Kur un kā nopirkt siacoīnu atbildēja

Hei, kriptogrāfijas fani! Tātad, jūs vēlaties uzzināt, kā iegādāties Siacoin? Nu, man ir labas ziņas jums, jo šodien es ne tikai parādīšu, kur nopirkt siacoin, bet arī to, kā to iegādāties!

Šīs rokasgrāmatas rakstīšanas laikā – 2018. gada jūlijā – kriptonauda ir ievērojami lētāka, nekā tas bija nozares visu laiku augstāko punktu laikā 2017. gada beigās! Tas nozīmē, ka pašlaik jūs varat paķert sev darījumu. (Tomēr tas nav finanšu padoms.)

Šajā ceļvedī ‘Kā nopirkt siacoīnu’ vispirms es jums sniegšu pārskatu par to, kas ir monēta. Es esmu pārliecināts, ka jūs to jau zināt, bet es domāju, ka es to pievienošu tikai gadījumā, ja daži no jums to nezina!

Pēc tam es uzskaitīšu piecas labākās kriptovalūtas biržas, lai to nopirktu. Visbeidzot, es jums sniegšu visaptverošu detalizētu instrukciju par to, kā iegādāties Siacoin, kā arī dažus patiešām noderīgus ekrānuzņēmumus.!

Es ceru, ka esat gatavs, jo mums ir daudz kas jāpārdzīvo!

Kas ir siacoin?

Siacoin ir kriptovalūtas projekts, kura mērķis ir izaicināt mākoņu glabāšanas nozari, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. To izveidoja uzņēmums ar nosaukumu Nebulous Inc, un to pašlaik vada Lūks Šampins un Deivids Viks.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Šobrīd mākoņkrātuvē dominē centralizētas korporācijas, piemēram, Amazon un Google. Tas ir radījis dārgas maksas un vāju drošību, kas ir tas, ko Siacoin apgalvo, ka tas ir atrisinājis.

Izmantojot platformu, ikviens cilvēks pasaulē var izmantot Siacoin, lai nomātu tiešsaistes krātuvi. Alternatīvi, ikviens, kurš vēlas mitināt failus, ieguldot rezerves vietu cietajā diskā, var nopelnīt Siacoin!

Projekts ir pilnībā decentralizēts, tas nozīmē, ka neviena persona vai iestāde nekontrolē tīklu. Tā vietā datu transakcijas tiek pārbaudītas ar vairākiem mezgliem, kas garantē, ka Siacoin serveri nekad neizdosies un arī tos nevarēs uzlauzt.

Piezīme: Mezgls ir ierīce, kas ir piesaistīta kriptonauda tīklam. Tie ļauj droši pārbaudīt darījumus bez trešās puses!

Pēc komandas domām, lietotāji varēs uzglabāt 1 terabaitu datu tikai par 2 ASV dolāriem mēnesī, kas salīdzinājumā ar Amazon maksu 23 USD mēnesī ir ievērojami lētāka.

Lai gan siacoīns pirmo reizi tika izlaists 2015. gada beigās, monēta sāka ievērojami pieaugt tikai 2017. gada vidū. Tāpat kā lielākajai daļai citu kriptovalūtu, arī Siacoin 2017. gada janvārī piedzīvoja visu laiku augstāko cenu, kur 9 centi tam bija kopējā tirgus kapitalizācija ir nedaudz zem 3 miljardiem USD. Atkal, tāpat kā lielākajai daļai citu kriptovalūtu, tā vērtība kopš tā laika ir samazinājusies.

Lai iegūtu papildinformāciju par komandas pašreizējo darbību, apmeklējiet vietni oficiālā Siacoin vietne šeit.


Tātad, tagad, kad zināt projekta mērķi, nākamā mana ceļveža ‘How to buy Siacoin’ daļa aplūkos piecas labākās biržas, no kurām to iegādāties! Sāksim ar Binance.

