Labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma: visaugstāk novērtētie

Sveiki! Laipni lūdzam manā ceļvedī par labāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu.

Kriptovalūtas tirdzniecība pēdējo 12 mēnešu laikā ir kļuvusi par ļoti populāru darbību. Daudziem cilvēkiem tā ir pirmā aktīvu pirkšanas un pārdošanas pieredze, lai mēģinātu gūt peļņu. Tas nav pārsteidzoši, ka šādiem iesācējiem būs vajadzīgs šāda veida ceļvedis, lai palīdzētu viņiem saprast, kur sākt tirgot kriptonauda!

Šī raksta laikā jūs uzzināsiet par četrām lielākajām kriptovalūtas tirdzniecības biržām. Manis izvēlētie ir lieliski vismaz viena vai divu dažādu iemeslu dēļ. Viens varētu būt labākais dienas tirgotājiem, kuri vēlas pirkt un pārdot lielus apjomus. Tikmēr viens varētu būt piemērotāks absolūtiem iesācējiem.

Šajā ceļvedī mēs aplūkosim Bittrex, GDAX, Binance un Bitfinex. Par katru platformu es aplūkošu šādus jautājumus: maksa, funkcijas, drošība, monētu pieejamība, apjoms un katrai apmaiņai draudzīgums..

Cerams, ka līdz rokasgrāmatas beigām jūs zināt, kura ir labākā tirdzniecības platforma dienas tirgotājiem ar lielu pieredzi apmaiņas lietošanā un kura ir vislabākā absolūtiem iesācējiem. Jums vajadzētu arī mazliet zināt par šo četru masveida apmaiņas vēsturi, kā arī informāciju par katru no iepriekš uzskaitītajiem punktiem.

Diemžēl mums būs jāpaskaidro dažas lietas. Šis raksts nav īsti par to, kā galu galā tirgot kriptonauda! To jau ir pietiekami daudz, lai sniegtu detalizētas apmācības par tehnisko analīzi un diagrammu lasīšanu! Bez tam, lai uzzinātu, kā tirgot kriptonauda, ​​ir pārāk tēma tikai vienam rakstam.

Ņemot vērā visu teikto, ir daudz jāpārvar, pirms mēs varam noteikt, kura ir vislabākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma jums.

Ja jūs sēdējat ērti, es sākšu!

Tātad, kāda ir labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma?

Pirms mēs sākam izskaidrot dažas atšķirības starp daudzajām biržām, ir svarīgi nošķirt potenciālās labākās kriptovalūtu tirdzniecības platformas divās grupās.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

1. grupa

Pirmkārt, ir platformas, kas ļauj veikt kriptovalūtu tirdzniecību ar fiat valūtām. Šīs apmaiņas parasti prasa reģistrēties vēl daudzos veidos.

Viņiem bieži tiek piedāvāts arī daudz mazāk digitālo monētu veidu. Jūs atradīsit Bitcoin, Ether, Litecoin un dažus citus, taču nedomājat, ka uz tiem atradīsit neskaidru mazu vāciņu projektu.

2. grupa


Otrs platforma kriptovalūtas tirdzniecībai ir tāda, kas nepieņem fiat noguldījumus. Šīs tikai kriptogrāfijas valūtas maiņas vietas piedāvā visu veidu digitālos aktīvus, no kuriem daudzus jūs nekad nebūsiet dzirdējuši (patiesībā es pat neesmu dzirdējis par daudziem no tiem!)

Turklāt šīs kriptovalūtu tirdzniecības platformas parasti pieprasa ļoti maz ID formu. Daži no viņiem pat neprasa!

Izlemjot, kurš no šiem diviem apmaiņas veidiem ir labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma, būs atkarīgs no jūsu personīgajām vajadzībām. Paturot to prātā, apskatīsim piedāvājumu!

Piezīme: Fiat valūta attiecas uz naudu, kuru emitē valsts valdība. Fiat valūtu piemēri ir dolāri, eiro, mārciņas un juaņa.

Biržas, kas atļauj Fiat noguldījumus

Vispirms izpētīsim ‘1. grupu’, sākot ar Bitfinex.

Bitfinex

Pirmā birža, kuru aplūkosim ar jums mūsu labākajā kriptovalūtu tirdzniecības platformas ceļvedī, ir Bitfinex.

