Kas ir Bitcoin un kā darbojas Bitcoin?

Jautājumi, kas vismaz reizi 2017. gadā bija visu cilvēku prātos: kas ir Bitcoin un kā darbojas Bitcoin?

Bitcoin sastāv no diviem vārdiem:Bit’ & ‘Monēta”. Ja informāciju datoros sagriežat mazākos gabalos, jūs atradīsit 1 un 0. Tos sauc par bitiem. Jūs jau zināt par monētām.

…un kas ir Bitcoins?

Bitcoins ir tikai daudzskaitlis Bitcoin. Tās ir monētas, kas glabājas datoros. Tie nav fiziski un pastāv tikai digitālajā pasaulē! Tāpēc Bitcoin un citas kriptovalūtas bieži sauc par digitālajām valūtām.

Sākumā tas var šķist diezgan mulsinošs, bet šajā ceļvedī es to izdarīšu pēc iespējas vienkāršāk – laipni lūdzam Bitcoin iesācējiem! Ceļveža beigās pat pilnīgi iesācēji sapratīs, kas ir Bitcoin, kā iegūt Bitcoin un kā lietot Bitcoin.

Apsveriet arī iespēju dažus pārbaudīt uzticams kriptogrāfijas apmaiņa (t.i., Coinbase vai Binance), ja plānojat pirkt vai pārdot Bitcoin! Turklāt ir ļoti svarīgi saglabāt savus Bitcoins droši maki, tāpēc apsveriet aparatūras iespējas, piemēram, Ledger Nano S un Trezor.

Turklāt jums jāzina, ka vienkāršākais veids, kā to izdarīt nopirkt Bitcoins ar savu kredītu karte tiek veikta, izmantojot Simplex – maksājumu apstrādi bez krāpšanas. Izvēle ir tava.

Sāksim!

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats


 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Pārredzamība
 • Decentralizēts
 • Darbina kopiena
 • Jauniem lietotājiem nav verifikācijas

Cons

 • Dažādas maksas
 • Nav tik ātri, salīdzinot ar citām kriptovalūtām

Kā darbojas Bitcoin? Kāpēc tika izgudrots Bitcoin?

Sāksim ar pamatiem…

Tur ir trīs cilvēku veidi šajā pasaulē: ražotājs, patērētājs, un starpnieks. Ja vēlaties pārdot grāmatu Amazon, jums jāmaksā liela summa 40-50% maksa. Tas ir vienādi gandrīz visās nozarēs! Starpnieks vienmēr paņem lielu daļu no producenta naudas.

Lai saprastu, kas ir Bitcoin, ir svarīgi zināt kāpēc tā tika izveidota. Bitcoin tika izgudrots noņemiet viena veida starpniekubankām. Ja jums jāpārskaita 5000 ASV dolāru no savas valsts savam draugam Apvienotajā Karalistē, naudai jāiet caur jūsu valsts banku. Viņi ņem maksu par apstrādi. Kad nauda nonāk bankā Lielbritānijā, arī jūsu drauga banka iekasē maksu.

Kā darbojas Bitcoin: kriptokoīnu kaudze.

Problēma ir ne tikai ar nodevām viņu glabātos datus. Bankas glabā daudz privātu datu par saviem klientiem. Pēdējo 10 gadu laikā daudzas bankas ir uzlauztas, tas ir ļoti bīstami cilvēkiem, kuri izmanto šīs bankas. Tāpēc ir svarīgi saprast kā darbojas Bitcoin.

Atšķirībā no Bitcoin, bankas var iesaldēt / bloķēt cilvēku kontus kad vien viņi vēlas. Viņiem ir pārāk liela kontrole pār cilvēkiem, kuri izmanto bankas, un viņi ir ļaunprātīgi izmantojuši savu varu. Bankām bija liela loma finanšu krīze 2008. gadā, arī. Bitcoin sākās 2009. gadā, tieši pēc šīs krīzes. Daudzi cilvēki uzskata, ka krīze bija viens no Bitcoin radīšanas iemesliem.

