Labākā Altcoin apmaiņa

Ja jūs vēlaties sākt pirkt, tirgot un pārdot altkīnus, bet nezināt, kāda ir labākā altkoīna birža? Es zinu sajūtu – ir simtiem dažādu apmaiņu, no kurām izvēlēties, katrai no tām ir savi plusi un mīnusi.

Bet neuztraucieties, jūs esat nonācis īstajā vietā! Šodien es jums sniegšu pārskatu par septiņām labākajām altkoīna biržām, kurās es parādīšu, kur iegādāties altkīnus un kā nopirkt altkīnus ar USD.

Starp citu, vai jūs zinājāt, ka pirmais altcoin, kas tika izveidots, 2011. gadā bija Namecoin?

Šajā labākajā altcoin apmaiņas ceļvedī es pārskatīšu dažas no populārākajām biržām, uzsverot to maksas, drošības pasākumus, monētu pieejamību, tirdzniecības apjomu un draudzīgumu lietotājam. Tātad, kad būsit izlasījis visas septiņas apmaiņas, varēsiet izlemt, kura no tām vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Nu … ko jūs gaidāt? Šajā labākajā altcoin apmaiņas ceļvedī pirmais pārskats aptvers Gemini apmaiņu!

Ieskats Dvīņos

Gemini vietnes sākumlapa

Dvīņus 2015. gadā izveidoja Kamerons un Tailers Vinklevoss. Dvīņi ir slaveni ar to, ka iesūdzējuši Facebook dibinātāju Marku Cukerbergu par 65 miljoniem ASV dolāru, kā saka, ka viņš nozaga viņu ideju!

Dvīņi atrodas Ņujorkā, un viņiem pieder kaut kas, ko sauc par “BitLicense”. Tas nozīmē, ka tās tiek regulētas tāpat kā banku nozare, tas nozīmē, ka tās ļoti nopietni uztver drošību.

Tā kā Gemini izmanto arī institucionālie investori, vienmēr ir augsts tirdzniecības apjoms, kas nozīmē, ka jums nebūs problēmu atrast likviditāti. Dvīņiem ir labas attiecības arī ar regulatoriem, tāpēc tie ļauj iemaksāt un izņemt, izmantojot bankas kontu.

Piezīme. Institucionālais ieguldītājs ir kāds, kurš iegulda lielas organizācijas, piemēram, bankas vai riska ieguldījumu fonda, vārdā. Parasti viņi iegulda ļoti lielas naudas summas.

Pirms varat finansēt savu kontu, jums būs jāpabeidz verifikācijas process. Tas ietvers personas datu ievadīšanu un valsts izdota personas apliecības (piemēram, pases) augšupielādi. Atkarībā no verifikācijas nodaļas aizņemtības var paiet dažas dienas, līdz jūsu konts tiek verificēts.

Katru mēnesi jums ir atļauts bez maksas izņemt līdz 30 bankas kontiem un 10 Bitcoin vai Ethereum. Arī noguldījumi ir bez maksas. Tirdzniecības maksa sākas ar 0,25%, tomēr, sākot tirdzniecību ar lielākām summām, šīs maksas tiek samazinātas.

Tomēr viens no galvenajiem Dvīņu izmantošanas trūkumiem ir tas, ka vienīgais altcoin, ko viņi uzskaita, ir Ethereum!

Runājot par pašu platformu, lai gan pieredzējušiem lietotājiem ir pieejams daudz rīku, apmaiņa ir patiešām vienkārša lietošanā, padarot to perfektu pirmo reizi pircējiem.


Priekšrocības

 • Pieņem bankas konta depozītus un izmaksas
 • Reģistrējies Ņujorkas regulatoros, tāpēc ļoti laba reputācija
 • Lieliska drošība
 • Ļoti zemas maksas
 • Lietotājam draudzīga platforma
 • Laba likviditāte

Trūkumi

 • Pieejams tikai 1 altcoin – Ethereum
 • Pārbaude var ilgt dažas dienas

Tātad, tagad, kad jūs zināt visas Dvīņu priekšrocības un trūkumus, šīs labākās altcoin apmaiņas rokasgrāmatas nākamajā daļā es pārskatīšu Coinbase!

Kas par Coinbase?

