Labākais Ripple maks

Tātad – jūs tikko esat izlasījis par to, cik pārsteidzošs ir Ripple, cik brīnišķīgu plusi tam ir un kā jums tas būtu jāpērk TIEŠĀM TŪLĪT. Nu … Tas ir forši, bet nedaudz palēnini un pārdomā to. Protams, Ripple ir lielisks un viss, bet, ja jums to nav labākais Ripple maks tirgū, tad kur jūs glabājat savu Ripple?

Nu, ļaujiet man pateikt jums – šodien ir jūsu laimīgā diena! Šajā apmācībā es jums pastāstīšu visu par labākajiem pieejamajiem Ripple makiem. Mēs parunāsim Ripple vispār (kāpēc tas ir tik forši kā ir) un pēc tam pārejiet uz maka ceļvedi. Karsti maki, auksti maki (piemēram, Ledger un Trezor) – mēs to visu aptversim.

Ripple (XRP)

Pirmās lietas vispirms – kaut ko taisīsim. Tāpēc, ka jūs šeit ieradāties pēc Ripple maciņš, Es pieņemu, ka kriptonauda ir tas, ko jūs domājat. Nu, es nezinu, vai jūs to zinājāt, bet Ripple ir monētas radošā uzņēmuma nosaukums, nevis pati monēta. Tiek saukta faktiskā kriptovalūta XRP. Tomēr laika gaitā cilvēki vienkārši pieraduši saukt kriptogrāfisko monētu par Ripple. Un tas viss ir labi – lai izvairītos no neskaidrībām, es atsaukšos arī uz monētu kā “Ripple” (ja vien nav norādīts citādi).

Tātad, kas ir Ripple? Nu, vienkārši sakot, Ripple (XRP) ir centralizēta kriptonauda, ​​kas izveidota kā līdzeklis ātrākiem naudas pārskaitījumiem.

Labākais Ripple maks: Ripple mājas lapa.

Ņemiet vērā, ka atslēgvārds šajā aprakstā ir centralizēti. Šī ir viena no galvenajām XRP monētas īpašībām.

Lielākā daļa no kriptovalūtām, kas pašlaik ir tirgū (īpaši galvenās, plaši pazīstamās), ir decentralizēti. Tas nozīmē, ka viņu kods ir pieejams ikvienam – ja vēlaties piedalīties dažās izstrādes darbībās, kas saistītas ar kriptonauda un tās blokķēdi, jūs to varat darīt brīvi.

No otras puses, centralizēti monētām, piemēram, Ripple, šīs funkcijas nav. Centralizēta monēta pieder vienai vienībai (vai tā būtu izstrādātāja, komanda vai uzņēmums), un neviens cits nevar piesaistīt monētu atbalstu.

Tas ir diezgan strīdīga tēma kriptovalūtu kopienā. No vienas puses, tas nozīmē, ka tādi kriptogrāfi kā Ripple (centralizētie, tas ir) ir stabilāki un, visticamāk, neradīs negaidītus un nevēlamus pārsteigumus, ja runa ir par tīkla avārijām, cenu svārstībām un tā tālāk. Ja potenciālais ieguldītājs rūpējas tikai par peļņas gūšanu, tā kļūst par lielisku iezīmi.

Tabula: Ledger Nano S un Trezor One galvenās iezīmes

No otras puses, hardcore kriptovalūtu kopiena, kas mazāk rūpējas par peļņas gūšanu un ir vairāk ieinteresēta jēdziens kriptogrāfija pati ienīst Ripple.

Ripple tiek uzskatīts par mēģinājumu iefiltrēties sabiedrībā ar lielākiem, centralizētiem un valdības sabiedrotajiem spēlētājiem. Tas, ka Ripple mīl un pieņem liela daļa banku visā pasaulē (lielākā daļa no tām atrodas Austrumāzijā), tiek uzskatīts par milzīgu nē-nē, nevis par kaut ko pozitīvu.

Redzi, sākotnējie mērķi kriptovalūtu (kā to ieteica Bitcoin rakstā) koncentrējās uz privātumu, decentralizāciju un darījumu brīvību. Tādas centralizētas monētas kā Ripple tiek uzskatītas par soli atpakaļ no šiem mērķiem.


