Labākais Ethereum maks

Bitcoin maki, Ethereum maki. Aukstā noliktava, karstā uzglabāšana. Tas viss ir mazliet mulsinoši, vai ne? Tomēr neuztraucieties – es esmu šeit, lai palīdzētu! Esmu izveidojis šo ceļvedi, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko Ethereum maku.

Šādu maku ir daudz dažādu veidu. Katrs piedāvā dažādas priekšrocības un trūkumi lietotājam. Dažus ir vieglāk izmantot, bet mazāk droša. Tikmēr citi ir lieliski piemēroti naudas glabāšanai, kuru jūs nevēlaties izmantot ilgu laiku, bet nav ļoti piemēroti ikdienas lietošanai.

Šajā ceļvedī mēs apskatīsim dažādus pieejamos ETH maku veidus: papīra maki, tiešsaistes maki, programmatūras maki, aparatūras maki, un mobilie maki. Mēs aplūkosim dažus piemērus un runāsim par tiem drošība, kā tos uzstādīt, un cik viegli tās ir izmantot.

Pēc rokasgrāmatas lasīšanas jūs uzzināsiet katra maka veida priekšrocības un trūkumus. Pēc tam jūs varēsiet izvēlēties labāko Ethereum maku (vai varbūt, labākais maciņš vispār?) tev.

Labākais Ethereum maks: kāpēc drošība kriptogrāfijas pasaulē ir tik svarīga?

Drošība ir svarīga kriptogrāfijas pasaulē, jo mums ir darīšana vērtība. Fiziskajā pasaulē mēs esam uzmanīgi, kā izturamies pret visaugstāk novērtētajiem priekšmetiem. Tas pats notiek arī digitālajā pasaulē.

Tiešsaistē mums jābūt tikpat uzmanīgiem, lai aizsargātu lietas, kuras mēs vērtējam. Atstājot velosipēdu aizņemtā ielā, jūs to aizslēdzat. Ja bankomātā ievadāt savu PIN numuru, jūs to paslēpjat citiem cilvēkiem. Kad mēs atstājam savu kriptonauda kaut kur, mums arī jāpārliecinās, ka tas ir pareizi nostiprināts.

Drošība kriptovalūtā, jūsu atbildība – tas ir ļoti svarīgi! Tur ir nav bankas, ar kuru sazināties ja jūs uzlauzīs vai jūsu drošība neizdosies. Bitkoīni vai ēteris nevar nosūtīt sūtītājam, nospiežot pogu tāpat kā viņi var ar parasto bankas pārskaitījumu. Kriptovalūtā, kad monētas atstāj seifu, viņi ir pazuduši uz visiem laikiem. Tāpēc labākajam Ethereum makam jābūt ļoti drošam.

Labākais Ethereum maks: tālrunis ar ētera monētām, kas izkaisītas apkārt.

Kriptonauda ir īpaša, jo tā ir decentralizēti. Ar to mēs domājam nav viena neveiksmes punkta. Tiem, kas vēlas kaitēt tīklam vai tā lietotājiem, nav arī viena uzbrukuma punkta. Tas padara pašas sistēmas drošību drošāku ļoti stiprs. Tas attiecas arī uz lietotājiem, ja viņi pareizi uzglabā savas monētas.

Tas prasa ilgs laiks lai hakeris iekļūtu tik spēcīgā drošības sistēmā. Tas nozīmē, ka kibernoziedzniekiem ir labāk mēģināt ielauzties lieli kriptovalūtas veikali (piemēram, apmaiņas) nekā atsevišķi maki. Apmaiņa patīk Binance, Monētu bāze, un Krakena ir lieliski hakeru mērķi (lai gan viņiem visiem ir pārsteidzošas drošības sistēmas, tāpēc nav daudz jāuztraucas).

Kad hakeri ir sadalījušies biržā, viņi var nozagt milzīgas naudas summas. Pagātnē, ir uzlauztas lielas biržas, un lietotāji ir zaudējuši naudu. Nākotnē tas varētu atkārtoties.

Labākais Ethereum maksIr svarīgi atcerēties, ka uzlaušana notiek ne tikai pret apmaiņu. Arī tādu lietotāju kā jūs drošība var tikt apdraudēta. Šī iemesla dēļ tiek piedāvāti daži privātie maki labāka drošība nekā citi, un tādējādi tie varētu būt labākie Ethereum maki.