Bitfinex ir kriptovalūtas birža, kas atrodas Honkongā. Platforma pirmo reizi sāka darboties 2012. gadā, un kopš tā laika lietotāju skaits pieaug. Bitfinex sevi tirgo kā profesionāla līmeņa kriptovalūtu tirdzniecības platformu. Tas nozīmē, ka tajā nav nekā pārāk biedējoša, lai iesācējiem liktu to izmantot!

Bitfinex maksas

Tāpat kā daudzām profesionāla līmeņa kriptovalūtu tirdzniecības platformām, arī Bitfinex ir slīdoša skala, lai noteiktu, cik maksā komisijas maksu par katru darījumu. Jo vairāk naudas tiek tirgotas iepriekšējās 30 dienās, jo platforma kļūst lētāka. Šis ir tikai viens no daudzajiem veidiem, kā Bitfinex ir piemērots tirgotājiem ar lielāku apjomu.

Tā vietā, lai mēģinātu pats izskaidrot viņu maksu, varat apskatīt zemāk esošo tabulu. Jums, iespējams, nevajadzēs to meklēt tik tālu – summas, kas vajadzīgas, lai sasniegtu pat trešo līmeni, būs daudz augstākas nekā vidējais tirgotājs var pārvaldīt!

Bitfinex kriptovalūtu tirdzniecības platformas rīkojumu izpilde

Piezīme: Izgatavotājs ir tirgotājs, kurš palielina tirgus likviditāti. Tas nozīmē, ka, ja jūs izliekat darījumu, kas netiek aizpildīts uzreiz, jūs esat veidotājs. Ja jūs norīkojat darījumu, kas uzreiz tiek piepildīts (likvidē likviditāti), jūs esat uzņēmējs.

Bitfinex funkcijas

Bitfinex kriptovalūtu tirdzniecības platforma piedāvā šādas funkcijas:

 • Tirdzniecība USD un Euro. Piezīme: Ja vēlaties tirgoties ar fiat valūtu, jums būs jāverificē savs konts.
 • Uzlabotas tirdzniecības funkcijas – 3,3x sviras, maržas tirdzniecība un desmit dažādi rīkojumu veidi. Tomēr, ja neesat pārliecināts, kas tie ir, labāk ar tiem nejaukt! Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā tirgot kriptonauda, ​​izlasiet mūsu pilns ceļvedis.
 • Noguldījumus var veikt, izmantojot pārskaitījumus vai kriptovalūtas.
 • Var pielāgot tirdzniecības saskarni. Tas nozīmē, ka jūs varat personalizēt savu darbstaciju ar funkcijām, kuras izmantojat visvairāk.

Ir Bitfinex lietotājam draudzīgs?

Bitfinex nav lietotājam draudzīgākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma. Ja jūs zināt, ko darāt, tas ir lieliski. Tomēr, ja jūs esat jauns tirdzniecības dalībnieks, lielu daļu no tā būs grūti saprast, un jūs varat uzzināt, ka ir vairāk iespēju, nekā jums patiešām nepieciešams. Šie iemesli var padarīt Bitfinex par labāko tirdzniecības platformu dienas tirgotājiem, kuriem jau ir liela pieredze.

Bitfinex drošība

Drošība ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lai varētu sevi saukt par labāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu. Bitfinex piedāvā šādus drošības uzlabojumus lietotāju kontiem:

 • Divu faktoru autentifikācija – lietotāji var iespējot 2FA. Tas pievieno papildu drošības slāni, piesakoties.
 • IP adreses apstiprinājums par izņemšanu – lietotāji var atļaut tikai izņemšanu, kas tiek pieprasīta no noteiktas IP adreses.
 • Apstiprinājuma frāze – lietotājiem jāievada frāze, kas iestatīta agrāk, lai apstrādātu atsaukumu.
 • Šifrēti e-pasta ziņojumi – lietotāji var pieprasīt, lai visi e-pasta ziņojumi starp viņiem un Bitfinex tiktu šifrēti, kas nozīmē, ka tikai viņi tos var lasīt.
 • Kad lietotāji ir pieteikušies, lietotāji var pieprasīt viņiem nosūtīt e-pastu. Konti tiks iesaldēti, ja notiks aizdomīgas darbības.
 • Bitfinex apgalvo, ka 99,5% lietotāju kriptonauda tiek glabāta saldētavā ar vairāku parakstu maku.
 • Bitfinex ir dažādi piesardzības pasākumi, lai aizsargātu pret izplatītu pakalpojumu atteikuma uzbrukumu.
 • Lietotāju informācijas datu bāze tiek dublēta un glabāta vairākās vietās, kas atrodas ārpus uzņēmuma.