Kur nopirkt siacoin

Binance

Lai gan Binance tika izveidots tikai 2017. gadā, tagad tie ir oficiāli lielākā kriptovalūtas birža pasaulē. Sākotnēji viņi atradās Ķīnā, taču nesen viņi pārcēla savu galveno mītni uz Eiropas valsti Maltu.

Platforma tagad ir tik populāra, ka tajā ir vairāk nekā 10 miljoni reģistrētu lietotāju, kuri veicina vidējo ikdienas tirdzniecības apjomu līdz 2 miljardiem ASV dolāru dienā! Bet kāpēc cilvēki viņus tik ļoti mīl?

Pirmkārt, Binance ļauj tirgot simtiem dažādu kriptovalūtu. Tas ietver tādas populāras monētas kā Bitcoin un Ethereum un mazāk zināmas, piemēram, Siacoin! Turklāt Binance diezgan bieži uzskaita pavisam jaunas kriptovalūtas, kas tikko beigušas savu ICO.

Vēl viens reāls ieguvums tirdzniecībai Binance ir tas, ka maksas ir vienas no zemākajām nozarē. Standarta tirdzniecības maksa ir tikai 0,1% no kopējās tirdzniecības summas! To var samazināt par 50%, ja izmantojat BNB monētu, kas ir Binance izveidota kriptonauda!

Drošība Binance ir arī ļoti ieteicama. Ir bijuši pāris nesenie jautājumi (piemēram, milzīgs cenu svārstības Syscoin kur Binance bija īslaicīgi bloķēt izņemšanu), tomēr apmaiņai nekad nav bijuši lieli uzlaušanas gadījumi. Lietotājus aizsargā dažādas drošības kontroles, piemēram, divu faktoru autentifikācija un saldētavas opcija, kas nozīmē, ka jūsu monētas tiek turētas bezsaistē.

Interesanti, ka, lai arī Binance ir viena no populārākajām biržām kriptonauda nozarē, tā neļauj lietotājiem noguldīt vai izņemt līdzekļus, izmantojot reālās pasaules naudu! Tā vietā jums būs jāiemaksā kriptonauda, ​​kas ir bez maksas. Tomēr 2018. gada jūnijā Binance komanda paziņoja, ka drīz pieņems fiat valūtas noguldījumus, kas ir aizraujoši!

Binance ir lieliska vieta, kur ieiet, meklējot, kā iegādāties Siacoin; ļaujiet man ātri apkopot platformas priekšrocības un trūkumus.

Priekšrocības

 • Sarakstā ir simtiem monētu
 • Ļoti lēti tirdzniecības maksājumi
 • Liela drošība
 • Milzīgs tirdzniecības apjoms, tik daudz likviditātes

Disadvantages

 • Nav fiat valūtas noguldījumu vai izņemšanas (bet plāno piedāvāt drīz)
 • Pāris dīvaini drošības draudi, kas nozīmēja, ka viņiem nācās bloķēt izņemšanu

Tātad, tagad, zinot Siacoin iegādes Binance priekšrocības un trūkumus, manā ceļvedī ‘How to buy Siacoin’ nākamā daļa aplūkos Bittrex.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Bittrex

Bittrex tika izveidota 2013. gadā un atrodas Sietlā ASV. Tāpat kā Binance, tās ir viena no lielākajām pasaules tirdzniecības biržām, kas nozīmē, ka tām vienmēr ir pieejama daudz likviditātes!

Vēl nesen Bittrex nepiedāvāja lietotājiem iespēju noguldīt vai izņemt līdzekļus, izmantojot reālās pasaules valūtu, tomēr tas lēnām mainās. 2018. gada maija beigās birža izveidoja iespēju korporatīvajiem klientiem noguldīt līdzekļus, izmantojot USD! Lai gan precīzs datums vēl nav norādīts, birža plāno to piedāvāt arī standarta lietotājiem.

