Labākais Steem maks

Vai nesen esat veicis Steem ieguldījumu un vēlaties uzzināt, kurā makā glabāt savas monētas? Vai varbūt jūs domājat par dažu iegādi, bet vēlaties pārliecināties, vai ir pietiekami labs maks, lai droši uzglabātu monētas?

Neatkarīgi no jūsu situācijas, es to esmu informējis!

Savā pilnīgajā ceļvedī es pārskatīšu labākos pieejamos Steem maciņus, kā arī sniegšu īsu pārskatu par to, kas ir Steemit platforma – ir ļoti svarīgi saprast, ko jūs ieguldāt!

Turklāt, ja jums vēl nav monētu, es arī pastāstīšu, kā iegādāties Steem monētu! Ko tad jūs gaidāt? Sāksim ar to, kas patiesībā ir Steemit!

(Ja jau esat pārliecināts par savām Steemit zināšanām, droši pārejiet uz sadaļu “Steem Wallet nozīme” vai “Different Steem Wallets”)

Kas ir Steemit?

Steemit 2016. gadā izveidoja Daniels Larimers un Neds Skots. Tā ir sociālo mediju platforma, kas ir ļoti līdzīga Reddit, kur cilvēki var rakstīt ziņas vai rakstus ikvienam, lai to skatītu. Tomēr ir dažas galvenās atšķirības, kas padara Steemit platformu unikālu.

Pirmkārt, tas ir decentralizēts projekts, kas nozīmē, ka neviena persona vai iestāde nekontrolē sistēmu. Tas ir iespējams pateicoties blokķēdes tehnoloģijai, kurā tā darbojas, padarot to ļoti atšķirīgu no konkurentiem, piemēram, Reddit vai pat Facebook, kur vietņu īpašnieki var cenzēt vai noņemt saturu, ja tas viņiem nepatīk.

Steemit platforma ir unikāla arī tāpēc, ka rakstnieki var saņemt atalgojumu, ja cilvēkiem patīk viņu ziņas. Ir balsošanas sistēma, kas ir līdzīga Facebook noklikšķināšanai uz “Patīk”. Jo vairāk jūs saņemat patīk, jo vairāk rakstnieks var nopelnīt! Tomēr rakstniekiem netiek maksāts ar reālās pasaules naudu, piemēram, ASV dolāriem vai eiro, viņi faktiski maksā ar Steemit vietējo kriptovalūtu – Steem.

Steem monēta darbojas tāpat kā citas kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, kur lietotāji var nosūtīt, saņemt vai turēt monētas, no maka līdz seifam. Tam pat ir savs blokķēde, nevis izmantojot tādus kā Ethereum vai NEO!

Kopš tās izlaišanas 2016. gadā, Steem monēta ir darbojusies ļoti labi, 2017. gada beigās sasniedzot visu laiku augstāko līmeni – 1,7 miljardus ASV dolāru!

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, kas ir Steemit platforma, noskaidrosim, kāpēc ir svarīgi uzglabāt Steem monētas seifā!

Steem maku svarīgums

Iegādājoties Steem monētas (vai jebkuru citu kriptovalūtu) no kriptovalūtas biržas (piemēram, Poloniex), jūsu līdzekļi tiek turēti kaut ko sauc par “Trešās puses tīmekļa maku”. Tas nozīmē, ka jūs nekontrolējat savus līdzekļus. Ja trešās puses apmaiņas centrā būtu uzlauzti viņu serveri (kā to darīja Poloniex 2014. gadā), jūs varētu nozagt visas savas monētas. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums jāiegādājas savs Steem maks.

Lejupielādējot Steem maku savā darbvirsmā vai mobilajā ierīcē, jūs esat vienīgais, kas kontrolē jūsu privātās atslēgas. Privātā atslēga ir kā tiešsaistes bankas parole. Ja kādam ir piekļuve tiem, tad viņiem ir pilnīga kontrole pār jūsu monētām.


