Labākais Bitcoin maks

Kāds ir labākais Bitcoin maks? Parunāsim!

Tātad, jūs esat nolēmis pirkt Bitcoin. Tas ir lieliski, bet … kur jūs tos glabājat?

Jūs zināt, kas ir maks, vai ne? Jā, tieši tā! Vieta, kur glabā savu grūti nopelnīto skaidru naudu.

Nu, tā darbojas Bitcoins … sava veida. Bet tā vietā, jūs glabājat savus Bitcoins Bitcoin makā. Bitcoin maki ir digitāls un ir nepieciešami, lai jūs varētu glabāt, nosūtīt un saņemt attiecīgo kriptovalūtu.

Jūsu Bitcoins drošība ir ļoti, ļoti svarīgs. Tāpēc es esmu šeit, lai palīdzētu jums viņus aizsargāt – tāpat kā jūs darītu jaundzimušo bērnu (sava ​​veida).

Šīs rokasgrāmatas beigās jūs to zināt kas ir labākais Bitcoin maks tev, un kā to saglabāt drošībā. Bet vispirms parunāsim kāpēc drošība ir tik svarīga digitālās naudas pasaulē!

Labākais Bitcoin maks: kāpēc drošība ir tik svarīga?

Pasaule ir pilna ar labiem un sliktiem cilvēkiem. Tāpat internets ir piepildīts ar daudz labu un sliktu cilvēku. Šos sliktos cilvēkus internetā sauc hakeri – un viņi pastāvīgi gaida iespējas nozagt jūsu informāciju.

Tur ir daudz hakeru, kas darbojas pēc vienas lietas – Bitcoins! Galu galā Bitcoin ir daudz naudas vērts. Tāpēc, tavs uzdevums ir aizsargāt savu Bitcoin maku.

Tāpat kā kā internetbanka ļauj piekļūt savam kontam, izmantojot lietotājvārdu un paroli, lai piekļūtu savam Bitcoin maks, jums tiek dota publisko atslēgu (lietotājvārds) un privātā atslēga (parole). Lai uzlauztu savu Bitcoin maku, hakeriem ir jāsaņem piekļuve jūsu privātajai atslēgai. Jums jāpārliecinās, vai labākais jūsu izvēlētais Bitcoin maks ir drošs.

Labākais Bitcoin maks

2011. gada jūnijā hakeri ieguva piekļuvi Mt. Gox’s (kriptovalūtas maiņa) un nozaga 2609 Bitcoins. Otrais uzbrukums Mt. Goks notika 2014. gadā. Šoreiz hakeri nozaga aptuveni 350 miljonu ASV dolāru vērtībā Bitcoins.

Jā, jūs lasījāt pareizi – 350 miljoni USD! Kļūda bija tā, ka Mt. Gox glabāja savus Bitcoin tiešsaistes makā – tas ļāva hakeriem viegli piekļūt. Ja viņi savus Bitcoins būtu uzglabājuši bezsaistes maku, šie uzlaušana nebūtu bijusi iespējama.

Tomēr šie nav vienīgie Bitcoin nozagšanas gadījumi – tas notiek bieži. Tas ir tāpēc, ka cilvēki netur paroli (privātā atslēga) uz viņu Bitcoin maku pietiekami droši. Vienīgais, ko jūs varat darīt, ir mācīties no šīm kļūdām un novērst to rašanos ar jums.

Tātad, kāds ir labākais Bitcoin maks jums? Kādas ir atšķirības? Kā jūs droši glabājat savus Bitcoins bezsaistē?


Tagad iedziļināsimies tajā …

Bitcoins Online VS bezsaistes glabāšana

Tur ir divi veidi tradicionālās naudas glabāšana. Jūs varat izvēlēties glabājiet to savā bankas kontā, vai arī jūs varat to izņemt un uzglabājiet to drošā vietā. Nauda, ​​kas atrodas jūsu bankas kontā, ir savienots ar internetu un var tikt uzlauzts / nozagts.

