Labākais Litecoin maks

Jūs domājat par ieguldījumiem Litecoin? Jūs droši vien domājat, ka Litecoin ir potenciāls. Bet jums jāpārliecinās, ka Litecoin ir drošībā.

Šī rokasgrāmata palīdzēs noteikt labāko maku Litecoin investoriem. Mēs izpētīsim tiešsaistes Litecoin makus, Litecoin papīra maka pakalpojumus kopā ar aparatūras / programmatūras makiem.

Šīs rokasgrāmatas beigās jūs varēsiet izvēlēties labāko Litecoin maku saviem unikālajiem ieguldījumu mērķiem. Tātad, neatkarīgi no tā, vai ieguldīsit ilgtermiņā vai īsā laika posmā, mēs aplūkosim dažādos Litecoin makus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor modeļa T galvenās iezīmes

Šajā ceļvedī tiks paskaidrots, kas ir Litecoin. Tas arī izskaidros, kāpēc drošība ir tik svarīga. Tad tas izskaidros dažādos tiešsaistes Litecoin makus – no tīmekļa makiem (piemēram, Coinbase), programmatūras makiem (piemēram, Exodus), mobilajiem makiem (piemēram, Jaxx Liberty).

Tas ļaus izskaidrot bezsaistes Litecoin makus – sākot no papīra makiem un aparatūras makiem. Tas ļaus izdarīt secinājumu, kas palīdzēs jums saprast, kurš ir labākais Litecoin maks jūsu vajadzībām.

Sāksim ar vairāk izpratni par Litecoin!

Kas ir Litecoin? (Īsumā)

Bijušais Google darbinieks Čārlijs Lī 2011. gadā izveidoja Litecoin. Tas tika izstrādāts tāpēc, ka Lī uzskatīja, ka Bitcoin ir “problēmas”. Lī izstrādāja Litecoin, lai sakārtotu dažus no lielākajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras Bitcoin, galvenokārt darījumu laikus, maksas un lai risinātu ļaunprātīgas ieguves baseina ļaunprātīgu izmantošanu (tie ir datoru kalnrūpniecības monētu veidi).

Litecoin ir vienādranga digitālā valūta, tāpat kā Bitcoin, un to var izmantot, lai veiktu pirkumus tiešsaistē un dažos reālās pasaules veikalos! Priekšrocības, kas tai ir salīdzinājumā ar Bitcoin, ir tas, ka darījumu laiks ir ātrāks un darījumu izmaksas ir lētākas.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka Litecoin var iegūt, neizmantojot īpašus datorus. Tas padara to pieejamāku kalnračiem un prasa mazāk elektroenerģijas, lai pārbaudītu darījumu.

Apskatīsim, kāpēc drošība ir tik svarīga, apsverot iespēju ieguldīt kriptovalūtās?

Drošības nozīme

Daudzi tehnoloģiskie sasniegumi ir palīdzējuši padarīt kriptovalūtas piederību drošu. Drošības nozīmi nevar pārvērtēt. Tas patiešām ir vissvarīgākais apsvērums, pēc kura kriptogrāfijas jūs plānojat ieguldīt.


Kriptovalūtas decentralizētais un neregulētais raksturs patiesībā nozīmē, ka atbildība par drošību ir jums – ieguldītājam.

Ir nepatiesa drošības sajūta, kas nāk ar kriptovalūtas “piederēšanu”. Tas, ka viņi ir decentralizēti, var viņus “justies” droši. Tomēr tas tā nav.

Tādēļ jums ir nepieciešama šī rokasgrāmata, lai palīdzētu jums atrast labāko Litecoin maku jūsu unikālajām individuālajām kriptogrāfijas vajadzībām.

Jūsu līdzekļi varētu tikt uzlauzti, ja tos uzglabājat biržā, nepārvietojot tos uz personīgo maku. Tas notika daudzas reizes iepriekš – Mt Gox un Coincheck ir galvenie piemēri.

Šīs galvenās vietnes ir cietušas no lieliem kiberuzbrukumiem. MT Gox uzlaušanas rezultātā birža bankrotēja un tika slēgta. Monētu pārbaudes uzlaušanas rezultātā pazuda 530 miljoni dolāru kriptonauda.

Maku lietošana var palīdzēt aizsargāt jūsu kriptonauda, ​​nodrošinot jums “drošu vietu”. Lai piekļūtu makā glabātajiem līdzekļiem, nepieciešama atslēga. Ir publiskās un privātās atslēgas, kas izstrādātas, lai palīdzētu jums kontrolēt visu procesu. Tas nozīmē, ka, veicot ieguldījumus Litecoin, jums ir lielāka drošības sajūta.