Kas izveidoja Bitcoin? Bitcoin radītājs nav zināms. Izmantotais nosaukums bija Satoshi Nakamoto, bet tas bija viltus vārds, un neviens nezina, kas ir patiesais radītājs.

Risinājums bija izveidot sistēmu, kas nav vienas autoritātes (piemēram, banka). Nevajadzētu piešķirt vienai iestādei pilnvaras kontrolēt cilvēkus. Bankas un valdības kontrolēja valūtas, tāpēc bija jāizveido jauna valūta.

Bitcoin ir risinājums: tai nav vienas autoritātes. Tas nozīmē, ka ne bankas, ne PayPal, ne valdība nevarētu likt bankai iesaldēt jūsu kontu. Tas ir lieliski, vai ne? Visu prātam tagad ir jābūt jautājumam par to, kā darbojas Bitcoin?.

Kā darbojas Bitcoin?

Bitcoin radītājs izgatavoja trīs galvenie jēdzieni Bitcoin, kas ir būtiski, lai izprastu Bitcoin principus:

Apskatīsim katru koncepciju mazliet tuvāk.

Decentralizētie tīkli

Atverot interneta pārlūkprogrammu un ierakstot “www.google.com”, savu datoru sāk sarunu izmantojot Google datorus. Tad abi datori sāk sarunāties, un jūsu pārlūkprogrammā tiek rādīti attēli, pogas utt. Ja kāda iemesla dēļ Google serveri nedarbotos, jūs nevarētu redzēt šos attēlus un pogas. Tas ir tāpēc, ka dati tiek glabāti centralizētā tīklā – tas ir vienā vietā.

Kā darbojas Bitcoin: centralizētas un decentralizētas lietojumprogrammas.

Lai saprastu, kā darbojas Bitcoin, ir svarīgi noskaidrot, kas ir decentralizēts tīkls. Decentralizētā tīklā dati ir visur. Ja Google izmantotu decentralizētu tīklu, jūs joprojām varētu redzēt datus, jo tie ir visur, nevis tikai vienā vietā. Tas nozīmē, ka Google nekad neizdosies bezsaistē!

Kriptogrāfija

Otrajā pasaules karā, kriptogrāfija tika izmantots daudz. Tas pārveidoja radio ziņojumus kodā, kuru neviens nevarēja izlasīt. Lai to izlasītu, jums jāpārveido atpakaļ uz sākotnējo ziņojumu. Lai to izdarītu, jums vajadzēja atslēga. Tas bija iespējams, izmantojot matemātiskas formulas!

Bitcoin tāpat izmanto kriptogrāfiju. Radiosignālu konvertēšanas vietā Bitcoin konvertēšanai izmanto kriptogrāfiju darījumu dati. Tāpēc tiek saukts Bitcoin kriptonauda. Zinot, ka jūs esat soli tuvāk izpratnei par Bitcoin darbību.

Bitcoin to dara, izmantojot bloķēšanas ķēde. Bitcoin radītājs izgudroja blokķēdes tehnoloģiju!

Piedāvājums un pieprasījums

Pagājušajā nedēļā, kad Jānis apmeklēja maiznīcu, bija palicis tikai viens kūka. To vēlējās arī četri citi cilvēki. Parasti kūka maksā tikai 2 USD. Tā kā torti vēlējās vēl 4 cilvēki, viņam par to bija jāmaksā 10 USD.

Tas ir galvenais jēdziens piedāvājums un pieprasījums: kad kaut kas ir ierobežots, tam ir lielāka vērtība. Jo vairāk cilvēku to vēlas, jo vairāk tā cena pieaugs. Tas ir tāds pats kā retām vintage automašīnām.

Kā darbojas Bitcoin: piegāde un amp; pieprasījums.

Bitcoin izmanto šo pašu jēdzienu. Bitcoin piedāvājums ir ierobežots. Bitcoin tiek ražots plkst fiksēta likme, kas laika gaitā samazināsies – ik pēc četriem gadiem tas samazinās uz pusi. Bitcoin ir ierobežojums 21 miljons monētu; kad ir 21 miljons Bitcoins, vairs nevar izveidot monētas. Cik šobrīd ir Bitcoins? Nu, šobrīd (27.07.20.) Tādi ir 18,5 miljoni Izveidoti Bitcoins. Mums vēl ir tāls un garš ceļš ejams, pirms tas sasniedz 21 miljonu!