Platformā ir uzskaitītas vairāk nekā simts dažādas kriptovalūtas, ieskaitot Siacoin (protams)! Tirdzniecības maksa Bittrex ir diezgan laba, un tā maksā 0,25% par katru veikto darījumu. Noguldot vai izņemot kriptovalūtas biržā, vienīgā maksa, kas jums jāmaksā, ir blokķēdes darījuma maksa.

Kā jūs droši vien varat uzminēt, Bittrex nopietni uztver drošību, jo to atrašanās vieta ir ASV. No otras puses, tas nozīmē, ka pirms konta tirdzniecības sākšanas ir jāpārbauda katrs konts, kas, pēc dažu lietotāju domām, var ilgt pat divas nedēļas! Tāpēc, ja jums ātri jāpērk Siacoin, ieteicams izmantot citu apmaiņas veidu.

Lai gan joprojām nav skaidrs, cik lietotāju Bittrex ir, 2017. gada beigās viņiem bija jāpārtrauc jauna reģistrācija, jo pārāk daudz cilvēku mēģināja pievienoties. Tomēr viņi kopš tā laika ir atkal atvēruši savas durvis.

Pirms pāreju uz nākamo manu ceļvedi ‘Kā nopirkt siacoīnu’, ļaujiet man ātri apkopot Bittrex lietošanas priekšrocības un trūkumus..

Priekšrocības

 • Sarakstā ir vairāk nekā simts monētu
 • Tirdzniecības maksa ir tikai 0,25%
 • Augstākā drošība
 • Vienmēr liela likviditāte

Trūkumi

 • Fiat valūtas noguldījumi tikai korporatīvajiem klientiem (drīz tiks piedāvāti visiem)
 • Pārbaude var būt ļoti lēna
 • Daži ziņojumi par sliktu klientu apkalpošanu

Tātad, tagad, kad jūs zināt Bittrex lietošanas labās un sliktās puses, manas grāmatas “Kā nopirkt siacoīnu” nākamā daļa aplūkos OKEX.

OKEX

OKEX ir kriptovalūtas birža, kas tika izveidota 2014. gadā. Sākotnēji viņi atradās Ķīnā nesen pārcēla savus birojus uz Maltu (tāpat kā Binance!). Lai gan sākotnēji birža bija pieejama tikai ķīniešu valodā, tagad tā ir pieejama arī angļu valodā.

Runājot par monētu pieejamību, OKEX ir vairāk nekā 100 monētu pirkšanai, pārdošanai un tirdzniecībai. Platforma pieļauj valūtas noguldījumus tikai pieredzējušiem tirgotājiem, kuri vēlas iegādāties sarežģītus finanšu produktus, tāpēc jums būs jāiemaksā, izmantojot kriptonauda.

Runājot par tirdzniecības maksu OKEX, jūs maksāsiet no 0,02% līdz 0,2%. Galu galā, jo vairāk jūs tirgojat 30 dienu laikā, jo lētākas ir maksas!

Viena no lielākajām lietām par tirdzniecību OKEX ir tā, ka jums ir jāpārbauda sava identitāte tikai tad, ja plānojat tirgot lielas summas! Rakstīšanas laikā jūs varat tirgot 100 BTC ik pēc 24 stundām.

Vēl viena laba OKEX izmantošanas iezīme ir tā, ka viņiem ir tiešraides tērzēšanas iespēja visu diennakti. Lai gan atbildes laiks var būt diezgan ilgs, tas noteikti ir ātrāks nekā jāgaida atbilde uz e-pastu!

Drošība ir laba arī OKEX, un lietotājiem ir jāapstiprina numurs, kas tiek nosūtīts uz jūsu reģistrēto mobilo tālruni katru reizi, kad vēlaties pieteikties savā kontā, tirgoties vai izņemt līdzekļus.!