Nākamā sadaļa palīdzēs noteikt labākos un sliktākos Litecoin makus, kā arī droši uzglabāt Litecoin.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Labākais Litecoin maks: tiešsaistes maki

Tiešsaistes maki ir maki, kas vienmēr ir tiešsaistē. Viņiem ir priekšrocības – viņiem ir viegli piekļūt, izmantojot internetu. Bet tas ir arī liels trūkums – jo tos var uzlauzt.

Tiešsaistes maki galvenokārt ir trīs veidu. Viens no tiem ir uz lietotnēm balstīti mobilie maki Android un Apple viedtālruņiem. Ir arī programmatūras maki, kurus varat lejupielādēt savā Windows, Mac vai Linux datorā. Visbeidzot, tīmekļa maka pakalpojumi, piemēram, Coinbase.

Uzzināsim vairāk par Litecoin seifa pakalpojumiem tiešsaistē.

Labākais Litecoin maks: tīmekļa maki

Tādiem pakalpojumiem kā Coinbase un citiem tīmekļa maka pakalpojumiem ir priekšrocības un trūkumi. Tīmekļa seifs patiešām ir kriptovalūtas maka veids, kuram cilvēks var piekļūt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Dažreiz tos dēvē par “karstajiem maciņiem”, un tie ir neaizsargāti pret uzlaušanu, jo strādā pie centralizētas sistēmas.

Tabula: Coinbase maka un Binance maka plusi un mīnusi

Tas nozīmē, ka Coinbase (piemēram) pilnībā kontrolē jūsu seifa taustiņus. Tātad, ja Coinbase tika uzlauzts, hakeri varēja nozagt jūsu seifa atslēgas no Coinbase. Tas noņem drošību no rokām, kas nekad nav laba lieta.

Litecoin pirkšana Coinbase

Apskatīsim šāda veida maku priekšrocības un trūkumus:

Priekšrocības

 • Tie ir ērti lietojami un draudzīgi iesācējiem
 • Jūs varat iegādāties 4 no populārākajām kriptovalūtām no tām, izmantojot fiat valūtu
 • Šāda veida tīmekļa maki vienā kontā var pārvaldīt vairākus kriptovalūtu pārskaitījumus
 • Jūs varat arī pārdot savu Litecoin atpakaļ viņiem par fiat valūtu
 • Ar interneta pieslēgumu var piekļūt no jebkuras vietas

Trūkumi

 • Jūs esat neaizsargāts pret tiešsaistes izkrāpšanu, uzbrukumiem un uzlaušanu.
 • Jums faktiski maciņš ‘nepieder’. Tas fiziski un digitāli nav jūsu rokās un tiek glabāts “trešās puses” platformā. Daudzos gadījumos jums nav kriptogrāfijas.
 • Monētu bāze paši savus pakalpojumus neuzskata par “maku”. Faktiski pats uzņēmums ir vairāk brokeru birža.

Labākais Litecoin maks: programmatūras maki

Izceļošana un citiem programmatūras makiem ir daudz priekšrocību un trūkumu. Šajā sadaļā tiks izpētīts, kā darbojas uz programmatūras bāzes maki, kā arī to plusi un mīnusi. Programmatūras seifs ir instalēts jūsu Windows, Mac vai Linux personālajā datorā.

Labākais Litecoin maks

Šeit ir programmatūras maku, piemēram, Exodus, priekšrocības un trūkumi.

Priekšrocības

 • Viegli lietojams interfeiss ar iesācējiem draudzīgu sistēmu.
 • Labs drošības līmenis, salīdzinot ar tīmekļa makiem
 • Atšķirībā no daudziem maciņiem, Exodus ir lielisks maks daudzām dažādām kriptovalūtām – tostarp Litecoin.
 • Ir atkopšanas iespējas, tāpēc jūsu seifs ir drošībā pat tad, ja dators tiek nozagts vai saplīst.
 • Tas ļauj jums vairāk kontrolēt privāto un publisko sava maka atslēgu.
 • Exodus ļauj jums apmainīties ar kriptovalūtām savā starpā, izmantojot Shapeshift.

Trūkumi

 • Platforma vienmēr ir tiešsaistē un savienota ar internetu. Tas ļauj hakeriem vieglāk piekļūt jūsu līdzekļiem, salīdzinot ar bezsaistes krātuves iespējām.
 • Datorā jābūt piesardzīgam pret vīrusiem un jāpārliecinās, vai ir instalēta pretvīrusu programmatūra.
 • Pārsūtīšanas maksu nevar iestatīt manuāli, tāpat kā citas seifa platformas. Tas sadārdzina darījumu maksu.
 • Tam ir viegli piekļūt tikai tad, ja atrodaties kopā ar ierīci, uz kuras ir uzstādīts seifs.