Labākais Ripple maks

Ripple (XRP) ir a milzīga diskusiju tēma dažādos cilvēku lokos, kurus interesē kriptovalūtas un to atbalsta tīkli. Tomēr Ripple ir viena iezīme, kas tiek uzskatīta par galveno Ripple pievilcības cēloni. Un šī funkcija ir ātrums.

Ātrāk par..?

Lieki piebilst, ka Bitcoin, iespējams, ir ticis vislojālākajiem no visām pašreizējām kriptovalūtām. Bet pat visnoderīgākie fani atzīst, ka ar monētu ir problēmas, kuras vēl ir jāatrisina.

Iespējams, ka lielākā no šīm problēmām tiek uzskatīta ātrums. Ar milzīgu cilvēku daudzumu Bitcoin ieguve katru dienu kriptogrāfijas valūtas tīkls kļūst arvien apgrūtinošāks. Tas savukārt noved pie lēnākas darījumu likmes – ātrie darījumi nav kaut kas tāds, par ko Bitcoin bija zināms, lai sāktu.

Daudzi altkoīni mēģiniet atrisināt šo problēmu, ieviešot tīklus, kas veic darījumus divreiz vai trīskāršā ātrumā, ko dara Bitcoin. Jūs, iespējams, jau to uzminējāt, bet viens no slavenākajiem no šiem altkoīniem ir Ripple (XRP).

Ripple mērķis ir revolucionizēt ātrumu kurā tiek veikts darījums starp divām pusēm. Tas tiek darīts, izmantojot kriptovalūtas formulas un apvienojot tās ar savu, unikālo tīklu. Tagad ņemiet to un pievienojiet centralizāciju vienādojumā – tas, ko jūs saņemat, ir iemesls, kāpēc tik daudzas bankas mīl un pieņem Ripple savās sistēmās.

Labākais Ripple maks

Tagad, kad mēs abi atrodamies vienā lapā, mēs varam pāriet uz faktisko apmācību “Labākais Ripple Wallet”. Es to darīšu tā, kā es jums pastāstīšu labākais maks Ripple (vai vēl dažas iespējas vairāk nekā viena!) Gan karstā, gan aukstā kriptogrāfijas maka nodaļās.

Karstie maki

Ja jūs neesat ļoti pazīstams ar šo terminu, karsts kriptonauda maks ir tas maks ir pastāvīgi savienots ar internetu (tiešsaistē, programmatūrā utt.). Protams, šāda veida seifam ir savi plusi un mīnusi, taču atstāsim to citai apmācībai. Pietiek zināt, ka šāda veida Ripple monētu seifs ir vispopulārākais – galvenokārt tāpēc, ka tas ir gandrīz bez maksas.

Tagad jūs varētu domāt – ko viņš domā – gandrīz..?

Tabula: Coinbase maka un Binance maka galvenās iezīmes

Redzi, karstie kriptovalūtu maki ir parasti pilnīgi bez maksas (vismaz runājot par pašiem maciņiem). Tomēr Ripple ir tas viens izņēmums. Par katru izveidoto XRP maku jums būs jāmaksā 20 XRP, lai aktivizētu adresi. Ņemiet vērā, ka tas notiek gan ar karstu, gan aukstu maku. Tāpēc jūs, iespējams, vēlēsities, lai jums būtu tikai viens, viens un galvenais Ripple monētu maks – citādi tas var maksāt diezgan dārgi.

Tagad, kad mēs to esam aizmirsuši, turpināsim un parunāsim karsti maciņi Ripple. Es jums pastāstīšu par dažām populārākajām iespējām, kas jums būs domājot par karstajiem makiem jūsu XRP monētām.

Līdzmaksājumi

Ļoti labi pazīstama kriptovalūtu tirdzniecības platforma, Līdzmaksājumi piedāvā saviem lietotājiem iespēju uzglabāt dažādas kriptovalūtas savā tiešsaistes makā. Ripple nav izņēmums.

Labākais Ripple maks: Coinpayments mājas lapa.

Par līdzmaksājumiem tiek iekasēta a fiksēta 0,5% maksa par darījumiem, kurus veicat no sava maka. Tas nozīmē, ka ikreiz, kad kaut ko pērkat vai pārdodat, izmantojot Ripple, no jums tiks iekasēta 0,5% no Ripple summas darījumā. Tas tiek uzskatīts par viens no labākajiem piedāvājumiem pašreizējā kriptogrāfijas tirdzniecības tirgū. Protams, noguldījumi un izņemšana ir pilnīgi bez maksas.