OKEX tirdzniecības apjomi ir ļoti augsti, un birža diezgan bieži ir atbildīga par vairāk nekā 1 miljardu USD ikdienas darījumos. Tā rezultātā tas padara lielisku apmaiņu par Siacoin iegādi, jo vienmēr ir daudz likviditātes.

Pirms pāreju uz nākamo apmaiņu manā ceļvedī “Kā nopirkt siacoīnu”, es ātri apkopošu OKEX izmantošanas priekšrocības un trūkumus..

Priekšrocības

 • Lielisks uzskaitīto kriptovalūtu klāsts
 • Laba tirdzniecības maksa, zemākā – 0.02%
 • Ļoti augsti tirdzniecības apjomi
 • Laba drošība – liek lietotājiem regulāri apstiprināt savu mobilo tālruni
 • Atļauj anonīmu tirdzniecību (ja vien mazāk nekā 100 BTC dienā)
 • 24/7 tiešraides tērzēšana

Trūkumi

 • Ikdienas lietotājiem nav reālas depozīta metodes
 • Platforma mazliet sarežģīta iesācējiem

Tagad, kad esmu izgājis cauri OKEX izmantošanas plusi un mīnusi, nākamā apmaiņa manā ceļvedī ‘How to buy Siacoin’ ir HitBTC!

HitBTC

Izveidots 2013. gadā, HitBTC ir kriptovalūtas birža, kas atrodas Igaunijas valstī. Papildus Siacoin uzskaitījumam platforma piedāvā vairāk nekā 200 dažādas kriptovalūtas, kuras lietotāji var iegādāties, pārdot un tirgot!

Ja jūs vēlaties iegādāties Siacoin ar USD (vai citām reālās pasaules valūtām), tad jums ir paveicies! HitBTC ir daudz dažādu fiat valūtas maksājumu metožu, tostarp SEPA (Eiropas klienti) un SWIFT (visi pārējie)..

Vienkārši atcerieties, ka, izvēloties depozītu, izmantojot reālās pasaules līdzekļus, vispirms būs jāpārbauda sava identitāte. Pēc citu lietotāju domām, kuri to ir mēģinājuši izdarīt, verifikācijas process aizņemts ilgu laiku aizņemtos periodos.

Bankas konta noguldījumi var aizņemt arī 3 dienas, pirms tie nonāk jūsu kontā, tādēļ, ja vēlaties nekavējoties iegādāties Siacoin, labāk noguldīt, izmantojot citu kriptovalūtu (piemēram, bitcoin vai Ethereum).

Tirdzniecības maksa ir arī laba vērtība, tikai ar 0,1%, taču maksa par izņemšanu var būt dārga. Izmaksas maksa ir atkarīga no monētas, kuru vēlaties izņemt, un tās var mainīties atkarībā no izvēlētās kriptonauda vērtības. Viņi nepublicē Siacoin izņemšanas izmaksas, tāpēc jums tas būs jāpārbauda, ​​tiklīdz esat pieteicies savā kontā.

Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka 2015. gadā tika uzlauzti HitBTC serveri, kas dažiem nozīmēja, ka lietotājiem monētas tika nozagtas. Ja jūs nolemjat izmantot HitBTC, lai iegādātos Siacoin, pārliecinieties, ka esat iestatījis divu faktoru autentifikāciju, jūsu kontā nekad nav pārāk daudz. Es iesaku nosūtīt savu Siacoin uz drošu personisko maku.

Pirms pāreju uz manu ceļvedi “Kā nopirkt siacoīnu”, ļaujiet man ātri apspriest HitBTC izmantošanas plusus un mīnusus..

Priekšrocības

 • Uzskaitītas vairāk nekā 200 dažādas kriptovalūtas
 • Ļoti zemas tirdzniecības maksas
 • Pieņem bankas konta depozītus
 • Viegli izmantojama platforma

Trūkumi

 • Dārgas un neskaidras izmaksas par izņemšanu
 • Uzlauzts 2015. gadā
 • Tirdzniecības apjoms Siacoin dažreiz ir zems

Tagad, kad jūs zināt par HitBTC, pēdējā apmaiņa, kuru es pārskatīšu savā ceļvedī ‘Kā nopirkt Siacoin’, ir Poloniex!