Labākais Litecoin maks: Mobilie maki

Jaxx liberty mobilais maksLīdzīgi mobilo lietotņu maki Jaxx Liberty, ir tiešsaistes mobilās lietotnes, kas pašlaik ir paredzētas darbam arī uz darbvirsmas ar tīmekļa paplašinājumiem. Ja vēlaties uzglabāt Bitcoin, ir daudz iespēju izvēlēties. Tomēr Litecoin mobilo maku nav daudz.

Jaxx Liberty atbalsta vairāk nekā 10 monētas un vairāk nekā 20 žetonus, kurus varat glabāt seifā. Tomēr tas ļauj jums pielāgot seifu, lai jūs varētu parādīt tikai vēlamās monētas un žetonus, nevis visus.

Priekšrocības

 • Jaxx Liberty saskarne ir viena no lielākajām tā priekšrocībām. Tas ir paredzēts cilvēkiem ar ierobežotām zināšanām vai izpratni par kriptogrāfiju.
 • Uzglabā personiskos taustiņus lietotāju pašu tālrunī. Tas apgrūtina hakeriem jūsu naudas nozagšanu – taču tas nav neiespējami.
 • Tas darbojas dažādās operētājsistēmās.
 • Viegli pieejama.

Trūkumi

 • Lēna platforma – daudzi cilvēki ir sūdzējušies par to, ka lietotne daudz avarē. Pārsūtīšanas laikā tā var būt problēma.
 • Tas ir ‘karsts’ maks. Tas glabā jūsu seifa atslēgas viedtālrunī, kas vienmēr ir tiešsaistē.
 • Tam nav divu faktoru autentifikācijas funkcijas.

Kā redzat, tiešsaistes maki piedāvā ērtu lietošanu un vienkāršību, taču tam ir vislielākās izmaksas – drošība. Ļaujiet mums tagad izpētīt bezsaistes makus un to darbību, kā arī priekšrocības un trūkumus šāda veida makiem.

Labākais Litecoin maks: Bezsaistes maki

Šāda veida maki ir fiziski – tie var būt gan aparatūras, gan tradicionāli papīra bāzes. Tie ir pazīstami kā “saldētavas” maki, jo tie nav “vienmēr tiešsaistē” kā “karstās glabāšanas” maki.

Šāda veida maki piedāvā vislabāko drošību, taču šo paaugstināto drošību var nodrošināt ar cenu zīmi. Ne tikai tas, bet tie apgrūtina ātru piekļuvi jūsu kriptogrāfijai, tādēļ, ja vēlaties tirgoties dienā, tie nav labākais risinājums. Apskatīsim dažas bezsaistes maku priekšrocības un trūkumus.

Labākais Litecoin maks: papīra maki

Tādi pakalpojumi kā LiteAddress.org ir atvērtā koda un uzticami Litecoin papīra maki. Tas ļauj izdrukāt publiskās un privātās atslēgas uz papīra. Jūsu papīra maks vienmēr paliek bezsaistē. Tātad, tas ir drošs un nav neaizsargāts pret hakeriem.

Tas arī izdrukā QR kodu, kuru varat ieskenēt, lai ievadītu maku, padarot to vieglāku.

labākais litecoin maks

Šis pakalpojums ir neticami drošs, taču jums ir galvenā atbildība par ieguldījumu drošību – ja dokuments tiks sabojāts, nozagts vai pazaudēts, jūs zaudēsiet piekļuvi saviem līdzekļiem. Apskatīsim papīra maku priekšrocības un trūkumus.

Priekšrocības

 • Ļoti vienkāršs veids, kā ģenerēt Litecoin atslēgu un adresi. Tas ir viegli, un to var iestatīt minūtes laikā.
 • Tas ir īpaši drošs – bezsaistes krātuve ir hackproof. Neviens nevar uzlauzt jūsu izdrukātās seifa atslēgas.
 • Lai uzturētu kopienu, tā izmanto atvērtā koda, uzticamu un kopienas pārvaldītu programmatūru, kuru pārvalda GitHub.
 • Lieliski piemērots kriptovalūtas turēšanai ilgākā laika posmā.

