Labākais GPU kalnrūpniecībai – 6 labākās izvēles iespējas

Sveiki un laipni lūdzam šajā rokasgrāmatā izvēloties labāko GPU kalnrūpniecībai. Šajā ceļvedī es to apskatīšu sešas no augstākajām vienībām tirgū. Es salīdzināšu GPU un galu galā dodiet jums rīkus, lai izvēlētos labāko GPU kalnrūpniecībai.

Tur ir daudz dažādi tirgū esošie GPU. Daži no tiem ir īpaši veidoti, lai renderētu video, citi ir paredzēti spēlēšanai. Tomēr šī rokasgrāmata nav par visu to. Tas ir tikai par atrašanu labākais GPU kalnrūpniecībai!

Ceļveža laikā es sākšu ar īss ievads uz to, kas patiesībā ir kriptovalūtas ieguve. Pēc tam tiks apskatīts seši no mūsdienu labākajiem GPU. Pēc tam es esmu iekļāvis ērtu GPU salīdzināšanas diagramma. Tam vajadzētu palīdzēt ātri apskatīt katra GPU specifikācijas un uzzināt, kurš ir labākais ieguves GPU jūsu personiskajām vajadzībām.

Pēc monētu kalnrūpniecības pārliecinieties, ka tās turat iekšā droši kriptogrāfijas maki. Daži no vairāk ieteicamajiem variantiem ietver Virsgrāmata Nano X, un Trezor modelis T..

Turklāt, ja jūs nolemjat izvēlēties vieglāku veidu, kā iegūt kriptovalūtas, noteikti izvēlieties uzticamas kriptovalūtas apmaiņas, piemēram, Coinbase un Binance.

Sāksim!

Kripto ieguves galvenā ideja

Pirms sākam salīdzināt GPU kalnrūpniecībai, mums jāsāk ar a īss paskaidrojums par to, ko mēs patiesībā domājam, sakot kriptovalūtas ieguvi. Kalnrūpniecība ir process darījumu pārbaude kriptovalūtas tīklā. Lai to izdarītu pietiekami drošā veidā, lai kriptogrāfijas tīkls varētu atbalstīt miljardiem dolāru lielu vērtību, datoriem ir jāmēģina uzminēt rakstzīmju virkne – pazīstams arī kā hash.

Jaunākais atrastais Coinbase kupons:

Šis “darba pierādījums”, kā to sauc, ir viena no vissvarīgākajām kriptovalūtas īpašībām. Tā būtībā aizsargā tīklu pret cilvēkiem, kas rada papildu Bitcoin, Ēteris, Domuzīme, vai kāda ir attiecīgā valūta.

Labākais GPU kalnrūpniecībai: GPU kalnrūpniecībai.

Kriptogrāfijas valūtas ieguvi var veikt ar dažādiem dažāda veida datorsistēmas. Visvienkāršākais ir CPU. Procesors apzīmē Centrālā procesora bloks. Pirms dažiem gadiem viņi labi spēja iegūt kriptogrāfijas, kad konkurence kalnrūpniecībā nebija tik liela.

Tomēr šodien priekšroka tiek dota GPU daudz dažādu kriptogrāfu ieguve. Tas ir tāpēc, ka GPU katru sekundi var izdarīt daudz vairāk minējumu par pareizo rakstzīmju virkni. Mašīnu veikto minējumu skaitu sauc par tā jaukšanas ātrumu. Tāpēc labākajam GPU kalnrūpniecībai būs augsts jaukšanas līmenis!

GPU apzīmē grafikas apstrāde vienība un tā ir obligāta aparatūra ikvienam, kas strādā smagu renderēšanas darbu (tādu, kādu izmanto video ražošanai) vai spēlē vismodernākās videospēles.


Kopš kriptovalūtu popularitātes eksplodēja 2017. gadā, tur bija masveida GPU trūkums. Tas notika tāpēc, ka tik daudz cilvēku tos iegādājās kriptogrāfijas iegūšanai. Akcijas GPU ražošanas uzņēmumos, piemēram, NVIDIA un AMD arī debesīs!

Labākā grafikas karte kalnrūpniecībā

Ievadi no ceļa, mēs beidzot varam pievērsties šīs rokasgrāmatas galvenajam mērķim – atrast jums labāko GPU kalnrūpniecībai!