Poloniex

Poloniex ir kriptovalūtas birža, kas atrodas ASV. Izveidota 2014. gadā, tagad tās ir viena no lielākajām ikdienas tirdzniecības apjomu platformām. Diemžēl Poloniex neļauj jums iemaksāt vai izņemt naudu, izmantojot reālās pasaules naudu, kas nozīmē, ka jums būs jāfinansē savs konts, izmantojot kriptonauda.

Pozitīvi ir tas, ka valūtas maiņai ir patiešām liels atbalstīto monētu saraksts, un kriptovalūtas noguldījumi ir bez maksas!

Tirdzniecības maksa ir atkarīga no tā, vai esat veidotājs vai ņēmējs. Tirgus veidotājs ir persona, kas nodrošina apmaiņu ar likviditāti, un tirgus piesaistītājs ir persona, kas ņem pašreizējo tirgus cenu! Ja esat ražotājs, jums būs jāmaksā no 0% līdz 0,15%. Ja esat spēlētājs, tie ir no 0,05% līdz 0,25%. Būtībā, jo vairāk jūs tirgojat, jo zemākas ir tirdzniecības maksas.

Liela Poloniex izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tie ļauj tirgoties anonīmi, ja vien jūs nemēģināt tirgot vairāk par 2000 USD dienā. Ja jums patiešām ir jāpārdod lielākas summas, jums būs jāveic pārbaudes process.

Runājot par Poloniex drošību, lielākā daļa klientu līdzekļu tiek turēti bezsaistē, un ir pieejama arī divu faktoru autentifikācija. Tomēr jābrīdina, ka 2014. gadā apmaiņa tika uzlauzta, kā rezultātā tika nozagti 12% no tās Bitcoin krājumiem. Kopš tā laika nav ziņots par uzlaušanu.

Zemāk es apkopoju Poloniex lietošanas priekšrocības un trūkumus.

Priekšrocības

 • Ļoti liela monētu izvēle, ieskaitot jaunākas monētas
 • ASV balstīta tik laba drošība
 • Anonīma tirdzniecība, ja tā ir mazāka par 2000 USD dienā
 • Ļoti zemākas tirdzniecības maksas

Trūkumi

 • Bija nozagti 12% Bitcoins 2014. gadā
 • Nevar nopirkt Siacoin ar USD / EUR utt.

Tātad, tagad, kad jūs zināt piecas labākās apmaiņas vietas, kur iegādāties siacoīnu, es tagad sniegšu jums detalizētus norādījumus par siacoīna iegādi.!

Kā nopirkt siacoin

Turpmākajā soli pa solim es jums parādīšu, kā iegādāties Siacoin, izmantojot Binance. Iemesls tam ir tāds, ka, lai arī tie neļauj jums iegādāties Siacoin par USD (vai jebkuru reālās pasaules naudu), viņiem ir vislielākā likviditāte, lētākās maksas un tie piedāvā lielisku drošību! Ja vēlaties iegādāties SiaCoin USD bāzes veidā, ir citas pieejamās apmaiņas iespējas, arī.

Vieglākais veids, kā finansēt savu Binance kontu, būs iemaksa, izmantojot populāru kriptovalūtu, piemēram, Ethereum (ETH). Ja jums jau pieder Ethereum (vai jebkura cita monēta, kuru Binance pieņem), varat pāriet uz nākamo mana ceļveža daļu.

Ja jums pašlaik nav nevienas kriptogrāfijas valūtas, vienkāršākais un ātrākais veids, kā to iegūt, ir iegādāties Coinbase. Tur ir diezgan vienkārši izveidot kontu, tomēr, ja vēlaties uzzināt, kā to izdarīt, skatiet vietni "Kā nopirkt Ethereum" vadīt.

