Kā nopirkt Ripple: visaptverošs ceļvedis

Katrai esošajai kriptovalūtai ir simtiem tūkstošu entuziastu, kas tos atbalsta. Daži cilvēki to dara tikai finanšu līdzekļiem, citi tic kriptogrāfijas nākotne un gribu atbalstu cēlonis. Lai kāds būtu tā pamatojums, ir skaidrs, ka katram ir savi favorīti.

Tāpēc šodien es gribētu jums pastāstīt, kā pirkt Ripple – viena no populārākajām un veiksmīgākajām kriptovalūtām pasaulē.

Lai sāktu lietas, es jums pastāstīšu mazliet par pašu Ripple. Es esmu pārliecināts, ka jūs jau varētu zināt diezgan daudz par šo kriptonauda (jūs, iespējams, nelasītu šo ceļvedi, ja jūs to nedarītu), taču jauka atsvaidzināšana būs laba sākumam. Pēc tam mēs parunāsim kāpēc un nopirkt Ripple, kur to darīt utt.

Kas ir Ripple?

Tagad, pirms sākam runāt par Ripple, ir svarīgi nošķirt vienu vienkāršu lietu – kriptonauda, ​​kuru mēs saucam par “Ripple”, netiek dēvēta par “Ripple”.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Tas ir mulsinoši, es zinu, bet vienkārši izturieties pret mani.

Kā nopirkt Ripple: Ripple mājas lapa.

Ripple ir tās sistēmas nosaukums, kura tur kriptogrāfisko monētu jautājumā. Pati monēta tiek saukta XRP. Tomēr cilvēki tik ļoti pieraduši saukt monētu par ripple, ka neviens pat vairs neinteresējas un visi saprot, par ko viņi runā. Tātad vienkāršības un klīrensa labad šajā apmācībā es atsaucos arī uz monētu kā Ripple (ja vien nav norādīts citādi).

Tagad, kad mēs to esam aizmirsuši … Kas ir Ripple?

Vienkāršākajā formā Ripple ir centralizēta kriptonauda to 2012. gadā izlaida Kriss Larsens un Džeds Makkalebs. Ievērojiet atslēgvārdu šajā teikumā – centralizēti. Ripple ir viena no retajām centralizētajām kriptovalūtām, kas to ir padarījusi lielu.

Termins centralizēts nozīmē, ka Ripple pieder uzņēmumam – Lielākā daļa kriptovalūtu mūsdienās ir decentralizētas, kas savukārt ļauj ikvienam un ikvienam, kurš vēlas dot savu ieguldījumu sava attīstībā.

Decentralizētie kriptokļuves kļuva par nozares standartu – tos uzskata par kriptonauda nākotni (kas ir vārda bezmaksas burtisks iemiesojums). Tomēr pilnīgi acīmredzami Ripple to paveica … Kā?

Ripple priekšrocības

Visilgāk Ripple sauca par “Bitcoin killer”. Tas ir diezgan drosmīgs paziņojums, taču monētai bija līdzekļi, lai to atbalstītu.

Pirmkārt tāpēc Ripple ir centralizēts, tas plaukst savā pašu izstrādāta un pielāgota ekosistēma. Tas ļauj darījumiem, kas tiek veikti ar monētu, veikt ārkārtīgi ātru, īpaši salīdzinot ar to ātrumu Bitcoin nodrošina.

Kā nopirkt Ripple: Ripple funkcijas.

Vēl viens milzīgs Ripple panākumu iemesls ir monētas pozīcija bankas vise. Ripple sadarbojas ar vairāk nekā 100 bankām visā pasaulē, ļaujot monētu pieņemt galvenajā plūsmā. Ja jums ir kādas zināšanas par kriptovalūtu tēmu, jūs saprotat, cik liels darījums tas ir.

Pašlaik pasaulē ir valdības, kas tieši aizliedz kriptovalūtas savās valstīs. Ripple ir vienīgā kriptogrāfijas monēta, kurai ir zaļā gaisma – tā kā tā ir centralizēta un regulēta, tādas iestādes kā bankas pret to izturas saudzīgāk un uzticīgāk.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Ripple vērtība

Sākot ar šīs apmācības rakstīšanu, Ripple ir šobrīd tā vērtība ir 0,2270 USD. Monētas aizmugurē esošais uzņēmums apgalvo, ka ir izstrādājis sistēmu, kas palīdzētu Ripple cenai pakāpeniski pieaugt.

Sistēma ir diezgan vienkārša: pēc Ripple atbrīvošanas, Sabiedrībai tika izlaists 1 miljards monētu. Protokols tika izstrādāts tā, lai vairs nevarētu izveidot monētas – tas nozīmē, ka, lietojot XRP darījumā, izmantotā summa ir pazudusi uz visiem laikiem.