Tātad, tas atbild uz daļu “kā darbojas Bitcoin?”, Bet tas neatbild uz to visu. Lai patiešām uzzinātu, kā darbojas Bitcoin, mums vajadzētu pāriet uz to, kā Bitcoin darījumi darbs…

Kā notiek darījumi?

Tagad apskatīsim, kā šie jēdzieni darbojas kopā. Lai reģistrētu darījumus, mums tie ir jāievieto datu bāze (piemēram, Excel lapa).

To parasti glabā vienā vietā centralizētā tīklā. Bet tāpēc, ka Bitcoin izmanto decentralizēts tīkls, Bitcoin datu bāze tiek koplietota. Šī koplietotā datu bāze ir pazīstama kā izplatīta virsgrāmata un tam piekļūst, izmantojot blokķēdi. Lai uzzinātu vairāk par blokķēdes tehnoloģiju un labāk saprastu, kas ir Bitcoins no blokķēdes viedokļa, izlasiet manu "Blockchain paskaidrots" vadīt.

Lai kādam nosūtītu Bitcoin, jums digitāli jāparaksta ziņojums, kurā teikts: “Es sūtu Pēterim 50 Bitcoins”. Pēc tam ziņa tiks pārraidīta uz visiem tīkla datoriem. Viņi glabā jūsu ziņojumu datu bāzē / virsgrāmatā.

Vai kāds var viltot manu identitāti?

Kad izveidojat Bitcoin maku (lai uzglabātu savu Bitcoin), jūs saņemat publiskā atslēga un privātā atslēga. Publiskās atslēgas un privātās atslēgas ir garu ciparu un burtu kopums; tie ir tādi paši kā jūsu lietotājvārds un parole. Abi ir ļoti svarīgs lai patiesi saprastu, kā darbojas Bitcoin.

Cilvēkiem ir nepieciešama jūsu publiskā atslēga ja viņi vēlas nosūtīt jums naudu. Tā kā tas ir tikai skaitļu un ciparu kopums, nevienam nav jāzina jūsu vārds vai e-pasta adrese utt. Tas padara Bitcoin lietotājus anonīmus!

Kā darbojas Bitcoin: Blockchain maka privātā atslēga.

Kas attiecas uz jūsu privātā atslēga, jums nekad nevajadzētu ļaut to kādam redzēt. Blokķēdē jūsu privātā atslēga ir savu identitāti. Jūs izmantojat savu privāto atslēgu, lai piekļūtu savam Bitcoin. Ja kāds to redz, viņš var nozagt visu jūsu Bitcoin – tāpēc esiet ļoti uzmanīgs!

Tāpēc jā, tehniski, jūsu identitāti var viltot. Ja kāds saņem jūsu privāto atslēgu, viņš to var izmantot, lai nosūtītu Bitcoin no jūsu maka uz savu maku. Tāpēc privātā atslēga ir jāglabā ļoti, ļoti droši.

Jūsu patieso identitāti (jūsu vārdu, adresi utt.) Tomēr nevar viltot, jo jums tas nav jāizmanto, lai nosūtītu vai saņemtu Bitcoin.

Vai kāds var tērēt Bitcoin divas reizes?

Bitcoin darījumi tiek sagrupēti un glabāti blokos. Šie bloki ir savstarpēji saistīti sērijā. Tāpēc to sauc par blokķēdi.

Katram darījumam blokā ir publiska atslēga rakstīts uz tā. Ja tas ir jūsu Bitcoin, tā būs jūsu privātā atslēga, kas uz tā ir uzrakstīta. Tā kā katrs bloks ir savienots ar bloku pirms tā, nevienu Bitcoin nevar iztērēt divas reizes.

Kā darbojas Bitcoin: cilvēks, kurš tur Bitcoin.