Tpārsūtīt ETH no Monētu bāze uz Binance

Kad esat izveidojis savu Coinbase kontu un esat iegādājies savu ETH, jums tas tagad jāpārskaita Binance.

 1. Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Konti.
 2. Ritiniet uz leju un pēc tam atlasiet Ethereum. Pēc tam noklikšķiniet uz Nosūtīt.
 3. Šeit jums jāievada sava Binance depozīta adrese.
 4. Tātad, atveriet jaunu cilni Internets un izveidojiet kontu Binance.
 5. Kad esat izveidojis kontu Binance, jums jāpiesakās. Virziet kursoru virs kursora Līdzekļi un pēc tam noklikšķiniet uz Noguldījumi.
 6. Nolaižamajā lodziņā meklējiet ETH. Pēc tam noklikšķiniet uz Ethereum.
 7. Tagad jūs redzēsiet savu Binance depozīta adresi ETH. Klikšķiniet uz Kopēt adresi un pēc tam atgriezieties cilnē Coinbase.
 8. Tagad jums jāielīmē Binance depozīta adrese Coinbase un noklikšķiniet uz Nosūtīt. Jūsu Binance konts ir jāfinansē dažu minūšu laikā, vienkārši esiet pacietīgs.

Buy Siacoin par Binance

Tagad, kad jūsu Binance konts tiek finansēts no ETH, ir pienācis laiks iegādāties Siacoin!

 1. Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz Apmaiņa, sekoja Pamata.
 2. Ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz ETH un pēc tam meklējiet SC.
 3. Noklikšķiniet uz SC / ETH savienošana pārī.
 4. Jūs tagad esat galvenajā Siacoin un Ethereum tirdzniecības ekrānā!
 5. Tagad ritiniet uz leju līdz cenu tabulām un meklējiet Pērciet SC tirdzniecības kaste. Vieglākais tirdzniecības veids ir izmantot Tirgus opciju, tāpēc pārliecinieties, ka tā ir atlasīta. Tas nodrošinās, ka jūs tirgojat par pašreizējo tirgus cenu.
 6. Tagad jums jāievada kopējā Siacoin summa, kuru vēlaties iegādāties. Jūs varat vai nu (1) ievadīt to Summa lodziņā vai (2) atlasiet kopējo ETH atlikuma procentuālo daļu, kuru vēlaties izmantot.
 7. Visbeidzot, lai pabeigtu tirdzniecību, noklikšķiniet uz PIRKT SC. Ja izmantojāt tirgus opciju, jūsu darījums ir jāpabeidz dažu sekunžu laikā.

Apsveicam! Jūs tikko iegādājāties savu pirmo Siacoins ķekaru! Viegli labi?!

Secinājums

Un ar to beidzas mans ceļvedis ‘kā nopirkt Siacoin’! Šodien es jums esmu devis piecas labākās kriptovalūtas biržas, no kurām to iegādāties. Katram no tiem ir savi plusi un mīnusi, taču tikai jūs pats esat atkarīgs no tā, kuru izlemjat izmantot.

Manuprāt, Binance ir labākā birža, lai iegādātos Siacoin, jo tajā ir liels tirdzniecības apjoms, kā arī patiešām zemās tirdzniecības maksas. Tāpēc es tos izmantoju savā soli pa solim.

Kad esat iegādājies monētas no Binance (vai jebkuras apmaiņas, kuru izmantojāt), mans padoms būtu tās izņemt savā Siacoin makā. Vislabāk ir izmantot oficiālo Sia-UI klientu, kas satur oficiālo Sia maku.

Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, vienkārši sekojiet manai saitei šeit soli pa solim.

Ja jums šī rokasgrāmata ir noderīga un tagad esat veiksmīgi iegādājies dažus Siacoins, tad, lūdzu, informējiet mani zemāk esošajos komentāros!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map