Esmu izpētījis tīmekli, lai sniegtu jums īsu absolūtā saraksta sarakstu galvenie aparatūras gabali šodien tirgū. Tomēr varētu būt grūti iegūt dažus no šiem. Viņi joprojām ir ļoti pieprasīti.

Labākais grupas kopa – NVIDIA GeForce GTX 1070

Pirmais mūsu labāko ieguves GPU sarakstā ir NVIDIA GeForce GTX1070. 1070 ir pasakaina videospēļu grafiskā karte. Tā ir arī pārsteidzoša izvēle kriptonauda kalnrūpniecība.

NVIDIA GeForce GTX1070 ir vairāk nekā dāsna hash likme 30mh / s. Tas arī nesaista lielu jaudu. Vienkārši 150W uz vienību, tā ir viena no lētākajām kartēm. Tas nozīmē ka elektrība nevajadzētu ēst pārāk daudz jūsu ieguves peļņā.

Viens GTX1070 trūkums ir tas, ka tas ir viena no dārgākajām vienībām mūsu sarakstā. Tā mazumtirdzniecības cena ir no 600 līdz 1000 ASV dolāriem atkarībā no tā, kur jūs to paņemat, kā arī no to pašreizējā piedāvājuma un pieprasījuma.

Viss, kas teica, tas, iespējams, ir labākais GPU kalnrūpniecībai. Tātad, ja jums izdodas to atrast mazāk par 600 ASV dolāriem, jums tas noteikti ir jāiegūst.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Labākais budžetāAMD Radeon RX580

Nākamais mūsu labāko ieguves GPU pārskats ir AMD Radeon RX580. Tāpat kā NVIDIA, AMD ir vēl viens absolūts mājsaimniecības nosaukums grafisko karšu ražošanas nozarē. Jūs varat būt drošs, ka saņemat kvalitātes aparatūra no uzņēmuma.

Labākais GPU kalnrūpniecībai - AMD Radeon RX580

RX580 ir pieejams par daudz pieņemamāku cenu nekā NVIDIA GeForce GTX 1070. Tas ir tikai tā vietā apmēram 350 USD divkāršs nekā 1070. Tas ir īpaši iespaidīgi, ņemot vērā, ka, veicot dažus mikroshēmas uzlabojumus, tā darbosies ar a hash ātrums 29mh / s. Vispār nav slikti!

Turklāt, ja jūs darbojaties vairākas kalnrūpniecības platformas jūsu darbībai, jūs varat padarīt papildu ietaupījumi par visa izveidotā karstā gaisa izvadīšanu. Tas ir tāpēc, ka RX580 darbojas a ievērojami zemu temperatūru arī!

Tomēr ir arī maz ēnas puses šim brīnišķīgajam komplekta gabaliņam. Diemžēl tas ir vispopulārākais hobijiem vai tiem, kam ir budžets, tas bieži tiek pilnībā izpārdots. Tas arī nedaudz ieguva lielāka enerģijas pievilkšana nekā 1070, lai gan tikai 185 W strāvā tas nebūt nav pats lielākais elektrību alkstoša iekārta Es apskatīšu šodien.

Labākais GPU priekš Mining Radeon 680

Vislabāk tiem, kam ir dārga elektrība – Nvidia GeForce GTX 1060

Tālāk mums ir mazā māsa 1070. gadā NVIDIA GeForce GTX1060. Tāpat kā Radeon RX580, arī 1060 ir daudz lētāk nekā mūsu pirmais ieraksts šajā nolietotajā. Tas ienāk plkst ap 300 USD.

Atkal tas padara to par labu izvēli tiem, kas vēlas pieejamu vienība uz radīt pasīvus ienākumus ieguves kriptos. Tas nebūt nav labākais grafikas procesors mūsu sarakstā, tomēr tā ir ļoti populāra vienība.

Protams, ka tā ir tik stabila veiktspējas vienība, kuras cena ir tik laba, tā arī bieži var tikt pilnībā izpārdota. Ja jums ir paveicies saņemt rokās 1060, jūs atradīsit šo grafikas karti labi piemērots GPU ieguvei. Turklāt tā ir lieliska spēļu grafikas karte (tikai gadījumā, ja jums apniks burtiski drukāt naudu!)