Šajā scenārijā tiek piemērots trūkuma princips – jo mazāk ir ripple monētu, jo vērtīgākas tās kļūst tāpat kā zelts vai dimanti.

Tā kā kriptogrāfijas tirgus ir tik svārstīgs, tas ir grūti pateikt, vai šis princips darbojas vai nē. Tomēr tam, ka Ripple joprojām ir tik populārs un ka cilvēki turpina meklēt, kā nopirkt Ripple, droši vien vajadzētu būt labam rādītājam.

Kā nopirkt Ripple?

Tātad … Kā nopirkt Ripple kriptonauda?

Ripple pirkšana var izrādīties sarežģītāks uzdevums nekā, teiksim, Bitcoin pirkšana. Un tas notiek ne tikai tāpēc, ka Bitcoin ir tik populārs.

Tā kā Ripple ir centralizēts, ne visās populārajās kriptovalūtas apmaiņas vietnēs monēta ir norādīta kā pieejama opcija. Daudzi cilvēki, kas meklē, kur nopirkt Ripple, varētu diezgan ātri ietriecies sienā, redzot, ka viņu iecienītākās kriptogrāfijas tirdzniecības platformas nedod monētu.

Cilvēki arī skatās kā nopirkt Ripple ASV – ir dažas vietnes, kas piedāvā labu valūtas maiņas kursu un darījumu maksu ASV pilsoņiem.

Esmu izveidojis sarakstu ar dažas no populārākajām metodēm un platformām, no kurām nopirkt Ripple. Šis saraksts nav sakārtots noteiktā secībā, ja vien nav norādīts citādi.

BitStamp

Ja domājat par to, kā iegādāties Ripple, BitStamp (pēc sabiedrības domām) tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā to izdarīt.

Pat Ripple oficiālajā vietnē (ripple.com) BitStamp ir saraksta augšdaļā sadaļā “XRP pirkšanas ceļvedis”. Tātad, kā nopirkt Ripple šajā platformā?

Kā nopirkt Ripple: Bitstamp mājaslapa.

Pirmkārt, jums būs nepieciešams konts. Lai vietnē izveidotu profilu, ir nepieciešams vārds, uzvārds, e-pasts un dzīvesvietas valsts. Pēc tam jūs saņemsiet unikāls lietotāja ID un parole savam kontam. Atcerieties šo informāciju – tā būs nepieciešama, lai pieteiktos savā kontā!

Ir vēl viens liels solis, kas attur jūs no Ripple iegādes – jums tas būs jādara Apstipriniet savu kontu. Tas tiek darīts, iesniedzot likumīgu personu apliecinošu dokumentu.

Patiesību sakot, daudzi cilvēki izvairās no idejas pārbaudīt savu ID, kad runa ir par kriptovalūtām. Šie cilvēki vienkārši vēlas nodarboties ar savu biznesu privātās lietās un ID pārbaude ir pretējs tam. Tomēr jums vajadzētu paturēt prātā, ka Ripple ir centralizēta kriptonauda.

To pirkt, tirgot un pārdot ir pilnīgi oficiāli un likumīgi (ja vien jūsu valsts valdība vai citas iestādes nav norādījušas citādi). Šajā scenārijā šādi verifikācijas procesi ir pilnīgi normālas procedūras.

Piezīme. Lai nodrošinātu lielāku drošību, jaunizveidotajā kontā varat iestatīt arī divpakāpju verifikācijas procesu, lai gan tas nav nepieciešams.

Kad esat pabeidzis šo procesu, varat to izdarīt depozīts fiat valūtas savā BitStamp kontā un izmantojiet tos, lai platformā iegādātos Ripple.

Vai domājat par to, kā nopirkt Ripple ASV? BitStamp jums ir nodrošināts – platforma to nodrošina pakalpojumus gan ES, gan ASV klientiem līdzīgi.

Krakena

Vēl viena ļoti populāra iespēja, kā nopirkt Ripple ASV un ES, Kraken ir viena no cienījamākajām un cienījamākajām kriptogrāfijas tirdzniecības platformām tirgū.

Kā nopirkt Ripple: visaptverošs ceļvedis

Jau ilgāku laiku Kraken ir atzīts par visuzticamāko Bitcoin tirdzniecības platformu pasaulē. Atrodas Sanfrancisko, Krakena tika izlaista plašākai sabiedrībai vēl 2011. gadā – tikai divus gadus pēc Bitcoin darbības sākuma. Lieki piebilst, ka uzņēmumam tas ir izdevies izpelnīties reputāciju.

Kā nopirkt Ripple kriptovalūtu Kraken? Nu, process ir diezgan līdzīgs BitShare procesam. Jūs izveidojiet kontu, pārbaudiet to un pēc tam turpiniet verificēt savu ID un viss – jūs varat sākt tirdzniecību! Lai iegādātos Ripple, platformā būs jāiemaksā arī fiat valūta. Krakenā visbiežāk izmantotā fiat valūta, protams, ir USD.