Coinbase kriptovalūtas informācijas panelis

Ja jūs jau ilgu laiku esat iesaistījies kriptonauda pasaulē, tad ir liela iespēja, ka jūs būtu dzirdējis par Coinbase.

Coinbase, kas izveidota 2011. gadā un atrodas Sanfrancisko, ir viens no lielākajiem Bitcoin tirdzniecības apjomiem. Tomēr tie ļauj arī pirkt un pārdot trīs altkīnus, kas ir Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) un Bitcoin Cash (BCH)!

Platformu ir patiešām viegli izmantot, kas padara to perfektu iesācējiem. Ne tikai tas, bet viņiem ir lieliska klientu apkalpošana, kas ietver atbalstu pa tālruni!

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki mīl Coinbase, ir tas, ka tie ļauj jums veikt depozītu, izmantojot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu.

Pirms sākat darbu ar fiat naudu, jums būs jāpārbauda sava identitāte. Tas ir vienkārši, jo viss, kas jums jādara, ir norādīt dažus personas datus un pēc tam augšupielādēt valsts izdotu personu apliecinošu dokumentu (piemēram, pasi).

Drošība ir arī ļoti laba, Coinbase 98% klientu līdzekļu glabā saldētavā, un jums ir arī iespēja iestatīt divu faktoru autentifikāciju.

Piezīme: saldētava ir tad, kad kriptonauda tiek turēta bezsaistē un bez savienojuma ar internetu. Tas viņus padara ārkārtīgi drošus, un noziedzniekiem tos gandrīz nav iespējams nozagt!

Viens no galvenajiem Coinbase lietošanas trūkumiem ir tas, ka tas ir pieejams tikai dažās atsevišķās valstīs. Tas ietver Austrāliju, Kanādu, Singapūru, ASV un lielāko daļu ES. valstīs.

Arī debetkartes vai kredītkartes izmantošana depozītam ir diezgan dārga – nedaudz zem 4%, tomēr tas ir normāli, izmantojot šo maksājuma veidu. Arī tirdzniecības maksas ir ļoti labas, un Coinbase iekasē nedaudz virs pašreizējās tirgus likmes!

Priekšrocības

 • Ļoti vienkārša platforma – ideāla iesācējiem
 • Pieņem debetkartes / kredītkartes un bankas pārskaitījumu
 • Lētas tirdzniecības un izņemšanas maksas
 • Lieliska drošība
 • Labs klientu atbalsts
 • Ātra un ērta pārbaude

Trūkumi

 • Dārgas komisijas maksas par debetkartēm / kredītkartēm
 • Pieejami tikai 3 altkoīni
 • Pieņem tikai lietotājus no dažām valstīm

Tātad, tagad, kad jūs zināt Coinbase izmantošanas plusus un mīnusus, šī labākā altcoin apmaiņas pārskata nākamā daļa izklāstīs Kraken iezīmes!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Krakena

Krakenas bitcoin apmaiņa

Kraken ir ļoti līdzīgs Coinbase, un viņiem ir arī patiešām vienkārša platforma, kas padara to perfektu pirmo reizi pircējiem! Izveidoti arī 2011. gadā, tie ir viena no populārākajām altcoin biržām Eiropas tirgotājiem.

Diemžēl Kraken neļauj jums finansēt savu kontu ar debetkarti vai kredītkarti, tomēr jūs varat izmantot bankas kontu, ja dzīvojat Kanādā, Japānā, ASV vai lielākajā daļā ES.

Tāpat kā Coinbase, pirms darba sākšanas jums būs jāpārbauda savs konts. Ja jūs veicat depozītu tikai ar kriptovalūtu, jums vienkārši jāsniedz pamatinformācija. Tomēr, ja vēlaties izmantot savu bankas kontu, jums būs jāsniedz papildu informācija, piemēram, adrese.

Runājot par tirdzniecības maksām, tas būs atkarīgs no summas, kuru vēlaties tirgot, un arī no tā, kādu altcoin vēlaties iegādāties. Tas var būt pat 0,02% vai pat 0,26%. Katru atsevišķo maksu varat pārbaudīt līdz noklikšķinot šeit.

Atšķirībā no Coinbase, Kraken ir pieejams patiešām labs pieejamo altkoīnu, tostarp Zvaigžņu lūmeni, Ripple, ZCash un vairāk!