Sapratīsim, kā darbojas Bitcoin daži reālās dzīves piemēri. Ja kāds mēģinātu nosūtīt vienu un to pašu Bitcoin divas reizes, tas notiks:

 1. Dāvids nosūta Džonam Bitcoin;
 2. Darījums tiek saglabāts bloku ķēdē;
 3. Nākamajā dienā Deivids mēģina nosūtīt to pašu Bitcoin citam;
 4. Bitcoin darījums nonāk pašreizējā bloku ķēdē;
 5. Datori, kuros darbojas blokķēde, pārbauda pēdējo bloku, kurā tika izmantots Bitcoin;
 6. Pēdējā blokā, kurā tika izmantots Bitcoin, darījumā teikts, ka Bitcoin tika nosūtīts uz Jāņa publisko atslēgu.

Tā kā pašreizējā blokā nosūtītā Bitcoin nav Džona publiskā atslēga, datori, kuros darbojas blokķēde, neļauj Bitcoin izmantot.

Ko darīt, ja kāds mēģina sabojāt blokus?

Ja kāds mēģina mainīt darījumu datus vienā no blokiem, tas tos mainīs tikai savā versijā, tāpat kā datorā saglabātu Microsoft Word dokumentu..

Tas ir viens no galvenajiem elementiem, kā darbojas Bitcoin. Lai izmaiņas pārietu uz koplietojamo datu bāzi, lai tā būtu visu versijā, viņiem būs jākontrolē 51% no tīklā esošajiem datoriem.

Ko darīt, ja kāds kontrolē 51% tīkla datoru?

Tas ir tehniski iespējams, bet tā ir gandrīz neiespējami sasniegt. Pat ja kāds ir uzlauzis 51% tīkla datoru (pazīstams arī kā mezgli), viņiem ir vēl viens drošības slānis.

Lai pievienotu jaunus blokus blokķēdei, tiem jābūt mīnēts. Šo procesu sauc par ieguvi, jo mezgli, kas to veic, tiek apbalvoti ar Bitcoin – tāpat kā zelta ieguvēji tiek apbalvoti ar zeltu.

Kalnrūpniecībā mezgliem jāapstrādā Bitcoin darījumi un jāpārbauda, ​​vai tie ir reāli. Lai to izdarītu, viņiem jāatrisina matemātiska problēma. Kad problēma ir atrisināta, tiek pārbaudīts darījumu bloks un izveidots jauns bloks. Katrā blokā ir jauna problēma un jauns risinājums, kuru atradīs ogļrači.

Kā darbojas Bitcoin: hakeris, kas strādā pie klēpjdatora.

Pirmais mezgls, kas atrisina šo problēmu, iegūst jaunus Bitcoins. Kalnrūpniecībā tiek patērēts daudz elektrības, tāpēc kalnračiem ir jāsaņem atlīdzība!

Daži vairāk reālās dzīves skaidrojumi par to, kā veikt Bitcoin darbu: Lūk, kas notiktu, ja hakeru kontrolēti 51% mezglu mēģinātu mainīt bloku:

 1. Hakeris mainīs datus blokā tā, lai Bitcoin tiktu nosūtīts uz viņa / viņas publisko atslēgu;
 2. Tā kā blokā esošie dati ir mainījušies, rodas jauna matemātiska problēma, un hakerim tā ir jāatrisina;
 3. Elektroenerģija, kas hakerim nepieciešama problēmas risināšanai, maksā vairāk, nekā ir vērts blokā esošais Bitcoin;
 4. Hakeris var turpināt un atrisināt problēmu, taču šajā procesā zaudēs naudu.

Kā redzat, hakerim ir gandrīz bezjēdzīgi pabeigt uzbrukumu blokķēdei. Tāpēc tas ir tik drošs.

Kādas ir Bitcoin priekšrocības un trūkumi?

Pēc tik tālu lasīšanas rokasgrāmatā jums jau vajadzētu zināt, kādas ir lielākās Bitcoin priekšrocības. Tomēr es par to daudz nerunāju trūkumi, vai man?

Tomēr joprojām ir dažas priekšrocības, par kurām es arī neesmu runājis, tāpēc sāksim ar priekšrocībām, un tad es apskatīšu trūkumus. Tad jūs pilnībā zināt un būsiet eksperts jautājumā – kā darbojas Bitcoin?

