Labākais pieejamais aukstais maks

Ja esat pavadījis vismaz dienu dažādos tiešsaistes kriptovalūtu forumos, jūs, iespējams, esat dzirdējuši par nebeidzams karš starp karstajiem maciņiem pret aukstajiem maciņiem. Pašreizējās debates par to, kas ir labāks – karstā uzglabāšana vai saldētava -, šķiet, nekad nebeigsies.

Šajā ceļvedī es tomēr vēlos jums pastāstīt par auksti maki (Virsgrāmata Nano S, Trezors, un citi) – kāpēc viņi ir pārāki par karstajiem, viņu plusi un mīnusi, cenu diapazoni un sniedz jums sarakstu ar labākajiem saldētavas makiem.

Mēs izskatīsim definīcijas, salīdziniet un salīdziniet aukstos makus ar karstajiem, uzskaitiet abus ieguvumi un trūkumi, un redzēsim, vai mēs varam atrast skaidru uzvarētāju.

Noteikumu apgūšana iepriekš

Termini “karsts maks” un “auksts maks” tiek lietoti, lai atšķirtu kriptonauda portfeļus. Tomēr nekļūdieties, jo šie termini nešķiro temperatūru.

Karsti maki ir ciparu kriptovalūtas maki, savukārt auksti maki ir fiziskas ierīces, kas to iekšpusē glabā kriptogrāfijas. Ir arī citi maka veidi, bet karstie un aukstākie ir vispazīstamākie.

Labākais pieejamais aukstais maks

Karstie maki tiek uzskatīti par populārākajiem no abiem. Ir diezgan daudz iemeslu, kāpēc tas tā ir, un mēs tos izskatīsim šajā ceļvedī. Turklāt es centīšos pierādīt, ka auksti maki ir pārāki par karstajiem.

Karstie maki

Digitālās kriptovalūtas glabāšanas maki ir pastāvējuši kopš Bitcoin darbības sākuma. Tie ir divos veidos – tiešsaistē un darbvirsma maki. Arī mobilie maki tiek uzskatīti par digitāliem, taču to mobilitātes dēļ, iespējams, tos varētu klasificēt kā hibrīda maku.

Divas milzīgās privilēģijas, kas ir digitālajiem makiem, ir viņu spēja turēt jebkuras kriptovalūtas UN tas viņi ir bez maksas.

Pirmkārt, aptversim daļu “visa kriptogrāfijas valūtas turēšana”. Debatēs “karstie maki pret aukstajiem makiem” šo jautājumu bieži izvirza digitālā maka atbalstītāji.

Kad tiek izveidota kriptonauda un ICO ir iestatīts, tas nav funkcionāls, kamēr jums nav vietas, kur to uzglabāt. Kripto veidotāji parasti ir cilvēki, kas arī izstrādā un izveido tam maku.

Auksts maks: Bitcoin maks.

Dažādas labāk zināmas un citas galvenās kriptovalūtas (piemēram Bitcoin, Ethereum vai XRP) ir pieejams plašs digitālo seifu klāsts, no kuriem katrs piedāvā dažādas funkcijas un personalizētus pielāgojumus, no kuriem izvēlēties. Jaunākas vai mazāk pazīstami kriptotēli parasti ir viens izraudzīts maks, kurā ir iespējotas pirkšanas, pārdošanas un tirdzniecības pamatfunkcijas.


Tas ir galvenais punkts debatēs “karstie maki pret aukstajiem makiem” – daudzi cilvēki turas vai vēlas rīkoties citādi, mazāk galveno kriptogrāfijas monētu, bet viņi to nevar izdarīt turot, piemēram, a auksts maks.

Vēl viens milzīgs faktors ir tas karstie maki parasti ir bez maksas. Jūs varat vienkārši atrast tādu, kas atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām, reģistrēties un vienkārši to izmantot – bez maksas. Šī nav atpūta, ar kuru auksto seifu cienītāji varētu lielīties – ierīces maksā naudu, kas savukārt pazemina to popularitāti un ievērojami izmanto. Ir grūti pateikt, kāda būtu statistika, ja gan karstie, gan aukstie maki būtu brīvi, taču tas nav iespējams.