Lai arī kā apturēt personiskās drošības pārkāpumus, mēs apskatīsim visu pārējo rakstu.


SVARĪGS: Jūsu maka privātās atslēgas JĀBŪT jābūt privātiem. Kas zina jūsu privātās atslēgas, tas var pārvietot jūsu monētas.

Maku veidi: Labākā ētera maka izvēle

Cerams, ka tagad jūs saprotat drošības nozīme kad jāizvēlas labākais kriptovalūtas maks. Kad tas nav pa ceļam, apskatīsim daži ētera maku veidi.

Tiksim skaidrībā ar vienu lietu. Visi maku veidi, kurus mēs pieminēsim atbalsta gan Ether žetonus, gan ERC-20 žetonus. Pareizi, jūsu Ether maku var izmantot kā ERC-20 maku. Forši, huh?

Papīra maki

Tagad, papīra maki ir viens no labākajiem Ethereum makiem ilgstošai uzglabāšanai. Pareizi izveidojot, tie ir pilnīgi bezsaistē un hakeriem nav iespējams piekļūt. Ethereum bezsaistes seifu augstais drošības līmenis piedāvā tos padarīt lieliskus, lai ilgstoši uzglabātu lielu daudzumu kriptonauda.

Jūs droši vien domājat, kā izveidot vienu no šiem brīnišķīgajiem Ethereum vai ERC-20 makiem, vai ne? Nu, pirmkārt, jums ir nepieciešams tīrs dators. Vislabāk ir pilnībā noslaucīt visus datus, pirms izveidojat jaunu maku. Kad tas ir pilnīgi tīrs, nepieslēdziet datoru internetam, kamēr neesat pabeidzis papīra maka izgatavošanu.

Labākais Ethereum seifs: seifa ģeneratora lietojumprogramma.

Otrajā datorā saglabājiet MyEtherWallet uz USB atmiņu. Pēc tam jūs varat atvērt tīmekļa lapu tīrā, svaigi noslaucītā datorā un droši iestatīt Ethereum seifa atslēgu komplektu. Pēc izgatavošanas jūs varat izdrukāt lapas, kurās ir gan jūsu publiskā, gan privātā atslēga.

Šajā darbībā neizmantojiet bezvadu printeri vai tādu, kuru var savienot ar internetu. Tā ir arī laba ideja izdrukājiet dažas kopijas. Visbeidzot, izdzēsiet Ethereum seifa failus no datora. Tagad jūs varat atkal izmantot datoru kā parasti.

Kad esat izveidojis savu Ethereum papīra maku, ir pienācis laiks domāt par uzglabāšanu.

Izvēloties seifa glabāšanas vietu, atcerieties, ka jaunā Ethereum papīra maka drošību vājina:

  • Uguns un ūdens: Vislabāk ir uzglabāt vairāk nekā vienu papīra maka eksemplāru dažādās vietās. Ja vēlaties ļoti ilgi turēt Ēteru pie maka, meklējiet citus veidus, kā pierakstīt privāto atslēgu. Viena ideja varētu būt iegravē vai iespiež zīmes metāla gabalā. Tas novērsīs uguns un ūdens bojājumus.
  • Citi cilvēki: Ja cita persona var redzēt jūsu privāto atslēgu, tā var izmantot jūsu ēteri. Šī iemesla dēļ ir svarīgi turiet to slēptu. Labākais veids, kā to paslēpt, ir jūsu bankas seifā un līdzīgā seifā mājās. Ja jums ir ģimenes locekļi visā valstī, pie kuriem varat atstāt seifu, tā ir arī laba ideja.
  • Sevi: Neesi neuzmanīgs pret savu privāto atslēgu. Tas ir vissvarīgākais jebkurā Ethereum makā. Ja jūs to glabājat seifā, pārliecinieties, vai zināt kodu un atstājiet rezerves atslēgas kopiju ģimenes loceklim, kuram varat uzticēties un kurš dzīvo tālu.

Es nevaru to pietiekami atkārtot: aizsargājiet savu privāto atslēgu. Kad tas ir ievadīts datorā vai redzams citai personai, maks ir bezjēdzīgs!