Bitcoin priekšrocības

✓ Starptautiskie maksājumi ir daudz ātrāki nekā bankas;

✓ Maksas ir zemas;

✓ Blockchain – gandrīz neiespējami uzlauzt;

✓ Decentralizēts – to nevar izslēgt vienā punktā;

✓ Caurspīdīgs – jums nav jāuzticas nevienam;

✓ Anonīms – jums nav jāizmanto savs vārds;

✓ Pārvalda kopiena – maksas tiek sadalītas, nevis iet uz vienu punktu (t.i., banku vai PayPal);

✓ Jauni lietotāji netiek verificēti – ikviens to var izmantot.

Jauni lietotāji netiek verificēti: kāpēc tas ir tik svarīgi??

Vēl viens galvenais Bitcoin darbības princips ir tas, ka ikviens un jebkur pasaulē var viens otram nosūtīt naudu. Nav KYC (Zini savu klientu) process – jums nav jāizmanto ID, lai atvērtu Bitcoin maku.

Kā darbojas Bitcoin: piekļuve mobilajai bankai.

Bankā, piesakoties kontam, jums jāizmanto savs personas kods. Šī dēļ, simtiem miljonu cilvēku visā pasaulē nav bankas kontu. Viņi nevar nosūtīt vai saņemt naudu. Tomēr tagad, izmantojot Bitcoin, viņi beidzot var!

Starptautiskie maksājumi: liels ieguvums

Ja vēlaties nosūtīt starptautisku maksājumu, tas parasti aizņems vairāk nekā 3 dienas jūsu bankā, un jums būs jāmaksā aptuveni USD 10-15 vai vairāk. Katrā valstī tas ir atšķirīgs, bet joprojām ir dārga un prasa daudz laika.

Ja to nosūtīsit, izmantojot Bitcoin, tas aizņems tikai aptuveni 10 minūtes. Dažreiz tas prasa ilgāku laiku (līdz stundai vai ilgāk), taču tas joprojām ir daudz ātrāk nekā 3+ dienas, kuras bankas aizņem. Maksa par Bitcoin bieži mainās, un izstrādātāji cenšas to saglabāt pēc iespējas zemāku. Pašlaik (27.07.20.) Tas ir aptuveni vidēji 3 USD.

Tas ir lēti, jo ir nav starpnieka (bankas, PayPal utt.) maksāt! Tas ir tas, par ko ir Bitcoin.

Tagad ieskatīsimies trūkums par to, kā darbojas Bitcoin.

Bitcoin trūkumi

✗ Kalnrūpniecībā tiek patērēts daudz elektroenerģijas;

✗ Ne tik ātri kā citas kriptovalūtas;

✗ Maksas ļoti mainās;

✗ Anonīms – izmanto noziedzībai;

✗ Grūti izmantot – privātās atslēgas, publiskās atslēgas utt.

Maksa un ātrums: Bitcoin ir gandrīz 10 gadus vecs

Bitcoin sākās 2009. gadā, atceries? Nu, tas ir gandrīz pirms 10 gadiem! Kopš tā laika ir izveidotas daudz jaunākas kriptovalūtas, kas ir daudz ātrākas nekā Bitcoin. Arī, Bitcoin maksas dažreiz ir palielinājušās pat par 28 USD!

Maksa kļuva augsta, jo Bitcoin popularitāte bija pārāk liela, lai Bitcoin tīkls varētu tikt galā – pārāk daudz cilvēku to izmantoja. Tas ir kaut kas, ko Bitcoin izstrādātāji cenšas uzlabot, un līdz šim, šķiet, tas darbojas. Kā jau teicu iepriekš, Bitcoin maksa ir samazinājusies līdz USD 1!

Bitcoin nav ļoti viegli lietojams

Negatīvais, kā darbojas Bitcoin, ir tas, kas tam nepieciešams privātās atslēgas, publiskās atslēgas, atverot maku un izmantojot to, utt. Tas nav ļoti viegli cilvēkiem, kuri nav pārliecināti par datoru lietošanu. Ja vēlaties kādam nosūtīt maksājumu, datorā jāievada garš ciparu un burtu komplekts (viņu publiskā atslēga).

