Kas ir Ethereum?

Skatoties uz iegādāties kādu kriptovalūtu, un jautājums – kas ir Ethereum? Parunāsim!

Laipni lūdzam, draugi! Jūs droši vien esat šeit, jo šorīt pamodāties un domājāt: “Kas ir Ethereum un kā Ethereum darbojas?”.

Jūs nebijāt pārliecināts, tāpēc jautājāt savam kaimiņam, un arī viņi to nezināja! Tomēr tas ir labi – šī rokasgrāmata jums pastāstīs visu, kas jums jāzina par vienu no šiem pasaules aizraujošākā kriptovalūta Ethereum.

Mēs apspriedīsim visu, sākot no tā, kas ir Ethereum, visu veidu, kā to faktiski iegādāties un kur glabāt nesen iegādātās Ether monētas. Šajā piezīmē es tomēr varu pateikt jums jau iepriekš – tiks ietvertas labākās vietas ētera monētu iegādei Monētu bāze, Vienkāršs un Binance. Glabāšanas ziņā, auksti maki ir jūsu labākais solījums – proti, virsgrāmata Nano S un Trezors.

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Ļoti droša
 • Daudz mērogojamāks nekā Bitcoin
 • Viedi līgumi, dApps
 • Revolucionāra blokķēdes tehnoloģija
 • Spēcīga izstrādātāju komanda aiz projekta

Cons

 • Nepastāvīgs
 • Dārgi "gāze" (darījumu) cenas

Kas ir Ethereum: īsa vēsture

Kas ir Ethereum: Vitalik Buterin.2012. gadā 17 gadus vecs, Vitāliks Buterins tika iepazīstināts ar Bitcoin tēvs un ļoti interesējās par tās tehnoloģijām. Vitaliks sāka rakstīt žurnālam Bitcoin un ieteica Bitcoin platformas uzlabojumus. Kad šie uzlabojumi netika veikti, viņš nolēma tā vietā izveido pats savu kriptovalūtu.


Viņa ideja bija Ethereum, un tā sāka darboties 2015. gadā. Kopš sākuma, Ethereum cena ir daudz pieaugusi, un tagad tā tirgus 44,7 miljardi USD (tā ir visas Ethereum valūtas kopējā vērtība šodien pasaulē). Tātad, kāpēc Ethereum iet uz augšu?

Kas ir Ethereum: Ethereum tirgus ierobežojumu diagrammas Piezīme: Ethereum “tirgus ierobežojums” ir visu ēteru kopējā vērtība. Ēteris ir Ethereum valūta, turpretī pati Ethereum ir platforma.

Ethereum tehnoloģijai ir reāls potenciāls mainīt pasauli. Kas ir Ethereum tech un kas padara to tik īpašu, jūs jautājat? Noskaidrosim!

Ethereum iesācējiem

Piezīme: Ja neesat iesācējs, jums, iespējams, joprojām vajadzētu izlasīt šo, katram gadījumam!

Vieglāk ir atbildēt: “Kas ir Ethereum?” ja mēs vispirms jautājam: “ko Ethereum mēģina aizstāt?” Apskatīsim piemēru:

Metjū raksta apmācības, izmantojot Google dokumentus. Viņš var rediģēt savu darbu un dalīties tajā ar to, ko vēlas. Kādu dienu Google dokumenti tiek uzlauzti vai valdība to aizliedz, tāpēc Metjū zaudē visu savu darbu.

Tagad Metjū nolemj, ka viņš datorā izmantos tikai vārdu procesoru, tāpēc viņa darbs būs drošs. Bet vai tas nav droši? Metjū datoru var pazaudēt, salauzt vai uzlauzt.

Metjū tagad ir izmisis, tāpēc viņš nolemj pārdot savu klēpjdatoru un tā vietā nopirkt zīmuli, bloknotu un dažus zīmogus. Darbs padarīts!

Metjū problēma ir tā, ka viņš vēlas ērtības un ātrums interneta, bet ar kontroli un drošību viņa zīmuļa un papīra. Bet ko Ethereum darīs pret to?

Kas ir Ethereum: ētera monētu kaudze.

Ethereum piedāvā iespēju izmantot interneta iespējas, neuzticoties tādām lietotnēm kā Facebook, Google, vai jūsu tiešsaistes banka ar savu personisko informāciju.