Vēl viena lieliska iezīme, ko piedāvā Coinpayments, ir tas, ka viņu maks ir vairāku monētu viena. Tas nozīmē, ka tur var uzglabāt daudz vairāk kriptovalūtu – ne tikai Ripple. Tas var būt lieliski, ja vēlaties dažādot savus aktīvus vai vienkārši iegūt dažas Ripple rezerves kopijas. Viņiem tomēr nav Ripple darbvirsmas maka.

Nevilcinieties izmēģināt Coinpayments, ja mēģināt atrast labāko Ripple maku – šim uzņēmumam ir uzticama reputācija un tiek uzskatīts par vienu no labākajiem suņiem, kad runa ir par kriptonauda tirdzniecības platformām un karstajiem maciņiem.

Grauzdiņš

Jūs, iespējams, nevarat atrast “labāko Ripple seifa” ceļvedi, kuram nebūtu Grauzdiņš maks kā ierakstu kādā rokasgrāmatas punktā. Un pamatotu iemeslu dēļ.

Toast ir ekskluzīvs seifs, kas izstrādāts speciāli Ripple. Tas ir ļoti viegli lietojams, ir atvērta pirmkoda un pašlaik pieejams kā mobilais (Android un iOS), tiešsaistē un “Ripple desktop wallet” versija (Windows, Mac, Linux).

Viena no labākajām īpašībām, kas piemīt Toast seifam (turklāt tā ir īpaši izstrādāta kā XRP seifs), ir tā, ka uzsver drošību kā prioritāte numur viens. Tastam ir dublēšanas funkcija, atkopšanas iespēja, un tas ļauj lietotājiem iestatīt konkrētu, kriptogrāfijas PIN kodi lai nodrošinātu papildu drošības līmeni.

Grauzdiņš ir ekskluzīvs XRP seifs, kas ļauj tam viegli apstrīdēt titulu par “labāko Ripple maku”. Jums tas jāpatur kā iespēja un noteikti izmēģiniet!

Auksti maki

Kā jūs jau droši vien uzminējāt, aukstās kriptovalūtas glabāšanas maki ir tie, kas nav nepieciešams interneta savienojums darboties vai vienkārši strādāt. Tas padara viņus par lieliskiem pretendentiem uz pozīciju “labākais Ripple maku”.

Labākais Ripple maks

Aukstie maki nebūt nav tik populāri kā karsti. Un tā arī nav Ripple ekskluzīva lieta – šī tendence ir redzama visā kriptonauda pasaulē. Tomēr neuztraucieties, ka tas nozīmē, ka viņi ir slikti vai kļūdaini. Viņu popularitātes problēma ir daudz vienkāršākā pamatojumā.

Auksti maki parasti ir diezgan dārgi. Pienācīgs auksts maks varēja aiziet jebkur no 70 līdz 150 ASV dolāriem. Salīdzinot to ar karstiem maciņiem (kas parasti ir pilnīgi bez maksas), kļūst skaidrs, kāpēc cilvēki bieži izvēlas pēdējo.

Tomēr aukstie maki tiek uzskatīti par drošāka un uzticamāka iespēja. Kamēr jums tāds ir, jums nav jāuztraucas par uzlaušanu, izkrāpšanu vai sistēmas kļūmēm. Pašlaik visvairāk ieteiktie aukstie maki ir Ledger un Trezor. Ja jūs glabājat milzīgu daudzumu monētu, jums tās noteikti vajadzētu apsvērt.

Tas nozīmē, ka, runājot par tēmu “labākais Ripple seifs”, ir viens, kas pārspēj konkurenci ar tālmetienu.

Virsgrāmata Nano S

Pat ja Virsgrāmata Tikai nesen Ripple (XRP) kā opciju, kas attiecas uz monētu glabāšanu, tā automātiski tika ievietota saraksta “labākais Ripple wallet – cold edition” saraksta augšgalā..