Bitfinex monētu pieejamība

Platformai, kas pieņem fiat noguldījumus, Bitfinex atbalsta lielu digitālo valūtu sarakstu. Biržā var tirgot šādas monētas:

BTC, BCH, BTG, TRX, GNT, AVT, DASH, DATA, EDO, EOS, ETC, ETH, ETP, LTC, MIOTA, NEO, OMG, QTUM, SAN, USDT, XMR, XRP, ZEC, BAT, ZRX, FUN, MANA, SPANK, TNB, RLC, RCN, REP, ELF, AID, SNGLS, SNT, QASH, YOYO, MITH.

Bitfinex apjoms

Kopējais kriptovalūtu tirdzniecības apjoms pēdējo 24 stundu laikā rakstīšanas laikā (2018. gada 10. maijā) vietnē Bitfinex bija 699 816 667 USD.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

GDAX

Tālāk mūsu ceļvedī par labāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu es aplūkošu GDAX.

GDAX ir profesionālā tirdzniecības sadaļa, kas vistuvāk lietojama kriptogrāfijas valūtā – Coinbase.

GDAX apzīmē globālo digitālo aktīvu apmaiņu. Tā kā tas ir saistīts ar Coinbase, tā ir viena no populārākajām tirdzniecības platformām šodien tirgū. Tā atrodas Sanfrancisko, ASV un tika uzsākta dažus gadus pēc Coinbase 2016. gadā.

GDAX maksas

GDAX maksas ir līdzīgi strukturētas kā Bitfinex. Tie tiek aprēķināti, izmantojot “izgatavotāja / ņēmēja” modeli. Taker maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz to, cik USD klients ir tirgojis pēdējā mēneša laikā. Tie svārstās no 0,3% līdz 0,1%.

Visi veidotāji GDAX tomēr tirgojas bez maksas!

GDAX funkcijas

GDAX piedāvā lietotājiem dažādas funkcijas, kas padara to par labu vietu digitālo aktīvu pirkšanai un pārdošanai. Apskatīsim tos un redzēsim, vai GDAX varētu būt labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma:

 • Neierobežoti fiat noguldījumi, izmantojot bankas pārskaitījumu. Naudu var arī noguldīt, izmantojot jebkuru no Coinbase iespējām (kredītkarti / debetkarti), un pārskaitīt bez maksas.
 • Ļoti uzticas kriptovalūtu kopienai.
 • Uzlabotas tirdzniecības funkcijas – pirkšana tirgū, pirkšana uz ierobežojumiem, apturēšana un maržas tirdzniecība (3x).
 • Apdrošināšana – GDAX fiat noguldījumus apdrošina FDIC apdrošināšana. Klienti sedz līdz 250 000 USD.
 • Lietotāji, kuri sāka lietot Coinbase, var viegli pārbaudīt savu identitāti un sākt darbu ar GDAX.

Ir GDAX lietotājam draudzīgs?

Tā kā tā ir daļa no Coinbase, var uzskatīt, ka GDAX ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan starpposma kriptovalūtu tirgotājiem. Coinbase piedāvā daudzas tūlītējas pirkšanas iespējas, kas ļauj sākt darbu ar digitālo valūtu pēc iespējas vienkāršāk.

GDAX ir paredzēts nedaudz progresīvākiem lietotājiem, kuri vēlas sākt noteikt savas cenas vai, iespējams, dienas tirdzniecību, lai gūtu peļņu. Tas nozīmē, ka tas nepiedāvā tādu pašu Bitfinex iespēju izvēli. Tas padara to par platformas nedaudz mazāk attīstītu, un tāpēc daži augsta līmeņa lietotāji varētu dot priekšroku Bitfinex. Lielākajai daļai tirgotāju GDAX pieejamās iespējas tomēr būs vairāk nekā pietiekami.

GDAX diagrammas ir daudz pamata nekā Bitfinex, un tādējādi saskarne ir mazliet lietotājam draudzīgāka. Tas atkal padara GDAX piemērotāku starpposma tirgotājiem, nevis progresīviem.

GDAX drošība

GDAX piedāvā lietotājiem augstu drošības līmeni.

