Kas ir Tron monēta: izskaidrota TRX monēta

No decembra vidus līdz janvāra sākumam, Trons (TRX) pieauga virs 2000% – jā, tas ir 2000% pieaugums tikai trīs nedēļās. Gandrīz visi ir dzirdējuši par Tronu, bet vai jūs precīzi zināt, kas tas ir? Vai arī jūs joprojām sev jautājat, "kas ir Trona monēta?".

Ja gadījums ir pēdējais, jūs esat īstajā vietā!

Šīs rokasgrāmatas beigās mēs izklāstīsim visu, kas jums jāzina, lai atbildētu uz jautājumu "kas ir Trona monēta?". Papildus pamatiem es jūs iepazīstināšu arī ar:

 • Izstrādes komanda;
 • Daži potenciālie izmantošanas veidi;
 • Monētas izmantošanas priekšrocības;
 • Kur nopirkt Tron, un kur to uzglabāt;
 • …un, protams, tā drošība.

Sāksim!

Vai meklējat drošāko BTC iegādes vietu? Esmu apkopojis vislabāk novērtētās kriptogrāfijas biržas, kas tika apstiprinātas kā drošākās BTC pirkšanas platformas, tāpēc ieskatieties.

Pakalpojuma sniedzēja Visa / Mastercard pieejamais kriptogrāfiskais rezultāts Coinbase apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + Vēl 30

9.8. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Binance pārskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + Vēl 150

9.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Coinmama apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +Vēl 7

9.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Krakenas apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DASH
 • + Vēl 37

9.1 Lasīt pārskatu Apmeklējiet vietni eToro apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 3

8.6 Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni KuCoin apskats

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + Vēl 210

8.5. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Gemini Exchange apskats

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +Vēl 21

8.4. Lasīt pārskatu Apmeklēt vietni Populārākais 729 atsauksmes 9,8 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt pārskata Redaktora izvēle 1279 atsauksmes 9,6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 816 atsauksmes 9.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 1174 atsauksmes 9.1 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 453 atsauksmes 8.6 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 563 atsauksmes 8.5 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi 603 atsauksmes 8.4 Bankas pārskaitījums: Apmeklēt vietni Lasīt atsauksmi

Plusi

 • Uz saturu orientēta platforma
 • Decentralizēts
 • Piemēro P2P principus
 • Ļoti ietekmīga komanda un projekta dibinātāji

Cons

 • Dažas negatīvas baumas ap dibinātājiem
 • Var izmantot ļaunprātīgi, izvairoties no nodokļu maksāšanas un iekšējās informācijas ļaunprātīgas izmantošanas

Kas ir Tron monēta?

Lai pilnībā saprastu, kas ir Trona monēta, mums jāsāk no pašiem pamatiem. Trons ir a decentralizēti izklaides un satura koplietošanas platforma kas izmanto blokķēde un peer-to-peer (P2P) tehnoloģija.


Jūs varat domāt par to kā nākamās paaudzes sociālo mediju kontaktligzdu, kurā varat izveidot un kopīgot saturu ar jebkuru citu, jebkur pasaulē. Tronix ir galvenā norēķinu vienība Trona blokķēdē. Tā ir valūta, kas maksā jums par jūsu saturu, un to bieži dēvē par tās simboluTRX“.

Tron patiks cilvēkiem, kuriem patīk sociālie mediji, tiešsaistes azartspēles un citi tiešsaistes izklaides veidi.

Kas ir Tron monēta: izskaidrota TRX monēta

Izmantojot Tron kriptovalūtas ekosistēmu, jūs varat ne tikai kopīgot saturu ar citiem cilvēkiem, bet arī kā satura radītājs saņemat atlīdzību par jūsu izveidoto saturu un datiem. Šis modelis kalpo tieši pretstatā tam, kā tradicionālie sociālo mediju uzņēmumi, piemēram, Facebook, monetizēt lietotāju datus.