Lai gan atbalsts pa tālruni nav pieejams, jūs varat lūgt palīdzību, izmantojot viņu tiešsaistes tērzēšanas iespēju. Tomēr šķiet, ka ir daudz sliktu atsauksmju par viņu klientu apkalpošanas kvalitāti.

Priekšrocības

 • Pieņem bankas kontus noguldījumiem un naudas izņemšanai
 • Ļoti laba altkoīnu izvēle
 • Zema tirdzniecības maksa, taču tā var būt diezgan mulsinoša, lai saprastu struktūru
 • Laba drošība
 • Tiešraides tērzēšanas atbalsts
 • Pamata saskarne iesācējiem
 • Viegla pārbaude

Trūkumi

 • Nav debetkartes vai kredītkartes depozītu
 • Ziņojumi par sliktu klientu apkalpošanu

Neuztraucieties, ja vēl neesat pieņēmis lēmumu par to, kuru apmaiņu izmantot, mums vēl ir jāizdara daži! Nākamā šī labākā altcoin apmaiņas pārskata sadaļa runās par Bitstamp!

Atstājot atzīmi ar Bitstamp

Bitstamp vietņu sākumlapa

Bitstamp tika izveidots 2011. gadā un sākotnēji atradās Slovēnijā, taču tagad tiem ir biroji, kas atrodas daudzās dažādās valstīs. Platforma faktiski ir paredzēta pieredzējušākiem tirgotājiem. Tātad, ja jūs joprojām esat agrīnā kriptonauda, ​​tad tas, iespējams, nav labākais altcoin apmaiņa jums.

Tomēr tiem ir viens no lielākajiem tirdzniecības apjomiem nozarē, tāpēc likviditātes līmenis ir patiešām labs. Neskatoties uz to, viena no lielākajām Bitstamp izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka jūs varat noguldīt līdzekļus, izmantojot arī debetkarti / kredītkarti, bankas kontu un kriptovalūtas.

Depozīta maksa ir atšķirīga atkarībā no tā, kādu maksājuma veidu jūs nolemjat izmantot. Šeit ir piemērs tam, ko jūs maksāsiet.

Debetkartes: 10 USD

Kredītkartes: 5%

SEPA: bezmaksas

Starptautiskais vads: 0,05% (minimālais / maksimālais – 7,5 USD / 300 USD)

Izņemot naudu ar starptautisko pārskaitījumu, maksa ir diezgan dārga – 15 USD, tomēr SEPA ir tikai 0,90 USD!

Tirdzniecības maksa tiek noteikta 0,25% apmērā par katru darījumu, taču, ja vienā mēnesī tirgojat vairāk nekā 20 000 USD, tas samazinās. Jo vairāk jūs tirgojat, jo lētākas ir maksas, un zemākā ir 0,10%, ja jūs varat tirgot vairāk nekā 20 miljonus ASV dolāru. Kas ir mazliet ārpus mana budžeta!

Lai gan Bitstamp tagad ir viena no labākajām pieejamajām drošības sistēmām, apmaiņa ir uzlauzta vairāk nekā vienu reizi, pēdējo reizi tā bija 2015. gadā. Šis konkrētais uzlaušana bija tik nopietna, ka noziedznieks nozaga vairāk nekā 19 000 BTC. Par laimi, kopš tā laika nekas nav noticis.

Kaut arī pieejamo altkoīnu daudzums nav tik liels kā citās biržās, jūs to varat iegādāties Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP) un Litecoin (LTC).

Viens no galvenajiem Bitstamp izmantošanas trūkumiem ir tas, ka tā verifikācijas process var būt patiešām lēns. Tas ir tāpēc, ka viņi cenšas panākt milzīgo kontu pieteikumu skaitu, kas viņiem bija 2017. gada decembrī! Daži cilvēki ir ziņojuši par gaidīšanu līdz divām nedēļām, tādēļ, ja vēlaties sākt tūlīt, iespējams, vislabāk izmantojat citu apmaiņas veidu.

Vēl viens Bitstamp izmantošanas trūkums ir tas, ka viņu klientu apkalpošana var būt ļoti lēna, un komandai atbilde dažreiz prasa līdz 3 dienām.