Lietotnes, piemēram, Facebook un Google apkopot un uzglabāt serveros savu miljonu lietotāju informāciju. Tas nozīmē, ka lietotāju dati tiek glabāti ļoti nelielā skaitā vietu (to sauc par centralizāciju). Ja kādā no šīm vietām tiek uzlauzta, mums visiem ir lielas nepatikšanas!

Kā darbojas Ethereum, novēršot vajadzību uzticēties daudzām lietotnēm ar privātu informāciju. Tas to dara ar decentralizācija izmantojot ‘blokķēdeTehnoloģija.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Blockchain pamati

Ethereum interneta versija ir tāda, kurā serveri un mākoņi tiek aizstāti ar sistēmu tīklu, ko sauc par mezgliem. Mezgli uzglabāt un uzturēt koplietojamu datu bāzi, ko sauc par blokķēdi.

Tīklā ir tūkstošiem mezglu, kas visi glabā visu blokķēdi. Jo vairāk mezglu ir, jo drošāks kļūst tīkls un tā dati. Informācija, kuru ievadāt šajā ierakstā var kontrolēt tikai jūs. Tas netiek glabāts jūsu datorā vai centrālajā serverī – tas tiek saglabāts visā mezglu tīklā.

Blokķēdē glabāto informāciju pārbauda ar “vienprātību”. Tas nozīmē ka vairāk nekā pusei mezglu jāpiekrīt, ka informācija ir pareiza pirms tā tiek ielaista blokķēdē.

Datorurķēšana šāda veida sistēma ir gandrīz neiespējama, jo, lai panāktu vienprātību, jums vajadzētu kontrolēt vairāk nekā pusi tīkla. Pat ja jūs kontrolētu vairāk nekā pusi tīkla, uzbrukuma pabeigšana jums izmaksātu tik daudz naudas, ka tas nebūtu tā vērts.

Kā jau minēju iepriekš, Ethereum neizgudroja blokķēdes tehnoloģiju, Bitcoin darīja, bet tas to izmanto un uzlabo dažos neticamos veidos. Tātad, kas ir Ethereum blokķēde?

Piezīme: Izlasiet mūsu "Blockchain paskaidrots" ceļvedis, lai uzzinātu vairāk par blokķēdes tehnoloģiju.

Ethereum paskaidrots: Blockchain 2.0 un tā izmantošana

Ethereum blokķēdē (vai ‘Blockchain 2.0’, kā to dažkārt dēvē) tiek izmantota līdzīga tehnoloģija kā Bitcoin, taču tā ir progresīvāks. Tas var darīt daudz vairāk nekā Bitcoin blokķēde. Tas tiek darīts divos galvenajos veidos.

Kas ir Ethereum: Ethereum platforma.

Viedie līgumi

Ethereum blokķēde ir veidota tā, lai darījumi var notikt tikai tad, ja ir izpildīti noteikti nosacījumi. Noteikumus, kas izlemj šos nosacījumus, sauc parviedie līgumi”. Tā ir būtiska Ethereum jautājuma sastāvdaļa.

Piemēram, iedomājieties tirdzniecības automātu. Ja Pēteris vēlas saldumu bāru no tirdzniecības automāta, viņam vajag pietiekami daudz naudas, lai par to samaksātu. Ja viņam nav pietiekami daudz naudas, viņš nedabūs savu konfekšu bāru. Vieds līgums par šo darījumu varētu izskatīties šādi:

JA Pēteris ievieto tirdzniecības automātā 1 USD, TAD tirdzniecības automāts Pēterim iedos konfekšu bāru.

Kad viens no šiem līgumiem ir uzrakstīts, to vairs nevar mainīt. Tāpēc tos sauc par “neuzticamiem” darījumiem. Jums nav jāuzticas personām tīklā – ja līguma nosacījumi nav izpildīti, tas nenotiks.

Iedomājies šo! Neuzticams globālais tīkls, kas nekad netiek palaists bezsaistē!

dApps

Kas ir Ethereum: Centralizētas un decentralizētas lietojumprogrammas.