Jau ļoti labi pazīstams citās kriptovalūtu kopienās, Ledger Nano S ir aparatūras kriptogrāfijas glabāšanas ierīce, kas savu vērtību ir pierādījusi vēl un vēl. Galvenais šī aukstā maka panākumu iemesls ir tas drošība.

Pirmkārt, tas ir auksts maks. Tas automātiski nodrošina lielāka drošība un uzticamība salīdzinot ar tā karstajiem kolēģiem.

Turklāt Ledger piedāvā 2-faktoru autentifikācija, an individuāls PIN kods un a atkopšanas iespēja. Tomēr galvenais iemesls, kāpēc tā tiek pastāvīgi atsauce uz drošību, ir tāds, ka ierīce pati par sevi neglabā jūsu Ripple monētas. Drīzāk tā izseko jūsu ietaupījumus par faktisko blokķēde un parāda tos ar vienas pogas klikšķi.

Labākais Ripple maks

Šī ir vēl viena lieliska iespēja, ko piedāvā virsgrāmata. Tam ir mazs, iebūvēts ekrāns kuru varat izmantot, lai redzētu gan savus ietaupījumus, gan darījumus, ko veicat, izmantojot Ripple.

Ja meklējat labākais Ripple maks, un viņi netiek izvairīti, tērējot naudu, lai iegūtu aukstu maku Virsgrāmata šobrīd tiek uzskatīts par labāko tirgū pieejamo variantu. Noteikti pārbaudiet to!

Kāpēc ne DIY?

Ja jūs nevēlaties tērēt daudz naudas, bet joprojām interesējaties par aukstiem maciņiem, ir arī jums iespēja – izveidot savu Ripple papīra maks.

Lai gan tas ir a mazāk zināms un ne tik bieži izmantotā Ripple glabāšanas metode, tā ir lieliska un droša iespēja. Ripple papīra maks joprojām ir ‘auksts maks’ – tas ir tikai atšķirīgs pēc sava veida. Tāpat kā Ledger ir aparatūras auksts maks, tā ir arī papīra auksts.

Vienīgie jautājumi, ar kuriem varat saskarties ar Ripple papīra maku, ir vērsti uz to, ka dienas beigās tas joprojām ir papīrs. Jums tas būs jāaizsargā no slapināšanas, sadedzināšanas, netīrumiem un tā tālāk. Tomēr, ja jums ir droša vieta, kur to uzglabāt, šīm lietām nevajadzētu būt problēmām.

Izņemot iepriekš minētās “problēmas”, papīra maki darbojas tāpat kā aparatūras kad runa ir par drošību. Arī tos ir ļoti viegli noslēpt – neliela piezīme ir daudz diskrētāka nekā aparatūras ierīce.

Viens skatiens tiešsaistē parādīs daudz dažādu veidu, kā izveidot savu Ripple papīra maku. Tas ir īss un viegls process – jums nevajadzētu saskarties ar jebkādām grūtībām. Tātad, ja labākais Ripple seifs ir tas, ko meklējat, apsveriet iespēju papīra makus.

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājumi

Daudzi cilvēki tiešsaistē meklē labāko Ripple maku. Bieži vien ir grūti sniegt vienu, stabilu atbildi uz jautājumu “kāds ir labākais pieejamais Ripple maks?”. Tam ir daudz iemeslu.

Ne visi ir gatavi tērēt naudu, lai uzglabātu savu Ripple aukstā makā, tomēr tādas iespējas kā Ledger Nano S un Trezor ir pilnīgi tā vērts. Protams, papīra maki šeit kļūst par lielisku alternatīvu, taču dažiem cilvēkiem nepatīk tas, ka viņu neaizsargātie kodi tiek parādīti uz fiziska objekta.

Tabula: Informācija par Ledger Nano S un Trezor One cenām

Karsti maki ir daudz pieejamākas, tomēr daudz mazāk drošas. Pat Ripple darbvirsmas maki ir sarežģīta lieta, runājot par interneta pieejamību un savienojumu. Dienas beigās tas viss kļūst prioritārs.

Esam sasnieguši “Labākais Ripple maks”Apmācība. Es ceru, ka sniegtā informācija jums bija noderīga un ka jūs izmantosiet savas jaunās zināšanas, lai atrastu jums iespējami labāko maku!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt finanšu ieguldījumu lēmumus, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map