Tomēr skaidrā naudā, kas atrodas jūsu makā, nav nekāda savienojuma ar internetu. Tātad, to nav iespējams nevienam uzlauzt.

Labākais Bitcoin maks: klēpjdators, uz kura izkaisītas dažas kriptogrāfijas monētas.

Tādā pašā veidā mēs varam uzglabāt Bitcoins tiešsaistē un bezsaistē. Bezsaistes maku piedāvājums daudz augstāka drošība salīdzinot ar tiešsaistes makiem. Tas ir tāpēc, ka bezsaistes maki nav savienoti ar internetu un tiešsaistes hakeri nevar nozagt kaut ko tādu, kas tur nav.

Mēs varam uzglabāt Bitcoins tiešsaistē divos veidos:

 • Tīmekļa maks: Vietņu makiem var piekļūt no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē, ja vien tam ir interneta savienojums.
 • Programmatūras maki: Lejupielādējiet programmatūru savā datorā, kas ļauj jums pārvaldīt savus Bitcoins. Tie ir drošāki nekā tīmekļa maki.

Ienāk arī bezsaistes maki divas formas:

 • Aparatūras maki: Tas ir tāpat kā īkšķis (USB), kurā varat glabāt savus Bitcoins un saglabāt savus Bitcoins bezsaistē. Aparatūras (USB) maku vajadzētu uzglabāt drošā vietā, kur neviens to nevar atrast.
 • Papīra maki: Tie ļauj jums glabāt informāciju par seifu uz papīra, pilnībā atrodoties ārpus interneta. Šādi hakeri nevar piekļūt jūsu maka informācijai un tādējādi nevar piekļūt jūsu Bitcoins.

Palīdzēsim jums izlemt, kurš ir labākais Bitcoin maks – mēs apskatīsim to visu priekšrocības un trūkumus.

Tiešsaistes glabāšana (tīmekļa maki, programmatūras maki)

Priekšrocības:

Viegli izmantot

Tīmekļa maki ir kā tādas vietnes kā Facebook – atverat savu tīmekļa pārlūkprogrammu, dodaties uz vietni un pēc tam piesakāties ar savu lietotājvārdu un paroli. Viegli!

Programmatūras maki ir līdzīgi Microsoft Vārds – atverat lietojumprogrammu no darbvirsmas un pēc tam atrodaties. Tomēr, iespējams, būs jāievada parole.

Labākais Bitcoin maks

Abas iespējas ir viegli piekļūt un izmantot. Tie nav sarežģīti, un ir noderīgi iesācējiem!

Ātra piekļuve Bitcoins

Tā kā tiešsaistes makos ir viegli pieteikties un piedāvāt lietotājam draudzīgu platformu, jums ir tūlītēja piekļuve, lai nosūtītu un apskatītu savus Bitcoins.

Piezīme: Daudzi tīmekļa maki ļauj iegādāties Bitcoins arī no tiem (piemēram, Monētu bāze).

Bezmaksas izmantot

Tīmekļa maki un programmatūras maki ir abi brīvi izmantot, tas ir solis ceļā uz labāko Bitcoin maku.

Trūkumi:

Drošības risks

Tiešsaistes maki ir vienmēr ir savienots ar internetu, tāpēc viņi vienmēr ir pakļauti uzbrukumiem.

Tīmekļa maki piedāvā zemu drošības līmeni, jo visi konti tiek glabāti centrālajā serverī. Tas nozīmē, ka hakeri var pieteikties jūsu kontā un piekļūt monētām no jebkura datora, ja viņiem ir jūsu parole.

Labākais Bitcoin maks

Programmatūras maku piedāvājums augstāks drošības līmenis nekā tīmekļa maki, jo jūsu informācija tiek lejupielādēta personālajā datorā. Tātad, jūsu Bitcoins tiek glabāti vienā vietā – tie ir tiešsaistē, bet nav pieejami internetā.