Auksti maki

Kā jau minēju iepriekš, auksti maki ir īpaši izstrādātas ierīces kas ir izraudzīti fiziska kriptovalūtas glabāšana. Saldēšanas glabāšanas makiem, tāpat kā karstajiem, ir savi plusi un mīnusi, tāpēc apskatīsim tos.

Viens no lielākajiem ieguvumi ko nodrošina aukstie maki, jūs varat turiet blakus savus kriptogrāfijas – lai kur tu ietu. Nekad nevarētu izņemt ierīci no kabatas – parasti šie maki ir mazs un kompakts, kas dod iespēju abiem komforts un diskrētums vienlaikus tos pārvietojot vai vienkārši nēsājot apkārt.

Labākais pieejamais aukstais maks

Aukstajiem maciņiem tomēr ir a daži ievērojami trūkumi salīdzinot ar viņu karstajiem kolēģiem.

Pirmkārt, kriptonauda saldētava mēdz būt dārga. Tipiska aukstā maciņa cenu zīme ir ap 100 dolāru atzīmi – atkarībā no tā, cik daudz jums ir kriptogrāfijas monētu, tas varētu būt lēts vai ārkārtīgi dārgs.

Vēl viens milzīgs šķērslis ir tas, ka aukstajiem maciņiem ir ļoti ierobežota kriptovalūtu daudzveidība viņi var uzglabāt. Ja godīgi, lielākā daļa saldētavu, kas tur atrodas, tirgū var uzglabāt tikai galvenās kriptogrāfijas monētas, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Dash utt..

Šis iemesls papildus tam, ka tie ir diezgan dārgi, mēdz nedaudz samazināt aukstā seifa lietojumu.

Kāpēc aukstie maki ir pārāki par karstajiem?

Ja līdz šim brīdim esat izlasījis visu apmācību, jūs, iespējams, domājat – “kā auksti maki var būt pārāki? Viņi ir sliktāki par karstajiem! ”. Nu, ir viens vienkāršs iemesls, kas padara kriptonauda saldētavu pareizu:

Drošība.

Auksti maki ir drošības štāpeļšķiedrām kad runa ir par kriptovalūtas glabāšanu.

Šo daļu es apzināti turēju no karstā un aukstā maka pārskata. Es to esmu darījis, jo tas patiešām ir tik svarīgi, ka tas ir pelnījis atsevišķu sadaļu.

Karstie maki ir visneaizsargātākie maki pasaulē. Visi digitālie maki glabājiet drošības atslēgas un kodus savos tiešsaistes serveros, kas ir ārkārtīgi neaizsargāti uz hakeru uzbrukumiem, krāpšanās mēģinājumi un citas ar sliktu nodomu saistītas darbības. Protams, lielākā daļa augsta profila karsts maks vietņu un uzņēmumu piedāvājumā ir ieviesti galvenie drošības pasākumi, taču viss, kas nepieciešams, ir mazākā nepilnība, lai jūsu uzkrājumi būtu pazuduši uz visiem laikiem.

Labākais pieejamais aukstais maks

Runājot par digitālo kriptogrāfisko glabāšanu, ir vērts apsvērt tikai vienu iespēju – apdrošināšanu. Vietnes, piemēram, coinbase.com, automātiski piešķir jums 100% apdrošināšana ja izvēlaties viņiem uzticēties savām kriptovalūtām, kas ir ļoti reta un nomierinoša iespēja.

Saldēšanas maki, tomēr ir sava reputācija necaurejams. Fakts, ka jūsu kodi nav nekur citur, kā tikai tajā mazajā ierīcē, noteikti piedāvā milzīgu miera sajūtu. Turklāt dažas no šīm ierīcēm uzsvērt drošību tik daudz, ka, pat ja jūs tos pievienotu datoram, kurā ir vīruss (a taustiņu reģistrētājs, izskalotājs vai jebkura cita veida ļaunprātīgu programmatūru), jūsu ierīce paliks drošībā.

