mazāk ekstrēmas versijas, kā izveidot kriptonauda. Lūk, kā izveidot “marķieri”.

Sākums

SIO piedāvā ātru veidu, kā piesaistīt līdzekļus savam projektam, taču tas nebūs viegli. Lai veiksmīgi sāktu jaunu kriptovalūtu, izmantojot ICO, jums būs nepieciešams:

 • ‘Liela ideja’ – kā jūsu blokķēdes projekts palīdzēs konkrētai nozarei? Kādu problēmu tas atrisinās?
 • Spēcīga izstrādes komanda, lai izveidotu jūsu ERC-20 vai NEP-5 žetonus
 • Spēcīga izstrādes komanda, lai izveidotu jūsu ICO viedo līgumu – kad lietotāji nosūta kriptogrāfiju jūsu viedajam līgumam, viedais līgums viņiem nosūta pareizo daudzumu jūsu marķiera
 • Profesionāls ārējais audits – tas ir jāpārbauda, ​​vai jūsu pilnvara un viedais līgums ir drošs, lai jūs netiktu uzlauzts
 • Labi uzrakstīts baltā grāmata – tas ir dokuments, kurā izklāstīta jūsu ideja, tās atrisinātā problēma, tās ceļvedis un kā tā darbojas / izmantotā tehnoloģija
 • Mārketinga kampaņa – vietne, sociālie mediji, pre-&-pēc pārdošanas kopienas attīstība, forumi un plašsaziņas līdzekļi
 • Sabiedrības vadības komanda

Apskatīsim, kāpēc jums ir nepieciešamas visas šīs lietas, lai izveidotu veiksmīgu kriptovalūtas projektu.

Lielā ideja par to, kā izveidot kriptovalūtu

Tas ir jūsu projekta centrs! Jums jādomā par to, kā jūsu dApp palīdzēs nozarē, uz kuru mērķējat. Vai plānojat noņemt pašreizējo starpnieku (piemēram, banku vai brokeri)? Vai jūs vēlaties atrisināt reālās pasaules problēmas (piemēram, nabadzību vai izglītības trūkumu)?

Jums jādomā par reālu problēmu un to, kā blokķēdes tehnoloģija to var atrisināt. Ja jūsu projektam nav reāla ieguvuma, kāpēc gan kāds vēlēsies to ieguldīt vai izmantot? Ja vēlaties radīt vērtību, jums ir jāpievieno vērtība.

Šeit ir dažas nozares, kas varētu rosināt jūsu smadzenes ar idejām: failu glabāšana, satura pakalpojumi, apdrošināšana, vienādranga mārketings, finanses, medicīna un enerģētika / elektrība. Visām šīm nozarēm var masveidā palīdzēt, izmantojot bloku ķēdes tehnoloģiju, izmantojot dApps.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Izstrādes komanda

Viena no lielākajām daļām, kā izveidot kriptonaudu, ir pareizā (-o) izstrādātāja (-u) izvēle savam marķierim un viedajam līgumam, iespējams, ir atšķirība starp panākumiem un neveiksmēm. Jums jābūt ļoti uzmanīgam un jāizvēlas izstrādātājs, kuram varat uzticēties, lai veiktu labu darbu.

Ideja ir pirmais galvenais faktors, taču bez labas komandas tā nav noderīga. Jums ir nepieciešama talantīga komanda, kas palīdzētu īstenot jūsu ideju! Es ieteiktu pieņemt darbā tikai cilvēkus ar gadu pieredzi darbā ar blokķēdes tehnoloģiju.

Lai izveidotu nepieciešamos kontaktus, jums jātiecas vairāk iesaistīties blokķēdes kopienā. Es iesaku apmeklēt blokķēdes pasākumus, sazināties ar jauniem cilvēkiem un veidot attiecības nozarē. Tas palīdzēs atrast pareizos cilvēkus, kas pievienotos jūsu projektam!

Gudrs līgums

Viedajiem līgumiem ir milzīga loma, kad izveidot kriptonauda. Tiem, kas nezina, kas ir gudrs līgums, ļaujiet man īsi paskaidrot:

Gudrs līgums ir kā tradicionāls līgums; izņemot to, ka tas ir digitāls, darbojas blokķēdē, tiek izpildīts automātiski un to nevar mainīt.