Īpaši iesaku 1060 tiem lietotājiem, kuri kaut kur dzīvo, ka elektrība ir dārga. Tas ir tāpēc, ka tā velk tikai 120W – padarot to par vismazāk enerģijas izsalkušo vienību mūsu nolietotajā.

Labākais GPU kalnrūpniecībā - Nvidia GeForce Gtx 1060

Vislabāk piemērota lielām kalnrūpniecības darbībām aukstā klimatā ar lētu jaudu – AMD Radeon RX Vega 56

Ja jūs kaut kur dzīvojat kur jauda ir lēta (vai vēl labāk, bez maksas), tad AMD Radeon RX Vega 56 ir vienības zvērs. Tas faktiski darbojas ātrāk nekā arī NVIDIA GeForce GTX 1070!

Kopš tā piesaista tik daudz spēka, jūs patiešām nevēlaties palaist vienu no šīm vietām kaut kur, kur jauda ir dārga. Tomēr, ja jūs saņemat atlaidi elektrībai un dzīvojat kaut kur aukstumā, tas ir lielisks GPU. Tas darbojas ļoti karsti, varbūt karstākais mūsu sarakstā. Šī iemesla dēļ vēss klimats palīdzēs ietaupīt naudu par ieguves vienībām.

Alternatīvi, jūs varat tam piekļūt siltuma jautājums savādāk, kā to ir darījuši daži kalnrači Austrumeiropā. Ir bijuši ziņojumi, ka viens ogļračs ir izmantojis lieko enerģiju ziemā silda viņa siltumnīcu. Kāds cits kalnračs Sibīrijā faktiski ir apsildījis māju, izmantojot siltumu, kas iegūts no viņa ieguves operācijas!

Labākais GPU kalnrūpniecībai: GPU kalnrūpniecībai.

Vēl viens iespējamais AMD Radeon RX Vega 56 trūkums ir izmaksas, lai to nopirktu vispirms. Tikai viena no šīm GPU vienībām jūs atgriezīs ap 500 USD. Tas padara vienību piemērotu tiem, kam ir daudz kapitāla, lai ieguldītu lielā projektā.

Atkal, RX Vega 56 ir vēl viens GPU, kuru var izrādīties grūti iegūt. Godīgi sakot, tas ir diezgan daudz gadījumā ar jebkuru GPU, kas mūsdienās ir piemērots kriptogrāfijas ieguvei!

Vislabāk, ja nauda nav priekšmeta – NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti

Viena no vērtīgākajām vienībām mūsu sarakstā ir zvērs, kas ir NVIDIA GeForce GTX1080 Ti. Šī aparatūras mazliet jums izmaksās ap 860 USD uz GPU. Gandrīz trīs reizes lielāka par mūsu lētāko izvēli, ir acīmredzams, ka šis nav domāts amatieru amatieru kalnračiem.

Kā jūs varētu sagaidīt no tik dārga GPU, GeForce GTX1080 Ti ir ārkārtīgi jaudīga vienība. Tas piedāvā gandrīz neticamu jaukšanas ātrums ir 32,2 mh / s ar dažām modifikācijām un pielāgojumiem. Šis sniegums tomēr maksā. Tā ir arī visvairāk enerģijas izsalkušā mašīna mūsu sarakstā. GTX1080 Ti apēdīs 250 W elektrības. Tas nozīmē, ka tas pārsniedz divreiz lielāku jaudu nekā GTX 1060.

Protams, 1080 Ti ir arī fantastiska spēļu grafiskā karte kā arī kalnrūpniecības GPU. Faktiski to iepriekš sauca par labāko grafikas karti uz planētas.

Nav pārsteidzoši, ka vienība patiešām cieš, kad runa ir par to jaudas daudzums tas ir jāvelk no sienas. Tas ietekmēs jūsu ieguldījumu atdevi un ir svarīga lieta, par kuru jādomā, izvēloties jums vislabāko grafikas karti kalnrūpniecībā. Tāpat kā Vega 56, 1080 Ti ir labāk piemērots nopietniem lietojumiem vietās, kur elektrības izmaksas ir zemas un ir vēss klimats.