 • Fiat noguldījumi ir apdrošināti FDIC. Tas nodrošina lietotājiem lielu mieru, veicot depozītus, izmantojot bankas pārskaitījumus.
 • 98% no kriptovalūtas noguldījumiem tiek turēti saldētavā. Lai piekļūtu šiem, ir nepieciešami vairāki paraksti, kas tos padara ļoti drošus.
 • Divu faktoru autentifikācija kontos.
 • Nav bijis drošības pārkāpumu vai uzlaušanas gadījumu.
 • Finanšu un drošības revīziju vēsture.
 • Ļoti sūdzas par spēkā esošajiem ASV finanšu noteikumiem.

GDAX monētu pieejamība

GDAX ir pieejamas šādas monētas:

BTC, ETH, BCH un LTC.

GDAX apjoms

Kopējais kriptovalūtu tirdzniecības apjoms pēdējo 24 stundu laikā rakstīšanas laikā (2018. gada 10. maijā) GDAX bija 224 047 290 USD.

Tikai šifrēšanas biržas

Tagad aplūkosim ‘2. grupa’ – tikai kriptogrāfijas apmaiņas.

Biržas, kuras līdz šim esam apskatījuši manā labākajā kriptovalūtu tirdzniecības platformas ceļvedī, visas ir pilnībā licencētas un ļoti drošas. Tagad mēs dodamies savvaļas rietumos no digitālās valūtas maiņas!

Tā kā no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijas apmaiņai netiek izmantotas tradicionālās valūtas, tām nav jāievēro daudz spēkā esošo noteikumu. Tas ir tāpēc, ka lielākajā daļā valstu vēl nav pienācīgi noteikumi, kas regulē kriptovalūtas (lai gan dažas valstis ir sākušas tos ieviest). Arī šīm kriptovalūtu tirdzniecības platformām nav obligāti jāreģistrējas kā naudas apstrādes pakalpojumam.

Neuztraucieties, tomēr tie, kurus esam izvēlējušies kā labākās kriptovalūtu tirdzniecības platformas, kas nepieļauj fiat noguldījumus, ir ļoti droši. Sāksim!

Binance

Binance ir viena no jaunākajām, tomēr lielākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām nozarē. Šķiet, ka 2017. gada vidū tas parādījās nekurienē, un ātri kļuva skaidrs, ka tas vēlas kļūt par lielāko biržu tirgū. Pietiek trakoti, tas to sasniedza šī gada sākumā ar kopējo tirgus kapitalizāciju 1,3 miljardu ASV dolāru apmērā!

Binance tika dibināta Ķīnā, bet regulatīvās nenoteiktības dēļ 2017. gada septembrī tā pārcēlās uz Japānu. Dibinātājs Zhao Chengpeng kopš tā laika ir paziņojis, ka viņš meklē Eiropas Maltas salu, lai dibinātu savu uzņēmumu. Tas ir tāpēc, ka Malta strauji izstrādā kriptovalūtai draudzīgu likumdošanu. ļaut jauniem uzņēmumiem, piemēram, Binance, brīvību ieviest jauninājumus.

Binances maksa

Kriptogrāfijas valūtas maiņas Binance lietotājiem iekasē vidējo maksu 0,1% apmērā par katru veikto darījumu. Tomēr platformai faktiski ir arī savs marķieris. Lai cilvēki to izmantotu, tie, kas maksā, izmantojot Binance Token (BNB), saņems sulīgu 50% atlaidi! Varbūt tas ir pietiekami, lai būtu labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma?

Tik zemas maksas varētu padarīt Binance par spēcīgu pretendentu uz labāko tirdzniecības platformu dienas tirgotājiem, kuri vēlas veikt daudz apmaiņu.

Tomēr tas nebūs uz visiem laikiem. Atlaižu sadalījums ir parādīts zemāk esošajā tabulā.

