Kā pārsūtīt no GDAX uz Binance

Laipni lūdzam manā ceļvedī Kā pārsūtīt no GDAX uz Binance! Tagad tirgū ir pieejami simtiem dažādu kriptovalūtu biržu, kas ļauj pirkt, pārdot un tirgot plašu monētu klāstu. GDAX un Binance ir divi no lielākajiem, kuru kopējais dienas tirdzniecības apjoms ir miljardos dolāru!

Es domāju, ka jūs vēlaties pārsūtīt savas monētas uz Binance, jo tajās ir vairāk monētu? Lai kāds būtu jūsu iemesls, es jums parādīšu, kā to izdarīt patiešām vienkārši!

Pirms es nokļuvu soli pa solim, kā pāriet no GDAX uz Binance, es domāju, ka es ātri sniegšu jums ļoti īsu pārskatu par abu biržu salīdzinājumu, kā arī īsu paskaidrojumu, kāpēc jums varētu būt nesen dzirdēju GDAX, ko dēvē par “Coinbase Pro”.

Ko tad jūs gaidāt? Sāksim ar to, lai uzzinātu, kas ir GDAX!

Izpratne par GDAX platformu

GDAX ir apmaiņa, kas ļauj cilvēkiem veikt tirdzniecību ar kriptogrāfiju vai kriptogrāfiju. Tie pirmo reizi tika palaisti 2016. gadā un pieder tam pašam uzņēmumam, kas atrodas aiz Coinbase!

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Rezultātā ikvienam, kam ir konts GDAX, tas automātiski ir Coinbase! Platforma ļauj pirkt un pārdot četras dažādas kriptovalūtas, kas ir Bitcoin, Litecoin, Ethereum un Bitcoin Cash. Šīs monētas ir iespējams tirgot arī pret USD un EUR.

Viena no populārākajām GDAX funkcijām ir tā, ka platforma ļauj noguldīt, izmantojot fiat valūtu, kas atvieglo pirmo reizi ienākšanu nozarē.

Tirdzniecības maksa ir no 0,1% līdz 0,3%, atkarībā no tā, cik daudz jūs tirgojat. Alternatīvi, ja jūs nodrošināsiet biržas likviditāti, tirdzniecība ir brīva!

GDAX ir ieviestas lieliskas drošības kontroles, tostarp saldētava, divu faktoru autentifikācija un FDIC apdrošināšana USD atlikumiem.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir GDAX, nākamā mana GDAX to Binance ceļveža daļa aplūkos Binance!

Konkurents – Binance

Binance tika izveidots gadu vēlāk, 2017. gadā, padarot tos par vienu no jaunākajiem biržas nozarē. Nepilna gada laikā Binance jau ir atbildīgs par lielāko kriptovalūtu tirdzniecības apjomu pasaulē. Diezgan bieži tas pārsniedz 2 miljardus ASV dolāru!

Viena no labākajām Binance izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka tajās ir simtiem dažādu monētu. Tas ietver tādas monētas kā Bitcoin un Ethereum, kā arī mazāk pazīstamas monētas.


Atšķirībā no GDAX, Binance neļauj klientiem iemaksāt vai izņemt naudu, izmantojot fiat naudu. Tā vietā jums ir jāfinansē savs konts, izmantojot kriptonauda. Tirdzniecības maksa Binance ir viena no zemākajām nozarē – tikai 0,1% vai 0,05%, ja tirgojat, izmantojot viņu BNB monētu!

Platforma ir piemērota iesācējiem un pieredzējušākiem tirgotājiem, jo ​​viņiem ir gan pamata, gan uzlabota birža. Arī Binance drošība ir ļoti laba, bez lieliem uzlaušanas gadījumiem, par kuriem ziņot.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, ko dara divas apmaiņas, manā GDAX to Binance ceļvedī nākamajā daļā tiks aplūkots, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas kontus abās platformās.

Kāpēc cilvēki izmanto gan GDAX, gan Binance?

Jūs, iespējams, atceraties, kā es jau iepriekš minēju, ka GDAX lietotājiem padara vienkāršu kriptovalūtu iegādi par reālās pasaules naudu. Tas notiek tāpēc, ka viņi pieņem bankas konta depozītus vai debetkartes / kredītkaršu noguldījumus, ja to dara, izmantojot Coinbase (kuru jūs uzreiz varat bez maksas pārskaitīt uz GDAX).

Tomēr cilvēki, kuriem patīk tirgot daudz dažādu monētu, GDAX nesaņem lielu izvēli. Tas ir tāpēc, ka tajās ir uzskaitītas tikai četras dažādas monētas. Cilvēki tā vietā mīl izmantot Binance, jo uzskaita simtiem dažādu monētu.

No otras puses, Binance neļauj noguldīt, izmantojot reālās pasaules naudu, kas ir liela problēma! Tas nozīmē, ka, ja vēlaties izmantot Binance, bet jums nav nevienas kriptogrāfijas valūtas, lai tos noguldītu, jums jāiet un jāpērk tās no kaut kurienes!