Domājot par piemērotiem kriptogrāfijas atmiņas maciņiem, drošībai vajadzētu būt jūsu prioritātei numur viens. Kuram interesē, vai jūs saņemat labāko pieejamo bezmaksas maku, ja tikai dažas dienas vēlāk esat palicis salauzts un tukšām rokām? Vislabākais aukstā noliktava maki ir visvairāk noteikti tie drošākie, arī.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor modeļa T galvenās iezīmes

Padomājiet par to šādā veidā: iedomājieties, ka jums ir 5000 USD. Jums priekšā tiek piedāvātas divas iespējas – ievietojiet naudu bankas kontā, kas piedāvā bezmaksas krātuvi, taču ir ļoti pakļauts uzlaušanai (un iepriekš tā ir notikusi vairākas reizes) VAI izvēlieties bankas kontu, kurā jums jāmaksā , teiksim, 100 USD, bet jūs var būt pārliecināts, ka pārējie jūsu līdzekļi ir droši un pareizi. Vai jūs varat noķert manu dreifu?

Tas ir galvenais iemesls, kāpēc es to teiktu auksti maki ir pārāki par karstajiem – jūs jūtaties droši un esat pārliecināts, ka jūsu kriptonauda ir droša, kamēr tā atrodas saldētavas makā, ko nevar teikt par karsto.

Tagad, kad mēs to esam apskatījuši, ļaujiet man pastāstīt par vislabākajām kriptonauda saldētavu ierīcēm.

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Labākās saldētavas

Ļaujiet man to vienkārši ievadīt, sakot, ka šis saraksts nav sastādīts kādā noteiktā secībā.

Trezor [Saņemt ierobežota laika piedāvājumu]

Kurš cits būtu labāks sāncensis, lai sāktu šo sarakstu, nekā Trezors?

Auksts maks: Trezor.

Atbrīvots 2013. gadā, Trezors ir pats pirmais kriptovalūtas aukstais maks, kāds jebkad ir izgatavots. Pēc tautas domām, tas ir drošākais iespējamais veids, kā uzglabāt kriptonauda.

Trezors ir diezgan mazs un kompakts, padarot to viegli nēsāt apkārt. Uzņēmums pastāvīgi atjaunina savu aparatūru, lai uzturētu pēc iespējas augstāku drošības līmeni.

Trezor mazumtirdzniecības cena ir aptuveni 99 USD. Ņemot vērā visas lietas, šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

Ledger Nano S [Skatīt labāko piedāvājumu]

Daudzi uzskata par Trezor galveno konkurentu, Virsgrāmata Nano S ir lieliska alternatīva ikvienam, kurš vēlas vienu reizi palielināt savu kriptogrāfijas glabāšanas spēli.

Auksts maks: Ledger Nano S.

Viens no galvenajiem uzslaviem, ko saņem grāmata, ir tas, ka tas ir ļoti funkcionalitātes ziņā līdzīgs Trezor, vēl ievērojami lētāk.

Ledger Nano S pašlaik iet ap 80 USD. Tomēr neļaujiet cenu zīmei sevi apmānīt – tas ir milzīgs nosaukums auksto seifu industrijā.

KeepKey [atbloķējiet labāko piedāvājumu]

KeepKey ir reputācija kā visvairāk modē no četriem saldētavas makiem. Tas ir nedaudz smagāks nekā divi tā priekšgājēji, kas var būt laba vai slikta lieta – jūs esat tiesnesis.

KeepKey ir arī otrais-jaunākais no četriem, kas nozīmē, ka pieredzes ziņā tai ir daudz jāpaspēj. Tomēr tas nav bez iemesla šajā sarakstā – būdams tik jauns, tas tomēr ir paspējis izveidot vārdu aukstā maka entuziastu aprindās.

KeepKey mazumtirdzniecības vietne ap 129 USD diapazonu. Tas ir visdārgākais no četriem, bet piedāvā arī dažas papildu funkcijas un funkcijas, kuras Trezor un Ledger nav.

CoolWallet S

The CoolWallet S ir topošais aukstais kriptovalūtas maks, kas kārtoja vēlu. Tas ir pasaulē pirmais mobilais kriptogrāfijas maks – tas nozīmē, ka, lai arī jūsu kriptonauda tiek glabāta bezsaistē, viss ir pieejams mobilajā ierīcē lietotne kas nāk kopā ar to.