Bezsaistes glabāšana (aparatūras maki, papīra maki)

Priekšrocības:

Augsta drošība

Bezsaistes maks ir nav izveidots savienojums ar internetu. Tātad hakeriem nav iespējams piekļūt tam. Vienīgais veids, kā kāds var piekļūt jūsu Bitcoins, ir tas, ja viņš saņem jūsu aparatūras maku un spēj to atbloķēt. Viņi ir neticami drošs.

Divkāršs apstiprinājums

Tiek piegādāti Bitcoin aparatūras maki papildu drošība un aizsardzība. Lai skatītu vai nosūtītu līdzekļus, fiziskajā ierīcē jāievada parole / kods. Tātad, Bitcoins var pārsūtīt uz citiem kontiem tikai tad, ja sūtītājam ir piekļuve fiziskajai ierīcei.

Trūkumi:

Nav ātras piekļuves

Jūs nevarat nekavējoties sākt ēst saldētu pārtiku, vispirms tas ir jāatkausē. Līdzīgi bezsaistes maki ir sasalušā stāvoklī, lai tos atbloķētu, nepieciešams zināms laiks!

Fiziskie bojājumi

Šeit ir piemērs: ja jūs turat savu Bitcoin papīra maku kabatā un aizmirstat to noņemt, pirms mazgājat, saturs tiks iznīcināts. Tā kā jūsu maka detaļu tiešsaistē nav, jūs to nekad nevarēsit atgūt. Kas nozīmē vienu lietu – visi jūsu Bitcoins ir pazuduši uz visiem laikiem.

Labākais Bitcoin maks

Līdzīgi var notikt ar aparatūras seifu ugunsgrēka, plūdu utt. Gadījumā. Tāpēc jums ir svarīgi, lai vairākas maka informācijas kopijas būtu drošas dažādās vietās. Nelieciet tos vienkārši nekur – tikai vietās, kur tikai jūs zināt, kur viņi atrodas.

Grūti iestatīt

Iestatiet saldētavas seifu aizņemt kādu laiku.

Cena

Aparatūras maki vidēji par cenu ap 70 USD. Tātad, iespējams, vēlēsities aplūkot citas iespējas, ja uzglabājat tikai nelielu daudzumu.

Ja tas nav atbildējis uz jūsu jautājumu “kāds ir labākais Bitcoin maks”, tad paskatīsimies dziļāk?

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Tīmekļa maka izmantošana – nav labākā ideja

Tīmekļa maka izmantošana ir līdzīga lūdzot kādu pārvaldīt jūsu naudu jūsu vietā. Jums ir ierobežota kontrole, taču kā priekšrocība jums nav jāuztraucas par to, ka pats to pārvaldāt.

Šie maki ir viegli izmantot. Jūs varat pieteikties tajās tāpat kā savā e-pasta kontā. Jūs varēsiet tiem piekļūt no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Viss, kas jums nepieciešams, ir dators vai mobilais ar piekļuvi internetam.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor Model T drošības elementi

Tomēr, izvēloties tīmekļa maku, jābūt piesardzīgam, jo daži, iespējams, nav jūsu labākie Bitcoin maka varianti. Ja izmantojat vietni, kurai ir ierobežota drošība, tad jūsu Bitcoins būs briesmās. Tas ir vienkārši! Vienmēr izvēlieties tādu maku ir laba reputācija. Divi tīmekļa maki, kurus es iesaku, ir Blockchain.com un Monētu bāze.

Blockchain.com

Blockchain.com apgalvo, ka ir vairāk nekā 23 miljoni aktīvo maku. Tas atbalsta tādas monētas kā Ēteris un Bitcoin Cash un tā iestatīšana aizņem mazāk nekā trīs minūtes.

Tas ir tik vienkārši, kā to iestatīt un nosūtīt / saņemt Bitcoins!

Pārlūkprogrammā dodieties uz vietni Blockchain.com un noklikšķiniet uz “Iegūstiet bezmaksas maku”Pogas lapas augšējā labajā stūrī.