Binance kriptovalūtu tirdzniecības platformas diskonta likmes

Binance funkcijas

 • Binance mobilā lietojumprogramma ļauj lietotājiem pārvietoties ar kriptovalūtu.
 • Vairāku valodu atbalsta iespējas: angļu, ķīniešu, korejiešu, japāņu.
 • Tam ir sava monēta, kurai ir ekskluzīvas priekšrocības.
 • Tas piedāvā konkurences tirgotājiem. Piemēram, bija viens mēnesis, kurā tirgotājam, kurš spēja pirkt un pārdot visvairāk WAVES kriptovalūtas, tika uzdāvināti 20 000 WAVES žetonu. Citā konkursā lietotāji balvās ieguva automašīnas un datorus!
 • Atbalsta milzīgu skaitu dažādu monētu un žetonu – viena no lielākajām pieejamajām izlasēm.
 • Tas piedāvā savlaicīgu atbalstu Bitcoin dakšām. Bitcoin Gold un Bitcoin Diamond pēc to izveides ļoti ātri tika iekļauti Binance sarakstā.
 • Kriptovalūtas noguldījumu lielumam nav ierobežojumu.
 • Izņemšanas ierobežojumi. Tie tiek atcelti, kad konts ir verificēts. Tas prasa lietotājiem iesniegt pilnu vārdu, valsti, dzimumu, pases fotoattēlu / valdības izdotas personas apliecības fotoattēlu un fotogrāfiju, kurā viņi tur dokumentu..
 • Stabilas monētas atbalstītas. Tie, kas vēlas pārvērst ieguldījumu fiat, lai noteiktu nākamo pāreju uz tirgu, to var izdarīt, izmantojot USDT (Tether), ja tirdzniecības pāris ir pieejams.

Ir Binance lietotājam draudzīgs?

Neskatoties uz piedāvāto gan pamata, gan papildu skatu, Binance saskarne nav visvieglāk saprotama. Var paiet mazliet laika, lai vēl pieredzējušāki lietotāji to pierastu. Tomēr, kad tas tiek izdarīts, viņi tiek apbalvoti ar lielu informācijas daudzumu, kas pieejams vienā ekrānā.

Pat pamata skatījumā notiek diezgan daudz.

Tā kā lietotājiem tiek piedāvāta šāda potenciāli mulsinoša pieredze, Binance, iespējams, ir labāka starpproduktiem un pieredzējušiem tirgotājiem. Iesācējiem vismaz jāpavada pienācīgs laiks, lai izpētītu interfeisu, lai izprastu visu izkārtojumu, pirms sākt veikt jebkādus darījumus platformā..

Binance drošība

Binance ir ātri sasniedzis augstu uzticības līmeni kriptonauda kopienā, kas ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlaties sevi saukt par labāko Bitcoin tirdzniecības platformu. Tomēr nav daudz informācijas par to, kā platforma nodrošina savus kriptogrāfijas valūtas noguldījumus un kā tā pasargā sevi no uzlaušanas.

Tas nozīmē, ka Binance piedāvā šādus drošības elementus:

 • Divu faktoru autentifikācija.
 • Nezināma centrālo serveru atrašanās vieta. Pašlaik tiek uzskatīts, ka viņi atrodas Honkongā, lai gan nav pieejama sīkāka informācija par viņiem.
 • E-pasta brīdinājums, lai apstiprinātu izņemšanu. Lietotājiem ir jāievēro e-pastā esošā saite, lai apstiprinātu, ka ir pieprasījuši atteikumu.

Binance monētu pieejamība

Bez šaubām, labākais Binance platformā ir tajā atbalstīto monētu skaits. Saraksts ir pārāk garš, lai to šeit uzskaitītu. Tas ir tāpēc, ka tajā ir uzskaitīti arī daudzi žetoni, tiklīdz viņi ir pabeiguši savu sākotnējo monētu piedāvājumu. Tas ļauj lietotājiem tos iegūt savlaicīgi un, iespējams, iegūt maksimālu peļņu no visiem sūkņiem pēc ICO.

Daži no ievērojamākajiem Binance sarakstiem ir Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, EOS, Dash, Litecoin, NEO, GAS, Zcash, Dash, Ripple.

Biržā ir daudz vairāk. Lai iegūtu pilnu sarakstu, apmeklējiet pašu vietni.

Bitcoin apjoms

Kopējais kriptovalūtu tirdzniecības apjoms pēdējo 24 stundu laikā Binance rakstīšanas laikā (2018. gada 10. maijā) bija absolūti milzīgs 2 210 146 604 USD!

Tirdzniecība ar kriptovalūtu Binance

Tālāk mūsu ceļvedī par labāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu es paskaidrošu, kā tirgot kriptovalūtu Binance. Tālāk aprakstītās darbības būs ļoti līdzīgas lielākajai daļai apmaiņas. Šajā rokasgrāmatā es pieņemu, ka jums jau ir izveidots konts.