Viņi to bieži dara, lietotājam nezinot, gūstot sev labumu. Lietojot Tron kriptovalūtu, jūs kontrolējat savus datus, un jums tiks kompensēta maksa par jūsu saturu.

Tron partnerības

TRX jau ir dažas lielas partnerattiecības, piemēram, ar to oBike. Lielākais dienvidaustrumu Āzijas velosipēdu koplietošanas uzņēmums (oBike), kas atrodas Singapūrā, uzsāka savu žetonu, oMonika. Marķieris tika palaists Tron tīklā. oCoins ir noderīga reālajā pasaulē, jo monētas var izmantot braucienu iegādei oBike platformā. Uzņēmums ļauj lietotājiem nopelna oCoins, tikai izvēloties braukt ar oBikes.

Citas galvenās partnerattiecības ietver partnerattiecības ar pusvadītāju gigantu, Bitmains, kas ir vadošais filmas producents un dizainers ASIC mikroshēmas izmanto Bitcoin ieguve. Bitmain’s Antminer S9 ir viens no karstākajiem produktiem, ko izmanto Bitcoin kalnrūpniecības kopienā. Tāpēc, kad kāds jautā, kas ir Trona monēta, neaizmirstiet pieminēt viņu milzīgo partneru tīklu.

Kas ir Tron monēta: izskaidrota TRX monēta

Zag- S&W, vēl viens no Tron partneriem, ir vadošais starptautiskais advokātu birojs kas koncentrējas uz komerctiesībām un korporatīvajām tiesībām. Tas ir daudzsološs papildinājums, jo firma ir daļa no Legal 500, kurai ir paplašināts tīkls daži no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē.

Šī partnerība piedāvās visaptverošu atbalstu digitālo aktīvu darījumos, operācijās, risku pārvaldībā un juridiskā pielāgošanā dažādās jurisdikcijās. Tā kā Tronix ir iekļauts arvien vairāk biržās, juridiskā atbalsta nepieciešamība tikai palielinās. Šī partnerība ir ļoti stratēģisks.

Tas nav pārsteidzošs solis no bezpeļņas fonda, kas atrodas aiz Trona.

Trona fonds

Tron fonds ir bezpeļņas organizācija, kas atrodas Dienvidaustrumu Āzijas rūpniecības stiprajā daļā Singapūrā. Fonds galvenokārt nodarbojas ar Tron kriptogrāfijas tīkla darbību saskaņā ar atvērtība, taisnīgums, un pārredzamība atbalstot Trona izstrādes komandu.

Trona fonda komanda uzskata regulējums un atbilstība būt visaugstākajām vērtībām. Viņus apstiprinājusi Grāmatvedības un korporatīvā regulatīvā iestāde, un viņi atrodas Singapūras Uzņēmējdarbības likuma uzraudzībā.

Joprojām domājat, kas ir Trona monēta? Uzziniet vairāk par dibinātāju, Džastins Suns, palīdzēs labāk izprast monētu.

Džastins Suns

Tron fonda vadītājs ir jaunais Džastins Suns, kuram ir nenormāli iespaidīgs fons kādam jebkurā vecumā, nemaz nerunājot par to, kuram ir 27. Sākumā viņš nodibināja lietotni Peiwo, kurai jau ir 10 miljoni lietotāju.. Džastins Suns ir licis Peiwo kļūt par pirmo tiešraides straumēšanas lietotni, kas saņēmusi kriptogrāfijas. Lietotne Peiwo ir viens no vadošajiem tiešsaistes audio satura kopienas dalībniekiem.

Forbes uzskaitīja Sun kā 30 līdz 30 Āzijā. Tāpēc, kad kāds jums jautā, kas ir Trona monēta vai kāpēc izvēlēties Trona monētu, vienmēr paturiet prātā viņa veiksmīgo dibinātāju. Viņš ir arī Džeka Ma aizgādnis, kurš ir Ali Baba grupas dibinātājs. Džeks Ma izvēlējās Džastinu Saunu studēt prestižajā Džeka Ma Hupana universitātē, kurā ir zemāks pieņemšanas līmenis nekā Princeton.