Gudra līguma vizualizācija

Viedā līguma ietvaros tiek uzrakstīti noteikumi. ICO viedajā līgumā noteikumi var būt līdzīgi, ja lietotājs nosūta viedajam līgumam 1 ETH, tad viedais līgums šim lietotājam nosūta 100 žetonus.

Tā kā viedais līgums darbojas automātiski, neviena trešā persona to nekontrolē. Tas nozīmē, ka lietotājam nav jāuzticas jums.

Tā vietā viņi uzticas viedajam līgumam, kas ir tikai kods. Ja kods ir pareizs, tas nevar jūs pievilt. Tātad lietotājs zina, ka viņiem vienmēr tiks samaksāts pareizais žetonu skaits un ka viņš tos saņems laikā.

Viedā līguma noteikumus ir izstrādājuši jūsu izstrādātāji, tāpēc jums jāizlemj šie noteikumi atkarībā no tā, kā vēlaties, lai jūsu ICO darbotos.

Plašāku informāciju par viedajiem līgumiem skatiet manā Kas ir viedais līgums vadīt.

Profesionāls ārējais audits

Kā es teicu pirms brīža, viedie līgumi ir tikai kods. Tas pats attiecas arī uz žetoniem. Lai uzzinātu, kā izveidot kriptonauda, ​​ir jānoskaidro arī tās drošība. Tātad, lai lietotājs varētu uzticēties kodam, viņam jāzina, ka tas ir drošs. Tāpēc jums ir nepieciešams profesionāls audits.

Tas nozīmē ne tikai to, ka lietotājs / ieguldītājs var justies droši, bet arī to, ka jūs varat justies droši – jūs nevēlaties tērēt visu šo naudu viedajiem līgumiem un žetonu izstrādei tikai tāpēc, lai tā tiktu uzlauzta.?

Tas ir svarīgs solis, kas piešķir likumību jūsu projektam. Šīs revīzijas bieži dēvē par ICO drošības auditiem, un jūs varat tās iegūt no tādiem uzņēmumiem kā Praktiskā pārliecība. Vienmēr pārliecinieties, ka izvēlētā revīzijas kompānija ir uzticama un tai ir ilga vēsture.

ICO pārbaude ar profesionālu auditu palīdzēs reklamēt jūsu kriptovalūtas projektu. Tas veicina faktu, ka jūsu projekts atbilst nozares standartiem un datu aizsardzības politikai – piešķir jūsu projektam papildu vērtību. Tas ir izšķirošs solis!

Labi uzrakstīts ziņojums par to, kā izveidot kriptovalūtu

Ja vēlaties uzzināt, kā izveidot savu kriptovalūtu, jums būs jāzina, kā izveidot labu balto papīru. Kad es saku labi, es domāju labu – baltais papīrs ir tas, ko investori izmantos, lai vērtētu jūsu projektu.

Baltās grāmatas solis par to, kā izveidot kriptovalūtu

INTERESANTS FAKTS

Viena no galvenajām prioritātēm ir būt laba publikācijas iepazīstināšanai ar publikācijām. Ja ICO ir tiešraidē, bet nav baltā papīra, jums vajadzētu būt ļoti piesardzīgiem pret to!

Apskatīsim, kas ir izcils ICO baltais papīrs. Pēc VentureBeat izpēte, baltrakstam ir jāievēro šis formāts:

 • Visiem dokumentiem jābūt PDF formātā – PDF dokumenti ir pieejami dažādās sistēmās un pārlūkprogrammās, neuztraucoties par formāta / struktūras un izkārtojuma problēmām..
 • Lappušu skaits – visām baltajām grāmatām jābūt divām versijām. Parasts baltais papīrs (20-100 lpp.) Un vienkāršais papīrs (apmēram 2-8 lpp.). Novēlotais raksts ir tikai īsāka dokumenta versija – tas izceļ visu galveno informāciju.
 • Laba gramatika ir obligāta. Ja jums ir problēmas ar to, kāpēc neņemt darbā ārējus baltā papīra korektorus?
 • Valodas – jūsu dokumentam jābūt vairākās valodās. Nomājiet tulkus, lai jūs varētu atbrīvot savu balto grāmatu populārākajās valodās. Es iesaku angļu, mandarīnu, spāņu, japāņu un korejiešu valodas. Ja jūs varat darīt vairāk, dodieties uz to!
 • Atbildiet uz sekojošiem jautājumiem:
 • Kāda ir jūsu ideja?
 • Kāpēc nepieciešama jūsu ideja / risinājums?
 • Kādiem nolūkiem tiks izmantoti ICO līdzekļi?
 • Kad žetoni tiks izlaisti, lai tos varētu tirgot un iekļaut biržās?
 • Kad projekts tiks pabeigts? (Parādiet detalizētu laika grafiku darbībām, kuras veicat no ICO, lai prognozētu panākumus!)
 • Kas ir jūsu komanda? Ko viņi ir darījuši agrāk? Kā viņi ir kvalificēti darbam?

Jūsu ICO mārketings

Vēl viena lieliska daļa no tā, kā izveidot kriptovalūtu, ir tās mārketinga stratēģijas izveide. Jums jāveido vietējās kopienas atbalsts un uzticība. Jums būs nepieciešama vietne, labs domēns un laba klātbūtne sociālajos tīklos. Turklāt ir daudz dažādu mārketinga un pārdošanas rīki tiešsaistē, kas var palīdzēt jums reklamēt savu ICO.

Sociālie mēdiji

Es ieteiktu vismaz Facebook, Twitter un LinkedIn. Ja jūs nopietni domājat par sociālajiem medijiem, es ieteiktu arī Instagram un Snapchat, lai gan tas viss ir atkarīgs no jūsu projekta rakstura.

Varat to pats pārvaldīt vai nolīgt komandu, kas to izdarīs jūsu vietā. Jebkurā gadījumā jums vajadzētu izveidot spēcīgu sociālo mediju kampaņu, kas palielina jūsu ICO popularitāti.

B2B tirgotāju sociālo mediju vietne

Sociālo mediju platformu salīdzināšanas diagramma

Nospiediet & Mediji

Šeit jūsu ICO iegūst reālu uzticamību, un, tā kā ICO ir milzīga daļa no tā, kā veiksmīgi izveidot kriptonauda, ​​kredītspējai ir izšķiroša nozīme. Ja raksti par jūsu projektu tiek publicēti labi zināmās, cienījamās mediju vietnēs (piemēram, Forbes, Business Insider utt.), Jūsu ICO būs daudz uzticamāks.

Jūs varat mēģināt izveidot šos piedāvājumus pats, vai arī atkal varat nolīgt komandu, kas to izdarīs jūsu vietā. Jo populārāka ir vietne, jo vairāk raksts maksās (parasti). Tātad, skatiet pieejamos un pēc tam izlemiet, kas jums ir vislabākais.

Sponsorēts saturs

Kādreiz ICO bija lieliski piemērotas Facebook un Google reklāmas, tomēr šie abi pakalpojumu sniedzēji tagad ir aizlieguši ar kriptogrāfiju saistītas reklāmas. Tas ir saistīts ar lietotāju bezatbildīgiem tēriņiem ICO, kuru veiktspēja nav tik laba. Es ieteiktu tā vietā ieskatīties LinkedIn un Twitter reklāmās. Tā kā šīs divas platformas ir vairāk vērstas uz uzņēmējdarbību nekā citas, tas var dot lielu labumu jūsu plānam, kā izveidot kriptonauda.

Emuāri

Tas ir ļoti svarīgi! Jums jāatjaunina sava kopiena, un tas ir lielisks veids, kā to izdarīt. Varat izlikt ziņas uz vietni, piemēram, Medium, vai vienkārši izlikt uz emuāru savā vietnē. Jebkurā gadījumā jūsu ievietotajam saturam ir jāatbilst jūsu projekta virzībai.

E-pasta mārketings

Tas ir ļoti efektīvi, un es vienmēr ieteiktu to darīt jau no paša projekta sākuma.

Jums jāapkopo atbalstītāju e-pasta adreses, lai jūs tās varētu atjaunināt pa e-pastu. Jebkurā laikā, kad jums ir jaunumi vai jauna akcija, varat tieši sazināties ar viņiem, nosūtot viņiem e-pastu.