 1. Apmeklējiet Binance vietni vietnē binance.com.
 2. Lapas augšdaļā noklikšķiniet uz “login” un ievadiet savu pieteikuminformāciju.
 3. Pēc tam izmantojiet tālruni, lai iegūtu pieprasīto divfaktoru autentifikācijas kodu. Ievadiet to zemāk iezīmētajā lodziņā.

  Google autentifikācija kriptovalūtu tirdzniecības platformā Binance

 4. Ekrāna augšdaļā noklikšķiniet uz “līdzekļi”. Jūs tiksiet novirzīts uz seifa lapu.

  Binance kriptovalūtu tirdzniecības platformas fondi

 5. Noklikšķiniet uz “noguldīt” blakus digitālajam īpašumam, kuru vēlaties tirgot. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu iemaksu.

  Binance kriptovalūtu tirdzniecības platformas depozīts

 6. Kad jūsu konts ir ieskaitīts, ekrāna augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz “apmainīt”.

  Binance kriptovalūtu tirdzniecības platformu biržas

 7. Nolaižamajā izvēlnē jums tiks dotas divas iespējas. Šajā ceļvedī es izmantošu “pamata” režīmu. Tas ir ieteicams pirmo reizi lietotājiem, jo ​​ir mazāk iespēju jūs sajaukt!

  Binance kā viena no kriptovalūtu tirdzniecības platformām

 8. Šajā piemērā mēs nomainām nelielu NEO daudzumu, kas man bija kontā, pret BTC, izmantojot limita pasūtījumu. Limita pasūtījums nozīmē, ka tirdzniecība tiks veikta tikai par cenu, kuru esmu norādījis, vai labāku, tas nozīmē, ka esmu veidotājs. Ja vēlaties, lai pasūtījums tiktu aizpildīts uzreiz, izmantojiet “tirgus”. Tas nozīmē, ka jūs esat ņēmējs.
 9. Ievadiet summu, kuru vēlaties tirgot, pārbaudiet, vai cena atbilst pirktā vai pārdodamā aktīva pašreizējai likmei, un nospiediet pogu “pārdot”.
 10. Kad pasūtījums ir aizpildīts, varat atgriezties vietnes sadaļā “līdzekļi” un vēlreiz izņemt savu kriptovalūtu.

Piezīme: Ja vien jūs bieži neveicat dienas tirdzniecību, nav ieteicams atstāt naudu biržas vietnē. Biržas ir uzlauztas jau iepriekš, un tās tiks uzlauzt vēlreiz. Atkārtojiet: apmaiņa NAV droša vieta, kur droši glabāt kriptonauda! Skatiet mūsu ceļvedi vietnē Labākie kriptovalūtas maki lai iegūtu vairāk informācijas.

Bittrex

Galīgā apmaiņa, kuru es aplūkošu savā labākajā kriptovalūtu tirdzniecības platformas ceļvedī, ir Bittrex. Tāpat kā Binance, arī Bittrex nepieļauj fiat noguldījumus. Tāpat kā Binance, arī Bittrex ir daudz kriptovalūtu, kuras lietotāji var pirkt un pārdot.

Bittrex tika uzsākta 2014. gada decembrī. Kopš tā laika tā ir kļuvusi par vienu no lietotājam draudzīgākajām altcoin apmaiņām.

To Lasvegasā dibināja Bils Šihara, Ričijs Lei, Rami, Kavačs un Raiens Hents. Tā kā tā atrašanās vieta ir ASV, Bittrex pilnībā atbilst nedaudzajiem pašreiz spēkā esošajiem noteikumiem.

Bittrex nodevas

Bittrex maksas ir nedaudz augstākas nekā citās biržās. Platformai nav arī atšķirīgas maksas izgatavotājiem un uzņemējiem vai slīdoša skala liela apjoma lietotājiem. Bittrex iekasē vienotu likmi 0,25% apmērā par katru darījumu.

Bittrex funkcijas

Bittrex, iespējams, nav vislētākā apmaiņa, taču tā izceļas ar noteiktām funkcijām. Tā ir lietotājam draudzīga platforma, kas ir lielisks veids, kā sākt tirgot dažādus altkīnus. Šeit ir dažas no tās labākajām īpašībām, redzēsim, vai tas ir pietiekami, lai padarītu to par labāko kriptonauda tirdzniecības platformu:

 • Daudzi altkoīni atbalstīja.
 • Iniciatīva ērti lietojams izkārtojums.
 • Nav verifikācijas pamata kontiem. Šie konti var veikt izņemšanu līdz 3000 USD dienā.
 • Nav ierobežojumu noguldījumiem.
 • Pieejams lielākajai daļai pasaules valstu.
 • Vienotas maksas ļauj tos viegli aprēķināt.