Ja jūs īpaši meklējat veidus, kā nopirkt Ripple ASV, tad Kraken, iespējams, ir viena no labākajām vietām, kur varētu vērsties – tā ir ne tikai cienījama un uzticama, bet arī balstīta uz ASV. Tas padara konta verificēšanu un Ripple iegādi daudz ātrāku un vienkāršāku.

Cex

Cex.io ir vēl viens kriptovalūtu tirdzniecības platforma to plaši izmanto cilvēki, kas meklē, kā nopirkt Ripple tiešsaistē. Lai gan Cex nav tik populārs kā citas platformas šajā sarakstā, Cex ir izdevies izveidot labu un uzticamu kripto apmaiņas platformas reputāciju.

Kā nopirkt Ripple: Cex mājas lapu.

Iemesls, kāpēc jūs, iespējams, neesat dzirdējis par Cex, ir tas, ka to galvenokārt lieto Eiropas un Lielbritānijas kriptogrāfijas entuziasti. Cex kalpo gan kā kriptonauda tirdzniecības platforma un a kriptogrāfijas monētas maks – tas padara daudz vienkāršākus un plūstošākus monētu pirkšanas, pārdošanas un monētu apmaiņas uz vietas procesus.

Platforma tika uzsākta 2013. gadā un tiek uzskatīts par ļoti iesācējiem draudzīgu lietošanu. Vēl viena lieliska Cex piedāvātā iezīme ir tā, ka lietotāju līdzekļi tiek glabāti bezsaistes krātuvēs – tas kalpo kā papildu drošības slānis.

Ripple iegādes process Cex ir diezgan vienkāršs un atbilst citiem šajā sarakstā esošajiem tirgus laukumiem. Reģistrējieties, pārbaudiet savu kontu un ID un iemaksājiet fiat valūtas vai populāri kriptodarbi, piemēram, Bitcoin vai Litecoin – un viss! Jūs esat gatavs tirgot un iegādāties Ripple.

Monētu bāze

Jau ilgu laiku cilvēki nevarēja nopirkt Ripple vietnē Coinbase. Tomēr viss mainījās atpakaļ 2019. gadā, kad tas parādīja nesen pieejamās kriptogrāfijas valūtas, ieskaitot Ripple.

Coinbase ir pazīstama ne tikai kā viena no uzticamākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām bet arī kā ieteicams kriptogrāfijas maks kur jūs varat glabāt savas monētas. Kaut arī Coinbase piedāvā programmatūras maku, tas, kā zināms, ir ļoti drošs.

Kā nopirkt Ripple: visaptverošs ceļvedis

Ripple iegāde Coinbase ir ļoti vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties un pārbaudīt savu kontu. Pēc tam iemaksājiet fiat valūtas un sāciet tirgot Ripple.

Secinājumi

Kā jūs droši vien redzat pats, kriptonauda joprojām rada lielus viļņus satraukums visā pasaulē. Cilvēki ne tikai meklē kur nopirkt Ripple – katra tirgū populārā kriptonauda saņem šo informāciju, un viņiem tika uzdoti līdzīgi jautājumi. Un, patiesību sakot, tas ir arvien pieaugošs process.

Dabisks domu gājiens ir tāda, ka sabiedrības interesēs vadošās pozīcijas galvenokārt ieņem decentralizētas kriptovalūtas. Galu galā viss kriptovalūtas jēdziens ir balstīts uz brīvību un decentralizāciju. Tomēr tad mēs sastopamies ar Ripple.

Ripple veiksmīgā pozicionēšana tirgus augšgalā varētu nozīmēt vairākas lietas. Tas varētu nozīmēt, ka cilvēki joprojām ir interesē tas, ka radītāji strādā pie kaut kā liela nākotnei, ka kriptonauda kļūst arvien pieņemamāka decentralizēto-kriptovalūtu fanu kopienās … Tomēr, protams, tas noteikti parāda, ka Ripple vēl nav aizmirsts.

Šajā apmācībā mērķis nebija tikai atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, piemēram, “kā nopirkt Ripple?” vai “kur nopirkt Ripple?”. Es gribēju, lai jūs redzētu plašāku ainu – lai ne tikai uzzinātu par pirkšanas procesu, bet arī saprastu kāpēc tūkstošiem cilvēku visā pasaulē meklē “kā nopirkt Ripple kriptovalūtu?”.

Tā kā uzticamas kriptovalūtas apmaiņas platformas atrašana var būt sarežģīta, jums vajadzētu apskatīt Coinbase, Binance un Kraken.

Nu, mēs esam sasnieguši “Kā nopirkt Ripple?”Apmācība. Es ceru, ka jūs izmantosiet uzzināto informāciju, lai atrastu labāko Ripple tirdzniecības platformu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map