Kas ir Tron monēta: Tron taustiņš uz tastatūras.

Džastins Suns ir absolvējis arī Pensilvānijas universitāti. Kaut arī attiecības starp Ali Baba un Tron joprojām nav skaidras, daži no galvenajiem Ali Baba izstrādātājiem pamet Alibaba, lai dotos uz Tron, kas padara problēmas vēl mākoņainākas.

Ārpus Džeka Ma Suns ielenca sevi vēl plašākā visu zvaigžņu mentoru komandā, ieskaitot Feng Li un Timu Berners-Lī. Tiem no jums, kas nezina, Feng Li ir padomdevējs Ripple un vadīja investīcijas Monētu bāze. Tims Berners-Lī ir slavens ar izgudrojot globālo tīmekli.

Papildus komandai kriptogrāfijā ir arvien vairāk galveno ietekmētāju, kuri uzskata, ka TRX monēta izdosies, tostarp Hacker Noon.

Kā var lietot TRON?

Tron kriptogrāfijas izmantošanas lielākais ieguvums ir tas, ka jūs esat dot iespēju māksliniekiem un satura veidotājiem visā pasaulē piederēt viņu radītajam saturam.

Trons vada kustību, kuru daži dēvē par trešo tīmekli. Lai gan tas izklausās futūristisks, trešais tīmeklis vai web 3.0 ļaus cilvēkiem izmantot internetu, kā tas sākotnēji bija paredzēts izmantot – kā decentralizētu, atvērtu tīklu.

Laikā dotcom burbulis, internets bija pagriezies no tās decentralizētās izcelsmes. Sociālo mediju giganti Silīcija ielejā uzbūvēja virs infrastruktūras, kas viņiem tika dota, un pārveidoja to, lai Tech Giants varētu nopelnīt naudu no lietotāju datiem. Cambridge Analytica ir šīs sistēmas gadījums un punkts. Tomēr trešajā tīmeklī Tron atkal nodos spēku lietotāju rokās, lai viņi paši varētu kontrolēt savus datus.

Kas ir Tron Coin: Tron vietne diagrammas priekšā.

Izmantojot Tron kriptogrāfiju, jūs atgriezīsit internetu atpakaļ pa sākotnējo ceļu. Jūs atkal nododat datus savai kontrolei, kur varat izvēlēties neizpaust vai gūt peļņu no peļņas, lai gūtu labumu. Tātad viena no atbildēm uz to, kas ir Trona monēta, ir kaut kas, kas būs atgriezt internetu tā sākotnējam mērķim.

No izstrādātāja viedokļa Tron ir īpašs arī tāpēc, ka to pašlaik būvē tā, lai tas būtu ļauj izmantot jebkuru augsta līmeņa valodu vietnei viedie līgumi. Tas nozīmē, ka izstrādātāji nākotnē varēs izmantot jebkuru programmēšanas valodu, kuru viņi izvēlas veidot, izmantojot atvērtās programmatūras dizainu.

Viens no lielākajiem Tron izstrādātajiem produktiem līdz šim ir kriptogrāfijas kucēni. Tieši pēc tam, kad pirmo reizi tika izlaisti kriptogrāfijas komplekti, Trons mēģināja atspēlēt gaidāmo suņa ķīniešu gadu. Tronu suņi joprojām pārdod par ekvivalentu 18 USD. Šis ir tikai viens no daudziem veiksmīgu produktu piemēriem tīklā.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Kā darbojas darījumi?

Lai palīdzētu jums pilnībā saprast, kas ir Trona monēta, es jums ieskatu kā darbojas šīs monētas darījumi.