Ja jums ir savs privātais Steem maks, varat arī nosūtīt un saņemt savas monētas. Jūs saņemsiet savu seifa adresi, kas ir kā bankas konta numurs, ļaujot mijiedarboties ar blokķēdi.

Katrs darījums, kuru veicat, izmantojot Steem monētu maku, ir caurspīdīgs, jo tas paliek blokķēdē, lai visi to redzētu. Atkal, ja jūs turējāt savus līdzekļus, izmantojot tiešsaistes kriptovalūtas apmaiņu, jums vienmēr jānosūta viņiem pieprasījums, kad vēlaties veikt izņemšanu.

Tāpēc tagad, kad jūs zināt, cik svarīgi ir iegūt savu Steem maku, es izpētīšu, kuri maki ir pieejami!

Atrasts jaunākais virsgrāmatas maka kupons:

Dažādi Steem maki

Lai arī Steem monēta pirmo reizi tika izlaista 2016. gadā, pieejamo maku apjoms ir patiešām mazs. Tas nozīmē, ka nav lielas izvēles. Tomēr es iziešu cauri dažiem pieejamajiem Steem makiem un pēc tam apspriedīšu, ko viņi var un ko nevar darīt.

Steem platforma

Acīmredzama Steem monētu glabāšanas izvēle ir faktiskā Steem platforma. Patiesībā, ja esat rakstnieks un ir paveicies, lai nopelnītu naudu Steemit, jūsu monētas sākotnēji tik un tā tiks ievietotas Steemit platformas makā. Atcerieties, kā es jums teicu, ka Steemit platforma ir decentralizēta? Tas nozīmē, ka hakeriem nav uzbrukuma centrālā servera, padarot to par drošu izvēli glabāt Steem monētas.

Kad izveidojat kontu Steemit platformā, jums automātiski tiek piešķirta piekļuve pašam jūsu makam. Jūs varat noguldīt līdzekļus no cita maka (piemēram, kriptogrāfijas valūtas maiņas), nosūtīt savas Steem monētas uz citu maku vai vienkārši atstāt tās tur, lai tās droši uzglabātu. Tomēr jūs varat darīt arī daudzas citas lietas.

Maks ļauj uzzināt, cik daudz jūsu monētas ir ASV dolāros, pamatojoties uz pašreizējo tirgus cenu. Ir arī saglabāšanas funkcija, kas papildina drošības līmeni, jo, lai noņemtu monētas, jums jāgaida 3,5 dienas. Tas nozīmē, ka retos gadījumos, kad kādam ir izdevies piekļūt jūsu seifam, jums būtu daudz laika pārtraukt darījumu.

Vissvarīgākais ir tas, ka Steemit platforma nekad neglabā jūsu privātās atslēgas nevienā centrālajā serverī, kas nozīmē, ka jūsu līdzekļi vienmēr ir drošībā. Tomēr, piesakoties savā Steemit kontā, ir iespējams apskatīt privātās atslēgas, tas nozīmē, ka, ja kādam būtu piekļuve jūsu parolei, viņš varētu skatīt jūsu atslēgas.

Papildu Steemit platformas drošības trūkums ir tas, ka nav divu faktoru autentifikācijas vai Google Authenticator funkcijas. Šeit jāpiesakās, jums būs nepieciešams kods, kuram var piekļūt tikai no mobilā tālruņa. Tam trūkst šo funkciju tā decentralizētā rakstura dēļ – nav centrālās iestādes, kas apstiprinātu divu faktoru autentifikāciju.

No otras puses, Steemit kontā esošā Steemit seifa izmantošana ir ļoti ērta, padarot ļoti ērtu ātru monētu nosūtīšanu vai saņemšanu gan uz darbvirsmas, gan mobilās ierīces (nav lietotnes – tīmekļa pārlūks).