Labākais GPU kalnrūpniecībā - Nvidia Gtx 1080Ti

Vislabāk pieredzējušiem iestatījumiem TweakersNVIDIA GeForce GTX 1070 Ti

Kā jūs droši vien varēja nojaust pēc nosaukuma, NVIDIA GeForce GTX1070 Ti ir oriģinālās 1070 vienības atjaunināta versija. NVIDIA ir izveidojis ļoti jaudīgu vienību 1070 Ti. Saskaņā ar vietni, ko sauc LegitReviews, tas piedāvā ļoti konkurētspējīgu jaukšanas ātrumu 28,3 mh / s.

1070 Ti enerģijas patēriņš ir ļoti liels konkurētspējīgs 180W. Tas ir ļoti iespaidīgi attiecībā uz tā jaudas vienību un padara to ideāli piemērotu lietošanai pat tad, ja jauda nav lētākā.

Viena lieta, kas jāzina ar NVIDIA GTX1070 Ti, ir tā ir bijuši ziņojumi par kļūdu ierīces draivera programmatūrā. Tas padara 1070 Ti hash zemāku nekā tiek reklamēts.

Tomēr to tagad var novērst ar dažiem pielāgojumiem. Šī iemesla dēļ mēs varam ieteikt šo ierīci tikai tiem, kuri ir gatavi pielāgot dažus iestatījumus. Tas nozīmē, ka tā joprojām ir fantastiska GPU kalnrūpniecības vienība!

Labākais kalnrūpniecības GPU: GPU salīdzināšanas tabula

Tālāk esmu izveidojis ērtu GPU salīdzināšanas diagrammu, lai ātri salīdzinātu manas izvēles par labāko GPU kalnrūpniecībā.

GPU Pulkstenis Atmiņa Atmiņas pulkstenis Barošanas savienotājs Spēka zīmējums Rezultāti
GeForce GTX 1070 1 506 MHz 8 GB GDDR5 8Gbps 1×6-pin 150W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, DL-DVI
Radeon RX580 1,257MHz 8 GB GDDR5 8Gbps 1x 8-pin, 1x 6-pin 185W 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForce GTX 1060 1 506 MHz 6 GB GDDR5 6Gbps 1x 6-pin 120W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, DL-DVI
Radeon RX Vega 56 1 156 MHz 8 GB HBM2 800MHz 2x 8-pin 210W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForce GTX 1080 Ti 1 480 MHz 11 GB GDDR5X 11GHz 1x 6-pin; 8 kontaktu 250W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForceGTX 1070 Ti 1,6070MHz 8 GB GDDR5 8GHz 1x 6-pin; 1x 8-pin 180W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0

Secinājums

Tātad, viss. Tas ir ceļvedis labākais GPU kalnrūpniecībai. Es ceru, ka informācija, kuru es jums sniedzu, jums šķita noderīga, un jūs varēsiet to izmantot, izlemjot, kura ir vislabākā grafikas karte jums.

Labākais GPU kalnrūpniecībā: GPU kalnrūpniecībai.

Galu galā labākais GPU kalnrūpniecībai būs atkarīgs no jūsu precīzajiem apstākļiem. Vai jūs dzīvojat kaut kur, kur elektrība ir dārga? Vai vēlaties palaist daudzas vienības blakus viena otrai, tomēr jūs uztrauc karstums? Vai jums ir liels kapitāls un vēlaties ieguldīt lielu ieguldījumu kriptogrāfijas ieguves jomā?

Atbildes uz visiem iepriekš sniegtajiem jautājumiem un šī rokasgrāmata vajadzētu palīdzēt jums izlemt kurš GPU kalnrūpniecībā ir vislabākais jums personīgi. Nav labi nopirkt dārga jaudīga vienība tikai secināt, ka elektroenerģijas izmaksu dēļ nav iespējams gūt peļņu!

Tātad, tagad jums ir sešas iespējas, no kurām izvēlēties, ieskaitot NVIDIA GeForce GTX 1070, AMD Radeon RX580, NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX Vega 56, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, un GTX 1070 Ti.

Pēc tam, kad sāksit gūt peļņu, jums tas būs jādara atrodiet drošu maku jūsu monētām. Ieteicamākās iespējas ietver Virsgrāmata Nano X un Trezor modelis T..

Apsveriet visus aspektus, lai pieņemtu pareizo lēmumu!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map