Tāpat kā daudzas citas digitālās valūtas, TRX monētu darījumi notiek publiskajā virsgrāmatā. Šajā publiskajā grāmatā katra darījuma vēsturi var izsekot līdz pat pirmajam darījumam. TRX izmantotais darījumu modelis ir līdzīgs darījumu modelim, kuru izmanto Bitcoin. Vienīgā atšķirība ir tā Tron ir uzlabojis Bitcoin modeli, nodrošinot papildu drošību. TRX izmantoto modeli sauc par UTXO.

UTXO modelī ir pamata produkcija, kas ir naudas summa, kas nosūtīta uz TRX lietotāja adresi, kopā ar noteikumu kopumu, kas atbloķēs konkrēto noteikto summu. Gala produkts ir produkcija, ko sauc par UTXO.

Kas ir Tron monēta: izskaidrota TRX monēta

Bet, lai pilnībā saprastu, kas ir TRX, patiesībā nav pārāk daudz jāzina par UTXO modeli. Tas vairāk attiecas uz izstrādātājiem un izveicīgajiem, kuri, iespējams, zina vairāk nekā vajadzētu (nevis tas, ka tajā ir kaut kas nepareizs!).

Jums vajadzētu koncentrēties uz lielāku attēlu, pieturoties pie Tron kopējo lietderību cilvēkiem, kuri vēlas atgūt kontroli pār saviem datiem un joprojām izmanto sociālos medijus.

TRON potenciāls

Tā kā jums jau ir diezgan laba ideja par to, kas ir Tron monēta, ir laiks to apspriest tā potenciālu. Džastina Suna attiecības ar Džeku Ma liek uzdot jautājumu, vai nākotnē notiks abu entītiju apvienošanās vai konverģence. Jebkurš šāds jaunums būtu monumentāls un noteikti katapultētu Troniks pa jau labi iemīto ceļu uz panākumiem.

Tron joprojām ir pavisam jauns, un tas ir tikai sākums. Bet tomēr jūs nevarat būt pārāk optimistisks.

Trona kriptogrāfija var neizdoties izaugt, jo Džastins Suns apstrādā komunikāciju, kas dažkārt ir saniknojusi investorus. Saulei ir reputācija piegādāt atjauninājumus, kas vienkārši paziņo, ka nākotnē tiks paziņots par lielu paziņojumu, kas, saprotams, ir diezgan nomākta. Cilvēki arī uzskata, ka Saule ir pārāk jauneklīga un varbūt pārāk naiva, lai palaistu blokķēdi, kurai ir Trona lielums.

Kas ir Trona monēta: Trona monētas veidotāji.

Citi negatīvi kadri Trona un Džastina Suna reputācijai parādījās 2018. gada sākumā, kad izplatījās ziņas Trons, izmantojot dažus no Ethereum’s kods un tiek pārkāpta Ethereum autortiesību licence. Kopš tā laika tas ir izlabots. Apmēram tajā pašā laikā izskanēja arī baumas par Džastina Suna naudas izņemšanu no viņa paša monētām 1,2 miljardu dolāru vērtībā. Arī tās izrādījās nepatiesas baumas.

Daži uzskata šī dubļu šņākšanas virkne kā FUD kampaņa, mēģinot iznīcināt Džastina Suna reputāciju. Saules reputācija bieži tiek pakļauta ugunij, kad cilvēki jautā, "kas ir Trona monēta?". Neskatoties uz to, monēta ir tikai viena no ceļa kartēm, kas aptver visu ceļu līdz 2023. gadam. Citiem vārdiem sakot, Tronam joprojām ir ļoti agras dienas, tāpēc šādas ziņas ar laiku pazudīs.

Paskaties uz Džidu Makkalebu no Zvaigžņu. Cilvēki visu aizmirsa Mt. Gox kad parādījās ziņas par Zvaigžņu partnerību ar IBM. Atkal Tronam ir agrīnas dienas.

Vai TRON ir drošs?

