Labākais IOTA maks

IOTA – kriptonauda, ​​kas neizmanto blokķēdi. Pareizi! Tā vietā IOTA izmanto savu izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas formu, ko sauc par Tangle!

Jebkurā gadījumā tiekam pie tā – es pieņemu, ka esat nopircis sev dažas IOTA monētas, un tagad vēlaties uzzināt labāko vietu to glabāšanai? Vai nu tas, vai arī jūs to izpētāt pirms IOTA iegādes. Nu, lai kas tas arī būtu, jūs noteikti esat nonācis īstajā vietā!

Savā IOTA seifa ceļvedī es vispirms runāšu par to, kāpēc ir svarīgi glabāt monētas privātā makā, nevis atstāt tās trešās puses apmaiņā.

Pēc tam es apspriedīšu dažus dažādus seifu veidus un to, kā izvēlētais būs atkarīgs no noteiktiem faktoriem, piemēram, papildu drošības vai papildu ērtības.

Visbeidzot, es jums pastāstīšu par dažiem labākajiem IOTA makiem tirgū, kā arī par dažiem jauniem un aizraujošiem, kas drīz tiks izlaisti!

Tātad, ko jūs gaidāt? Ļaujiet man sākt ar skaidrojumu, kāpēc jums ir nepieciešams IOTA maks!

IOTA maks – kāpēc jums tāds vajadzīgs?

Iegādājoties kriptovalūtas no centralizētas biržas (t.i., Binance, Bittrex utt.), Jūs uzticaties kādam citam – centralizētajai biržai.

Tas nozīmē, ka, noguldot līdzekļus, jūs ticat, ka birža tos aizsargās. Lielākais risks uzticēties uzņēmumam, kas izmanto centralizētus serverus, ir tāds, ka, ja tie tiek uzlauzti, tad ir apdraudēta visa datu bāze.

Diemžēl kopš Bitcoin izveides 2009. gadā ir bijuši daudz un daudz uzlaušanas.

2016. gadā galvenajai kriptovalūtas maiņas vietnei Bitfinex tika uzlauzti serveri, kas ļāva noziedzniekiem nozagt vairāk nekā 120 000 BTC. Toreiz tas sasniedza 72 miljonus ASV dolāru.

Bitfinex cenu diagramma

Nākamajā gadā apmaiņā ar nosaukumu CoinDash bija nozagts Ethereum vairāk nekā USD 7 miljonu vērtībā. Atkal tika uzlauzti centralizētie serveri, ļaujot hakeriem nozagt citu cilvēku līdzekļus.

Tātad, kas notiek, ja tiek uzlauzta valūtas maiņa un viņi nozog jūsu naudu? Diemžēl jums nav garantijas, ka apmaiņa jums to atdos. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi pārvietot monētas savā IOTA seifā, prom no jebkuras centralizētas apmaiņas.

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, kāpēc ir svarīgi nekad neatstāt monētas apmaiņā, manas IOTA seifa rokasgrāmatas nākamajā daļā tiks runāts par dažādiem pieejamajiem maka veidiem..


Dažādi maku veidi

Pirms es apspriedīšu dažādus pieejamos maku veidus, ir svarīgi atcerēties, ka IOTA joprojām ir ļoti jauns projekts. Tas nozīmē, ka šobrīd viņiem faktiski nav maka, kas derētu katram tipam. Tomēr izstrādē ir daudz jaunu seifu, tāpēc ir liela iespēja, ka jums nebūs jāgaida pārāk ilgi, pirms iegūstat vajadzīgo maku..

IOTA maks

Tīmekļa maks

Tīmekļa maks ir vismazāk drošais seifs tirgū, un tas vienkārši nozīmē, ka monētām varat piekļūt tikai ar interneta pārlūka starpniecību. Faktiski piemērā, kuru es iepriekš minēju, kur tika uzlauzta centralizēta apmaiņa, tas ir tīmekļa maka piemērs.

Lai arī interneta maki ir visvairāk pakļauti riskam, tie ir arī visērtākie. Tas nozīmē, ka, ja jums ir nepieciešams ātri nosūtīt kādam līdzekļus, vislabāk ir izmantot tīmekļa maku.