Labākais Bitcoin maks: seifa izveide vietnē Blockchain.com.

Kad esat aizpildījis veidlapu, noklikšķiniet uz “Turpināt”, Un jūsu maks būs gatavs.

Labākais Bitcoin maks: Blockchain.com profila banka.

Kreisajā pusē jums ir iespējas, kas jums ļauj pirkt un apmainīt Bitcoin. Labajā pusē jūs varat redzēt Bitcoin cenu vēsture.

Iedomājieties, ka vēlaties nosūtīt draugam naudu … kas jums būtu vajadzīgs? Vai ne, jūs prasītu viņiem viņu bankas konta datus?

Nu, tā tas darbojas, kad vēlaties nosūtīt Bitcoins. Konta numura vietā mēs tomēr izmantojam publiskā maka adresi. Noklikšķinot uz pogas Pieprasīt, varat redzēt sava maka adresi.

Piezīme. Ir svarīgi, lai jūs nejauktos starp publisko adresi un privāto atslēgu. Jūsu publiskās adreses (vai lietotājvārda) garums parasti ir 34 rakstzīmes, bet privātās atslēgas (vai paroles) garums ir 64 rakstzīmes.

Labākais Bitcoin maks: Bitcoin pieprasīšana makā.

Iepriekš attēlā, "15B1yuveuA9Ri3RteDXuxqgjNJYXmQ2KUV" būtu jūsu publiskā maka adrese. Šī ir adrese, kuru jūs norādījāt savam draugam, ja vēlaties, lai viņi jums nosūta mazliet Bitcoin.

Lai nosūtītu Bitcoins savam draugam, jums tas būs nepieciešams noklikšķiniet uz "Nosūtīt" pogu informācijas panelī un pēc tam ievadiet viņu publiskā maka adresi sadaļāUz”Lauks. Šis ir līdzīgs process, kā jūs nosūtītu naudu uz citu bankas kontu.

Labākais Bitcoin maks: Bitcoins nosūtīšana uz maku.

Monētu bāze

Labākais Bitcoin maks: Coinbase Bitcoin maks.

Monētu bāze ir vēl viena tīmekļa maks. Tomēr tas piedāvā ne tikai Bitcoin seifa pakalpojumus, bet arī Bitcoin Cash, Ether un Litecoin seifa pakalpojumus. Monētu nosūtīšanas un saņemšanas process ir līdzīgs Blockchain.com.

Tiešsaistes maki ņem maksu par darījumiem, gan. Tātad, ja vēlaties veikt daudz darījumu, tas maksās daudz par darījumu maksu.

Tiešsaistes maki nesniedz pilnīgu kontroli pār privātajām atslēgām. Tā vietā viņiem piekļūst, izmantojot parasto lietotājvārda un paroles metodi. Tas nozīmē, ka viņi tur jūsu seifa privātās atslēgas, tādēļ, ja viņi tiek uzlauzti, tā dari arī savas privātās atslēgas. Ja hakerim ir piekļuve jūsu privātajām atslēgām, viņiem ir piekļuve jūsu līdzekļiem.

Jebkurā gadījumā pārejam uz drošāku tiešsaistes maku versiju – programmatūras seifs.

Programmatūras maki – labāka alternatīva

Ar programmatūras makiem viņi ļauj vairāk kontrolēt savu maku, salīdzinot ar tīmekļa makiem. Jūs piekļūstat savam makam, izmantojot programmatūru, kuru lejupielādējat datorā. Vai tas varētu būt jūsu labākais Bitcoin maks?

Programmatūras maki nevar piekļūt no dažādiem datoriem, gan. Viņiem var piekļūt tikai tajā datorā, no kura to lejupielādējāt. Ja jūs gatavojaties izmantot programmatūras seifu, iesaku atjaunināt datoru ar aizsardzības programmatūru. Tur ir vīrusi, kas hakeriem var viegli piekļūt jūsu līdzekļiem!

