Kraken VS Binance: Kripto apmaiņas kauja

Šodien tādas ir daudzas dažādas kriptogrāfijas apmaiņas platformas pasaulē. Daži no tiem ir pārsteidzoši rīki, kurus varat izmantot pirkt, pārdot, un apmainīt savus kriptogrāfijas aktīvus, bet citi … Atstājiet dažas lietas vēlamas. Šajā Krakena VS Binance salīdzināsim, mēs to apskatīsim divi no nozares milžiem.

Gan Kraken, gan Binance ir ļoti labi pazīstami dažādos kriptogrāfijas aprindās. Lai gan abas platformas tiek uzskatītas arī par “augšpusē”, ciktāl kriptovalūtas apmaiņa notiek, tās ir arī diezgan atšķirīgi viens no otra. Ievērojot šo loģiku, protams, viņi, visticamāk, būs piemēroti arī dažāda veida cilvēkiem!

Lai noskaidrotu, kura no abām vietnēm jums ir vislabākā, jums būs nepieciešams visaptverošs salīdzinājums, kas koncentrējas uz visiem galvenajiem būtiskajiem jautājumiem, kas jāņem vērā, analizējot kriptogrāfijas apmaiņas platformas. Nu, jums ir paveicies – šis Kraken VS Binance salīdzinājums ir tieši tāds!

Kraken VS Binance: Salīdzināšanas kritēriji

Ja jūs dažus uzmeklētu Binance VS Krakena salīdzinājumi tiešsaistē, iespējams, pamanīsit, ka ir daži dažādi veidi, kā to paveikt. Dažiem cilvēkiem patīk izmantot pāris specifiskas funkcijas un analizēt abas uz tām balstītās salīdzināšanas platformas, savukārt citiem patīk vienkārši salīdzināt un salīdzināt pašas platformas.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Nu, mēs ejam pa iepriekšējo maršrutu.

Lai to izdarītu efektīvi, mums vispirms vajadzētu apspriest faktiskās iezīmes ko mēs izmantosim kā mūsu Kraken VS Binance salīdzināšanas pamatuzdevumus! Tur ir piecas funkcijas jāpatur prātā šeit: drošība, lietošanas ērtums, nodevas, atbalstīts monētas, un lietotāju skaits.