Priekšrocības

 • Pieņem debetkarti / kredītkarti un bankas pārskaitījumu
 • Zema maksa par SEPA
 • Laba tirdzniecības maksas struktūra
 • Rīku klāsts pieredzējušiem tirgotājiem

Trūkumi

 • Ilgi verifikācijas laiki
 • Pieejami tikai 4 altkoīni
 • Lēns klientu atbalsts
 • Lai gan drošība tagad ir laba, tā ir uzlauzta ne reizi vien
 • Iespējams, platforma nav piemērota iesācējiem

Tātad, kāds ir jūsu viedoklis par Bitstamp? Vai tie izklausās pēc apmaiņas veida, kuru vēlaties izmantot? Ja nē, tad lasiet tālāk! Nākamā mana labākā altcoin apmaiņas pārskata daļa apspriedīs Poloniex.

Poloniex

Poloniex bytecoin apmaiņa

Poloniex ir ASV reģistrēta birža, kuru 2014. gadā izveidoja Tristans D’Agosta. Tagad tās ir viena no populārākajām biržām kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai, un viņu altkoīnu saraksts ir milzīgs!

Tirdzniecības apjomi ir arī augsti, tas nozīmē, ka jums nekad nevajadzētu rasties problēmām atrast likviditāti.

Diemžēl viens no lielākajiem Poloniex lietošanas trūkumiem ir tas, ka tas neatbalsta fiat valūtas. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai izmantotu debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu, jums būs jāapmaksā konts ar kriptonauda.

Tomēr laba lieta ir tā, ka gan noguldījumi, gan izņemšana ir bez maksas, izņemot blokķēdes darījumu maksu, kas tiek maksāta kalnračiem (kas ir normāli, pārskaitot kriptonauda). Tāpat kā dažas citas altcoin biržas, kuras esmu pārskatījis, arī to tirdzniecības maksa būs atkarīga no jūsu tirgotās summas.

Maksājiet visvairāk par 0,25%, samazinot to līdz 0%, ja tirgojat ar lielām summām. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Poloniex vienmēr ir daudz likviditātes.

Ja vien jūs nevēlaties tirgot vairāk nekā 2000 USD dienā, personu apliecinošu dokumentu iesniegšanai nav prasību, tāpēc jūs varat sākt tirdzniecību, tiklīdz esat atvēris kontu.

Viņiem ir arī laba klientu apkalpošanas nodaļa, kurā ietilpst tiešraides tērzēšanas iespēja tūlītējai palīdzībai. Turklāt, lai arī biržā ir daudz tirdzniecības rīku, piemēram, diagrammas un diagrammas, faktiskā platforma ir patiešām draudzīga lietotājam.

Tā kā Poloniex ir reģistrēta un atrodas ASV, viņiem faktiski ir viena no labākajām drošības sistēmām. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka vēl 2014. gadā viņi piedzīvoja lielu uzlaušanu, kur hakeri nozaga vairāk nekā 12% no viņu kopējā Bitcoin turējuma.

Tam vajadzētu atgādināt, ka neatkarīgi no tā, cik labs ir biržas nodrošinājums, jūsu līdzekļi nekad nav 100% droši.

Priekšrocības

 • Ļoti liela uzskaitīto altkoīnu izvēle
 • Laba klientu apkalpošana
 • S. balstīts – drošībai ir jāpiešķir prioritāte
 • Lietotājam draudzīga platforma ir laba gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem
 • Maksājiet blokķēdes maksu tikai par noguldījumiem un izņemšanu
 • Tirdzniecības maksa ir laba – maksimāli 0,25%
 • Nav verifikācijas, ja vien tirdzniecība pārsniedz USD 2000 dienā

Trūkumi

 • Nav fiat valūtas noguldījumu un izņemšanas
 • Bija nozagti 12% Bitcoin 2014. gadā

Tagad, kad jūs zināt visas Poloniex priekšrocības un trūkumus, nākamā mana labākā altcoin apmaiņas ceļveža daļa runās par Cex.io!

Cex.io

CEX.IO bitcoin apmaiņas platforma

Cex.io tika palaists 2013. gadā un atrodas Lielbritānijā. Pirmajos divos tirdzniecības gados viņi bija gan biržas, gan kalnrūpniecības uzņēmumi. Tomēr kopš 2015. gada viņi ir 100% koncentrējušies uz savu tirdzniecības platformu, izpētīsim, vai CEX ir potenciāls saukt par labāko altcoin biržu.