Trūkumi

 • Nav iespējams atgūt Litecoin, ja esat pazaudējis savu papīru. Bezsaistes papīra seifs ir jāglabā droši un droši.
 • Ir bijuši daži krāpšanās gadījumi ar novirzītām vietnēm, kas novirza lietotājus uz viltotām Liteaddress.org ‘tēmu’ vietnēm. Tāpēc pārliecinieties, ka apmeklējat pareizo vietni – vienmēr meklējiet SSL sertifikātu (zaļš teksts un HTTPS adreses joslas kreisajā pusē)!
 • Tas ir ļoti neērts veids, kā veikt kriptogrāfisko tirdzniecību, ja jūs regulāri pērkat un pārdodat. Tas nav īsti paredzēts pilna laika tirgotājam.

Labākais Litecoin maks: aparatūras maki

Aparatūras maks ir apgalvojis, ka tas ir drošākais veids, kā ilgstoši uzglabāt kriptonauda. Tomēr, pirms mēs pieņemam lēmumus, apskatīsim aparatūras maku priekšrocības un trūkumus. Mēs izmantosim vienu no populārākajiem izdevumiem ( Virsgrāmata Nano S) kā mūsu piemēru.

labākais litecoin maks

Priekšrocības

 • Ideāls veids, kā “uzglabāt” savu kriptonaudu. Bezsaistes / aukstuma krātuve aizsargāta ar PIN paroles aizsardzību un šifrēšanu.
 • Nano S kā rezerves funkcija tiek piegādāta arī atkopšanas atslēgas.
 • Vienkārši pievienojiet to datoram, izmantojot USB, lai piekļūtu tam! Tas ir tik vienkārši!
 • Tas ir saderīgs ar Mac, Windows un Linux, un to var arī izmantot, izmantojot OTG kabeļus Android viedtālruņiem.

Trūkumi

 • Tas maksā 99 USD, turpretī lielākā daļa programmatūras un tīmekļa maki ir bez maksas!

Kā jūs lasījāt šajā rokasgrāmatas sadaļā, bezsaistes maki ir drošāki, taču tiem ir dažas problēmas. Papīra maki ir piemēroti ilgtermiņa kriptogrāfisko līdzekļu glabāšanai – tādēļ, ja jūs iegādājaties Litecoin, lai to turētu, tad papīrs darbojas. Bet, ja jūs regulāri pērkat un pārdodat kriptogrāfiju, jums jāinvestē uz aparatūras bāzes kriptogrāfijas maku.

Nākamajā sadaļā tiks noslēgts šis ceļvedis un apkopots viss, ko esam iemācījušies līdz šim!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Labākais Litecoin maks: secinājums

Tātad, tagad, kad esat izlasījis manu ceļvedi, jums vajadzētu zināt, kur uzglabāt Litecoin. Katrs kriptogrāfijas investors ir atšķirīgs, un katram ir dažādas vajadzības. Es ceru, ka jūs tagad varat izlemt, kura ir labākā vieta Litecoin uzglabāšanai jūsu īpašajām vajadzībām.

Ja vēlaties ātru piekļuvi, bet ar kādu iebūvētu drošību, Exodus ir lielisks piemērs. Tomēr, ja jūs tirgojat mazos apjomos un vēlaties to darīt no sava viedtālruņa, Jaxx nodrošina zināmu drošību ar ātru tirdzniecību.

Tomēr, ja vēlaties iestatīt drošību pirms darījumu ātruma, jums ir jādarbojas bezsaistē. Ja vēlaties ieguldīt ilgtermiņā, papīra maki var nodrošināt labu uz maka balstītu pieeju jūsu kriptovalūtas stratēģijai. Bet jums jāatceras, ka papīrs nav drošākais pieejamais materiāls.

Tabula: Uzņēmuma Ledger Nano S un Trezor One informācija

Mans secinājums ir tāds, ka aparatūras maki ir labākais un drošākais veids, kā uzglabāt kriptonauda. Tie ir drošāki nekā papīra maki, jo materiāls, no kura tie ir izgatavoti, ir daudz izturīgāks pret bojājumiem (kā jūs droši vien varētu uzminēt!).

Tātad, jūs tagad zināt, kāds ir labākais Litecoin maks. Kāpēc neizkļūt tur un padarīt savu Litecoin kriptonauda drošāku, izmantojot papīra vai aparatūras makus? Aizsargājiet savus ieguldījumus! Jūs galu galā samaksājāt par viņiem grūti nopelnīto skaidru naudu.

Piezīme: Nekad netērējiet / neieguldiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt. Pirms jebkādu ieguldījumu veikšanas iesaku runāt ar finanšu konsultantu.

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map