Ja tas notiek, ir jāizveido jauns un visa nauda, ​​kas nosūtīta no vecās. Tādā veidā jūsu seifs paliks vislabākais iespējamais Ethereum maks!

Papīra maciņu priekšrocības:

īkšķus augšā PRO

Ļoti droši, ja tas ir iestatīts pareizi. Ja, iestatot savu Ethereum papīra maku, jūs veicāt mūsu darbības un droši glabājat savas privātās atslēgas, tagad jums apkārt ir viens no visgrūtāk uzlauztajiem maciņiem. Apsveicu!

Lieliski piemērots lielam daudzumam ētera. Tā kā tas ir tik drošs, varat palikt mierīgs, uz papīra maka glabājot lielas summas. Vispirms pārbaudiet maku, nosūtot tam dažus dolārus ētera. Kad tas ir apstiprināts, varat nosūtīt pārējo.

Pilnīgi bez maksas. Ethereum papīra maku (kas ir tikpat drošs kā jebkurš cits maks) var izgatavot bez maksas, par visu.

Papīra maku trūkumi:

īķšķi lejā CONS

Grūti lietot atkal un atkal. Papīra maki ir bezjēdzīgi, ja vēlaties bieži nosūtīt naudu. Katru reizi, kad tiešsaistes datorā ievadāt savu privāto atslēgu, jūs esat iznīcinājis sava maka drošību, un ir jāizveido vēl viens. Jūsu papīra maks ir lieliski piemērots ilgstoša uzglabāšana bet ne par iepirkšanos tiešsaistē!

Tā iestatīšana prasa daudz laika. Ja jūs glabājat tikai dažus simtus dolāru vērtu kriptonauda, ​​jūs varētu izlemt, ka vieglāk lietojams, bet zemākas drošības risinājums ir labākais Ethereum seifs jums.

Tiešsaistes maki

No visdrošākais maka tips, uz vismazāk. Tālāk mēs to apskatīsim Ethereum tiešsaistē maki.

Ethereum tiešsaistes maki ir atrodami tādos centralizētos pakalpojumos kā kriptovalūtas apmaiņa. Viņi ir vismazāk drošais maku veids. Ethereum tiešsaistes maki ir noderīgi digitālo valūtu tirgotājiem un maz kam citam. Kopumā jums vajadzētu glabāt savus līdzekļus pēc iespējas mazāk laika tiešsaistes makā.

Ir daudz tiešsaistes Ethereum maku veidu. Daži no patiesībā labajiem piemēriem ir Binance, Monētu bāze, Krakena, un Bittrex.

Labākais Ethereum maks: Binance.

Neesiet kārdinājums atstāt kriptovalūtu tiešsaistes makā, ja neesat tirgotājs. Iespējams, jūs to atradīsit viegli un vienkārši, līdz zaudēsiet naudu.

Ir arī svarīgi to apzināties pikšķerēšanas vietnes lietojot tiešsaistes maku. Pikšķerēšanas vietnes izskatās gluži kā īstā vietne, taču tās nozags jūsu svarīgos datus (lietotājvārdus un paroles). Cilvēki, kuri izveidojuši pikšķerēšanas vietni, pēc tam izmantos jūsu datus, lai piekļūtu jūsu kontam un nozagtu jebkuru tur glabātu kriptonauda..

Tabula: Coinbase maka un Binance maka galvenās iezīmes

Pikšķerēšanas vietnes var pamanīt no dažas norādes. Vispirms pārbaudiet drošības sertifikāts blakus URL adreses josla. Blakus tam jābūt zaļam vārdam (parasti “drošs” vai uzņēmuma nosaukums). Arī tā sākumā URL jābūt “https”, nevis tikai “HTTP”.

Arī meklēt dīvaini burti vai cipari URL. Krāpnieki bieži izmanto tādus burtus kā “ŗ”, “ï” vai “ė”. Vai jūs varat redzēt papildu punktus virs un zem burtiem? Šāda veida pikšķerēšanas lapas ir izplatītas ar kriptovalūtu saistītās vietnēs. Sneaky, huh?

Labākais Ethereum maks: pikšķerēšanas vietnes piemērs.