Šeit ienāk GDAX! Parasti process ir tāds, ka kāds izveidos kontu GDAX un pēc tam iegādāsies izveidotu kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin vai Ethereum, izmantojot bankas kontu vai debetkarti / kredītkarti.

Pēc tam viņi vienkārši pāriet no GDAX uz Binance! Tas dod tirgotājiem brīvību izvēlēties no simtiem dažādu monētu!

Alternatīvi cilvēkiem patīk atkārtot to pašu procesu, bet otrādi. Kad viņi ir pabeiguši tirdzniecību Binance, viņi pārskaita savas monētas uz GDAX. Tas ļauj viņiem izņemt līdzekļus atpakaļ uz bankas kontu!

Galu galā konta turēšana gan GDAX, gan Binance ir patiešām laba ideja, jo abiem ir savs mērķis!

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, kāpēc cilvēkiem patīk pāriet no GDAX uz Binance, es ātri runāšu par neseno zīmola maiņu no GDAX uz Coinbase Pro!

GDAX Rebrand uz Coinbase Pro

GDAX vadības komanda 2018. gada maijā paziņoja, ka birža mainīs nosaukumu uz Coinbase Pro. Ja jūs jau izmantojat GDAX, tad neuztraucieties, Coinbase Pro būs visas tās pašas funkcijas, kā arī citas!

Tas padarīs līdzekļu noguldīšanu un izņemšanu tiešāku, kā arī piedāvās jaunu portfeļa zonu, kurā jūs viegli varēsit apskatīt savus ieguldījumus.

Tajā pašā preses relīzē GDAX arī paziņoja, ka viņi ir iegādājušies citu uzņēmumu ar nosaukumu “Paradex”. To darot, tas ļaus GDAX lietotājiem pārsūtīt ERC-20 marķieri starp seifiem.

Neaizmirstiet, ka ERC-20 marķieris ir kriptonauda, ​​kas ir uzbūvēta virs Ethereum blokķēdes!

Oficiālā palaišana notika 2018. gada 29. jūnijā, kas nozīmē, ka GDAX tagad ir aizstāts ar Coinbase Pro!

Tagad, kad jūs zināt par zīmolu, nākamā mana GDAX to Binance rokasgrāmatas daļa parādīs, kā pārsūtīt no GDAX uz Binance!

Kā pārsūtīt no GDAX uz Binance

Pirms pārskaitījuma veikšanas jums jāpiesakās savā Binance kontā, lai iegūtu seifa adresi. Ja jums vēl nav Binance konta, tam vajadzētu paiet tikai dažas minūtes, jo jums nav jāpārbauda sava identitāte!

Oficiālajai Binance vietnei varat piekļūt līdz noklikšķinot uz šīs saites.

Kad esat izveidojis kontu, pārvietojiet peli virs tā Līdzekļi un pēc tam noklikšķiniet uz Noguldījumi.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance

Nolaižamajā lodziņā, kurā teikts, ‘Izvēlieties noglabājamo monētu / žetonu’, meklējiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties nosūtīt no GDAX uz Binance.

Piezīme. Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo monētu, pretējā gadījumā jūs varat zaudēt savus līdzekļus. Piemēram, ja vēlaties pārsūtīt Bitcoin no GDAX uz Binance, bet nosūtāt to uz Bitcoin Cash adresi, jūsu līdzekļus nekad nevar atgūt!

Savā piemērā es gatavojas pārsūtīt Ethereum no GDAX uz Binance, tāpēc nolaižamajā sarakstā atlasu Ethereum (ETH).

Kā pārsūtīt no gdax uz binance

Tagad jums tiks uzrādīta unikālā Ethereum Binance adrese. Tas ir tas, kas jums būs nepieciešams, lai ievadītu GDAX, lai veiktu GDAX uz Binance pārskaitījumu. Noklikšķiniet uz Kopēt adresi pogu, kas to nokopēs uz starpliktuvi.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance

Tagad, kad jums ir Binance depozīta adrese, jums tagad jāpiesakās savā GDAX kontā. Iespējams, vislabāk to izdarīt jaunā cilnē.

Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Mani maki.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance

Pēc tam ievadiet Izstāšanās lappuse. Atlasiet kriptovalūtu, kuru vēlaties izņemt, kā arī summu.

Jums tagad vajag Ielīmējiet uz starpliktuves nokopēto Binance seifa adresi sūtītāja adreses lodziņā.

Visbeidzot, lai pabeigtu pārsūtīšanu no GDAX uz Binance, noklikšķiniet uz Nosūtīt.

Un viss! Tas ir tikpat vienkārši, kā to izdarīt, pārejot no GDAX uz Binance!

Parasti GDAX pārskaitījums uz Binance notiek apmēram 10 minūtes, tāpēc turpiniet pārbaudīt savu Binance kontu!

Ceļveža pēdējā daļā es sniegšu jums dažus paraugdemonstrējumus par to, kā izskatās jaunā Coinbase Pro vietne!

Kā lietot Coinbase Pro

Es gribēju jums parādīt, kā veikt tirdzniecību! Lapas augšdaļā noklikšķiniet uz Atlasiet Market.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro

Pēc noklusējuma tirgos tiek parādīti Bitcoin Cash (BCH) / Bitcoin (BTC) darījumi. Tomēr es vēlos tirgot Bitcoin ar Litecoin!