Decentralizēti pieteikumi (vai ‘dApps’) ir vienkārši lietojumprogrammas, kas nedarbojas tradicionālā centrālajā serverī. Tā vietā, viņi darbojas uz blokķēdes – izmantojot to, lai decentralizētu viņu serveri.

dApps ir Ethereum dizaina un tā uzskatu pamatā. Ethereum dibinātāji vēlas, lai lietotāji apgūtu Ethereum un balstītos uz to. Tātad vēl viena Ethereum jautājuma daļa noteikti ir dApps.

Ethereum ir sava kodēšanas valoda, ko sauc Cietība. Stingrumu izmanto, lai izveidotu dApps. Jo Soliditāte ir kā JavaScript (viena no izplatītākajām programmēšanas valodām), tas mudina izstrādātājus izveidot jaunus un aizraujošus dApps.

Šīs dApps drīz varētu konkurēt (vai aizstāt) centralizētas lietotnes tādās nozarēs kā sociālie mēdiji, e-komercija, e-pasts, un internetbanka. Ir bezgalīgas iespējas veidot dApps uz Ethereum blokķēdes.

Ātra kopsavilkums

Ātri pārskatīsim šī jautājuma pirmo daļu, kuru mēs uzdevām iepriekš: kas ir Ethereum?

Ko mēs esam iemācījušies līdz šim?

Vienkāršāk sakot, mēs to esam iemācījušies Ethereum ir blokķēde, kas ļauj lietotājam izveidot viedus līgumus un dApps – tas var mainīt internetu uz visiem laikiem.

Bez jebkādas turpmākas kavēšanās un ņemot vērā diezgan skaidru priekšstatu par to, kas ir Ethereum, apskatīsim šī jautājuma otro daļu: kā darbojas Ethereum?

Nedaudz sīkāk: kā darbojas Ethereum?

Ēteris ir Ethereum valūta. Dažreiz abi ir sajaukti, bet tas ir vienkāršāk, ja mēģināt atcerēties, ka Ethereum ir sistēma, un ēteris ir tā valūta.

Kas ir Ethereum: Ethereum uzglabāšana.Ja vēlaties kaut ko paveikt sistēmā, jums būs nepieciešams kāds ēteris. Ēteris deg Ethereum sistēmu, un šī iemesla dēļ to bieži sauc par “gāzi”. Lai veiktu darbu, katram Ethereum darījumam ir nepieciešams noteikts daudzums gāzes. Jo lielāks darbs, jo vairāk gāzes nepieciešams.

Jautājumu par to, kas ir Ethereum un kā tas darbojas, bieži pavada Ethereum VS Bitcoin jautājums. Tā kā cilvēki bieži salīdzina ēteri ar Bitcoin, mēs veltīsim brīdi, lai izskaidrotu galvenās atšķirības.

Bitcoin

 • Bitcoin ir digitālā nauda. Tās blokķēde ļauj manuāli peer-to-peer digitālās naudas pārskaitījumi. Ja Pēteris vēlas maksāt Paulam 10BTC (Bitcoin), lai viņš nokrāsotu savu māju, neizmantojot banku, viņš var izmantot Bitcoin. Tas izskatās šādi; Pēteris Pāvilam nosūta 10BTC (Bitcoin).
 • Ir noteikts ierobežojums, cik daudz Bitcoin var pastāvēt (21 miljons), tāpēc tas varētu kļūt par drošu vērtības krātuvi, piemēram, zeltu vai dimantiem.
 • Vidējais apstiprinātā Bitcoin darījuma laiks ir, lai gan tas var būt tik ātrs kā 10 minūtes.

Ēteris

 • Atgriežoties pie Ethereum un tā valūtas: Ēteris ir digitālā degviela Ethereum tīkla automatizētajiem viedajiem līgumiem. Ja Pēteris vēlas samaksāt Pāvilam 10ETH par savas mājas krāsošanu, viņš var izmantot Ethereum viedo līgumu. Darījums izskatīsies šādi; JA Pāvils krāso Pētera māju, tad Pāvilam tiks nosūtīta 10 ETH. Tātad, kā redzat, ēteru var izmantot ļoti līdzīgi kā Bitcoin. Vienīgā atšķirība ir tā, ka ar viedo līgumu tehnoloģiju, Pēteris nemaksās Pāvilam, kamēr Pāvils nebūs nokrāsojis Pētera māju. Pāvils nesaņems algu, ja viņš nekrāsos Pētera māju, tāpēc viņš nevar krāpties! Šo pašu sistēmu var izmantot vadīt visu veidu darījumus, sākot no e-pastiem un beidzot ar to, kā uzņēmums maksā saviem darbiniekiem.
 • Nav noteikts ierobežojums tam, cik daudz ēteris var pastāvēt. Kaut arī Ētera daudzums, iespējams, ļoti, ļoti ilgi nepārsniegs 100 000 000.
 • Ethereum darījuma laiks ir ļoti ātri – Ētera viedie darījumi prasa tikai sekundes.