Ja izmantojat Tron platformu, reputācija līdz šim tai ir bijusi diezgan laba. Budžets, šķiet prioritātes drošībai, ko es varu iegūt no Trona nesen pieņemtā ļoti pieprasītā drošības inženiera nolīgšanas, Horhe Guo. Viņš ir saņēmis atzinību par savu darbu no līdzīgiem cilvēkiem Google, Qualcomm, Huawei.

Guo tiks galā ar visiem pētniecība un attīstība Trona drošībai. Viņš palīdz atbildēt uz jautājumiem, kas vērsti uz drošību un saistīti ar šo tēmu, "kas ir Trona monēta?".

Runājot par paša TRX turēšanu, jums vienkārši jābūt gudram.

Tāpat kā turot drošu piekļuves kodu, jums ir jāizturas, lai arī jūs glabājat savas monētas ļoti jūtīgi. Jūs varat izvēlēties monētas uzglabāt maku, patīk virsgrāmata Nano S, bet, ja izmantojat tādu maku, noteikti pierakstiet savu privāto atslēgu. Ja nepierakstīsit savu privāto atslēgu, monētas varat pazaudēt uz visiem laikiem.

Tā kā kriptonauda ir decentralizēti, daudzos makos jūsu informācija vispār netiek glabāta. Viņiem nav jūsu lietotājvārda un paroles dublējumu. Jūs nevarat nosūtīt jums e-pastu, lai atiestatītu paroli, ja esat to aizmirsis. Jums ir nepieciešama privātā atslēga, kurai varat piekļūt, reģistrējoties. Tieši tā. Tas ir vienīgais veids, kā piekļūt savam kontam.

To pašu var teikt arī par Tron monētu pirkšanu. Jums vienmēr vajadzētu izvēlēties uzticama kriptovalūtas apmaiņas platforma (vai uzticams maksājuma starpnieks), un pārliecinieties, ka visi drošības pasākumi ir pārbaudīti – tikai to darot, jūs varat palikt pārliecināts, ka jūsu fondiem un aktīviem netiks nodarīts kaitējums pirkšanas procesā un pēc tam.

Tāpat kā jebkurš cits digitālais īpašums, Tronu var izmantot, un tā drošību var pārkāpt. Tas ir risks, kas jums jāuzņemas digitalizācijas laikmetā. Varat ievērot pamata drošības paņēmienus, piemēram, jūsu privāto atslēgu nodrošināšana izmantojot aparatūras maku. Šādi paņēmieni palielinās jūsu spēju aizsargāt savus aktīvus.

Tomēr varbūt jūs esat pats sev lielākais ienaidnieks, kad tiek ļaunprātīgi izmantota TRX. Tāpat kā citas digitālās valūtas, jūs varat to izmantot, lai veiktu diezgan nelegālas lietas, kad runa ir izvairīšanās no nodokļiem vai nelegāla tirdzniecība (lai gan būtu jāzina, ka Džastina Suna TRX tiks bloķēts līdz 2021. gadam, tāpēc viņš nevar pieskarties savam krājumam, piemēram, c-suite vadītājiem Volstrītā).

Kā to var ļaunprātīgi izmantot?

Tāpat kā daudzas citas monētas vai faktiski tikai aktīvus kopumā, arī TRX var izmantot tādiem, kā naudas slēpšana vai izvairīšanās no nodokļu maksāšanas. Faktiski, līdz 36% Bitcoin īpašnieku plāno veikt krāpšanos ar nodokļiem šogad, saskaņā ar Motley Fool rakstu.

Palielinoties kriptovalūtu regulējumam, noziedzniekiem ir mazāk vietas nelegāli izmantot kriptovalūtu. Tādi jēdzieni kā KYC (Pazīstiet savu klientu) kļūst arvien pamanāmāki, lai identificētu un pārbaudītu cilvēkus, kuri izmanto digitālo valūtu. KYC ir labs aktīvu īpašnieku identificēšanai, taču savā ziņā KYC dod labumu arī pašiem īpašniekiem pārliecinot viņus par viņu izmantotās platformas likumību.