Lai apkopotu viņu e-pasta adreses, varat izmantot daudzas dažādas metodes. Es ieteiktu ievietot reģistrāciju jaunumiem uz jūsu vietni. Tādā veidā ikviens, kuru interesē jūsu ICO, var iesniegt savu e-pasta adresi un saņemt jūsu atjauninājumus tieši savā e-pasta iesūtnē.

Akcijas

Uz sava ceļa, kā izveidot kriptonauda, ​​jums tas būs daudz jāpopularizē. Akcijas varētu ietvert tādas lietas kā jaunas prēmijas jūsu ICO un jaunas prēmiju atlīdzības. Ar prēmijām es domāju, ka SIO bieži strukturē savu simbolisko pārdošanu, iekļaujot bonusu (piemēram, atlaidi) agrīnajiem pircējiem.

Piemēram, jūs varat noteikt 20% bonusu pirmajai sava ICO nedēļai. Tas nozīmētu, ka ikviens, kurš iegādāsies jūsu žetonu jūsu ICO pirmajā nedēļā, saņems par 20% vairāk žetonu, nekā maksāja. Tātad, ja Jānis pirmajā nedēļā iegādājas 100 žetonus, viedais līgums viņam nosūta 120 žetonus.

Ar vārdu “atlīdzība” es domāju, ka jūs varētu piedāvāt bezmaksas žetonus cilvēkiem, kuri reklamē jūsu ICO. Piemēram, jūs varētu piedāvāt 5 žetonus ikvienam, kurš kopīgo jūsu ICO saiti uz Facebook un Twitter.

Tas var būt ļoti lēts veids, kā reklamēt savu ICO! Jo īpaši tāpēc, ka tas neprasa nekādas avansa izmaksas.

Pārvaldiet savu kopienu

Kopiena var būt spēcīga lieta, ar kuru sevi apņemt, vienlaikus mācoties izveidot kriptonauda. Jums būs nepieciešama arī vieta, kur jūsu kopiena var sarunāties savā starpā un uzdot jums jautājumus. Vispopulārākā lietotne, ko šim nolūkam izmantot, ir Telegram. Tā ir tūlītējās ziņojumapmaiņas lietotne, piemēram, WhatsApp vai Facebook Messenger. Tomēr tas ir pazīstams ar savu drošību un ir kļuvis par ļoti uzticamu, labvēlīgu lietotni kriptogrāfijas pasaulē.

Telegramma nav paredzēta ienākumu gūšanai,

tas nekad nepārdos reklāmas.

Telegramma

Tāpēc, manuprāt, ir svarīgi izveidot labi pārvaldītu Telegram grupu! Tas palīdzēs veicināt labu sabiedrības iesaistīšanos un palīdzēs jums izveidot attiecības ar saviem atbalstītājiem.

Jums vajadzētu izmantot arī forumus. Pētot projektu, daudzi investori meklē forumus – viņiem patīk redzēt, ko cilvēki saka par projektu un cik labi komanda atbild uz jautājumiem.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat forumus, lai dalītos ceļā par to, kā izveidot kriptogrāfijas valūtu, grupas tērzēšanu vai abus: jums, iespējams, būs nepieciešama kopienas pārvaldības komanda. Tas ir atkarīgs no tā, cik populārs būs jūsu ICO, taču, lai nu kā, labāk ietaupiet laiku. Vai jūs labāk to pārvaldāt pats vai iztērējat daļu sava budžeta, lai piesaistītu komandu, kas to pārvaldītu jūsu vietā?

Jums vajadzētu apsvērt faktu, ka jūsu kopiena jums vairāk uzticēsies, ja ātri reaģēsit uz ziņojumiem. Tas šķiet ticamāks un uzticamāks!

Tā kā jūsu kopienu, iespējams, veidos cilvēki no visas pasaules, jūs varētu vēlēties komandu, kas darbojas arī visā pasaulē. Ja viņiem ir attālināti darbinieki, kas atrodas dažādās laika joslās, jums var būt kopienas pārvaldības sistēma visu diennakti visu diennakti!

Viens uzņēmums, kas piedāvā šo pakalpojumu, ir Iet uz sociālo tīklu. Viņi atrodas Lielbritānijā, viņiem ir liela pieredze veiksmīgu ICO pārvaldībā un viņi var sniegt plašu noderīgu pakalpojumu klāstu, tostarp kopienas pārvaldību.