Kas ir Ethereum Mining?

Gan Bitcoin, gan Ethereum jaunu valūtu (Bitcoin vai Ether) rada process ar nosaukumukalnrūpniecība”. Blokķēdes mezgliem jābūt pārbaudīt darījumus; mezgli ir apbalvots ar jaunu valūtu. Piemēram, Ethereum mezgls (pazīstams kā kalnračnieks) tiek apbalvots ar jaunu Ēteru.

To sauc par ieguvi, jo tas ir līdzīgs zelta vai dimanta ieguvei. Tā vietā, lai raktu zemē, kalnrači tomēr ir darījumu pārbaude.

Ētera ieguve šādā veidā tiek saukta parDarba pierādījums’Ieguve. To sauc par PoW (Proof-of-Work), jo mezglam ir jāpierāda, ka tas ir paveicis darbu (pārbaudījis darījumus), lai saņemtu savu ētera atlīdzību. Sliktā lieta par PoW ieguvi ir tā tas izmanto lielu skaitļošanas jaudu un līdz ar to arī daudz elektroenerģijas, padarot to dārgu un sliktu planētai. Tātad, tagad jums ir diezgan skaidra ideja par Ethereum ieguvi.

Kas ir Ethereum: Ethereum kalnrūpniecības platformas.

Drīz Ethereum izstrādātāji cer sākt izmantot citu metodi, ko sauc PoS (Spēļu pierādījums). Šī metode izmanto daudz mazāk elektroenerģijas, tāpēc tā ir daudz labāka enerģijas izmaksām un planētai!

PoS lietotāji, kuriem ir daudz ēteru, ir izvēlēts nejauši, lai pārbaudītu darījumus. Šis kalnrūpniecības veids tiks apbalvots ar maksām, nevis ar jaunu valūtu, un tas patērēs daudz mazāk enerģijas un elektroenerģijas.

Piezīme: lietotājus, kuri tiek atlasīti PoS, lai pārbaudītu darījumus, sauc par “ieinteresētajiem” vai “ieinteresētajām personām”..

Kas ir Ethereum Storage?

Ēteris neatstāj Ethereum blokķēdi, tātad tas fiziski netiek glabāts nekur. Ja vēlaties izmantot Ethereum, jums tas būs nepieciešams “maks” (dažreiz to sauc par Ethereum ‘adresi’).

Jūsu Ethereum makā nebūs ētera, taču tajā būs iekļauti kodi, kas nepieciešami, lai tam piekļūtu. Šos kodus sauc privātās atslēgas. Ja jūs pazaudējat savas privātās atslēgas, jūs zaudējat savu ēteri. Tāpēc laba maka izvēle ir ļoti svarīga! Pieejami četri galvenie seifu veidi.

Aparatūras maki

Šie ir fiziskās atmiņas ierīces, piemēram, USB atmiņas kartes. The Virsgrāmata Nano S ir viens no dārgākajiem aparatūras maciņiem, un tas piedāvā drošu atslēgu krātuvi bezsaistē. Tomēr, tāpat kā reāls atslēgu komplekts, aparatūras maks var pazust. Tāpēc esiet uzmanīgs, kur to ievietojat!

Kas ir Ethereum: Ledger Nano S seifs.

Darbvirsmas maki

Glabājiet publiskās un privātās atslēgas tieši datorā. Šajā opcijā tiek izmantota parole, kuru nedrīkst pazaudēt. Tas arī aizņem daudz vietas jūsu ierīcē. Mēs iesakām izmantot Izceļošana darbvirsmas maks.

Kas ir Ethereum: Exodus maks.

Mobilie maki

Līdzīgi kā darbvirsmas makos, taču aizņem daudz mazāk vietas – tie ir ideāli piemēroti, lai viedtālrunī saglabātu publiskās un privātās atslēgas. Jaxx piedāvā saviem lietotājiem atslēgu krātuvi līdz 13 dažādām kriptovalūtām.