Tomēr tikai atcerieties, ka interneta makā vienmēr vajadzētu glabāt tikai nelielu daudzumu IOTA monētu, tikai gadījumam, ja notiek kas slikts.

Izmantojot tīmekļa maku, jūs arī nododat līdzekļu kontroli kādam citam. Tas ir tāds pats kā ļaut kādam nepazīstamam pieskatīt jūsu ietaupījumus un pēc tam lūgt ļaut jums piekļūt tam, kad jums tas būs vajadzīgs – ja jums ir IOTA monētu daudzums, kuru nevēlaties pazaudēt, tas noteikti nav nav veids, kā tos uzglabāt!

IOTA maks

Mobilais maks

Kā norāda nosaukums, mobilais maks ir tas, kad turat monētas savā mobilajā ierīcē. Šim nolūkam ir dažas priekšrocības, tomēr ir arī daži trūkumi.

Pirmkārt, līdzekļu nosūtīšana un saņemšana ir ļoti ērta. Jums ne tikai ir tūlītēja piekļuve savām monētām, bet arī varat izmantot QR skenēšanas funkcijas. Tas ir kā svītrkods, ko skenē tālrunis, kas pēc tam var automātiski pārveidot svītrkodu par unikālu seifa adresi.

Piemēram, tādās vietās kā Japāna, kur tagad ir vairāk nekā 200 000 reālās pasaules veikalu, kas pieņem kriptogrāfijas valūtas maksājumus, jūs varat vienkārši skenēt tālruni kasē, un līdzekļi tiek automātiski nosūtīti pārdevējam!

Nekad neaizmirstiet, ja kāds var nozagt jūsu tālruni, viņš, iespējams, varēs piekļūt jūsu monētām, pirms jums būs iespēja tās atjaunot citā ierīcē. Turklāt mobilās ierīces nav 100% drošas pret ļaunprātīgu programmatūru vai vīrusiem.

IOTA maks

Darbvirsmas maks

Šī konkrētā iespēja ir nedaudz drošāka nekā mobilais maks, tomēr tā ir nedaudz mazāk ērta. Būtībā seifu lejupielādējat datorā vai klēpjdatora ierīcē un pēc tam monētas glabājat bezsaistē. Vienīgais laiks, kad seifam ir nepieciešams izveidot savienojumu ar internetu, ir tas, kad vēlaties kādam faktiski nosūtīt līdzekļus.

Kad izmantojat cienījamu darbvirsmas maku, jūsu privātās atslēgas nav neviena trešās puses servera rīcībā, tas nozīmē, ka tikai jums ir piekļuve tām. Tajā pašā laikā tas nozīmē arī to, ka, ja jūs tos nepareizi novietosiet, jūsu monētas vairs nebūs uz visiem laikiem!

Līdzīgi kā mobilajam maciņam, jūsu monētas ir apdraudētas vairākos veidos. Piemēram, katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu, jūsu seifs ir neaizsargāts, īpaši, ja hakeris spēj inficēt jūsu klēpjdatoru ar vīrusu vai taustiņinstrumentu reģistratoru.

Turklāt, ja esat aizmirsis dublēt maku un ierīce sabojājas, varat pazaudēt savas IOTA monētas. Nekad neļaujiet nevienam izmantot jūsu klēpjdatoru bez jūsu klātbūtnes un neatstājiet to bez uzraudzības remontdarbnīcā!

IOTA maks

Aparatūras maks

Vienā teikumā kriptovalūtas aparatūras maks ir tikpat tuvu reālās pasaules seifam, cik jūs gatavojaties iegūt savām IOTA monētām! Būtībā jūsu monētas tiek turētas bezsaistē fiziskā aparatūras ierīcē, tas nozīmē, ka tās vienmēr ir savienotas ar serveri tikai tad, kad to pievienojat.

Lai autentificētu naudas pārskaitījumu, aparatūras makā jāievada PIN kods. Pat ja jums nozagtu maku, hakeri nevarētu piekļūt jūsu monētām. Tā vietā jūs tos varētu atgūt, izmantojot paroles atkopšanas frāzi!

Atšķirībā no citiem manis pieminētajiem maka veidiem, jums faktiski būs jāmaksā par aparatūras maku, taču, ja jūs vēlaties turēt lielu skaitu monētu, tas ir ieguldījuma vērts.