Labākais pieejamais aukstais maks

CoolWallet S mazumtirdzniecības cena ir 99 ASV dolāri. Ja izvēlēsities iegādāties divus vienlaikus, tas jums izmaksās 159 USD. Ņemot vērā visas lietas, tā ir lieliska cena!

Lai arī CoolWallet S joprojām ir salīdzinoši jauns (jaunākais no partijas), tas jau ir izrādījies ārkārtīgi uzticams un lietotājam draudzīgs.

Cold Wallet izvēle

Tagad, kad jums ir izpratne par to, kā izturas dažādi maki un kādi ir to ieguvumi un trūkumi, būtu ieteicams definē kritērijus izvēlēties sev piemērotu maku.

Es nevēlos atkārtoties, bet ļaujiet man to vēlreiz uzsvērt – drošība vajadzētu būt jūsu augstākā prioritāte izvēloties kriptogrāfijas glabāšanas maku. Nav nekas svarīgāks par jūsu kriptogrāfijas drošību, un labs maks to var nodrošināt bez problēmām.

Tabula: Ledger Nano X un Trezor modeļa T cenu noteikšanas iespējas

Otrkārt, jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu maks nav pārsteidzoši grūti izmantot. Dažiem makiem patiešām ir strauja mācīšanās līkne – visas UI iespējas un iestatījumi var izmest pat lielākos kriptogrāfijas ekspertus. Ir daudz maku, kuriem ir lietotāju draudzīgs, pieejama un saprotams saskarnes – veltiet laiku un izvēlieties sev piemērotāko.

Vēl viena lieta, kas jāņem vērā, ir ērtības. Ja jūs vairāk esat krājējs, kuram patīk pēc iespējas vairāk kriptonauda (lai to vēlāk varētu pārdot), tad jums nav nepieciešams ļoti viegli pieejams maks. Ja tomēr plānojat veikt daudz darījumu, vēlams, lai jūsu makam būtu diezgan viegli piekļūt.

Labākais pieejamais aukstais maks

Visbeidzot, ja mēs runājam par auksti maki, Izmērs un kompaktums no maka, iespējams, arī piedalīsies jūsu izvēlētajā lomā. Varbūt jūs esat persona, kurai patīk sajust jūsu lietu svaru, tāpēc, ka jūsu maciņš ir smagāks, tas ir profesionālis, nevis mīnuss? Vai varbūt vēlaties kaut ko patiešām mazu un vieglu, tāpēc to pat nemanot, nēsājot apkārt? Šī daļa godīgi ir pilnīgi preferenciāla – viss ir atkarīgs no attiecīgās personas.

Neaizmirstiet arī, ka varat sadaliet savus ietaupījumus – pieņemsim, ka lielāko daļu sava Bitcoin varat uzglabāt a auksts maks un pēc tam vienkārši to kaut kur aizslēdziet, bet tajā pašā laikā turiet neliela porcija no tā a digitālais maks ērtākai pieejamībai un ērtai lietošanai. Nebaidieties eksperimentēt – vienkārši rīkojieties piesardzīgi.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājums

Mēs esam apskatījuši debates par “karstajiem makiem pret aukstajiem makiem”, sniedzot dažādus viedokļus un runājot par abu pušu plusi un mīnusi, runāja par labākajiem saldētavas makiem un pārdomāja galvenās iezīmes, kuras apskatīt, meklējot atbilstošu kriptovalūtas maku. Noteikti izmantojiet šeit iegūto informāciju labi – izvēlieties seifu, kas jums kalpos vēl daudzus gadus!

Ja tomēr izlemjat iegādāties aukstu maku, nevilcinieties veikt vēl dažus pētījumus iepriekš internetā – šajā ceļvedī mēs apskatījām tikai četras galvenās aparatūras kriptogrāfijas glabāšanas ierīces, taču tirgū ir daudz vairāk! Varbūt jūs atradīsit tādu, kas lieliski atbildīs jūsu vajadzībām.

Ja jūs vēlaties izlemt uzreiz, es gribētu iesakām apskatīt vienu no abiem – Ledger Nano X un Trezor T modelis.

Lūk grāmatai vispievilcīgākais darījums ko nevar palaist garām:

Virsgrāmatas maka darījums ir aktīvs šobrīd:

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map