Tabula: Coinbase Wallet un Exodus galvenās iezīmes

Ir svarīgi arī dublēt programmatūras maku! Ja nē, tad, fiziski bojājot datoru, jūs varat zaudēt monētas uz visiem laikiem.

Šeit ir divi populārākie programmatūras maki: Izceļošana un Electrum.

Izceļošana

Labākais Bitcoin maks: Exodus Bitcoin maks.

Izceļošana atbalsta vairākas kriptovalūtas un tai ir integrēta valūtas maiņas sistēma, kas palīdz savstarpēji apmainīt dažādas monētas.

Kopš tā izlaišanas tā ir guvusi ievērojamus panākumus un ir pieejams Windows, Mac, un Linux operētājsistēmām. Tas dod jums nepieciešamo kontroli pār saviem kriptogrāfijas aktīviem un nav nepieciešamas tehniskas zināšanas. Nemaz nerunājot par to, ka tā ir jauks, lietotājam draudzīgs izkārtojums, padarot to perfektu iesācējiem!

Tas ir ļoti vienkārši lietojams un padara Bitcoins uzglabāšanu, nosūtīšanu un saņemšanu vienkāršu! Varat arī iestatīt atkopšanas opcijas, kas nozīmē, ka jūsu maks ir drošībā, ja dators pārstāj darboties.

Electrum Bitcoin maks

Electrum Bitcoin maks ir arī viens no populārākajiem programmatūras seifiem un darbojas kopš 2011. gada. Tas piedāvā labs drošības līmenis un foršs funkciju klāsts.

Tas ir decentralizēts programmatūras maks, kas nozīmē nekad nav dīkstāves (un tas arī papildina papildu drošību). Arī jūsu privātās atslēgas ir šifrētas, tādējādi hakeriem ir grūtāk ielauzties un nozagt jūsu līdzekļus! Jūs pat varat eksportēt savu privāto atslēgu, lai jūs varētu piekļūt savam makam citos Bitcoin klientos.

Kopumā Electrum ir lieliska izvēle, ja meklējat bezmaksas un drošu programmatūras maku!

Atbilde ir bezsaistes krātuve

Visbeidzot, kriptonauda aizsardzības priekšnieki – bezsaistes krātuves maki.

Ja jūs vēlaties saglabāt drošību no tiešsaistes hakeriem, jūsu labākais Bitcoin maks ir Bitcoin aparatūras maku vai Bitcoin papīra maku. Tie novērš ļaunprātīgu ļaunprātīgu programmatūru vai vīrusus, kas nozog jūsu privātās atslēgas. Tie arī pasargā jūs no nejaukām vietnēm, kurās mēģina nozagt jūsu privātās atslēgas (citādi sauktas par “Pikšķerēšanas” vietnes).

Vienīgais šāda veida bezsaistes krātuves izmantošanas trūkums ir tie neaizsargā jūs no fiziskas zādzības. Tāpēc jums ir ļoti svarīgi turēt aparatūru vai papīra maku drošā vietā.

Virsgrāmata Nano S

Labākais Bitcoin maks: Ledger Nano S sākumlapa.

Ledger Nano S seifs ir ierīce, kas izskatās kā parasts USB disks. Vienīgā atšķirība ir – jums tas ir jāaizsargā, jo jūsu dzīve ir atkarīga no tā!

Tas nav pārāk grūti iestatāms. Viss, kas jums jādara, ir savienot to ar datoru, iziet drošības iestatījumus, pārsūtīt tajā monētas un uzplaukt! Jūsu monētas tagad ir drošas un drošas.

USB ir ekrāns – tas ir tas, kas jums palīdz autorizēt darījumus un piesakieties savā Ledger Nano S informācijas panelī. Šī ir lieliska pievienotā funkcija, kas nodrošina papildu drošību jūsu, iespējams, labākajam Bitcoin maks!

Diemžēl šim drošības līmenim ir cenu zīme ap 70 USD. Bet noteikti ir vērts maksāt, ja jums ir liels monētu portfelis!