  • Drošība. Bez šaubām, drošība ir vissvarīgākais aspekts, izvēloties sev pareizo kriptovalūtas apmaiņas platformu. Tas attiecas gan uz šo Kraken VS Binance salīdzinājumu, gan uz jebkurš cits ar kriptogrāfiju saistīts salīdzinājums, ar kuru jūs varētu saskarties! Bez pienācīgas drošības jūs riskējat noguldīt savus līdzekļus iespējamā valūtas maiņas vietā kompromitēts – ja tas notiks, jūs varat zaudēt visus savus aktīvus! Lielākā daļa augstākā līmeņa kriptovalūtas apmaiņas platformas tomēr to drošības funkcijas ir sakārtotas – tas joprojām ir vērts paturēt prātā!
  • Lietošanas ērtums. Ja esat kriptovalūtu tirdzniecības veterāns, jūs, iespējams, zināt visas sīkākas un sarežģītākas dažu sarežģītāku lietotāja saskarņu iespējas, kas ir pieejamas dažās apmaiņas platformās. Tas teica, ja jūs esat pilnīgs iesācējs, visu tehnisko un sarežģīto īpašību apguve var būt diezgan sarežģīta, nemaz nerunājot par iebiedēšanu! Tāpēc viens no galvenajiem punktiem, kam jāpievērš uzmanība šajā Binance VS Kraken salīdzinājumā, ir saistīts lietošanas ērtuma faktors – augstākās klases apmaiņai vienmēr būs saprotams izkārtojums un ērti lietojams interfeiss!
  • Maksas. Katru reizi, kad jūs tirgojat kriptonauda tiešsaistes kriptogrāfijas biržā, jūs to darīsit iekasēja noteiktu maksu. Biežāk šo nodevu aprēķināšanas veidi var šķist diezgan sarežģīti – ir iesaistīti daudzi faktori! To sakot, ja jūs patiešām vēlaties gūt peļņu tirgojot kriptogrāfiju, tas noteikti ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kam jāpievērš uzmanība! Tas ir arī viens no visstrīdīgākajiem punktiem dažos Kraken VS Binance salīdzinājumos – jums vienmēr būs jāatrod cilvēki, kas apspriež maksu un meklē labākos kriptogrāfijas tirdzniecības piedāvājumus tiešsaistē.!
  • Atbalstītais monētu skaits. Uzrakstot šo Kraken VS Binance salīdzinājumu, pašlaik ir ap 7000 dažādu kriptovalūtu pieejams cilvēkiem, lai tos izpētītu, izpētītu un tirgotu. Kā redzat, kriptovalūtu tirgus ir kļuvis ļoti atšķirīgs no tā, kāds tas bija pat pirms diviem vai trim gadiem! Mūsdienās pat kriptogrāfijas iesācēji vēlas veidot dažādus portfeļus, tieši no iesākuma. Lai to izdarītu, jums būs jāspēj iegādāties vairākas dažādas kriptovalūtas, nevis tikai galvenās (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, utt.). Noteikti funkcija, kurai jāpievērš uzmanība!
  • Lietotāju skaits. Lai gan šis konkrētais Kraken VS Binance salīdzināšanas aspekts sākotnēji varētu šķist nedaudz niecīgs, es jums apliecinu – lietotāju skaits ir ļoti svarīgs, it īpaši, ja mēs runājam par veiksmīgām kriptovalūtas apmaiņas platformām. Tas galvenokārt ir divu lielu iemeslu dēļ – pienācīgi tirdzniecības nosacījumi, un tirdzniecības platformas uzticamību. Liels lietotāju skaits var parādīt (vai savā ziņā garantēt) šīs divas lietas. Tomēr tas ir kaut kas, kas attiecas uz kādu no abām šajā salīdzinājumā minētajām platformām? Nu, lasiet un uzziniet!

Protams, kā jūs varat iedomāties, katram cilvēkam būs savas, personiskās izvēles, kad runa ir par viņu tiešsaistes kriptogrāfijas tirdzniecības vietņu priekšrocībām. Tomēr, ja apmaiņā ir pārbaudīti visi iepriekš minētie aspekti, varat būt drošs, ka tam ir vērts pievērst uzmanību!

Kraken VS Binance: Salīdzinājums

Lai viss būtu kārtībā, mēs to ņemsim no augšas un salīdzināsim Krakena VS Binance kā galvenos kritērijus izmantojot iepriekš norādītās pazīmes. Sāksim, apskatot cik droša ir katra no abām kriptogrāfijas biržām.

Drošība

Kā atzīmēts Kraken VS Binance salīdzināšanas ievaddaļā, abas attiecīgās biržas tiek uzskatītas par labākajām tirgū. Dabiski, kā jūs varat iedomāties, abi būs ļoti droša, arī! Bet ko tieši nozīmē “drošs”, lai gan?

Iesākumā gan Kraken, gan Binance nodarbina divu faktoru autentifikācija savās platformās. 2FA varētu šķist līdz šim “vecākais triks grāmatā”, bet lieliski tajā ir tas, ka labi … Tas darbojas!

Kraken VS Binance: Krakenas nākotne.


Izmantojot 2FA, jūs varat būt pārliecināts par to nevienai nepilnvarotai pusei nebūs piekļuves jūsu kontam, un tādējādi arī paliks prom no jūsu kriptonauda. Kaut arī 2FA neaizkavē tādas lietas kā hacks un pikšķerēšana, tas joprojām ir ļoti uzticams (un līdz šim – būtisks!) konta drošības metode.

Papildus Kraken plašajam drošības elementu sarakstam visvairāk izceļas fakts, ka apmaiņa patur 95% lietotāju kriptogrāfisko aktīvu saldētavas. Bez šaubām, tas, iespējams, ir viens no labākajiem drošības pasākumiem, ko varētu veikt kriptogrāfijas apmaiņa!