Tāpēc tagad, kad jūs zināt par dažādiem kriptovalūtas maku veidiem, es tagad apspriedīšu, kurš ir labākais IOTA seifs no pašlaik pieejamajiem IOTA makiem!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

IOTA maks – kas ir labākais?

Lai gan IOTA komanda pirmo reizi sāka darbu pie sava projekta 2015. gadā, joprojām ir tikai daži maki, no kuriem izvēlēties. Šeit ir trīs, kuriem varat piekļūt uzreiz.

GUI IOTA gaišais maks

Gaišais maciņš GUI IOTA ir lieliski piemērots iesācējiem, jo ​​to ir ļoti vienkārši uzstādīt.

Vai meklējat IOTA maku MAC? Tev veicas! To var lejupielādēt MAC, Windows un Linux. Tomēr šis konkrētais IOTA seifs nav saderīgs ar mobilajām ierīcēm.

IOTA mobilā maka aplikācija

Drošības ziņā jūs esat vienīgā persona, kurai jebkad ir piekļuve jūsu privātajām atslēgām, tas nozīmē, ka trešās puses tās neglabā.

Pirmo reizi to iestatot, jums tiks vaicāts, vai vēlaties instalēt pilnu vai vieglu mezglu. Ja esat iesācējs un tikai vēlaties, lai lietas būtu vienkāršas un drošas, tad vislabāk ir izvēlēties vieglu mezglu.

Ja jums patīk šī IOTA seifa skaņa, varat to lejupielādēt no šajā vietnē.

Nostalgia IOTA gaišais maks

Atkal, ja jūs meklējat IOTA maku Mac, Windows vai Linux, jums ir paveicies! Nostalgia IOTA Light Wallet ir pieejams lejupielādei Windows, Mac un Linux ierīcēs, padarot to par darbvirsmas IOTA gaismas maku.

Ir zināms, ka tam ir patiešām labas drošības funkcijas, tomēr to ir diezgan sarežģīti izmantot. Tātad, ja vien jums nav labu izpratni par pamata kodēšanu, tas, iespējams, nav labākais IOTA seifs jums.

Nostalgia IOTA gaišais maks

Ja jūs varat izmantot Nostalgia, tā izmantošana ļaus jums visātrāk piekļūt IOTA tīklam, padarot to patiešām ērtu, ja jums ir jāveic ātri maksājumi.

Noklikšķinot uz šī saite, jūs varat atrast instrukcijas, kā to iestatīt, kā arī atrast saiti, lai IOTA maku lejupielādētu tieši ierīcē.

IOTA maks Android ierīcēm

Pēdējais seifs manā sarakstā ir oficiālais IOTA seifs Android ierīcēm. Tas, protams, ir mobilais maks, kas dod jums daudz ērtības, atrodoties ceļā.

Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt oficiālo lietotni, un jūs varat nosūtīt, turēt vai saņemt IOTA monētu maku uz maku. Citas funkcijas ietver QR skeneri, IOTA-Fiat valūtas maiņas kursu un papildu paroles rīkus.

Seifs tika izlaists tikai nesen, kas nozīmē, ka tas joprojām ir beta versijā. Diemžēl, tā kā seifam vēl ir sākumstadijā, sūdzību par kļūdām ir bijis diezgan daudz.

IOTA seifs BETA

Ja jums ir paveicies, ka jums ir Android tālrunis, oficiālo IOTA seifu Android ierīcēm varat nolaidīt, apmeklējot Google Play veikalu.

Es zinu, ko jūs, iespējams, domājat. Vai tas ir viss? Nu šajā posmā es baidos. IOTA platforma vēl nav gatavs produkts, tāpēc vēl paies zināms laiks, līdz viss būs izveidots un darbosies.

Neuztraucieties, tomēr ir daudz kas priekšā. Pēc tam mēs aplūkosim dažus IOTA makus, kurus paredzēts izlaist nākotnē.

(Starp citu, ja vēlaties izlasīt manu pilnīgo ceļvedi “Kas ir IOTA?”, Tad tam varat piekļūt, izmantojot noklikšķinot šeit!)

IOTA maks – augšup un nāk?