Kas ir Ethereum: Jaxx maks.

Tīmekļa maki

Glabājiet savas privātās atslēgas tiešsaistē piemērs tam ir Monētu bāze maciņš. Šie ir vismazāk drošie maku veidi un mēs ne iesakiet tos izmantot, lai uzglabātu jebkuru ētera daudzumu, kuru nevarat atļauties zaudēt.

Kas ir Ethereum: Coinbase maks.

Papīra maki

Kas ir Ethereum: papīra maks.Šīs ir vismodernākās glabāšanas iespējas – tādas ir tikai papīra gabali, uz kuriem ir uzrakstīti jūsu piekļuves kodi. Viņi nevar uzlauzt, bet jums jāatceras, kur jūs tos ievietojāt!

Ja seifs ir savienots ar internetu, to sauc par “karsto krātuvi”. Ja tas nav savienots ar internetu, to sauc par “saldētavu”. Glabājot privātās atslēgas, ieteicams to izmantot gan karsto, gan auksto maku kombinācija maksimālai drošībai. Tagad jums ir diezgan skaidra ideja par to, kas ir Ethereum krātuve un kuru maku izvēlēties.

Kur nopirkt Ethereum?

Eteru var iegādāties no trim galvenajiem avotiem:

Brokeri ir monētu apmaiņa, piemēram, Monētu bāze kas pērk un pārdod ēteri par maksu. To lietošana ir vienkārša, bet bieži vien var būt nedaudz dārga. Jūs varat tos izmantot, lai nopirktu ēteri ar savu fiat valūta (USD, EUR utt.), Izmantojot kredītkarti / debetkarti vai ar bankas pārskaitījumu.

Tirdzniecības platformas patīk Cex.io savienojiet pircēju un pārdevēju apmaiņā, izmantojot starpnieku (Cex). Tas ir tas, ko tirgotāji izmanto, lai tirgotu vienu kriptovalūtu pret citu. Piemēram, Ether iegāde ar Bitcoin vai NEO pārdošana Litecoin.

Vienādranga platformas patīk LocalEthereum ļauj pircējiem un pārdevējiem tieši sazināties savā starpā, lai vienotos par cenām. Šī opcija ir riskantāka nekā abas pārējās, jo jūs tirgojat tieši ar nepazīstamu personu. Starpnieka nav, tātad arī tu nemaksā nekādas nodevas, un jūs varat maksāt arī ar skaidru naudu.

Vēl viena lieliska iespēja būtu iegādāties ētera monētas caur Vienkāršs – fintech uzņēmums, kura mērķis ir nodrošināt jūs ar pilnīga darījumu drošība un plūstamība. Šeit jūs varētu iegādāties Ether arī ar fiat naudu, tas ir, ar kredītkarti vai debetkarti.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā un kur nopirkt ēteri, varat sekot mūsu "Kā nopirkt Ethereum" vadīt.

Ko Ethereum dara tagad?

Ethereum blokķēdē tiek izveidoti daudz dApps un tiek saukts sava veida līdzekļu vākšana ICO tiek izmantots, lai par tiem samaksātu. Tātad, zināt, ko Ethereum tagad dara, ir diezgan noderīgi.

Sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO) ļauj izstrādātājiem pārdot sava produkta ideju, lai samaksātu par tā izveidi – tas ir kā Kickstarter, bet dApps.

Pārbaudiet dažus no Ethereum izstrādātajiem (vai jau izstrādātajiem) dApps ar ICO:

Golem ir dApp, kas ļauj lietotājiem iznomāt datoru dīkstāves jaudu. Tas ir tāpat kā spēt iznomājiet savu automašīnu citiem autovadītājiem, kad jūs to neizmantojat!

Kas ir Ethereum: Golem.

EtherTweet ir komunikācijas platforma, kas ir ļoti līdzīga slavenai sociālo mediju lietotnei, izņemot to, ka tā atrodas blokķēdē nav centrālās varas. Pareizi, tā ir Twitter dApp versija, un tā ir pilnīgi necenzēta!