Īsāk sakot, neatkarīgi no tā, kuru no diviem šī Kraken VS Binance salīdzinājuma variantiem izvēlaties, jūs varat būt drošs – abas platformas piedāvā augstākās klases drošību.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Lietošanas ērtums

Tā kā kriptovalūtas kļūst arvien populārākas un mainstream, ir arī tādas vairāk cilvēku katru dienu ienāk kriptogrāfiskās tirdzniecības pasaulē. Tas nozīmē arī milzīgu kripto iesācēju skaitu daudz neskaidrību, it īpaši, ja viņi sastopas ar platformām, kuras izdomāt ir mazāk nekā vienkārši.

Diemžēl tas faktiski varētu notikt tiem, kas pirmo reizi apmeklē Binance!

Tagad man ir jāpiešķir apmaiņai daži cieņas – viņiem ir vairāki dažādi tirdzniecības lietotāja interfeisa izkārtojumi, gan daži, kas ir vienkārši un vērsti pret jauniem kriptogrāfijas lietotājiem, gan citi, kas ir sarežģītāka un sarežģītāka.

Tomēr, sakot, ir diezgan daudz tiešsaistes Kraken VS Binance salīdzinājumu un lietotāju pārskatu, kas atzīmē, kā Binance ir mazliet sarežģīta platforma, kuru var izmantot, vispār. Ja jums nav absolūti nekādu iepriekšēju zināšanu kriptogrāfijas un ieguldījumu jomā, labi … Jums varētu būt grūti izdomāt Binance sīkumus.

Savukārt Krakena ir diezgan atšķirīga. Tā ir vienkārši lietojams, un neapgrūtina jūs ar milzīgu funkciju un dažādu pogu slodzi. Noteikti draudzīgs iesācējiem!

Maksas

Tagad, jāatzīst, tas ir viens no tiem aspektiem, kas mēdz likt cilvēkiem diezgan ātri sliekties uz vienu vai otru kriptovalūtas apmaiņas platformu.

Kraken VS Binance maksas ir… Interesanti. Krakens ir sava veida tiešs. Platforma iekasē savus lietotājus līdz 0,26% par katru tirdzniecību ko viņi izgatavo. Faktiskais skaits, kā jūs droši vien varat iedomāties, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem – tirgotās kriptogrāfijas apjoma, neatkarīgi no tā, vai esat izgatavotājs vai ņēmējs utt..

Krakenam arī ir maksimālais tirdzniecības ierobežojums ir 100 000 USD, un maksas līdz 60 USD izņemšanas nodevās.

Es jums to varu pateikt patlaban – Binance šajā ziņā ir skaidrs ieguvējs.

Kraken VS Binance: nopelniet ar Binance.

Pirmkārt, izmantojot Binance, jums nebūs dienas tirdzniecības ierobežojuma (ja sasniegsiet maksimālo konta līmeni, tas ir). Papildus tam birža var lepoties ar dažiem zemākajiem valūtas kursiem tirgū – tie palielinās līdz 0,1%! Tas ir ļoti zems pat pīķa laikā!

Atteikšanās no maksas, Binance no jums iekasēs maksu 3,5%, ar minimālā maksa 10 USD.

Attiecībā uz Kraken VS Binance maksu, ja jūs stingri vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk, Binance ir veids, kā iet. Maksa uz platformas ir patiešām pārsteidzoša!

Atbalstītais monētu skaits

Daudzi no top kriptonauda apmaiņas platformas, kas tur nodrošināt saviem lietotājiem iespēju iegādāties, pārdot un tirgot vairākas dažādas kriptogrāfijas monētas.

Tas, bez šaubām, ir ļoti ērts.

Tajā pašā laikā, pieaugot kriptogrāfijas tirgus popularitātei, ir kļuvis gandrīz obligāti, lai top-dog kriptogrāfijas biržas piedāvātu šādus pakalpojumus! Ja vietne ļauj tirgot, bet dažas no populārākajām monētām, tā popularitāte nepieaugs – it īpaši, ja ir biržas, kas piedāvā simtiem monētu, no kurām izvēlēties!