Lai nekad neapmeklētu pikšķerēšanas vietni, pilnībā ierakstiet tās vietnes URL, kuru mēģināt izmantot. Pēc tam varat pārbaudīt lapu savā pārlūkprogrammā, pārbaudot lapas drošību. Tas nodrošinās, ka nākotnē apmeklējat tikai drošu vietni. Izmantojiet arī divu faktoru autentifikācija kad vien ir iespēja.

Vissvarīgāk, neatstāj vairāk naudas, nekā vari atļauties zaudēt biržā. Pat ja jūs nekad neapmeklējat pikšķerēšanas vietni, apmaiņa tiek uzlauzta. Kad tas būs pagājis, jūsu kontā esošie līdzekļi tiks zaudēti uz visiem laikiem.

Tiešsaistes maku priekšrocības:

īkšķus augšā PRO

Lieliski piemērots tirgotājiem. Ja tiešsaistes maka pamatā ir valūtas maiņa, visām monētām, kuras varat iegādāties biržā, vienā kontā būs savi maks..

Tas var ļoti ātri pārdot pozīciju. Tā ir laba lieta, ja vēlaties noteikt tirgus laiku. Tomēr tas var novest arī pie sliktiem lēmumiem un izmaksāt naudu sliktos laika darījumos.

Tiešsaistes maku trūkumi:

īķšķi lejā CONS

Jums nav privāto atslēgu ar tiešsaistes maku. Ja jums nepieder jūsu privātās atslēgas, jums nepieder jūsu ēteris. Ja pēkšņi pazūd maiņas vai seifa pakalpojums, pazudīs arī jūsu nauda.

Biržas ir labs mērķis hakeriem. Viņi pie viņiem glabā lielu daudzumu kriptonauda, ​​un, ja ielaužas kibernoziedznieks, viņiem tā būtu liela algas diena. Ja kiberuzbrukuma dēļ valūtas maiņa zaudē visu naudu, visticamāk, jūs zaudēsiet arī visu savu naudu.

Programmatūras maki

Programmatūras maki dot lietotājiem līdzsvaru starp drošība un lietošanas ērtums. Tie ir drošāki nekā maciņu maiņa, un to ir vieglāk izdarīt veikt atkārtotus darījumus ar viņiem nekā ar papīra makiem. Šī iemesla dēļ ir lietderīgi uzglabāt ETH, kuru vēlaties izmantot ikdienas tēriņi programmatūras makā.

Galvenā programmatūras Ethereum seifa priekšrocība salīdzinājumā ar tiešsaistes maku ir tā, ka jūs glabājat savu privāto atslēgu. Tas samazina daudz risku tiek uzlauzts. Tomēr tie ne tuvu nav tik droši kā papīra vai aparatūras maki.

Labākais Ethereum seifs: Exodus lietojumprogrammas priekšskatījums.

Programmatūras makus var sadalīt pēc keylogging programmatūra. Tos var arī sadalīt lietošanā ļaunprātīgu programmatūru kas atrod un kopē seifa failus no datora. Hakeris var nosūtīt seifa faila kopiju no sava datora sev, kā arī nokopējis paroli, kuru izmantojāt sava maka izmantošanai. Ja tas notiks, viņiem tagad ir piekļuve jūsu Ēterim!

Ir daudz dažādu programmatūras maku veidu. Izvēloties sev piemērotāko, ir svarīgi kods ir atvērtais avots. Tas ļauj kriptonauda kopienai pārbaudīt kļūdas un pārbaudīt, vai programmatūras makā esošais kods nelaidīs hakerus.

Programmatūras makus var izmantot datorā vai mobilajā tālrunī. Mēs varam ieteikt šādus Ethereum darbvirsmas makus: Izceļošana un Jaxx. Mēs vēlāk parunāsim par tālruņa izmantošanu kā maku.

Programmatūras maku priekšrocības:

īkšķus augšā PRO

Parasti lietotājam draudzīgs dizains. Programmatūras maki ir izveidoti, lai lietotājiem būtu vienkāršākais veids, kā izmantot Ethereum blokķēdi. Privāto atslēgu sūtīšanai, saņemšanai un importēšanai jābūt ļoti vienkāršai, izmantojot jebkuru labi pazīstamu programmatūras maku.