Tas ir tāpat kā tad, kad pirmo reizi sāka darboties interneta pārlūkprogrammas – adreses joslā bija jāievada garš numurs. Vēlāk tās (www.) Adreses, kuras šodien izmantojam, to aizstāja. Bitcoin jākļūst viegli lietojamam, lai visi cilvēki to varētu izmantot tāpat kā interneta pārlūkošana.

Elektrība un vide

Kā jau teicu iepriekš, elektroenerģijas izmaksas kalnrūpniecībā ir augstas. Kalnračiem tiek atalgots ar Bitcoin, tāpēc viņi joprojām gūst peļņu. Tomēr ogļraču izmantotā elektrība ir ļoti slikti videi (tagad jūs zināt dažus jautājuma par Bitcoin darbību trūkumus).

Citas kriptovalūtas, piemēram, NEO un Lisk, izmanto citu ieguves sistēmu, kas patērē daudz mazāk elektroenerģijas. Šo sistēmu sauc PoS (Spēļu pierādījums).

Kā darbojas Bitcoin: elektriskie piloni.

Atcerieties, ka Bitcoin sistēmā kalnračs, kurš vispirms pārbauda bloku, ir tas, kurš tiek apbalvots ar Bitcoin? Tā sistēma tiek saukta PoW (Darba pierādījums). Tas ir kā sacīkstes, vai ne?

Darba pierādījums

Visi ogļrači vienlaikus strādā vienā blokā, cenšoties uzvarēt sacensībās. Tas nozīmē, ka visi kalnrači izmanto elektrību katrā izveidotajā blokā.

Likmes pierādījums

Programmā PoS bloku var rakt tikai viens kalnračs. Kad ir izveidots nākamais bloks, tiek izvēlēts cits kalnračnieks, lai to raktuvētu. Tādā veidā katrā blokā elektrību izmanto tikai viens kalnračs. Tas ir daudz lētāk un labāk videi!

Bitcoin sodāmības reģistrs

Viena no tumšākajām Bitcoin darbības pusēm ir tā, ka jums nav jāizmanto sava identitāte, tāpēc šī Bitcoin daudz ir bijusi ziņās ko izmanto noziedznieki. Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par kaut ko sauc Zīda ceļš. Tas bija tirgus vietnē tumšais tīmeklis – anonīma interneta daļa, kas jāatver, izmantojot īpašu pārlūku.

Zīda ceļā jūs varētu iegādāties daudz nelikumīgas lietas, un Bitcoin valūta, kas tiek izmantota. Zīda ceļš sākās 2011. gadā, bet bija 2013. gadā FBI slēdza.

Tas bija ļoti slikti Bitcoin, un dažas valdības šī iemesla dēļ ir mēģinājušas aizliegt kriptonauda. Tas ir lielākais piemērs tam, kā Bitcoin var izmantot ļaunprātīgi, lai gan noziedzība var notikt ar visām valūtām.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā es varu nopirkt Bitcoin?

Jūs zināt, kā darbojas Bitcoin, kas tas ir, kam tas ir labs un kam tas ir slikts. Atliek tikai zināt, kā to iegādāties. Tātad, kā jūs pērkat Bitcoin?

Tur ir trīs galvenās iespējas.

Brokeru biržas

Tas ir vienkāršākais tādā veidā, bet jums parasti jāizmanto sava identitāte. Tas nozīmē izmantot savu vārdu, adresi un pasi / autovadītāja apliecību. Maksa par brokeru apmaiņu parasti maksā starp 1–5%, bet tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas no tā, kā jūs maksājat.

Laba lieta ir tā, ka jūs varat maksāt, izmantojot bankas pārskaitījumu, debetkarti / kredītkarti un pat PayPal. ES iesaku Binance jo tas ir viegli lietojams un ļoti uzticams. Kā darbojas Bitcoin: vīrietis runā pa tālruni.