Kas ir Trona monēta: Trona monētas vizualizācija.

Iekšējās informācijas tirdzniecība var notikt arī ar Tron tāpat kā tas var notikt jebkurai citai monētai. Kriptogrāfijā ir aizdomas par iekšējās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu. Nav parādījušās neparastas baumas par Tron un iekšējās informācijas tirdzniecību, kas aizliedz atceltās baumas par Džastinu Saunu, kurš sev paņēmis miljardu USD lielu TRX.

Saule, ņemot naudu sev, nedrīkst likt jums domāt, ka Trons ir slikta monēta, ja jūs joprojām mēģināt atbildēt uz jautājumu "kas ir Trona monēta", gan.

Starp aspektiem caur un caur, TRX monēta ir cieta. Tron tehnoloģija un personāls rada maz rūpju. Komanda lēnām tiek veidota kopā ar izstrādātājiem no Alibaba un citiem tehnoloģiju gigantiem. Džastins Suns ir jauns, bet tas tikai nozīmē, ka viņš ir tās pašas paaudzes, kas ir kriptonauda – viņš saprot jaunības auditoriju. Šo monētu noteikti ir vērts noskatīties.

Salīdziniet Tronu blakus citiem

Vai tu zināji?

Salīdziniet Tronu blakus citiem

Visas šifrēšanas biržas var izskatīties līdzīgas jums, taču tās ir NEVIS vienādi!

Jā! Parādiet man Salīdzināšanas diagrammu

Secinājums

Ar Džastina Sauna enerģisku jauno vadītāju šī monēta ir paredzēta. Dibinātājs ir viens no visvairāk labi savienotajiem cilvēkiem kriptogrāfijā. Tas, ka viņš var saukt Džeku Ma, Ali Baba grupas dibinātāju, kā arī globālā tīkla dibinātāju, par sava iekšējā loka locekļiem parāda, cik viņš patiesībā ir varens. Kad atbildat uz jautājumu, padomājiet par Džastina Suna tīklu "kas ir Trona monēta?".

Vai esat kādreiz dzirdējuši citātu "parādiet man, ar ko jūs sevi ieskauj, un es jums parādīšu, kas jūs esat"? Šis citāts attiecas arī uz uzņēmējdarbības mentoringu. Džastina Suna pirmās pakāpes tīkls, kā arī viņa redzējums par Trona nākotni ir spēcīgi aktīvi. Šis projekts joprojām ir ļoti jauns, un es esmu šausmīgi priecīgs redzēt, kāda būs Trona nākotne!

Tagad, ja esat nonācis pie secinājuma, ka vēlaties iegādāties sev dažas Tron monētas, jums jāņem vērā, ka tas jādara tikai uzticamas kriptovalūtas apmaiņas. Piemēram, Binance ir viena no šādām biržām – pērkot Tron šeit, izskatās mazliet kaut kas līdzīgs šim:

 1. Reģistrējieties un pārbaudiet savu identitāti vietnē Binance;
 2. Izveidojiet savu kontu;
 3. Izvēlieties, cik daudz Tron monētu vēlaties iegādāties;
 4. Izvēlieties vēlamo pirkšanas metodi;
 5. Veiciet pirkumu!

Alternatīvi…

Ja jūs nevēlaties pirkt Tron monētas no kriptovalūtas biržas, jūs faktiski to varētu iegādāties, izmantojot Vienkāršs – maksājumu apstrādes uzņēmums. Tādā veidā jūs varēsiet iegādāties savas Tron monētas ar kredītkarti vai debetkarti, un pārliecinieties, ka jūsu maksājums ir droša un ātra, arī.

Neaizmirstiet atrast arī seifu, kurā glabāt Tron monētas. Daudzi lietotāji iesaka virsgrāmata Nano S – tas, protams, ir viens no drošākajiem kriptovalūtas maciņiem, kas tur atrodas!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map