Pirmkārt, jums jāizvēlas galvenā valūta. Tā kā es vēlos tirgoties ar Bitcoin, es izvēlos BTC. Tagad tiks parādīts pieejamo pāru saraksts. Noklikšķinu uz LTC / BTC.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro

Tagad tas mani aizvedīs uz galveno Bitcoin un Litecoin tirdzniecības ekrānu!

Tirdzniecības zonai ir trīs galvenās daļas. Pirmkārt, jūs redzēsiet lodziņu, kas parāda pašreizējās un vēsturiskās tirgus cenas, kā arī tirdzniecības apjomus. Pašlaik man tas ir iestatīts uz 5 minūšu intervālu, tomēr es to varu mainīt, noklikšķinot uz 5m pogu.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro

Kā redzams no zemāk redzamā attēla, laika intervālu var mainīt no 1 minūtes līdz 1 dienai! Esmu arī mainījis diagrammu, lai to parādītu Sveču bāri līniju vietā!

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro sveču stieņi

Nākamā tirdzniecības ekrāna sadaļa, kas jums jāzina, ir pasūtījumu grāmata. Tas parāda visus pašreizējos pasūtījumus, ko tirgotāji ir iesnieguši biržā. Pasūtījumu grāmatā ir norādīta summa, ar kuru persona vēlas tirgoties, kā arī daudzums, kuru viņš vēlas iegādāties vai pārdot.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro pasūtījumu grāmata

Tiek parādīta sarkanā sadaļa Pārdod pasūtījumus un tiek parādīta zaļā sadaļa Pērciet pasūtījumus!

Pēdējā un, iespējams, vissvarīgākā tirdzniecības ekrāna zona ir faktiskā tirdzniecības kaste! Šeit jūs pastāstāt Coinbase Pro, ko vēlaties tirgot!

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro pasūtījuma veidlapa

Kā redzēsit no iepriekš minētā attēla, jums ir trīs iespējas. Pirmkārt, jūs varat veikt a Tirgus kārtība. Tas ir visvienkāršākais tirdzniecības veids, un tas nozīmē, ka jūs piekrītat ņemt pašreizējo tirgus cenu.

Otrais variants ir a Limit Order. Šeit jūs izvēlaties monētas pirkšanas vai pārdošanas cenu, kas atšķiras no pašreizējās tirgus cenas. Piemēram, es varētu izvēlēties iegādāties 2 LTC, kad cena ir 0,01300 BTC. Tiklīdz cena sasniegs manu pasūtījuma limitu, pasūtījums tiks izpildīts! Ja tas nekad neizdodas, es vienkārši atcēlu pasūtījumu!

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro LTC-BTC

Galīgā tirdzniecības iespēja ir a Pārtraukt zaudējumu. Šeit jūs lūdzat biržu slēgt pasūtījumu, kad monēta sasniedz noteiktu cenu. Piemēram, ja jūs iegādājāties Litecoin, bet pēc tam tā vērtība sāka samazināties, tad sistēma var slēgt tirdzniecību par norādīto summu.

Kā pārsūtīt no gdax uz binance - Coinbase pro pasūtījuma veidlapa

Un tas ir viss, jums tagad ir pamatzināšanas par to, kā izmantot Coinbase Pro!

Secinājums

Un ar to mans GDAX to Binance ceļvedis beidzas! Ja jūs to izlasījāt no sākuma līdz beigām, jūs tagad zināt, kā veikt pārskaitījumu!

Tā ir patiešām laba ideja, ja jums ir abi konti, jo abiem ir savs unikālais mērķis. Lai gan GDAX ir lieliski nopirkt kriptovalūtas par reālās naudas naudu vai pārdot savas kriptovalūtas atpakaļ par reālās pasaules naudu, tai ir tikai četras monētas, ar kurām tirgoties.

No otras puses, lai arī Binance ir piemērots daudzu dažādu kriptovalūtu tirdzniecībai, tas neļauj jums izmantot depozītu vai izņemt naudu, izmantojot reālās pasaules naudu!

Turklāt naudas summa, kas maksā, nosūtot līdzekļus no GDAX uz Binance vai Binance uz GDAX, ir minimāla. Jūs maksāsiet tikai blokķēdes darījuma maksu!

Es arī parādīju jums ap jauno Coinbase Pro platformu. Ko jūs domājāt? Man patīk, cik tas ir tīrs un lietotājam draudzīgs!

Viena interesanta lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka Binance nesen paziņoja, ka vēlas izveidot attiecības ar banku Maltā. Kad tas būs izdarīts, viņi cer sākt pieņemt reālus maksājuma veidus, piemēram, bankas kontu vai debetkarti / kredītkarti. Ja viņi to izdarīs, vai būs kāda jēga izmantot GDAX / Coinbase Pro? Es nedomāju, ka būs! Ļaujiet man uzzināt savas domas zemāk esošajā komentāru sadaļā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map