Viena no labākajām Cex.io izmantošanas īpašībām ir tā, ka jūs varat noguldīt un izņemt līdzekļus, izmantojot bankas kontu. Ja atrodaties ES, varat izmantot SEPA, bet, ja atrodaties citur, jāizmanto starptautiskais vads.

Ir daudz dažādu altcoins, kurus jūs iegādājaties vietnē Cex.io, visu laiku pievienojot jaunus.

Ir svarīgi saprast, ka CEX.io tirdzniecības sistēma nedaudz atšķiras no citām līdz šim pārskatītajām biržām. Tas notiek tāpēc, ka viņi apstrādā pasūtījumus, kas līdzīgi tirdzniecībai “aizpildi vai nogalini”.

Aizpildīšanas vai nogalināšanas darījums ir gadījums, kad pircējs vai nu saņem to, ko vēlas, vai arī pasūtījums tiek atcelts. Piemēram, ja Pēteris vēlas nopirkt 500 ETH par 600 USD par ETH, tirdzniecība notiks tikai tad, ja Pēteris varēs iegūt visu summu par šo cenu. Pretējā gadījumā pasūtījums tiks atcelts!

Ja jūs tirgojat tikai mazas summas, tam nevajadzētu būt problēmai, jo vienmēr būs pietiekami daudz likviditātes, lai aizpildītu jūsu pasūtījumu!

Lai veiktu iemaksu, izmantojot fiat, jums būs jāpabeidz verifikācijas process. Tas ietver jūsu ID augšupielādi un pēc tam viņiem attēla nosūtīšanu, kurā jūs turat personu apliecinošu dokumentu! Parasti Cex.io ir nepieciešamas divas dienas, lai verificētu jūsu personu apliecinošo dokumentu, tādēļ, ja vēlaties iegādāties tūlītēju informāciju, jums, iespējams, būs jāapsver iespēja izmantot citu biržu.

Iemaksa ar debetu / kredītu jums izmaksās 3,5%, bet bankas pārskaitījumi ir bez maksas! Izņemšanas maksa ir atkarīga no izmantotās valūtas un maksājuma veida – noklikšķiniet uz šīs saites šeit, lai apskatītu struktūru. Tirdzniecības maksa vietnē Cex.io ir diezgan dārga, jo papildus pašreizējai tirgus cenai būs jāmaksā 7%.

Kā Lielbritānijas uzņēmumam Cex.io drošība ir ļoti laba, un lielākā daļa līdzekļu tiek turēti saldētavās.

Priekšrocības

 • Pieņem debetkartes / kredītkartes un bankas kontu
 • Laba altkoīnu izvēle
 • Lielbritānijā balstīta tik izcila drošība

Trūkumi

 • Augstas tirdzniecības maksas par 7%
 • Lēna pārbaude, kas var ilgt divas dienas
 • Nav tālruņa vai tiešraides tērzēšanas atbalsta

Ir pienācis laiks manam pēdējam labākajam altcoin apmaiņas pārskatam, kas būs BitSquare!

BitSquare

BitSquare kriptovalūtu tirdzniecības platforma

BitSquare nedaudz atšķiras no citām biržām, kuras esmu pārskatījis, ciktāl tā ir decentralizēta apmaiņa. Tas nozīmē, ka atšķirībā no citiem, starp pircēju un pārdevēju nav trešās personas un nevienai vienai iestādei nav tīkla kontroles. Vissvarīgākais ir tas, ka birža nekad nenodrošina jūsu līdzekļus.

Pirmo reizi palaists 2016. gadā, BitSqaure ļauj lietotājiem ne tikai apmainīties ar kriptogrāfiju, bet arī ar kriptogrāfiju. Nav nepieciešams norādīt personu apliecinošu dokumentu vai pat personas datus, kas ļauj tirgoties anonīmi! Tātad, pieņemsim redzēt, vai BitSquare varētu būt labākā altcoin apmaiņa.

Kad esat lejupielādējis programmatūru savā ierīcē, varat iegādāties un pārdot labu altkoīnu izvēli, piemēram, Litecoin un Dash.