Ēterolls ir tiešsaistes kazino, kas izmanto Ethereum blokķēdi, lai izveidotu godīgas tiešsaistes kauliņu spēles. Kaut arī visa šī jaunā tehnoloģija lielākajai daļai cilvēku jau var būt pietiekama azartspēle!

Ņemot vērā visu šo labo lietu, to ir viegli aizmirst Ethereum joprojām ir ļoti jauns, un joprojām ir daži jautājumi.

Daži kritiķi domā, ka platforma lielākajai daļai lietotāju ir pārāk sarežģīta. Šī sarežģītība varētu nozīmēt, ka pieredzējuši lietotāji, iespējams, varētu izkrāpt iesācējus, ja viņi to vēlētos. Ethereum ir salīdzināts ar DOS, jo DOS nepieciešama Windows, lai padarītu to lietotājam draudzīgu. Tātad, iespējams, vēlāk tiks izlaists kaut kas, kas padarīs Ethereum lietotājam draudzīgāku!

Mums ir diezgan skaidra ideja par to, ko Ethereum dara tagad, mēs varam runāt par vēl vienu jautājumu – Ethereum ‘dakša’. Vienkāršāk sakot, šīs bija domstarpības Ethereum kopienā, kas sadalīja platformu divās daļās. Tas ir iespējams trūkums tās kopienas darbībā. Kad jūs kaut ko vadāt ar balsošanu, ne visi tam piekritīs – tas ir normāli!

Salīdziniet Ethereum blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Ethereum blakus ar citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Ko Ethereum darīs nākotnē?

Iedomājieties visus dažādos darījumus, kas notiek ikdienā. Automašīnas pirkšana vai pārdošana, īrējot dzīvokli, izdarot likmi uz Pasaules kausa finālu. Tie visi ietver uzticību svešiniekiem ar jūsu naudu un informāciju. Ethereum atrisina šo jautājumu, kas nozīmē tam ir daudz iespēju nākotnē. Tātad, tagad jūs zināt ne tikai to, kas ir Ethereum, bet arī to, kā tas darbojas.

Katru dienu internetam ir pievienota arvien vairāk reālu tehnoloģiju – mēs to saucam par “lietu internetu”. Durvju slēdzenes, ledusskapji, krāsnis, spuldzes, katli un televizori ir savienoti ar internetu, un tie visi jādarbina droši un ar skaidrām instrukcijām.

Tagad iedomājieties pasauli, kurā viedie līgumi un dApps automātiski vada šos darījumus un tehnoloģijas, kamēr par to visu notiek nesalaužama uzskaite tiešsaistē, uz visiem laikiem. Diezgan forši, vai tu nedomā?

Ja, izlasot šo ceļvedi, esat nolēmis, ka vēlaties iegādāties kādu ētera ēdienu, varat to izdarīt viena no uzticamākām kriptogrāfijas apmaiņas platformāmMonētu bāze vai Vienkāršs ir divi labākie piemēri.

 • Ieslēgts Monētu bāze, jums būs reģistrējieties un pārbaudiet savu identitāti pirms varat veikt pirkumus vai pārdošanu. Dariet to (procesi ir ļoti vienkārši un diezgan ātri izdarāmi), un pēc tam vienkārši iegādājieties ETH, izmantojot vēlamo maksājuma veidu.
 • Ar Vienkāršs, lietas parasti notiks vēl ātrāk un vienmērīgāk – vienkārši ievadiet ETH daudzumu, kuru vēlaties iegādāties, kartes informāciju un visus citus datus, kurus jums var lūgt norādīt – tas ir viss!
 • Jūsu ETH glabāšanas vieta ir izšķirošs lēmums, kas jums arī jāpieņem. Ja esat aktīvs tirgotājs, tad karsts maks (piemēram, Izceļošana) varētu būt laba izvēle. Tomēr, ja jūs plānojat turēties pie sava ētera, izvēlieties aukstā maka maršrutu un ieguldiet tajā Ledger Nano S vai Trezors.

Šīs rokasgrāmatas sākumā mēs uzdevām jautājumu, kas ir Ethereum? Nu, īstā atbilde ir, Ethereum ir jebkas, ko jūs vēlaties. Vai vēlaties tirgot Ēteru vai izveidojiet pavisam jaunu dApp, iespējas ir bezgalīgas! Tātad, sāciet, mācieties Ethereum un domājiet plaši. Nākotne sākas tagad!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map