Trezors

Labākais Bitcoin maks: Trezor Bitcoin maks.

Trezors bija pirmais izveidotais Bitcoin aparatūras maks, un, kā zināms, tas ir viena no drošākajām metodēm jūsu Bitcoins glabāšanai!

Tas ir kā Ledger Nano S un piedāvā līdzīgu funkciju klāstu. Sākotnējā iestatīšana nav pārāk grūta, un tas ļauj jums dublēt maku fiziskas zādzības gadījumā!

Atkal, šim drošības līmenim patiešām ir cena … Un atkal šis cenu diapazons ap 70 dolāru atzīmi.

Bitcoin papīra maks

Labākais Bitcoin maks: WalletGenerator Bitcoin maks.

Es iesaku jums izmantot šādu maka ģeneratoru – WalletGenerator.net. Šis maka ģenerators izveidos jaunu maku ar publisko atslēgu (lietotājvārdu) un privāto atslēgu (paroli), kuru pēc tam var izdrukāt uz papīra.

Radītie taustiņi ir gari, tāpēc tos manuāli ierakstīt ir grūti. Tāpēc izdrukā arī maka ģenerators QR kods (piemēram svītrkods), kas atvieglo piekļuvi.

Tas ir neiespējami tiešsaistes hakeriem nozagt jūsu paroli (vai privāto atslēgu), jo tas nepastāv tiešsaistē. Tomēr tas neliedz fizisku zādzību.

Tātad, kas jums ir labākais Bitcoin maks?

Ja jūs tikko sākat darbu ar Bitcoin, es iesaku sākt ar tiešsaistes maku, piemēram, Blockchain.info vai Monētu bāze. Jūs varat veiciet savu pirmo Bitcoin pirkumu izmantojot šos maki, arī.

Tomēr, ja jūs pērkat monētas vairāk nekā 100 ASV dolāru vērtībā, Iesaku monētas tieši pārsūtīt uz programmatūras maku.

Ja jūs patiešām uztrauc jūsu Bitcoins drošība vai jums ir ieguldīta liela summa, tad es iesaku pāriet uz bezsaistes krātuves maku, es uzskatu, ka tas būtu labākais Bitcoin maks jums.

Vēl viena lieta, ko es ieteiktu, ir tā, ka jūs pieder vairāki maki. Tādā veidā jūs piešķirat sev papildu drošību. Es to iesaku tikai tad, ja jūs glabājat vairāk par Kriptogrāfijas monētas 3000 USD vērtībā. Es zinu, ka, iespējams, ir grūti tos visus izsekot, bet labāk ir būt drošam nekā nožēlot!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājumi

Jūsu drošība ir jūsu atbildība. Ar visiem seifiem jums jābūt piesardzīgam. Ja jūs neuzmanīgi atmaskojat savu privāto atslēgu, jums varētu būt risks zaudēt visus līdzekļus! Vienkārši atcerieties šādus punktus, izvēloties labāko Bitcoin maku:

Tiešsaistes maki:

 • Viegli lietojams, īpaši iesācējiem
 • Zems drošības līmenis
 • No tiem varat iegādāties Bitcoin

Programmatūras maki:

 • Piedāvājiet labu drošības līmeni, ja datorā nav vīrusu
 • Viegli izmantot un piekļūt
 • Bieži var piedāvāt dažādus kriptovalūtas maki, arī

Aparatūras maki / papīra maki:

 • Augstākais drošības līmenis
 • Glabā jūsu Bitcoins bezsaistē, lai hakeri tajā nevarētu iekļūt
 • Pārliecinieties, ka fiziskā ierīce vai papīrs ir drošībā

Un tas ir viss, ļaudis! Tātad, tagad jums vajadzētu labāk izprast, kurš maks ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām. Vai tā būtu Monētu bāze vai Virsgrāmata, Es novēlu jums vislielāko veiksmi, lai izveidotu savu kriptogrāfijas portfeli!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map