ESteem maks

Esteem ir mobilā maka lietotne, kas ļauj nosūtīt, saņemt vai uzglabāt Steem monētas. To bez maksas var lejupielādēt gan Google Play, gan Apple veikalā. Izstrādātāji arī drīz vēlas izlaist darbvirsmas versiju.

Seifu izveidoja trešā persona, kas vēlējās izveidot lietotājam draudzīgu platformu, lai cilvēki varētu ne tikai glabāt savas Steem monētas, bet arī piekļūt materiāliem, piemēram, emuāriem un ierakstiem. Tas nozīmē, ka to ir patiešām vienkārši lietot, kas ir lieliski piemērots iesācējiem.

eSteem maka logotips

Esteem maks ir saistīts ar jūsu Steemit platformas kontu, kas nozīmē, ka to nevar izmantot, lai izveidotu jaunu seifa adresi. Tā vietā jums būs jāizmanto privātās atslēgas un parole no Steemit konta.

Drošības ziņā, ja vien jūsu mobilais tālrunis nav nozagts vai tam piekļuvis kāds cits, tas ir ļoti drošs monētu glabāšanas veids.

CLI maks

CLI seifs ir oficiālais Steem monētu maks, kuru var lejupielādēt galddatorā. Patiesībā tas ir drošākais veids, kā uzglabāt Steem monētas, jo jums ir jāielādē blockchain klients, kas ļauj tieši izveidot savienojumu ar Steemit tīmekļa kontaktligzdu.

Lai gan tas ir visdrošākais, CLI Steem maku ir ļoti grūti izmantot. Patiesībā, ja vien jums nav pamata izpratnes par komandrindas programmēšanu, es iesaku jums izvēlēties citu iespēju.

CLI maka programmēšana

Tāpat kā seifā Esteem, arī privātās atslēgas nav iespējams izveidot vai ģenerēt, tāpēc tās būs jāimportē no Steemit platformas. Ja jūs saprotat komandrindas programmēšanu, tad šeit ir saite paskaidrojot, kas jums jādara, lai iestatītu savu CLI Steem maku.

Kuģis

Kuģis ir Steem maks, kuru var lejupielādēt uz darbvirsmas datora. Seifa nodrošinātājam nav oficiālas vietnes, tāpēc, lai to lejupielādētu, jums būs jāapmeklē Github (ko varat izdarīt, noklikšķinot uz manas saites šeit). Seifu sauc par Lite klientu, jo jums nav nepieciešams lejupielādēt visu blokķēdi savā datorā.

Kuģu nodošanas grafiks

Interesanti, ka jūsu privātās atslēgas faktiski tiek glabātas pašā makā, padarot to patiešām drošu. Nosūtot monētas no kuģa maka, arī jūsu privātās atslēgas nekad netiek apraidītas blokķēdē.

Patiešām noderīga šī konkrētā Steem seifa iezīme ir tā, ka jūs varat importēt visus savus individuālos Steemit kontus vienā vietā. Pretējā gadījumā, lietojot citus seifus, katram no tiem būs jāizveido atsevišķa pieteikuminformācija!

Runājot par lietotājam draudzīgumu, Vessel Steem maks ir piemērots arī iesācējiem. Jūs varat saglabāt seifa adreses arī trešo personu apmaiņai, tāpēc, ja vēlaties pārskaitīt līdzekļus, tas ir patiešām vienkāršs process.

Papīra maks

Pēdējā iespēja no mana Steem maka pārskata ir papīra seifa izmantošana. Papīra maks ir pats pamata veids maka, tomēr tas faktiski ir viens no drošākajiem! Tas darbojas tā, ka jūs vienkārši izdrukājat savas privātās atslēgas uz papīra lapas, uzrakstiet tajā savu paroli un glabājiet to drošībā!

Tā kā jūsu privātās atslēgas atrodas uz papīra lapas, tās nekad nav savienotas ar internetu, padarot tās izturīgas pret hackiem! Ja vēlaties saņemt detalizētus norādījumus par to, kā iegūt Steem papīra maku, noklikšķiniet šeit uz manas saites!