Es ieteiktu atrast tādu uzņēmumu kā Go Social, kam ir laba reputācija – pretējā gadījumā jūs varētu nonākt pie uzņēmuma, kas jūs slikti pārstāv un liek jums izskatīties slikti!

Naudas aspekts, kā izveidot kriptovalūtu

Liela kaudze Bitcoin monētu

Nauda, ​​nauda, ​​nauda. Jums būs nepieciešama nauda, ​​lai samaksātu par viedo līgumu un marķieru izstrādi, vietni, revīziju, dokumentāciju, mārketingu un PR (kopienas vadība)..

Es nevaru tev melot – tas ir dārgi. Viedo līgumu un marķieru izstrādātāji var iekasēt daudz naudas, jo to nav daudz salīdzinājumā ar to, cik ICO viņi ir. Jūs varat sagaidīt, ka likmes sākas aptuveni no 100 USD stundā, lai gan daži var iekasēt daudz vairāk.

Cik ilgs laiks izstrādātājam ir nepieciešams, lai pabeigtu viedo līgumu un marķieri, var atšķirties atkarībā no tā, kas jums nepieciešams. Lai aprēķinātu vispārēju aprēķinu, es atļautu 2 nedēļas (strādāju no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 9–17). Ja maksājat 100 ASV dolāru stundā, tā kopā ir 8 000 ASV dolāru!

Arī revīzijas nav lētas – parasti tās svārstās no 3000 līdz 10 000 ASV dolāriem. Atkal viss ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams.

Es varētu turpināt runāt par cenām un norādīt vidējās izmaksas utt., Bet nav jēgas. Viss ir atkarīgs no tā, ko vēlaties un ko jūs zināt.

Ja jūs sazināties ar pareizajiem cilvēkiem, jūs varat daudz lētāk izveidot kriptonauda. Tātad, ko es ieteiktu, ir veikt daudz pētījumu un runāt ar daudziem cilvēkiem.

Secinājums: vissvarīgākā daļa un jūsu pirmais solis!

Šī apmācība “Padariet savu kriptovalūtu” ir izgājusi tehnisko un netehnisko darbu, kas jums jāveic, lai izveidotu veiksmīgu kriptovalūtu, izmantojot ICO. Bet mēs turpinām atgriezties pie viena galvenā punkta. Jūsu projekts būs veiksmīgs tikai tad, ja jums ir laba ideja! Pēc monētu tirgus vāciņš, šobrīd ir vairāk nekā 1500 kriptovalūtu (03.15.18). Lai izceltos, jums ir jābūt spēcīgam mērķim – jums ir nepieciešams lielisks svarīgas problēmas risinājums.

Piemēram, BitDegree ir izglītības sistēmas risinājums. Pirms BitDegree studentiem bija jāmaksā liela maksa par kursu apmeklēšanu un kvalifikācijas iegūšanu. Tagad viņi var izmantot BitDegree, lai mācītos un saņemtu samaksu par to, jo BitDegree ekosistēmā studentiem un skolotājiem maksā nākamie darba devēji.

Darba devēji ietekmē kursus, tas nozīmē, ka tad, kad studenti ir kvalificēti, viņiem ir visas īpašības, kas nepieciešamas darbam pie darba devēja. Darba devējiem tas ietaupa daudz naudas, jo viņiem ir daudz dārgāk iet pa tradicionālo apmācības maršrutu.

Tas paver daudzas iespējas darba devējiem, studentiem un skolotājiem – tas atrisina lielu problēmu! Tieši tas ir jādara jūsu idejai. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, kā izveidot savu kriptovalūtu, dodieties uz BitDegree apmācību un kursu lapu un mācieties no labākajiem!

Gadījumā, ja esat izlasījis šo rokasgrāmatu, jūs nolemjat izvēlēties vienkāršāku veidu, kā iegūt kriptovalūtas, jums noteikti jāpārliecinās par uzticamākajām kriptovalūtu apmaiņām, piemēram, Coinbase un Binance. Turklāt savus aktīvus vienmēr turiet drošos aparatūras maciņos!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map