Ir pieejamas vairāk nekā 20 dažādas norēķinu iespējas, piemēram, valsts bankas pārskaitījums, SEPA, OKPay un pat skaidras naudas iemaksa. Turklāt, ja izmantojat trešās puses maksājumu procesoru Perfect Money, varat izmantot savu debetkarti vai kredītkarti!

Tirdzniecības maksas sistēma ir diezgan sarežģīta un atkarīga no tā, cik daudz jūs plānojat tirgot. Saskaņā ar viņu FAQ lapu minimālā maksa sākas no 0.00005 BTC.

Tā kā jūs tirgojat peer-to-peer, nav nekādu depozīta vai izņemšanas maksu, izņemot blokķēdes darījuma maksu.

Lai gan platformas saskarne izskatās ļoti skaidra, var paiet zināms laiks, līdz jūs pierodat pie decentralizētā tirdzniecības aspekta. Tāpēc tas varētu nebūt vispiemērotākais iesācējiem. Tātad, ja pirmo reizi izmantojat BitSquare, pārliecinieties, ka sākat ar nelielu summu!

Priekšrocības

 • Decentralizēts, tāpēc neviens netur jūsu līdzekļus
 • Lieliska drošība
 • Plaša altkoīnu izvēle
 • Lielisks fiat maksājumu veidu klāsts
 • Nav identitātes pārbaudes – anonīma tirdzniecība

Trūkumi

 • Sarežģītā tirdzniecības maksas struktūra
 • Pirmo reizi tirgotājiem platforma var būt mulsinoša

Salīdzināšanas tabula

Zemāk esmu izveidojis visu iepriekš minēto apmaiņu salīdzināšanas tabulu. Tas varētu atvieglot iepriekš minēto apmaiņu salīdzināšanu un palīdzēt jums izvēlēties labāko vietu, kur iegādāties altkīnus.

Fiat depozīti Tirdzniecības maksas Lietotāju draudzīgs? Drošība Altcoin pieejamība
Dvīņi Bankas konts Tas ir atkarīgs no apjoma. Maks. = 0,025% Ļoti Izcili Tikai Ethereum
Monētu bāze Kredītkarte & Bankas konts Nedaudz virs tirgus kursa Ļoti Lieliski izmanto saldētavu Ethereum, Litecoin & Bitcoin Cash
Krakena Bankas konts 0,02% – 0,26% Ļoti Lieliska saldētavas izmantošana Daudzi pieejami
Bitstamp Kredītkarte & Bankas konts 0,10% – 0,25% Progresīviem tirgotājiem Uzlauzts vairāk nekā vienu reizi 4 Pieejams
Poloniex Nav fiat noguldījumu 0% – 0,25% labi Labs tagad, bet 2014. gadā tika uzlauzts Daudzi pieejami
CEX.io Kredītkarte & Bankas konts 7% virs tirgus likmes Uzlabotākiem tirgotājiem Lieliska saldētavas izmantošana Daudzi pieejami
BitSquare Vairāk nekā 20 – ieskaitot debetkarti & Bankas konts Atkarīgs no tirdzniecības apjoma Progresīviem tirgotājiem Izcili – decentralizēti Daudzi pieejami

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Secinājums

Un ar to beidzas mans labākais Altcoin Exchange ceļvedis!

Es saprotu, ka var būt patiešām grūti izvēlēties konkrētu, jo viņiem visiem ir savas priekšrocības un trūkumi! Bet vismaz tagad jūs zināt labākās vietas, kur iegādāties altkīnus un kā iegādāties altkīnus ar USD.

Un, lai gan daži ir lieliski piemēroti iesācējiem, citi ir labi, ja jūs vēlaties tirgoties anonīmi.

Tāpēc es personīgi izmantoju vairāk nekā vienu apmaiņu. Dažreiz man ir nepieciešama altcoin birža, kas pieņem debetkaršu depozītus, bet citreiz es meklēju zemākas tirdzniecības maksas – tas viss ir atkarīgs no maniem tirdzniecības mērķiem!

Jebkurā gadījumā, ja jūs izlasīsit manu ceļvedi no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu labi izprast katras šīs populārās apmaiņas labos un sliktos punktus! Varbūt jūs zināt kādu labāku vietu, kur iegādāties altkīnus, kurus es šeit neuzskaitīju? Ja tā, paziņojiet man zemāk esošajos komentāros, kāda ir jūsu labākā altcoin apmaiņa!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map