Ir arī vērts pieminēt, ka patiešām labs maks ar nosaukumu Freewallet savulaik bija saderīgs ar Steem monētu, tomēr 2018. gada aprīlis uzņēmums nolēma to svītrot no saraksta. Freewallet izstrādātāji apgalvoja, ka Steem tīkls ir piedzīvojis pārāk daudz problēmu, tāpēc viņi to vairs neatbalstīs.

Tātad, tagad, kad jūs zināt dažādus pieejamos Steem maciņus, kurš no jums visvairāk patīk skaņa? Ja jūs jau esat izlēmuši, kuru izmantosit, bet tagad vēlaties uzzināt, kā iegādāties Steem, izlasiet zemāk esošo sadaļu!

Kā nopirkt Steem

Vieglākais veids, kā iegūt Steem monētas, ir iegādāties tās trešās puses kriptovalūtas biržā. Vispopulārākā vieta, kur to iegādāties, ir Binance, kas ir lielākā birža pasaulē ar ikdienas tirdzniecības apjomu. Nav biržu, kas to pārdotu apmaiņā pret reālām pasaules valūtām, tāpēc jūs nevarēsiet izmantot debetkarti / kredītkarti vai bankas kontu.

Tas nozīmē, ka jums vajadzēs noguldīt galveno kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin vai Ethereum, un pēc tam tirgot to pret Steem. Kad esat pabeidzis tirdzniecību, monētas jāatgriež atpakaļ izvēlētajā Steem makā.

Izņemot Binance, jūs to varat iegādāties arī šādās kriptovalūtas biržās:

  • Bithumb
  • Bittrex
  • GOPAX
  • HitBTC
  • Huobi
  • OpenLedger
  • DEX
  • Poloniex
  • RuDEX
  • Upbit

Ir arī iespējams bez maksas iegūt dažas Steem monētas. Vai jūs zināt, kā? Rakstiet interesantus rakstus, emuārus vai ziņas Steemit platformā!

Atcerieties, kā es jums iepriekš teicu, ka saturs ir vai nu nobalsots, vai par maz? Ja jūsu raksts ir patiešām populārs un saņem daudz augšu balsu, jūs saņemat bezmaksas Steem monētas!

Salīdziniet kriptogrāfijas biržas blakus ar citiem

Vai tu zināji?

Vai esat kādreiz domājis, kuras kriptogrāfijas biržas vislabāk atbilst jūsu tirdzniecības mērķiem?

Skat & salīdziniet TOP3 kriptogrāfijas biržas blakus

Secinājums

Es ceru, ka jums patika mans Steem monētu maka ceļvedis! Ja esat to izlasījis no sākuma līdz beigām, jums tagad vajadzētu labi saprast, kas ir Steemit platforma, kāpēc ir svarīgi iegūt kriptonauda maku un kā iegādāties arī Steem!

Tabula: atbalstītās Ledger Nano X un Trezor T modeļa kriptogrāfijas monētas

Esmu arī sniedzis jums pilnu visu tirgū pieejamo Steem maku sarakstu. Kuru jūs nolēmāt izmantot? Personīgi es izmantoju Steemit platformas tiešsaistes maku, jo tas ir ideāls ērtības un drošības sajaukums. Tomēr, manuprāt, ir mazliet vilšanās, ka joprojām ir pieejami tikai daži maki.

Ļaujiet man uzzināt par jūsu pieredzi, izmantojot jebkuru no manis uzskaitītajiem Steem makiem. Cerams, ka mēs visi varam viens otram palīdzēt!

Šajā vietnē publicētā satura mērķis nav sniegt jebkāda veida finanšu, ieguldījumu, tirdzniecības vai cita veida konsultācijas. BitDegree.org neapstiprina un neiesaka pirkt, pārdot vai turēt jebkāda veida kriptovalūtu. Pirms pieņemt lēmumus par finanšu ieguldījumiem, konsultējieties ar savu finanšu konsultantu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map