Viegli piekļūt ēteram un citām digitālajām valūtām. Ja jūs veicat daudz pirkumu no tiešsaistes pārdevējiem, izmantojot savu Ether, maksājumus var ātri un vienkārši nosūtīt no programmatūras maka.

Programmatūras seifa trūkumi:

īķšķi lejā CONS

Ļaunprātīga programmatūra un taustiņlogeri ir bīstami programmatūras seifiem.

Tas var padarīt lietotājus slinkus ar drošību. Ir nepieciešami dublējumi. Tos nedrīkst glabāt datorā. Dublējumu glabāšana rada tādas pašas vājās vietas kā papīra maks (uguns, ūdens, citi cilvēki). Ja cietais disks neizdodas, vai varēsiet piekļūt savām privātajām atslēgām, lai atjaunotu maku citā mašīnā? (Padoms: atbildei vienmēr jābūt “jā”!)

Mobilie maki

Daži kriptovalūtas lietotāji labprāt uztur ēteru mobilais maks. Tas piedāvā vienkāršu veidu, kā to uzglabāt, jo viņi var izmantot ēteru, kad atrodas prom no sava datora. Tomēr mobilajiem makiem ir tādi paši riski kā programmatūras makiem. Tie ir tikai tikpat droši kā pats mobilais tālrunis. Ir pieejami gan Ethereum seifs android, gan iOS Ethereum.

Tātad, iespējams, mobilais maks ir jūsu labākais Ethereum seifs?

Ļaunprātīga programmatūra un taustiņlogeri var inficēt jūsu mobilo ierīci. Turklāt, ja kāds zina jūsu tālruņa PIN kodu, atkarībā no mobilā Ether maka veida, viņš bieži var redzēt privāto atslēgu, pat ja pats seifs ir aizsargāts ar paroli. Šī iemesla dēļ uz mobilā tālruņa programmatūras maku jāuzglabā tikai nelielas summas ikdienas lietošanai.

Aparatūras maki

Viena no populārākajām kriptovalūtas uzglabāšanas metodēm ir aparatūra maciņš. Ethereum aparatūras maku piemēri ietver KeepKey, Trezors, un Ledger sērija. To mērķis ir apvienot papīra maka drošība ar programmatūras maka lietojamību. Cilvēki, kuriem tie pieder, bieži saka, ka tie ir labākie iespējamie Ethereum maki.

Aparatūras seifs bieži izskatās kā USB pildspalva. Viņi uzglabā jūsu privātās atslēgas iekšpusē. Četrciparu PIN kods tiek izmantots, lai ierīcē piekļūtu Ether seifam. Ja aparatūras maks tiek nozaudēts vai nozagts, to var atjaunot, izmantojot sēklas frāze (24 vārdi).

Labākais Ethereum seifs: virsgrāmatas savienojums ar datoru.

Viens svarīgs punkts par Ethereum aparatūras makiem ir tāds, ka tie ir dārga. Daži saka, ka ierīces vērtība, kas pareizi nodrošina kriptonauda, ​​ir tā vērts. ES piekrītu. Pirms mēs apskatīsim aparatūras maka drošības trūkumus, tomēr mēs varam runāt priekšrocības izmantot vienu:

✓ Tas piedāvā daudz labāku drošību nekā tiešsaistes seifs un mazliet labāku drošību nekā programmatūras seifs.

✓ Ļauj nosūtīt līdzekļus uz ierīci un no tās. Bieži vien šādi rīkojoties, tiks samazināta tā drošība.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Aparatūras maku drošības trūkumi

Kaut arī daži cilvēki domā, ka aparatūras maki ir labākais Ethereum seifs kriptonauda uzglabāšanai, tā lietošanai ir daži trūkumi. Pat ja daži no šiem punktiem ir maz ticams, tie joprojām padara ierīci mazāk drošu!

Ir jāinstalē programmaparatūra. Aparatūras seifa ierīcei jāizmanto programmaparatūra. Gudrs uzbrucējs varētu piespiest ierīci atjaunināt ar ļaunprātīgu programmu vai kopēt datus no ierīces un nosūtīt tos hakerim.