Kraken piedāvā saviem lietotājiem ap 40 dažādu kriptovalūtu no kā izvēlēties. Tie, protams, ietvers visas galvenās monētas ārā, un arī pienācīgs skaits altkoīnu, arī.

Kraken VS Binance: uzziniet vairāk par Kraken kriptogrāfiju.

No otras puses, Binance ir vairāk nekā 150 kriptogrāfijas aktīvu, no kuriem izvēlēties! Tas ir milzīgs monētu skaits!

Pilnīgi godīgi, lielākajai daļai cilvēku patiesībā nebūs vajadzīgas tik daudz dažādu monētu. Tas nozīmē, ka, ja jūs meklējat noteiktu kriptovalūtu, ir daudz lielākas iespējas, ka to atradīsit Binance, nevis Kraken.

Tātad – ciktāl tas attiecas uz šī Kraken VS Binance salīdzinājuma monētu šķirnes (un skaitīšanas) aspektu, Binance noteikti ir labāka alternatīva!

Lietotāju skaits

Kā jau iepriekš minēts Binance VS Kraken salīdzinājumā, lietotāju skaits parāda mums divas lietas – uzticamību platformas ideja un cik labi noritēs jūsu darījumi, ja jūs izvēlaties tos veikt vietnē.

Uzticamība, ja kriptovalūtas biržā ir daudz lietotāju, vairumā gadījumu jūs varat būt pārliecināti tas piedāvā dažas lieliskas funkcijas, augstākā līmeņa drošība, un ir uzticama alternatīva, vispārīgi runājot.

Attiecībā uz veiksmīga tirdzniecība, padomājiet par to – ja ir tūkstošiem lietotāju, kas izmanto apmaiņu savām kriptogrāfiskās tirdzniecības vajadzībām, ir daudz lielāka iespēja, ka jūs atradīsit kādu ātri un efektīvi tirgoties. Ja tomēr apmaiņa ir pamesta tuksneša teritorija, jūsu piedāvājums vai priekšlikums varētu tur kavēties diezgan ilgu laiku.

Uzrakstot to, Kraken ir beidzies 4 miljoni lietotāju. Savukārt Binance ir vairāk nekā trīs reizes lielāks – 13,5 miljoni lietotāju.

Lai gan abi šie skaitļi ir milzīgi, Binance viennozīmīgi ir populārākā alternatīva! Lai gan ir daudz iemeslu, kāpēc tas tā varētu būt, ir vērts uzsvērt, ka Krakenas skaitļi, kaut arī zemāki, tomēr ir ļoti iespaidīgi!

Secinājumi

Tātad kā pēdējais piezīme paliek galīgais jautājums – kura no abām kriptogrāfijas valūtām, kas minēta šeit Krakena VS Binance labāka alternatīva ir salīdzinājums?

Pilnīgi godīgi, gan Kraken, gan Binance būs lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas iekļūt kriptonauda pasaulē. Tomēr tas tiek teikts, ja esat pilnīgi iesācējs, Kraken faktiski varētu būt labāka alternatīva – to ir daudz vienkāršāk izmantot, un tas neapgrūtinās jūs ar milzīgu monētu un citu iespēju klāstu.

Kraken VS Binance: uzziniet par Binance.

Tas teica, Binance noteikti derēs vairāk pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem. Tam ir milzīgs monētu klāsts no kā izvēlēties, sarežģīts lietotāja interfeiss, ir nepārprotams uzvarētājs debatēs “Kraken VS Binance honorāri” un tā tālāk – patiesi viena no labākajām kriptogrāfijas apmaiņas platformām tirgū!

Paldies, ka pārbaudījāt šo Kraken VS Binance salīdzinājumu, un vēlu veiksmi nākamajos kriptogrāfiskās tirdzniecības uzņēmumos!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map