Bittrex Security

Bittrex dibinātāju komandu veido bijušie digitālās drošības eksperti. Kā jūs varētu sagaidīt no šādas komandas, Bittrex platforma ir viena no drošākajām. Bittrex drošības elementi ir šādi:

 • Daudzpakāpju maki. Tas nozīmē, ka lielākā daļa digitālo līdzekļu tiek glabāti saldētavā.
 • Divu faktoru autentifikācija.
 • Pilnībā reglamentēts un atbilst ASV varas iestādēm. Ir FinCEN naudas pakalpojumu biznesa licence.
 • Pie viņiem strādā divi bijušie Tēvzemes drošības eksperti.
 • E-pasta brīdinājumi, kad tiek atklāta jauna IP adrese. No lietotāja reģistrētā e-pasta adreses ir jāievēro saite, lai apstiprinātu, ka viņš ir mēģinājis.
 • E-pasta brīdinājumi, kad tiek veikta jauna pierakstīšanās.
 • E-pasta brīdinājums, lai apstiprinātu izņemšanu.

Bittrex monētu pieejamība

Tā kā Bittrex ir vairāk nekā 250 dažādu kriptovalūtu, pastāv liela iespēja, ka projekts, kuru vēlaties tirgot, ir iekļauts tajā. Tomēr komanda uzmanīgi pārbauda dažādu monētu pirmkodus, lai nodrošinātu, ka tie ir likumīgi piedāvājumi.

Turklāt tās monētas, kas izrādās nepopulāras, ātri tiek noņemtas no platformas. Tā vietā, lai būtu visaptveroša altcoin apmaiņa, Bittrex piedāvā izsmalcinātāku žetonu un monētu izvēli, un tas padara to soli tuvāk tam, ka to sauc par labāko kriptonauda tirdzniecības platformu.

Visas populārākās monētas tiek kotētas Bittrex ar tirdzniecības pāriem starp Bitcoin, Ethereum un USDT vai BitCNY tiem, kas vēlas konvertēt uz fiat valūtu, gaidot labvēlīgus tirdzniecības apstākļus..

Bittrex sējums

Kopējais kriptovalūtu tirdzniecības apjoms pēdējo 24 stundu laikā rakstīšanas laikā (2018. gada 10. maijā) Bittrex bija 197 237 259 ASV dolāri.

Secinājums: vai pastāv “labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma”?

Tātad, viss. Tas ir mūsu labākais kriptovalūtu tirdzniecības platformas ceļvedis. Kā redzat, katrai atšķirīgajai apmaiņai ir nedaudz atšķirīgas priekšrocības un trūkumi. Daži specializējas lietotājam draudzīgas pieredzes sniegšanā, bet citi atbalsta progresīvākas tirdzniecības iespējas.

Tas padara diezgan sarežģītu vislabākās kriptovalūtu tirdzniecības platformas izvēli – es uzskatu, ka kopumā nav “vislabākās” biržas, taču ir biržas, kas katram lietotājam ir “labākās” atbilstoši viņu vajadzībām un vēlmēm..

Kas ir labs vienam lietotājam, tas var būt šausmīgs citam.

Ja esat nepieredzējis kriptogrāfijas tirgotājs vai lietotājs, jūs varētu domāt, ka viena platforma ir izcila. Tomēr man, pieredzējušam dažādu apmaiņas platformu lietotājam, varētu pietrūkt vairāk uzlabotu funkciju, kuras dodu priekšroku.

Ar šo teikto es ceru, ka esat uzzinājis dažas lietas par dažām lielākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām biznesā. Mēs kopumā esam izklāstījuši četrus: Bittrex, Binance, Bitfinex un GDAX. Pirmie divi ir tie, kas nepieļauj fiat noguldījumus, un otrais ir tas, kas to atļauj.

Esmu aprakstījis: maksas, funkcijas, to, cik katrs lietotājs ir draudzīgs, tirdzniecības apjoms, drošība un monētu pieejamība katrā. Esmu arī sniedzis nelielu vēsturi par viņiem visiem.

Ko jūs domājat tagad, kad mēs visi esam pabeiguši? Kura, jūsuprāt, ir labākā kriptovalūtu tirdzniecības platforma jums?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map