✗ Iespējams, ka dators tiek izmantots, lai piekļūtu ēterim aparatūras seifā jau ir inficēts ar sliktu programmatūru. Ja lietotājs ir pilnīgi pārliecināts, ka tam nevar būt instalēta slikta programmatūra, tam nekad nedrīkst būt bijis savienojums ar internetu. Šajā gadījumā pats dators piedāvā labāku drošību nekā Ethereum aparatūras seifa ierīce.

✗ Sēklas frāze un tapa ir vissvarīgākā informācija. Abas ir jāuzglabā tāpat kā privātā atslēga citiem risinājumiem. Kāds cits, kas zina jūsu sākotnējo frāzi, ir tikpat slikts kā kāds, kurš zina jūsu privāto atslēgu. Viņi var piekļūt līdzekļiem aparatūras seifā.

✗ Vai ierīce ir sagrozīta? Ja jūs pērkat aparatūras maku no uzņēmuma, kas to izgatavojis, tas tā ir daudz mazāk ticams. Tomēr joprojām ir iespējams, ka kāds uzņēmums, kas strādā uzņēmumā, ierīcei ir pievienojis programmatūras ļaunprātīgu versiju. Acīmredzamu iemeslu dēļ nekad nevajadzētu iegādāties aparatūras maku no nezināmas personas vai veikala.

Šie ir tikai daži no galvenajiem aparatūras maku trūkumiem, piemēram, Trezors un Virsgrāmata sērija. Šis emuāra ziņojums sniegs jums vairāk informācijas, ko izmantot, kad jūsu draugs apgalvo, ka viņu KeepKey ir visu laiku izcilākā lieta!

Kā tu redzi, neviens krātuves risinājums lietotājiem nepiedāvā pilnīgu drošību, lai tas vēl būtu absolūti labākais Ethereum maks. Tomēr ir veids, kā stiprināt Bitcoin vai līdzīgu kriptovalūtu drošību. Tu vari izmantot vairāku parakstu seifs. Lai sūtītu naudu no vairāku parakstu seifa, vairākiem cilvēkiem jāpieprasa piekļuve tai, izmantojot dažādus datus. Tas diezgan ievērojami palielina jebkura maka drošību.

Tā kā Ethereum darījumi ir sarežģītāki nekā Bitcoin darījumi, uzbrucējiem ir vairāk iespēju. Ja vēlaties uzzināt vairāk par multisig maciņiem, pārbaudiet šo emuāra ziņu. Svarīgs punkts ir tas pašreizējie multisig Ethereum maki var uzlauzt.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājums

Ja esat palicis pie manis, jums tagad vajadzētu zināt visu par pieejamo dažādu veidu maki un kas ir labākais ETH maciņš jums. Jūs zināt katra drošības trūkumus un to, kuriem izmantošanas gadījumiem katrs ir vislabāk piemērots. Galu galā labākais Ethereum maks būs atkarīgs no tā cik vēlaties veikalu un par kādu summu laiks.

Ja esat veicis lielu ieguldījumu un vēlaties atstāt to vairāk nekā gadu, papīra seifs būs labākais iespējamais lēmums. Nogrieziet stūrus, uzstādot to. Rūpīgi izpildiet iepriekš minētos norādījumus, un jums būs seifs, kas ir tikpat drošs kā dārgs aparatūras maks.

Ja jūs patiešām uztraucaties vai nevarat saglabāt privātās atslēgas uzticama drauga vai radinieka mājā, varat to izmantot metāla štancēšanas ideja vai līdzīgs, pastāvīgāks risinājums privāto atslēgu ierakstīšanai.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor Model T plusi un mīnusi

Ja jūs vēlaties uzglabāt Ether ikdienas lietošanai, aparatūra vai programmatūras seifs gatavojas piedāvāt pareizais izmantojamības un drošības līdzsvars. Lai gan tie ir lieliski piemēroti nelielu un vidēju kriptogrāfijas valūtu uzglabāšanai, tie nav pārāk piemēroti lielām summām.

Visbeidzot, ja jums patīk tirgoties bieži, varat to izmantot tiešsaistes maku, kas balstīts uz apmaiņa. Šī ir riskantākā kategorija. Tiešsaistes maka potenciālās vājās vietas ir daudz vairāk nekā jebkuram citam mūsu pieminētajam veidam. Ja kaut kas notiek ar pašu vietni, jūs varat diezgan daudz atvadīties no visiem saviem līdzekļiem.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map