Lai arī šobrīd pieejamo IOTA maku apjoms ir ļoti ierobežots, pašlaik ir izstrādāti daži jauni. Ja jūs meklējat IOTA maku Mac, tas ietver arī jūs! Zemāk esmu uzskaitījis divus, kas, manuprāt, jums ir jāuzmanās.

Trīsvienības maks

Trinity maku izstrādā Londonas Universitātes koledžas (UCL) students, un to paredzēts atbrīvot ļoti drīz. Saskaņā ar jaunāko paziņojumu 2018. gada martā, Trinity Wallet būs pirmais lietotājam draudzīgais IOTA maks, kas ienāks tirgū.

Būs pieejamas daudzas funkcijas, tostarp vairākas valodas, pamata vai ekspertu režīms un iespēja izdrukāt IOTA papīra maku.

Piezīme: IOTA papīra seifs ir veids, kā saglabāt privātās atslēgas bezsaistē. Patiesībā tā ir tikai to drukāšana uz papīra lapas! Vienkārši atcerieties, lai saglabātu savu IOTA papīra maku drošībā, jo tas ir neaizsargāts pret uguns bojājumiem utt. – apsveriet iespēju to laminēt!

Trinity seifs ir pēdējā izstrādes stadijā, un, tiklīdz tas tiks palaists, ir paredzēts to izlaist visu veidu ierīcēs, ieskaitot iOS!

Nēlija maks

Nelium ir vēl viens lietotājam draudzīgs maks, kas pašlaik tiek izstrādāts. Kad tas būs gatavs izlaišanai, šis IOTA maks būs saderīgs gan ar Android, gan ar iOS, padarot to par mobilo maku tikai mobilajām ierīcēm. Galvenais Nelium seifa izmantošanas ieguvums ir tas, ka tas būs pilnīgi ideāls iesācējiem.

Nelium mobilā maka aplikācija

Kas attiecas uz drošību, jūsu privātās sēklas vienmēr tiek turētas tikai jūsu mobilajā ierīcē, tāpēc Nelium serveri tās nekad neredz. Ir tīra lietotāja saskarne un ir arī iespēja skenēt QR kodu, padarot līdzekļu pārskaitīšanu patiešām ērtu

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo konkrēto IOTA maku vai vēlaties uzzināt, kad tas ir paredzēts izlaišanai, noklikšķiniet uz saites šeit!

Virsgrāmata Nano S IOTA

Esmu saglabājis labāko līdz pēdējam! 2018. gada aprīlī IOTA komanda paziņoja, ka viņu kriptovalūta drīz būs saderīga ar Ledger Nano S maku!

Ledger ir aparatūras maks, kas, ja jūs atceraties no manas rokasgrāmatas iepriekšējās puses, ir tikpat tuvu seifam, cik jūs iegūsiet. Tas būs drošākais veids, kā uzglabāt savas IOTA monētas, jo, pat ja jūsu datora maciņš ir nozagts, jūs joprojām varat atgūt piekļuvi saviem līdzekļiem.

Ir svarīgi atcerēties, ka Ledger Nano S jums vajadzētu iegādāties tikai no oficiālās vietnes, kurai var piekļūt noklikšķinot uz šīs saites.

Ja tas ir jūs interesējošais maks, turpiniet pārbaudīt atjauninājumus. Kad tas būs saderīgs, tas jums izmaksās aptuveni 90 eiro.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājums

Tātad, tur jums iet! Ja esat izlasījis manu IOTA seifa rokasgrāmatu no sākuma līdz beigām, tagad jums vajadzētu labi izprast dažādus seifu veidus.

Kādus makus jūs parasti lietojat? Vai jums patīk IOTA papīra skaņa?

Jums vajadzētu būt arī labai idejai par trim pašlaik pieejamajiem IOTA seifiem. Vai kāds no viņiem jums izklausās labi? Es zinu, ka tas pašlaik ir ierobežots, taču labi, ka pašlaik tiek izstrādāti daži atdzist maki.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor Model T plusi un mīnusi

Man ļoti patīk Ledger Nano S IOTA seifa skaņa, jo tā ir drošākā vieta monētu glabāšanai!

Ļaujiet man zināt jūsu domas par makiem, kurus esmu pārskatījis, kā arī jebkādu pieredzi, kas jums bijusi ar tiem!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map