Brokeru apmaiņas izmantošana ir nedaudz līdzīga gadījumam, kad dodaties pie ceļojumu aģenta, lai pārvērstu vietējo valūtu ārvalstu valūtā (piemēram, USD par JPY).

P2P (Peer-to-Peer) apmaiņas

Tās ir kā brokeru biržas, taču tās neizmanto starpnieku – brokera nav. Piemēram, Džons var nosūtīt naudu Eimijai, un Eimija nosūtīs Džonam mazliet Bitcoin. Brokera nav, tāpēc viņi nemaksā maksu!

Eimijai vienmēr būs jāmaksā Džonam Bitcoin, jo P2P apmaiņas izmantot darījuma pakalpojumu. Kad Džons lūdz Eimijai Bitcoin, Bitcoin tiek nosūtīts darījuma depozītā. Kad Džons maksā Eimijai viņa naudu, darījuma depozīts nosūta Džonam viņa naudu. Džons un Eimija nekontrolē darījumu, tāpēc tas vienmēr ir taisnīgi. Godīga tirdzniecība ir viens no būtiskākajiem jautājumiem, lai saprastu, kā darbojas Bitcoin.

Daži pārdevēji P2P biržās prasīs jums personu apliecinošu dokumentu, bet daži pārdevēji to nedarīs. Tātad, lai anonīmi nopirktu Bitcoin, ir iespējams izmantot P2P biržas. Jūs varat maksāt pat skaidrā naudā (papīra nauda)!

Jūs varat maksāt arī ar bankas pārskaitījumu! Es iesaku izmantot LocalBitcoins.

Bitcoin bankomāti

Tas ir visizplatītākais veids, kā iegādāties Bitcoin. Pasaulē nav daudz Bitcoin bankomātu, tāpēc jums tas būs jāizmanto šo karti lai redzētu, vai tuvumā ir kāds. Ja tāds ir, varat doties uz to un nopirkt savu Bitcoin, izmantojot skaidru naudu, taču maksa ir dārga – 5–10%.

Kā darbojas Bitcoin: Bitcoin bankomāts.

Lai uzzinātu vairāk par Bitcoin bankomāti, P2P apmaiņa un brokeru apmaiņa, lasīt mūsu ceļvedis par to, kā iegādāties kriptogrāfiju. Šajā ceļvedī es jums sniedzu pilnīgus norādījumus par seifa iestatīšanu, identitātes pārbaudi un Bitcoin iegādi ar katru maksājuma veidu.

Salīdziniet Bitcoin blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Bitcoin blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Bitcoin izgudrošana ir tikai sākums. Daži cilvēki banku vietā izmanto Bitcoin un citas kriptovalūtas, taču tas joprojām nav pilnībā aizstājis bankas. Kādas ir jūsu domas? Vai jūs domājat, ka Bitcoin aizstās bankas? Vai arī tas vispirms ir jāuzlabo?

Atbildot uz iepriekš minētajiem jautājumiem, jūs varat pārbaudīt, ko esat iemācījušies šajā ceļvedī. Varat arī mēģināt atbildēt uz jautājumu “kā darbojas Bitcoin?” tikai trīs teikumos. Izmēģiniet to – tas palīdzēs atcerēties iemācīto. Ievietojiet savu atbildi komentāros!

Visbeidzot atcerieties – izmantojiet tikai uzticamākās apmaiņas pērkot vai pārdodot Bitcoin!

Iziesim cauri procesam kā nopirkt Bitcoins vēlreiz:

1. Iegūstiet uzticamu kriptonauda maku, kas būs saglabājiet savus aktīvus drošībā (Ledger Nano S un Trezor ir vieni no ieteicamākajiem aparatūras maciņiem).

2. Pierakstieties Coinbase.

3. Iegādājieties Bitcoin USD vai jebkurā citā pieejamā valūtā.

4. Nokopējiet savu Bitcoin maka adresi.

5. Nosūtiet savus Bitcoins savus maku.

VAI

Izvēlieties un vienmērīgi vienkāršāk un iegādājieties Bitcoins ar savu kredītkarti, izmantojot Simplex – maksājumu apstrādi bez krāpšanas.

Tas ir viss, tagad jums pieder Bitcoins!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map